Romantyczny seks - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-01, 19:56   #331
cat_walk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Romantyczny seks

Z tego co czytam wyłania mi się taki obraz, że ty bardzo ale to bardzo nie chcesz być ani odrobinę "niegrzeczna". Jesteś taka romantyczna, czuła, kochająca, eteryczna, boska, facet ma cię wielbić i czule kochać, a takie przyziemne rzeczy jak śluz i sperma są dla ciebie obrzydliwe i chyba urągają w ogóle tej idylli.
Miłość, czułość, szacunek - to wszystko jest bardzo ważne w związku, zgadzam się. Ale seks to też pierwotny instynkt, pasja, namiętność, ogień. Wydaje mi się, że tej ekscytacji w waszym współżyciu brakuje i w poszukiwaniu tego twój facet wysuwa propozycje urozmaiceń. Może sam nie bardzo wie, czego szuka, dlatego dosłownie i w przenośni zaczął od dupy strony. I nie sądzę, żeby on naprawdę chciał zrobić z ciebie swoją sukę, niewolić cię i sprawiać ci ból, ale może po prostu chciałby więcej "iskry".
Robiliście kiedyś coś bardziej ekscytującego, niecodziennego? Np. szybki numerek w łazience, kiedy w domu są goście, seks w samochodzie, na łonie natury, na kuchennym stole?

Tak podsumowując, oczywiście, że w seksie obie strony muszą się zgadzać i chcieć tego samego, nie można drugiej strony do niczego zmuszać. Ale u ciebie widzę kilka niepokojących sygnałów do omówienia z seksuologiem:
- niechęć do własnego śluzu
- niechęć do jego spermy
- niechęć do próby poszukania swojego orgazmu za pomocą masturbacji.

Odnośnie ostatniego to rozważ jeszcze użycie gadżetów erotycznych. Są kobiety, dla których masturbacja palcami może być zbyt słabą stymulacją. Chyba pisałaś, że próbowałaś jakiegoś wibratora, ale nie bardzo wyszło? Może masz nieodpowiedni model? Pierwszy, który mi podpasował to żelowy wibrator rotacyjny z "króliczkiem" stymulującym łechtaczkę.

Pieszczoty analne też mega podkręcają doznania w drodze do orgazmu, choć obawiam się że taka propozycja do dla ciebie way too much. I nie mówię tu o stosunku analnym , ale dosłownie koniuszek palca wsunięty w kulminacyjnym momencie, albo niewielki korek analny w pupie podczas klasycznego waginalnego seksu i może zaskoczyć cię mega odlot.

A tak a propos bólu, to nie odczuwałam żadnego bólu ani podczas pierwszego seksu analnego, a ni za żadnym innym razem. Po prostu byłam przygotowana, sama nauczyłam się swojego organizmu, miałam na to ochotę i poprowadziłam partnera tak, żeby było mi dobrze. Jeśli więc nie jesteś otwarta na taki rodzaj seksu to faktycznie nie daj się namówić (nawet dla świętego spokoju), bo nic z tego w spięciu nigdy nie wyjdzie. Trzeba samemu chcieć
cat_walk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 22:30   #332
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

No tak, chcę czuć się kochana i żeby się mną zachwycał. Tak jak ja zachwycam się nim i go strasznie kocham. Mam dreszcze na myśli o tym, jak szepcze mi do ucha że mnie kocha, jednocześnie całując szuję. Jak delikatnie gładzi mnie palcami po plecach. Ja dla niego robię to samo.



Tak, mam wibrator, właśnie z tym króliczkiem. W ogóle mi nie podpasował, jest jakiś taki twardy ale nie w taki sposób jak penis, tylko w taki plastikowy. Użyłam go kilka razy ale nie dał mi kompletnie żadnej przyjemności. Może to być kwestia modelu, bo wzięłam tak naprawdę pierwszy jaki znalazłam w sklepie na allegro



Ja nie mam jakieś Wielkiej niechęci do śluzu czy spermy. Nawet jak mam je na palcach czy w ogóle na ciele to ok, no nie panikuję. Po prostu nie chcę tego zjadać, trochę się brzydzę Innych wydzielin mojego ciała też bym nie chciała mieć w ustach jeżeli nie muszę.



Analne zabawy to dla mnie za duży hardcore. Ale wierzę na słowo
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 23:03   #333
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
No tak, chcę czuć się kochana i żeby się mną zachwycał. Tak jak ja zachwycam się nim i go strasznie kocham. Mam dreszcze na myśli o tym, jak szepcze mi do ucha że mnie kocha, jednocześnie całując szuję. Jak delikatnie gładzi mnie palcami po plecach. Ja dla niego robię to samo.

Opis gry wstępnej.
----------
A jak sobie wyobrażasz ostry seks? Że przychodzi facet i Ci mówi : ściągaj s*ko majtki? Po czym Cię penetruje, na sucho i trwa to 3 minutki, po czym Cię zostawia?
Przecież on może Cię penetrować i nie przestawać Cię całować w szyje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

W ogóle możecie nie przestawać się całować przez 5 godzin robiąc w tym czasie coś jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 23:07   #334
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

To co opisałam w domyśle miało się odbywać w czasie seksu właśnie. Całujemy się, głaszczemy, szepcze my do siebie i się kochamy.



Dla mnie ostry seks to w sumie to, o czym pisałam wcześniej. Klapsy, wulgarne słowa czy inna dominacja, bardzo szybkie ruchy.
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 23:11   #335
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Romantyczny seks

Aha to fajnie
A założyłaś wątek 20 dni temu, coś się zmieniło od tego czasu? Rozmawiałaś z partnerem na temat jego oczekiwań na ostry seks?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 23:23   #336
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

Pewnie że rozmawiałam, od tego się w sumie zaczęło. Później zaproponowałam mu, że to ja go zwiążę, on nie bardzo chciał i od tamtej pory stosunkowo dużo rozmawialiśmy.

On chce na spokojnie wprowadzać różne rzeczy aż w końcu się ich nauczymy. Nie bardzo chyba rozumie, czemu nie chcę, bo to według niego "nic takiego" i przesadzam. Ale oczywiście nie zmusza.
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 04:28   #337
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Romantyczny seks

To nie jest rozmowa. Serio, bez seksuologa się nie obędzie. Najpierw samej, potem z partnerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 06:37   #338
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Romantyczny seks

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;87047659]Opis gry wstępnej.
----------
A jak sobie wyobrażasz ostry seks? Że przychodzi facet i Ci mówi : ściągaj s*ko majtki? Po czym Cię penetruje, na sucho i trwa to 3 minutki, po czym Cię zostawia?
Przecież on może Cię penetrować i nie przestawać Cię całować w szyje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

W ogóle możecie nie przestawać się całować przez 5 godzin robiąc w tym czasie coś jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dokładnie. To się nie wyklucza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 07:01   #339
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Romantyczny seks

Ja już wymiękam.
Przypominam jedynie, że anorgazmię się LECZY A nie wmawia sobie, że orgazm w seksie jest niepotrzebny.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 07:20   #340
berkleystreet
Raczkowanie
 
Avatar berkleystreet
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 35
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
To co opisałam w domyśle miało się odbywać w czasie seksu właśnie. Całujemy się, głaszczemy, szepcze my do siebie i się kochamy.



Dla mnie ostry seks to w sumie to, o czym pisałam wcześniej. Klapsy, wulgarne słowa czy inna dominacja, bardzo szybkie ruchy.
Tak sobie myślę, że gdybym miała w trakcie seksu szeptac coś i skupiać się na tym, żeby czasem nic nie było za mocno bo nie chcesz żeby partner nie poczuł się czasem źle, a tylko wydaje Ci się że by się poczuł bo ty byś się poczuła, to też bym nie miała orgazmu, za dużo rozpraszania jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
berkleystreet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 07:41   #341
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez berkleystreet Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że gdybym miała w trakcie seksu szeptac coś i skupiać się na tym, żeby czasem nic nie było za mocno bo nie chcesz żeby partner nie poczuł się czasem źle, a tylko wydaje Ci się że by się poczuł bo ty byś się poczuła, to też bym nie miała orgazmu, za dużo rozpraszania jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko w temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 08:38   #342
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Romantyczny seks

Powiedz wprost o co Ci chodzi, mów jak się z tym czujesz, mów co REALNIE możesz zaproponować partnerowi. A nie jakieś gierki i podchody, oko za oko. Bez tego się nie porozumiecie.

Swoją droga, jakbym miała robić W TRAKCIE SEKSU to co napisałaś to musielibyśmy się poruszać tak wolno, ze poczucie czegokolwiek byłoby niemożliwe.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

No i zdecydowanie za dużo rozpraszaczy
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 09:05   #343
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

Ale to nie wygląda tak, że my wtedy prowadzimy dyskusje, tylko że szeptem Po prostu mówię mu w trakcie, jak strasznie go kocham. A jeżeli chodzi o glaskanie, to np. kiedy on jest na mnie to ja go głaszczę po twarzy i potem całuję. Ale nie przez cały czas go głaszczę, to jest taka forma czułości po prostu.

No jest powolutku ale mi to nie przeszkadzał. Ja sama nie potrafię się szybko poruszać w pozycji na jeźdźca, bo mnie np. nogi bolą, więc dla mnie im wolniej tym lepiej. Ale też można to robić szybciej i wciąż się całować
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 09:27   #344
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Romantyczny seks

Umów się do lekarza, niech on poradzi i dotrze do przyczyny problemu.

Mnie byłoby bardzo bardzo ciężko dojść w czasie takiego seksu
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 09:39   #345
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Ale to nie wygląda tak, że my wtedy prowadzimy dyskusje, tylko że szeptem Po prostu mówię mu w trakcie, jak strasznie go kocham. A jeżeli chodzi o glaskanie, to np. kiedy on jest na mnie to ja go głaszczę po twarzy i potem całuję. Ale nie przez cały czas go głaszczę, to jest taka forma czułości po prostu.

No jest powolutku ale mi to nie przeszkadzał. Ja sama nie potrafię się szybko poruszać w pozycji na jeźdźca, bo mnie np. nogi bolą, więc dla mnie im wolniej tym lepiej. Ale też można to robić szybciej i wciąż się całować
OMG, nogi bolą
Wiesz ile razy po seksie mam zakwasy? Głęboko w d*pie mam wtedy, że mnie nogi bolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 09:47   #346
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

Ok, tobie to nie przeszkadza, ja tak jednak nie umiem. Ale ja nie umiem się skoncentrować jak mi jest niewygodnie czy kiedy coś mnie boli. Nawet w czasie masażu pleców, który uwielbiam, to jeżeli jest mi niewygodnie lub coś mi przeszkadza, to nie mogę się skupić. Nie mam też wtedy z masowania przyjemności.
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 10:00   #347
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Romantyczny seks

Jakie masz inne pomysły, utrzymane w Twojej stylistyce, na urozmaicenie i zintensyfikowanie doznań? Jakie są dla Ciebie osiągalne i pociągające?
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 10:41   #348
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

Eksperymentowanie z pozycjami, z miejscem, z muzyką.



Mimo tego, że nie przepadam i nogi bolą, to kochamy się w pozycji na jeźdźca, bo on to bardzo lubi. To nie jest tak, że on musi rezygnować z każdej ulubionej pozycji.
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 10:48   #349
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Eksperymentowanie z pozycjami, z miejscem, z muzyką.



Mimo tego, że nie przepadam i nogi bolą, to kochamy się w pozycji na jeźdźca, bo on to bardzo lubi. To nie jest tak, że on musi rezygnować z każdej ulubionej pozycji.


Jakie pozycje są dla Ciebie ciekawe? Wydaje mi się, ze celebrujesz coś takiego https://proseksualna.pl/seks/karezza-seks-bez-celu/
Tylko nie masz z tego przyjemności.

Wybrałaś może już seksuologa?
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 10:54   #350
liwiaoktawia
Przyczajenie
 
Avatar liwiaoktawia
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 26
Dot.: Romantyczny seks

ja bardzo lubię, uwielbiam - ale idziemy na kompromisy - bo on tak nie lubi za bardzo XD
liwiaoktawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 12:57   #351
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Romantyczny seks

Nie żeby to miało znaczenie.
Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
OK, ale np bardziej dynamiczny seks, w który obojgu wam dobrze, on w uniesieniu łapie cię za włosy - to tez jest ostry seks, czy nie? Zero dominacji, tylko emocje.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

No i serio.
Czy klaps jest oznaka dominacji?
Czy jak go podrapiesz w uniesieniu po plecach to tez dominacja?
Czasem robimy rzeczy, bo oddajemy się chwili, przyjemności.
Drapanie czy mimowolne złapanie włosów może wynikać ze skurczów mięśni, do których dochodzi np. w czasie orgazmu (tak samo jak są skurcze pochwy). Do tego doszli już pod koniec lat 60. ubiegłego wieku, na podstawie badań Mastersa i Johnson. Czasami to skurcze dłoni, stąd np. pojawiać się mogą ślady po paznokciach na plecach partnera. Im silniejszy orgazm tym silniejsze mogą być skurcze.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:00   #352
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Carol99 Pokaż wiadomość
Nie żeby to miało znaczenie.





Drapanie czy mimowolne złapanie włosów może wynikać ze skurczów mięśni, do których dochodzi np. w czasie orgazmu (tak samo jak są skurcze pochwy). Do tego doszli już pod koniec lat 60. ubiegłego wieku, na podstawie badań Mastersa i Johnson. Czasami to skurcze dłoni, stąd np. pojawiać się mogą ślady po paznokciach na plecach partnera. Im silniejszy orgazm tym silniejsze mogą być skurcze.


Dokładnie
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:25   #353
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez berkleystreet Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że gdybym miała w trakcie seksu szeptac coś i skupiać się na tym, żeby czasem nic nie było za mocno bo nie chcesz żeby partner nie poczuł się czasem źle, a tylko wydaje Ci się że by się poczuł bo ty byś się poczuła, to też bym nie miała orgazmu, za dużo rozpraszania jak dla mnie.
Zgadzam się.
A jak sobie pomyślę, że ten facet też tylko myśli, żeby nie za szybko, żeby nie za mocno, żeby nie za głęboko (co jest szczególnie ciężko jak jest komuś dobrze, chce się więcej, szybciej, mocniej tu i teraz), tu dotknąć nie, tam też nie. W kółko kontrola, a seks to dla mnie coś, czemu się oddajesz, uwalniasz się, jest tylko tu i teraz. A tu jest zero luzu.

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Eksperymentowanie z pozycjami, z miejscem, z muzyką.
Czyli nie oszukujmy się, nadal jest to ten sam seks, w ten sam sposób, tylko inne miejsce lub muzyka. Co Twój facet na to? Jakie miejsca masz na myśli? Mówiąc szczerze, nigdy bym nie pomyślała, że zmiana muzyki to eksperymentowanie w łóżku.

Cytat:
Napisane przez liwiaoktawia Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię, uwielbiam - ale idziemy na kompromisy - bo on tak nie lubi za bardzo XD
Dokładnie
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2019-08-02 o 13:30
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:59   #354
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Czyli nie oszukujmy się, nadal jest to ten sam seks, w ten sam sposób, tylko inne miejsce lub muzyka. Co Twój facet na to? Jakie miejsca masz na myśli? Mówiąc szczerze, nigdy bym nie pomyślała, że zmiana muzyki to eksperymentowanie w łóżku.
No bo to nie jest zadne eksperymentowanie To tylko pokazuje, ze autorka naprawde juz stara sie na sile wymyslac, tak bardzo jest na wszystko zamknieta.
Miejsce tez pewnie oznacza salon albo kuchnie, bo nie wydaje mi sie zeby autorka miala na mysli seks w miejscach publicznych. No to ile tych miejsc zostaje, niewiele.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:09   #355
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Romantyczny seks

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87048971]No bo to nie jest zadne eksperymentowanie To tylko pokazuje, ze autorka naprawde juz stara sie na sile wymyslac, tak bardzo jest na wszystko zamknieta.
Miejsce tez pewnie oznacza salon albo kuchnie, bo nie wydaje mi sie zeby autorka miala na mysli seks w miejscach publicznych. No to ile tych miejsc zostaje, niewiele.[/QUOTE]

No na pewno nie chodzi tu o szybki numerek w parku
Autorka wspominała w którymś poście o tym że w ramach pikanterii zaproponowała seks w łazience.
Nie oszukujmy się, możliwości jest malutko.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:16   #356
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
No na pewno nie chodzi tu o szybki numerek w parku
Autorka wspominała w którymś poście o tym że w ramach pikanterii zaproponowała seks w łazience.
Nie oszukujmy się, możliwości jest malutko.
Seks w łazience w ramach pikanterii? Ok, ale tylko jak ktoś jest w domu i nie jest się samemu ale wątpię, że autorka by się na taki "hardcore" zdecydowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:26   #357
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

Yuy90 Bardzo ciekawych ten artykuł. W sumie nigdy o tym nie słyszałam ale rzeczywiście brzmi trochę jak ja. Z pozycji najbardziej lubię misjonarską jednak i wszystkie jej warianty, nie zawsze tak samo. Inne jakoś mniej mi się podobają.



Gdyby mnie złapał mocno za włosy czy coś w tym rodzaju w wyniku orgszmu, to ok. Ale gdyby w trakcie stosunku jeszcze, w szale, namiętności czy nawet z podniecenia zaczął mnie tak ciągnąć albo dawać klapsy, to już bym się wściekła. I nie jest tak, że nad tym się nie panuje. Jakby tak było, to każdy facet mógłby robić z kobietą w łóżku to co mu się podoba, np. głębokie gardło bez jej zgody i tłumaczyć to podnieceniem czy utratą kontroli.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Jeżeli chodzi o inne miejsca to uprawiałam seks w samochodzie. Ale nie było jakoś super. Seks przy ludziach mnie nie kręci.

Ja nie potrzebuję jakichś wielkich urozmaiceń, nie ciągnie mnie do nich. To bardziej dla narzeczonego szukam.
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:27   #358
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Yuy90 Bardzo ciekawych ten artykuł. W sumie nigdy o tym nie słyszałam ale rzeczywiście brzmi trochę jak ja. Z pozycji najbardziej lubię misjonarską jednak i wszystkie jej warianty, nie zawsze tak samo. Inne jakoś mniej mi się podobają.



Gdyby mnie złapał mocno za włosy czy coś w tym rodzaju w wyniku orgszmu, to ok. Ale gdyby w trakcie stosunku jeszcze, w szale, namiętności czy nawet z podniecenia zaczął mnie tak ciągnąć albo dawać klapsy, to już bym się wściekła. I nie jest tak, że nad tym się nie panuje. Jakby tak było, to każdy facet mógłby robić z kobietą w łóżku to co mu się podoba, np. głębokie gardło bez jej zgody i tłumaczyć to podnieceniem czy utratą kontroli.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Jeżeli chodzi o inne miejsca to uprawiałam seks w samochodzie. Ale nie było jakoś super. Seks przy ludziach mnie nie kręci.

Ja nie potrzebuję jakichś wielkich urozmaiceń, nie ciągnie mnie do nich. To bardziej dla narzeczonego szukam.
Czemu w samochodzie ci się nie podobało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:29   #359
Punainen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 348
Dot.: Romantyczny seks

Nie rozumiem, czemu miałbym sobie fundować stres w czasie seksu i ryzykować, że ktoś nas zobaczy. Nie bawi mnie to, seks nie musi być stresujący tylko przyjemny, relaksujący.
Punainen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:31   #360
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Romantyczny seks

Cytat:
Napisane przez Punainen Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, czemu miałbym sobie fundować stres w czasie seksu i ryzykować, że ktoś nas zobaczy. Nie bawi mnie to, seks nie musi być stresujący tylko przyjemny, relaksujący.
To się nazywa adrenalina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

I nie wiem czy seks jest taki relaksujący, jest męczący, czasem nawet bardzo, no przynajmniej dla mnie relaksować to się można po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-25 09:25:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.