Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 11:53   #4141
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

No co za c..a
Tez bym tego nie zostawila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:07   #4142
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

GOSIULA, bardzo Ci współczuję tej sytuacji.... co za kretynka z tej laski??? co ona musi mieć w głowie? Porażka jakaś...trz nym ją zrugała no sorry I tak podziwiam Cię że tak delikat ie zareagowałaś..A wykładowca naprawdę w porządku że tak zareagowal, powiem szczerze że powinna ta dziunia ponieść jakieś konsekwencje teraz...
Co ze też ludzie w głowach mają, aż się zdenerwowalam..

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Gosia, no nie wierzę w to, co czytam! Co za głupia dziewczyna!
Ja bym ją wzięła następnym razem na poważną rozmowę i zrugała od góry do dołu!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



Nic nie mów. U mnie sypialnia w walizkach i torbach, a salon w kartonach.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mycha, spokojnie, na pewno niedługo wszystko ogarniecie pomysł że całe szczęście że to się dzieje teraz A nie po porodzie A Ty chodzisz do pracy jeszcze?

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My już po wizycie. Młody waży 1189gram. Nie mamy zdjęć bo buzka odwrócony do mojego kręgosłupa

Wszystko jest ok. Poza tym że nie zstąpiły sie jądra jeszcze ale to do kontroli za tydzień, dwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola, super !! A na następnym usg pewnie wszystko się ładnie zstąpi
Moja też się rączką zasłaniają we wtorek na usg, coś uparte te nasz dzieciaczki!
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:12   #4143
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Nie mówicie nic o sprzątaniu. Mąż od czwartku sprząta łazienkę.... w końcu się wkur..... i sama to dziś zrobiłam. Brak słów swoje zrobił, ale już za mnie ciężko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:18   #4144
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Maddd, od dwóch tygodni nie pracuję

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:25   #4145
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Nie mówicie nic o sprzątaniu. Mąż od czwartku sprząta łazienkę.... w końcu się wkur..... i sama to dziś zrobiłam. Brak słów swoje zrobił, ale już za mnie ciężko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też się nie doczekałam żeby posprzątal sama musiałam ogarnąć

Jeszcze wczoraj mieliśmy oglądać film (sam zaproponował) a siedział 3h i grzebał przy swojej replice. I się dziwi że mu dogryzam że fajny film wczoraj był

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:26   #4146
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny, głupie pytanie, ale czy mleko krowie otwarte w poniedziałek będzie jeszcze dobre? Bo ja się na tym nie znam od dawien dawna pijemy tylko roślinne ale zostało nam z poniedziałkowego gotowania i chciałam budyń zrobić i nie wiem, czy jeszcze mogę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 12:39   #4147
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Gosiulam, masakra z ta laska! W ogóle to dla mnie niewyobrażalne, dobrze że wykładowca zareagował.

Ola, gratki za wizytę!

Mój mąż też miał więcej sprzątać, ale jak umyje dwa garnki i podłogę w kuchni to już jest bohaterem w swoim domu i twierdzi że cały dół posprzątał
wczoraj do 23 sprzątałam łazienkę na dole, dziś na drzemce Jasia z grubsza ogarnelam łazienkę na górze. Salon wygląda strasznie :/ i góra prasowania, i dwie suszarki prania schną... Idę spac teraz, N u babci, tz w pracy na 24 h,także jak się wyspie to będę prasować jak dzieci zasną

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Mycha, powachaj to mleko jak stoi w lodówce i jest uht, to jest szansa że jest dobre.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 12:53   #4148
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
40 minut Was nadrabiałam, a to był tylko jeden dzień, jak nie było mnie na forum

Witam się w 8 miesiącu.

Gratuluję udanych wizyt i życzę powodzenia na dzisiejszych.

Ja robie pranie, śniadanko weszło i potem biorę się za pakowanie gratów z szafek, ubrań itd. Dziś już muszę wszystko popakować, bo jutro przewozimy wszystkie meble.



U mojej dziewuszki w 28+3 było 1300g.


Właśnie dwa dni temu się zastanawiałam, czy dzieciaki już sięgają do żeber, bo czułam jakby mi coś wlazło pod prawe żebro. Nie bolało, ale nie mogłam wygodnie usiąść, bo coś mi ruchy tam blokowało i musiałam siedzieć na kanapie, jak struna.


Mi październik minie bardzo szybko. Teraz przeprowadzka, potem urządzanie a w drugiej połowie miesiąca robimy jeszcze objazd po rodzinie. Ani się obejrzę, a będzie listopad.


Ja od trzech tygodni nie staję na wagę, bo ostatnio trochę za dużo podjadam.



Misiaq, dużo siły życzę na dzisiejszym pogrzebie. Stań bardziej z tyłu, to łatwiej będzie Ci wymknąć się do toalety.

Miłego dnia!
Sięga, sięga. Pewnie zależy jak się ułoży, ale mój siedział ostatnie tygodnie pod żebrami i też musiałam siedzieć prosto bo miałam wrażenie że go cisnę w główkę, a ten niewzruszony. Nie wiedziałabym gdyby nie usg prenatalne, to trzecie. Za to jak przebiera girkami to mi obkopuje okolice lewego jajnika.
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Eh, machnij na nią ręką. Najważniejsze, że z synkiem wszystko dobrze.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ola gratuluję udanej wizyty, 1200 gram to ładna waga

Ja dzisiaj byłam na uczelni, ale facet wywalił mnie do domu po nieprzyjemnej sytuacji. Połączyli nas dzisiaj z inną grupą, takie młode laseczki, nie wiem co mają w głowie.. i bardzo wrogo nastawione do ciąży bo "one w grupie też miały taką i ona miała łatwiej" i nie wiem czy dla zabawy, czy po złości to zrobiła, ale mieliśmy zajęcia w sali komputerowej z fotelami na kółkach, chciałam wyjść do toalety, a ta p**da specjalnie w tym momencie co za nią przechodziłam odsunęła się z tym fotelem i mnie uderzyła w brzuch zgniatając mnie między oparciem a ławką. Bo ona akurat musiała sięgnąć coś z torebki wykładowca zrobił aferę i mnie odesłał do domu, nie wiem jakie konsekwencje ona poniesie, ale podejrzewam, że facet jej tego nie popuści bo sam stwierdził, że to było celowe bo widziała, że idę. Małemu na szczęście nic nie jest bo na tyle ile mi się udało to odskoczyłam no i cały czas fika, więc chyba jest ok, ale jestem wściekła i jest mi strasznie przykro przez takie zachowanie jak można nie pomyśleć? Przecież to nie mnie by skrzywdziła, tylko dziecko, czy taki problem czasem użyć mózgu o ile w ogóle go ma? 🤯 Teraz będę cały dzień leżeć i się denerwować, czy na pewno nic mu się nie stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż mi się gorąco zrobiło jak to przeczytałam.
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Gosia, ja bym jej nie darowała i zrobiła piekło na ziemi. Przecież to narażenie na utratę zdrowia i życia dziecka, a to juz jest prawnie chronione

U nas od rana leje, jest buro i ponuro. Jedziemy do rodziny na weekend trochę wypocząć.
W salonie mam taki bałagan, że aż boli jak się rozglądam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, głupie pytanie, ale czy mleko krowie otwarte w poniedziałek będzie jeszcze dobre? Bo ja się na tym nie znam od dawien dawna pijemy tylko roślinne ale zostało nam z poniedziałkowego gotowania i chciałam budyń zrobić i nie wiem, czy jeszcze mogę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja zawsze wącham. Mnie się wydaje że te mleka UHT to mogą stać i stać, czasem jestem zdziwiona jak długo mam karton bo nawet nie pamiętam kiedy kupiony. Ogólnie mleka nie piję, ale bywa że mnie napadnie na jakieś naleśniki czy pancakesy.

Ja dziś się zabrałam za robotę i robię porządki w przedpokoju. I to jest ostatni etap generalnych porządków. Jestem przeszczęśliwa. Przed rozwiązaniem, a tym samym przed świętami zostaną tylko takie powierzchowne rzeczy do ogarnięcia - okna i kurze za meblami. I jeszcze coś, czego nie cierpię, przygotowanie zimowego obuwia na sezon.

A spałam dziś jak zabita. Obudziłam się oczywiście o godzinie zero - zauważyłam że 4:30 to jest u mnie standardowy czas na siku. Potem się kręciłam bez końca, aż w końcu zasnęłam snem kamiennym i dopiero mnie mąż obudził na śniadanie.

Będziemy dzisiaj składać komody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:34   #4149
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja bym nie ryzykowała z tym mlekiem. No, chyba że nie masz innego i się nie boisz konsekwencji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 13:52   #4150
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała z tym mlekiem. No, chyba że nie masz innego i się nie boisz konsekwencji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wylałam. Uznałam, że nie umiem tego z całą pewnością ocenić, czy jest jeszcze ok. Budyń poczeka.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:17   #4151
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My już po wizycie. Młody waży 1189gram. Nie mamy zdjęć bo buzka odwrócony do mojego kręgosłupa

Wszystko jest ok. Poza tym że nie zstąpiły sie jądra jeszcze ale to do kontroli za tydzień, dwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super, ze wszystko w porządku!

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie lubię takich sytuacji. Miałam wrażenie że siedzi w tym gabinecie za karę. Jeszcze wchodzimy do gabinetu, ja zaczynam coś do niej mówić a ta sobie odpisuje na wiadomości na Messenger mogła najpierw odpisać a potem dopiero mnie zawołać.

Generalnie mam trochę wątpliwości co do samego sprzętu którym robiła mi USG bo ja na połówkowych sama byłam w stanie stwierdzić co jest co i gdzie a tu kompletnie nic. Ale w sumie się nie znam. Zrobię kolejne USG tak jak kazała, jeszcze w poniedziałek skontaktuje się z prowadzącym i podjadę do niego bez wizyty i ustalimy co i jak.

A właśnie będzie robiła któraś z Was szczepienie na krztusiec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ola ale to może dlatego, ze na tym etapie nasze dzieciaki już są na tyle duże, ze ten widok na usg dla nas. Oraz mniej oczywisty? Ja w zasadzie nic nie rozróżniam na usg teraz Gin mi mówi co pokazują a ja „aha...”.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 14:17   #4152
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ola gratuluję udanej wizyty, 1200 gram to ładna waga

Ja dzisiaj byłam na uczelni, ale facet wywalił mnie do domu po nieprzyjemnej sytuacji. Połączyli nas dzisiaj z inną grupą, takie młode laseczki, nie wiem co mają w głowie.. i bardzo wrogo nastawione do ciąży bo "one w grupie też miały taką i ona miała łatwiej" i nie wiem czy dla zabawy, czy po złości to zrobiła, ale mieliśmy zajęcia w sali komputerowej z fotelami na kółkach, chciałam wyjść do toalety, a ta p**da specjalnie w tym momencie co za nią przechodziłam odsunęła się z tym fotelem i mnie uderzyła w brzuch zgniatając mnie między oparciem a ławką. Bo ona akurat musiała sięgnąć coś z torebki wykładowca zrobił aferę i mnie odesłał do domu, nie wiem jakie konsekwencje ona poniesie, ale podejrzewam, że facet jej tego nie popuści bo sam stwierdził, że to było celowe bo widziała, że idę. Małemu na szczęście nic nie jest bo na tyle ile mi się udało to odskoczyłam no i cały czas fika, więc chyba jest ok, ale jestem wściekła i jest mi strasznie przykro przez takie zachowanie jak można nie pomyśleć? Przecież to nie mnie by skrzywdziła, tylko dziecko, czy taki problem czasem użyć mózgu o ile w ogóle go ma? 🤯 Teraz będę cały dzień leżeć i się denerwować, czy na pewno nic mu się nie stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym tam chyba wrzeszczała na całą salę. A jeszcze gdyby mnie poparł wykładowca to znając mnie pewnie zasymulowała bym, że coś jest nie tak żeby dać pipie nauczkę. Nie wyobrażam sobie co mają w bani takie tępe dzidy.
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, głupie pytanie, ale czy mleko krowie otwarte w poniedziałek będzie jeszcze dobre? Bo ja się na tym nie znam od dawien dawna pijemy tylko roślinne ale zostało nam z poniedziałkowego gotowania i chciałam budyń zrobić i nie wiem, czy jeszcze mogę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Jak zaczniesz gotować mleko na budyń to jeśli jest z nim cokolwiek nie tak to po prostu zrobi się zsiadłe. Ale jeśli masz przez głupotę sobie zaszkodzić to szkoda 3 zł.


Ja już po.. Muszę podsumować, że moja planowana od 3 dni organizacja wypaliła w 100% i tylko dzięki temu spokojnie to wszystko przeszłam. Tzn wiecie rozplanowałam stacje benzynowe po drodze, sklepy w okolicy kościoła i zaraz po mszy pobiegłam do jednego z nich poprosić o toaletę. Kobiecie w ciąży zauważyłam mało osób odmawia Co do samych emocji też muszę przyznać było ok. Albo mam tak zabitą głowę tematami dziecięcymi, że inne sprawy wydają mi się błache albo faktycznie tak sobie nakładłam do głowy, żeby nie myśleć w czym biorę udział. Bardzo na siebie uważałam bo stres to zły doradca. Za to moje dziecko ma już stałe pory aktywności i ta aktywność wypadła właśnie na mszę. Jak mi zasadziła kopa w krocze to ściskałam nogi i kiepsko tę godzinę do przodu widziałam. Ale udało się, temat na szczęście już za mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:23   #4153
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Wiesz to że teraz mało waży nie znaczy że jeszcze nie nadrobi do porodu. Powtórzę powtórzę. Na razie tylko mi przykro że nie ma szans na zdjęcie buźki do porodu choć z drugiej strony dobrze że jest już w dobra stronę ułożony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Daj chłopakowi was czymś zaskoczyć przy porodzie

Ja się nie szczepie

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ola gratuluję udanej wizyty, 1200 gram to ładna waga

Ja dzisiaj byłam na uczelni, ale facet wywalił mnie do domu po nieprzyjemnej sytuacji. Połączyli nas dzisiaj z inną grupą, takie młode laseczki, nie wiem co mają w głowie.. i bardzo wrogo nastawione do ciąży bo "one w grupie też miały taką i ona miała łatwiej" i nie wiem czy dla zabawy, czy po złości to zrobiła, ale mieliśmy zajęcia w sali komputerowej z fotelami na kółkach, chciałam wyjść do toalety, a ta p**da specjalnie w tym momencie co za nią przechodziłam odsunęła się z tym fotelem i mnie uderzyła w brzuch zgniatając mnie między oparciem a ławką. Bo ona akurat musiała sięgnąć coś z torebki wykładowca zrobił aferę i mnie odesłał do domu, nie wiem jakie konsekwencje ona poniesie, ale podejrzewam, że facet jej tego nie popuści bo sam stwierdził, że to było celowe bo widziała, że idę. Małemu na szczęście nic nie jest bo na tyle ile mi się udało to odskoczyłam no i cały czas fika, więc chyba jest ok, ale jestem wściekła i jest mi strasznie przykro przez takie zachowanie jak można nie pomyśleć? Przecież to nie mnie by skrzywdziła, tylko dziecko, czy taki problem czasem użyć mózgu o ile w ogóle go ma? Teraz będę cały dzień leżeć i się denerwować, czy na pewno nic mu się nie stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Matko! Gosia to niewyobrażalne co piszesz! Jak dorośli ludzie mogą się tak zachowywać?! Ty w sumie powinnaś jej tam mega rozpierduche zrobić na tyle, ze do końca studiów by tego żałowała!
Mam nadzieje, ze nic nie czujesz już niepokojącego i mały ostro fika w brzuchu
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 14:32   #4154
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
GOSIULA, bardzo Ci współczuję tej sytuacji.... co za kretynka z tej laski??? co ona musi mieć w głowie? Porażka jakaś...trz nym ją zrugała no sorry I tak podziwiam Cię że tak delikat ie zareagowałaś..A wykładowca naprawdę w porządku że tak zareagowal, powiem szczerze że powinna ta dziunia ponieść jakieś konsekwencje teraz...
Co ze też ludzie w głowach mają, aż się zdenerwowalam..



Mycha, spokojnie, na pewno niedługo wszystko ogarniecie pomysł że całe szczęście że to się dzieje teraz A nie po porodzie A Ty chodzisz do pracy jeszcze?


Ola, super !! A na następnym usg pewnie wszystko się ładnie zstąpi
Moja też się rączką zasłaniają we wtorek na usg, coś uparte te nasz dzieciaczki!
Ja jej powiedziałam co o tym myślę, ale nie miałam siły żeby się z nią kłócić bo oczywiście próbowała wszystkim wmówić, że to przypadek. Ja po prostu chciałam jechać szybko do domu i się położyć, odetchnąć i sprawdzić czy mały na pewno się rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 15:27   #4155
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja też mam burdel gdzie się nie spojrze... Jestem w trakcie małego przemeblowania i jakoś mi lepiej jak piszecie, że macie podobnie .
GOSIULA masakra!!! Co za tępa dzida z tej laski.... Musiałaś się nieźle wystraszyć. Ja bym pewnie jedynie co zrobiła w takiej sytuacji to się popłakała :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:01   #4156
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Przyniosłam zakupy spożywcze, ok 4 kg wszystko. Droga do domu zajęła mi jakieś 7 min piechotą a już w połowie drogi rozbolała mnie prawa strona krzyża. Jutro przy przeprowadzce to na prawdę tylko poduszki będę nosić.
Wstyd mi trochę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:07   #4157
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja ostatnio poszłam sama na zakupy i nie kupiłam jakoś dużo... Jeszcze miałam ciezar rozłożony bo na plecach miałam mały plecaczek, a w ręce reklamowkę- nie było mi ciężko... Po powrocie do domu złapał mnie taki skurcz, że nie mogłam oddechu złapać, brzuch twardy jak kamień.... Już praktycznie nic nie noszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:12   #4158
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Ja ostatnio poszłam sama na zakupy i nie kupiłam jakoś dużo... Jeszcze miałam ciezar rozłożony bo na plecach miałam mały plecaczek, a w ręce reklamowkę- nie było mi ciężko... Po powrocie do domu złapał mnie taki skurcz, że nie mogłam oddechu złapać, brzuch twardy jak kamień.... Już praktycznie nic nie noszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, skurcz to już poważniejsza nawet sprawa, jak ból krzyża.
Ja miałam torbę przed sobą, w dwóch rękach. Tak mi zawsze było wygodniej, lżej. Ale już chyba torba plus brzuch to było za duże przeciążenie dla pleców.


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:18   #4159
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Mycha przeczytalam 7km 4kg.
Byłam z synem kupic buty, kupilismy jakie sam wybrał. DZIĘKI CI BOŻE ŻE WOLI MUSZTARDOWE PUMY ZA KOSTKĘ A NIE PSI PATROL Z DIODAMI !

Bylam tez odebrać tego nowego szumisia za 5euro. Kurde ale deal zrobilam. Choc widzialam, ze dziewczynie nie zależało na kasie. Pod domem nowy mercedes a dom jak willa Caringtonów. Az mi glupio bylo

Gosia, jak sie czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 16:24   #4160
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mycha przeczytalam 7km 4kg.
Byłam z synem kupic buty, kupilismy jakie sam wybrał. DZIĘKI CI BOŻE ŻE WOLI MUSZTARDOWE PUMY ZA KOSTKĘ A NIE PSI PATROL Z DIODAMI !

Bylam tez odebrać tego nowego szumisia za 5euro. Kurde ale deal zrobilam. Choc widzialam, ze dziewczynie nie zależało na kasie. Pod domem nowy mercedes a dom jak willa Caringtonów. Az mi glupio bylo

Gosia, jak sie czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wczoraj zrobiliśmy deal na foteliku. Już przy kasie, zamawiamy, przychodzi do wyboru koloru. Już mieliśmy wybrać szary, ale nagle mnie olśniło czy mają jakąś ciemną zieleń, oliwkowy czy coś. A babeczka, że akurat mają zielony, w promocje o 150 zł taniej niż pozostałe No oliwka toto nie jest, ale przy takiej zniżce nie będę wybrzydzać.

Masakra, ja dziś cały dzień coś jem. Nie umiem przestać.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:25   #4161
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mycha przeczytalam 7km 4kg.
Byłam z synem kupic buty, kupilismy jakie sam wybrał. DZIĘKI CI BOŻE ŻE WOLI MUSZTARDOWE PUMY ZA KOSTKĘ A NIE PSI PATROL Z DIODAMI !

Bylam tez odebrać tego nowego szumisia za 5euro. Kurde ale deal zrobilam. Choc widzialam, ze dziewczynie nie zależało na kasie. Pod domem nowy mercedes a dom jak willa Caringtonów. Az mi glupio bylo

Gosia, jak sie czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha mały modniś Ci rośnie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:28   #4162
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

A co do psich patroli i tego typu rzeczy, to ja wiem, że to nie są prawdziwe problemy, ale nie wiem jak ja zniosę szał na te gadżety, bo niewątpliwie kiedyś nastąpi, a mnie to aż w oczy kłuje
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:36   #4163
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
A co do psich patroli i tego typu rzeczy, to ja wiem, że to nie są prawdziwe problemy, ale nie wiem jak ja zniosę szał na te gadżety, bo niewątpliwie kiedyś nastąpi, a mnie to aż w oczy kłuje
Wez nic nie mow. 2,5latka jeszcze można urobic ale takiego starszaka? Nie wiem, tez sie boje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Problem, ze w sklepach od rozmiaru 98 same te badziewia :/ bluzy w dinozaury i te wszyskie wlasnie nadruki :/ u młodszego slodko wyglada bluza z batmanem czy miki. Ale u takiego 5-6latka 🤦☠♀️nie. Ciezko znaleźć ladne ubrania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:42   #4164
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Wez nic nie mow. 2,5latka jeszcze można urobic ale takiego starszaka? Nie wiem, tez sie boje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Problem, ze w sklepach od rozmiaru 98 same te badziewia :/ bluzy w dinozaury i te wszyskie wlasnie nadruki :/ u młodszego slodko wyglada bluza z batmanem czy miki. Ale u takiego 5-6latka 🤦☠♀️nie. Ciezko znaleźć ladne ubrania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się przerzuciłam w dużej mierze i tak już na zakupy online, bo te kolekcje nawet dla dorosłych przechodzą ludzkie pojęcie. Nie potrafię się ubrać w galerii, bo nie mam duszy szperacza i coś co wisi na wieszaku ciężko do mnie przemawia. A jak już ładnie wygląda to te ceny za poliestry mnie powalają. Ale dla dziecka to pewnie ciężej coś kupić bez przymiarki.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 16:47   #4165
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja mu kupuje tylko online. Wszystko prócz butow. Czesto zamawiam np 3 modele bluz w 2 rozmiarach i polowe odsylam. Bo nigdy nie wiadomo jak wypada rozmiarowka:/ moj jest wysoki, ma dlugie nogi ale małą dupkę. Np w HM od rozm 74 juz mu nie kupuje spodni. Ale bluzy super pasuja bo jest barczysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 17:52   #4166
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Jestem cała głupia dzisiaj jutro są 3 lata odkąd umarł mój pies i cały wieczór płacze i nie umiem się pozbierać boooze czemu sobie o tym przypomniałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 18:27   #4167
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mycha przeczytalam 7km 4kg.
Byłam z synem kupic buty, kupilismy jakie sam wybrał. DZIĘKI CI BOŻE ŻE WOLI MUSZTARDOWE PUMY ZA KOSTKĘ A NIE PSI PATROL Z DIODAMI !

Bylam tez odebrać tego nowego szumisia za 5euro. Kurde ale deal zrobilam. Choc widzialam, ze dziewczynie nie zależało na kasie. Pod domem nowy mercedes a dom jak willa Caringtonów. Az mi glupio bylo

Gosia, jak sie czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest w porządku, mały się rozhulał jak TŻ wrócił z pracy i do tej pory szaleje, więc mi ulżyło. Jutro robię sobie wolne i jedziemy na spacer do lasu trochę odpocząć od ludzi

Powiem wam jak się uśmiałam, aż mi się od razu humor poprawił. Spotkałam znajomą i pyta jak się czuję, więc mówię zgodnie z prawdą, że tak średnio bo odkąd mały się odwrócił główka na dół to skopuje mi wnętrzności i ciężko mi się oddycha i często mi się słabo robi. W odpowiedzi usłyszałam "aha to niedobrze, bo musi mu być pewnie nie wygodnie tak do góry nogami i na pewno mu się w głowie kręci jak chodzisz, więc dużo odpoczywaj" 🤣 i ona tak poważnie, dziewczyna 27 lat. Myślałam, że się posikam na miejscu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 19:13   #4168
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jest w porządku, mały się rozhulał jak TŻ wrócił z pracy i do tej pory szaleje, więc mi ulżyło. Jutro robię sobie wolne i jedziemy na spacer do lasu trochę odpocząć od ludzi

Powiem wam jak się uśmiałam, aż mi się od razu humor poprawił. Spotkałam znajomą i pyta jak się czuję, więc mówię zgodnie z prawdą, że tak średnio bo odkąd mały się odwrócił główka na dół to skopuje mi wnętrzności i ciężko mi się oddycha i często mi się słabo robi. W odpowiedzi usłyszałam "aha to niedobrze, bo musi mu być pewnie nie wygodnie tak do góry nogami i na pewno mu się w głowie kręci jak chodzisz, więc dużo odpoczywaj" 🤣 i ona tak poważnie, dziewczyna 27 lat. Myślałam, że się posikam na miejscu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coooooo, o nie. Nic mnie juz nie zaskoczy 🤯🤯🤯🤯 hahahahaha. Hahahahaha.

Dobrze, ze jest ok! Mam nadzieje, ze ta Lasia poniesie konsekwencje swojego durnego zachowania 🤬🤬🤬


Sprzedałam wózek po LEO. 🥳🥳🥳🥳🥳
Stal u rodzicow na strychu mama w zeszly poniedziek juz miala go wystawic bo zabierali duze gabaryty a jednak wystawilam za 600, poszedl za 500! Otwieram szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ale wiecie co, ludzie to sa Janusze do kwadratu. Nie lubie czegoś takiego. Wystawilam wozek za 600zl. Stoją po 1200-1500, przez uszkodzone koło (koszt 150zl) . A facet wymysla ze nie ma guziczka tutaj,a tam ze trochę wyblakniety kolor, a ze tu rysa tam rysa.... ja piernicze.... Przeciez jesli ktos jedzie kupic starego mercedesa to kupuje starego mercedesa, a nie z salonu.
Chcialam nowy wozek bez rys to musialam odpowoednia kase zapłacić.... no rozumiecie to? Bo ja nie. Chcialam symbolicznie za ten wozek a i tak wymyslanie i w efekcie poszedl za grosze. Tylko by sie pozbyc i nie gracił u rodziców....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-10-05 o 19:26
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 19:27   #4169
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Coooooo, o nie. Nic mnie juz nie zaskoczy 🤯🤯🤯🤯 hahahahaha. Hahahahaha.

Dobrze, ze jest ok! Mam nadzieje, ze ta Lasia poniesie konsekwencje swojego durnego zachowania 🤬🤬🤬


Sprzedałam wózek po LEO. 🥳🥳🥳🥳🥳
Stal u rodzicow na strychu mama w zeszly poniedziek juz miala go wystawic bo zabierali duze gabaryty a jednak wystawilam za 600, poszedl za 500! Otwieram szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ale wiecie co, ludzie to sa Janusze do kwadratu. Nie lubie czegoś takiego. Wystawilam wozek za 600zl. Stoją po 1200-1500, przez uszkodzone koło (koszt 150zl) . A facet wymysla ze nie ma guziczka tutaj,a tam ze trochę wyblakniety kolor, a ze tu rysa tam rysa.... ja piernicze.... Przeciez jesli ktos jedzie kupic starego mercedesa to kupuje starego mercedesa, a nie z salonu.
Chcialam nowy wozek bez rys to musialam odpowoednia kase zapłacić albo kupic uzywkę.... no rozumiecie to? Bo ja nie. Chcialam symbolicznie za ten wozek a i tak wymyslanie i w efekcie poszedl za grosze. Tylko by sie pozbyc i nie gracił u rodziców....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A daj spokój. Sprzedawać cokolwiek teraz to ludzie mają takie wymagania że aż żal

Jestem objedzona a praktycznie nic nie zjadłam ( pomine rurki z kremem które robiła moja siostra ) aż muszę przepis wziąć tak mi smakują

Impreza jeszcze trwa ale dziś mój kręgosłup ze mną nie współpracuje i boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-05, 19:38   #4170
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja za to dzis robie na kolacje parówki w cieście francuskim. Mmmmnniam. Leo zasypia, wykapalam sie i siedze ciszej kota w sypialni zeby tylko halasow nie robic :p. Jak juz zaśnie to mozna nawet muzyke wlaczyc ale jak zasypia cicho sza . Slysze ze gada a już zaraz 21. Skad to dziecko bierze energię? Mam wrazenie ze ma moze jakies tajne baterie sloneczne wbudowane otwieram picolo do tych parowek a co tam ,mialo byc na sylwestra ale jak bede kp to chyba gazowanego nie wolno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.