Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-07-31, 20:31   #1591
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Jaki kolor szamponetki radzicie?

Cytat:
Napisane przez xxxlevusxxx Poka¿ wiadomo¶æ
niee, rodzice nie wiedza. wiesz pofarbuje sobie na platyne i W OGÓLE nie zauwa¿± (;

sta³o siê.

kupi³em szampon Joanny, Multi Soft Color - 27 czekoladowy braz (;
odradzam platyne

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
po co te nerwy

Nie trzymaj za d³ugo- nawet krócej ni¿ zaleca producent- chyba, ¿e interesuje Ciê czarny kolor w³osów (czêsto bywa w³a¶nie tak, ¿e zamiast br±zów wychodzi czarny)
mi po tym szamponie wyszedl ciemny braz, trzymalam nawet dluzej. no ale wiadomo, kazdy wlos jest inny

aha i nie zdziw sie jesli kolor nie zejdzie, mimo ze to ''szampon''.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-02, 12:19   #1592
Habrova
Raczkowanie
 
Avatar Habrova
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: moje 4 ¶ciany
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Szamponetki

dziewczyny czy moge wymieszaæ szamponetkê Marionu z Joann±?
Jedna to naturalny a druga ciemny blond,z do¶wiadczenia wiem ¿e ten ciemy wychodzi naprawde ciemno natomiast Joanna s³abo ³apie,pomy¶la³am ¿e je wymieszam ¿eby kolor nie by³ za ciemny ale by³ efekt.
Habrova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-12, 19:27   #1593
eshy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2
GG do eshy
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

kurcze, no w³a¶nie...
Mam z natury jasny blond w³osów. Tydzieñ temu kupi³am szamponetkê rud±. Mia³o byæ do 8 myæ, dzisiaj by³am po raz szósty, a kolor jest dalej taki sam jak na pocz±tku. A nawet je¶li zejdzie to mogê mieæ nadziejê, ¿e do koñca? ¿e nie bêdzie odrostów? Czy jakby to powiedzieæ "mam ju¿ po w³osach" ?
eshy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-12, 19:46   #1594
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Cytat:
Napisane przez eshy Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze, no w³a¶nie...
Mam z natury jasny blond w³osów. Tydzieñ temu kupi³am szamponetkê rud±. Mia³o byæ do 8 myæ, dzisiaj by³am po raz szósty, a kolor jest dalej taki sam jak na pocz±tku. A nawet je¶li zejdzie to mogê mieæ nadziejê, ¿e do koñca? ¿e nie bêdzie odrostów? Czy jakby to powiedzieæ "mam ju¿ po w³osach" ?
A jakiej firmy szamponetka? Jakie masz w³osy- cienkie czy grube, podatne na koloryzacje czy nie itd(?) No i ile j± trzyma³a¶ na w³osach?

Szamponetka mo¿e zej¶æ z Twoich w³osach np. po nastêpnych 10 myciach a mo¿e nie zej¶æ w ogóle, trudno przewidzieæ.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-12, 19:49   #1595
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomo¶ci: 1 259
GG do Eyna
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Szamponetki w³a¶ciwie nigdy nie zmywaj± siê do koñca. Czasem tego nie widaæ, ale przy w³osach jasny blond, obawiam siê, ¿e bêdzie ciê¿ko.
__________________
Zapuszczam w³osy
Najd³u¿szy punkt: 72 cm.
Bêdzie: ...e, nie bêdzie
Eyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-17, 12:46   #1596
Joanna91
Raczkowanie
 
Avatar Joanna91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 94
Chcia³abym u¿yæ szamponetki ale nie wiem jakiej firmy s± najlepsze (jakby co u¿yjê blond). Co polecacie?

hejo? Jeste¶cie ;p? Co s±dzicie o firmie "Joanna"?

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-08-24 o 12:41 Powód: Post pod postem, proszê korzystaæ z funkcji edycji.
Joanna91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-18, 15:30   #1597
kamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bêdzin
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Szamponetka

Ja mam czarne w³osy. W zesz³e wakacje farbowa³am w³osy szamponetk± "czerñ granatu" i wysz³y mi fioletowe.... nie wiem dlaczego. Mo¿e mam za gêste w³osy i powinnam by³a u¿yc 2 szamponetek.
kamaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 16:37   #1598
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Jakiej firmy polecacie szamponetki?

Ja polecam szamponetki Joanna takie (4-8 myæ ),a je¶li chodzi o szamponetke tak± która utrzymuje siê d³u¿ej to polecam jednak Marion (teraz s± w ¿ó³tym opakowaniu, chyba do 24 myæ ale nie pamiêtam w ka¿dym razie d³u¿ej siê trzymaj±) nie wiem czy maj± blondy bo ja u¿ywa³am tych do ciemnych w³osów, ale mo¿esz poszukaæ tylko, ¿e one s± zazwyczaj w ma³ych osiedlowych sklepach np w Rossmanie ich nie znajdziesz.
amandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-21, 09:15   #1599
oliwka93
Przyczajenie
 
Avatar oliwka93
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 23
GG do oliwka93
Angry Dot.: szamponetki...

Choleraaa! Z mojego nieciekawego ciemnego blondu zamieni³am siê w wi¶niewskiego po nieudanej dekoloryzacji! Jakby tego by³o malo to posz³am wczoraj "podciac koñcówki". Ten rytua³ zawsze koñczy siê tym ,¿e zostaje za krótko obciêta...¯e te¿ by³a beznadziejna sprzedawczyni w mojej ulubionej drogerii i nie chcia³a mi doradzic... Kupi³am szamponetkê mariona:kolor miedziany... Umm mo¿e ten kolor ma tak wygladac? W ka¿dym razie umy³am wlosy dzisiaj 3 razy i zrobi³am plukanke octow±. Troche farby polecialo... Mama biegnie po szampon przeciw³upie¿owy, mo¿e szybciej zejdzie.

Chyba przefarbuje siê na ciemny kasztan te¿ szamponetk±, tylko czy mo¿na tak odrazu?
__________________
B±d¼ "inny" by nikt nie zauwa¿y³ jak bardzo siê wyró¿niasz-paradoks.
oliwka93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-22, 16:08   #1600
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 403
Dot.: Jakiej firmy polecacie szamponetki?

sprawdz na KWC, pozdrawiam
__________________
I Ty mo¿esz zmieniæ ¶wiat!

www.odezwijsie.pl - je¿eli popierasz pomys³ i chcesz pomóc odnale¼æ siê wszystkim nieszczê¶liwie zakochanym duszyczkom, do³±cz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-22, 17:08   #1601
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomo¶ci: 466
Dot.: szamponetki...

Ogólnie Joanna cieszy siê dobr± opini± je¶li chodzi o produkty pielêgnacyjne ( rewelacyjne szampony i od¿ywki wzmacniaj±ce w³osy) nie wiem co prawda jak z szamponetkami, jednak warto chyba przejrzeæ opinie na KWC, na pewno bêd± pomocne w wyborze.
Pozdrawiam
__________________
Kocham Ciê nie za to jaki jeste¶ lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTob±...


fascynacja25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 11:54   #1602
Orlowski
Przyczajenie
 
Avatar Orlowski
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: szamponetki...

Allegro to studnia fajnych rzeczy. Tam znalaz³am szampony koloryzuj±ce hiszpañskie za 13 z³oty, s± te¿ od¿ywki koloryzuj±ce, mo¿na je mieszaæ zmieniaj±c kolory i zmywaj± siê tak jak pisz±.
Do tego jeszcze od¿ywiaj± w³osy. Polecam!!!
Orlowski jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-24, 12:39   #1603
Orlowski
Przyczajenie
 
Avatar Orlowski
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ja polecê szampony koloryzuj±ce, które znalaz³am na allegro s± tanie bo 13 z³ i do tego mo¿na dokupiæ od¿ywkê te¿ koloryzuj±c±. Do tego mo¿na mieszaæ kolory POLECAM.
Orlowski jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-24, 13:17   #1604
portafortuna
Przyczajenie
 
Avatar portafortuna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 9
GG do portafortuna
Dot.: czy szamponetka siê zmyje?

To ja rowniez mam pytanie Farbuje wlosy na blond, ale jakos naszla mnie wizja na "naprawe'' mych wlosow i zdecydowalam zrezygnowac z farbowania, prostowania i suszenia, ale mam odrosty;/ czy szamponetka choc troche je zakryje?
portafortuna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 08:07   #1605
Orlowski
Przyczajenie
 
Avatar Orlowski
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: czy szamponetka siê zmyje?

Cytat:
Napisane przez portafortuna Poka¿ wiadomo¶æ
To ja rowniez mam pytanie Farbuje wlosy na blond, ale jakos naszla mnie wizja na "naprawe'' mych wlosow i zdecydowalam zrezygnowac z farbowania, prostowania i suszenia, ale mam odrosty;/ czy szamponetka choc troche je zakryje?

Wydaje mi siê, ¿e tak. Zreszt± nic nie tracisz ¿eby spróbowaæ, zw³aszcze, ¿e oprócz koloru mo¿esz od¿ywiæ w³osy.
Orlowski jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 11:09   #1606
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: szamponetki...

Mam pytanko dotycz±ce tych szamponów koloryzuj±cych z allegro hiszpañskich jaka to firma ??Orlowski czy mozesz podaæ link?jak jej szukaæ?
amandi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 12:35   #1607
olena2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: szamponetki...

mam pytanie jestem sredni± blondynka i chcialabym sie przefarbowac na czrny szamponetka ale nie wiem czy mi z³apie ?
olena2910 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 13:33   #1608
Orlowski
Przyczajenie
 
Avatar Orlowski
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez amandi Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanko dotycz±ce tych szamponów koloryzuj±cych z allegro hiszpañskich jaka to firma ??Orlowski czy mozesz podaæ link?jak jej szukaæ?
A OTO LINK DO SZAMPONÓW http://www.allegro.pl/item408235367_...oryzujacy.html
Orlowski jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-25, 16:36   #1609
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez Orlowski Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Orlowski, mam pytanko, czy ten hiszpañski szampon z all z³apie na bardzo rozja¶nione blond wlosy? i jak prêdko siê potem sp³ucze? chodzi mi o kolor br±zowy
pozdrawiam!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 20:39   #1610
Orlowski
Przyczajenie
 
Avatar Orlowski
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Orlowski, mam pytanko, czy ten hiszpañski szampon z all z³apie na bardzo rozja¶nione blond wlosy? i jak prêdko siê potem sp³ucze? chodzi mi o kolor br±zowy
pozdrawiam!
ja mam ciemny blond i nie robi± mi siê ca³kiem br±zowe. ale wydaje mi siê, ¿e jakby¶ u¿y³a najpierw farby ro¶linnej (te¿ z tej samej firmy jest) i potem stosowa³o szampon i od¿ywkê to by³oby OK.
Na etykiecie od od¿ywki jest podana paleta kolorów i widzê, ¿e z super jasnych blond wychodzi raczej rudawy.
je¿eli chodzi o zmywanie to mnie siê zmywa dobrze, ale s³ysza³am, ¿e to zale¿y jak w³osy s± zniszczone itp.
Orlowski jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-26, 12:23   #1611
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: szamponetki...

Ja w³asnie uzy³am szmaponetki joanny na 4-8 myc odcien piaksowy blond i moje sredni/ciemny blond wlosy prawie wcale sie nie zmienily, wyrowna³ sie ich koloryt i maja nieco inny odcien.
Teraz chce wyprobowac szamponetke na 24 mycia, jaka jest najlepsza wedlug Was i która da mi choc ma³y efekt rozjasnienia??
magdolena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-26, 14:26   #1612
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: szamponetki...

Poszlam do sklepu i kupilam loreal casting creame na 28 myc odcien per³owy blond i mam 2 pytania:
1) Czy te farby rozjasniaja wlosy?? Zawieraja utleniacz, wiec chyba sa silniejsz eod szamponetek
2) Czy moge ja uzyc zanim ta szamponetka joanny sie zmyje?? Zalezy mi na tym zeby do 1 wrzesnia juz sobie pofarbowac tym loreal'em.

Bardzo proszê o odpowiedzi!!!
magdolena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-27, 09:13   #1613
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

olba, ja mam akurat bardzo cienkie i s³abe w³osy ,i w³a¶nie najlepszy dla nich jest casting:kolor ¿ywy i l¶ni±cy,w³osy nie lec± no i ta od¿ywka(co prawda zdecydowanie moje w³osy wola³y star± wersjê castingu) Po palecie ju¿ tak dobrze nie jest:kolor przygaszony i w³osy jakie¶ porowate...
Aha zapomnialam dodac ¿e castingu (z ma³ymi przerwami na inne cuda) u¿ywam ok.5 lat
LEW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-27, 10:06   #1614
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 402
Dot.: szamponetki...

pofarbowa³am moje rozja¶nione w³osy na mied¼ szamponetk± 4-8 myæ Mariona, trzymalam tylko 5 minut, dzisiaj my³am g³owê 2-gi raz i mam jasny rudy(wyp³owia³a marchewka) czy po jeszcze kilku myciach bede da³a rade pofarbowaæ siê na ¶redni-jasny blond ( juz nie b.jasny jak wczesniej) ?? lubie farby z zimnym popielatym odcieniem, czy jak tak± przejade te rude wlosy nie wyjdzie mi przypadkiem zielony? prosze o pomoc zorientowane w tym temacie
KATona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-27, 13:25   #1615
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: szamponetki...

Poszlam do sklepu i kupilam loreal casting creame na 28 myc odcien per³owy blond i mam 2 pytania:
1) Czy te farby rozjasniaja wlosy?? Zawieraja utleniacz, wiec chyba sa silniejsz eod szamponetek
2) Czy moge ja uzyc zanim ta szamponetka joanny sie zmyje?? Zalezy mi na tym zeby do 1 wrzesnia juz sobie pofarbowac tym loreal'em.

Bardzo proszê o odpowiedzi!!!

Jeszcze raz prosze o pomoc
magdolena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-05, 16:31   #1616
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 854
Dot.: szamponetki...

Dziewczyny dorad¼cie mi, proszê

Chce sobie blond szamponetka z Joanny zafarbowaæ w³oski. Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny br±z. My¶licie ¿e mi zlapie kolor ?
kar0ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-21, 11:08   #1617
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 1 609
GG do nat92
Dot.: szamponetki...

Z kolei ja mam takie pytanie. Mój naturalny kolor to jasny, popielaty blond. 3 miesi±ce temu farbowa³am w³osy (farb±) na mahoñ. Zosta³y mi z niego br±zowo-rude w³osy z blond odrostami:/ I tu moje pytanie, czy mówi±c, ¿e szamponetka nie rozja¶ni w³osów macie na my¶li ich naturalny kolor czy te¿ taki po farbowaniu? Mam nadziejê, ¿e wyrazi³am siê do¶æ jasno... Bo nie wiem czy, ¿eby wróciæ do poprzedniego koloru wystarczy szamponetka, czy te¿ muszê siê katowaæ rozja¶niaczami:/
nat92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-21, 11:17   #1618
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez nat92 Poka¿ wiadomo¶æ
Z kolei ja mam takie pytanie. Mój naturalny kolor to jasny, popielaty blond. 3 miesi±ce temu farbowa³am w³osy (farb±) na mahoñ. Zosta³y mi z niego br±zowo-rude w³osy z blond odrostami:/ I tu moje pytanie, czy mówi±c, ¿e szamponetka nie rozja¶ni w³osów macie na my¶li ich naturalny kolor czy te¿ taki po farbowaniu? Mam nadziejê, ¿e wyrazi³am siê do¶æ jasno... Bo nie wiem czy, ¿eby wróciæ do poprzedniego koloru wystarczy szamponetka, czy te¿ muszê siê katowaæ rozja¶niaczami:/
Szamponetka to nie rozja¶niacz. Nie rozja¶ni wlosów. Farby trwalej tym bardziej z nich nie wyci±gnie...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-21, 12:20   #1619
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 1 609
GG do nat92
Dot.: szamponetki...

A jest szansa, ¿eby wróciæ do blondu z pomoc± rozja¶niacza w domowym zaciszu? Nie mam pieniêdzy na fryzjera, a jestem do¶æ zdesperowana

EDIT: Przepraszam z góry za OT, ju¿ nie bêdê ba³aganiæ w±tku
nat92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-09-21, 18:47   #1620
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: szamponetki...

aloha hehe ja tez mialam przygode z szamponetka - z akiegos glebokiego brazu po kilku myciach wysz³a zgnila zielen - POWAZNIE, szamponetka byly firmy palette bodajze mam znow zamiar sie pobawic ale odcieniami rudego takze nie bede miala nic przeciwko marchewkowym incydentom na wlosach pytanie ktore juz pewnie padlo a moze i nie : czy to bardzo niszczy wlosy? Tak sie sklada, ze wlasnie zaczelam o nie dbac (czyt. skrzyp, pokrzywa, seboradin ktory sie skonczyl ale byl, serum na koncowki) i boje sie ze cala praca pojdzie na marne. Czy aby napewno wniesie to w moje wlosy duzo krzywdy?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.