Wystawił mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-24, 22:37   #1
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33

Wystawił mnie


Hejka, jestem tu nową i mam mały problem. Poznałam go ok miesiąc temu, spotkaliśmy się chyba 5 razy, było cudownie. Po każdej randce pisaliśmy jeszcze z godzinkę, umawiajac się na kolejny tydzień. Dziś też byliśmy umówieni- wiem że koronawirus itd, Ale nie mieszkamy w pl i do tego jesteśmy prawie sąsiadami, mieszkamy na jednej ulicy. No więc mielismy się dziś spotkać, pisał że wyjechał z pracy , później napisał smsa że znajdzie na godzinkę do kolegi, A później że namawiają go żeby został na noc i nie wie czy wracać. Napisałam ok, on odpisał ze może jutro się spotkamy, teraz pisze do mnie, wysyła zdjęcia kolegów i drinków. I niby ok, Ale ja czekałam na to spotkanie, wiem że za szybko się zaangażowałam, Ale poczułam się wystawiona. Co o tym myślicie? Udawać że wszystko jest ok gdy jestem wkurzona?
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 09:26   #2
v_ettrich
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wystawił mnie

Pojechał do znajomych i poimprezował. Napisał, że spotkacie się jutro.
Nie przesadzaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
v_ettrich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 09:34   #3
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez v_ettrich Pokaż wiadomość
Pojechał do znajomych i poimprezował. Napisał, że spotkacie się jutro.
Nie przesadzaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwłaszcza, że gdy Cie o tym poinformował napisałaś ok. Nie bądź bluszczem, bo nic nie wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 09:42   #4
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez Anqa35 Pokaż wiadomość
Hejka, jestem tu nową i mam mały problem. Poznałam go ok miesiąc temu, spotkaliśmy się chyba 5 razy, było cudownie. Po każdej randce pisaliśmy jeszcze z godzinkę, umawiajac się na kolejny tydzień. Dziś też byliśmy umówieni- wiem że koronawirus itd, Ale nie mieszkamy w pl i do tego jesteśmy prawie sąsiadami, mieszkamy na jednej ulicy. No więc mielismy się dziś spotkać, pisał że wyjechał z pracy , później napisał smsa że znajdzie na godzinkę do kolegi, A później że namawiają go żeby został na noc i nie wie czy wracać. Napisałam ok, on odpisał ze może jutro się spotkamy, teraz pisze do mnie, wysyła zdjęcia kolegów i drinków. I niby ok, Ale ja czekałam na to spotkanie, wiem że za szybko się zaangażowałam, Ale poczułam się wystawiona. Co o tym myślicie? Udawać że wszystko jest ok gdy jestem wkurzona?

Uważam, że przesadzasz.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 10:00   #5
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Właśnie nie chce być bluszczem i muszę trochę wyluzować, Ale nie lubię jak mnie ktoś wystawia. Dzięki za odpowiedzi, właśnie tego potrzebowałam by się deczko ogarnąć 😛
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 10:04   #6
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wystawił mnie

Jeśli miałaś inne oczekiwania, mogłaś o tym powiedzieć. Napisałaś mu "ok", więc to nie jego wina, że nie spełnił oczekiwań, o których nie miał pojęcia.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 10:13   #7
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Wystawił mnie

Jesteście prawie sąsiadami i musicie się specjalnie umawiać? Toż to możesz w każdej chwili dzisiaj mu napisać, czy ma czas albo on Tobie. Mieszkając tak blisko nigdy nie spotykacie się spontanicznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 10:20   #8
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Niestety sprawa jest skomplikowana, bo obydwoje mamy dzieci. On swoje bierze na weekendy, ja swoje mam cały czas, więc o spontanie zapomnieć można. Poza tym on pracuje w delegacjach i tylko na weekendach jest moim sąsiadem.
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 11:15   #9
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Ogólnie to polecam większy dystans w początkach znajomości. 5 spotkań to żadna bliska znajomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 12:35   #10
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wystawił mnie

I tak jesteś bardzo nieodpowiedzialna, i on tez. Pandemia, a wy się umawiacie a on jeszcze chodzi na imprezy. Bardzo mądrze.

Sent from my GM1903 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 12:49   #11
v_ettrich
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Ogólnie to polecam większy dystans w początkach znajomości. 5 spotkań to żadna bliska znajomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To już swoją drogą. Na miejscu tego faceta uciekłabym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
v_ettrich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 12:59   #12
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez v_ettrich Pokaż wiadomość
To już swoją drogą. Na miejscu tego faceta uciekłabym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy czy autorka miała do niego pretensje, strzeliła focha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 13:23   #13
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Ja wiem, że 5 spotkań to nic, ale jak miałam odebrać fakt że w ciągu tego miesiąca zasypywal mnie wiadomościami, wysyłał zdjęcia swoich dzieci, codziennie pisał na dzień dobry i na dobranoc, przedstawił mi swojego brata, nawet ugotowal coś dla nas( wiem że dla niektórych to nic specjalnego, ja z kolei miałam doświadczenia ze słabymi facetami i takie zachowanie bardzo mi imponuje) Tak, to wszystko sprawiło że się zauroczylam, bo miałam wrażenie że on traktuje mnie tak jak ja jego, a dobrze wiedział że nie szukam kogoś tylko na seks, albo jakiegoś kumpla. Było fajnie i chciałam to rozwijać.
Dziś od rana miliony wiadomości od niego

I nie strzelilam focha, nie robiłam mu wyrzutów powiedziałam że ok. To że mi było przykro to moja sprawa i dlatego założyłam ten wątek, aby trochę się ogarnąć.
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 13:27   #14
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez Anqa35 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że 5 spotkań to nic, ale jak miałam odebrać fakt że w ciągu tego miesiąca zasypywal mnie wiadomościami, wysyłał zdjęcia swoich dzieci, codziennie pisał na dzień dobry i na dobranoc, przedstawił mi swojego brata, nawet ugotowal coś dla nas( wiem że dla niektórych to nic specjalnego, ja z kolei miałam doświadczenia ze słabymi facetami i takie zachowanie bardzo mi imponuje) Tak, to wszystko sprawiło że się zauroczylam, bo miałam wrażenie że on traktuje mnie tak jak ja jego, a dobrze wiedział że nie szukam kogoś tylko na seks, albo jakiegoś kumpla. Było fajnie i chciałam to rozwijać.
Dziś od rana miliony wiadomości od niego

I nie strzelilam focha, nie robiłam mu wyrzutów powiedziałam że ok. To że mi było przykro to moja sprawa i dlatego założyłam ten wątek, aby trochę się ogarnąć.
Moim zdaniem, to on nie zrobił nic złego. Ale widać, że Ty się mocno zaangażowałaś. Niestety częste pisanie nie musi świadczyć, że on jest mocno zainteresowany. Ja bym normalnie rozwijała znajomość, bo w zasadzie to nic się nie stało, a normalne, że ktoś chce spędzić czas ze znajomymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 16:20   #15
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wystawił mnie

Według mnie nic złego nie zrobił. Zanim podjął decyzję napisał do ciebie, na co stwierdziłaś "ok". I dodatkowo jeszcze potem nie uciął kontaktu, tylko wysyłał jakieś foty, więc pewnie też jakimiś tekstami się wymieniliście. Dla mnie to tym bardziej znak, że pomimo tego, że siedzi na imprezie ze znajomymi, myśli o tobie. Oczywiście jeśli się to będzie powtarzać to inna sprawa.




Btw. Chociaż i tak uważam, że chodzenie na imprezy i spotykanie się, gdy szaleje wirus, jest niepoważne, skoro macie dzieci.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 18:35   #16
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Pisaliśmy dzisiaj, pytał czy się spotkamy. Niby jest ok, chociaż ja chyba powinnam sie trochę wycofać . Zdaje sobie sprawę że jestem jak bluszcz, Ale też mam głupia skłonność do tłumaczenia i wybaczania chamskich zachowań facetów. To wszystko sprawia że mam jeden wielki mętlik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 19:56   #17
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez Anqa35 Pokaż wiadomość
Pisaliśmy dzisiaj, pytał czy się spotkamy. Niby jest ok, chociaż ja chyba powinnam sie trochę wycofać . Zdaje sobie sprawę że jestem jak bluszcz, Ale też mam głupia skłonność do tłumaczenia i wybaczania chamskich zachowań facetów. To wszystko sprawia że mam jeden wielki mętlik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejdź na spokojnie i zobaczysz co będzie, na tym etapie wiele nie wymagaj, poznawaj faceta i się nie angażuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:16   #18
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wystawił mnie

Mi by się nie podobało, że się z kolesiem umawiam, a on nagle pisze parę h przed, że wolałbym dzisiaj iść na piwo z kumplami, czy możemy to przełożyć. Jeżeli to byłby jeden raz to ok, ale jednak niefajnie, że nie szanuje Twojego czasu. Inna sprawa, że skoro chciałaś się spotkać, to nie powinnaś pisać 'ok'. Jeżeli takie coś się powtórzy, to bym straciła cierpliwość
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:20   #19
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Ogólnie to polecam większy dystans w początkach znajomości. 5 spotkań to żadna bliska znajomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trudno się nie zgodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 20:26   #20
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Mi by się nie podobało, że się z kolesiem umawiam, a on nagle pisze parę h przed, że wolałbym dzisiaj iść na piwo z kumplami, czy możemy to przełożyć. Jeżeli to byłby jeden raz to ok, ale jednak niefajnie, że nie szanuje Twojego czasu. Inna sprawa, że skoro chciałaś się spotkać, to nie powinnaś pisać 'ok'. Jeżeli takie coś się powtórzy, to bym straciła cierpliwość
Ale to właśnie autorki wina, następnym razem niech napisze, że to jednak nie jest ok. Tak to facet pomyslal, że nie ma sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:38   #21
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Ale co mogłam mu napisać? Że czekam na to spotkanie? Że chce aby jednak przyjechał? Nie chciałam aby wiedział że sprawił mi tym przykrość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:50   #22
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez Anqa35 Pokaż wiadomość
Ale co mogłam mu napisać? Że czekam na to spotkanie? Że chce aby jednak przyjechał? Nie chciałam aby wiedział że sprawił mi tym przykrość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co byś nie zrobiła to źle, bo gdybys napisała wyszłabyś na bluszcza i facet mógłby się przestraszyć, gdy napisałaś ok, on uznał, ze Ci pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:51   #23
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wystawił mnie

Mogłaś zwyczajnie przyznać że miałaś nadzieje że sie dzisiaj zobaczycie.

A nie udawanie ze wszystko jest ok kiedy nie jest, a potem w sumie pretensje "bo wybral kolegów a nie mnie".

Sama sobie komplikujesz życie. Znacie sie krotko, widzieliscie sie kilka razy, on nie czyta Ci w myslach.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:56   #24
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Mogłaś zwyczajnie przyznać że miałaś nadzieje że sie dzisiaj zobaczycie.

A nie udawanie ze wszystko jest ok kiedy nie jest, a potem w sumie pretensje "bo wybral kolegów a nie mnie".

Sama sobie komplikujesz życie. Znacie sie krotko, widzieliscie sie kilka razy, on nie czyta Ci w myslach.
O tak, w takiej formie gdybyś napisała, że miałaś nadzieję, że się zobaczycie byloby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:01   #25
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Teraz już za późno niestety, no ale będę miała nauczkę na przyszłość. Wiecie, to jest trochę tak że ja zdaje sobie sprawę że jestem jak bluszcz i staram się z tym jakoś walczyć, a wychodzą odwrotne skutki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:10   #26
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Ale to właśnie autorki wina, następnym razem niech napisze, że to jednak nie jest ok. Tak to facet pomyslal, że nie ma sprawy
No, ale ja przecież napisałam, że nie powinna pisać nieprawdy. Tylko że zachowanie faceta też super nie jest

Cytat:
Napisane przez Anqa35 Pokaż wiadomość
Ale co mogłam mu napisać? Że czekam na to spotkanie? Że chce aby jednak przyjechał? Nie chciałam aby wiedział że sprawił mi tym przykrość.
No, że zaplanowałaś sobie już dzień, a on Ci nagle pisze, nie wiem, 3h przed, że wolałby iść na imprezę i że to nie jest w porządku i Ci się to nie podoba. I tyle, zostałaś wystawiona. Może to wyjątek, ale moim zdaniem nie powinnaś udawać, że nic się nie stało, tylko zakomunikować, że to nie jest ok i że na przyszłość jak coś mu wypadnie, to niech Ci tego nie pisze chwilę przed. Bo jasne, znacie się niedługo, więc priorytetem nie jesteś, ale już na tym etapie jak najbardziej możesz oczekiwać szanowania swojego czasu. Czemu nie chciałaś, żeby wiedział, że Ci to sprawiło przykrość? Koleś zachował się nie w porządku i masz prawo do swoich emocji. Mi by może przykro nie było, ale bym się zdenerwowała na Twoim miejscu. Tyle
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:17   #27
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Wystawił mnie

Sasiadem jeat w weekend. Jest pandemia. Koles jezdzzi w delegacje, imprezuje, oboje macie dzieci i w ta pandemie serio spotykaanie sie jest ok??

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:18   #28
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wystawił mnie

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
No, ale ja przecież napisałam, że nie powinna pisać nieprawdy. Tylko że zachowanie faceta też super nie jest



No, że zaplanowałaś sobie już dzień, a on Ci nagle pisze, nie wiem, 3h przed, że wolałby iść na imprezę i że to nie jest w porządku i Ci się to nie podoba. I tyle, zostałaś wystawiona. Może to wyjątek, ale moim zdaniem nie powinnaś udawać, że nic się nie stało, tylko zakomunikować, że to nie jest ok i że na przyszłość jak coś mu wypadnie, to niech Ci tego nie pisze chwilę przed. Bo jasne, znacie się niedługo, więc priorytetem nie jesteś, ale już na tym etapie jak najbardziej możesz oczekiwać szanowania swojego czasu. Czemu nie chciałaś, żeby wiedział, że Ci to sprawiło przykrość? Koleś zachował się nie w porządku i masz prawo do swoich emocji. Mi by może przykro nie było, ale bym się zdenerwowała na Twoim miejscu. Tyle
Przy jednorazowej akcji, to jeszcze można wybaczyc, ale faktycznie jeśli tak będzie często, to kiepsko rokuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:21   #29
Anqa35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wystawił mnie

Nie jestem nastolatka, swoje już przeżyłam, prawie połowę swojego życia przeżyłam z ex mężem. Marze o miłości, takiej normalnej, nie musi być fajerwerków ani nie wiadomo czego. Chcę po prostu być z kimś dla kogo będę ważna. Wiem że moje zachowanie jest niepoważne, infantylna wręcz, Ale jeszcze wierzę w zwykła miłość, gdzie dwoje ludzi nie rani się, gdzie są że soba bo chcą tego po prostu. I tym razem uwierzyłam że to może być to, bo on od początku zachowywał się wobec mnie tak jak tego chciałam, a ja wierzyłam we wszystko i szłam jak w ogień. Za szybko wiem. Teraz spadły mi klapki z oczu i otrzezwialam trochę. Poczekam co będzie dalej, tylko boję się że znów coś spiernicze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anqa35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:27   #30
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wystawił mnie

Ale koleś się naprawdę zachował w porządku, pomijając pandemię. Zapytał, pisał z imprezy, nie zapadl się pod ziemię, nie przestał odzywać.

On nie jest odpowiedzialny za Twoje oczekiwania wobec niego czy tej relacji. Napisałaś że ok więc jak każdy dorosły i normalny człowiek zrozumiał że nie masz problemu i rozumiesz więc spotkał się ze znajomymi.

I to jeszcze jeden, jedyny raz. Naprawdę warto podchodzić z dystansem i nie nakręcać się w żadną stronę. Chociaż do tego też się dochodzi samemu, niestety.

Odpuść, wyluzuj, obserwuj. Ciśnienie zniszczy każda relacje wcześniej czy później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-17 13:35:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.