Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-26, 17:30   #1801
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja widzialam w mojej, ale były same takie, które mi się nie podobały ;(

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 17:45   #1802
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U nas nawet były rzucone pieluchy tetrowe i flanelowe, w promocji wychodziły białe tetry 8 zł za 5 sztuk. Najbardziej jestem zadowolona ze świątecznych body i spodenek bo 2pak kosztował całe 2.5 zł i świąteczne pajace też po 2.5 zł więc kupiłam dla najmłodszych z rodziny na święta bo na Maksa by za duże i tak były a np. komplet spodenki+body+czapka albo opaska 5 zł. Nawet były ubranka z niedawnej seri gazetkowej "skarb tatusia", "uwaga ząbkuje", "oczywiście, że jestem słodziak. Popatrz na moją mamę" też 2szt za 5 zł, ale w większości dziewczęce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 19:37   #1803
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Rozumiem doskonale problemy z zakupami. Ja już nie daję rady stać w kolejce, nawet jak tylko dwie osoby są przede mną. Robi mi się gorąco i boje się że odpłynę
Dobrze też, że na 1.11 nie jedziemy. Dziś byliśmy i już sporo ludzi na cmentarzu i problem z zaparkowaniem, bo sprzątają groby. Wystać nad grobem też ciężko w miejscu. Masakra. Czuje się jak hipopotam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 20:04   #1804
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
A jakie mleko wybrałaś ? Ostatnio czytałam, żeby jak trzeba byłoby kupić to już jechać po konkretne, a nie dopiero się orientować. To prawda, że najlepiej bez tego oleju palmowego? Bo czytałam, że w mleku modyfikowanym to zupełnie inny ten olej niż my zjadamy w przetworzonych produktach




Super, że rośnie

Może mój tak koksuje po tym DHA





Dobra mama, zadbała o zestaw dla ciężarnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nan optirpro ha.

Bralabym zwykły nan, ale ze wzg na moje AZS i przeboje z synem na początek już startuje z hydrolizatem. Nan nie ma już w składzie oleju palmowego. Dziś kupiłam.

Synowi podawałam Bebilon, po 5 tyg. życia był już na czystym aminikwasie, taka silna alregia na białko mleka krowiego mu wyszła. 🤷☠♀️ dostawał puramino, później neocate. Mleko na receptę. Problem się skończył po 12 mż.

Słyszałam wiele opinii, że dzieci po bebilonie mają problemy z ukl. pokarmowym, ale szczerze mówiąc, nigdy tego nie konfrontowalam z lekarzem, raczej takie zasłuchane od ludzi plotki 🤷☠♀️

Hipp z tego co wiem ma też dobry skład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 20:41   #1805
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Nan optirpro ha.

Bralabym zwykły nan, ale ze wzg na moje AZS i przeboje z synem na początek już startuje z hydrolizatem. Nan nie ma już w składzie oleju palmowego. Dziś kupiłam.

Synowi podawałam Bebilon, po 5 tyg. życia był już na czystym aminikwasie, taka silna alregia na białko mleka krowiego mu wyszła. dostawał puramino, później neocate. Mleko na receptę. Problem się skończył po 12 mż.

Słyszałam wiele opinii, że dzieci po bebilonie mają problemy z ukl. pokarmowym, ale szczerze mówiąc, nigdy tego nie konfrontowalam z lekarzem, raczej takie zasłuchane od ludzi plotki

Hipp z tego co wiem ma też dobry skład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O właśnie czytałam o NAN, Hipp, Bebilon Profutura. Dla mnie to czarna magia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 21:29   #1806
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
O właśnie czytałam o NAN, Hipp, Bebilon Profutura. Dla mnie to czarna magia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie martw się, dla mnie też zresztą też będziesz musiała sprawdzić co wypije Jasiu, bo u mojej siostry córka zaakceptowała nan i pije,a syn nan nie chciał, dopiero Bebilon zaczął pic.

Ja dopiero wróciłam od rodzinki, najadłam się po korek. Jeszcze od babci na wynos dostałam pasztet z żurawiną więc mega

Syn cały dzień czas spokojny, dopiero w aucie zaczął się rozpychać jak akurat robiłam za kierowcę

Dobrze że chociaż teraz spokój to może szybko usnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 21:47   #1807
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hejka. Witam sie po imprezie, bylo super. Pojadlam, napilam sie winka bez %... ale Leon mial raj bo jeszcze byla piątka dzieci +/- 2latka. Także super z reszta wrzucilam dzikie tance 🤣 ojciec zostal, bo wiadomo, no weeez jeszcze ,no weeeez. W sumie na 14 osób doroslych alkohol pilo 7 ;D wiec tak trochę kinder ball ;D baby shark bedzie mi sie snilo po nocach. Hahaha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 21:50   #1808
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie martw się, dla mnie też zresztą też będziesz musiała sprawdzić co wypije Jasiu, bo u mojej siostry córka zaakceptowała nan i pije,a syn nan nie chciał, dopiero Bebilon zaczął pic.

Ja dopiero wróciłam od rodzinki, najadłam się po korek. Jeszcze od babci na wynos dostałam pasztet z żurawiną więc mega

Syn cały dzień czas spokojny, dopiero w aucie zaczął się rozpychać jak akurat robiłam za kierowcę

Dobrze że chociaż teraz spokój to może szybko usnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pewnie tak, wyjdzie w praniu ale wydaje mi się, że dużo zachodu jest z mm

Zazdro, chodzi za mną domowy pasztet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 04:52   #1809
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hejka. Witam sie po imprezie, bylo super. Pojadlam, napilam sie winka bez %... ale Leon mial raj bo jeszcze byla piątka dzieci +/- 2latka. Także super z reszta wrzucilam dzikie tance 🤣 ojciec zostal, bo wiadomo, no weeez jeszcze ,no weeeez. W sumie na 14 osób doroslych alkohol pilo 7 ;D wiec tak trochę kinder ball ;D baby shark bedzie mi sie snilo po nocach. Hahaha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie wczoraj siedziałam cały dzień że swoją chrześnica ( ma 3 latka) i śpiewała mi piosenki i właśnie za chiny ludowe nie moglam ogarnąć jednej piosenki. Co się później okazało było to baby shark także wiem co czujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 04:59   #1810
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzien dobry

Ja juz pospane

Jejku tez mi ostatnio pokazala ta piosenke baby shark, i lekko sie zalamalam jesli bede musiala to puszczac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 05:07   #1811
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry!

Ja też już się wyspałam mimo że wczoraj byliśmy u znajomych i poszłam spac zdecydowanie pozniej niż zwykle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-27, 05:22   #1812
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry i z tej strony, panienka ma czkawkę i kisnę ze śmiechu, jednocześnie rozpaczając nad horrendalnym głodem i koniecznością czekania, aż rozmrozi mi się bułka

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:06   #1813
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry!

Ja tez od godziny już na nogach, poszłam spać po północy i pol nocy się budziłam także raczej mało snu w gorsze noce jak ta mam dziwny ból/mrowienie w prawie stopie i pachwinie, chyba młody mi jakiś nerw uciska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:18   #1814
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ja tez od godziny już na nogach, poszłam spać po północy i pol nocy się budziłam także raczej mało snu w gorsze noce jak ta mam dziwny ból/mrowienie w prawie stopie i pachwinie, chyba młody mi jakiś nerw uciska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widzę same ranne ptaszki na forum jak się Maluchy urodzą to cała dobę forum będzie tętnic życiem

U mnie dziś słonecznie ale zdecydowanie chłodniej niż wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:23   #1815
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hej,

U mnie kolejna beznadziejna noc cztery razy obudziła mnie zgaga, dwa razy na siku. Teraz też wstałam nadal ze zgagą i umieram chyba już do końca będę się z nią męczyć, bo z dni na dzień coraz gorzej i to po czymkolwiek bym nie zjadła
Spaliśmy u teściów, nie wzięłam poduszki ciążowej i jestem cała połamana.
Do tego od wczoraj mnie wkur..... tekstami że jestem gruba i wczoraj nam oznajmili że na starość założą nam sprawę o alimenty



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:29   #1816
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

U mnie kolejna beznadziejna noc cztery razy obudziła mnie zgaga, dwa razy na siku. Teraz też wstałam nadal ze zgagą i umieram chyba już do końca będę się z nią męczyć, bo z dni na dzień coraz gorzej i to po czymkolwiek bym nie zjadła
Spaliśmy u teściów, nie wzięłam poduszki ciążowej i jestem cała połamana.
Do tego od wczoraj mnie wkur..... tekstami że jestem gruba i wczoraj nam oznajmili że na starość założą nam sprawę o alimenty



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na szczęście już bliżej do końca niż dalej

Współczuje teściów jeszcze w ciąży takimi tekstami i oznajmieniami Cię stresują ale aż ja się przejęłam bo obawiam się, ze moja matka tez może mnie o alimenty w przyszłości podać nie odzywam się z nią od ponad roku odkąd ukradła mi mój biznes i nie chciałabym być w sytuacji gdzie cokolwiek będę musiała jej dawać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:38   #1817
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Na szczęście już bliżej do końca niż dalej

Współczuje teściów jeszcze w ciąży takimi tekstami i oznajmieniami Cię stresują ale aż ja się przejęłam bo obawiam się, ze moja matka tez może mnie o alimenty w przyszłości podać nie odzywam się z nią od ponad roku odkąd ukradła mi mój biznes i nie chciałabym być w sytuacji gdzie cokolwiek będę musiała jej dawać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No właśnie ja też się boję, że to na serio tak może być :/ tym bardziej że mają trójkę dzieci, a o alimentach tylko do nas gadają bo my przecież sramy kasą chyba wg nich. Tamtym kupili mieszkanie i zbudowali dom, ale alimenty to od nas haha chociaż to my mamy kredyt jeszcze na 27 lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:38   #1818
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

U mnie kolejna beznadziejna noc cztery razy obudziła mnie zgaga, dwa razy na siku. Teraz też wstałam nadal ze zgagą i umieram chyba już do końca będę się z nią męczyć, bo z dni na dzień coraz gorzej i to po czymkolwiek bym nie zjadła
Spaliśmy u teściów, nie wzięłam poduszki ciążowej i jestem cała połamana.
Do tego od wczoraj mnie wkur..... tekstami że jestem gruba i wczoraj nam oznajmili że na starość założą nam sprawę o alimenty



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No teraz to w szoku jestem jak można coś takiego powiedzieć. A już to że Was o alimenty pozwie to już szczyt wszystkiego.

Szczerze współczuję

Mi za to tylko mama powiedziała że lepiej wyglądam w ciąży niż bez niej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:43   #1819
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też się boję, że to na serio tak może być :/ tym bardziej że mają trójkę dzieci, a o alimentach tylko do nas gadają bo my przecież sramy kasą chyba wg nich. Tamtym kupili mieszkanie i zbudowali dom, ale alimenty to od nas haha chociaż to my mamy kredyt jeszcze na 27 lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Niestety niektórzy ludzie to galaretkę w głowie maja zamiast mózgu nie ma się co teraz przejmować takimi, jak faktycznie przyjdzie Nam zmierzyć się z takimi okolicznościami to wtedy będziemy kombinować, na pewno są jakieś prawne kruczki na takie rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No teraz to w szoku jestem jak można coś takiego powiedzieć. A już to że Was o alimenty pozwie to już szczyt wszystkiego.

Szczerze współczuję

Mi za to tylko mama powiedziała że lepiej wyglądam w ciąży niż bez niej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi to albo mówią i to nawet obcy ludzie, ze bardzo ładnie wyglądałam bo tylko brzuszek mi wystaje, albo koleżanki ze mam ogromny brzuch i one taki miały już jak rodziły i to tak już od kilku miesięcy takie teksty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-27, 06:49   #1820
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No teraz to w szoku jestem jak można coś takiego powiedzieć. A już to że Was o alimenty pozwie to już szczyt wszystkiego.

Szczerze współczuję

Mi za to tylko mama powiedziała że lepiej wyglądam w ciąży niż bez niej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Najchętniej to bym już się spakowała i pojechała do domu, ale dziś msza na pierwszą rocznicę śmierci dziadka TŻ, a on go wychowywał więc dla niego to ważne. Więc muszę się pomęczyć.


Bez takiego gadania wiem, że jestem gruba i wyglądam jak słoń. Ale oni mnie tak wkur..... nigdy bym komuś tak nie powiedziała :/ buraki i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Nie wiedziałam o co chodzi z tym baby shark haha, aż odpaliłam na YT. Mam nadzieję, że jak Jasiek podrośnie to takie piosenki nie będą w modzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Niestety niektórzy ludzie to galaretkę w głowie maja zamiast mózgu nie ma się co teraz przejmować takimi, jak faktycznie przyjdzie Nam zmierzyć się z takimi okolicznościami to wtedy będziemy kombinować, na pewno są jakieś prawne kruczki na takie rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------





Mi to albo mówią i to nawet obcy ludzie, ze bardzo ładnie wyglądałam bo tylko brzuszek mi wystaje, albo koleżanki ze mam ogromny brzuch i one taki miały już jak rodziły i to tak już od kilku miesięcy takie teksty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Też tak do tego podchodzę, dobry prawnik i się załatwi może

Ja sobie zdaje sprawę z mojej wagi, ale w ciąży ani nie puchnę, ani nic. Wszyscy u mnie w rodzinie czy znajomi mówili ,że ładnie wyglądam. Tylko tutaj zawsze takie teksty słyszę. Pocieszam się, że ostatni raz mnie tu widzą w tym roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:54   #1821
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U mnie niestety piosenka baby shark pewnie będzie królować od początku, bo moi chłopcy cały czas to śpiewają robiąc sobie z tego jaja

Arya, współczuję wizyty u teściów. Nieciekawa sprawa z tymi alimentami

Mnie też teściowa ostatnio pojechała "ale się roztyłaś!". Akurat byliśmy u niej w dzień, gdzie czułam się niezakoniecznie i byłam cała popuchnięta. Znajomi to tylko się zachwycają jaką mam piękna piłeczkę, że mały brzuszek, że ciąża mi służy, a ta mi o tym, że przytyłam i zbrzydłam i mam brzuch. I od szwagra też cały czas słyszę "o jeju jaki ty masz brzuch, coraz większy!". Jeszcze nie widziałam żeby ktoś był w ciąży i nie miał brzucha 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 06:56   #1822
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Najchętniej to bym już się spakowała i pojechała do domu, ale dziś msza na pierwszą rocznicę śmierci dziadka TŻ, a on go wychowywał więc dla niego to ważne. Więc muszę się pomęczyć.


Bez takiego gadania wiem, że jestem gruba i wyglądam jak słoń. Ale oni mnie tak wkur..... nigdy bym komuś tak nie powiedziała :/ buraki i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Nie wiedziałam o co chodzi z tym baby shark haha, aż odpaliłam na YT. Mam nadzieję, że jak Jasiek podrośnie to takie piosenki nie będą w modzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------





Też tak do tego podchodzę, dobry prawnik i się załatwi może

Ja sobie zdaje sprawę z mojej wagi, ale w ciąży ani nie puchnę, ani nic. Wszyscy u mnie w rodzinie czy znajomi mówili ,że ładnie wyglądam. Tylko tutaj zawsze takie teksty słyszę. Pocieszam się, że ostatni raz mnie tu widzą w tym roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie dziwię się, że już byś się spakowała i pojechała. Jeszcze kilka godzin dasz radę

Mi jakoś głupich tekstów nie rzucają ani znajomi ani rodzinka więc źle nie jest.

Jedyne co to tylko mamuśka mnie pogoniła ze co jak co ale rzeczy do szpitala dla siebie to już powinnam mieć kupione bo o ile dla Małego w razie coś by ogarnęli tak dla mnie już niekoniecznie i w końcu w tym tygodniu muszę pozamawiac dla siebie te rzeczy, bo w razie "w" nie mam nawet zwykłej pidżamy do spania nie mówiąc już o koszuli nocnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:03   #1823
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry. Czas jest bezlitosny. Pobudka o 7 czyli jakby o 6. Nie ma spania

Współczuję Wam sytuacji z treściami. Ja po takim tekście powiedziałabym im kilka ciepłych słów, wyszła i już nie wróciła jak tak można, jeszcze do ciężarnej 🤷☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:16   #1824
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie niestety piosenka baby shark pewnie będzie królować od początku, bo moi chłopcy cały czas to śpiewają robiąc sobie z tego jaja

Arya, współczuję wizyty u teściów. Nieciekawa sprawa z tymi alimentami

Mnie też teściowa ostatnio pojechała "ale się roztyłaś!". Akurat byliśmy u niej w dzień, gdzie czułam się niezakoniecznie i byłam cała popuchnięta. Znajomi to tylko się zachwycają jaką mam piękna piłeczkę, że mały brzuszek, że ciąża mi służy, a ta mi o tym, że przytyłam i zbrzydłam i mam brzuch. I od szwagra też cały czas słyszę "o jeju jaki ty masz brzuch, coraz większy!". Jeszcze nie widziałam żeby ktoś był w ciąży i nie miał brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No bardzo dziwne nie, że ciężarna ma brzuch




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:27   #1825
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cześć dziewczyny!

Ja pochorowałam się, od wtorku mam katar i gardło bolało, nie wyleżałam nic bo ciągle było coś do zrobienia... teraz ból głowy do tego doszedł i koniec, kładę się i ani palcem nie kiwnę.

Ja o swojej teściowej to mogłabym książkę pisać... to że gruba w ciąży jestem, a to że jej synek jest wykorzystywany przeze mnie i ja to go nie kocham, generalnie ma 3 synowe i żadna nie spełnia jej kryteriów i zdziwiona że żadna nie dzwoni do niej na ploteczki... dobrze, że odległość jest pomiędzy nami 100km a ona sama nie pojedzie dalej niż do osiedlowego sklepu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:31   #1826
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Witam się w 34+0 ☺
My po weselu, było fajnie, jedzenia tyle, że nie dało się przejeść. Ciągle coś donosili. Wróciliśmy do domu przed 2:00. Tylko muzyka była kiepska, a do tego grajek robił przerwy co 3-4 piosenki, ludzie nie mieli się kiedy wytańczyć. Dzisiaj jeszcze na poprawiny jedziemy.
W nocy obudził mnie straszny skórcz w łydce, normalnie takiego silnego jeszcze w życiu nie miałam, a często sie u mnie pojawiały i przed ciążą i teraz. Cały czas biorę magnez, a tu taka niespodzianka Aż TŻ wyskoczył z łóżka bo się przestraszył co się stało Cały czas czuję teraz ból w tym mięśniu.

Arya współczuję sytuacji z teściami, nie powinni takich rzeczy wymyślać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:51   #1827
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

U mnie kolejna beznadziejna noc cztery razy obudziła mnie zgaga, dwa razy na siku. Teraz też wstałam nadal ze zgagą i umieram chyba już do końca będę się z nią męczyć, bo z dni na dzień coraz gorzej i to po czymkolwiek bym nie zjadła
Spaliśmy u teściów, nie wzięłam poduszki ciążowej i jestem cała połamana.
Do tego od wczoraj mnie wkur..... tekstami że jestem gruba i wczoraj nam oznajmili że na starość założą nam sprawę o alimenty



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehe, nie martw się, mi wszyscy mówią, że mam mały brzuch i generalnie są zdziwieni, że to 8 miesiąc -- poza mamusią i teściową. One mówią, że bardzo dużo przytyłam, mam grube nogi i w ogóle giga brzuch. Kochane, co nie?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:25   #1828
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzien dobry.
Ja rzygalam pol nocy, cos mi zaszkodzilo, kladlam sie i czulam jakbym byla narąbana... ostatnio taki samolot mialam po koncercie Zenka wiec otworzylam na szerz okno i sie wietrzylam co chwila chodzac rzygac.... wspaniala noc.
Ale dzis jest ok póki co.

Dziewczyny przykro mi ze slyszycie takie komentarze. Ja mam rodzine w Polsce wiec mnie to omija.
Baby shark nie jest taki zly, gdy widzisz jak Twoje dziecko to nasladuje to kisniesz ze śmiechu , ja znam caly uklad 🤣
Śmiały sie dziewczyny, ze mi najlepiej wychodzi z tym bebezonem ten taniec, jestem przeciez jedna wielka kulą ;D
Wczoraj na imprezie bylo 5 dziewczyn które beda tez u mnie za 2 tyg na baby shower, pytaly co chce jeszcze kupić dla Tymusia, bo wiedza ze mam wszystko po Leo , mowie ze no wszystko tak na prawde mam i powiedziały ze sie złoża i sama sobie cos zamowie co potrzebuje, ze nie beda kupowac pierdółek typu kocyki, ubranka skoro mam tego pelno.
Fajnie, ciesze sie, bo ja nienawidze zbieractwa i nieudanych prezentow w 2 strony wiec od lat wszystkim kupujemy karty podarunkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-10-27 o 08:26
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:39   #1829
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Ja rzygalam pol nocy, cos mi zaszkodzilo, kladlam sie i czulam jakbym byla narąbana... ostatnio taki samolot mialam po koncercie Zenka wiec otworzylam na szerz okno i sie wietrzylam co chwila chodzac rzygac.... wspaniala noc.
Ale dzis jest ok póki co.

Dziewczyny przykro mi ze slyszycie takie komentarze. Ja mam rodzine w Polsce wiec mnie to omija.
Baby shark nie jest taki zly, gdy widzisz jak Twoje dziecko to nasladuje to kisniesz ze śmiechu , ja znam caly uklad 🤣
Śmiały sie dziewczyny, ze mi najlepiej wychodzi z tym bebezonem ten taniec, jestem przeciez jedna wielka kulą ;D
Wczoraj na imprezie bylo 5 dziewczyn które beda tez u mnie za 2 tyg na baby shower, pytaly co chce jeszcze kupić dla Tymusia, bo wiedza ze mam wszystko po Leo , mowie ze no wszystko tak na prawde mam i powiedziały ze sie złoża i sama sobie cos zamowie co potrzebuje, ze nie beda kupowac pierdółek typu kocyki, ubranka skoro mam tego pelno.
Fajnie, ciesze sie, bo ja nienawidze zbieractwa i nieudanych prezentow w 2 strony wiec od lat wszystkim kupujemy karty podarunkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna

Super że karty podarunkowe kupujecie bo wtedy zawsze sama coś sobie wybierzesz bo tak to się później okaże że coś Ci się powtarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:44   #1830
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Ja rzygalam pol nocy, cos mi zaszkodzilo, kladlam sie i czulam jakbym byla narąbana... ostatnio taki samolot mialam po koncercie Zenka wiec otworzylam na szerz okno i sie wietrzylam co chwila chodzac rzygac.... wspaniala noc.
Ale dzis jest ok póki co.

Dziewczyny przykro mi ze slyszycie takie komentarze. Ja mam rodzine w Polsce wiec mnie to omija.
Baby shark nie jest taki zly, gdy widzisz jak Twoje dziecko to nasladuje to kisniesz ze śmiechu , ja znam caly uklad
Śmiały sie dziewczyny, ze mi najlepiej wychodzi z tym bebezonem ten taniec, jestem przeciez jedna wielka kulą ;D
Wczoraj na imprezie bylo 5 dziewczyn które beda tez u mnie za 2 tyg na baby shower, pytaly co chce jeszcze kupić dla Tymusia, bo wiedza ze mam wszystko po Leo , mowie ze no wszystko tak na prawde mam i powiedziały ze sie złoża i sama sobie cos zamowie co potrzebuje, ze nie beda kupowac pierdółek typu kocyki, ubranka skoro mam tego pelno.
Fajnie, ciesze sie, bo ja nienawidze zbieractwa i nieudanych prezentow w 2 strony wiec od lat wszystkim kupujemy karty podarunkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fajnie, że zapytały co potrzeba i w efekcie dostaniesz kartę. Ja też nie lubię zbieractwa

Jak słuchałam tego baby shark to Jasiek zaczął fikać w brzuchu ciekawe czy przypadek haha bo zaraz po tym przestał

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Hehe, nie martw się, mi wszyscy mówią, że mam mały brzuch i generalnie są zdziwieni, że to 8 miesiąc -- poza mamusią i teściową. One mówią, że bardzo dużo przytyłam, mam grube nogi i w ogóle giga brzuch. Kochane, co nie?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Ja tam nie wymagam, żeby mi ktoś mówił że wyglądam ok, bo mam lustro i wiem co widzę ale mógłby po prostu nie mówić nic.
Ty i grube nogi? Dobre





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.