Problemy pierwszego świata (+offtopy) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-02, 11:45   #4561
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko na kursie uczysz się na zupełnie innym samochodzie. A potem nie kupujesz sobie samochodu nówki sztuki z salonu, który chodzi jak ten na kursie, tylko używkę. Poza tym w każdym samochodzie sprzęgło chodzi inaczej i nie znam osoby, której nie zajęłoby chwili zgranie się ze sprzęgłem. Mój mąż jak wsiadł do mojego samochodu też stwierdził, że chodzi zupełnie inaczej niż jego i zgasł mu ze 2 razy
Żeby daleko nie szukać to już sprzęgło w tym na egzaminie a na kursie chodziło inaczej.

No właśnie.


Wydaje mi się, że się po prostu stresujesz albo za mało myślisz.


Ale prawda, ja jeździłam złomkiem na początku i on gasł na światłach czasem, bo tak. W sensie jak jechał, to jechał, ale jak się zatrzymał, no to czasem podczas stania gasł. I trzeba go było odpalać parę razy.


I ci ludzie trąbili jak szaleni, nie wiem, w czym mi to pomoże, tak szczerze mówiąc. Tylko by mnie zestresowało, gdybym tego nie miała w pompie i jeszcze dłużej by poszło.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 11:50   #4562
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No właśnie.


Wydaje mi się, że się po prostu stresujesz albo za mało myślisz.


Ale prawda, ja jeździłam złomkiem na początku i on gasł na światłach czasem, bo tak. W sensie jak jechał, to jechał, ale jak się zatrzymał, no to czasem podczas stania gasł. I trzeba go było odpalać parę razy.


I ci ludzie trąbili jak szaleni, nie wiem, w czym mi to pomoże, tak szczerze mówiąc. Tylko by mnie zestresowało, gdybym tego nie miała w pompie i jeszcze dłużej by poszło.
Ja nie znam osoby, której nigdy nie zgasł samochód. Nawet mój brat, który jeździ od 20 lat, mówił, że mu zgasł ostatnio.
Myślę, że to stres bo wiem, że za mną są samochody i jak nie ruszę w ułamku sekundy po zapaleniu zielonego to będą trąbić.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 11:53   #4563
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mnie rozwala jak jadę tramwajem i jakiś samochód zajedzie mu drogę i motorniczy cały czas nawala klaksonem, mimo że kierowca nie ma możliwości ruszenia się. Wiadomo, że głupio zrobił i niech nawet na niego zatrąbi, ale motorniczy lubują się w przeciągłym dzwonieniu trwającym dopóki tamten się nie ruszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 11:58   #4564
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Uwierz mi Finlora ,że wiem o czym mówisz
Nawet ostatnio miałam to tutaj napisać ale jakoś wyleciało mi z głowy.
Wcześniej jeździłam dość starszym samochodem,przyzwyczaiłam się do niego ,swoje lata miał ale chodzi ja złoto ,teraz od miesiąca mąż kupił mi nowe auto ,totalnie nie mogę go wyczuć,chodzi całkiem inaczej jak moje wysłużone.W nowym mam wrażenie,że wszystko chodzi tak delikatnie ,dla mnie za delikatnie,ledwo nacisnę pedał gazu a on jedzie jak szalony a przy tym nie czuje się tej prędkości.
Tż się nie przyznaje ale chyba też ma delikatny problem z wyczuciem go bo ostatnio tak sobie delikatnie jechał ,że ma zdj do rodzinnego albumu i czeka na mandat A nie wątpię w jego umiejętności bo ma dłużej prawo jazdy niż ja chodzę po tym świecie

Koniec końców stare auto miało zostać sprzedane,ja miałam jeździć nowym a Tż swoim,efekt jest taki,że nas dwoje a auta trzy bo stwierdziłam,że póki nie opanuje nowego nie sprzedam starego.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna

Edytowane przez Kala713
Czas edycji: 2019-08-02 o 11:59
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 12:14   #4565
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
A czy twój tż miał większą kiedyś styczność z kotem czy nie cierpi, bo tak sobie wymyślił? Rozumiem, że ktoś może woleć psy od kotów, ale żeby zaraz nie znosić tych drugich? Trochę słabo. Ja akurat jestem kociarą i chociaż lubię psy to koty zawsze będą dla mnie bardziej kochanymi zwierzakami. Dlatego serio byłoby mi przykro, gdybym musiała na siłę przekonywać się do posiadania psa, bo facet nie zgadza się na kota. Mój mąż też woli psy, ale jak już będziemy mieć warunki na trzymanie zwierzaków to weźmiemy i kota, i psa.
Miał styczność, mieszkał ok 2 lata ze mną i z kotem. i ten nasz domowy egzemplarz generalnie lubił, chociaz czasem narzekał (że sierść, że śmieci roznosi, ale to tak i na mnie narzeka czasem też). Co do psów to ja prawie ich "nie znam" tak bliżej, myślę, że jakbym miała osobistego to bym polubiła. na pewno ich nie "niecierpię".

też nie lubię trąbiących kierowców, ale chyba na drodze to ludzie jacyś bardziej nerwowi... ja to od kilku lat nie pamiętam, żebym zatrąbiła
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 12:44   #4566
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko na kursie uczysz się na zupełnie innym samochodzie. A potem nie kupujesz sobie samochodu nówki sztuki z salonu, który chodzi jak ten na kursie, tylko używkę. Poza tym w każdym samochodzie sprzęgło chodzi inaczej i nie znam osoby, której nie zajęłoby chwili zgranie się ze sprzęgłem. Mój mąż jak wsiadł do mojego samochodu też stwierdził, że chodzi zupełnie inaczej niż jego i zgasł mu ze 2 razy
Żeby daleko nie szukać to już sprzęgło w tym na egzaminie a na kursie chodziło inaczej.

No właśnie ja na kursie jeździłam wysłużonym samochodem, a potem nówką z salonu i fakt, że w każdym aucie sprzęgło różnie chodzi, ale wyczucie go to kwestia kilku przejażdżek. Jeśli niedoświadczony kierowca tak się stresuje, że nie może ruszyć płynnie spod świateł to nie mam innej rady niż dalsze ćwiczenia. Ale skoro mówisz, że na parkingu Ci nie gaśnie, a na światłach tak to raczej nie w sprzęgle jest problem. a w twoim stresie.



[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87048658]Miał styczność, mieszkał ok 2 lata ze mną i z kotem. i ten nasz domowy egzemplarz generalnie lubił, chociaz czasem narzekał (że sierść, że śmieci roznosi, ale to tak i na mnie narzeka czasem też). Co do psów to ja prawie ich "nie znam" tak bliżej, myślę, że jakbym miała osobistego to bym polubiła. na pewno ich nie "niecierpię". [/QUOTE]


No to jeśli czujesz, że możesz zrezygnować z posiadania kota dla posiadania psa to okej.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 20:08   #4567
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cześć Dziewczyny
Moim problemem pierwszego świata jest np to, że muszę iść podciąć końcówki, ale nie mam jeszcze dużego odrostu, a na same końce mi sie nie opłaca iść
A z drugiej strony 200 zl w plecy i 3-4 godz siedzenia też mnie nie urządza a mój i tak powie: byłaś u tego fryzjera? Nie widać
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 20:27   #4568
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

to moim problemem są kierowcy, którzy nie ruszają od razu spod świateł. zajmie się taki jeden z drugim telefonem, oglądaniem widoków za oknem, dłubaniem w nosie czy nie wiadomo czym, zapala się zielone, a on dalej stoi. a najbardziej mnie to irytuje w miejscach gdzie zielone światło pali się naprawdę krótko.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 20:56   #4569
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
to moim problemem są kierowcy, którzy nie ruszają od razu spod świateł. zajmie się taki jeden z drugim telefonem, oglądaniem widoków za oknem, dłubaniem w nosie czy nie wiadomo czym, zapala się zielone, a on dalej stoi. a najbardziej mnie to irytuje w miejscach gdzie zielone światło pali się naprawdę krótko.
Też tego nie lubię, w szczególności gdzie jest sekundnik i wiadomo kiedy światło się zmieni , a ten dopiero bieg zmienia, odkłada telefon i potem 3 samochody tylko przejada
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 20:58   #4570
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie znam osoby, której nigdy nie zgasł samochód. Nawet mój brat, który jeździ od 20 lat, mówił, że mu zgasł ostatnio.
Myślę, że to stres bo wiem, że za mną są samochody i jak nie ruszę w ułamku sekundy po zapaleniu zielonego to będą trąbić.
Ja tez nie.

Dlatego piszę o częstotliwości.

Mi też zgasł ostatnio w kwietniu, ludzka rzecz.

I nie poleciała oddać prawka ani dokupić dokształcania, ale jak dzieje się to codziennie, no to coś jest nie tak.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 22:17   #4571
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Moim problemem jest to, ze jest malo asertywnych osob. Jak kazdy czesto spotykam sie z nieodpowiednimi zachowaniami ludzi wokol i praktycznie zawsze jedyna osoba, ktora jest w stanie zwrocic uwage jestem ja. Albo ewentualnie jakas jedna osoba z tlumu obecnych. Sytuacja typu ktos w pociagu ciagle glosno gada i sie smieje na caly glos przyozdabiajac swoje wypowiedzi soczystymi wiazankami majac gdzies, ze dookola jest pelno ludzi, dzieci. Ktos wpieprza sie do kolejki. Albo puszcza na glos muzyke z telefonu w miejscu publicznym na caly glosnik. Czy ogolnie ktos nie jest w stanie walczyc o swoje, a potem obgaduje i sie wkurza, gdzie nie zwrocil w ogole uwagi. Oczywiscie wszystko zawsze mowie grzecznie, bez agresji, ale strasznie denerwujaca jest ta obojetnosc wiekszosci w tak wielu sytuacjach. Na zasadzie dzieciak w szpitalu opryskliwie zwraca sie do pracownikow i ich nawet uderza, a matka obok brak reakcji. Albo jak niedawno jechalam samochodem ze znajomymi i tylko ja upomnialam kierowce, ze jedzie nieodpowiedzialnie i zaraz spowoduje wypadek. Reszta na wyje.bce ze tak powiem, jakby nie byli w stanie otworzyc buzi
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-03, 01:01   #4572
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

I kolejny problem z dzisiaj. Ogolnie nigdy z Chodakowska nie cwiczylam, zgodnie z opiniami fizjoterapeutow cwiczenia z nia w wiemszosci przypadkow przynosza wiecej szkody niz pozytku, ale przyznam, ze kiedys, dawno temu zerknelam kilka razy na jakies jej programy, wywiady, zreszta Ewka wyskakiwala z lodowki, wiec ciezko bylo nigdy nic z nia nie widziec. I szanowalam ja za motywowanie zwlaszcza kobiet do aktywnosci fizycznej z zaznaczeniem, ze nie chodzi tylko o ladne cialo. No i bilo od niej takie cieplo, empatia, chec czynienia dobra. Nie sledzilam jej na zadnym fanpage’u ani na Insta, ale raczej mialam w swiadomosci ja jako ok babeczke. A ostatnio widzialam jakies urywki z jakiegos programu gdzie byla w jury w strasznie sie wywyzszala, traktowala zwlaszcza uczestniczki z gory, zupelnie inna postawa niz ta, z ktora do tej pory ja kojarzylam. Ale ok, pewnie zmanipulowali, zeby byla ogladalnosc, zreszta widzialam jakis tam urywek przez przypadek, nie oceniam. A dzisiaj z ciekawosci weszlam na jej Insta i mnie wkurzyla, mimo ze jak mowie, nie jestem jakas obserwatorka czy fanka. Ewka wrzucila kilkusekundowy filmik jak idzie tylem do kamery w bikini. Ok, ale opis w stylu: ‚do hotelu, w ktorym jestem przyjezdzaja instagramerki z calego swiata tylko po to, zeby sobie cyknac fotke i nabic followersow, przeraza mnie dzisiejszy swiat, wszyscy fotoshopuja swoje zdjecia, zaklamanie, wprowadzanie ludzi w blad’, do tego troszke motywacyjnego gowna, linki do jej diet, angielskie banaly, a to wszystko w CapsLocku i z emotkami. Kiedy sama do tego filmiku specjalnie wygina plecy tak, zeby tylek wydawal sie wiekszy, ma robiony biust. I na tym filmiku tez wyglada inaczej niz na zdjeciach np. widac troche cellulit (w czym oczywiscie nie ma nic zlego), gdzie na okladkach zawsze gladka, miesnie mocniej zarysowane, a ona specjalnie w korzystnej pozie (co znowu mnie nie dziwi, nie ma co zaprzeczac, ze kazdy z nas chce wygladac jak najkorzystniej, szczegolnie jesli chodzi o marketing fitnessowy. Ale kurde, taka hipokryzja, wywyzszanie sie, krytykowanie postaw innych, gdzie nawet w tym poscie robi dokladnie to samo... No i tak, mam bol tylka o to, ze na instagramach fit-celebrytek co drugie zdjecie to wypiety tylek w bikini. Ok, ja rozumiem, ze ona zarabia cialem, to jej wizytowka, ale czasami to jest komiczne, zdjecie typowo dla atencji, tylek wysmarowany bronzerem, gacie podciagniete do pepka, plecy wygiete w luk, a opis totalnie niezwiazany z obrazkiem. Akurat Ewke kojarzylam z czyms innym niz kolczing za 5zl i do znudzenia wstawiane zdjecia posladkow, wybila sie tym zdrowym podejsciem do sportu, calkiem bystra byla w wywiadach, a obecnie jakies nieporozumienie. Nawet w poscie ze swoja seria kosmetykow widnieje filmik gdzie przez polowe czasu zamiast kosmetykow na celowniku Ewka kreci pupa. Nic nie mam do kobiecych posladkow, ale niewiele wiecej tam zostalo niz tylko chec nabicia sobie lajkow pod zdjeciem z posladkami rozpietymi na caly kadr
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 08:01   #4573
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ja Ewe tylko w jury programu Dance Dance Dance widziałam i tam z nich wszystkich to ją tylko lubiłam, bo reszta to dopiero była "wredna"
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 10:30   #4574
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nie znam osoby, której nigdy nie zgasł samochód. Nawet mój brat, który jeździ od 20 lat, mówił, że mu zgasł ostatnio.
Myślę, że to stres bo wiem, że za mną są samochody i jak nie ruszę w ułamku sekundy po zapaleniu zielonego to będą trąbić.
To może nie podjeżdżaj za blisko auta przed Tobą na światłach i obserwuj światła dla pieszych. Kiedy one zmieniają się na czerwono przygotuj się do jazdy i delikatnie ruszaj.

Ja rozumiem kierowców bo chodzi o płynny przejazd przez światła bo w większości przypadków są one dosyć krótkie, w godzinach porannych czy popołudniowych wydłuża to korki.

Kiedy nauczysz się już płynnie ruszać i oswoisz się z jazda, próbuj jeździć nie tylko swoim autem a czasem pożycz, np. od brata żeby kiedy najdzie Cię konieczność jazdy innym autem niż swoim strach Cię nie murował. Przez ciągłe zmiany auta przez mojego brata i odwozenie jego i jego kumpli na imprezy autem innym niż moje wyczucie auta zajmuje mi jedno-dwa ruszenia. Kiedyś na to narzekałam teraz jestem wdzięczna

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 10:32   #4575
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ja też rozumiem frustrację, gdy jest zielone, a auto przed nami nie jedzie, ale no do cholery, strabienie go nic nie da, ewentualnie zaistniała sytuację tylko pogorszy to gdzie tu sens, gdzie logika?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 10:35   #4576
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja też rozumiem frustrację, gdy jest zielone, a auto przed nami nie jedzie, ale no do cholery, strabienie go nic nie da, ewentualnie zaistniała sytuację tylko pogorszy to gdzie tu sens, gdzie logika?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo niektórzy to byliby chorzy, gdyby sobie klaksonu nie użyli, bez kitu. mam automat, więc ruszanie to naprawdę chwila moment, ale często zostaję strąbiona, bo nie ruszyłam z chwilą zapalenia się zielonego światła. no kurna, bez jaj.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 11:24   #4577
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Też uprawiam te sporty, ale uzupełniam minerały, witaminy i elektrolity zimną colką i chipsami
Podobnie jak i ja.

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Ja sobie powiedziałam, że teraz nie robię zakupów w sieciówkach bo w dużej mierze materiałowo są to ubrania-szmaty, które kosztują bardzo dużo w stosunku ceny do jakości. A jak są na promocji, to potem 1/4 miasta chodzi w tym samym. A jeszcze jak poczytałam jak to wygląda w kwestii produkcji, że to niewolnicza praca itd itd to jakoś mi się odechciało. Ubrań mam baardzo mało, i nie mam się w co ubrać z tego powodu niż standardowa kobieta, ale teraz będę wybierać lumpy.
Ja mam zdecydowanie za dużo ubrań. Robię sobie czystki i postanowiłam kupować rzadko, bardzo rzadko i naprawdę takie, których potrzebuje. A nie, że coś mi się spodoba, kupię, a potem leży na dnie szafy.



Cytat:
Moim problemem pierwszego świata jest to, że jak jedna rzecz mi nie wychodzi czy na danym polu kuleję aktualnie, to mam poczucie beznadziei całej swojej egzystencji. I jak normalnie myślę sobie, że "jest okej", tak w sytuacji doła wszystko jest nie-okej. Od związku, przez pracę, wygląd, stan konta czy kolor oczu Dziura w gaciach wtedy urasta dla mnie do rangi tragedii narodowej.
Oj, znam to i to zbyt dobrze.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
A w ogóle to moim problemem jest to, że mega wygodne balerinki zaczęły mnie od jakiegoś czasu okropnie uwierać w okolicach ścięgna Achillesa, nie wiem co się z nimi stało, bo ich nie przydepnęłam ani nic... a normalnie się chodzić w nich nie da..

Moje ukochane balerinki kończą swój żywot. Nie wiem, czy znajdę drugie takie wygodne.
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 16:14   #4578
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

A z tej samej firmy coś podobnego? Wiem o co chodzi, balerin potrafię szukać ponad rok. Na żywo nic się nie podoba, na necie już że zdjęcia wyglądają mi na niewygodne... W poprzednich chodzę aż do zdarcia i znalezienia nowych. Trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 18:22   #4579
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Marzą mi się baleriny na wyprofilowanej podwyższonej podeszwie. Te płaszczaki to masakra dla moich stóp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-03, 18:53   #4580
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mój problem pierwszego świata: rower. Mam w planach w ciągu kilku tygodniu kupić nowy rower (miejski), wiem mniej więcej jaki chce, ale wybór mam taki że nie moge się zdecydować nie chce żadnego wypasu, bo długo się nim nie naciesze A właśnie kilka tych droższych mi się podoba no i co robić?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 18:57   #4581
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Marzą mi się baleriny na wyprofilowanej podwyższonej podeszwie. Te płaszczaki to masakra dla moich stóp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A coś w tym stylu? Załącznik 7686258

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 19:09   #4582
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ale jestem zła.. Byłam rano w sklepie, ludzi oczywiście kupa. Przyszła moja kolej, babka mi kasuje rzeczy, a kobieta przede mną jeszcze nawet portfela nie zamknęła, zgarnęła resztę swoich rzeczy i poszła, ja dopiero wtedy mogłam zabrać swoje. Zapłaciłam, wróciłam do domu, patrzę - nie ma kawy, którą mam na paragonie :/ Więc albo kobieta ją przypadkowo zgarnęła albo została za kasą i sama jej nie wzięłam, bo jak podeszłam już w końcu na to miejsce, to kasjerka skasowała mi już większość rzeczy. Nie cierpię, jak ktoś się tak grzebie przy kasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 19:20   #4583
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

co za sklep? jeśli ma monitoring, poszłabym się wykłócać


mój problem
wzięłam urlop 2 tygodnie, pogoda paskudna i na poprawę się nie zapowiada. mam tak, że latem muszę się mocno naświetlić żeby zimą się dobrze czuć. na wyjazd w tropiki mnie nie stać, bo miałam inne wydatki...wróćcie upały, proszę
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 19:46   #4584
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87051789]Mój problem pierwszego świata: rower. Mam w planach w ciągu kilku tygodniu kupić nowy rower (miejski), wiem mniej więcej jaki chce, ale wybór mam taki że nie moge się zdecydować nie chce żadnego wypasu, bo długo się nim nie naciesze A właśnie kilka tych droższych mi się podoba no i co robić?
[/QUOTE]

Jeśli wszystkie mają taką samą specyfikację (ma tym samym poziomie), są tak samo zwrotne i wygodne, to wybierz najlżejszy
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:16   #4585
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Jeśli wszystkie mają taką samą specyfikację (ma tym samym poziomie), są tak samo zwrotne i wygodne, to wybierz najlżejszy
Wszystkie mają takie same parametry, taka sama wagę, rozmiar ramy dopasowany do mojego wzrostu, 3 biegi, kolor ramy off white/ Light grey/ cream, ale.... różne kolory opon, wyglad ramy, przedni bagaznik, itd... no i mam problem pierwszego świata

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:19   #4586
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87052110]Wszystkie mają takie same parametry, taka sama wagę, rozmiar ramy dopasowany do mojego wzrostu, 3 biegi, kolor ramy off white/ Light grey/ cream, ale.... różne kolory opon, wyglad ramy, przedni bagaznik, itd... no i mam problem pierwszego świata

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]

Tez bardzo czesto nie moge sie zdecydowac jak mam za duzy wybor. Zdecydowanie duzy problem pierwszego swiata
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:26   #4587
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87051827]Ale jestem zła.. Byłam rano w sklepie, ludzi oczywiście kupa. Przyszła moja kolej, babka mi kasuje rzeczy, a kobieta przede mną jeszcze nawet portfela nie zamknęła, zgarnęła resztę swoich rzeczy i poszła, ja dopiero wtedy mogłam zabrać swoje. Zapłaciłam, wróciłam do domu, patrzę - nie ma kawy, którą mam na paragonie :/ Więc albo kobieta ją przypadkowo zgarnęła albo została za kasą i sama jej nie wzięłam, bo jak podeszłam już w końcu na to miejsce, to kasjerka skasowała mi już większość rzeczy. Nie cierpię, jak ktoś się tak grzebie przy kasie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


dlatego nie warto dać się przyspieszać, trzeba w swoim tempie spakować produkty i w swoim tempie zapłacić. Zdarzyło mi się przepłacić - ktoś coś mi podebrał - teraz patrzę co mi kasują, pakuję i płacę. A co myślą osoby za mną, mnie nie interesuje.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:39   #4588
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Marzą mi się baleriny na wyprofilowanej podwyższonej podeszwie. Te płaszczaki to masakra dla moich stóp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobacz na Amazon marki Tamaris, Rieker, Marco Tozzi, Geox, Clarks, Ecco. W Polsce strasznie dużo sobie za nie liczą.
Może i babcine, jak czytałam na forum, ale wygodne.
Mają taką rozmiarówkę, że jak z polskich butów mam 40, to tutaj muszę brać 41 ( poza Ecco ).
[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87051789]Mój problem pierwszego świata: rower. Mam w planach w ciągu kilku tygodniu kupić nowy rower (miejski), wiem mniej więcej jaki chce, ale wybór mam taki że nie moge się zdecydować nie chce żadnego wypasu, bo długo się nim nie naciesze A właśnie kilka tych droższych mi się podoba no i co robić?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]
Poczekaj na wyprzedaże posezonowe i kup najlepszy, na jaki możesz sobie pozwolić
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:46   #4589
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87051827]Ale jestem zła.. Byłam rano w sklepie, ludzi oczywiście kupa. Przyszła moja kolej, babka mi kasuje rzeczy, a kobieta przede mną jeszcze nawet portfela nie zamknęła, zgarnęła resztę swoich rzeczy i poszła, ja dopiero wtedy mogłam zabrać swoje. Zapłaciłam, wróciłam do domu, patrzę - nie ma kawy, którą mam na paragonie :/ Więc albo kobieta ją przypadkowo zgarnęła albo została za kasą i sama jej nie wzięłam, bo jak podeszłam już w końcu na to miejsce, to kasjerka skasowała mi już większość rzeczy. Nie cierpię, jak ktoś się tak grzebie przy kasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Bądź też niekoniecznie przypadkowo Też bym była zła.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:54   #4590
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Bądź też niekoniecznie przypadkowo Też bym była zła.
No właśnie. Jak można się nie zorientować, że się wkłada do torby coś czego się nie kupowało.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-17 00:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.