Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-11, 08:37   #4441
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja juz do koszykow mam wszystko pododawane, teraz tylko na raty będę zamawiać
Mamy starszakow niech się wypowiedzią, w Pepco wszystkie ciuchy wypadają rozmiar mniejsze czy tylko body i pajace?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się że większość. Dresy tak samo i kombinezony. Rajstopki. Przynajmniej wszystko na co ja trafiam mam wrażenie że te większe rozmiary typu 86/92 mają już mniejsza różnice ale dalej są wg mnie mniejsze niż z innych sklepów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 08:38   #4442
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Jeśli przy wyniotach, to jeszcze nie jest źle. Moja fizjo mówi, że wtedy wytwarza się największe ciśnienie i ogranizm nie jest do tego przyzwyczajony, więc to jest jeszcze, jeszcze akceptowalne. Gorzej, jeśli zdarzają się popuszczenia podczas kaszlu i kichania - wtedy ewidentnie trzeba popracować nad mięśniami, bo można się nabawić później rozejścia mięśni kresy białej. Ja miałam po 1 ciąży i już mam teraz
Mi się zdarzyło popuścić plamkę moczu po jakimś gwałtownym kichnięciu, czy kaszlu, ale może kilka razy przez tą ciążę jak do tej pory, co mnie zdziwiło.Może miałam pełny pęcherz, a może faktycznie mam słabe mięśnie Kegla. Jaka jest tego przyczyna?Poprzednia ciąża?Wtedy ćwiczyłam mięśnie Kegla, miałam rodzić naturalnie, ale wyszła na koniec cesarka.Czy od tej nowej ciąży...?

Ja już praktycznie jestem zdrowa. Jakieś resztki kataru spływają po nocy tylko. Co za ulga.

Jak moja córka była mała, nie było jeszcze Pepco. Pierwsze zakupy robiłam w Świecie Dziecka i pamiętam,że ceny wcale nie były niższe od tych co są teraz pomimo,że minęło aż 10lat.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-12-11 o 08:40
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 08:44   #4443
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja juz do koszykow mam wszystko pododawane, teraz tylko na raty będę zamawiać
Mamy starszakow niech się wypowiedzią, w Pepco wszystkie ciuchy wypadają rozmiar mniejsze czy tylko body i pajace?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już nie wrzucam do kosyzkow. Wczoraj źle zrobiłam przelew na allegro i w końcu zrobiłam przelew na cały koszyk oprócz tego co wybrałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 09:05   #4444
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Polowkowe miałam wczoraj właśnie, to tydzień temu była wizyta u lekarza prowadzącego i szybkie usg bo było 4 tyg przerwy, żeby łożysko zobaczyć i podstawowe pomiary zrobić. A wczoraj u specjalisty narządy przepływy itp


Jak już znamy płeć na 100% to jakoś tak nas bardziej wzięło że to już!! Mąż też wczoraj gadał jak najety choć zazwyczaj mówił że mamy czaaaaas, że spokojem. A wczoraj trzeba to trzeba tamto...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż też mówił,żeby coś kupić dla SYNA. Ja w 8/9tc kupiłam bluzę z napisem: little man, chyba coś przeczuwałam

Ale najbardziej cieszy mnie fakt, że lekarz nie widzi powodów do niepokoju. Aż zastanawiam się czy nie powtórzyć badań u innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 09:34   #4445
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Mój mąż też mówił,żeby coś kupić dla SYNA. Ja w 8/9tc kupiłam bluzę z napisem: little man, chyba coś przeczuwałam

Ale najbardziej cieszy mnie fakt, że lekarz nie widzi powodów do niepokoju. Aż zastanawiam się czy nie powtórzyć badań u innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszyć się!!!!
Ja muszę dziś coś kupić, tylko nie wiem co. Może ciuszki jakieś... Muszę to uczcić, że będę mniejszości w domu już mi młody dziś to wytknął "mamo, to nas chłopców będzie więcej niż dziewczynek hihihi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 09:39   #4446
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

W Pepco to raczej ze wszystkim loteria. Kiedyś kupiłam córce piżamę - bluzka była ze dwa rozmiary mniejsza, niż spodnie od tego samego kompletu. Body zawsze miały za długie rękawy w stosunku do tułowia. Z jakością też bardzo różnie - zdarzały się nietrzymające napy, otwory przez które nie mieściła się głowa, rzeczy krzywo zszyte. Teraz już nic tam nie kupuję. Czasem tylko kto mnie "uszczęśliwia" prezentem stamtąd.

Zamówiłam wózek, ale ma być u mnie dopiero pod koniec stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2019-12-11 o 09:41
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 10:06   #4447
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
W Pepco to raczej ze wszystkim loteria. Kiedyś kupiłam córce piżamę - bluzka była ze dwa rozmiary mniejsza, niż spodnie od tego samego kompletu. Body zawsze miały za długie rękawy w stosunku do tułowia. Z jakością też bardzo różnie - zdarzały się nietrzymające napy, otwory przez które nie mieściła się głowa, rzeczy krzywo zszyte. Teraz już nic tam nie kupuję. Czasem tylko kto mnie "uszczęśliwia" prezentem stamtąd.

Zamówiłam wózek, ale ma być u mnie dopiero pod koniec stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pepco loteria ale ja czasem kupuje. 4latka bluzy w większości ma z pepco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-11, 10:11   #4448
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Odebrałam wypis. Bakterii nie mam, po prostu to jakiś kamien/piasek diabelski nie wiadomo skąd (albo wiadomo, trampolina z pęcherza też swoje w tym pomogła). Jedyne co to erytrocyty i hemoglobina mi zleciała a leukocyty za to za wysokie. Jutro wizyta a teraz pije dalej wodę żeby to w końcu przeszło bo dalej nerka boli..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 10:26   #4449
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja już nie wrzucam do kosyzkow. Wczoraj źle zrobiłam przelew na allegro i w końcu zrobiłam przelew na cały koszyk oprócz tego co wybrałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to nie grozi bo zazwyczaj mam mniej na koncie niż w koszyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 12:55   #4450
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Gratulacje.
Zdęcia adapteru nie zrobiłam, rozładował mi się tel. jak ppjechałam po córkę do szkoły i już nie schodziłam potem do auta, ale zapewniam,że warto go kupić. Nie będziesz żałowała.


Super.

Kupiłam pierwszą rzecz dla mojej dziewuszki . Tą kołyskę co kiedyś Wam wrzucałam linka. Używaną,ale w stanie idealnym i to niedaleko gdzie mieszkamy. Gratis Pani doda jeszcze pościel minky do kołyski. Wszystko w cenie 250zł.
Cudna ta kołyska

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja idę w czwartek na wizytę, ciekawe czy moja dziewczynka nadal nią będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różnie może być, biorąc pod uwagę wątek hihi
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 15:24   #4451
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja po polowkowych. Wszystko w normie 20+1 waga 384g

No i bez zmian chłopczyk na 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-11, 16:03   #4452
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Ja po polowkowych. Wszystko w normie 20+1 waga 384g

No i bez zmian chłopczyk na 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje .Kolejny facet.

Mam straszne zatwardzenia pomimo jedzenia owoców i picia dużuch ilości płynów. Chyba będę musiała kupić jakieś czopki. To ten progesteron tak działa niestety. Cały czas mam, ale teraz to już masakra.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:18   #4453
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja dzisiaj odebrałam badania i doktorek mi powiedział że mam za dużo leukocytow w moczu i mam brać coś z żurawina, zapomniałam nazwy jutro podpytam w aptece, poza tym od piątku nic się nie zmieniło, ptaszek dalej między nogami i serduszko pięknie bije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:21   #4454
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ale chłopiorów 🙈 gratuluję 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:24   #4455
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

gratuluje udanych wizyt <3 ja tez mam przeczucia ze jednak bedzie chlopak jakos ta dziewczynka mnie nie przekonuje, nie wiem czemu
u nas domowy szpital, młody przyniosl ze zlobka zapalenie spojowek, mnie zlapalo przeziebienie i podczas wczorajszej wizyty u gina ledwo mówiłam i dostalam antybiotyk, dzis juz duzo lepiej...
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:27   #4456
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U nas dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:39   #4457
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Gratuluję wizyt!!

Sezon chorobowy w pełni oby szybko przeszło

Moj syn ma stracha przed dorastaniem (5lat). Jesteśmy na etapie rozmów, tzn on je zaczyna, na temat umierania starości, nieba, Boga itp. Jest przerażony, co wieczór mi płaczę ze on chce ze mną być cały czas i ja nie mogę nigdy umrzeć. Już naciagam fakty i mówię że zawsze będę z nim, bo na początku to tłumaczyłam że zawsze będę z nim w serduszku ale już nawet tego nie dodaje teraz tylko poprostu że będę. Na hasło że będzie miał kiedyś żonę - płacz bo on chce zawsze z mamusią. Dzis w bajce dorastają a dziewczynka pierwszy raz poszłam do lasu. No to na pytanie dlaczego poszła sama odpowiedziałam że Jk dziecko dorasta to zaczyna być barzziej samodzielne i on też kiedyś będzie taki duży że będzie chodzić z sam z kolegami na plac zabaw. No i płacz że on chce zawsze z mamusią na plac chodzić. Ehhh emocjonalny bardzo ten mój chlopaczek dzis mnie olsnilo, bo on się martwi że kiedyś nie będzie mieć rodziny itp (żona go nie przekonuje ) to mówię że przecież rodzinę ma coraz większą, że teraz jeszcze brata ma. No to się ucieszył, a tuż przed zaśnięciem się pyta czy brat umrze ostatni, bo najmłodszy będzie, to znaczy że zawsze z nim będzie. Jejciu dorastanie musi być przerażające, co w tej małej główce się kotluje serducho mi pęka jak on tak cierpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 21:12   #4458
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

JA też po połówkowych <3 chłopak waży pół kilo
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 07:23   #4459
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hejka, jak samopoczucie? Ja się świetnie czuję, miałam wizyte we wtorek ale bez usg bo dopiero 4 .12 były połówkowe. Wszystko ok, na razie przybiram 1 kg na 3 tyg, dopiero drugi na plus, 7 schudłam więc jest dalej -5 ciesze sie bo mam sporą nadwage i musze bardzo uważać.
W poprzednich ciążach w ogóle nie zwracałam na to uwagi ale też tragicznie nie tyłam.

Bardzo bym prosiłano dopisanie na liste bo mnie gam nie ma pisałam jakieś wiadoości kiedyś ale może coś sie zgubiło
Mam 33lata, termin na 21.04 i będzie na 100% dziewczynka Alicja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-12, 07:52   #4460
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Hejka, jak samopoczucie? Ja się świetnie czuję, miałam wizyte we wtorek ale bez usg bo dopiero 4 .12 były połówkowe. Wszystko ok, na razie przybiram 1 kg na 3 tyg, dopiero drugi na plus, 7 schudłam więc jest dalej -5 ciesze sie bo mam sporą nadwage i musze bardzo uważać.
W poprzednich ciążach w ogóle nie zwracałam na to uwagi ale też tragicznie nie tyłam.

Bardzo bym prosiłano dopisanie na liste bo mnie gam nie ma pisałam jakieś wiadoości kiedyś ale może coś sie zgubiło
Mam 33lata, termin na 21.04 i będzie na 100% dziewczynka Alicja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przytyłam od ostatniej wizyty 3kg.. Teraz ważę tyle ile przed ciąża. Mimo, że jestem w miarę szczupła to muszę już zacząć uważać na to co jem, bo mam coraz większe zachcianki a jak dalej tak pójdzie z przybieraniem na wadze to w kwietniu będę małym wielorybem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 08:31   #4461
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

To u mnie z wagą chyba chwilowy spokój. Na początku szybko szła w górę i mam niby 5,5kg na plusie ale od miesiąca waga stoi wiec może nie będzie tragicznie. Ja mam dziś wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 08:36   #4462
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ciąża cukrzycowa ! Witam ja mam nadzieję , że dziś wychodzę plus taki z ubezpieczalni wpłyną pieniążki za to leżenie 3 doby to w zasadzie 4 dni .
Do diabetologa się dostać mogę zapomnieć termin 7 stycznia a wzasadzie po 7 ..
Więc ciekawie mogę prywatnie ale termin to luty haha więc poczekam na NFZ . Pomorze zaczyna szybko ferie to i lekarze wolne mają ..
Wypis po 12 są ,ale dużo ludzi dziś idzie do domków więc pewnie to trochę zejdzie
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 08:53   #4463
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
To u mnie z wagą chyba chwilowy spokój. Na początku szybko szła w górę i mam niby 5,5kg na plusie ale od miesiąca waga stoi wiec może nie będzie tragicznie. Ja mam dziś wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki 🤞

Ja na plusie mam niecałe 4kg, uważam to za cud, bo słodycze wpierdzielam jak szalona nasze dziecko przykoksiło na czekoladach i jabłkach 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:12   #4464
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć,

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Hejka, jak samopoczucie? Ja się świetnie czuję, miałam wizyte we wtorek ale bez usg bo dopiero 4 .12 były połówkowe. Wszystko ok, na razie przybiram 1 kg na 3 tyg, dopiero drugi na plus, 7 schudłam więc jest dalej -5 ciesze sie bo mam sporą nadwage i musze bardzo uważać.
W poprzednich ciążach w ogóle nie zwracałam na to uwagi ale też tragicznie nie tyłam.

Bardzo bym prosiłano dopisanie na liste bo mnie gam nie ma pisałam jakieś wiadoości kiedyś ale może coś sie zgubiło
Mam 33lata, termin na 21.04 i będzie na 100% dziewczynka Alicja.
Masz podobny termin jak ja. Ja mam 22 kwietnia. Ciekawe, która dziewczynka będzie szybciej na świecie .

Ja boję się stanąć na wagę. Po ostatniej wizycie u lekarza i ważeniu, unikam wagi. Ale kręgosłup i stopy odczuwają przyrosty. Następne ważenie czeka mnie 23 grudnia na wizycie u lekarza. I tak nie będę ograniczała jedzenia, bo czuję głód i jak nie zjem, to mi słabo. Ograniczyłam niezdrowe posiłki i tylko tyle mogę zrobić. Jak mi się chce jeść , to nie będę chodziła głodna przecież. W poprzedniej ciąży przybrałam 20kg i nie ograniczałam się i po porodzie szybko zrzuciłam. Nie miałam cukrzycy ciążowej. Mam nadzieję,że tym razem też szybko ze mnie zlecą kg po porodzie. Ciąża to jedyny stan, kiedy kg się mnie lubią.Jakoś przeżyję jeszcze te 4mce. Po ostatniej ciąży musiałam brać serie masaży, bo miałam ostro sfiksowany kręgosłup właśnie przez te dodatkowe kg.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
To u mnie z wagą chyba chwilowy spokój. Na początku szybko szła w górę i mam niby 5,5kg na plusie ale od miesiąca waga stoi wiec może nie będzie tragicznie. Ja mam dziś wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia!

Wczoraj wieczorem zrobiłam krewetki na maśle w sosie cytrynowo czosnkowym, z chilli i natką pietruszki. Trochę oddałam mężowi, a potem mu wygadywałam,że się nie najadłam,a zjadłam więcej niż zwykle. Dzisiaj pojadę specjalnie po krewetki i zrobię powtórkę, tym razem zjem wszystko sama. Masakra, co ta ciąża robi z człowiekiem.Ja przez cały dzień myślę głównie o jedzeniu.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-12-12 o 09:15
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:13   #4465
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nie mogę się zdecydować, termin na ok 12-15 kwiecień (choć szykuje się na ciut wcześniej) rampersy (krótkie spodenki z krótkim rękawkiem) kupić 62 czy 68? Jak myślicie. Nie mogę sobie przypomnieć jak taki dzidziuś rośnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:20   #4466
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować, termin na ok 12-15 kwiecień (choć szykuje się na ciut wcześniej) rampersy (krótkie spodenki z krótkim rękawkiem) kupić 62 czy 68? Jak myślicie. Nie mogę sobie przypomnieć jak taki dzidziuś rośnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy jak duży się urodzi ,ale ja bym wzięła i 62 i jedne na 68.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:20   #4467
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować, termin na ok 12-15 kwiecień (choć szykuje się na ciut wcześniej) rampersy (krótkie spodenki z krótkim rękawkiem) kupić 62 czy 68? Jak myślicie. Nie mogę sobie przypomnieć jak taki dzidziuś rośnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym wzięła i 62 i 68 Upalne dni trafią się na pewno i w maju i we wrześniu, rozmiar się zdąży zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:33   #4468
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ciąża cukrzycowa ! Witam ja mam nadzieję , że dziś wychodzę plus taki z ubezpieczalni wpłyną pieniążki za to leżenie 3 doby to w zasadzie 4 dni .
Do diabetologa się dostać mogę zapomnieć termin 7 stycznia a wzasadzie po 7 ..
Więc ciekawie mogę prywatnie ale termin to luty haha więc poczekam na NFZ . Pomorze zaczyna szybko ferie to i lekarze wolne mają ..
Wypis po 12 są ,ale dużo ludzi dziś idzie do domków więc pewnie to trochę zejdzie
A jak te cukru twoje wyszły? Ja mam diabetologa za tydzień. Czekałam 3 tygodnie. .. i gdzie to zapewnienie, że w ciąży do specjalisty 7 dni się czeka max. No nic, wiem że to i tak szybko się udało. Dietę stosuje ( powiedzmy :p) ,cukru sprawdzam. Tragedii nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Curly ja też termin na 22 kwietnia i też dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować, termin na ok 12-15 kwiecień (choć szykuje się na ciut wcześniej) rampersy (krótkie spodenki z krótkim rękawkiem) kupić 62 czy 68? Jak myślicie. Nie mogę sobie przypomnieć jak taki dzidziuś rośnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym kupiła i takie i takie. Ale nie za dużo. Bo pogody nie przewidzimy. W maju może być 30 stopni a w czerwcu 18. Loteria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:38   #4469
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Chyba sporo nas na 22.04. Bo i ja (też zależy od aplikacji), ale chłopiec ginekolog wpisała mi na 25.04, ale w sumie nie wiem jak jej to wyszło 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 09:40   #4470
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Ciąża cukrzycowa ! Witam ja mam nadzieję , że dziś wychodzę plus taki z ubezpieczalni wpłyną pieniążki za to leżenie 3 doby to w zasadzie 4 dni .
Do diabetologa się dostać mogę zapomnieć termin 7 stycznia a wzasadzie po 7 ..
Więc ciekawie mogę prywatnie ale termin to luty haha więc poczekam na NFZ . Pomorze zaczyna szybko ferie to i lekarze wolne mają ..
Wypis po 12 są ,ale dużo ludzi dziś idzie do domków więc pewnie to trochę zejdzie
W ciąży termin powinnaś mieć max w ciągu tygodnia. Jak w jednej przychodni sir nie uda to próbuj w innej. Ja co prawda do endokrynologa czekalam 2 tygodnie gdzie normalne terminy były za pół roku.

Która z was brala lub bierze żelazo w tabletkach zalecane przez lekarza lub miała zdiagnozowana anemię?
Bo po samopoczuciu zaczynam ja podejrzewac. Jutro pójdę na badanie krwi i zbadam sobie również ferrytyne. Ale zastanawiam się jeszcze jakie badania mogę zrobić i jaki suplement kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.