Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-06, 10:03   #4741
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dobry... Agent sie spoznil 10 minut..... Juz wychodzilismy. Na szybko pokazujemy a oni zdziwieni gdzie ten posspiech bo TYLKO 10minut sie spoznili.... No pokazali caly professionalism w ciagu tych 10 minut.... Nawet sobie nie zdaja sprawy tutaj jakie to nieprofesjonalne.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 10:08   #4742
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 10:19   #4743
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87566026]Treść usunięta[/QUOTE]U mnie to samo... strasznie chciałabym inne mieszkanie, ale ceny tak poszły w gore... I tez nie robiłam remontu, bo mieliśmy kupować, a teraz sama nie wiem, co robić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 10:32   #4744
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dobry... Agent sie spoznil 10 minut..... Juz wychodzilismy. Na szybko pokazujemy a oni zdziwieni gdzie ten posspiech bo TYLKO 10minut sie spoznili.... No pokazali caly professionalism w ciagu tych 10 minut.... Nawet sobie nie zdaja sprawy tutaj jakie to nieprofesjonalne.
ale się dzieje u Was....
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87566026]Treść usunięta[/QUOTE]
Ceny mieszkań teraz są kosmiczne, dlatego zdecydowaliśmy jednak na sprzedaż.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 12:24   #4745
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
czy takie cuda mają w Ikei?
a to nie wiem, ja miałam kuchnię na zamówienie robioną ale to koszt chyba kilkukrotnie wyższy jak w ikea

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87565969]Treść usunięta[/QUOTE]

domyk to chyba teraz już standad jak i wolnoopadająca klapa w kibeku jak jestem gdzieś gdzie jest normalna to prawie zawał mam na "☠☠☠s" klapy
ja mam i wyżej szafki (mąż wysoki i ja nie taka mała), szersze (głębsze) blaty żeby więcej się zmieściło, no i szafki długie aż prawie pod sam sufit - mega pakowne
generalnie wszystko co mogłam nawymyślać to nawymyślałam w długościach/szerokościach i podziale kuchni na część bardziej nowoczesną która wygląda jak szara ściana i ma szafki na dotyk i druga częśc na staroangielki białe szafki z rozetami itd.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 12:53   #4746
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Podczytuje...
Fajne rozwiazanie z napisani3m na planie Co gdzie bedziemy trzymac. Jedyny problem to ewolucja... I nasze zachcianki wiec warto troche miejsca miec w zapasie.
Ja mam wysokie szafki chyba na 95cm.firmy nie chca robic bo material wowczas bardzo drogo wychodzi. No I zawiasy musza byc porzadne Czyli drogue aby te wieksze drzwiczki utrzymaly. Czyli cena wysoka I zmniejsza sie profit jaki moga nalozyc.

W naroznych szafkach dolnych polecam karuzele. Szybko wszystko mozna znalezc I wyciagnac.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 14:25   #4747
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Czesc Dziouszki macham Wam
i melduje ze co podgonie odwyk zaraz znowu wpadne w bagno...albo nawrot alergii. Ale dosc grzecznie sie trzymam, i specjalnych oskarow kosmetycznych nie bedzie.
Odliczam dni do majowki i tak to grzeje.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Korinka jesli wezmiesz ikee to trzymaj w sejfie kwity.
Serio radze, rozne rzeczy sie dzieja( ja mam wtopione z ichnia bateria + zlew(szczegol ze jak wol ich napis) no ale przy przeprowadzce tesciowej wywalilam papiury i upa.
tylko kwity do ewent reklamaci wiec takze siak jak ich brak.
szafa pax tez moglaby byc szczelniejsza, ale jak pomysle ze mam tylko instrukcje a rachunku do niej nie moge znalezc to udaje ze jest ok bo z nimi nic nie ugram
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 14:36   #4748
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 14:45   #4749
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
a to nie wiem, ja miałam kuchnię na zamówienie robioną ale to koszt chyba kilkukrotnie wyższy jak w ikea

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



moja pralko-suszarka electrolux umarła (w zasadzie prała ale przestała suszyć) równo po 2latach, próby naprawy poserwisowej nie pomogły, tylko starcilismy kasę niepotrzebnie
samsung to epopeja przez kilka mieięcy regularnie co tydzień wracała do serwisu i była tam po kilka tygodni (kilka tygodni bez pralki przy dwójce osób ćwiczącej 5x w tygodniu daje.. no tonę prania samcyh sportowych ciuchów), genaralnie nie polecam syf kiła i mogiła samsung się poddał uznał model za wadliwy i oddał kasę (dopiero po 3 miesiącach od decyzji oddali kasę), generalnie przy bardzo licznych odwiedzinach serwisu u mnie w domu i za każdym razem niemożliwości naprawy na miejscu tylko przysyłania osobnego kuriera po sprzet i zabieraniu do nich na warsztat nasłuchałam się opowieści o wybuchającej pralce samsunga! pralkach które mają samozapłon i jednym mieszkaniu które trochę przez to spłonęło i w ogóle.. no ich pralki już raczej nie kupie
teraz mam pralko suszarkę LG i odpukać jestem zadowolona i mogę polecić
a ja jestem szop pracz uwielbiam pranko i pralki zmywarki wszystko

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



domyk to chyba teraz już standad jak i wolnoopadająca klapa w kibeku jak jestem gdzieś gdzie jest normalna to prawie zawał mam na "☠☠☠s" klapy
ja mam i wyżej szafki (mąż wysoki i ja nie taka mała), szersze (głębsze) blaty żeby więcej się zmieściło, no i szafki długie aż prawie pod sam sufit - mega pakowne
generalnie wszystko co mogłam nawymyślać to nawymyślałam w długościach/szerokościach i podziale kuchni na część bardziej nowoczesną która wygląda jak szara ściana i ma szafki na dotyk i druga częśc na staroangielki białe szafki z rozetami itd.
Ja też jak gdzieś jestem, to trzaskam klapą jak u siebie i czekam aż się sama domknie Ale ostatnio w restauracji niezłego huku narobiłam, bo domyku nie było
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 15:32   #4750
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Nienawidzę tych samoopadających klap Mam normalną heheh
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 17:22   #4751
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny posiadające Foreo Lunę - jesteście na dłuższą metę zadowolone ze szczoteczki? Kiedyś miałam wersję Play ale już gdzieś zaginęła w akcji. Teraz jest wersja Luna Mini w dobrej cenie w SuperPharm i się waham czy wziąć
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-06, 17:45   #4752
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadające Foreo Lunę - jesteście na dłuższą metę zadowolone ze szczoteczki? Kiedyś miałam wersję Play ale już gdzieś zaginęła w akcji. Teraz jest wersja Luna Mini w dobrej cenie w SuperPharm i się waham czy wziąć
Mam tę na bateryjkę, nie pamiętam, który to model. Nie używam codziennie. Na dłuższą metę miała za duże działanie abrazyjne. Teraz używam jakieś 2-3 razy w tygodniu jako formę pilingu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 17:56   #4753
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadające Foreo Lunę - jesteście na dłuższą metę zadowolone ze szczoteczki? Kiedyś miałam wersję Play ale już gdzieś zaginęła w akcji. Teraz jest wersja Luna Mini w dobrej cenie w SuperPharm i się waham czy wziąć
Niespecjalnie. Miałam po niej zaczerwienienia tam, gdzie skóra jest wrażliwsza. Jestem też po wolumetrii, więc nie jest przyjemna w stosowaniu. Oczyszcza jak gąbka syrenka albo peeling korundowy, ale kształt jest nieporęczny. Żałuję, że nie wzięłam klasycznej sonicznej szczoteczki z włosiem zamiast Foreo Luna.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 19:05   #4754
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam tę na bateryjkę, nie pamiętam, który to model. Nie używam codziennie. Na dłuższą metę miała za duże działanie abrazyjne. Teraz używam jakieś 2-3 razy w tygodniu jako formę pilingu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Niespecjalnie. Miałam po niej zaczerwienienia tam, gdzie skóra jest wrażliwsza. Jestem też po wolumetrii, więc nie jest przyjemna w stosowaniu. Oczyszcza jak gąbka syrenka albo peeling korundowy, ale kształt jest nieporęczny. Żałuję, że nie wzięłam klasycznej sonicznej szczoteczki z włosiem zamiast Foreo Luna.
Dzięki uratowałyście mi kasę
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-06, 20:22   #4755
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Czesc Dziouszki macham Wam
i melduje ze co podgonie odwyk zaraz znowu wpadne w bagno...albo nawrot alergii. Ale dosc grzecznie sie trzymam, i specjalnych oskarow kosmetycznych nie bedzie.
Odliczam dni do majowki i tak to grzeje.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------



Korinka jesli wezmiesz ikee to trzymaj w sejfie kwity.
Serio radze, rozne rzeczy sie dzieja( ja mam wtopione z ichnia bateria + zlew(szczegol ze jak wol ich napis) no ale przy przeprowadzce tesciowej wywalilam papiury i upa.
tylko kwity do ewent reklamaci wiec takze siak jak ich brak.
szafa pax tez moglaby byc szczelniejsza, ale jak pomysle ze mam tylko instrukcje a rachunku do niej nie moge znalezc to udaje ze jest ok bo z nimi nic nie ugram
Mam ich kartę i wszystkie transakcje tam są na szczęście w Ikei nie ma problemów z reklamacja. [1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87566768]Treść usunięta[/QUOTE] to co teraz kupisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 07:40   #4756
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dzięki uratowałyście mi kasę
A ja mam dokładnie z SuperPharm i baardzo lubię co prawda nie mam porównania z innymi szczotkami foreo, ale w porównaniu ze szczoteczką z włosiem (miałam kieedyś taką z remingtona) zdecydowanie wygrywa. Może dlatego, że zwykła szczotka bardzo mnie podrażnia? No nie ważne, ale uważam że ta mała play plus jest całkiem spoko. Nie ma żadnego minutnika (nie wiem czy w innych wersjach jest) jest trochę mała, ale dzięki temu mało miejsca zajmuje. No i nic mnie nie podrażnia. A i cały czas jadę na pierwszej baterii, mam ją z rok, używam 3razy w tygodniu. Kupiłam ją w jakiejś promocji w SP za 150pln.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 07:50   #4757
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadające Foreo Lunę - jesteście na dłuższą metę zadowolone ze szczoteczki? Kiedyś miałam wersję Play ale już gdzieś zaginęła w akcji. Teraz jest wersja Luna Mini w dobrej cenie w SuperPharm i się waham czy wziąć

Mam dużą Lunę 1 i taka maleńką jednorazową na wyjazdy, bo nie wyobrażam sobie życia bez Foreo. Używam codziennie od lat. Mam cerę wrażliwą i po włosianej Clarisonic miałam masakrę na twarzy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 08:57   #4758
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 655
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadające Foreo Lunę - jesteście na dłuższą metę zadowolone ze szczoteczki? Kiedyś miałam wersję Play ale już gdzieś zaginęła w akcji. Teraz jest wersja Luna Mini w dobrej cenie w SuperPharm i się waham czy wziąć

Mam mini i mimo, że mam bardzo wrażliwą cerę, naczynka i tendencję do rumienia nic się nie dzieje, używam 1-2 razy w tygodniu, miałam taką szczoteczkę z włosami to była totalna katastrofa, naczynka pękały jak szalone, cera podrażniona, przy Foreo nic się nie dzieje, ale też nie używam jej codziennie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 10:01   #4759
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam ich kartę i wszystkie transakcje tam są na szczęście w Ikei nie ma problemów z reklamacja. to co teraz kupisz?
no czyli juz masz z nimi doswiadczenia reklamacyjne?Zdradz co padlo

Irmina, Korinka - tak karta ok.

Mam teraz karte (madry Polak po szkodzie) zalozylam w koncu ale te wczesniejsze zakupy byly bez karty z tz, bo kolejka bo szybko... i gdybym miala dowod zaplaty bym odzyskala kase za baterie a tak ani dopasowac inną tylko wymiana calosci
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-07, 10:23   #4760
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ale się dzieje u Was....

Ceny mieszkań teraz są kosmiczne, dlatego zdecydowaliśmy jednak na sprzedaż.
no dzieje sie....temat na film typu Bareja.
Wczoraj np. agent jakis zadzwonil i dopytuje sie 3 sypialnie, taras, kuchnia , taras na dachu no i garaz na 2 samochody...przy garazu zaczyna mi mowic ze nie mam garazu bo ona bardzo dobrze te domy w tej okolicy wszystkie zna i nie ma domu z garazem podwojnym a to jest wlasciwie zabudowana wiata na podjezdzie..... podnioslo mi sie cisnienie i powtarzam ze mam murowany garaz zamykany automatycznie na prawie 50m2....na co ona podniesionym glosem, no ale jak wytlumaczyc klientowi ze wiata to garaz. . Oczywiscie pojecia idiotka nie ma ze jest kilka domow z garazami podziemnymi. Jak promotor budowal domy to przejechal sie z kosztami bo skala okazala sie bardzo twarda do kucia podziemnych garazy, wiec tylko kilka domow ma garaze podziemne ze wzgledu na koszta , automatycznie cena jest inna wiadomo. Pozzniej pytam o prowizje ...5% mowie ze moja cena stoto X , jak chce moze sobie nalozyc extra....a ta do mnie podniesionym glosem ze moja cena jest z kosmosu czy ja wiem jak ciezko sprzedac domy bla bla bla...wiec powiedzialam ze jest cienkim agentem jak nie potrafi domu sprzedac o porzadnych parametrach i czas zastanowic sie nad zmiana pracy i sie wylaczylam.
nosz maja tupet!


pozniej byla jazda jeszcze z innymi agentami... TZ zostawilam...bo ja na trzezwo nie dalam rady!

Potem byl kolejny klient spozniony jeszcze od agenta ktory najprawdopodobniej sprzeda nasz dom bo jest po prostu rasowym sprzedawca co widzielismy jak przyjechal z 1szym klientem- kontrola sytuacji od A do Z, ach no i znowu Wlosi Klient ma wrocic z samochodem czy wjedzie jego czolg do garazu ....no na zakrecie moze byc problem bo projektowal idiota i zakreca sie o 90 stopni ostro pod gore a zbyt szeroko nie jest i np kiedys jak mielismy Honde Legend coupe to zablokowalismy sie na podjezdzie....

no i z tego wszytskiego wyprzedaze sie u mnie koncza a ja jeszcze w sklepach nie bylam. Dzis zrobilam dzien luzny, tylko po poludniu mam robote na kilka godzin.

O urzedach nie wspominam, bo jest MASAKRA>>...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 10:40   #4761
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
no czyli juz masz z nimi doswiadczenia reklamacyjne?Zdradz co padlo

Irmina, Korinka - tak karta ok.

Mam teraz karte (madry Polak po szkodzie) zalozylam w koncu ale te wczesniejsze zakupy byly bez karty z tz, bo kolejka bo szybko... i gdybym miala dowod zaplaty bym odzyskala kase za baterie a tak ani dopasowac inną tylko wymiana calosci
Koleżanka w pracy reklamowała drzwi od szafy i bez problemu wymienili, druga oddawała złożoną już szafkę kuchenną i też zwrot bez problemów.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no dzieje sie....temat na film typu Bareja.
Wczoraj np. agent jakis zadzwonil i dopytuje sie 3 sypialnie, taras, kuchnia , taras na dachu no i garaz na 2 samochody...przy garazu zaczyna mi mowic ze nie mam garazu bo ona bardzo dobrze te domy w tej okolicy wszystkie zna i nie ma domu z garazem podwojnym a to jest wlasciwie zabudowana wiata na podjezdzie..... podnioslo mi sie cisnienie i powtarzam ze mam murowany garaz zamykany automatycznie na prawie 50m2....na co ona podniesionym glosem, no ale jak wytlumaczyc klientowi ze wiata to garaz. . Oczywiscie pojecia idiotka nie ma ze jest kilka domow z garazami podziemnymi. Jak promotor budowal domy to przejechal sie z kosztami bo skala okazala sie bardzo twarda do kucia podziemnych garazy, wiec tylko kilka domow ma garaze podziemne ze wzgledu na koszta , automatycznie cena jest inna wiadomo. Pozzniej pytam o prowizje ...5% mowie ze moja cena stoto X , jak chce moze sobie nalozyc extra....a ta do mnie podniesionym glosem ze moja cena jest z kosmosu czy ja wiem jak ciezko sprzedac domy bla bla bla...wiec powiedzialam ze jest cienkim agentem jak nie potrafi domu sprzedac o porzadnych parametrach i czas zastanowic sie nad zmiana pracy i sie wylaczylam.
nosz maja tupet!


pozniej byla jazda jeszcze z innymi agentami... TZ zostawilam...bo ja na trzezwo nie dalam rady!

Potem byl kolejny klient spozniony jeszcze od agenta ktory najprawdopodobniej sprzeda nasz dom bo jest po prostu rasowym sprzedawca co widzielismy jak przyjechal z 1szym klientem- kontrola sytuacji od A do Z, ach no i znowu Wlosi Klient ma wrocic z samochodem czy wjedzie jego czolg do garazu ....no na zakrecie moze byc problem bo projektowal idiota i zakreca sie o 90 stopni ostro pod gore a zbyt szeroko nie jest i np kiedys jak mielismy Honde Legend coupe to zablokowalismy sie na podjezdzie....

no i z tego wszytskiego wyprzedaze sie u mnie koncza a ja jeszcze w sklepach nie bylam. Dzis zrobilam dzien luzny, tylko po poludniu mam robote na kilka godzin.

O urzedach nie wspominam, bo jest MASAKRA>>...
Na długo zapamiętasz sprzedaż tego domku
współczuję, oby szybko poszedł do mnie chwilowo pośrednicy przestali wydzwaniać ... pomimo że ogłoszenia nie było, to i tak dzwonili... jedna też mi powiedziała że cena z kosmosu, ona zna rynek, osiedle i w życiu za takie pieniądze nie sprzedamy... no chyba że jest wyjątkowy- no jest, bo jest nasz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 11:50   #4762
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Koleżanka w pracy reklamowała drzwi od szafy i bez problemu wymienili, druga oddawała złożoną już szafkę kuchenną i też zwrot bez problemów.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


Na długo zapamiętasz sprzedaż tego domku
współczuję, oby szybko poszedł do mnie chwilowo pośrednicy przestali wydzwaniać ... pomimo że ogłoszenia nie było, to i tak dzwonili... jedna też mi powiedziała że cena z kosmosu, ona zna rynek, osiedle i w życiu za takie pieniądze nie sprzedamy... no chyba że jest wyjątkowy- no jest, bo jest nasz
no oby poszedl szybko bo mam alergie coraz wieksza na niektorych agentow....

Wczoraj agent ktory sie spoznil TYLKO 10 min, bez przepraszam !!! byl oprowadzany przez TZ-ta. Na zakonczenie babka / dwoch przyjechalo facio tzw niby senior i babka/ pyta TZ-ta.... Uwaga HIT!

''Jakie sa mocne punkty tego domu''

Szczerze-wyszlam na taras bo inaczej bym ja smiechem zabila. no jak to jakie?
* basen olimpijski
* ladowisko dla helikopterow
* widok na wodospady Niagara

pozostaje sie smiac . natomiast jak sie pomysli ze chca prowizje 5% co stanowi wiecej niz roczny zarobek bardzo wielu ludzi tutaj, to pytanie co za idiotow firma miedzynarodowa wysyla do klientow Rzekomo profesjonalny agent nie potrafi ocenic nieruchomosci.....Niezla firmie wizytowke wystawila.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

LF - box walentynkowy. ale nie kusi 285zeta.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 12:04   #4763
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no oby poszedl szybko bo mam alergie coraz wieksza na niektorych agentow....

Wczoraj agent ktory sie spoznil TYLKO 10 min, bez przepraszam !!! byl oprowadzany przez TZ-ta. Na zakonczenie babka / dwoch przyjechalo facio tzw niby senior i babka/ pyta TZ-ta.... Uwaga HIT!

''Jakie sa mocne punkty tego domu''

Szczerze-wyszlam na taras bo inaczej bym ja smiechem zabila. no jak to jakie?
* basen olimpijski
* ladowisko dla helikopterow
* widok na wodospady Niagara

pozostaje sie smiac . natomiast jak sie pomysli ze chca prowizje 5% co stanowi wiecej niz roczny zarobek bardzo wielu ludzi tutaj, to pytanie co za idiotow firma miedzynarodowa wysyla do klientow Rzekomo profesjonalny agent nie potrafi ocenic nieruchomosci.....Niezla firmie wizytowke wystawila.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

LF - box walentynkowy. ale nie kusi 285zeta.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 12:10   #4764
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
cdn.

cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 12:14   #4765
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
cdn.

grunt to poczucie humoru
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 12:52   #4766
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
grunt to poczucie humoru
ba!! zawsze moze byc gorzej...np. zero zainteresowania i tym samym zero akcji
POczucie humoru pomaga bardzo. czesto w absurdalnej sytuacji potrafimy znalezc cos co nas rozbawi. Ciekawe ze Polacy i Anglicy - moj TZ- maja tak podobne poczucie humoru! czyli czarny humor rules!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 13:40   #4767
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no oby poszedl szybko bo mam alergie coraz wieksza na niektorych agentow....

Wczoraj agent ktory sie spoznil tylko 10 min, bez przepraszam !!! Byl oprowadzany przez tz-ta. Na zakonczenie babka / dwoch przyjechalo facio tzw niby senior i babka/ pyta tz-ta.... Uwaga hit!

''jakie sa mocne punkty tego domu''

Szczerze-wyszlam na taras bo inaczej bym ja smiechem zabila. No jak to jakie?
* basen olimpijski
* ladowisko dla helikopterow
* widok na wodospady niagara

pozostaje sie smiac . Natomiast jak sie pomysli ze chca prowizje 5% co stanowi wiecej niz roczny zarobek bardzo wielu ludzi tutaj, to pytanie co za idiotow firma miedzynarodowa wysyla do klientow Rzekomo profesjonalny agent nie potrafi ocenic nieruchomosci.....niezla firmie wizytowke wystawila.

---------- dopisano o 11:50 ---------- poprzedni post napisano o 11:37 ----------

lf - box walentynkowy. Ale nie kusi 285zeta.
lf?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 13:50   #4768
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
lf?
lookfantastic
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 14:21   #4769
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
lookfantastic
Aaaa dzięki, kompletnie nie skojarzyłam. Ale nie kusi mnie ten box...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-07, 18:29   #4770
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

ja kupilam teraz Samsunga pralkosuszarce - na razie zrobiłam jedno pranie z suszeniem, zacznie 3 h ale jakos mocno wygniecione wyszło.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.