Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-24, 11:37   #361
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:39   #362
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny powiadam wam ,ze do konca przyszłego tygodnia urodze. Jestem tego pewna.
Skurcze mnie męczą coraz częściej, bolą.. leci ze mnie caly czas jakis sluz, resztki czopa. No szykuje sie jak nic we wtorek mam spotkanie z tym ordynatorem i kurcze chcialabym dotrwac. On sie bedzie pytal jak chce urodzic , na czym mi zalezy itd. Zbada mnie podobno tez. Wczoraj byla u mnie kolezanka, która tez miala z nim spotkanie.
W piątek mam fryzjera ale wątpię, ze dotrwam... caly czas sie boje ze mi wody pójdą, mam takie przeczucie. Maly juz jest tak nisko ,ze szok...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Wooooooow! No gratulacje Mamusiu , będzie modelką, taka długa 🥰🥰🥰🥰 pokaz nam ja jakos brawo dzielna mamo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:40   #363
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Super mamy 3 miejsce na podium

Gratulacje trzymajcie się ciepło daj znać jak już będziesz się lepiej czuła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:40   #364
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala


Gratki! Można powiedzieć że przespałam całą akcję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:44   #365
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala


Witamy kolejna dziewczynkę!
Maddd gratuluje!!! Melduj nam potem tutaj co i jak
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:47   #366
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala

Ogromne gratulacje !!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:48   #367
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala


Gratulacje !!! dobrze dziewczyny mówiły, ze to już TO


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 11:49   #368
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala


Gratulacje!!!!! Jak się czujecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:51   #369
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Gratulacje!
I podium pełne

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:51   #370
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Gratulacje !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:53   #371
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
🥉miejsce na podium !!! Gratulacje mamusiu!muszę się przyznać trochę zazdrość jest że już jesteście razem, ale stres przed tymi zmianami chyba większy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 11:55   #372
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
miejsce na podium !!! Gratulacje mamusiu!muszę się przyznać trochę zazdrość jest że już jesteście razem, ale stres przed tymi zmianami chyba większy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja też się cały czas nie mogę zdecydować, czy chce rodzic, czy nie. Przeraża mnie to, a jednocześnie bym już chciała mieć to za sobą.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 11:55   #373
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Termin od jakiegoś czasu mam już umówiony. Ustaliłyśmy z gin. że w razie czego ją odwołamy. Chcę, żeby ona mnie operowała, więc nie chciałam iść na żywioł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oglam, a w którym tc lekarka zgodziła Ci się na planowane CC? Ja idę we wtorek do lekarza, młoda nadal głową do góry, więc pewnie będziemy negocjować, bo on by chciał mnie trzymać 2w1 jak najdłużej...
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Co za z dupy dzień, masakra. Rano pojechaliśmy z kolegą małżonkiem na krew, zjedliśmy śniadanko i pochodzilismy po ikei. Było super. No ale okazało się na powrocie, że za moimi plecami trwa konspira :P. Otóż nasz królik, zostawiony do wiosny pod opieką mojej mamy, dopadł się do jakiegoś kartonu i się zatkał (dla niezaznajomionych -- króliki mają słaby układ pokarmowy i mogą nie być w stanie przepchnąć do wyjścia zbitej treści. Sprawa do ogarnięcia, ale trzeba szybko zareagować).
Mój mąż, który zna się na królikach jak ja na równaniach różniczkowych doradził jej, żeby pojechała do weterynarza na naszej wiosce. Na miejscu straciła 2h w kolejce i i tak odesłali ja do Łodzi, bo na wioskach są tylko weci od psów, kotów i koni :P. No i że już jedzie do naszego weta w Łodzi. Tak mi chcieli oszczędzic stresu, że bez sensu straciliśmy kupę czasu, u weta od królików okazało się, że dostał na wiosce niewłaściwe leki i musi zostać na noc w szpitalu dla zwierząt -- oczywiście jak na złość we wszystkich całodobowych dyżurują dziś lekarze od psów i kotów, więc przez kolejne 2h jeździliśmy po całym mieście i dzwoniliśmy po klinikach, kto w ogóle ma na stanie leki przepisane naszemu burakowi. Królik jest wynędzniały, zestresowany i przerażony. Zostawiliśmy go w lecznicy 30 km od naszego domu, dokładnie po drugiej stronie aglomeracji, bo tylko tam się zgodzili :/. Jest prawie 19 i dopiero weszliśmy do domu. Moja mamusia płacze i wzywa Jezusa przez telefon, no ale sorry, ku***, zamiast od razu do mnie zadzwonić i się przyznać, to robi jakąś konspirację, żebym się nie denerwowała, co tylko pogorszyło stan króla. Fajnie. Nie żeby nie była przeszkolona do takich akcji przez 9 lat. Mam nadzieję, że nie uszkodzą biednego zwierzaka jeszcze bardziej w tym szpitalu, bo naprawdę tylko takiego stresu mi brakuje na 3 tygodnie przed porodem.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Zdrówka dla królika. Tak to jest, że takie akcje zawsze się zdarzają w najmniej odpowiednim momencie. Mój najstarszy pies np. miał próbę samobójczą w przeddzień mojego ślubu
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wybaczcie, że uciekłam, ale teraz czasu coraz mniej.

Dziś wychodzimy do domu.
Ania właśnie usnęła, a ja mam chwilę dla siebie.

W nocy 21.11 o 3.40 zaczęły mi się sączyć wody. I tak na prawdę, doszło to do mnie dopiero około 5. Obudziłam męża, wzięłam prysznic i o 6 wyjechaliśmy do szpitala. Na ip dotarliśmy jakoś po godzinie. Brak skurczów ani rozwarcia. Od 11.30 do 18 leżałam pod pompą, która nic nie dała. O 19 przyszedł lekarz i zarządził rozwiązanie po obchodzie. Wszystkie wody przez ten czas praktycznie odpłynęły. Sprawna akcja, Ania się urodziła o 20:20, mąż ją kangurował, mnie jeszcze szyli jakieś pół godziny.
Na opiekę nie narzekam, wręcz przeciwnie. Wszyscy stanęli na wysokości zadania.

Obiecuję się odzywać

Trzymam kciuki za następne w kolejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje dla dzielnej mamy
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Brawo! Babeczki górą


Dziewczynki, jak dobrze napisać plan porodu? Znaczy w sieci są różne wzory, ale jak ktoś jest totalnie zielony i przy niektórych punktach nie do końca wie, co byłoby dla niego najlepsze? Uznałam, że chyba najwyższy czas napisać plan i ściągę jakąś zrobić dla pana męża, coby biedny nie oszalał, bo trochę spanikował na wieść o tym, że od jutra jestem donoszona

Czuję w ogóle od paru dni kłucie tak nisko i nie wiem, czy to oznacza jakąś tfu tfu infekcję czy tak ma być Wczoraj połaziłam z mamą po sklepach i jak poszłam spać koło północy tak obudziłam się dzisiaj po 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:03   #374
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Oglam, a w którym tc lekarka zgodziła Ci się na planowane CC? Ja idę we wtorek do lekarza, młoda nadal głową do góry, więc pewnie będziemy negocjować, bo on by chciał mnie trzymać 2w1 jak najdłużej... Zdrówka dla królika. Tak to jest, że takie akcje zawsze się zdarzają w najmniej odpowiednim momencie. Mój najstarszy pies np. miał próbę samobójczą w przeddzień mojego ślubu Gratulacje dla dzielnej mamy ️ Brawo! Babeczki górą


Dziewczynki, jak dobrze napisać plan porodu? Znaczy w sieci są różne wzory, ale jak ktoś jest totalnie zielony i przy niektórych punktach nie do końca wie, co byłoby dla niego najlepsze? Uznałam, że chyba najwyższy czas napisać plan i ściągę jakąś zrobić dla pana męża, coby biedny nie oszalał, bo trochę spanikował na wieść o tym, że od jutra jestem donoszona

Czuję w ogóle od paru dni kłucie tak nisko i nie wiem, czy to oznacza jakąś tfu tfu infekcję czy tak ma być Wczoraj połaziłam z mamą po sklepach i jak poszłam spać koło północy tak obudziłam się dzisiaj po 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na stronie rodzić po ludzku jest automatycznie generujący się pdf. Jak czegoś nie wiedziałam, np. dlaczego ważne jest przystawienie dziecka do piersi przed urodzeniem łożyska, to wpisywałam to w Google i zaraz wyskakiwało mnóstwo artykułów.

Ja to chyba nie urodzę nigdy. Tyle ile ja wczoraj w domu zrobiłam, łącznie z myciem okien, praniem i prasowaniem zasłon, odkurzaniem i nic. Lekkie bóle miesiączkowe. Dziś od rana smażę naleśniki. Czopa nie widać, co to są przepowiadacze dalej nie wiem.

A dzisiaj mi się śniło że się kłóciłam z babciami bo mi dziecko podczas snu przebierały - było wg nich za lekko ubrane. Jedna to mu nawet czapkę z pomponem założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:06   #375
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Na stronie rodzić po ludzku jest automatycznie generujący się pdf. Jak czegoś nie wiedziałam, np. dlaczego ważne jest przystawienie dziecka do piersi przed urodzeniem łożyska, to wpisywałam to w Google i zaraz wyskakiwało mnóstwo artykułów.

Ja to chyba nie urodzę nigdy. Tyle ile ja wczoraj w domu zrobiłam, łącznie z myciem okien, praniem i prasowaniem zasłon, odkurzaniem i nic. Lekkie bóle miesiączkowe. Dziś od rana smażę naleśniki. Czopa nie widać, co to są przepowiadacze dalej nie wiem.

A dzisiaj mi się śniło że się kłóciłam z babciami bo mi dziecko podczas snu przebierały - było wg nich za lekko ubrane. Jedna to mu nawet czapkę z pomponem założyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślałam że po wczorajszym wieczorze chociaż z jeden skurcz mnie złapie, a tu totalnie nic.

Ból pleców przeszedł, Mały się rozciąga ile wlezie, a ja tak bardzo zazdroszczę tym które są już z Maluszkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:08   #376
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Maddd wielkie gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:11   #377
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ehh no nieźle się tutaj dzieje ciekawe kiedy pierwszy poród sn bo chętnie bym przeczytala już jakas relacje

Madd gratulacje wielkie trzymajcie się cieplutko !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja myślałam że po wczorajszym wieczorze chociaż z jeden skurcz mnie złapie, a tu totalnie nic.

Ból pleców przeszedł, Mały się rozciąga ile wlezie, a ja tak bardzo zazdroszczę tym które są już z Maluszkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola co ty tak się wyrywasz do tych skurczy? przeciez jeszcze dononoszona nie jestes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:19   #378
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Madd, gratulacje!!!

To rodzimy po kolei wg listy? 😁 Choć mnie na pewno ktoś wyprzedzi też nie mogę się zdecydować czy chce już rodzic. byłam dziś na ktg, wszystko dobrze, skurczy nie ma. W środę mam wizytę.

Moje dziecko od rana nie spało chyba wcale, bo cały czas szaleje w brzuchu.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:20   #379
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja bym mogła już. Tak na andrzejki na przykład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 12:21   #380
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Madd, gratulacje!!!



To rodzimy po kolei wg listy? Choć mnie na pewno ktoś wyprzedzi też nie mogę się zdecydować czy chce już rodzic. byłam dziś na ktg, wszystko dobrze, skurczy nie ma. W środę mam wizytę.



Moje dziecko od rana nie spało chyba wcale, bo cały czas szaleje w brzuchu.


Ja bym chciała zgodnie z listą, ale u mnie chyba to się nie uda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:23   #381
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Super, gratulacje. Szybkiego powrotu do sprawności i krótkich nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:25   #382
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mi tam jest dobrze w dwupaku myśle ze na prawdę ciąża mnie oszczędziła i nie mam/nie miałam za dużo powodów do marudzenia. Jedynie boje się ze jak było tak lajtowo w ciąży to poród i/albo połóg będzie hardcorem... podsumowując czekamy do grudnia!

A swoją droga to faktycznie nie było jeszcze SN u nas na wątku ciekawe która pierwsza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:38   #383
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Oglam, a w którym tc lekarka zgodziła Ci się na planowane CC? Ja idę we wtorek do lekarza, młoda nadal głową do góry, więc pewnie będziemy negocjować, bo on by chciał mnie trzymać 2w1 jak najdłużej... Zdrówka dla królika. Tak to jest, że takie akcje zawsze się zdarzają w najmniej odpowiednim momencie. Mój najstarszy pies np. miał próbę samobójczą w przeddzień mojego ślubu Gratulacje dla dzielnej mamy ️ Brawo! Babeczki górą


Dziewczynki, jak dobrze napisać plan porodu? Znaczy w sieci są różne wzory, ale jak ktoś jest totalnie zielony i przy niektórych punktach nie do końca wie, co byłoby dla niego najlepsze? Uznałam, że chyba najwyższy czas napisać plan i ściągę jakąś zrobić dla pana męża, coby biedny nie oszalał, bo trochę spanikował na wieść o tym, że od jutra jestem donoszona

Czuję w ogóle od paru dni kłucie tak nisko i nie wiem, czy to oznacza jakąś tfu tfu infekcję czy tak ma być Wczoraj połaziłam z mamą po sklepach i jak poszłam spać koło północy tak obudziłam się dzisiaj po 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Termin mam już ustalony od ponad miesiąca bo zależało mi, żeby to ona mnie operowała. A cc mam ustaloną na 2 dni przed terminem porodu (ten sam z USG i z miesiączki).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:45   #384
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Termin mam już ustalony od ponad miesiąca bo zależało mi, żeby to ona mnie operowała. A cc mam ustaloną na 2 dni przed terminem porodu (ten sam z USG i z miesiączki).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. A jeszcze głupie pytanie - gdyby akcja zaczęła się wcześniej to co się wtedy robi?
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:48   #385
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. A jeszcze głupie pytanie - gdyby akcja zaczęła się wcześniej to co się wtedy robi?

To wtedy szybko do szpitala i wykonują cc
Myślałam, że wcześniej będę miała ustalony termin cc, ale doktor chce aby córa posiedziała w brzuchu jak najdłużej, i żeby przy cc była już gotowa do przyjścia na świat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:49   #386
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Ehh no nieźle się tutaj dzieje ciekawe kiedy pierwszy poród sn bo chętnie bym przeczytala już jakas relacje

Madd gratulacje wielkie trzymajcie się cieplutko !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Ola co ty tak się wyrywasz do tych skurczy? przeciez jeszcze dononoszona nie jestes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie to że się wyrywam tylko wczorajszy wieczór serio miałam ciężki i myślałam że się to skończy skurczami 🤣 wiem że jeszcze nie jestem donoszona

Wszyscy wczoraj co u taty byli to mówili że teraz będzie odliczanie do mojego porodu bo wiedzą że im bliżej do świąt tym i bliżej do mojego tp.

My już w drodze do Wawy, marzę o tym żeby się przespać bo już na oczy ledwo widzę muszę pomyśleć o jakimś nowym łóżku u rodziców bo te co teraz jest już się do spania słabo nadaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:51   #387
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na szybko melduję, że Lena przyszła na świat poprzez cc o 9.30 3200g, 56 cm pozdrawiamy ze szpitala
Gratulacje super, że już masz przy sobie maluszka

Ciekawe kiedy pojawi się pierwszy chlopiec? Narazie coś się nie spieszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 12:55   #388
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Madd, gratulacje! Super, że rano poszło, to wieczorem już sobie wstaniesz i będziesz śmigać

Alicja, wbrew pozorom króliki są proste w obsłudze, tylko przed zakupem trzeba coś o nich poczytać. 99% potencjalnych problemów to nieodpowiednia dieta, która powoduje np. przerost zębów.
Jadę odwiedzić baryłkę po 19 i wtedy zapadnie decyzja o jego dalszym losie ;_;.

Kto jeszcze na wątku NIE JEST donoszony i nie rodzi na dniach? Ja dziś 36+4 i na bank dociągnę do grudnia.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 13:02   #389
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Madd, gratulacje! Super, że rano poszło, to wieczorem już sobie wstaniesz i będziesz śmigać

Alicja, wbrew pozorom króliki są proste w obsłudze, tylko przed zakupem trzeba coś o nich poczytać. 99% potencjalnych problemów to nieodpowiednia dieta, która powoduje np. przerost zębów.
Jadę odwiedzić baryłkę po 19 i wtedy zapadnie decyzja o jego dalszym losie ;_;.

Kto jeszcze na wątku NIE JEST donoszony i nie rodzi na dniach? Ja dziś 36+4 i na bank dociągnę do grudnia.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
U mnie 35+4 i rodzimy w święta

Dziadek ( mój tato) tam wczoraj "awantury" kręcił jak ktoś mówił ze się później Tomek urodzi lub wcześniej 🤣🤣🤣 już nie mogłam z niego.

Ciotka też coś tam pyta czy mam zgagę albo mi nogi puchną więc mówię że nie. To się śmiała że co roku mogę w ciąży chodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-24, 13:26   #390
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Madd, gratulacje! Super, że rano poszło, to wieczorem już sobie wstaniesz i będziesz śmigać

Alicja, wbrew pozorom króliki są proste w obsłudze, tylko przed zakupem trzeba coś o nich poczytać. 99% potencjalnych problemów to nieodpowiednia dieta, która powoduje np. przerost zębów.
Jadę odwiedzić baryłkę po 19 i wtedy zapadnie decyzja o jego dalszym losie ;_;.

Kto jeszcze na wątku NIE JEST donoszony i nie rodzi na dniach? Ja dziś 36+4 i na bank dociągnę do grudnia.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Też mam dziś 36+4 tc, ale mam wrażenie że to moje ostatnie dni w dwupaku... Mam takie wrażenie, ale w sumie nie mam żadnych skorczy i mam bardzo dużo energi, wiec zobaczymy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.