Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 22:56   #301
amorela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Heyka!
Ja mam podobne dylematy. tez zastanawiam się nad welonem, tzn. chciałabym z koronką i kryształkami ale nie wiem czy długi czy raczej do bioder? Jesli chodzi o stanik to tez mam duży biust i kupiła bardotkę z Triumpha i dośc dobrze trzyma jest to model Claudette. Suknia ma dekolt o prostej linii więc myslę, że raczej chyba bardotka będzie najlepszym rozwiązaniem. Na poczatku tez myslałam o rękawiczkach ale myślę, że raczej nie pasują no ale jak będe na przymiarce to przymierzę. W poniedziałek mam pierwszą przymiarkę a ślub mam 30 sierpnia. Suknię odbiorę najwcześniej tydzień przed ślubem. pozdrówka
amorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:12   #302
tauraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Witam wszystkich,
Mam ślub 6 wrzesnia - 2 tyg mi zostały i czas najwyzszy bukiecik wybrać. Rownież mam sukienke kedane. Jestem niska - 1,60, wiec to duze ograniczenie przy wyborze bukietu, bo nie moze mnie "przytłaczac" tak przeczytałam na forum, szczególnie że moj P. ma 1,85. nie chce wygladac jak kuleczka przy nim. Mylalam nad różowym, malutkim bukiecikiem - kuleczką taka z róz, co Wy na to? Pasowałby? Czekam na ropozycje i pozdrawiam.
P.S. Rekawiczek tez jescze nie mam, w sumie jeszcze cale 2 tyg! 3majcie sie KEDANKI!!
tauraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:22   #303
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Tauraa według mnie rekawiczni nie pasuja do kedanki, Kednaka jest z klasą, elegancją a rekawiczki ją przygnębią - takie moje zdanie. jesli chodzi o bukiet przy twoim wzroscie powinnas miec taki lekko wydłużony. na pewno taki zdjecia zmieszczałysmy z Kejti na tym forum, przejrzyj sobie. Ja w szpilkach bede meic 180 cm wzrostu a moj TZ 2m wiec ja bede miala bikiet okragły
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:32   #304
amorela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Ja jestem już po pierwszej przymiarce, a w poniedziałek odbieram suknię Jest piękna, wybrałam do niej welon hiszpański do bioder jednowarstwowy Niżej wklejam bukiecik, który wybrałam (kulka troszke przedłuzona). Wedłyg mnie także rękawiczki nie pasują, ja będę mieć bransoletkę z cyrkonii . Cały czas czekam na fotki Kejti, ale chyba nie chce Nam ich pokazać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (77,9 KB, 27 załadowań)
amorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 07:01   #305
kejti85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 273
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Kilka amatorskich fotek wkleiłam na PM 2008 W tym tyg. będe miała od fotografa więc coś wrzucę, a jeżeli ktoś jest bardzo niecierpliwy to na PW wyślę linka ze stronką od fotografa gdzie już jesteśmy...

Dziewczyny koniecznie weźcie ze sobą kilka agrafek różnej wielkości, tren jest za ciężki niestety jak na jeden tak malutki guziczek, jak dla mnie wystarczało kilka obrotów i trzeba było znowu podpinać... niestety od agrafek porobiły się dziurki w tiulu, ale nie wyobrażam sobie tańczenia bez nich, a na dziurki ponaszywa się koronkę taką jak jest na sukni...
Rękawiczkom mówimy absolutne, stanowcze NIE

Pozdrawiam i też chętnie pooglądałabym fotki z przymiarek, dodatków... ojjj dziewczyny same nic nie wrzucacie a oglądać byście chciały
__________________
Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
kejti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:55   #306
amorela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

1

Edytowane przez amorela
Czas edycji: 2008-09-13 o 18:57
amorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:54   #307
LeNkaa79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Witajcie Kobiety Przeczytałam cały Wasz wątek, po tym jak zdecydowałam się również na suknie Kedane wcale nie przeszkadza mi, że to model z 2007 a mój ślub jest w przyszłym roku....w koncu to ważne, żeby dobrze czuć sie w sukni a nie żeby mieć z najnowszej kolekcji.... Wszystkie wyglądałyscie w niej cudnie, co tylko utwierdziło mnie o słuszności decyzji Ciekawa jestem czy znajdzie sie jeszcze ktoś, kto zdecydował sie na tą suknie.... pozdrawiam serdecznie
LeNkaa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 20:33   #308
lis
Raczkowanie
 
Avatar lis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Cześć Ja również zastanawiam sie nad tą suknią na maj 2009 roku. Tylko zastanawiam sie czy to odpowiednia suknia dla mnie, a jestem niska rozmiar 40\42 i duzy biust.

Pozdrówka
lis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 20:07   #309
LeNkaa79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Musiałabyś pójść do jakiegoś salonu i przymierzyć ją.... Ja jak tylko założyłam to wiedziałam, że to jest to Polecam i pozdrawaim
LeNkaa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:26   #310
amorela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?

Cytat:
Napisane przez lis Pokaż wiadomość
Cześć Ja również zastanawiam sie nad tą suknią na maj 2009 roku. Tylko zastanawiam sie czy to odpowiednia suknia dla mnie, a jestem niska rozmiar 40\42 i duzy biust.

Pozdrówka

Ja też mam duży biust i rozmiar 42 i suknia bardzo ładnie wyglądała, także musisz przymierzyc
amorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.