Mamy marcowe 2019 cz. 8 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-30, 20:05   #3571
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ciastko no to się udało trochę pobawić, fajnie. Mam nadzieję że i my się pobawimy choć trochę w sobotę
Asiu fajnie,że chrzciny się udały
Aśka a wcześniej nie miała na dziasle tej kropki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 20:11   #3572
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Wydaje mi się, że nie.
Zresztą ostatnio przy pobieraniu krwi pielęgniarka zajrzała jej w buzię i po wyglądzie dziąseł stwierdziła, że zęby idą, a to było ze 3 tyg temu...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 20:31   #3573
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

U nas bardzo źle przechodzimy ząbkowanie, juz sie przebiły te dwa ząbki a placz jest nadal. Paluszkami sobie sama masuje dziąsełka. Te zele to o kant tyłka mogę rozbić co jej posmaruję to bardziej płacze.
Zimne gryzaki czasami ugryzie, ale podczas ataku bólu nawet nie myśli o tym, by wziąć ten gryzak.
Mamy szczepienie za kilka dni, nie wiem jak ona to zniesie
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 20:43   #3574
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Strasznie współczuję tego bolesnego ząbkowania. Nie mam doświadczenia w tym temacie,syn ząbkowal w zasadzie bezbolesne, liczę że teraz też tak będzie z córką. Moja ma białe plamki na dziąsłach od urodzenia, nie widzę rozpulchnionych dziaselek więc u nas jeszcze cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 21:15   #3575
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Olivia miała dzisiaj dwa ataki płaczu w tym jeden na spacerze biegłam z wózkiem do domu jak poparzona.

Te żele decydowanie są do bani olivia nimi pluje i tyle.

Daje jej jeszcze syrop na ból.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 21:41   #3576
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Oj, pierwszy raz na basenie-zaliczony ale ledwo stópki w bardzo ciepłej wodzie zanurzyłam i był płacz xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 21:47   #3577
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Czy z maluchem można chodzić na taki zwykły basen czy chodzicie na jakieś specjalne zajęcia? Chciałabym z małą chodzić bo ona uwielbia wodę ale nie wiem jak się zabrać do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-30, 22:05   #3578
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Strasznie współczuję tego bolesnego ząbkowania. Nie mam doświadczenia w tym temacie,syn ząbkowal w zasadzie bezbolesne, liczę że teraz też tak będzie z córką. Moja ma białe plamki na dziąsłach od urodzenia, nie widzę rozpulchnionych dziaselek więc u nas jeszcze cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O czyli białe plamki to niekoniecznie oznaka zębów?
Bo dziś z trudem ale popatrzyłam ile się dało na dziąsła i ma białe plamki, na dole wręcz bym powiedziała, że to ząbek, ale nic nie wyczułam i dziąsła wg mnie nie były rozpulchnione. Choć mały namiętnie właśnie jakby dół dotyka paluszkami, albo sobie wmawiam. A że jest marudny, ślini się baaardzo, dziamie łapki i palce to męża w pracy nakręcili, że to na bank zęby i sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

W ogóle kupiłam ten baby gym ikeowy używany za 5 dyszek, więc chyba bez tragedii. A tamta mate sprzedam. I wszystko byłoby ok, ale musieliśmy po 21 po to pojechać, mały zamiast spać to w podróż. Wróciliśmy, chciałam zmienić pieluchę, bo miał tego pampersa co tyłek się mokry robi, a już był mokry, no i niestety mały się rozbudził. Tak mi źle było i szkoda małego, bo walczyl później ponad godzinę. Tak płakał, wierzgał. Koszmar jakiś. Ale przynajmniej udowodniłam mężowi, że max 20 mały musi być w domu i powoli szykować się do snu. A tak ani nie wykąpany po tym upale, zasnął 1.5 h później.
Mam nadzieję, że po takiej jednorazowej akcji nie przedstawi mu się godzina zasypiania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Asia super, że chrzciny się udały i Ola super dała radę
Mmm a tort brzmi świetnie:-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ciastko ja bym chyba nie jechała dla właśnie kilku minut. Szczególnie, że to w samo południe. Gdzie zaczyna się największy skwar.
Chyba że wpakować się do ochłodzonego samochodu, na miejscu też byłoby chłodno. To może wtedy tak. Ale sama nie wiem, czy bym się ruszyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 22:15   #3579
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
O czyli białe plamki to niekoniecznie oznaka zębów?
Bo dziś z trudem ale popatrzyłam ile się dało na dziąsła i ma białe plamki, na dole wręcz bym powiedziała, że to ząbek, ale nic nie wyczułam i dziąsła wg mnie nie były rozpulchnione. Choć mały namiętnie właśnie jakby dół dotyka paluszkami, albo sobie wmawiam. A że jest marudny, ślini się baaardzo, dziamie łapki i palce to męża w pracy nakręcili, że to na bank zęby i sama nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

W ogóle kupiłam ten baby gym ikeowy używany za 5 dyszek, więc chyba bez tragedii. A tamta mate sprzedam. I wszystko byłoby ok, ale musieliśmy po 21 po to pojechać, mały zamiast spać to w podróż. Wróciliśmy, chciałam zmienić pieluchę, bo miał tego pampersa co tyłek się mokry robi, a już był mokry, no i niestety mały się rozbudził. Tak mi źle było i szkoda małego, bo walczyl później ponad godzinę. Tak płakał, wierzgał. Koszmar jakiś. Ale przynajmniej udowodniłam mężowi, że max 20 mały musi być w domu i powoli szykować się do snu. A tak ani nie wykąpany po tym upale, zasnął 1.5 h później.
Mam nadzieję, że po takiej jednorazowej akcji nie przedstawi mu się godzina zasypiania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Asia super, że chrzciny się udały i Ola super dała radę
Mmm a tort brzmi świetnie:-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ciastko ja bym chyba nie jechała dla właśnie kilku minut. Szczególnie, że to w samo południe. Gdzie zaczyna się największy skwar.
Chyba że wpakować się do ochłodzonego samochodu, na miejscu też byłoby chłodno. To może wtedy tak. Ale sama nie wiem, czy bym się ruszyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro zadzwonię rano i spróbuję przełożyć. Samochód mam w garażu więc byłoby całkiem chłodno no ale później w samo południe na parkingu więc nagrzana puszka. A ja nie mam klimatyzacji. Co innego jakbym z mężem jechała to zawsze z tyłu siedząc wiem czy nie za gorąco, czy za zimno, sprawdzam kark, patrzę czy spocona czy nie a tak to dupa. Zwłaszcza po tej dzisiejszej klimatyzacji na sali i tym skwarze, a do tego męża mi rozkłada chorobsko, chodzi i flika, kaszle, chyba temperaturę ma, krew mu z nosa leci. I tak duże ryzyko że mała coś zalapie od niego a nie chce jej jeszcze ułatwiać tego tym że ja spoce a później ja owieje czy że ja przegrzeje.
W ogóle każda z was miała ta druga wizytę z tymi bioderkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 22:23   #3580
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ciastko to przekładaj, bo faktycznie powrot i nagrzany samochód. A nie ma opcji, żeby porządnie schłodzić. Jeszcze jak klimatyzacji tam nie ma. Zamęczycie się.

A bioderka my mamy w przyszłym tygodniu. Jak byliśmy pierwszy raz to lekarz sam powiedział, żeby przyjść do kontroli w lipcu. Nie zastanawiałam się czy trzeba czy nie. Powiedział to idziemy:-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-30, 22:25   #3581
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Flo syn też miał takie przebarwienia białe od początku,a zeby pojawiły się jak miał 7 m-cy
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jutro zadzwonię rano i spróbuję przełożyć. Samochód mam w garażu więc byłoby całkiem chłodno no ale później w samo południe na parkingu więc nagrzana puszka. A ja nie mam klimatyzacji. Co innego jakbym z mężem jechała to zawsze z tyłu siedząc wiem czy nie za gorąco, czy za zimno, sprawdzam kark, patrzę czy spocona czy nie a tak to dupa. Zwłaszcza po tej dzisiejszej klimatyzacji na sali i tym skwarze, a do tego męża mi rozkłada chorobsko, chodzi i flika, kaszle, chyba temperaturę ma, krew mu z nosa leci. I tak duże ryzyko że mała coś zalapie od niego a nie chce jej jeszcze ułatwiać tego tym że ja spoce a później ja owieje czy że ja przegrzeje.
W ogóle każda z was miała ta druga wizytę z tymi bioderkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się uda to odwołaj wizytę i przełóż na inny termin. My na bioderkach byliśmy już 2 razy, następna na koniec sierpnia i ma być ostatnia. W tej poradni mniej więcej do pół roku kontroluja te stawy biodrowe, nawet jeśli wcześniej wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 01:29   #3582
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Uhu moja mloda odkryla ze ma glowe i sie mizia reka, ale boje sie o wlosy bo ma taki dziwny odruch rwania :/

Asis super ze chrzcinami


Ja dlugo nie bylam gotowa na dziecko, przeciagalam ile sie dalo urodzilam w wieku 32 lat, mi pasuje

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:19 ----------

Aa i my chcemy chodzic z mala na zajecia na basenie, ale od 4 m-ca sa u nas


Mloda chyba zdarla sobie gardlo na zeszlotygodniowych placzach, brzmi jakby chrypke miala :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 04:34   #3583
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzień dobry,
Mamy już lipiec, kiedy do zleciało?

Moja córka szaleje od 4:30. Już się nawet przyzwyczaiłam, w miarę dobrze mi się wstaje. Mam jednak nadzieję, że jej się to nie utrzyma bo jesienią i zimą taka pobudka nie będzie łatwa pewnie za pół godziny pójdziemy na spacer, dzisiaj ma być 35 stopni. Już mnie ten upał wk$&!?#.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 06:38   #3584
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzien dobry

My dzis spacer moze o 18 jak w koncu burza przyjdzie

DZis byla spoko noc (wg meza slaby dzien=spoko noc ), pobudki o 2,4:30 i teraz o 7
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 06:42   #3585
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jutro zadzwonię rano i spróbuję przełożyć. Samochód mam w garażu więc byłoby całkiem chłodno no ale później w samo południe na parkingu więc nagrzana puszka. A ja nie mam klimatyzacji. Co innego jakbym z mężem jechała to zawsze z tyłu siedząc wiem czy nie za gorąco, czy za zimno, sprawdzam kark, patrzę czy spocona czy nie a tak to dupa. Zwłaszcza po tej dzisiejszej klimatyzacji na sali i tym skwarze, a do tego męża mi rozkłada chorobsko, chodzi i flika, kaszle, chyba temperaturę ma, krew mu z nosa leci. I tak duże ryzyko że mała coś zalapie od niego a nie chce jej jeszcze ułatwiać tego tym że ja spoce a później ja owieje czy że ja przegrzeje.
W ogóle każda z was miała ta druga wizytę z tymi bioderkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nie masz klimatyzacji w aucie to chyba też bym przełożyła.
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Flo syn też miał takie przebarwienia białe od początku,a zeby pojawiły się jak miał 7 m-cyJak się uda to odwołaj wizytę i przełóż na inny termin. My na bioderkach byliśmy już 2 razy, następna na koniec sierpnia i ma być ostatnia. W tej poradni mniej więcej do pół roku kontroluja te stawy biodrowe, nawet jeśli wcześniej wszystko jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo u nas. My jeszcze jedną wizytę mamy końcem sierpnia i to będzie już ostatnia.

Dzień dobry! U nas już skwar zaczyna się robić, więc pewnie kolejny dzień spędzimy w domu, co najwyżej wyjdziemy na podwórko przy domu i tam posiedzimy.
Nie mogę uwierzyć, że już lipiec!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:05   #3586
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Hej u mnie nic tragedia. Przyszła @ i taki ból. Koszmar, tylko paracetamol miałam. Zanim coś zadziałał to minęło. Ten nos zatkany znów. Ledwo żyję, prawie nie spałam. Nie wiem iść z nim teraz jak zasypia? To znów go nie wykąpiemy a już 26 stopni. Ehh do dupy pogoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:16   #3587
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Hej u mnie nic tragedia. Przyszła @ i taki ból. Koszmar, tylko paracetamol miałam. Zanim coś zadziałał to minęło. Ten nos zatkany znów. Ledwo żyję, prawie nie spałam. Nie wiem iść z nim teraz jak zasypia? To znów go nie wykąpiemy a już 26 stopni. Ehh do dupy pogoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem za bardzo sie spinasz tym wszystkim, pilnujesz godzin spacerow, jedzenia itd :P wyluzuj troszke wyjdz z nim najwyzej go wczesniej albo pozniejsz umyjesz, albo dwa razy nie ma co swirowac
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:24   #3588
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za bardzo sie spinasz tym wszystkim, pilnujesz godzin spacerow, jedzenia itd :P wyluzuj troszke wyjdz z nim najwyzej go wczesniej albo pozniejsz umyjesz, albo dwa razy nie ma co swirowac
No trochę jest, bo bez męża go nie dam rady wykąpać i kolejny dzień przepadnie. Dlatego się denerwuje, bo zaraz ten mały brudem zarośnie.
A iść już nie pójdę, bo znów mnie brzuch nawala. Łudziłam się, że po ciąży to minie, ale pewnie jestem w grupie kobiet, które gorzej znoszą @ wrr

Jakoś chyba gorszy czas mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

A po kąpieli po jakim czasie może dziecko wyjść na dwór?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:26   #3589
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzień dobry.
Asia, super że chrzciny udane. Mała umie się zachować w towarzystwie
Dziś u was skwar, a u mnie ma być ochlodzenie, bo "tylko" 25 stopni. I podobno deszcz
Mały w weekend dostał pierwszy raz butle z mm. Przeżył. Uff. Można iść na wesele



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 07:29   #3590
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Flo
Według mnie to moze wyjsc od razu, przeciez są upaly.

Cześć My jeszcze dosypiamy, dzis byla jak zwykle podbudka o 4 i dopiero po 8.
Niestety znow upał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:40   #3591
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

My nie mamy drugiej wizyty z bioderkami.
A co do kropek na dziaslach to u nas nie bylo. Od razu byly kreseczki, które za chwilę zaczęły sie przebijac.. Ale konca nke widzę, mala juz mnie gryzie a nadal noce nieprzespane. Biedna tak sie meczy, chyba muszę skoczyć do apteki po jakieś przeciwbólowe, ale chyba ibum jest dla takich malych dzieciaków. Musze sie rozejrzeć.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:47   #3592
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Nie zliczę ilości pobudek dzisiaj biedna cała noc stękała przez te zęby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:48   #3593
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
No trochę jest, bo bez męża go nie dam rady wykąpać i kolejny dzień przepadnie. Dlatego się denerwuje, bo zaraz ten mały brudem zarośnie.
A iść już nie pójdę, bo znów mnie brzuch nawala. Łudziłam się, że po ciąży to minie, ale pewnie jestem w grupie kobiet, które gorzej znoszą @ wrr

Jakoś chyba gorszy czas mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

A po kąpieli po jakim czasie może dziecko wyjść na dwór?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to najwyżej umyłabys go wacikami a wieczorem porządna kąpiel my dzisiaj kapalismy córkę o 6 a 15min później już byłam z nią na spacerze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:53   #3594
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Kurcze, mała coś pokasłuje. I ma 37,6 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 07:57   #3595
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
My nie mamy drugiej wizyty z bioderkami.
A co do kropek na dziaslach to u nas nie bylo. Od razu byly kreseczki, które za chwilę zaczęły sie przebijac.. Ale konca nke widzę, mala juz mnie gryzie a nadal noce nieprzespane. Biedna tak sie meczy, chyba muszę skoczyć do apteki po jakieś przeciwbólowe, ale chyba ibum jest dla takich malych dzieciaków. Musze sie rozejrzeć.


Twoja tez ciagle mruczy i ssie paluszki?
Moja w nocy ciagle krzyczała i wgl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 08:22   #3596
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Nie zliczę ilości pobudek dzisiaj biedna cała noc stękała przez te zęby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przechodzimy to samo :/
Musialam dzisiaj spac z nią na sobie, jak odkładalam obok to od razu płakała. Żal mi jej, ale normalnie o 3 musialam wyjsc z sypialni i wziąć 3 głębokie oddechy dla spokoju, bo juz traciłam cierpliwość. Kiedy to sie skończy, 3 miesiące to zdecydowanie za mało na pierwsze ząbki.

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Twoja tez ciagle mruczy i ssie paluszki?
Moja w nocy ciagle krzyczała i wgl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, jeszcze taką minkę skrzywioną robi
Juz jej pozwalam wkładać te paluszki do buzi, jesli mają jej pomóc. Nie mogę na to patrzeć i tego słuchać.
Ale jak wsadziłam jej palca do buzi zeby posmarować zelem to mnie ugryzła skubana. Mam wrażenie, ze oba się juz przebily więc chyba nie powinny juz boleć, a tu coraz gorzej jest.

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Kurcze, mała coś pokasłuje. I ma 37,6 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obserwuj tą temperaturę co jakiś czas.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 08:22   #3597
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
No trochę jest, bo bez męża go nie dam rady wykąpać i kolejny dzień przepadnie. Dlatego się denerwuje, bo zaraz ten mały brudem zarośnie.
A iść już nie pójdę, bo znów mnie brzuch nawala. Łudziłam się, że po ciąży to minie, ale pewnie jestem w grupie kobiet, które gorzej znoszą @ wrr

Jakoś chyba gorszy czas mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

A po kąpieli po jakim czasie może dziecko wyjść na dwór?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CCemu sama nie dasz rady? Poradzisz sobie a jak nie to poprzecieraj go zwilzona pielucha tetrowa
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 08:25   #3598
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Jak zmierzyć dziecku temperaturę normalnym termometrem? Kurcze tym mierze i jak lekko się ruszy to 37,6 albo 37,7 a jak się nie ruszy to 37,2 więc normalnie. I jesli raz na jakiś czas sobie lekko zakaszle, takie pojedyncze kaszlnięcie to to jest kaszel czy co? Z rana kilka razy tak zrobiła, teraz nie. Kataru nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 08:26   #3599
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jak zmierzyć dziecku temperaturę normalnym termometrem? Kurcze tym mierze i jak lekko się ruszy to 37,6 albo 37,7 a jak się nie ruszy to 37,2 więc normalnie. I jesli raz na jakiś czas sobie lekko zakaszle, takie pojedyncze kaszlnięcie to to jest kaszel czy co? Z rana kilka razy tak zrobiła, teraz nie. Kataru nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie wpada jej slinka i przez to ten kaszelek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-01, 08:28   #3600
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A nie wpada jej slinka i przez to ten kaszelek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem. Wcześniej jak kaslala to tylko wtedy jak jej się cofnęło, a teraz ma taki jakby suchy kaszel, takie pojedyncze kaszlnięcia. Nie wiem sama. I rano mi się wydawało że na zmieniony głos, taka jakby chrypkę a teraz jak się rozgadala to już chyba normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 07:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.