Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-05, 08:39   #2521
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć.
Przed pierwszym porodem czytałam jak to wszystko wygląda. Napisałam plan porodu, punkt po punkcie. I wiecie co, rzeczywistość była zupełnie inna. Moim celem było jak najszybciej przestać się męczyć w tym bólu, a najgorsze było to, że nie wiedziałam ile poród potrwa. Gdy przyszli lekarze do mnie na salę z osprzętem i zakładali maski i zapinali fartuchy, to ucieszyłam się, że wreszcie mi cesarkę zrobią. Śmiać mi się teraz chce, bo to był moment skurczy partych, pełne rozwarcie. 4 skurcze i synek był na świecie.
W każdym razie nie ma co się nakręcać i za dużo czytać. Co weszło to i wyjść musi Ja podeszłam do porodu na mega zmęczeniu fizycznym i rozłożona psychicznie. Teraz jeśli się uda chciałabym zachować spokój możliwie najdłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 08:40   #2522
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja rodziłam bez znieczulenia, jakoś przed się nie nastawiałam na znieczulenie, bo słyszałam, że w większości szpitali to nie takie proste, żeby je otrzymać. W trakcie kiedy już zaczęły się skurcze prosiłam o znieczulenie, ale niestety było za późno, ale niestety to częsta praktyka najpierw jest za wcześnie, później za późno. Tak jak piszesz bolą skurcze, czuje się wcześniej, że nadchodzi skurcz, kiedy mija, jest chwila ulgi, no i do skutku, aż pojawi się mały człowiek. Ja na szczęście nie miałam długiej akcji porodowej, współczuję tym, u których bardzo to się przeciąga w czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 08:44   #2523
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja w ogole jestem strasznie ciekawa porodu. Pomijajac oczywiscie juz ta cala ekscytacja , ze zaraz poznam dziecko to jestem ciekawa jak wyglada cos co jest owiane tyloma roznymi historiami oraz jak straszny moze byc ten bol.

Pewnie jak sie zacznie to juz mi sie odechce tej ciekawosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 08:49   #2524
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja w ogole jestem strasznie ciekawa porodu. Pomijajac oczywiscie juz ta cala ekscytacja , ze zaraz poznam dziecko to jestem ciekawa jak wyglada cos co jest owiane tyloma roznymi historiami oraz jak straszny moze byc ten bol.

Pewnie jak sie zacznie to juz mi sie odechce tej ciekawosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pierwszego partego skurczu tak się wystraszyłam, że na chwilę wstrzymała się akcja porodowa Położna zaczęła mnie uspokajać i jakoś poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 09:11   #2525
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja się za bardzo nie przygotowywałam do porodu ani nie czytałam zbyt dużo o nim. Bałam się, że się zbyt sama wystraszę i będę się martwić na zapas. Inna sprawa, że mam wrażenie, że jak się spytasz kogoś o poród to słyszy się głównie ekstremalne przypadki. Teraz też będę robiła podobnie. Obojętne mi jak maluch wyjdzie ważne aby wyszedł zdrowy./zdrowa. Mój pierwszy poród był skomplikowany i mam tylko nadzieję, że ten będzie łatwiejszy. Teraz przynajmniej wiem, że muszę się na początku spytać czy mały jest dobrze ułożony w kierunku wyjścia. Edi nie umiał trafić i dlatego wszystko długo trwało.

Teraz mój synek dostał jakiegoś wirusa i siedzi w domu zaspany z gorączką. Strasznie mi go szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2020-03-05 o 09:14
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 13:03   #2526
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość

Teraz mój synek dostał jakiegoś wirusa i siedzi w domu zaspany z gorączką. Strasznie mi go szkoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bidulek, oby szybko wyzdrowiał

O porodzie nie myśle, bardziej boleć chyba nie będzie ;-)

Jakby któraś nie wierzyła, że nie mogę dopiąć w spodnie ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 81614F90-1C23-423B-A8B3-F22028FEEDB6.jpg (81,8 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-03-05 o 15:25
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 13:05   #2527
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Bidulek, oby szybko wyzdrowiał

O porodzie nie myśle, bardziej boleć chyba nie będzie ;-)

Jakby któraś nie wierzyłam, że nie mogę dopiąć w spodnie ;-)
Duży brzuszek ja jeszcze się mieszczą w spodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 13:52   #2528
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Bidulek, oby szybko wyzdrowiał



O porodzie nie myśle, bardziej boleć chyba nie będzie ;-)



Jakby któraś nie wierzyłam, że nie mogę dopiąć w spodnie ;-)


Ktory tydz? ja w spodnie rowniez sie nie zapinam hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 14:35   #2529
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
O właśnie chyba mam z tej firmy! I są super! Bez wzorów, mam granatowa i szarą i bardzo je lubię!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
One są właśnie super że nie mają żadnych obrazków, nadruków tylko zwykłe klasyczne gładkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie bo nie chyba.

Nigdzie, położna w poradni mi dziś dała przy okazji wizyty.
I okazało się, że do tej pory mam tylko 3 kg na plusie. To chyba dobry przyrost, jest szansa że dużo nie przytyję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie już 6kg na plusie, ale wciąż się mieszczę właściwie we wszystkie moje ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Ja miałam cesarkę ponieważ córka ułożona była pośladkowo.
Bardzo bym chciała żeby teraz udało się urodzić naturalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 16:32   #2530
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Taak odrazu lepiej jak trochę słońca zaświeci A ja miałam jakieś doła wczoraj, zaczęłam czytać jakieś opisy porodow i zaczęło mnie to przerażać wszystko, to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem czego się spodziewać i boję się jak to będzie wyglądało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się strasznie boję jak to będzie..


Avi do mieszczenia sie w spodnie, to ja praktycznie od początku ciąży się nie mieszczę w swoje normalne jeansy.. Najpierw byłam jakaś jakby napuchnięta, wzdęta, a teraz już brzuszek wychodzi Najpierw jeszcze trochę chodziłam w jakiś rozciągniętych jeansach, później w zwykłych leginsach, ale teraz już od paru tygodni tylko leginsy ciążowe. Nachodze się w sukienkach za całe życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 19:21   #2531
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Eh duplikat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_834283003705303.jpeg (22,0 KB, 81 załadowań)
__________________
Overthinking does kill your happiness

Edytowane przez Roselyn
Czas edycji: 2020-03-05 o 19:24
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 19:22   #2532
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja moje jeansy to juz dawien dawno wywalilam z szafy. Nie bylam w stanie zniesc tego wyskkiego stanu. Brrrr

Przyszla ostatnio moja sukienka z ali ciazowa. Jest fajna, tyl ma duzo dluzszy czego na focie nie widac, zamierzam tylko ciut zszyc ten dekolt ;p received_834283003705303.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 20:05   #2533
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja się boję porodu jakbym miała rodzić naturalnie. Drugą cc się w ogóle nie przejmuje Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale boję się po tak krotkim czasie rodzic sn. Gdyby nie ta pierwsza cesarka to bym się raczej porodem nie stresowała, nie jest tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 20:15   #2534
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja moje jeansy to juz dawien dawno wywalilam z szafy. Nie bylam w stanie zniesc tego wyskkiego stanu. Brrrr

Przyszla ostatnio moja sukienka z ali ciazowa. Jest fajna, tyl ma duzo dluzszy czego na focie nie widac, zamierzam tylko ciut zszyc ten dekolt ;p Załącznik 7709880

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko sukienka, wydaje się być też dobra do karmienia A co to za materiał ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 22:08   #2535
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ahh no nie mam metki. Bawelna to to nie jest, dojsc sztuczny sie wydaje ,ale mily w dotyku i gruby.
Jak na aliexpress jest ok ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 22:20   #2536
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ahh no nie mam metki. Bawelna to to nie jest, dojsc sztuczny sie wydaje ,ale mily w dotyku i gruby.
Jak na aliexpress jest ok ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna! Podasz linka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 22:38   #2537
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

#Aliexpress 58,78 zł | Damska bluzka ze skośnym dekoltem z paskiem w talii sukienka ciążowa regulowana dekolt w szpic sukienka do karmienia piersią karmienie piersią ubrania w ciąży
https://a.aliexpress.com/_BPaMBJ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 23:13   #2538
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Ja się boję porodu jakbym miała rodzić naturalnie. Drugą cc się w ogóle nie przejmuje Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale boję się po tak krotkim czasie rodzic sn. Gdyby nie ta pierwsza cesarka to bym się raczej porodem nie stresowała, nie jest tak źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja się właśnie boje drugiej cesarki
Jeżeli uda mi się sn to będzie ekstra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 05:05   #2539
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Bidulek, oby szybko wyzdrowiał

O porodzie nie myśle, bardziej boleć chyba nie będzie ;-)

Jakby któraś nie wierzyła, że nie mogę dopiąć w spodnie ;-)
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja moje jeansy to juz dawien dawno wywalilam z szafy. Nie bylam w stanie zniesc tego wyskkiego stanu. Brrrr

Przyszla ostatnio moja sukienka z ali ciazowa. Jest fajna, tyl ma duzo dluzszy czego na focie nie widac, zamierzam tylko ciut zszyc ten dekolt ;p Załącznik 7709880

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajna

ja ogólnie też się mieszczę w ubrania sprzed ciąży- mój brzuch się nie mieści
IMG_20200301_094752.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-06, 06:45   #2540
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry fajna

ja ogólnie też się mieszczę w ubrania sprzed ciąży- mój brzuch się nie mieści
Załącznik 7709890

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super brzuszek
Teraz lubię taki brzuszek, ale pod koniec jak wyglądam jak wieloryb i zaczyna brzuch przeszkadzać w sprzątaniu to mam dość i chce urodzić ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 07:43   #2541
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Wow dziewczyny, ale z Was zgrabne laski może też poproszę męża i jak się uda to wstawię swój brzuch - wysokościowo mam podobny tylko mój bardziej rozlany na boki - tłuszcz mi się odkłada nad biodrami też się w spodnie żadne nie mieszcze i już nawet leginsy zwykle mnie piją, więc najwygodniej w ciazowych lub w sukienkach

Padło pytanie o mój szlafrok z allegro. Zamowilam taki jak w załączniku. Dość cienki, bawełniany. Kupiłam z przeznaczeniem do szpitala jakbym nie miała toalety w sali i trzeba by było gdzieś się przemieszczać to taki do zarzucenia

Córka na szczęście raczej symulowala chorobę, ale Waszym maluchom współczuję chorobsk i Wam tych infekcji. Mnie szczęśliwie już teraz wszystko mija, ale do 10tc non stop byłam chora Screenshot_20200306-083545_Allegro.jpg
Na Mazurach dziś piękna pogoda - oby się utrzymała cały weekend. Jakie macie plany na dzień kobiet? Obchodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 08:06   #2542
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 08:12   #2543
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć dziewczyny

Ja się ostatnio mało odzywam. Córka była chora, teraz przeszło na mnie no i już drugi dzień mam migrenę ️ ciężko mi funkcjonować bez apapu

Piękne macie brzuszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 08:48   #2544
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Wow dziewczyny, ale z Was zgrabne laski może też poproszę męża i jak się uda to wstawię swój brzuch - wysokościowo mam podobny tylko mój bardziej rozlany na boki - tłuszcz mi się odkłada nad biodrami też się w spodnie żadne nie mieszcze i już nawet leginsy zwykle mnie piją, więc najwygodniej w ciazowych lub w sukienkach

Padło pytanie o mój szlafrok z allegro. Zamowilam taki jak w załączniku. Dość cienki, bawełniany. Kupiłam z przeznaczeniem do szpitala jakbym nie miała toalety w sali i trzeba by było gdzieś się przemieszczać to taki do zarzucenia

Córka na szczęście raczej symulowala chorobę, ale Waszym maluchom współczuję chorobsk i Wam tych infekcji. Mnie szczęśliwie już teraz wszystko mija, ale do 10tc non stop byłam chora Załącznik 7709892
Na Mazurach dziś piękna pogoda - oby się utrzymała cały weekend. Jakie macie plany na dzień kobiet? Obchodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć dziewczyny.
Fajny szlafroczek. Ja mam typowo ciążowy szlafrok na zasuwak kupiony w zeszłej ciąży. Czeka cierpliwie. Nosząc go w szpitalu, gdy już przywdziałam koszulę (bo 2-3 dni nosiłam leginsy i tunikę) dziewczyny na korytarzu pytały gdzie taki dostałam, bo odcinany pod piersiami mieścił mój ogromny brzuch. Jak go wygrzebię, to wrzucę Wam zdjęcie. Po ciąży chyba oddam teściowej do zwężenia i zacznę normalnie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 09:15   #2545
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość

Padło pytanie o mój szlafrok z allegro. Zamowilam taki jak w załączniku. Dość cienki, bawełniany. Kupiłam z przeznaczeniem do szpitala jakbym nie miała toalety w sali i trzeba by było gdzieś się przemieszczać to taki do zarzucenia

Córka na szczęście raczej symulowala chorobę, ale Waszym maluchom współczuję chorobsk i Wam tych infekcji. Mnie szczęśliwie już teraz wszystko mija, ale do 10tc non stop byłam chora Załącznik 7709892
Na Mazurach dziś piękna pogoda - oby się utrzymała cały weekend. Jakie macie plany na dzień kobiet? Obchodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajny, właśnie o coś takiego mi chodzi żeby się jakoś okryć na korytarzu U mnie prognoza pogody się sprawdziła, zdążyłam odprowadzać do przedszkola młodą a sama już zmokłam wracając ;-) zrobiłam zakupy a teraz ogarniam chatę na weekend. Weekend będziemy się gościć, nie muszę robić obiadu Na dzień kobiet liczę tylko na kwiatka, chyba sobie zażyczę storczyka bo ostatnio mi ładnie kwitnie, chyba się nauczyłam go obsługiwać

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Fajny szlafroczek. Ja mam typowo ciążowy szlafrok na zasuwak kupiony w zeszłej ciąży. Czeka cierpliwie. Nosząc go w szpitalu, gdy już przywdziałam koszulę (bo 2-3 dni nosiłam leginsy i tunikę) dziewczyny na korytarzu pytały gdzie taki dostałam, bo odcinany pod piersiami mieścił mój ogromny brzuch. Jak go wygrzebię, to wrzucę Wam zdjęcie. Po ciąży chyba oddam teściowej do zwężenia i zacznę normalnie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż koniecznie jak taki fajny
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 09:40   #2546
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U mnie odwolali w tym tyg te warsztaty bezpieczny maluch (z powodow problemow z sala), wiec zapisalam sie na inne warsztaty mamo to ja o tej samej tematyce a je odwolali z powodu koronawirusa

Mam nadzieje ze jutrzejszych targow mamaville nie odwolaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 09:47   #2547
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U mnie odwolali w tym tyg te warsztaty bezpieczny maluch (z powodow problemow z sala), wiec zapisalam sie na inne warsztaty mamo to ja o tej samej tematyce a je odwolali z powodu koronawirusa

Mam nadzieje ze jutrzejszych targow mamaville nie odwolaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, ja sobie dziś sama odwołałam warsztaty z świadomej mamy, przy okazji chciałam wózki pooglądać, ale pogoda słaba ja trochę przeziębiona....

Jak jeszcze nie odwołali to chyba się odbędą u mnie są targi książki w weekend, jedyne co to zagranicznych pisarzy ma nie być Daj znać po targach, pochwal się jak coś kupisz
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 09:58   #2548
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

cześć dziewczyny

można dołączyć ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 11:31   #2549
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

można dołączyć ?
Cześć
Pewnie że można dołączyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 11:44   #2550
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

można dołączyć ?
witaj


na kiedy tp?
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.