Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-04, 13:41   #721
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dostałam list intencyjny na maila i podpisałam go. Już nie ma odwrotu. W poniedziałek rozmawialam z prezesem i zaproponował mi sporą podwyżkę! (o 20%) jakby tak zrobił 3 miesiące temu albo dał symboliczną podwyżkę to bym nie rozglądala się za inna robota. Miałabym mieć swoje własne biuro :/ Jeszcze nie wiedza, ze nie podpisze stalej umowy. Z jednej strony mam satysfakcję, że mnie docenili i mają za swoje A z drugiej mi trochę psuje radość, bo bym tu siedziała na tyłku lekko i bezproblemowo i miała w miarę przyzwoite warunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 13:44   #722
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Skąd mamy to wiedzieć nie widząc Twojego CV. Może lepiej opisz swoje umiejętności (zamiast MS Office wpisać np. Excel - poziom zaawansowany, Word - poziom zaawansowany, angielski zaawansowany C1, niemiecki podstawowy A1)? Często rekruterzy nie przeglądają ręcznie CV tylko wrzucają do programu który znajduje kluczowe słowa i przepuszcza takie CV dalej. Gdy ktoś ich nie ma... traci szansę na samym początku.

Wpisz swoje każde doświadczenie i wolontariaty. Bez doświadczenia każda ,,pierdoła" się liczy. Ja mam wpisane praktyki studenckie i pracę na targach dla jednej marki w doświadczeniu, bo nigdzie indziej nie pracowałam dłużej. Tam mam rozpisane wszystko co robiłam w podpunktach. Poza tym dwa wolontariaty w ramach uczelni (jedno z dziećmi w obszarze CSR, jedno z pracy administracyjnej) i udział w konferencji naukowej. I to tyle. Sama widzisz, że szału nie ma.

Oprócz tego mam wymienione hobby, edukację, dane kontaktowe, zgody na przetwarzanie danych osobowych (w rekrutacji oraz w ich przyszłych), wymienione umiejętności i języki wraz z poziomami. Oprócz tego profesjonalne zdjęcie (z dyplomu) i taka krótka notatka o sobie na samej górze - kim jestem, czym się interesuję, że chciałabym zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i pogodzić to ze studiami. Upchnęłam to na dwóch stronach żeby nie było zbyt długie i dało się wydrukować dwustronnie na jednej kartce. Szablon gotowy z internetu ale elementy typu linia z boku i notatka w odcieniu niebieskim (często kojarzą to właśnie po nietypowym kolorze - do branży beauty mam różowe ). I faktycznie że od kiedy to wszystko wdrożyłam w swoje CV zapraszają mnie na rozmowy.
mam tak moje umiejętności opisane, tak jak pisałaś, tylko problem w tym że wolontariatu nie mam żadnego :/ zastanawiam się nad wolontariatem w zoo albo schronisku w moim mieście... za rok chcę wyjechać też na wolontariat za granicę w wakacje. A doświadczenia w branży do której chcę sie załapać nie mam :/
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 13:50   #723
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Michalina724 Pokaż wiadomość
mam tak moje umiejętności opisane, tak jak pisałaś, tylko problem w tym że wolontariatu nie mam żadnego :/ zastanawiam się nad wolontariatem w zoo albo schronisku w moim mieście... za rok chcę wyjechać też na wolontariat za granicę w wakacje. A doświadczenia w branży do której chcę sie załapać nie mam :/
Gdzie szukasz pracy w weterynarii?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 14:11   #724
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Mahdab, maggie gratki, wszystko idzie w dobrą stronę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dostałam list intencyjny na maila i podpisałam go. Już nie ma odwrotu. W poniedziałek rozmawialam z prezesem i zaproponował mi sporą podwyżkę! (o 20%) jakby tak zrobił 3 miesiące temu albo dał symboliczną podwyżkę to bym nie rozglądala się za inna robota. Miałabym mieć swoje własne biuro :/ Jeszcze nie wiedza, ze nie podpisze stalej umowy. Z jednej strony mam satysfakcję, że mnie docenili i mają za swoje A z drugiej mi trochę psuje radość, bo bym tu siedziała na tyłku lekko i bezproblemowo i miała w miarę przyzwoite warunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak sobie jeszcze myślę, że rzeczywiście szkoda; że w obecnej firmie nie obudzili się wcześniej. Tylko zawsze możesz sobie pomyśleć, że teraz by wyszło fajnie, a za jakiś czas mógłby znowu wyskoczyć jakiś kwiatek. Oby w tej nowej było bez takich akcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 15:05   #725
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Michalina - a jakieś doświadczenie poza branżą? To też doświadczenie. Często organizują wolontariat przy różnych imprezach sportowych. Schronisko też jest dobrą opcją.

Mahdab - nie oglądałabym się za nimi. Mogą naobiecywać podwyżki i własne biuro czując, że szukasz innego miejsca a po podpisaniu umowy... wyszło by znowu jak wyszło. Słowa nic nie dają. Nie bój się tak panicznie tego nowego miejsca pracy, dasz radę. Ciamajdom listu nie wysyłają.

Maggie - czy w to zarabianie wlicza się też marketing wielopoziomowy? Może napisz co konkretnie masz na myśli pisząc o zarabianiu w Internecie.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 15:15   #726
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Michalina - a jakieś doświadczenie poza branżą? To też doświadczenie. Często organizują wolontariat przy różnych imprezach sportowych. Schronisko też jest dobrą opcją.

Mahdab - nie oglądałabym się za nimi. Mogą naobiecywać podwyżki i własne biuro czując, że szukasz innego miejsca a po podpisaniu umowy... wyszło by znowu jak wyszło. Słowa nic nie dają. Nie bój się tak panicznie tego nowego miejsca pracy, dasz radę. Ciamajdom listu nie wysyłają.

Maggie - czy w to zarabianie wlicza się też marketing wielopoziomowy? Może napisz co konkretnie masz na myśli pisząc o zarabianiu w Internecie.
Zaraz Ci wyślę PW.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 15:45   #727
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Coś tam odpisałam ale nie wiem, czy to o to chodzi.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 19:46   #728
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dziewczyny, które mają doświadczenie w tłumaczeniach, co sądzicie o czymś takim? https://pl.linkedin.com/jobs/view/t%...ych-1363093207 Znalazłam podobną ofertę i zastanawiam się, czy to nie jest jakaś ściema.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 20:41   #729
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dzięki za wsparcie dziewczyny, mąż mi teraz zaczął gadać, że zachował się trochę świńsko. A dzisiaj miałam jeszcze tak niezręcznią sytuacje, nawet jej nie mogę opisać, bo za duzo szczegolow ale jeszcze gorzej mi będzie odejść przez to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 20:52   #730
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie dziewczyny, mąż mi teraz zaczął gadać, że zachował się trochę świńsko. A dzisiaj miałam jeszcze tak niezręcznią sytuacje, nawet jej nie mogę opisać, bo za duzo szczegolow ale jeszcze gorzej mi będzie odejść przez to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enigmatycznie. A ogólnie nie jesteś nam w stanie nakreślić co się stało?

Co do męża to wcześniej pisałaś tak: "Nawet mój mąż, który był przeciwny tym dojazdom już pogodził się z tym, że raczej nie ma tu nad czym rozmyślać.

Chyba ma jeszcze cicha nadzieję, że dostane na miejscu super ofertę, ale też do niego dociera, że to niemożliwe. " to masz na myśli mówiąc, że zachował się świńsko czy coś innego i zgubiłam wątek? Tak czy siak dobrze, że się zreflektował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 08:41   #731
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Enigmatycznie. A ogólnie nie jesteś nam w stanie nakreślić co się stało?

Co do męża to wcześniej pisałaś tak: "Nawet mój mąż, który był przeciwny tym dojazdom już pogodził się z tym, że raczej nie ma tu nad czym rozmyślać.

Chyba ma jeszcze cicha nadzieję, że dostane na miejscu super ofertę, ale też do niego dociera, że to niemożliwe. " to masz na myśli mówiąc, że zachował się świńsko czy coś innego i zgubiłam wątek? Tak czy siak dobrze, że się zreflektował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam kolejną rozmowę z prezesem, bardziej prywatną i trochę mi głupio było.

Przepraszam, zmienił mi slownik słowo, że ja zachowam się po świnsku, że teraz odejdę z pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 09:04   #732
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja mam znowu gorszy dzień. Nic nowego ciekawego. Widzę, że dwie oferty, na które aplikowałam są odświeżone.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:19   #733
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Ja mam znowu gorszy dzień. Nic nowego ciekawego. Widzę, że dwie oferty, na które aplikowałam są odświeżone.
E tam, równie dobrze mogli w ogóle jeszcze nie sprawdzać nadesłanych Cv, a odświeżenie było wcześniej wykupione.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:37   #734
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Może i tak, ale zaraz minie miesiąc od wysłania CV- jedno otwarte, drugie rozpatrywane i zero odzewu.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:44   #735
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Masz statusy z pracuj.pl? To bujdy. Miałam ,,dostarczone" z którego mnie zaprosili i przeszłam kolejne etapy, miałam ,,rozpatrywane" i nagle później kogoś znaleźli. A po ostatniej rekrutacji gdzie odpadłam w ostatnim etapie zmienili ostatecznie na ,,odrzucone" nie wiedzieć czemu.
Ogłoszenia odświeżają się automatycznie kilka razy w miesiącu. Czasami 2, czasami co tydzień - zależy jaki pakiet wykupili. Nie przejmuj się.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:45   #736
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Może i tak, ale zaraz minie miesiąc od wysłania CV- jedno otwarte, drugie rozpatrywane i zero odzewu.
Staraj się tym nie dołować - do mnie ostatnio odezwali się po ponad miesiącu od wysłania Cv (z powodu sezonu urlopowego).
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 10:02   #737
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dzięki dziewczyny Chyba mam taki okres "dołowy". Zaraz kończy mi się urlop i będę musiała wrócić do obecnej pracy. 8h siedzenia i bezsensownego wpatrywania się w monitor bardzo źle na mnie działa. Ojciec mówi, że przecież mogę ostatni rok studiów przeżyć bez pracy, ale w poprzednim dziale super mi się pracowało. Czułam, że moja organizacja czasu jest na najwyższym poziomie- praca, studia, siłka, różne wyjścia, wszystko zdane w 1 terminie a teraz taki spadek formy, że najchętniej bym z łóżka nie wychodziła.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 10:35   #738
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

To i tak jesteś w dobrej sytuacji skoro masz pracę. Nie przejmuj się.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 12:59   #739
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Chyba mam taki okres "dołowy". Zaraz kończy mi się urlop i będę musiała wrócić do obecnej pracy. 8h siedzenia i bezsensownego wpatrywania się w monitor bardzo źle na mnie działa. Ojciec mówi, że przecież mogę ostatni rok studiów przeżyć bez pracy, ale w poprzednim dziale super mi się pracowało. Czułam, że moja organizacja czasu jest na najwyższym poziomie- praca, studia, siłka, różne wyjścia, wszystko zdane w 1 terminie a teraz taki spadek formy, że najchętniej bym z łóżka nie wychodziła.
Rozumiem Cię, taki zastój i brak rozwoju może być dołujący. Plus taki jak Karla pisała, że jednak tę pracę masz, ale nie wątpię, że tkwienie w nudnej pracy może dobijać. Podobnie czułam jak już się wypaliłam u siebie w pracy.

Mnie dołuje, że znowu muszę siedzieć z dziećmi w domu, tym razem angina, wcześniej a to była znowu angina, a to przerwa w żłobku i tak ciągle coś. I tak 5ty tydzień, z przerwami w trakcie, leci jak siedzę z nimi w domu. Jeszcze 6ty tydzień musiałam więcej je ogarniać, bo była adaptacja w przedszkolu. Samo siedzenie w domu bez pracy też fajne nie jest, ale miałam konkretne plany: fitness, nauka języków i to realizowałam a tak jestem w totalnej dziurze. Nie dość, że przy nich nic nie zrobię to jeszcze muszę więcej ogarniać, bo robią bałagan. Sorki, musiałam się wygadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 15:45   #740
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Miałam kolejną rozmowę z prezesem, bardziej prywatną i trochę mi głupio było.

Przepraszam, zmienił mi slownik słowo, że ja zachowam się po świnsku, że teraz odejdę z pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W przypadku pracy polecam być turbo egoistką nie znam absolutnie nikogo, kto dobrze wyszedł próbując "zrobić dobrze" szefowi/pracodawcy. Niestety, to jest biznes, a w biznesie nie zawsze gra się czysto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 17:16   #741
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dostałam telefon ze Swarovskiego na spotkanie za tydzień. Średnio mi się widzi praca w handlu... ale może to lepsze niż nic i dobry punkt zaczepienia. Niedługo będą 3 miesiące jak szukam pracy.
Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy telefon ze stażu data entry z poniedziałku. Gorzej jak nikt nawet nie zadzwoni...
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 18:42   #742
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Karla Electra data entry w firmie na B? Chyba w trochę podobnych kręgach szukamy pracy
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 18:44   #743
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dokładnie tak, byłam na rozmowie na początku tygodnia. Decyzja miała być do końca tygodnia.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 18:47   #744
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
W przypadku pracy polecam być turbo egoistką nie znam absolutnie nikogo, kto dobrze wyszedł próbując "zrobić dobrze" szefowi/pracodawcy. Niestety, to jest biznes, a w biznesie nie zawsze gra się czysto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mas absolutna rację, sama sobie zawsze mówię, że pracodawca by mnie nie trzymał jakby mu to się nie oplacalo. Firma nie jest ochronką dla osoby, która jest hamulcem, jakbym miała gorszy czas to by nie mieli skrupułów, my też nie powinnyśmy. W końcu to nie są nasi przyjaciele.
Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Dostałam telefon ze Swarovskiego na spotkanie za tydzień. Średnio mi się widzi praca w handlu... ale może to lepsze niż nic i dobry punkt zaczepienia. Niedługo będą 3 miesiące jak szukam pracy.
Czekam z niecierpliwością na jutrzejszy telefon ze stażu data entry z poniedziałku. Gorzej jak nikt nawet nie zadzwoni...
A moze tak ma wlasnie byc?
Też byłam wściekła, że mi nic nie dali, tylkonumowe na 3 miesiące, a jednak może dobrze na tym wyszłam. Trochę cierpliwości, napewno ci się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 18:53   #745
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Eh, wiem - każdemu piszę tutaj o cierpliwości a sama momentami ją tracę.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 20:31   #746
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja robię trzecie praktyki w tej samej branży (2 firmy, ale w drugiej zmieniłam dział). W Polsce są tylko 4 takie firmy i gdyby nie te praktyki, to dalej uważałabym, że to "moja" ścieżka. Cały czas uważam, że studia to czas szukania swojej drogi, próbowania co nam się podoba. Czasami warto pójść w coś, co nie do końca nam odpowiada, bo może nam się spodobać albo wprost przeciwnie, jak u mnie Ja teraz czekam na odpowiedź z pracy w branży, którą odrzuciłam na samym początku a teraz jakoś powoli się do niej przekonuję.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 06:55   #747
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Ja robię trzecie praktyki w tej samej branży (2 firmy, ale w drugiej zmieniłam dział). W Polsce są tylko 4 takie firmy i gdyby nie te praktyki, to dalej uważałabym, że to "moja" ścieżka. Cały czas uważam, że studia to czas szukania swojej drogi, próbowania co nam się podoba. Czasami warto pójść w coś, co nie do końca nam odpowiada, bo może nam się spodobać albo wprost przeciwnie, jak u mnie Ja teraz czekam na odpowiedź z pracy w branży, którą odrzuciłam na samym początku a teraz jakoś powoli się do niej przekonuję.
Zgadzam się chociaż często wszystko zależy od szczęścia, po prostu
Mahdab, gratuluję decyzji

Dziewczynki, pozdrawiam Was ze słonecznej Turcji
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 10:15   #748
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Wykonałam to zadanie i to była droga przez mękę. Zanim dokopałam się do potrzebnych informacji, minęły wieki. Podano mi kilka stron jako źródło informacji, niestety było tam dużo lania wody, z którego trudno było cokolwiek wyłuskać. Zaczynam wręcz żałować, że się podjęłam tego zadania. Zresztą od początku miałam wrażenie, że to nie jest dla mnie. Gdyby nie to, że zadane teksty miałam napisać po angielsku, miałabym poczucie kompletnej straty czasu. A tak to sobie człowiek chociaż język utrwalił, zawsze to jakiś plus.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 10:56   #749
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Kafka - miłego wypoczynku.

Maggie - ważne że spróbowałaś i nie możesz sobie zarzucić, że nie podjęłaś próby. Masz rację z utrwaleniem języka.

Czekam na telefon chociaż... im późniejsza godzina tym bardziej mi się wydaje, że znowu zostanę bez odpowiedzi. Albo napiszą miłego maila.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:07   #750
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87148889]Wykonałam to zadanie i to była droga przez mękę. Zanim dokopałam się do potrzebnych informacji, minęły wieki. Podano mi kilka stron jako źródło informacji, niestety było tam dużo lania wody, z którego trudno było cokolwiek wyłuskać. Zaczynam wręcz żałować, że się podjęłam tego zadania. Zresztą od początku miałam wrażenie, że to nie jest dla mnie. Gdyby nie to, że zadane teksty miałam napisać po angielsku, miałabym poczucie kompletnej straty czasu. A tak to sobie człowiek chociaż język utrwalił, zawsze to jakiś plus.[/QUOTE]A tak byś sobie wyrzucała, że nie zrobiłaś
Może wysiłek się opłacił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 22:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.