Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 18:12   #1861
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny podpowiedzcie plz!
Jeśli idziecie do stacjonarki celem odebrania prezentu z ulotki,a nie macie nic konkretnego na myśli jeśli chodzi o zakup, to co możecie poradzić na np.-40% ( bez zielonego pkt). Chodzi mi o to żeby wyszło w sumie możliwie najtaniej .
Totalny brak pomysłów ,a do stacjonarki ostatnio bardzo rzadko zaglądam i nie wiem co tam słychać po ostatnich zmianach cenowych
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 18:59   #1862
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie plz!
Jeśli idziecie do stacjonarki celem odebrania prezentu z ulotki,a nie macie nic konkretnego na myśli jeśli chodzi o zakup, to co możecie poradzić na np.-40% ( bez zielonego pkt). Chodzi mi o to żeby wyszło w sumie możliwie najtaniej .
Totalny brak pomysłów ,a do stacjonarki ostatnio bardzo rzadko zaglądam i nie wiem co tam słychać po ostatnich zmianach cenowych
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź
Jeśli zależy Ci tylko na odebraniu prezentu przy zakupie to chyba najtaniej wychodzi kupić balsam do ust za 9,90zł, który ma ZP.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:04   #1863
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie plz!
Jeśli idziecie do stacjonarki celem odebrania prezentu z ulotki,a nie macie nic konkretnego na myśli jeśli chodzi o zakup, to co możecie poradzić na np.-40% ( bez zielonego pkt). Chodzi mi o to żeby wyszło w sumie możliwie najtaniej .
Totalny brak pomysłów ,a do stacjonarki ostatnio bardzo rzadko zaglądam i nie wiem co tam słychać po ostatnich zmianach cenowych
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź
Ja polecam te małe kremiki do rąk, np. kokos czy malina z miętą. One co prawda mają ZP, ale kosztują koło dyszki, a szybko się wchłaniają i do torebki są idealne. Co do balsamów to mi wysuszają usta niestety, ale truskawka ma bardzo fajny kolor taki półtransparentny czerwony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:09   #1864
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dzięki wielkie! Jesteście Kochane! Właśnie tak coś koło tego myślałam ,żeby może pomadkę ochronną ,ale mam aktualnie 3 w zapasie A jeśli chodzi o produkty bez zielonego pkt, żeby przy okazji wykorzystać zniżkę -40% to wtedy co można kupić?\
Kiedyś był fajny żel do mycia ciała z hamamelisem za ok 15 zł bez zielonego pkt, ale chyba go wycofali...?
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:15   #1865
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Jesteście Kochane! Właśnie tak coś koło tego myślałam ,żeby może pomadkę ochronną ,ale mam aktualnie 3 w zapasie A jeśli chodzi o produkty bez zielonego pkt, żeby przy okazji wykorzystać zniżkę -40% to wtedy co można kupić?\
Kiedyś był fajny żel do mycia ciała z hamamelisem za ok 15 zł bez zielonego pkt, ale chyba go wycofali...?
Seria Hamamelis zmieniła opakowanie (pewnie skład też) i nie wiem czy jest dostępna stacjonarnie.
Sama mam problem na co wykorzystać zniżki, bo dużo produktów ma ZP i ceny reszty poszły w górę (krem rumiankowy 49,90zł ).
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:21   #1866
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

No , słyszałam że ogólnie jakaś tragedia się dzieje z YR...
A czy ktoś kojarzy może czy coś takiego jest w stacjonarkach?
https://www.yves-rocher.pl/higiena/h...l_do_mycia_rak

Albo ktoś coś innego poleci?
Aktualnie nie mam nadwyżek kaski na kosmetyki,a ulotkę zrealizowac trochę korci
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:26   #1867
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja od dawna w stacjonarkach nie widziałam starej serii z Hamamelisem

Jak nie mam co kupić a bardzo mi zależy na gratisie z ulotki to kupuję ze zniżką piankę do golenia lub męski żel pod prysznic dla taty
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 19:28   #1868
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja od dawna w stacjonarkach nie widziałam starej serii z Hamamelisem

Jak nie mam co kupić a bardzo mi zależy na gratisie z ulotki to kupuję ze zniżką piankę do golenia lub męski żel pod prysznic dla taty
O! Dobry pomysł! A jaki to dokładnie żel i pianka?
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:37   #1869
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
No , słyszałam że ogólnie jakaś tragedia się dzieje z YR...
A czy ktoś kojarzy może czy coś takiego jest w stacjonarkach?
https://www.yves-rocher.pl/higiena/h...l_do_mycia_rak

Albo ktoś coś innego poleci?
Aktualnie nie mam nadwyżek kaski na kosmetyki,a ulotkę zrealizowac trochę korci
Ja polecam:
-krem do twarzy i ciała (chociaż z twarzą bym nie ryzykowała), tylko uprzedzam że to straszny tłuścioch, ale nawilża bosko,
-krem do twarzy nawilżająco-łagodzacy - to jest mój jedyny krem, który używam na twarz cały rok i schodzi u mnie po prostu jak woda (tylko ja mam dość specyficzną skórę twarzy i mało który krem mi pasuje, a tu się okazuje że krem z YR z marnym składem to u mnie bajka),
-lakier z efektem żelu, gdy nie mam na paznokciach hybrydy to jedyny lakier, który super szybko wysycha i nie kruszy się ani nie odpada to właśnie ten z efektem żelu, ale tylko ciemne kolory, bo jasne mało kryją.Screenshot_20191007_203046_com.android.chrome.jpgScreenshot_20191007_203036_com.android.chrome.jpgScreenshot_20191007_203028_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:41   #1870
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Jesteście Kochane! Właśnie tak coś koło tego myślałam ,żeby może pomadkę ochronną ,ale mam aktualnie 3 w zapasie A jeśli chodzi o produkty bez zielonego pkt, żeby przy okazji wykorzystać zniżkę -40% to wtedy co można kupić?\
Kiedyś był fajny żel do mycia ciała z hamamelisem za ok 15 zł bez zielonego pkt, ale chyba go wycofali...?
ja zazwyczaj wykorzystuje zniżkę przy zakupie żelu o zapachu róży delikatny zapach, mój ulubiony

https://www.yves-rocher.pl/zel_pod_prysznic_roza
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 19:48   #1871
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
O! Dobry pomysł! A jaki to dokładnie żel i pianka?
Dokładnie są to szampono-żele z linii Nature a pianka do golenia jest tylko jedna (zdjęcia w załączniku).
Wszystko w cenie regularnej po 29,90zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69968.jpg (7,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81607.jpg (6,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15393.jpg (6,5 KB, 36 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 19:59   #1872
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie plz!
Jeśli idziecie do stacjonarki celem odebrania prezentu z ulotki,a nie macie nic konkretnego na myśli jeśli chodzi o zakup, to co możecie poradzić na np.-40% ( bez zielonego pkt). Chodzi mi o to żeby wyszło w sumie możliwie najtaniej .
Totalny brak pomysłów ,a do stacjonarki ostatnio bardzo rzadko zaglądam i nie wiem co tam słychać po ostatnich zmianach cenowych
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź
Ja zazwyczaj olewam znizke i kupuje cos z ZP, zalezy czego akurat potrzebuje A to szampon, a to zel PN, a to cos do stóp (peeling lub krem). Czasami w stacjonarce produkty z ZP tez sa symbolicznie przecenione, warto na to zwrócic uwage

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
-lakier z efektem żelu, gdy nie mam na paznokciach hybrydy to jedyny lakier, który super szybko wysycha i nie kruszy się ani nie odpada to właśnie ten z efektem żelu, ale tylko ciemne kolory, bo jasne mało kryją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O wlasnie, lakiery tez sa dobre, male i mozna je zuzyc do konca

Z tych tanszych tez jestem zadowolona, fajne kolory, mam miete i jeszcze jakis 1 ciemniejszy kolor, na stopach fajnie sie sprawdza, na dloniach nie uzywam, wiec nie powiem

https://www.yves-rocher.pl/lakier_do_paznokci

Blyszczyki sa poprawne, ale bez jakiegos szalu

https://www.yves-rocher.pl/odzywczy-...-rouge-vertige

Z meskiej pianki do golenia pamietam, ze moj brat byl zadowolony, sama ja nawet podbieralam (do depilacji) jak mi sie moja skonczyla

https://www.yves-rocher.pl/pianka_do...kory_wrazliwej

Do oczyszczania twarzy jest troche produktow w miare tanich, niebieska serie polecam, ale to w sumie zalezy jaka cere masz

https://www.yves-rocher.pl/tag/f/30,...twarzy/p/19,29

No a jak chcesz przetestowac cos nowego to moze te nowe zele? Widze, ze nie maja zielonej kropy. Aczkolwiek ja bym chyba wolala 2 zl dolozyc, kupic zel PN 400ml i miec 2 (lacznie z tym gratisowym).

https://www.yves-rocher.pl/tag/f/5,k...ec,620,kobieta
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 21:29   #1873
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja dzięki tym tym ulotkom, mam chyba wszystkie kolory zwykłych lakierów YR. Bardzo je lubię, bo dobrze się rozkładają na paznokciach i jak zasychają nie tworzą złogów przy skórkach. Wychodza za ok 9zł - 10zł z ulotką.
Ewentualnie kupuję kremy do rąk ZP, pięknie pachnie lotos z szałwią i oczywiście mango z kolendrą. Fantastycznie się wchłaniają i dobrze pielęgnują dłonie, a przy okazji tak jak pisały dziewczyny mieszczą się do niewielkiej kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
dostalam olejek wlasnie. wzielam tylko troche na dlon, jest bardzo tlusty i gesty, powinien byc wydajny. zapach delikatny, raczej w strone orientalnego niz rozanego
Dzięki smerffie, właśnie najbardziej brakuje mi serii TdH, zwłaszca scruba i oliwki pod prysznic. Jeśli nowa seria jest bardziej korzenna niż różana to dla mnie na plus, szkoda tylko, ze peelingu niet.
Mogliby też wypuścić tradycyjne mydła, bo od żeli odchodzę ze względu na ilość plastiku.

Edytowane przez thian
Czas edycji: 2019-10-07 o 21:31
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 21:30   #1874
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Ja dzięki tym tym ulotkom, mam chyba wszystkie kolory zwykłych lakierów YR. Bardzo je lubię, bo dobrze się rozkładają na paznokciach i jak zasychają nie tworzą złogów przy skórkach. Wychodza za ok 9zł - 10zł z ulotką.
Ewentualnie kupuję kremy do rąk ZP, pięknie pachnie lotos z szałwią i oczywiście mango z kolendrą. Fantastycznie się wchłaniają i dobrze pielęgnują dłonie, a przy okazji tak jak pisały dziewczyny mieszczą się do niewielkiej kosmetyczki.



Dzięki smerffie, właśnie najbardziej brakuje mi serii TdH, zwłaszca scruba i oliwki pod prysznic. Jeśli nowa seria jest bardziej korzenna niż różana to dla mnie na plus, szkoda tylko, ze peelingu niet.
własnie dziś użyłam olejek pierwsyz raz. bardzo przypomina zapach TDH, mysle ze powinien byc dosc wydajny, ale po umyciu nie zostawia jednak takiego fajnego delikatnego natluszczenia
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 00:53   #1875
Czarnalady666
Raczkowanie
 
Avatar Czarnalady666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 352
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja z kolei z ulotką zazwyczaj kupuję ten kremowy żel pod prysznic z masłem karite, uwielbiam go jak żaden inny
Czarnalady666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 06:53   #1876
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Czarnalady666 Pokaż wiadomość
Ja z kolei z ulotką zazwyczaj kupuję ten kremowy żel pod prysznic z masłem karite, uwielbiam go jak żaden inny
Zapomniałam, że coś takiego jest w ofercie a miniatura chyba była w zeszłorocznym kalendarzu adwentowym. Dzięki za pomysł na zrealizowanie jakiejś ulotki
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:59   #1877
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
No , słyszałam że ogólnie jakaś tragedia się dzieje z YR...
A czy ktoś kojarzy może czy coś takiego jest w stacjonarkach?
https://www.yves-rocher.pl/higiena/h...l_do_mycia_rak

Albo ktoś coś innego poleci?
Aktualnie nie mam nadwyżek kaski na kosmetyki,a ulotkę zrealizowac trochę korci
To mydło napewno było dostępne stacjonarnie, ale po zmianie opakowania już może go nie być... Ja do realizacji ulotki brałam czasem właśnie to mydło z hamamelisem, ale w wersji refill - wychodziło jeszcze taniej i ekologiczniej ogólnie trzeba pytać, bo czasem pani wyjmowała mi je z szuflady, albo przynosiła z zaplecza

Poza tym brałam ostatnio np świąteczny olejek pod prysznic zmysłowa wanilia (w stacjo jest po 9,9zł) czy kremik do rąk mon evidence za 12,9zł. Warto się rozejrzeć przy kasie, tam wystawiają różną drobnicę, aktualne promocje, miniaturki (kiedyś przez dłuższy czas były u mnie dostępne za grosze miniaturki perfum, które wcześniej nie zeszły jako gratisy), itp. A tak poza tym to najtańsze są pomadki, mydła w kostce, kremy do rąk (te PN i z żółtym kwiatkiem), maseczki w tubce i lakiery dają radę (mam ich sporo ) - zwykłe i z efektem żelu.

Jak już nie wybierzesz nic dla siebie, to weź coś bezpiecznego/uniwersalnego, co będziesz mogła dołożyć komuś do prezentu i tyle
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 09:18   #1878
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
To mydło napewno było dostępne stacjonarnie, ale po zmianie opakowania już może go nie być... Ja do realizacji ulotki brałam czasem właśnie to mydło z hamamelisem, ale w wersji refill - wychodziło jeszcze taniej i ekologiczniej ogólnie trzeba pytać, bo czasem pani wyjmowała mi je z szuflady, albo przynosiła z zaplecza

Poza tym brałam ostatnio np świąteczny olejek pod prysznic zmysłowa wanilia (w stacjo jest po 9,9zł) czy kremik do rąk mon evidence za 12,9zł. Warto się rozejrzeć przy kasie, tam wystawiają różną drobnicę, aktualne promocje, miniaturki (kiedyś przez dłuższy czas były u mnie dostępne za grosze miniaturki perfum, które wcześniej nie zeszły jako gratisy), itp. A tak poza tym to najtańsze są pomadki, mydła w kostce, kremy do rąk (te PN i z żółtym kwiatkiem), maseczki w tubce i lakiery dają radę (mam ich sporo ) - zwykłe i z efektem żelu.

Jak już nie wybierzesz nic dla siebie, to weź coś bezpiecznego/uniwersalnego, co będziesz mogła dołożyć komuś do prezentu i tyle
Tak, kiedyś było dostępne, uzupełniacz też. Sama kupowałam.
W najbliższej mojej stacjonarce, która jest mała, nie ma go gdzieś z 2 lata. Otrzymałam wtedy informację, że seria Hamamelis jest dostępna tylko online.
Nie wiem jak w innych większych sklepach.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:44   #1879
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Czarnalady666 Pokaż wiadomość
Ja z kolei z ulotką zazwyczaj kupuję ten kremowy żel pod prysznic z masłem karite, uwielbiam go jak żaden inny
Też go uwielbiam i polecam

Co do serii hamamelis to ostatnio o nią pytałam i zmieniła opakowanie i skład, niby na jeszcze bardziej naturalny i nawet dzieci mogą go używać. Z tej serii już nie ma żelu do mycia rąk/uzupełniaczy też (dobrze że mam zapas). Za to jest balsam do ciała i twarzy w dużej butli.

Jak zalezy mi na gratisie to zazwyczaj kupuję duży żel do mycia twarzy-starcza na b. dlugo, peeling do ciała, kremowy żel pod prysznic z maslem karite, żel herbaciany, pomadkę do ust, krem do rąk, albo to co jest przy kasie też czasem w fajnej cenie sie trafi.
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 13:36   #1880
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

ja zawsze biore kremiki do rak, szybko schodzi i sa naprawde dobre
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 16:13   #1881
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wiecie może do kiedy obowiązuje obecna oferta w sklepie internetowym? Chciałabym zamówić duże Ambre Noir dla męża, ale prezenty nie do końca mnie przekonują. Ciekawe czy w kolejnej ofercie nie będzie jeszcze gorzej...

I jeszcze jedno pytanko...Uzbierałam ponad 400 pkt i planuję wymienić je na rabat 50zł. Jeśli się nie mylę to można go wykorzystać na jeden konkretny produkt tak? Czy ten produkt może być już zrabatowany/w jakiejś promocji? I czy ten rabat na 50zł będzie ważny dłużej czy muszę go wykorzystać od razu dziś?
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 16:23   #1882
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Rabat wykorzystujesz na jeden produkt, jest odliczany od ceny katalogowej i ważny kilka dni, ale ile dokładnie, to nie pamiętam.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 16:41   #1883
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Byłam dziś w rośku i pierwszy raz wąchałam te nowe zapachy i ten Cuir de Nuit jest boski pachnie jak deser waniliowo-kawowy, a ja takie mega słodkie zapachy uwielbiam szkoda że nie ma na stronie już 30 ml za 139, tylko jest ta duża pojemność... A powiedzcie mi czy zakupy poprzez ofertę wysyłkową też zbierają punkty na tej karcie YR? Bo ja jestem zielona jeśli chodzi o wysyłkową, wcześniej zamawiałam tylko online i fajnie by było gdyby to też się wyliczalo do puli punktów

edit: Dzwoniłam na BOK i niestety punkty na karcie zbierają się tylko poprzez zakupy online i stacjonarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2019-10-08 o 18:23
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:20   #1884
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Thumbs down Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Byłam dziś w rośku i pierwszy raz wąchałam te nowe zapachy i ten Cuir de Nuit jest boski pachnie jak deser waniliowo-kawowy, a ja takie mega słodkie zapachy uwielbiam szkoda że nie ma na stronie już 30 ml za 139, tylko jest ta duża pojemność... A powiedzcie mi czy zakupy poprzez ofertę wysyłkową też zbierają punkty na tej karcie YR? Bo ja jestem zielona jeśli chodzi o wysyłkową, wcześniej zamawiałam tylko online i fajnie by było gdyby to też się wyliczalo do puli punktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

za zakupy z oferty wysyłkowej nie dostaje się punktów na kartę
z aktualnego katalogu piękna-oferta wysyłkowa, możesz zakupić np dwa nowe zapachy 100 ml za 125 zł
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 19:10   #1885
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez pa780 Pokaż wiadomość
za zakupy z oferty wysyłkowej nie dostaje się punktów na kartę
z aktualnego katalogu piękna-oferta wysyłkowa, możesz zakupić np dwa nowe zapachy 100 ml za 125 zł
Wiem, wiem dziękuję już się wszystkiego dowiedziałam właśnie robiłam sobie symulacje i na stronie i na wysyłkowej. Aby mieć i Cuir de nuit i Zmysłową wanilię na wysyłkowej wyszłoby razem z wysyłką 83,95, a online 118,30 plus prezent za 1 próg...Hmm 3 dyszki różnicy oraz naliczą mi się punkty i doda się kasa do puli na status vip... Muszę to przemyśleć
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 19:15   #1886
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wiem, wiem dziękuję już się wszystkiego dowiedziałam właśnie robiłam sobie symulacje i na stronie i na wysyłkowej. Aby mieć i Cuir de nuit i Zmysłową wanilię na wysyłkowej wyszłoby razem z wysyłką 83,95, a online 118,30 plus prezent za 1 próg...Hmm 3 dyszki różnicy oraz naliczą mi się punkty i doda się kasa do puli na status vip... Muszę to przemyśleć
zmysłowa wanilia jest super, polecam
mam jedną butelkę otwartą i dwie w zapasie

ciekawe kiedy świąteczne zapachy i czy będą limitki wód
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 20:29   #1887
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez pa780 Pokaż wiadomość
zmysłowa wanilia jest super, polecam
mam jedną butelkę otwartą i dwie w zapasie

ciekawe kiedy świąteczne zapachy i czy będą limitki wód
a wiadomo jakie to beda zapachy w tym roku?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 21:27   #1888
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

OOPS
Oferta ważna do 10.10.2019. KOD OOPS uprawnia do rabatu 50% na cały koszyk (z wyłączeniem zielonych punktów) przy zakupie od 179 zł oraz koca przy zakupie od 199 zł. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. dodatkowo gratis kocyk szr rozowo biały co kiedys w stacjo był.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

https://yr.salesmanago.pl/email/mess...a593f3&smlid=0
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 21:59   #1889
3city
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny, czy wiecie może, co aktualnie kryje się pod hasłem "pakiet powitalny kod I1558"? Chodzi o zamówienie internetowe Zdjęcia pakietu nie było :-/
3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 22:03   #1890
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez 3city Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może, co aktualnie kryje się pod hasłem "pakiet powitalny kod I1558"? Chodzi o zamówienie internetowe Zdjęcia pakietu nie było :-/
Jutro dostanę zamówienie z tym właśnie pakietem to dam znać, ale dziewczyny pisały tu coś o miniaturce kremu. Jak pisał do YR na fb to mi odpisali "Konsultant: Pakiet powitalny zawiera próbkę produktu w celu zapoznania się z szerszą gamą kosmetyków Yves Rocher."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.