Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 07:17   #3211
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

No i właśnie to jest to... 🤷☠♀️
Ogólnie chcemy mieć dziecko, sami przez siebie nie ze względu na otoczenie ale jednak takie komentarze wyprowadzają z równowagi.. A też nie mam ochoty tłumaczyć każdemu naszych problemów i się z tego zwierzac..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 07:28   #3212
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny
Witam nowe staraczki!! Obyście szybko nam tu pomachały pozytywnym teścikiem

Ja jestem 6-7 dpo, już nogami przebieram i się testowania doczekać nie mogę I wiecie co, ja zawsze testowałam z pierwszego sikensa, bo myślałam, że w tym będzie najwięcej HCG Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera.

Piję zioła sroki już 2 cykl, co więcej- poję nimi też męża, ponoć pomagają na plemniki. Piję te na I i na II fazę. Ale tych na 2 fazę nie wypijam tyle, ile się powinno, bo tak jakoś mi czasu brakuje na wchłonięcie tych wszystkich płynów.
Ostatnio czytałam, że przy stosowaniu ziół + dodatkowej stymulacji lekami można się przestymulować (tak pisały dziewczyny na forum naszego bociana bodajże) i zdarzało się, że dojrzewało im zbyt dużo pęcherzyków, które potem nie pękały, więc traciły sporo z rezerwy jajnikowej. Więc z ziołami też trzeba uważać.
Ja wymyśliłam sobie bliźniaki, więc za zbyt dużo pęcherzyków się nie obrażę Byle nie pięcioraczki, bo tyle to ja miejsca w domu nie mam

Taką mam jeszcze wrzutkę- ostatnio spotkałam się z domowymi testami nasienia- ktoś miał z tym ustrojstwem styczność?
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:04   #3213
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Witam nowe staraczki!! Obyście szybko nam tu pomachały pozytywnym teścikiem

Ja jestem 6-7 dpo, już nogami przebieram i się testowania doczekać nie mogę I wiecie co, ja zawsze testowałam z pierwszego sikensa, bo myślałam, że w tym będzie najwięcej HCG Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera.

Piję zioła sroki już 2 cykl, co więcej- poję nimi też męża, ponoć pomagają na plemniki. Piję te na I i na II fazę. Ale tych na 2 fazę nie wypijam tyle, ile się powinno, bo tak jakoś mi czasu brakuje na wchłonięcie tych wszystkich płynów.
Ostatnio czytałam, że przy stosowaniu ziół + dodatkowej stymulacji lekami można się przestymulować (tak pisały dziewczyny na forum naszego bociana bodajże) i zdarzało się, że dojrzewało im zbyt dużo pęcherzyków, które potem nie pękały, więc traciły sporo z rezerwy jajnikowej. Więc z ziołami też trzeba uważać.
Ja wymyśliłam sobie bliźniaki, więc za zbyt dużo pęcherzyków się nie obrażę Byle nie pięcioraczki, bo tyle to ja miejsca w domu nie mam

Taką mam jeszcze wrzutkę- ostatnio spotkałam się z domowymi testami nasienia- ktoś miał z tym ustrojstwem styczność?
O tych testach czytałam, ale ponoć strata pieniędzy, nie są wiarygodne - w laboratorium kosztują trochę więcej ale masz pewność
To ile testujących mamy w ten weekend? Trzeba by jakieś zakłady zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:11   #3214
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dodka93 Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu nowa niedługo skończę 26 lat w styczniu odstawiłam antykoncepcję i jak widać nadal nic z tym że mój organizm potrzebował aż pół roku (!) zeby zacząć samodzielnie pracowacwięc prawdziwe starania mogę liczyć od lipca tak więc od 4 miesięcy jestem pod opieką ginekologa trzy pierwsze cykle były na Clo. Ciąży jak nie było tak nie ma. Aktualnie jadę bez żadnych wspomagaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez carbonaralover Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?
Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Cześć,

Czy można dołączyć ?

Może coś o mnie, mam 23 lata staramy się z mężem o dziecko od ok pół roku, mam PCOS oraz brak swojej owulacji . Jestem właśnie po 1 miesiącu z CLO i już wiem, że miesiąc mam stracony gdyż pęcherzyki nie urosły do takich rozmiarów jak powinny.
Przybija mnie fakt, że wszędzie naokoło w rodzinie ciągle dowiadujemy się że ktoś spodziewa się dziecka, zawsze taki temat kończy się tym samym.. najwyższy czas na Was...
Cześć dziewczyny!
Ja też jestem na CLO.


Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Witam nowe staraczki!! Obyście szybko nam tu pomachały pozytywnym teścikiem

Ja jestem 6-7 dpo, już nogami przebieram i się testowania doczekać nie mogę I wiecie co, ja zawsze testowałam z pierwszego sikensa, bo myślałam, że w tym będzie najwięcej HCG Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera.

Piję zioła sroki już 2 cykl, co więcej- poję nimi też męża, ponoć pomagają na plemniki. Piję te na I i na II fazę. Ale tych na 2 fazę nie wypijam tyle, ile się powinno, bo tak jakoś mi czasu brakuje na wchłonięcie tych wszystkich płynów.
Ostatnio czytałam, że przy stosowaniu ziół + dodatkowej stymulacji lekami można się przestymulować (tak pisały dziewczyny na forum naszego bociana bodajże) i zdarzało się, że dojrzewało im zbyt dużo pęcherzyków, które potem nie pękały, więc traciły sporo z rezerwy jajnikowej. Więc z ziołami też trzeba uważać.
Ja wymyśliłam sobie bliźniaki, więc za zbyt dużo pęcherzyków się nie obrażę Byle nie pięcioraczki, bo tyle to ja miejsca w domu nie mam

Taką mam jeszcze wrzutkę- ostatnio spotkałam się z domowymi testami nasienia- ktoś miał z tym ustrojstwem styczność?
Też sobie wymyśliłam bliźniaki. Ostatnio nawet pytałam mojej gin, bo gdzieś tam wyczytałam, że po clo może rosnąć więcej pęcherzyków, a ja mam zawsze tylko jeden. Mówiła mi, że dotychczas tylko kilka razy zdarzyło jej się, że pojawiło się więcej, ale wtedy zabraniała współżyć.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:22   #3215
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
O tych testach czytałam, ale ponoć strata pieniędzy, nie są wiarygodne - w laboratorium kosztują trochę więcej ale masz pewność
To ile testujących mamy w ten weekend? Trzeba by jakieś zakłady zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zapisuję na weekendowe testowanie Myślę, że to trochę za wcześnie, ale kupiłam "niby bardzo czuły" test 10 ml/U (czy jak to się pisze), ale z allegro, więc ta czułość może to być lipa. Zatestuję, bo prawdopodobnie czeka mnie imprezka wieczorem, więc lepiej wiedzieć
Mam jakieś przeczucie, że dużo się II pojawi na tym forum

Te testy nasienia to chyba rozwiązanie tymczasowe dla osób, któe wstydzą się pójść na normalne badanie. Pewnie wykrywa, czy plemniki w ogóle są, ale nie da odpowiedzi na pytanie, czy są zdrowe, niezniekształcone itd...tak sobie myślę...
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:26   #3216
Dodka93
Raczkowanie
 
Avatar Dodka93
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja też jestem na CLO.



Też sobie wymyśliłam bliźniaki. Ostatnio nawet pytałam mojej gin, bo gdzieś tam wyczytałam, że po clo może rosnąć więcej pęcherzyków, a ja mam zawsze tylko jeden. Mówiła mi, że dotychczas tylko kilka razy zdarzyło jej się, że pojawiło się więcej, ale wtedy zabraniała współżyć.
Hej a z tymi pecherzykami i CLO to prawda w jednym cyklu urosły mi dwa po jednym na obu jajnikach i moja gin właśnie miała wręcz nadzieję na bliźniaki ale oczywiście nic z tego nie wyszło mi to chyba nawet i 10 pęcherzyków nie pomoże hehe jadę dzisiaj do zielarskiego tak się napalilam na te ziółka czuję jakiegoś powera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 08:40   #3217
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry dziewczyny!

Masowe testowanie w okolicach weekendu będzie super, mnie już korci testować ale się wstrzymuję

Ja mam w rodzinie bardzo dużo bliźniąt i mam statystycznie dużą szansę ale jednak ciąża bliźniacza to ciąża wyższego ryzyka a najważniejsze to żeby dziecko było zdrowe więc co będzie to się będę cieszyć!

Mam dziś wolny dzień, kusi mnie jechać na betę, ale wczesnie, dziś dopiero 7dpo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 08:43   #3218
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dodka93 Pokaż wiadomość
Hej a z tymi pecherzykami i CLO to prawda w jednym cyklu urosły mi dwa po jednym na obu jajnikach i moja gin właśnie miała wręcz nadzieję na bliźniaki ale oczywiście nic z tego nie wyszło mi to chyba nawet i 10 pęcherzyków nie pomoże hehe jadę dzisiaj do zielarskiego tak się napalilam na te ziółka czuję jakiegoś powera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dotychczas też nic nie wyszło. Lipiec i sierpień byłam na clo, pęcherzyk był i z pomocą zastrzyku pękał. We wrześniu miałam przerwę od wszelkich leków, pęcherzyk sam urósł i zdecydowałam się też na zastrzyk, znowu nie wyszło, choć wspólnie z gin miałyśmy ogromną nadzieję na tamten cykl. W tym znowu brałam clo, dzisiaj jadę na monitoring zobaczyć, chociaż ja po takiej stymulacji mam pęcherzyki z tzw. odbicia, czyli pojawiają się późno, około 14-15 dc i szybko rosną. Dziś 11 dc i cudów się na tym usg nie spodziewam
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:18   #3219
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
U mnie dotychczas też nic nie wyszło. Lipiec i sierpień byłam na clo, pęcherzyk był i z pomocą zastrzyku pękał. We wrześniu miałam przerwę od wszelkich leków, pęcherzyk sam urósł i zdecydowałam się też na zastrzyk, znowu nie wyszło, choć wspólnie z gin miałyśmy ogromną nadzieję na tamten cykl. W tym znowu brałam clo, dzisiaj jadę na monitoring zobaczyć, chociaż ja po takiej stymulacji mam pęcherzyki z tzw. odbicia, czyli pojawiają się późno, około 14-15 dc i szybko rosną. Dziś 11 dc i cudów się na tym usg nie spodziewam
Kejti a jak wygląda dalsza procedura, jeśli stymulacja nic nie da? Mi gin w klinice powiedziała, że jeśli z obu jajników mam prawidłową owulację (z lewego mam, prawy sprawdzamy za dwa tygodnie) to dalsza diagnostyka czyli przede wszystkim drożność jajowodów. Czy Ty masz już jakiś plan co dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:25   #3220
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja się zapisuje na weekendowe testowanie, ale w niedziele do tego czasu na pewno przyjdzie @, więc nie wydam kasy na test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:25   #3221
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Hejka! I dzień dobry nowe staraczki Miałam iść na proga, ale jednak wybieram się jednak jutro albo pojutrze nawet. Przeziębiona jestem i boli mnie gardło, nie wiem czy nie wezmę jutro l4

A testuję też w weekend ale nie wiem czy to nie będzie za wcześnie
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 09:34   #3222
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

No to czy rozumiem, ze lista testujących w weekend będzie mniej więcej tak?:
amore
Dodka 93
Mug95
Pistacja
obłąkany obłoczek
moja skromna osoba
????
Ale zbiorowe sikanie No którejś na pewno się uda
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:37   #3223
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

No którejś na pewno się uda ja stawiam, że dwóm się uda w tym cyklu
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:40   #3224
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja też obstawiam dwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:45   #3225
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

To ja obstawię 3- a co mi tam
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 09:53   #3226
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ale super! Ja się boję obstawiać ale dwie krechy na pewno będę a się okaże u ilu dziewczyn

Patrzcie jak forum łączy ludzi, tak każda by sikała po cichu sama a tak jest silna grupa wsparcia cokolwiek by tam nie wyszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:04   #3227
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Kejti a jak wygląda dalsza procedura, jeśli stymulacja nic nie da? Mi gin w klinice powiedziała, że jeśli z obu jajników mam prawidłową owulację (z lewego mam, prawy sprawdzamy za dwa tygodnie) to dalsza diagnostyka czyli przede wszystkim drożność jajowodów. Czy Ty masz już jakiś plan co dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie byłam w klinice i moja gin nie mówiła niczego o owulacji z obu jajników, ja dotychczas miałam owulację z prawego jajnika, ale faktycznie u nas również będzie sprawdzana drożność jajowodów. Prawdę mówiąc myślałam, że zrobimy ją w tym cyklu, jednak zgapiłam się i gin dopiero niedawno powiedziała mi, że potrzebuje do tego kompletu badań, dlatego myślę, że drożność będę miała w następnym cyklu. Piszę z pamięci, bo zapisane mam w telefonie, ale mówiła o morfologii, ob, crp, badanie nasienia i wydaje mi się, że coś jeszcze, ale nie pamiętam. Dzisiaj jadę na monitoring to się zapytam i napiszę.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

No życzę wszystkim Wam pozytywnych sikańców musi się w końcu udać!
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:22   #3228
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja dopiero w sobotę mam monitoring. Idziemy z kompletem wyników męża i moich hormonów. Wydaje mi się, że ostatni mój wynik tsh jednak był za niski, co może świadczyć o nadczynność tarczycy. Dzis rano temp 36,90 w 5dc mówi sama za siebie. Niby biorę mniej tego euthyroxu, ale to tak z dnia na dzień nie zadziala
Trzymam kciuki za weekendowe testowanie. Oby był wysyp II

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:25   #3229
alusia340
Raczkowanie
 
Avatar alusia340
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 73
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
No to czy rozumiem, ze lista testujących w weekend będzie mniej więcej tak?:
amore
Dodka 93
Mug95
Pistacja
obłąkany obłoczek
moja skromna osoba
????
Ale zbiorowe sikanie No którejś na pewno się uda

Ja też testuje
I też obstawiam 3 ! mam nadzieje , że którejś się uda !
alusia340 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 10:40   #3230
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Komuś na pewno się uda!
Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Ja dopiero w sobotę mam monitoring. Idziemy z kompletem wyników męża i moich hormonów. Wydaje mi się, że ostatni mój wynik tsh jednak był za niski, co może świadczyć o nadczynność tarczycy. Dzis rano temp 36,90 w 5dc mówi sama za siebie. Niby biorę mniej tego euthyroxu, ale to tak z dnia na dzień nie zadziala
Trzymam kciuki za weekendowe testowanie. Oby był wysyp II

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy dobrze pamiętam, że miałaś tsh 0,5? Dla mnie to jest prawidłowy wynik w ciąży się utrzymuje w okolicy 1, a nadczynność jest poniżej 0,25 dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:47   #3231
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Komuś na pewno się uda! Czy dobrze pamiętam, że miałaś tsh 0,5? Dla mnie to jest prawidłowy wynik w ciąży się utrzymuje w okolicy 1, a nadczynność jest poniżej 0,25 dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam tsh 0,149 i mam zalecona mniejsza dawkę leków. Kontrola dopiero za 2 tyg. Ale endo aż tak bardzo się nie wystraszył i powiedział, że przy staraniach o ciążę to nie jest bardzo źle. Ale ja już sobie wkrecam nie wiadomo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 10:56   #3232
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Mialam tsh 0,149 i mam zalecona mniejsza dawkę leków. Kontrola dopiero za 2 tyg. Ale endo aż tak bardzo się nie wystraszył i powiedział, że przy staraniach o ciążę to nie jest bardzo źle. Ale ja już sobie wkrecam nie wiadomo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pink, euthyrox utrzymuje się we krwi do 7dni, wystarczy że pominiesz jedną dawkę a od razu skoczy lekko do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:17   #3233
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Mialam tsh 0,149 i mam zalecona mniejsza dawkę leków. Kontrola dopiero za 2 tyg. Ale endo aż tak bardzo się nie wystraszył i powiedział, że przy staraniach o ciążę to nie jest bardzo źle. Ale ja już sobie wkrecam nie wiadomo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to przepraszam, coś pomyliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:36   #3234
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Jezu dziewczyny, czuję się tragicznie a do 19ej tak daleko...
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:39   #3235
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja z kolei zaczynam się czuć podobnie jak w 1 ciąży. To dosyć charakterystyczne uczucie, więc u mnie ciąża urojona rozkrecona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:41   #3236
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Ja z kolei zaczynam się czuć podobnie jak w 1 ciąży. To dosyć charakterystyczne uczucie, więc u mnie ciąża urojona rozkrecona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jakie to uczucie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A tak zupełnie z innego tematu- czy Wy również zastanawiacie się co słychać u Krzychulec? Martwię się o nią ale trzymam kciuki ze jednak wszystko dobrze... Krzychulec jeśli nas czytasz daj znać co u Ciebie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:47   #3237
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Jakie to uczucie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

A tak zupełnie z innego tematu- czy Wy również zastanawiacie się co słychać u Krzychulec? Martwię się o nią ale trzymam kciuki ze jednak wszystko dobrze... Krzychulec jeśli nas czytasz daj znać co u Ciebie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie pierwszym objawem (bardzo szybko) było takie rozdygotanie emocjonalne, nosi mnie jakbym przesadzila z kawą, a drugiej strony czuje lekkie osłabienie. No i taka nerwowosc i placzliwosc..
Za pierwszym razem siedziałam w pracy i rozryczalam się przy wypełnianiu dokumentów, po czym uciekam do innego pokoju i wylam do okna hahaha no i trochę mi niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:51   #3238
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość


A tak zupełnie z innego tematu- czy Wy również zastanawiacie się co słychać u Krzychulec? Martwię się o nią ale trzymam kciuki ze jednak wszystko dobrze... Krzychulec jeśli nas czytasz daj znać co u Ciebie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, ja też o niej myślę. Ale zajrzałam wczoraj na czerwcówki 2020 i dodała tam post
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:53   #3239
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Tak, ja też o niej myślę. Ale zajrzałam wczoraj na czerwcówki 2020 i dodała tam post


Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-15, 11:54   #3240
alusia340
Raczkowanie
 
Avatar alusia340
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 73
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
U mnie pierwszym objawem (bardzo szybko) było takie rozdygotanie emocjonalne, nosi mnie jakbym przesadzila z kawą, a drugiej strony czuje lekkie osłabienie. No i taka nerwowosc i placzliwosc..
Za pierwszym razem siedziałam w pracy i rozryczalam się przy wypełnianiu dokumentów, po czym uciekam do innego pokoju i wylam do okna hahaha no i trochę mi niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nietesty mam tak co miesiąc przed @
alusia340 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.