Miejsce kobiety jest w kuchni... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-29, 13:36   #211
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jezu, nie, nie godzi się. Podobnie jak wcześniej nie godziła się na nudną pracę i teraz ma nienudną.

Boże, co ona ma do cholery zrobić? Tutaj się nie zgodzić na wontku sfotografować z transparentem nezgody? Ludzie, zejdźcie na ziemię, życie toczy się nie na wontku ale w realu....
To po co ten watek zakladala? Kazdy w miare normalny i inteligentny czlowiek i bez watku na wizazu i opinii obcych ludzi wiedzialby, ze to jakas patologiczna sytuacja i chory czlowiek. No ale skoro zarabia wiecej niz marne 10 tys. to warto go rozgrzeszyc

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2019-07-29 o 13:37
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:38   #212
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jezu, nie, nie godzi się. Podobnie jak wcześniej nie godziła się na nudną pracę i teraz ma nienudną.

Boże, co ona ma do cholery zrobić? Tutaj się nie zgodzić na wontku sfotografować z transparentem nezgody? Ludzie, zejdźcie na ziemię, życie toczy się nie na wontku ale w realu....
To po co jest ten wątek? Jak to co ma zrobić?? Zmienić ta sytuację, jej sprawa jak. Dostała mnóstwo rad, a i tak broni misia, bo przecież zarabia więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:41   #213
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037032]bo nie mam zielonego pojęcia jaki to ma związek z tematem.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



wiem, że go teraz usprawiedliwiam, po prostu czuję się tu atakowana z każdej strony, jakbym na prawdę zbrodnie popełniła. Chciałam po prostu zobaczyć jak się na mój problem osoby zupełnie postronne zapatrują (bo znajomi mają zupełnie odmienne zdanie), a w głównej mierze zmieszano mnie tu z błotem, że nie mam godności i jestem popychadłem (co w ogóle nie jest prawdą, bo ja nigdy nie wykonuję jego oczekiwań) i nie mam pojęcia w którym momencie dałam taki przekaz, że ja jestem służącą w tym związku. Parę razy mi pozwracał uwagę co do porządków, którą albo olałam, albo się pokłóciliśmy, kanapek mu nie robię (burzy się, ale ja to zlewam). Nie wiem skąd u was dziewczyny przeświadczenie, że biegam za nim z kapciami? nie wiem[/QUOTE]Ja naprawdę rozumiem, że mężczyzna u boku i pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa. No dają, nie oszukujmy się, człowiek się czuje bezpieczniej i lepiej śpi jak nie musi się martwić o finanse. Problem jednak jest wtedy, kiedy w strachu przed strąceniem tych pieniędzy robimy coś wbrew sobie.

Nie mam za bardzo dla Ciebie pozytywnych wieści. Próbowałaś przeforsować swoje, na co mąż się obraził i się nie odzywa. Macie zwyczajnie inną wizję związku. Choćby Cię wspierał i wysyłał na kursy, to w jego głowie to nadal on przynosi pieniądze i zarabia na tę rodzinę, a Ty co najwyżej spełniasz zachcianki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 13:57   #214
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Zmienić ta sytuację, jej sprawa jak.
Zmienia zmienia, tylko musi się uwijać, jedną ręką robić rozpiskę zajęć dla męża, drugą realizując zlecenie w pracy a trzecią robiąc selfie albo relacje wideo dokumentującą na żywo wprowadzane zmiany, bo jak czegoś nie zamieścisz w internecie, to tego nie ma. Ale tak na serio to myślę, że do wieczora powinna się wyrobić.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-07-29 o 13:59
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:05   #215
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Kazdy w miare normalny i inteligentny czlowiek i bez watku na wizazu i opinii obcych ludzi wiedzialby, ze to jakas patologiczna sytuacja i chory czlowiek.
No nie, jeśli jest tak jak autorka pisze i obraca się w środowisku, w którym taki, ekhem, podział ról, jest w związku normalny i oczywisty, to może mieć faktycznie problem z uświadomieniem sobie, że nie wszędzie tak to wygląda. I inteligencja nie ma tu nic do rzeczy, po prostu jak się czymś nasiąka, to potrzeba co najmniej dużo czasu, żeby inną postać rzeczy przyjąć, zaakceptować, a w końcu i jej zapragnąć.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:12   #216
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

A ja widze proste wyjście.

Skoro facet zarabia taki gruby hajs to dlaczego nie wynajmie kogoś do sprzatania, prania i gotowania?

Trochę w watku ostro się zrobiło ale biorąc pod uwagę pierwszy post Autorki też odniosłam wrażenie, że jest ona domową męczennicą, więc i rady dostała dość radykalne.

Tymczasem ja mam takie wrażenie (po lekturze postow z poprzedniej strony), że dziewczyna po prostu przyszła się wygadać. Gdyby chciała coś w związku zmienić, zmieniłaby i bez wizazu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-07-29 o 14:18
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:13   #217
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 146
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jezu, nie, nie godzi się. Podobnie jak wcześniej nie godziła się na nudną pracę i teraz ma nienudną.

Boże, co ona ma do cholery zrobić? Tutaj się nie zgodzić na wontku sfotografować z transparentem nezgody? Ludzie, zejdźcie na ziemię, życie toczy się nie na wontku ale w realu....
Jeżu...

Siedzą ludzie i nie zgłaszają seksizmu w pracy, siedzi taka autorka w wątku, i oni się nie zgadzają.

Ale tak w duchu się nie zgadzają.

Autorka lata ze szmatą do podłogi (znaczy przepraszam, pewnie jakimś mopem w najnowszej technologii) i ma w sercu głęboką niezgodę. Taka naprawdę, naprawdę mocną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 14:17   #218
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A ja widze proste wyjście.

Skoro facet zarabia taki gruby hajs to dlaczego nie wynajmie kogoś do sprzatania, prania i gotowania?

Trochę w watku ostro się zrobiło ale biorąc pod uwagę pierwszy post Autorki też odniosłam wrażenie, że jest ona domową męczennicą, więc i rady dostała dość radykalne.

Tymczasem ja mam takie wrażenie, że dziewczyna po prostu przyszła się wygadać. Gdyby chciała coś w związku zmienić, zmieniłaby i bez wizazu.


I właściwie nawet autorka mogłaby to zrobić ze wspólnej kasy, on jej w prezencie mopa i suszarkę, kupuje, ona dla niego zamówi panią do sprzątania i kanapek. Na swój sposób romantyczne.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:19   #219
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Skoro facet zarabia taki gruby hajs to dlaczego nie wynajmie kogoś do sprzatania, prania i gotowania?
Przecież nie po to ślub brał, żeby obca kobieta mu sprzątała i gotowała
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:19   #220
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037004]nie chodzi tu o pieniądze, tylko że sporo pracuje - nie ma go w domu wiele godzin. Nie wiem co się niektórzy przyczepili do wielkości zarobków. Mówiąc, że sporo zarabia nie mówię tu przecież o kwotach rzędu 5, czy 10 tyś...[/QUOTE]
I to, ze go nie ma w domu wiele godzin jest usprawiedliwieniem faktu, ze traktuje cie jak popychadlo?
Bo wiesz, sprzataczke sie lepiej traktuje, jak gdzies pominie okruszki, to sie wyciera a nie zwraca uwage, ze zle służy. A jakby zarabial 2 tysiace to by bylo jakos bardziej nie do pomyslenia, ze kaze ci wstawac przed switem, bo robienie kanapek jest poza jego godnoscia?
Jesli uwazasz, ze wszystko jest ok to nie wiem po co zalozylas watek.
[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037032]bo nie mam zielonego pojęcia jaki to ma związek z tematem.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



wiem, że go teraz usprawiedliwiam, po prostu czuję się tu atakowana z każdej strony, jakbym na prawdę zbrodnie popełniła. Chciałam po prostu zobaczyć jak się na mój problem osoby zupełnie postronne zapatrują (bo znajomi mają zupełnie odmienne zdanie), a w głównej mierze zmieszano mnie tu z błotem, że nie mam godności i jestem popychadłem (co w ogóle nie jest prawdą, bo ja nigdy nie wykonuję jego oczekiwań) i nie mam pojęcia w którym momencie dałam taki przekaz, że ja jestem służącą w tym związku. Parę razy mi pozwracał uwagę co do porządków, którą albo olałam, albo się pokłóciliśmy, kanapek mu nie robię (burzy się, ale ja to zlewam). Nie wiem skąd u was dziewczyny przeświadczenie, że biegam za nim z kapciami? nie wiem[/QUOTE]
Nie chodzi o to czy spelniasz jego chamskie zachcianki czy nie, tylko o sam fakt czego on od ciebie wymaga i jak cie traktuje. Bo traktuje cie jak kuchte i sprzataczke a nie jak zone.
Znam pary gdzie facet zarabia mnostwo pieniedzy a zona wcale nie pracuje i te kobiety nie sa tak traktowane jak ty. Co wiecej, zatrudniaja pomoce domowe bo ICH (nie jego) na to stac.
No tak tylko ze pomoc domowa na chamskie teksty pewnie by sie po prostu zwolnila i poszla do kulturalnych ludzi pracowac...
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:25   #221
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No nie, jeśli jest tak jak autorka pisze i obraca się w środowisku, w którym taki, ekhem, podział ról, jest w związku normalny i oczywisty, to może mieć faktycznie problem z uświadomieniem sobie, że nie wszędzie tak to wygląda. I inteligencja nie ma tu nic do rzeczy, po prostu jak się czymś nasiąka, to potrzeba co najmniej dużo czasu, żeby inną postać rzeczy przyjąć, zaakceptować, a w końcu i jej zapragnąć.
Dokladnie. Każdy uznaje za norme najczesciej to, co obserwuje na codzien w swoim zyciu. Dlatego tak wiele osob zmienia swoje poglady np. dopiero po przeprowadzaniu sie od rodziców.

Co nie zmienia faktu, że stosunek taki jak męża do autorki tematu jest patologiczny i jego obrona brzmi slabo.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 14:41   #222
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87037083]Czyli po prostu lecisz na kasę i dajesz się traktować jak przedmiot, bo on dużo zarabia i masz "godne" życie. Co tu więcej mówić. Z jednej strony rozumiem, skoro 10k to nie jest dużo, a on zarabia więcej, to ciężko go wypuścić z rąk, ale na litość boską, nie rób w takim razie z siebie ofiary i niewolnicy, bo doskonale wiesz że robisz to z konkretnego powodu i taka sytuacja Ci odpowiada. Wolisz gotować całe dnie i mieć dużo kasy, niż mniej kasy i normalną relację.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



Bo trafiła w punkt, a teraz boli.[/QUOTE]
mieliśmy pewien czas pomoc domową, ale ja nie lubię jak ktoś się krząta po mieszkaniu jak mnie nie ma. Myślę, że do domu brałabym na jakieś większe sprzątanie - mycie okien, pranie firan, generalne porządki, na pewno nie na codzień.

Nie trafione w Punkt. Chamskie jest myślenie, że dużo zarabia to pewnie ja sprzedałam tą swoją godność - jakbym dziwką była, no ale już mnie też nic nie zdziwi u ludzi.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A ja widze proste wyjście.

Skoro facet zarabia taki gruby hajs to dlaczego nie wynajmie kogoś do sprzatania, prania i gotowania?

Trochę w watku ostro się zrobiło ale biorąc pod uwagę pierwszy post Autorki też odniosłam wrażenie, że jest ona domową męczennicą, więc i rady dostała dość radykalne.

Tymczasem ja mam takie wrażenie (po lekturze postow z poprzedniej strony), że dziewczyna po prostu przyszła się wygadać. Gdyby chciała coś w związku zmienić, zmieniłaby i bez wizazu.
Jak wyżej.
Nie jestem męczennicą, przyszłam się wygadać, myślałam, że od tego to forum jest, pogadać sobie, wymienić się poglądami. Przecież to nie forum psychologów, którzy wypiszą mi receptę na życie.
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:45   #223
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037383]mieliśmy pewien czas pomoc domową, ale ja nie lubię jak ktoś się krząta po mieszkaniu jak mnie nie ma. Myślę, że do domu brałabym na jakieś większe sprzątanie - mycie okien, pranie firan, generalne porządki, na pewno nie na codzień.

Nie trafione w Punkt. Chamskie jest myślenie, że dużo zarabia to pewnie ja sprzedałam tą swoją godność - jakbym dziwką była, no ale już mnie też nic nie zdziwi u ludzi.


Jak wyżej.
Nie jestem męczennicą, przyszłam się wygadać, myślałam, że od tego to forum jest, pogadać sobie, wymienić się poglądami. Przecież to nie forum psychologów, którzy wypiszą mi receptę na życie.[/QUOTE]Chciałaś coś zmienić, a teraz piszesz, że chciałaś się tylko wygadać. Nie piszemy po twojemu i to cię boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:47   #224
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Gratuluję, że nie zarabia marnych 10 tysięcy, chociaż na dobrą sprawę to nie jest super osiągnięcie. Chociaż nie - jest! Profesorowie zarabiają mniej, lekarze rezydenci, nauczyciele, pielęgniarki... Chociaż to marne odkrycie, że w Polsce zarobki nie idą na ogół w parze z prestiżem zawodu.
Skoro zarabia tak za☠☠☠iście, jest taki miły chłop z niego, to (jak już pisano) pomoc domowa nie powinna być problemem. Przypominam tylko, że to nie służba, za jaką Twój mąż uznaje partnerki i kobiety.
Na mój gust, to facet mógłby miesięcznie zarabiać 100 tysięcy, ale za jakiekolwiek tekst sugerujący wyższość np. mężczyzn nad kobietami dostałby kopa w dupę.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:53   #225
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Chciałaś coś zmienić, a teraz piszesz, że chciałaś się tylko wygadać. Nie piszemy po twojemu i to cię boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czytaj ze zrozumieniem. Tyle z mojej strony.

Cytat:
Napisane przez Carol99 Pokaż wiadomość
Gratuluję, że nie zarabia marnych 10 tysięcy, chociaż na dobrą sprawę to nie jest super osiągnięcie. Chociaż nie - jest! Profesorowie zarabiają mniej, lekarze rezydenci, nauczyciele, pielęgniarki... Chociaż to marne odkrycie, że w Polsce zarobki nie idą na ogół w parze z prestiżem zawodu.
Skoro zarabia tak za☠☠☠iście, jest taki miły chłop z niego, to (jak już pisano) pomoc domowa nie powinna być problemem. Przypominam tylko, że to nie służba, za jaką Twój mąż uznaje partnerki i kobiety.
Na mój gust, to facet mógłby miesięcznie zarabiać 100 tysięcy, ale za jakiekolwiek tekst sugerujący wyższość np. mężczyzn nad kobietami dostałby kopa w dupę.
ktoś tu ma chyba problem z zarobkami, bo ciągle je podkreśla
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:54   #226
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037383]
Nie trafione w Punkt. Chamskie jest myślenie, że dużo zarabia to pewnie ja sprzedałam tą swoją godność - jakbym dziwką była, no ale już mnie też nic nie zdziwi u ludzi. [/QUOTE]

Nikt cię dziwką nie nazywał. Natomiast prostytucją małżeńską już trochę to pachnie skoro nie jesteście razem z miłości i szacunku (nie wierzę, że on cię kocha i szanuje, a równocześnie tak traktuje), a dla obopólnych korzyści. W każdym bądź razie - jakby tego nie nazwał to wasz związek nie jest normalny.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:55   #227
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037383]

Jak wyżej.
Nie jestem męczennicą, przyszłam się wygadać, myślałam, że od tego to forum jest, pogadać sobie, wymienić się poglądami. Przecież to nie forum psychologów, którzy wypiszą mi receptę na życie.[/QUOTE]

Żaden psycholog nie da Ci gotowych rozwiązań i recepty na życie

No ok. Pogadałas sobie. Tylko właściwie czego oczekujesz od tego wątku i osób, które biorą w nim udział? Po co założyłas taki wątek z dramatycznie brzmiącym pierwszym postem?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:55   #228
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037383]
Chamskie jest myślenie, że dużo zarabia to pewnie ja sprzedałam tą swoją godność - jakbym dziwką była, no ale już mnie też nic nie zdziwi u ludzi.
[/QUOTE]
Wiesz, bo dla ludzi, którzy żyją w zdecydowanie innym niż Ty pojęciu słowa "partnerstwo" oraz zwrotu "zajmowanie się domem w związku", zachowanie Twojego faceta to skrajne buractwo, a to że Ty w ogóle rozważasz dostosowanie się do jego, zdaniem owych ludzi, chorych wymagań, jest po prostu brakiem szacunku do siebie. A to że podkreślasz, że on palcem nie chce kiwnąć, bo taki zapracowany i tak zarabiający niestety nasuwa jeden wniosek. No trudno, tak sprawę przedstawiłaś.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:56   #229
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037429]czytaj ze zrozumieniem. Tyle z mojej strony.


ktoś tu ma chyba problem z zarobkami, bo ciągle je podkreśla [/QUOTE]No właśnie czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 14:57   #230
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Żaden psycholog nie da Ci gotowych rozwiązań i recepty na życie

No ok. Pogadałas sobie. Tylko właściwie czego oczekujesz od tego wątku i osób, które biorą w nim udział? Po co założyłas taki wątek z dramatycznie brzmiącym pierwszym postem?
niczego już. Możesz go zamknąć
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 14:59   #231
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Ona nic nie chce zmieniać. Zobaczcie nawet na jej lokalizacje w profiluXD

Logiczne ze go nie zostawi. Odwali kilka fochów i wróci do dalszego życia
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:01   #232
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;87037445]niczego już. Możesz go zamknąć [/QUOTE]Bo nikt ci nie przyznaje racji? Prawda boli, zwłaszcza ta gorzka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:02   #233
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Zamykam, skoro Autorka wyraza takie życzenie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:02   #234
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Bo nikt ci nie przyznaje racji? Prawda boli, zwłaszcza ta gorzka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale coś się dziewczyno tak przyczepiła, co druga wypowiedź jest Twoja, zajmij się swoimi problemami...
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-29, 15:02   #235
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Miejsce kobiety jest w kuchni...

Następna, która zakłada wątek, a potem próbuje zamknąć buzie komentującym, bo usłyszała nie to, co chciała.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-29 16:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.