Zwi±zek na odleg³o¶æ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-07-06, 07:07   #1
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 35

Zwi±zek na odleg³o¶æ


Cze¶æ wszystkim. Muszê to z siebie wyrzuciæ a wszystkie tego typu w±tki jakie widzia³am s± ju¿ dawno zapomniane. Mój T¿ w ¶rodê polecia³ do USA na pe³ne 3 miesi±ce, ¿egnali¶my siê w niedzielê bo przed wyjazdem i tak mia³ bardzo du¿o spraw na g³owie do za³atwienia, nie chcia³am jeszcze go mêczyæ przyjezdzaniem do mnie. Ten tydzieñ by³ dla mnie bardzo mêcz±cy, s± momenty ¿e kompletnie sobie nie radzê, wpadam w taki nag³y smutek, p³aczê przez 15 minut, przechodzi, jest lepiej, i za kilka godzin to samo. Rozmowa z T. pomaga ale tylko na chwilê, jak patrzê na niego mam ³zy w oczach, bardzo trudno jest mi siê przyzwyczaiæ, ¿e przez 3 miesi±ce go nie przytulê, nie dotknê, zupe³nie nic. A i te rozmowy s± bardzo ¿adko, wiadomo, ró¿nica czasu to 6h, teraz ja codziennie chodzi³am do pracy, on zaczyna od poniedzia³ku wiêc bêdzie jeszcze gorzej, albo ja bêdê zarywac noce albo on a ja bêdê wstawaæ przed ¶witem, znowu chce mi siê p³akaæ jak pomy¶lê, ¿e na normaln± rozmowê bêdziemy mieli czas tylko w weekendy, a i to pewnie nie zawsze. Opowiedzcie jak to jest u Was, jak radzicie sobie z samotno¶ci±, z tym ci±g³ym smutkiem i têsknot±.
berkleystreet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 09:23   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 645
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Cytat:
Napisane przez berkleystreet Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim. Muszê to z siebie wyrzuciæ a wszystkie tego typu w±tki jakie widzia³am s± ju¿ dawno zapomniane. Mój T¿ w ¶rodê polecia³ do USA na pe³ne 3 miesi±ce, ¿egnali¶my siê w niedzielê bo przed wyjazdem i tak mia³ bardzo du¿o spraw na g³owie do za³atwienia, nie chcia³am jeszcze go mêczyæ przyjezdzaniem do mnie. Ten tydzieñ by³ dla mnie bardzo mêcz±cy, s± momenty ¿e kompletnie sobie nie radzê, wpadam w taki nag³y smutek, p³aczê przez 15 minut, przechodzi, jest lepiej, i za kilka godzin to samo. Rozmowa z T. pomaga ale tylko na chwilê, jak patrzê na niego mam ³zy w oczach, bardzo trudno jest mi siê przyzwyczaiæ, ¿e przez 3 miesi±ce go nie przytulê, nie dotknê, zupe³nie nic. A i te rozmowy s± bardzo ¿adko, wiadomo, ró¿nica czasu to 6h, teraz ja codziennie chodzi³am do pracy, on zaczyna od poniedzia³ku wiêc bêdzie jeszcze gorzej, albo ja bêdê zarywac noce albo on a ja bêdê wstawaæ przed ¶witem, znowu chce mi siê p³akaæ jak pomy¶lê, ¿e na normaln± rozmowê bêdziemy mieli czas tylko w weekendy, a i to pewnie nie zawsze. Opowiedzcie jak to jest u Was, jak radzicie sobie z samotno¶ci±, z tym ci±g³ym smutkiem i têsknot±.
Chyba przyda siê wam taka przerwa, bo 'trochê' histeryzujesz lub jeste¶ bluszczem.
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 09:39   #3
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 606
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Mija62 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba przyda siê wam taka przerwa, bo 'trochê' histeryzujesz lub jeste¶ bluszczem.
Wow. Serio? Ten wniosek to z tego, ¿e dziewczyna nie umie sobie poradziæ z trzymiesiêczn± roz³±k±? Bo ja te¿ mieszkam ze swoim facetem, widzê go prawie codziennie i gdyby nagle mi kto¶ powiedzia³, ¿e go nie zobaczê 3 miesi±ce, to te¿ bym wpad³a w niez³y do³ek. Autorka mo¿e byæ zwyczajnie wra¿liw± osob±.

Autorko, nie dziwie ci siê. Takie rozstania na d³u¿szy czas nigdy nie s± mi³e. Ale my¶lê, ¿e to kwestia tygodnia/dwóch, ¿eby zacz±æ siê przestawiaæ na inny tryb. Spróbuj siê zaj±æ czym¶ innym. Mo¿e sport/wyj¶cie z kole¿ankami? Masz pewno¶æ, ¿e on za te trzy miesi±ce wróci? Pytam, bo ³atwiej jest co¶ znie¶æ, gdy znasz datê koñca tej sytuacji i mo¿esz niejako sobie ,,odliczaæ" . Spróbuj produktywnie wykorzystaæ ten czas, w koñcu masz go teraz dla siebie wiêcej. I nie ma co wpêdzaæ faceta w poczucie winy, a tak bêdzie je¶li bêdziesz mu p³akaæ do telefonu. Skoro podj±³ decyzjê o wyje¼dzie, to domniemywam, ¿e nie mia³ wyj¶cia b±d¼ bardzo chcia³. Spróbuj go wspieraæ.
linkinpaark jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 10:19   #4
extranjera
Raczkowanie
 
Avatar extranjera
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Dokladnie taka sama sytuacja u mnie. Moj chlopad do Stanów wyjechal w polowie czerwca, rozwalilo mnie to kompletnie, tez te 6h roznicy i to, ze nie mogl tyle pisac ile chcialam sprawil, ze aktualnie jest miedzy nami zle i jeste¶my w zawieszeniu, takim ala rozejsciu siê, bo wyszly takie i inne sprawy... Takze doskonale cie rozumiem, bo przezywalam i w sumie prze¿ywam to samo. Napady placzu, ale to panicznego ze zobaczê go dopiero pod koniec wrze¶nia... Jedynie czego moge ci zyczyc to wielkiej sily w sobie i równie¿ zachecam, ¿ebys zajela sie tym co masz tu i teraz, zebys pomyslala o sobie, robila rzeczy ktore lubisz. Ja wlasnie musialam tak skierowac swoje mysli, bo bylo juz ze mna na tyle zle przez ten wyjazd i to co sie dzialo miedzy nami, ze mialam juz okropne mysli. A jak bedziesz miec co robic, nie bedziesz tak myslala o tej odlegloscini, ze chwilowo jestes sama. Ten czas mimo wszystko zleci naprawde szybko, choc wiem ze dla ciebie to wiecznosc. Sama mam zamiar utrzymac brak kontaktu z moim chlopakiem do konca jego wyjazdu i chce czekac na lotnisku na niego i wtedy sie przekonac czy ten wyjazd mial byc zmiana jego (jak sam mowil) i jest o co walczyc i sie starac, czy dajemy temu co jest miedzy nami umrzec. Trzymam za ciebie kciuki i jak ci zle to pisz tutaj, zeby sie wygadac i wyplakac.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez extranjera
Czas edycji: 2019-07-06 o 10:21
extranjera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 10:28   #5
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomo¶ci: 681
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Dla mnie taka odleg³o¶æ jest za du¿a, ka¿da powy¿ej 200 km ale to Twój wybór.
Z aktualnym ch³opakiem dzieli nas 180 km i bardzo za sob± têsknimy, ale on stara siê podtrzymaæ kontakt, przyje¿d¿a do mnie kiedy mo¿e, inaczej ja bym chyba zrezygnowa³a...
umpapumpa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 10:33   #6
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 606
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Dziewczyny bez obrazy, ale jak wam siê zwi±zki rozpadaj±, bo parê miesiêcy siê nie widzicie z partnerem, albo dlatego, ¿e macie do siebie 150 km, to chyba ich podstawy s± marne...
linkinpaark jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 10:36   #7
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Têskniæ niestety bêdziesz, raczej z tym nie da siê nic zrobiæ. Wiem, ¿e teraz wydaje siê, ¿e to d³ugi czas, ale przekonasz siê jak te 3 miesi±ce szybko min±. Wykorzystaj ten czas na jakie¶ swoje przyjemno¶ci, spotkania ze znajomymi. Staraj siê znale¼æ sobie zajêcie.
Jogurtowe_love jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 10:40   #8
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomo¶ci: 681
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny bez obrazy, ale jak wam siê zwi±zki rozpadaj±, bo parê miesiêcy siê nie widzicie z partnerem, albo dlatego, ¿e macie do siebie 150 km, to chyba ich podstawy s± marne...
Mój to jest ¶wie¿y zwi±zek, wiêc jeszcze moment temu zastanawia³am siê czy warto w to wchodziæ w³a¶nie ze wzglêdu na odleg³o¶æ ale ch³opak jest zdeterminowany póki co ja na razie do niego nie je¿d¿ê
umpapumpa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 10:46   #9
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

3 miesi±ce to wbrew pozorom krótki czas roz³±ki. Popatrz na to z tej strony: on wróci- a s± pary, które ¿yj± na odleg³o¶æ, i nie maj± planów b±d¼ mo¿liwo¶ci, ¿eby to zmieniæ. Postaraj siê skupiæ na sobie, wype³niæ sobie czas, ¿eby po prostu nie my¶leæ. Czytaj ksi±¿ki, ogl±daj seriale/filmy, spotykaj siê z kole¿ankami, mo¿e to jest czas na odkrycie nowego hobby. Czy on pojecha³ tam do pracy? Je¶li tak, to pomy¶l z tej strony, ¿e sobie zarobi, mo¿e jak wróci, to pojedziecie gdzie¶ razem... teraz jest Ci ciê¿ko, ale te 3 miesi±ce roz³±ki to nie jest koniec ¶wiata. To mo¿e Wasz zwi±zek umocniæ.
ginewrona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 11:00   #10
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Poka¿ wiadomo¶æ
Wow. Serio? Ten wniosek to z tego, ¿e dziewczyna nie umie sobie poradziæ z trzymiesiêczn± roz³±k±? Bo ja te¿ mieszkam ze swoim facetem, widzê go prawie codziennie i gdyby nagle mi kto¶ powiedzia³, ¿e go nie zobaczê 3 miesi±ce, to te¿ bym wpad³a w niez³y do³ek. Autorka mo¿e byæ zwyczajnie wra¿liw± osob±.

Autorko, nie dziwie ci siê. Takie rozstania na d³u¿szy czas nigdy nie s± mi³e. Ale my¶lê, ¿e to kwestia tygodnia/dwóch, ¿eby zacz±æ siê przestawiaæ na inny tryb. Spróbuj siê zaj±æ czym¶ innym. Mo¿e sport/wyj¶cie z kole¿ankami? Masz pewno¶æ, ¿e on za te trzy miesi±ce wróci? Pytam, bo ³atwiej jest co¶ znie¶æ, gdy znasz datê koñca tej sytuacji i mo¿esz niejako sobie ,,odliczaæ" . Spróbuj produktywnie wykorzystaæ ten czas, w koñcu masz go teraz dla siebie wiêcej. I nie ma co wpêdzaæ faceta w poczucie winy, a tak bêdzie je¶li bêdziesz mu p³akaæ do telefonu. Skoro podj±³ decyzjê o wyje¼dzie, to domniemywam, ¿e nie mia³ wyj¶cia b±d¼ bardzo chcia³. Spróbuj go wspieraæ.
Jestem pewna ¿e wróci, tak± dosta³ wizê i od zawsze mówi³, ¿e nie chce i nie zamierza tam zostaæ, nawet bilet powrotny mia³ przed wyjazdem bo to sta¿, i chyba tylko to narazie daje mi jak±¶ tam si³ê. Staram siê zajmowaæ sob±, praca 8,5h te¿ zabiera czas, ale nadal wszystko jest po prostu ¶wie¿e, wszyscy pytaj± co tam u niego, a ja czasem opowiadam z u¶miechem a czasem od razu mam ³zy w oczach, ró¿nie bywa. Nie chcê te¿ jego mêczyæ ci±g³ymi lamentami i tego nie robiê, przynajmniej staram siê nie robiæ, ale jednak przyzwyczajenie do cz³owieka i ta mi³o¶æ robi swoje.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez extranjera Poka¿ wiadomo¶æ
Dokladnie taka sama sytuacja u mnie. Moj chlopad do Stanów wyjechal w polowie czerwca, rozwalilo mnie to kompletnie, tez te 6h roznicy i to, ze nie mogl tyle pisac ile chcialam sprawil, ze aktualnie jest miedzy nami zle i jeste¶my w zawieszeniu, takim ala rozejsciu siê, bo wyszly takie i inne sprawy... Takze doskonale cie rozumiem, bo przezywalam i w sumie prze¿ywam to samo. Napady placzu, ale to panicznego ze zobaczê go dopiero pod koniec wrze¶nia... Jedynie czego moge ci zyczyc to wielkiej sily w sobie i równie¿ zachecam, ¿ebys zajela sie tym co masz tu i teraz, zebys pomyslala o sobie, robila rzeczy ktore lubisz. Ja wlasnie musialam tak skierowac swoje mysli, bo bylo juz ze mna na tyle zle przez ten wyjazd i to co sie dzialo miedzy nami, ze mialam juz okropne mysli. A jak bedziesz miec co robic, nie bedziesz tak myslala o tej odlegloscini, ze chwilowo jestes sama. Ten czas mimo wszystko zleci naprawde szybko, choc wiem ze dla ciebie to wiecznosc. Sama mam zamiar utrzymac brak kontaktu z moim chlopakiem do konca jego wyjazdu i chce czekac na lotnisku na niego i wtedy sie przekonac czy ten wyjazd mial byc zmiana jego (jak sam mowil) i jest o co walczyc i sie starac, czy dajemy temu co jest miedzy nami umrzec. Trzymam za ciebie kciuki i jak ci zle to pisz tutaj, zeby sie wygadac i wyplakac.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Mama próbuj±c mnie pocieszyæ mówi, ¿e ona z tat± mieli gorzej, bo 2 lata w wojsku, przepustek w ogóle nie dawali wtedy, pierwszy list dostala 3 tygodnie po jego wyje¼dzie, tak¿e my faktycznie mamy duuuuu¿o lepiej. I naprawdê podziwiam Ciê za si³ê w walce o siebie sam±, bo ja wolê, przynajmniej w tym momencie, na pocz±tku, taki kontakt jaki mamy ni¿ kompletn± ciszê

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny bez obrazy, ale jak wam siê zwi±zki rozpadaj±, bo parê miesiêcy siê nie widzicie z partnerem, albo dlatego, ¿e macie do siebie 150 km, to chyba ich podstawy s± marne...
Nikt nie mówi o ¿adnym rozpadzie tylko o poradzê i sobie z samotno¶ci±. Podziel siê zatem jak to robisz, ¿e Twój zwi±zek siê dobrze trzyma mimo dzielacej odleg³o¶ci?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie taka odleg³o¶æ jest za du¿a, ka¿da powy¿ej 200 km ale to Twój wybór.
Z aktualnym ch³opakiem dzieli nas 180 km i bardzo za sob± têsknimy, ale on stara siê podtrzymaæ kontakt, przyje¿d¿a do mnie kiedy mo¿e, inaczej ja bym chyba zrezygnowa³a...
Zrezygnowaæ z mi³o¶ci i bycia kiedy¶ razem tylko dlatego, ¿e ch³opak przez jaki¶ czas jest daleko? To na pewno nie ja, taka opcja nie wchodzi w grê

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Jogurtowe_love Poka¿ wiadomo¶æ
Têskniæ niestety bêdziesz, raczej z tym nie da siê nic zrobiæ. Wiem, ¿e teraz wydaje siê, ¿e to d³ugi czas, ale przekonasz siê jak te 3 miesi±ce szybko min±. Wykorzystaj ten czas na jakie¶ swoje przyjemno¶ci, spotkania ze znajomymi. Staraj siê znale¼æ sobie zajêcie.
Teraz jestem na etapie sprawdzania co robi³am 3 miesi±ce temu i szoku, ¿e przecie¿ to by³o tak niedawno ale z drugiej strony to wiadomo, jak cz³owiek szczê¶liwy to czas inaczej p³ynie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 11:16   #11
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 811
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Doskonale rozumiem co prze¿ywasz. Ostatnio mój narzeczony wyjecha³ na tydzieñ do rodziców i przez pierwsze kilka dni nie mog³am siebie znale¼æ miejsca, usiedzieæ w mieszkaniu. Nie chcia³o mi siê wracaæ z pracy, jak wraca³am to nie chcia³o mi siê robiæ nic, bo zazwyczaj robili¶my to razem. Nie mog³am zasn±æ, bo zazwyczaj on mnie do snu przytula³. Masakra jednym s³owem. A u Ciebie jest trudniejsza sytuacja, bo u mnie nie by³o ró¿nicy czasu, wiêc w ka¿dym momencie mogli¶my porozmawiaæ, a sam okres roz³±ki by³ znacznie krótszy. Po 3 dniach ju¿ siê przyzwyczai³am, ¿e jestem sama i zaczê³am normalnie funkcjonowaæ, specjalnie szuka³am sobie zajêæ ¿eby szybciej minê³a mi reszta tego tygodnia. Niemniej têsknota pozosta³a, a wieczory w pustym, cichym mieszkaniu by³y zwyczajnie smutne. W tym roku czeka nas te¿ prawie dwumiesiêczna roz³±ka.



My¶lê, ¿e potrzebujesz jeszcze trochê czasu ¿eby siê oswoiæ do tego, ¿e nie ma przy tobie T¯ i macie ograniczony kontakt. Daj sobie jeszcze tydzieñ na przyzwyczajenie siê. Mi pomog³o mówienie sobie, ¿e to tylko przej¶ciowy stan i mo¿esz odliczaæ dni do tego, a¿ znowu siê zobaczycie.
Cytokina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 12:54   #12
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Rozumiem Twój smutek, ale je¶li to jednorazowy wyjazd i za 3 miesi±ce ch³opak bêdzie z powrotem, to g³owa do góry.

Smutek jest naturalny w tej kwestii i na pewno ciê¿ko Ci jest przywykn±æ do tej sytuacji, ale jak pierwsza fala minie, to zastanów siê jak mo¿esz fajnie spo¿ytkowaæ te 3 miesi±ce. Sport, mo¿e jaki¶ kurs, wiêcej czasu na nadrobienie seriali, filmów, ksi±¿ek, spotkañ ze znajomymi. Dasz radê na pewno .

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 13:05   #13
Mijanou
Wiza¿owy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 17 529
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Twój smutek, ale je¶li to jednorazowy wyjazd i za 3 miesi±ce ch³opak bêdzie z powrotem, to g³owa do góry.

Smutek jest naturalny w tej kwestii i na pewno ciê¿ko Ci jest przywykn±æ do tej sytuacji, ale jak pierwsza fala minie, to zastanów siê jak mo¿esz fajnie spo¿ytkowaæ te 3 miesi±ce. Sport, mo¿e jaki¶ kurs, wiêcej czasu na nadrobienie seriali, filmów, ksi±¿ek, spotkañ ze znajomymi. Dasz radê na pewno .

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
O, dobrze mówisz.
Spójrz na to tak: masz 3 miesi±ce tylko dla siebie
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim za³o¿ysz w±tek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto ws³uchaæ siê w S³owo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spe³nione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwy¿sza ¶wiatowa klasa w³osów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
Mijanou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-06, 15:31   #14
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Dziêkujê dziewczyny za odpowiedzi, bêdê wszystko czytaæ w chwilach s³abo¶ci albo i pisaæ, oby nieczêsto

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-07, 07:37   #15
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1 329
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Takie rozstania s± naprawdê dobre

Tak jak dziewczyny pisz± - 3 miesi±ce tylko dla Ciebie, marzenie
Je¶li zwi±zek jest silny to was tylko wzmocni. Bêdziecie za sob± têskniæ, a kiedy ju¿ wróci, r±k od siebie nie bêdziecie mogli oderwaæ
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-07, 08:13   #16
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 3 663
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Niech ci przywiezie co¶ dobrego.
Mój przywióz³ mi pó³ walizki Pocków i ledwie wróci³, a ja ju¿ wsadzi³abym go w nastêpny samolot po wiêcej.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-08, 08:05   #17
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;86970336]Niech ci przywiezie co¶ dobrego.
Mój przywióz³ mi pó³ walizki Pocków i ledwie wróci³, a ja ju¿ wsadzi³abym go w nastêpny samolot po wiêcej. [/QUOTE]Za¿yczê sobie chyba Conversy, bo w stanach taniej i lepsza jako¶æ, masz racjê

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-12, 14:34   #18
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Drobna aktualizacja. Nadal jest mi smutno czasem, têskniê, tak jak pisa³y¶cie tego siê nie ominie, ale jest znacznie lepiej. Mijaj± prawie dwa tygodnie od ostatniego spotkania, ja nie p³aczê, rozmawiamy co jaki¶ czas, nie codziennie bo tryb dnia na to nie pozwala ale prawie codziennie, piszemy do siebie jak komu¶ co¶ przyjdzie do g³owy albo zatêskni a nie ma jak zadzwoniæ, generalnie jest mi³o¶æ i spokój. Chyba ju¿ siê pogodzilam z wyjazdem, zajmujê sob±, czas dziêki pracy jako¶ leci, dam radê.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-12, 17:15   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomo¶ci: 30 155
Dot.: Zwi±zek na odleg³o¶æ

Ja Ci tam zazdroszczê.

Kocham mojego faceta, ale 3 miesi±ce bycia "woln±" ma swój urok, zw³aszcza jak siê d³ugo jest w zwi±zku.

Pewnie tak po dwóch tygodniach bym zaczê³a têskniæ, ale najwa¿niejsze, ¿e jest jasno ustalona data powrotu, to jest w takich zwi±zkach (dla mnie) najwa¿niejsze.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ¶ci¶le tajnego rz±dowego programu badañ nad eksperymentaln± szczepionk± na malariê.
Limonka2738 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-07-12 18:15:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.