Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-07, 06:36   #2221
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Przestanie... albo się rozkręci i będziesz kolejna oby tylko humor Ci się poprawił! Ja też miałam dziś doła, ale przeszło na szczęście.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeszło. Ale znów coś chwyta. Do tego mdłości, ból żołądka, zimne dreszcze i ból gardła. W nocy marzyłam o ciepłych skarpetach, ale brzuch tak dokuczal, że odpuściłam.
Chyba się przeziebilam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 06:49   #2222
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Przeszło. Ale znów coś chwyta. Do tego mdłości, ból żołądka, zimne dreszcze i ból gardła. W nocy marzyłam o ciepłych skarpetach, ale brzuch tak dokuczal, że odpuściłam.
Chyba się przeziebilam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, niefajnie. Pewnie przez gwałtowna zmianę pogody Cię chwyciło. Do łóżka, herbatka, cytrynka i odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:02   #2223
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cześć

TŻ pojechał do swoich rodziców, a ja zostałam w domu, bo już mnie za bardzo męczą takie podróże 3h w jedną a potem w drugą stronę.

Od jakiegoś czasu swędzi mnie skóra w okolicach pępka. Wyszły mi na wierzch jakieś małe cieniutkie czerwone żyłki (?). Smaruję sobie a to Bio-Oil'em, a to zwykłym balsamem nawilżającym, ale to pomaga tylko na chwilę, nawet ubranie mnie czasem uwiera :/ Dzisiaj w nocy trochę się podrapałam i widzę, że mam mocno czerwone, jakby mi te żyłki pękły albo coś :/
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:09   #2224
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Przeszło. Ale znów coś chwyta. Do tego mdłości, ból żołądka, zimne dreszcze i ból gardła. W nocy marzyłam o ciepłych skarpetach, ale brzuch tak dokuczal, że odpuściłam.
Chyba się przeziebilam.
Zdrowiej szybko

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Jestem dziś pierwsza na forum! Właśnie zdałam sobie sprawę, że od dwóch miesięcy śpię na raty przez wstawanie do łazienki, a jak się mała urodzi to przecież nadal będzie spanie na raty, ciekawe jeszcze jak długo... i kiedy w najbliższej przyszłości chociaż raz się wyśpię :P 😊
No właśnie Koleżanka z czasów licealnych urodziła pod koniec maja i ciągle mi powtarza "Wyśpij się na zapas" - ale to nie takie proste, bo a to pęcherz, a to filozofia przewracania się na drugi bok, a to zwierzaki hałasujące nad ranem... Nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:10   #2225
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Jestem dziś pierwsza na forum! Właśnie zdałam sobie sprawę, że od dwóch miesięcy śpię na raty przez wstawanie do łazienki, a jak się mała urodzi to przecież nadal będzie spanie na raty, ciekawe jeszcze jak długo... i kiedy w najbliższej przyszłości chociaż raz się wyśpię
Dzis w nocy pobiłam swój rekord, bo wstałam 8 razy na siku. Nie ma opcji się wyspać przy takim trybie, ale odbijam sobie w ciągu dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:21   #2226
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja dzis wstalam 5 razy do starszaka i przy okazji robiłam siku fakt jest taki, że odkąd byłam z nim w ciazy, przespalam może ze 3 noce z wykończenia cale...jak się nie obudził, to i tak na tyle mnie to niepokoilo, że obudziłam się sama i szłam zobaczyć, czy wszystko ok matki bardzo czujnie śpią, to fakt
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:35   #2227
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Urodziła ostatnia "sierpniowka"

Skoro i tak się nie wysypiacie to bierzemy się dziewczęta do roboty

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 07:36   #2228
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

No i widziałam, że kilka wrześniówek też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:42   #2229
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
No i widziałam, że kilka wrześniówek też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U wrzesniowek to aktualnie norma wiec nie robią na mnie większego wrazenia

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 08:50   #2230
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

TŻ pojechał do swoich rodziców, a ja zostałam w domu, bo już mnie za bardzo męczą takie podróże 3h w jedną a potem w drugą stronę.

Od jakiegoś czasu swędzi mnie skóra w okolicach pępka. Wyszły mi na wierzch jakieś małe cieniutkie czerwone żyłki (?). Smaruję sobie a to Bio-Oil'em, a to zwykłym balsamem nawilżającym, ale to pomaga tylko na chwilę, nawet ubranie mnie czasem uwiera :/ Dzisiaj w nocy trochę się podrapałam i widzę, że mam mocno czerwone, jakby mi te żyłki pękły albo coś :/
To nie żyłki tylko rozstępy Później się zagoją i zrobią się białe.
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Jestem dziś pierwsza na forum! Właśnie zdałam sobie sprawę, że od dwóch miesięcy śpię na raty przez wstawanie do łazienki, a jak się mała urodzi to przecież nadal będzie spanie na raty, ciekawe jeszcze jak długo... i kiedy w najbliższej przyszłości chociaż raz się wyśpię
Mi córka pierwszy raz całą noc przespała jak miała 1,5 roku - jakież to było cudowne!! Teraz znów coś jej się dzieje i się budzi i nudzi i płacze. Zęby?
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Przeszło. Ale znów coś chwyta. Do tego mdłości, ból żołądka, zimne dreszcze i ból gardła. W nocy marzyłam o ciepłych skarpetach, ale brzuch tak dokuczal, że odpuściłam.
Chyba się przeziebilam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj współczuję. Kuruj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 08:55   #2231
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Witam się i ja weekendowo
Dziś z lepszym humorem więc oby tak zostało

Kurcze ale fajnie się czyta jak się rozpakowują dziewczyny niebawem zacznę wchodzić na nasze forum i znając życie będę ryczeć przy każdej rozpakowanej (pamiętam bo tak miałam przy dwójce starszych na forach )

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 08:57   #2232
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

A ja pozdrawiam z Pragi. Wczoraj grzalo to dziś 13 stopni. Obecnie leżakuje w łóżku po śniadaniu, pozniej zwiedzanie 😁
Od dwóch dni męczy mnie potężna zgaga. Niestety najgorzej jest w nocy l, budzi mnie to i nie daje spac😪😪
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:02   #2233
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
A ja pozdrawiam z Pragi. Wczoraj grzalo to dziś 13 stopni. Obecnie leżakuje w łóżku po śniadaniu, pozniej zwiedzanie

Od dwóch dni męczy mnie potężna zgaga. Niestety najgorzej jest w nocy l, budzi mnie to i nie daje spac
Wypoczywaj i baw się dobrze.
Podobno jak zgaga meczy to dziecku włosy rosną.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:15   #2234
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
A ja pozdrawiam z Pragi. Wczoraj grzalo to dziś 13 stopni. Obecnie leżakuje w łóżku po śniadaniu, pozniej zwiedzanie

Od dwóch dni męczy mnie potężna zgaga. Niestety najgorzej jest w nocy l, budzi mnie to i nie daje spac
Korzystaj ile wlezie
To będzie wlochate dzieciątko

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:17   #2235
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Slasherka, Alexandra tak właśnie słyszałam. Urodze malpke chyba 🦍
Chociaż jak mama mnie urodziła to miałam bujną czupryne i nawet na plecach czarne włosy 😁 a zgagi nie doświadczyła w żadnej z 3 ciąż z kudlaczami 🤔
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:22   #2236
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja w pierwszej ciazy już od połowy meczylam się że zgaga a córka się urodziła prawie łysa tak że nie ma reguly

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:23   #2237
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Zdrowiej szybko

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------


No właśnie Koleżanka z czasów licealnych urodziła pod koniec maja i ciągle mi powtarza "Wyśpij się na zapas" - ale to nie takie proste, bo a to pęcherz, a to filozofia przewracania się na drugi bok, a to zwierzaki hałasujące nad ranem... Nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam
Dzięki
Nie lubię tej rady wszystko boli, weź i śpij.
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Oj, niefajnie. Pewnie przez gwałtowna zmianę pogody Cię chwyciło. Do łóżka, herbatka, cytrynka i odpoczywaj
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To nie żyłki tylko rozstępy Później się zagoją i zrobią się białe.Mi córka pierwszy raz całą noc przespała jak miała 1,5 roku - jakież to było cudowne!! Teraz znów coś jej się dzieje i się budzi i nudzi i płacze. Zęby?Oj współczuję. Kuruj się!
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój zaczął przesypiać noce kiedy przestałam kp, czyli na początku tej ciąży, miał jakoś rok i 8 miesięcy, coś takiego. Twoja mała nie ma jeszcze wszystkich zębów?
Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Slasherka, Alexandra tak właśnie słyszałam. Urodze malpke chyba 🦍
Chociaż jak mama mnie urodziła to miałam bujną czupryne i nawet na plecach czarne włosy a zgagi nie doświadczyła w żadnej z 3 ciąż z kudlaczami
Też nie wiem co to zgaga, a urodziłam dwóch włochaczy, i to czarnych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:25   #2238
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Czy jestem jedyną osobą, która nie wstaje w nocy na siku???

Obczaiłam swój fotelik i wkładkę dla noworodka ma tak ciasną, że spiworek i tak mi nie wejdzie. Problem solved

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Wypoczywaj i baw się dobrze.
Podobno jak zgaga meczy to dziecku włosy rosną.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Stawiam, że to jednak ucisk dziecka na wnętrzności

Mnie pomaga spanie w bardziej spionizowanej pozycji, aczkolwiek wtedy bardziej bolą plecy, więc trzeba uważać.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:52   #2239
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Czy jestem jedyną osobą, która nie wstaje w nocy na siku???

Obczaiłam swój fotelik i wkładkę dla noworodka ma tak ciasną, że spiworek i tak mi nie wejdzie. Problem solved




Stawiam, że to jednak ucisk dziecka na wnętrzności

Mnie pomaga spanie w bardziej spionizowanej pozycji, aczkolwiek wtedy bardziej bolą plecy, więc trzeba uważać.

Ja też nie wstaje
Baaa strach pisać ale śpię od 22 do 6-7 ciągiem za to doszła mi nowa dolegliwość, chodzę jak kaczka, bo całe krocze mnie boli (nie wiem czy sie ta wiercipięta już wstawia gdzie trzeba czy taki kolejny urok ciazy?)


Dzień dobry, zamówiliśmy materac a teraz mam problem z d*upy, bo nie wiem jakie ładne prześcieradło wybrać
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 10:01   #2240
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Mi powiedział, że ból spojenia jest prawidłowym objawem działania relaksyny

A macie prześcieradła do wózka?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:07   #2241
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi powiedział, że ból spojenia jest prawidłowym objawem działania relaksyny

A macie prześcieradła do wózka?
Ja miałam dwupak w koszu Mojżesza więc będzie i do wózka. Tyle że najpierw muszę ten wózek kupić
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:18   #2242
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry
Apka twierdzi, że zostało mi 35dni i taka stara jestem, a zaczynam się bać porodu nie jakoś bardzo, bo wiem, że da się go przeżyć, ale czuję jakiś nie pokój

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Byłam na swoim pierwszym w życiu KTG Myślałam, że coś więcej się dowiem, a wiem tylko tyle, że "zapis ładny"

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------


Zobaczyłam to zdjęcie w relacji na facebooku i też pomyślałam, że już urodziłaś

przy Ktg to dobrze, że nic więcej niż, że zapis ładny, ok, wszystko dobrze.

Przy Matylce często musiałam mieć powtarzany, bo potrafiła się tak obrócić, że trudno było ją namierzyć (dwa razy musiałam jechać do szpitala gdzie maja lepszy sprzęt)
Za to teraz najczęściej położne śmieją się widząc zapis i ilość ruchów. Mam wrażenie, że Martę denerwują te diody przypinane do brzucha.

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Chyba że noworodek nie będzie wyjcem



Lepiej, że ładny niż brzydki

Margosia to pozorantka. Pierwsze co pomyślałam, że to dziecko nie wygląda jak świeżo urodzone, ale w sumie nie wiem, skąd u mnie taka myśl, bo nie mam doświadczenia

Zabieram się za prasowanie, jeszcze jedno pranie się suszy. Ogólnie suszarka ładnie je wyprasowała, ale niech będzie, że raz wyprasuję Nawet skojarzyło mi się, że ktoś pisał o dodatkowym płukaniu i zrobiłam.
#supermadka

Nie wysłali mi wczoraj wózka Napisali, że będzie jutro, ale chciałam dziś!!!

A i kupiłam też pampersy i jakieś podpaski itp.
a jaki wózek? pokażesz jak przyjdzie

nie wiem czemu, ale z całej wyprawki najbardziej jarają mnie wózki uwielbiam je oglądać

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Dziecka?


My to kombo będziemy w sypialni miec Tosi łóżko dostawione do naszego. Oli łóżko też będzie przy naszym. Tosia jeszcze do maja/czerwca spała tylko z nami. Więc spory sukces, że teraz śpi u siebie w łóżku, ale nadal blisko. Oczywiście, że zdarzają się jej noce, że ląduje między nami ale mi to nie przeszkadza. Oby tyko Ola w nocy Tosi nie wybudzała. O to się trochę boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakiś czas temu zastanawiałam się co to będzie, bo Matylda nadal śpi przy moim boku, co jakiś czas pójdzie spać do swojego łóżeczka, ale jak ona mówi "ma bardziej wesołe sny gdy śpi przy mnie"
trochę zamętu narobiły osoby, które nigdy nie były za takim sposobem spania. Ale podpytałam mam bliskościowych i większość mówi, że nie ma problemu z wybudzaniem straszaka, że wręcz wygodniej im jak wszyscy śpią spokojnie obok.
Więc odpuściłam przekonywanie Matyldy by poszła spać do siebie, od koleżanki odkupuję łóżeczko dostwkę.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:25   #2243
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Apka twierdzi, że zostało mi 35dni i taka stara jestem, a zaczynam się bać porodu nie jakoś bardzo, bo wiem, że da się go przeżyć, ale czuję jakiś nie pokój




przy Ktg to dobrze, że nic więcej niż, że zapis ładny, ok, wszystko dobrze.

Przy Matylce często musiałam mieć powtarzany, bo potrafiła się tak obrócić, że trudno było ją namierzyć (dwa razy musiałam jechać do szpitala gdzie maja lepszy sprzęt)
Za to teraz najczęściej położne śmieją się widząc zapis i ilość ruchów. Mam wrażenie, że Martę denerwują te diody przypinane do brzucha.



a jaki wózek? pokażesz jak przyjdzie

nie wiem czemu, ale z całej wyprawki najbardziej jarają mnie wózki uwielbiam je oglądać



jakiś czas temu zastanawiałam się co to będzie, bo Matylda nadal śpi przy moim boku, co jakiś czas pójdzie spać do swojego łóżeczka, ale jak ona mówi "ma bardziej wesołe sny gdy śpi przy mnie"
trochę zamętu narobiły osoby, które nigdy nie były za takim sposobem spania. Ale podpytałam mam bliskościowych i większość mówi, że nie ma problemu z wybudzaniem straszaka, że wręcz wygodniej im jak wszyscy śpią spokojnie obok.
Więc odpuściłam przekonywanie Matyldy by poszła spać do siebie, od koleżanki odkupuję łóżeczko dostwkę.
O, to ja mam zupełnie przeciwnie, wózek to dla mnie najgorsza decyzja do podjęcia, dlatego też ciągle go nie mam. Ja lubię te wszystkie pierdoły kosmetyczne, ubranka i dodatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:30   #2244
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

U mnie apka dziś 45 więc jak pomyślę że wczoraj przecież pokazywała 100 to jestem w mega szoku
Dziś mi się śniło że mnie szyki na dole.. nie że poród ale szwy itp więc yyyy

Noni stwierdziliśmy z moim że jak poród będzie znów w nocy to jadę z moją bratanica i będę tam miała swoją położna więc mój ze mną nie będzie bo nie mamy z kim dzieci zostawic (mam rodziców na dole ale nie mogę być ich pewna niestety)

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:38   #2245
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
a jaki wózek? pokażesz jak przyjdzie

nie wiem czemu, ale z całej wyprawki najbardziej jarają mnie wózki uwielbiam je oglądać



jakiś czas temu zastanawiałam się co to będzie, bo Matylda nadal śpi przy moim boku, co jakiś czas pójdzie spać do swojego łóżeczka, ale jak ona mówi "ma bardziej wesołe sny gdy śpi przy mnie"
trochę zamętu narobiły osoby, które nigdy nie były za takim sposobem spania. Ale podpytałam mam bliskościowych i większość mówi, że nie ma problemu z wybudzaniem straszaka, że wręcz wygodniej im jak wszyscy śpią spokojnie obok.
Więc odpuściłam przekonywanie Matyldy by poszła spać do siebie, od koleżanki odkupuję łóżeczko dostwkę.
Si, kurier ma być za max. godzinę

Twoja Matylda jest bezbłędna
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi powiedział, że ból spojenia jest prawidłowym objawem działania relaksyny

A macie prześcieradła do wózka?
A niech boli, byle wyszło.

Mam coś, bo początkowo planowaliśmy kosz Mojżesza.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Czy jestem jedyną osobą, która nie wstaje w nocy na siku???

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
O, to ja mam zupełnie przeciwnie, wózek to dla mnie najgorsza decyzja do podjęcia, dlatego też ciągle go nie mam. Ja lubię te wszystkie pierdoły kosmetyczne, ubranka i dodatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie wszystko to katorga

Jak ten wózek mi się nie spodoba to kaplica, bo to pierwsza rzecz z dzieciowych, która w ogóle wpadła mi w oko, a przez kolejnych kilka miesięcy nic mi się z wózków nie spodobało

Przestało mnie tak naparzać w okolicach szyjki, więc mogę sobie chociaż na rowerze pojeździć i od razu mi lepiej. Dzieciak chyba zadowolony, że garderoba ogarnięta, ani odrobinę nie przeszkadzał przy prasowaniu. Głowa mi się trochę zresetowała, więc pora nadgonić robotę
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:54   #2246
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Slasherka, Alexandra tak właśnie słyszałam. Urodze malpke chyba 🦍
Chociaż jak mama mnie urodziła to miałam bujną czupryne i nawet na plecach czarne włosy a zgagi nie doświadczyła w żadnej z 3 ciąż z kudlaczami
Mój synuś też urodził się z pięknymi czarnymi włosami, a zgagi nie miałam. Teraz mam czasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi powiedział, że ból spojenia jest prawidłowym objawem działania relaksyny

A macie prześcieradła do wózka?
Ja mam po synku kupione gdzieś na allegro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Apka twierdzi, że zostało mi 35dni i taka stara jestem, a zaczynam się bać porodu nie jakoś bardzo, bo wiem, że da się go przeżyć, ale czuję jakiś nie pokój




przy Ktg to dobrze, że nic więcej niż, że zapis ładny, ok, wszystko dobrze.

Przy Matylce często musiałam mieć powtarzany, bo potrafiła się tak obrócić, że trudno było ją namierzyć (dwa razy musiałam jechać do szpitala gdzie maja lepszy sprzęt)
Za to teraz najczęściej położne śmieją się widząc zapis i ilość ruchów. Mam wrażenie, że Martę denerwują te diody przypinane do brzucha.



a jaki wózek? pokażesz jak przyjdzie

nie wiem czemu, ale z całej wyprawki najbardziej jarają mnie wózki uwielbiam je oglądać



jakiś czas temu zastanawiałam się co to będzie, bo Matylda nadal śpi przy moim boku, co jakiś czas pójdzie spać do swojego łóżeczka, ale jak ona mówi "ma bardziej wesołe sny gdy śpi przy mnie"
trochę zamętu narobiły osoby, które nigdy nie były za takim sposobem spania. Ale podpytałam mam bliskościowych i większość mówi, że nie ma problemu z wybudzaniem straszaka, że wręcz wygodniej im jak wszyscy śpią spokojnie obok.
Więc odpuściłam przekonywanie Matyldy by poszła spać do siebie, od koleżanki odkupuję łóżeczko dostwkę.
Nasz synuś rzadko kiedy przesypia caą noc w łóżeczku, zazwyczaj w połowie lub nad ranem pakuje się do nas do łóżka. Dla małej mam już dostawkę. Mam nadzieję że jakoś to będzie i nie będą się wzajemnie budzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:03   #2247
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi powiedział, że ból spojenia jest prawidłowym objawem działania relaksyny



A macie prześcieradła do wózka?
Nie. W wózku będzie flanelka

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:25   #2248
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Moja apka pokazuje 25 dni, a z terminu usg tylko 21
Od wczoraj dość mocno kłuje mnie szyjka(?) i tak napiera mi tam na dole. W nocy poczułam że nie dotrwam do terminu który sobie wyznaczyłam. W związku z tym nastawiam pranie! Wszystkie ciuszki weszły na 1 raz. Zamówiłam pieluchy i one pójdą do prania z resztą pierdółek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:32   #2249
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Moja apka pokazuje 25 dni, a z terminu usg tylko 21
Od wczoraj dość mocno kłuje mnie szyjka(?) i tak napiera mi tam na dole. W nocy poczułam że nie dotrwam do terminu który sobie wyznaczyłam. W związku z tym nastawiam pranie! Wszystkie ciuszki weszły na 1 raz. Zamówiłam pieluchy i one pójdą do prania z resztą pierdółek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho, skoro Ultra się szykuje, to znaczy, że coś się dzieje!
U mnie 17 dni do terminu z usg. Amelka płacze, że chce żeby Jagódka już się urodziła, bo za długo na nią czeka mnie się jeszcze nie śpieszy, ale jak wieczorami mam te okresowe bóle to się zastanawiam mocno, czy się rozkręcą czy uspokoją jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:32   #2250
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Moja apka pokazuje 36 dni do tp ale też czuje że nie donoszę. Ostatnio tak naparza mnie kręgosłup w krzyżu że ani spac ani chodzic. Czekam tylko żeby ciaza była donoszona i wykurzam moja lokatorke wszelkimi sposobami

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.