Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-27, 14:06   #4351
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Właśnie ja bym chciała tez trochu się upiekszyc na tą porodówke... i myślę,mze zrobię sobie henne rzęs i brwi. Likka a Ty przedluzasz rzesy?
Ja nigdy nie robiłam a korci mnie strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli nigdy nie przedluzalas rzes to nie ryzykuj w ciąży. Zdarza się czasem reakcja alergiczne na klej, a poza tym żeby rzęsy się trzymały dobrze to trzeba odpowiednio o nie dbać. Jak się spocisz podczas porodu to jest ryzyko że będą się krócej trzymac. Oczywiście jest masa kobiet, które robią rzęsy przed i w ciąży, ale jeśli to Twój pierwszy raz to pomysł czy chcesz akurat teraz. No i czy dasz radę leżeć 2 godziny
Henne spokojnie możesz robić.
Sama robię w domu.


Hej.
Ja wczoraj miałam wizytę Liwia waży 1998g i wszystko z nią ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 14:25   #4352
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Jeżeli nigdy nie przedluzalas rzes to nie ryzykuj w ciąży. Zdarza się czasem reakcja alergiczne na klej, a poza tym żeby rzęsy się trzymały dobrze to trzeba odpowiednio o nie dbać. Jak się spocisz podczas porodu to jest ryzyko że będą się krócej trzymac. Oczywiście jest masa kobiet, które robią rzęsy przed i w ciąży, ale jeśli to Twój pierwszy raz to pomysł czy chcesz akurat teraz. No i czy dasz radę leżeć 2 godziny
Henne spokojnie możesz robić.
Sama robię w domu.


Hej.
Ja wczoraj miałam wizytę Liwia waży 1998g i wszystko z nią ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, to już masz co dzwigac
Zostanę jednak przy hennie brwi i rzęsy, zawsze to jakis obrys twarzy wyraznienszy będzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 15:00   #4353
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas dziś leniwy dzień. Wczoraj Mąż złożył łóżeczko
A ja jakas taka dzisiaj szara jestem ;p muszę się wybrać do fryzjera. Nie byłam już ze 4 mce.
A Wy dziewczyny chodzicie w ciąży na zabiegi upiekszajace? Typu farbowanie wlosow, kosmetyczka pazurki?
Ja bym poszła na jakis zabieg na buzię bo mam taka zanieczyszczoną, przydałoby jej się trochę oczyszczenia i nawilżenia ale nie wiem czy bezpiecznie w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam rzęsy aż do początku trzeciego trymestru. Nagle w 28 tygodniu zaczęła mi jedna powieka puchnąć. Zadzwoniłam do mojej kosmetyczki i mówiła że mam jeszcze tego samego dnia przyjeżdżać. Ściągnęła mi rzęsy i mówiła, ze już do porodu mi nie zrobi. Ona jest taka bardzo troskliwa i mówiła, że właśnie najczęściej kobiety reagują źle na rzęsy w pierwszym albo trzecim trymestrze jeśli już bywa reakcja. No ale byłam zła bo ja zwyczajna mieć rzęsy przedłużone. W każdym razie dzięki temu znalazłam fajny nowy tusz
Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Dzięki! Weszłam tam, ale na razie głównie dziewczyńskie kolory :/ poczekam, może coś się trafi.



U nas jesień, najgorzej że wyprałam wózek i nie chce mi teraz schnąć a w mieszkaniu jeszcze nie grzeją. Oby nic nie zbutwiało.



Ja się zastanawiałam nad rzęsami na porodówkę ostatnie połechtanie próżności matki Polki tylko zastanwaiam sie jak to z tym leżeniem na plecach przez godzinę?



U mnie każdy warkocz czy kok, nawet najciaśniej związany i poprzypinany, szybko się rozwala i baby hair sterczą na wszystkie strony
Kochana poczekaj do porodu i zrób po. Jednak nie na co ryzykować teraz na końcówce.

A znowu jak robiłaś wcześniej to możesz próbować.
Moja kosmetyczka już mi mówiła jak robi dziewczynom w wysokiej ciąży. Kładzie je na boczek i jakoś głowę delikatnie dają do góry ale mówiła, że ma sposoby i śmiało się da ale jest to dość niewygodne dla kosmetyczki też. Pewnie zależy od tego czy twoja by się zgodziła tak na tobą zginac te 1.5-2h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 15:06   #4354
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja w ciąży to farbowanie u fryzjera i regulacja brwi woskiem. Potem sama je maluję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:02   #4355
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Ja w ciąży to farbowanie u fryzjera i regulacja brwi woskiem. Potem sama je maluję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie farbowanie (szamponetką) w ciąży nie ma najmniejszego sensu, zero efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:21   #4356
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

A u fryzjera?

Ja raz pomalowałam w tej ciąży sama bo potrzebowałam na cito,a fryzjer bez terminów. Nigdy więcej, w ogóle inny efekt. Ostatnio sama malowałam może w 2014.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:25   #4357
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
A u fryzjera?

Ja raz pomalowałam w tej ciąży sama bo potrzebowałam na cito,a fryzjer bez terminów. Nigdy więcej, w ogóle inny efekt. Ostatnio sama malowałam może w 2014.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja włosy akurat farbuje sama farbami fryzjerskimi i kompletnie nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 16:26   #4358
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
A u fryzjera?

Ja raz pomalowałam w tej ciąży sama bo potrzebowałam na cito,a fryzjer bez terminów. Nigdy więcej, w ogóle inny efekt. Ostatnio sama malowałam może w 2014.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie farbuje, mam naturalne.
Chciałam zaszaleć i użyć szamponetki. Do ciąży spokojnie chwytały. A w ciąży: ni ma mowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:30   #4359
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ciąża dziwny stan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:33   #4360
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Jeżeli nigdy nie przedluzalas rzes to nie ryzykuj w ciąży. Zdarza się czasem reakcja alergiczne na klej, a poza tym żeby rzęsy się trzymały dobrze to trzeba odpowiednio o nie dbać. Jak się spocisz podczas porodu to jest ryzyko że będą się krócej trzymac. Oczywiście jest masa kobiet, które robią rzęsy przed i w ciąży, ale jeśli to Twój pierwszy raz to pomysł czy chcesz akurat teraz. No i czy dasz radę leżeć 2 godziny
Henne spokojnie możesz robić.
Sama robię w domu.


Hej.
Ja wczoraj miałam wizytę Liwia waży 1998g i wszystko z nią ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dokładnie wyliczona waga niektórym rodzą się takie dzieci w terminie, te 2 kg daje dużo spokoju.


Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja nie farbuje, mam naturalne.
Chciałam zaszaleć i użyć szamponetki. Do ciąży spokojnie chwytały. A w ciąży: ni ma mowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam do ucha już naturalny odrost po ombre i tak mnie nudzi ten mój mysi kolor ale z drugiej strony mam bardzo suche włosy i każde rozjaśnienie to dla nich katorga chyba wytrzymam, lepiej swoje zdrowe niż to siano które aktualnie mam na końcach.
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:39   #4361
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
U nas jesień, najgorzej że wyprałam wózek i nie chce mi teraz schnąć a w mieszkaniu jeszcze nie grzeją. Oby nic nie zbutwiało.

Polecam grzejniczek elektryczny jak masz skąd skombinować. Ja się nim ratuję cały czas, bo pranie nie chce schnąć - co chwilę pada deszcz, wilgoć w powietrzu A niektóre tkaniny jak zbutwieją to potem ten zapach już puścić nie chce, przerabiałam to kiedyś Choć minus jest taki, że sporo prądu ciągnie No i temperatura w mieszkaniu podchodzi pod 25-26 stopni, ale przynajmniej pranie elegancko schnie

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Teraz to ja chyba warkocz sobie zaplote albo zrobię koka na czubku głowy i umocnie go milionem spinek , żeby ani drgnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobry pomysł, też pomyślę o koku, bo moje włosy są cieniutkie i bardzo się plączą

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Hej.
Ja wczoraj miałam wizytę Liwia waży 1998g i wszystko z nią ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super wiadomość
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 17:00   #4362
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Polecam grzejniczek elektryczny jak masz skąd skombinować. Ja się nim ratuję cały czas, bo pranie nie chce schnąć - co chwilę pada deszcz, wilgoć w powietrzu A niektóre tkaniny jak zbutwieją to potem ten zapach już puścić nie chce, przerabiałam to kiedyś Choć minus jest taki, że sporo prądu ciągnie No i temperatura w mieszkaniu podchodzi pod 25-26 stopni, ale przynajmniej pranie elegancko schnie
Mąż by sie na taka temperaturę ucieszył ale nie mam skąd tego wziąć. Wydaje mi się, że wyschło, dzisiaj było trochę słońca no i w mieszkaniu mamy bardzo sucho, takiej wilgoci jak w UK na szczęście nie ma
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 17:19   #4363
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja się czasem ratowałam suszeniem na drzwiach od piekarnika, jak potrzebowałam na szybko
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 19:25   #4364
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Mój tata mieszka w uk i szlag go trafiał z praniem wiec kupił coś podobnego jak to https://allegro.pl/oferta/elektryczn...SABEgJviPD_BwE


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 19:36   #4365
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Mój tata mieszka w uk i szlag go trafiał z praniem wiec kupił coś podobnego jak to https://allegro.pl/oferta/elektryczn...SABEgJviPD_BwE


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używałam osuszacza powietrza jak miałam w wynajmowanym domu wilgoć.
Teraz 75% orania susze w suszarce bębnowej. Ale to z wygody. W tym domu mam mega sucho. Aż nawilżacz kupiłam jak się młoda urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:20   #4366
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dziewczyny jak już mowa o różnych gadżetach poratujcie. Moja prostownica się popsuła. Najwyższy czas zainwestować w nową. Chciałabym jakąś lepszą, żeby przy dzidziusiu w miarę szybko uwinąć się z prostowaniem włosów. Polecicie jakąś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:26   #4367
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
U mnie farbowanie (szamponetką) w ciąży nie ma najmniejszego sensu, zero efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja u fryzjera i na szczęście dobrze wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:31   #4368
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak już mowa o różnych gadżetach poratujcie. Moja prostownica się popsuła. Najwyższy czas zainwestować w nową. Chciałabym jakąś lepszą, żeby przy dzidziusiu w miarę szybko uwinąć się z prostowaniem włosów. Polecicie jakąś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od dobrych kilku lat mam tę: https://m.ceneo.pl/24690722

Chociaż teraz używam bardzo sporadycznie.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 22:08   #4369
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ja nie pomogę, bo nie prostuję włosów.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Oj coś się cytat nie dodał :/
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 23:43   #4370
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Ja się czasem ratowałam suszeniem na drzwiach od piekarnika, jak potrzebowałam na szybko

Hahaha!

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ja używałam osuszacza powietrza jak miałam w wynajmowanym domu wilgoć.
Teraz 75% orania susze w suszarce bębnowej. Ale to z wygody. W tym domu mam mega sucho. Aż nawilżacz kupiłam jak się młoda urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam pralko-suszarkę, ale trochę taki stary rupieć i nie chcę ryzykować z większością ciuchów. Jest tylko do suszenia ręczników i pościeli

U nas wilgoci nie ma w mieszkaniu, ale pokoje są małe i jak ustawie dwie całe suszarki z praniem to wilgotność powietrza od razu bardzo skacze! A przy deszczu wietrzenie odpada, bo jest jeszcze gorzej
Mam wilgotnościomierze w pokojach, bo mam problem ze skórą głowy przy suchym powietrzu, więc mam powietrze pod stałą kontrolą

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Mąż by sie na taka temperaturę ucieszył ale nie mam skąd tego wziąć. Wydaje mi się, że wyschło, dzisiaj było trochę słońca no i w mieszkaniu mamy bardzo sucho, takiej wilgoci jak w UK na szczęście nie ma

Mój też lubi jak jest ciepło Jest przeszczęśliwy, że go tak podgrzewam W poprzednim mieszkaniu nawet w lecie potrafił odpalić grzejnik, bo mu zimno było

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak już mowa o różnych gadżetach poratujcie. Moja prostownica się popsuła. Najwyższy czas zainwestować w nową. Chciałabym jakąś lepszą, żeby przy dzidziusiu w miarę szybko uwinąć się z prostowaniem włosów. Polecicie jakąś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja kupiłam kilka lat temu wymarzoną Philips Moisture Protect i z dnia na dzień zdecydowałam, że koniec z prostowaniem włosów I tak leży używana tylko na specjalne okazje, nawet nie wiem czy jest taka dobra jak mówią

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Mój tata mieszka w uk i szlag go trafiał z praniem wiec kupił coś podobnego jak to https://allegro.pl/oferta/elektryczn...SABEgJviPD_BwE


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Widziałam takie sprzęty w internecie, ale nigdy się nie skusiłam Rzeczywiście zdaje egzamin?
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 06:44   #4371
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dzień dobry
U mnie dziś dzień ważenia - 6,8kg na plusie. Od miesiąca nic nie tyję, ciekawe jak Wanda przybiera - już nie mogę się poniedziałkowego bobas TV doczekać
Udanego dnia!

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Jeżeli nigdy nie przedluzalas rzes to nie ryzykuj w ciąży. Zdarza się czasem reakcja alergiczne na klej, a poza tym żeby rzęsy się trzymały dobrze to trzeba odpowiednio o nie dbać. Jak się spocisz podczas porodu to jest ryzyko że będą się krócej trzymac. Oczywiście jest masa kobiet, które robią rzęsy przed i w ciąży, ale jeśli to Twój pierwszy raz to pomysł czy chcesz akurat teraz. No i czy dasz radę leżeć 2 godziny
Henne spokojnie możesz robić.
Sama robię w domu.


Hej.
Ja wczoraj miałam wizytę Liwia waży 1998g i wszystko z nią ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Liwia rośnie! Oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Teraz to ja chyba warkocz sobie zaplote albo zrobię koka na czubku głowy i umocnie go milionem spinek , żeby ani drgnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja umówiłam się na przyszły piątek na obcięcie włosów na akcję 'Daj Włos' Zostawię sobie długość aby tylko była możliwość związać, myślę że z 25-30cm poleci
I tak funu z włosów przez jakiś czas temu mieć nie będę a póki są w dobrej kondycji to chętnie się nimi podzielę

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.

Edytowane przez Ska
Czas edycji: 2019-09-28 o 07:20
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 06:46   #4372
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Super Liwia rośnie! Oby tak dalej A ja umówiłam się na przyszły piątek na obcięcie włosów na akcję 'Daj Włos' Zostawię sobie długość aby tylko była możliwość związać, myślę że z 25-30cm poleci
I tak funu z włosów przez jakiś czas temu mieć nie będę a póki są w dobrej kondycji to chętnie się nimi podzielę

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Super Ska to się ceni

Ja bardzo żałuję, że jak rok temu scinałam z "dupnej" długości do ramion to o tym nie pomyślałam :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 07:01   #4373
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Hahaha!




Ja mam pralko-suszarkę, ale trochę taki stary rupieć i nie chcę ryzykować z większością ciuchów. Jest tylko do suszenia ręczników i pościeli

U nas wilgoci nie ma w mieszkaniu, ale pokoje są małe i jak ustawie dwie całe suszarki z praniem to wilgotność powietrza od razu bardzo skacze! A przy deszczu wietrzenie odpada, bo jest jeszcze gorzej
Mam wilgotnościomierze w pokojach, bo mam problem ze skórą głowy przy suchym powietrzu, więc mam powietrze pod stałą kontrolą




Mój też lubi jak jest ciepło Jest przeszczęśliwy, że go tak podgrzewam W poprzednim mieszkaniu nawet w lecie potrafił odpalić grzejnik, bo mu zimno było




Ja kupiłam kilka lat temu wymarzoną Philips Moisture Protect i z dnia na dzień zdecydowałam, że koniec z prostowaniem włosów I tak leży używana tylko na specjalne okazje, nawet nie wiem czy jest taka dobra jak mówią




Widziałam takie sprzęty w internecie, ale nigdy się nie skusiłam Rzeczywiście zdaje egzamin?

Tak mój tata zadowolony. Szybciej suszy i pranie nie śmierdzi

Co do włosów to mój mąż w tym roku oddał 30 cm na rack and roll. Zapuszczał chyba dwa lata.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 08:14   #4374
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnie dziś dzień ważenia - 6,8kg na plusie. Od miesiąca nic nie tyję, ciekawe jak Wanda przybiera - już nie mogę się poniedziałkowego bobas TV doczekać
Udanego dnia!

Super Liwia rośnie! Oby tak dalej A ja umówiłam się na przyszły piątek na obcięcie włosów na akcję 'Daj Włos' Zostawię sobie długość aby tylko była możliwość związać, myślę że z 25-30cm poleci
I tak funu z włosów przez jakiś czas temu mieć nie będę a póki są w dobrej kondycji to chętnie się nimi podzielę

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Super pomysł! Ja po porodzie planuję ściąć, muszę pamiętać o tej akcji.

Dzień dobry
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 08:16   #4375
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Od dobrych kilku lat mam tę: https://m.ceneo.pl/24690722

Chociaż teraz używam bardzo sporadycznie.
Też ją mam, ale moich spuszonych włosów na blachę nie wyprostoje albo ja nie umiem. Na pewno jest najlepsza jaką do tej pory miałam


Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Tak mój tata zadowolony. Szybciej suszy i pranie nie śmierdzi

Co do włosów to mój mąż w tym roku oddał 30 cm na rack and roll. Zapuszczał chyba dwa lata.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Męskie najlepsze bo nie zniszczony farbowaniem i stylizacją
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 08:27   #4376
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ska
Piękna inicjatywa , brawo


U mnie dzisiaj +9kg.
Oby nie przenosić to może nie będzie tragedii

Dzisiaj mamy duży transport drewna a leje od nocy 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 11:46   #4377
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dzień dobry U mnie sobota dzień mopa. Staram się ogarnąć trochę mieszkanie. W przyszłym tygodniu bym chciała ruszyć z praniem rzeczy Młodego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 12:14   #4378
piano2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 321
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie sobota dzień mopa. Staram się ogarnąć trochę mieszkanie. W przyszłym tygodniu bym chciała ruszyć z praniem rzeczy Młodego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To tak jak ja. W przyszłym tyg zaczynam prac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piano2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 13:29   #4379
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
To tak jak ja. W przyszłym tyg zaczynam prac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw trzeba mieć co prać ja w przyszłym tyg ruszam na sklepy pooglądać ciuchy stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 13:31   #4380
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Ee Jaguś jak się zmotywujesz to za jednym wypadem do galerii ogarniesz wszystkie ciuchy byle karta była bez limitu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.