Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 11:18   #4291
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka ja tak mało czułam ruchy.w końcu kupiłam sobie detektor tętna za Ok 50zl i sprawdzałam .polecam
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 18:59   #4292
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

OtoJa90 to ją jeszcze raz tutaj Gratuluję Kochana



Haniutka33 a jak masz łożysko umiejscowione? Bo ja czułam dobrze ruchy w ciąży a moja siostra urodzila 4m po mnie i ona nie czula tam bardzo... Bo u niej dzidzia mniejsza u jak to dziewczynka delikatna. Pływała sobie i tak leżała ze do środka miała nogi rece wiec nie bylo tak czuć wyginania. A pod koniec to już raczej tylko takie rozpychanie bo nie ma bobas jak się pokręcić. Jak masz watpliwosci czy wszystko ok to zapodaj Wam dawkę czegoś słodkiego
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 19:31   #4293
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Milla22 Pokaż wiadomość
OtoJa90 to ją jeszcze raz tutaj Gratuluję Kochana



Haniutka33 a jak masz łożysko umiejscowione? Bo ja czułam dobrze ruchy w ciąży a moja siostra urodzila 4m po mnie i ona nie czula tam bardzo... Bo u niej dzidzia mniejsza u jak to dziewczynka delikatna. Pływała sobie i tak leżała ze do środka miała nogi rece wiec nie bylo tak czuć wyginania. A pod koniec to już raczej tylko takie rozpychanie bo nie ma bobas jak się pokręcić. Jak masz watpliwosci czy wszystko ok to zapodaj Wam dawkę czegoś słodkiego
Łożysko na przedniej ścianie. Ja po tych moich przeżyciach to chyba za bardzo panikuje. Dzisiaj położna mówiła mi że nie mam dać się zwariować, że czasami tak jest ze czuję się bardziej a czasami mniej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-25, 20:22   #4294
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Łożysko na przedniej ścianie. Ja po tych moich przeżyciach to chyba za bardzo panikuje. Dzisiaj położna mówiła mi że nie mam dać się zwariować, że czasami tak jest ze czuję się bardziej a czasami mniej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak masz na przedniej ścianie to podobno czuć słabiej, bo łożysko amortyzuje tak jakby. Ja mam na tylnej, czułam dosyć szybko, ale mam wrażenie, że w porównaniu ze Starszą to jakby słabiej. Może wynika to też z tego, że jednak ruszam się duuuuużo więcej, właśnie cały dzień jestem na nogach, a poprzednio więcej odpoczywałam ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 06:09   #4295
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No i wiadomo, że nie mogło być spokojnie do końca. Termin mam na połowę maja, jest 32tydzień, a tymczasem skóra swędzi mnie. Zbadałam sobie wątrobe i wyniki się pogarszają. Cholestaza się zaczyna. W pierszej ciąży miałam z trgo powodu indukcję porodu. Jak teraz będzie w dobie wirusa? Lecę dziś do lekarza ktory pracuje tam gdzie będę musiała rodzic... W moim szpitalu od tygodnia nie dają znieczuleń do porodu, pewnie parę tygodni jeszcze pochodzę póki wyniki nie poleca drastycznie. Boję się cholernie bo to będzie szczyt zachorowań, boję się że nie będzie personelu, że potraktują mnie jak mięso... Kuźwa czemu co ciąża to zawsze musi być coś... Ani męża, ani odoiwedzin, ani znieczulenia, jestem załamana.

Edytowane przez Ostatniedni
Czas edycji: 2020-03-27 o 06:10
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 06:42   #4296
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Ostatniedni Pokaż wiadomość
No i wiadomo, że nie mogło być spokojnie do końca. Termin mam na połowę maja, jest 32tydzień, a tymczasem skóra swędzi mnie. Zbadałam sobie wątrobe i wyniki się pogarszają. Cholestaza się zaczyna. W pierszej ciąży miałam z trgo powodu indukcję porodu. Jak teraz będzie w dobie wirusa? Lecę dziś do lekarza ktory pracuje tam gdzie będę musiała rodzic... W moim szpitalu od tygodnia nie dają znieczuleń do porodu, pewnie parę tygodni jeszcze pochodzę póki wyniki nie poleca drastycznie. Boję się cholernie bo to będzie szczyt zachorowań, boję się że nie będzie personelu, że potraktują mnie jak mięso... Kuźwa czemu co ciąża to zawsze musi być coś... Ani męża, ani odoiwedzin, ani znieczulenia, jestem załamana.
A nie zostawia Cię od razu w szpitalu ? Pewnie będzie Cię chciał gin położyć, żeby podać sterydy na rozwój płuc, gdyby trzeba wcześniej wywołać poród? Nie denerwuj się, bo wiadomo, że to tylko szkodzi, a na większość z tych rzeczy nie mamy wogole wpływu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 17:30   #4297
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Na szczęście nie. Ja bym się nie zgodziła na położenie na tak długi czas, na ponad miesiąc... Dobrze że mi się złożyło że ten lekarz pracuje w klinice, wie jak to leczyć i wypisał mi leki do domu plus pewne badania z krwi dwa razy w tygodniu i ktg. Dopóki wyniki nie przekroczą stanu krytycznego to będę w domu. U mnie w usk wiecie jaki jest problem do laboratorium się dostać? To co się dzieje wokół to jest Matrix naprawdę a dopiero co epidemia się zaczęła
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-31, 20:15   #4298
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Aggg, my szybko zdecydowaliśmy. W ciąży zaszlam nie całe trzy miesiące po ... Ale zatrzymała się w 5 tygodniu. Po miesiącu znów byłam w ciąży, i teraz mam dwie sliczne córki.

Haniitka, U mnie jedna tak była umiejscowiona, że pod koniec ciąży w ogumienie czułam ruchów, myślałem że zwarjuje.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 07:08   #4299
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny zrobiłam dzisiaj test i są dwie kreski, boję się jak cholera i jestem szczęśliwa.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-01, 08:35   #4300
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny zrobiłam dzisiaj test i są dwie kreski, boję się jak cholera i jestem szczęśliwa.
Gratuluję Tobie jak i wszystkim nowym zaciazonym Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko i idealnie
Oj trudny czas mamy na bycie w ciąży. Dostęp do badań i testów utrudniony... Niektóre badania krwi jak Neobona są wstrzymane, bo próbka krwi zawsze szła do Barcelony.

U mnie ok, w poniedziałek skończyłam 20 tydzień, jestem po badaniach połówkowych, na ten moment wygląda że wszystko ok. Muszę raz na miesiąc sprawdzać tsh żeby dostosować dawke hormonów i przeżywam każde wyjście z domu. Byle do czerwca (byle już wtedy epidemia się wygaszala...). Trzymajcie się wszystkie zdrowo !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-02, 15:03   #4301
Agggg9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny to co się dzieje to jest jakaś tragedia... Nie wiem jak można zostawić kobiety w ciąży bez opieki... Normalnie nie wierzę w to co się dzieje.. No ale do rzeczy byłam robić w tamtym tygodniu badania które zleciła moja ginekolog i dostałam dziś ostatni wynik i oczywiście przecież nie może być wszystko dobrze, wyszło w badaniu krwi obecność immunoglobulin.. I musiałam powtórzyć badanie, pojechałam do laboratorium i pokierowali mnie żebym pojechala do stacji sanitarno epidemiologicznej że będą szybciej wyniki to oczywiście pędem pojechałam, a tam odesłali mnie z kwitkiem bo mają rozporządzenie od ministerstwa żeby nie robić badań osobom z zewnątrz.. To pytam co mam zrobić, pani kazała mi poszukać laboratorium gdzie mi zrobią... No to ja wielkie aha fajnie. Dobrze że wiedziałam że zrobią mi w tym laboratorium w którym byłam wcześniej, no ale dla mnie to jest jakiś absurd.. Rozumiem że by mnie odesłali bo mam takie widzi mi się ale ku** po tym wszystkim co przeszliśmy i jeszcze złe wyniki i rób sobie co chcesz.. Publiczna służba zdrowia to jakas abstrakcja w tym momencie, dobrze że działają szpitale prywatne i da się coś zrobić ale co z tymi ludźmi których na to nie stać??? Moja koleżanka też jest w ciąży i musiała jechać 50km do lekarza bo nikt w jej mieście nie przyjmuje a laboratoria są zamknięte a ona ma problem z tarczyca i musi robić badania.. A u Was jak to wygląda?
Agggg9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 16:10   #4302
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Agggg9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co się dzieje to jest jakaś tragedia... Nie wiem jak można zostawić kobiety w ciąży bez opieki... Normalnie nie wierzę w to co się dzieje.. No ale do rzeczy byłam robić w tamtym tygodniu badania które zleciła moja ginekolog i dostałam dziś ostatni wynik i oczywiście przecież nie może być wszystko dobrze, wyszło w badaniu krwi obecność immunoglobulin.. I musiałam powtórzyć badanie, pojechałam do laboratorium i pokierowali mnie żebym pojechala do stacji sanitarno epidemiologicznej że będą szybciej wyniki to oczywiście pędem pojechałam, a tam odesłali mnie z kwitkiem bo mają rozporządzenie od ministerstwa żeby nie robić badań osobom z zewnątrz.. To pytam co mam zrobić, pani kazała mi poszukać laboratorium gdzie mi zrobią... No to ja wielkie aha fajnie. Dobrze że wiedziałam że zrobią mi w tym laboratorium w którym byłam wcześniej, no ale dla mnie to jest jakiś absurd.. Rozumiem że by mnie odesłali bo mam takie widzi mi się ale ku** po tym wszystkim co przeszliśmy i jeszcze złe wyniki i rób sobie co chcesz.. Publiczna służba zdrowia to jakas abstrakcja w tym momencie, dobrze że działają szpitale prywatne i da się coś zrobić ale co z tymi ludźmi których na to nie stać??? Moja koleżanka też jest w ciąży i musiała jechać 50km do lekarza bo nikt w jej mieście nie przyjmuje a laboratoria są zamknięte a ona ma problem z tarczyca i musi robić badania.. A u Was jak to wygląda?
Jakie immunoglobuliny Ci wyszły ? W trakcie oznaczania coombsa ? I grupy krwi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 01:07   #4303
Agggg9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

mala_iskierka nie mam pojęcia jakie immunoglobulin.. Powiedzieli że trzeba zrobić dodatkowe badanie, i dopóki nie zrobię tych dodatkowych badań to mi nie wydadzą wyników bo żaden diagnosta się pod tym nie podpisze. Także nie wiem. Zresztą tak byłam tym wszystkim zestresowana że może czegoś nie zarejestrowałam jak do mnie mówili..
Agggg9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 07:07   #4304
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Agggg9 Pokaż wiadomość
mala_iskierka nie mam pojęcia jakie immunoglobulin.. Powiedzieli że trzeba zrobić dodatkowe badanie, i dopóki nie zrobię tych dodatkowych badań to mi nie wydadzą wyników bo żaden diagnosta się pod tym nie podpisze. Także nie wiem. Zresztą tak byłam tym wszystkim zestresowana że może czegoś nie zarejestrowałam jak do mnie mówili..
Jakaś porażka. Wyszedł im wynik ale go nie wydadzą bo nie mają innych wyników ? Masz gdzieś w okolicy diagnostykę? Ostatnio mi się wyświetliło , że normalnie robią badania kobietom w ciąży z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności. Może spróbuj u nich? Jeżeli jest to związane z przeciwciałami sproboje w RCKiK - centrum krwiodawstwa. Ja miałam problemy z przeciwciałami j tam ki wszystko wytłumaczyli i bardzo uspokoili. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 18:13   #4305
Agggg9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Byłam w regionalnym centrum krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i odesłali mnie z kwitkiem, powiedzieli że nie robią badań osobom z zewnątrz bo mają takie rozporządzenie od ministra w związku z koronawirusem... Więc nie pozostało mi nic innego jak wrócić do tego laboratorium i zapłacić i oni wyślą do centrum krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie a dodam że jestem z Rzeszowa. Za 5 dni mają być wyniki.
Agggg9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-03, 19:31   #4306
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Agggg9 Pokaż wiadomość
Byłam w regionalnym centrum krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i odesłali mnie z kwitkiem, powiedzieli że nie robią badań osobom z zewnątrz bo mają takie rozporządzenie od ministra w związku z koronawirusem... Więc nie pozostało mi nic innego jak wrócić do tego laboratorium i zapłacić i oni wyślą do centrum krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie a dodam że jestem z Rzeszowa. Za 5 dni mają być wyniki.
Eh no niestety, ja miałam to szczęście że wtedy korony jeszcze nie było. Ja mam alloprzeciwciala w układzie M. Pisałam już tu wcześniej w jednym labie mi wyszedł konflikt , że niby mam przeciwciała (co wiedziałam, że jest niemozliwe bo mam grupę a+), w drugim nic nie wyszło. Także może u Ciebie będzie tak samo, że jak wyjdą jakieś przeciwciała to maloistotne (u mnie nie mają żadnego wpływu na dzidziusia)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 17:32   #4307
Agggg9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mam nadzieję że tak będzie, ja też mam grupę a rh+
Agggg9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 20:02   #4308
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Agggg9 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że tak będzie, ja też mam grupę a rh+
Trzymam kciuki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 13:44   #4309
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hm beta w ciągu 48 godzin wzrosła o 150 % więc mam nadzieję że to dobry znak. W środę mam ginekologa więc zobaczymy., Mam nadzieję że będzie wszystko okej
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 13:47   #4310
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Hm beta w ciągu 48 godzin wzrosła o 150 % więc mam nadzieję że to dobry znak. W środę mam ginekologa więc zobaczymy., Mam nadzieję że będzie wszystko okej
ona1107 bardzo ładny przyrost bety! Który to będzie tydzień ? Trzymam kciuki za wizytę.
Ja mam w czwartek III prenatalne, mam nadzieję, że tego ogniska hiperechogenicznego już w serduszku nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 18:53   #4311
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

mała_iskierka to będzie 5 tydzień.

Będzie dobrze zobaczysz, trzymam kciuki żeby na tych 3 prenatalnyh było dobrze. Ja odliczam czas do usłyszenia serduszka i do 1 prenatalnyh. Ale wierzę że musi być teraz dobrze i tego się trzymam .
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 19:38   #4312
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

To szybko idziesz na wizytę. Może jeszcze nie być serduszka tak wcześnie, nie będziesz się dodatkowo stresowała 9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 21:13   #4313
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No w każdej ciąży szłam tak szybko do ginekologa. Wiem że może jeszcze nie być serduszka ale chce zobaczyć czy jest pęcherzyk dobrze zagnieżdżony czy nie jest w bliźnie po CC.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 06:54   #4314
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
No w każdej ciąży szłam tak szybko do ginekologa. Wiem że może jeszcze nie być serduszka ale chce zobaczyć czy jest pęcherzyk dobrze zagnieżdżony czy nie jest w bliźnie po CC.
No to trzymam jutro mocno kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 14:14   #4315
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pęcherzyk jest w macicy 👌ale ciaza wydaje się o tydzień młodsza. Więc mam przyjść za dwa tygodnie na kontrolę.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 18:18   #4316
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Na tym etapie tydzień to nie duzo, chyba, że wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Na tym etapie tydzień to nie duzo, chyba, że wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 19:37   #4317
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Właśnie do końca nie wiem, bo ostatnio miałam dziwne cykle a ten przed ciąża miał 31 dni. więc czekam do 21

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Więc myślę że ten tydzień to raczej nic takiego, ale wiadomo człowiek ma różne myśli
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 04:47   #4318
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez ona1107 Pokaż wiadomość
Właśnie do końca nie wiem, bo ostatnio miałam dziwne cykle a ten przed ciąża miał 31 dni. więc czekam do 21

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Więc myślę że ten tydzień to raczej nic takiego, ale wiadomo człowiek ma różne myśli
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ! Ciężkie czasy teraz dla nas kobiet w ciąży. Ale musimy jakoś dać radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 16:38   #4319
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziękuję bardzo i również trzymam za was kciuki. Odliczam już czas do prenatalnyh.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 16:56   #4320
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja już po badaniach, na serduszku został malutki punkcik, prawie niewidoczny, ale wszystkie przeplywy, budowa w normie, mamy się nie przejmować ️ malutka ma już 1570 gram i ponad 40 cm! (29 t, 4 dni) także bardzo ładnie przybiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.