Panny Młode 2021 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-06, 08:27   #361
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Mi to się tyle sukienek podoba, że musiałabym kupić z pięć Nie wiem jak ja się zdecyduję na jedną.
Wczoraj zamówiłam prośby o świadkowanie i zostanie druhnami, mam nadzieję, że szybko dojdą, bo jestem ich mega ciekawa.
I przez przypadek kupiłam też już zestaw, skrzynkę na koperty, dwa wieszaki i pudełko na obrączki. Trochę chyba za szybko, ale w sumie co za różnica, może leżeć w szafie.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 08:44   #362
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
A jaką suknie wybrałaś?

Góra w delikatną koronkę, dół tiulowy. W sobotę przymiarka, wezmę tża, żeby zdjęcia jakieś porobił
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 09:10   #363
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Mi to się tyle sukienek podoba, że musiałabym kupić z pięć Nie wiem jak ja się zdecyduję na jedną.
Wczoraj zamówiłam prośby o świadkowanie i zostanie druhnami, mam nadzieję, że szybko dojdą, bo jestem ich mega ciekawa.
I przez przypadek kupiłam też już zestaw, skrzynkę na koperty, dwa wieszaki i pudełko na obrączki. Trochę chyba za szybko, ale w sumie co za różnica, może leżeć w szafie.
Jakie zamówiłas prośby o świadkowanie?
Też myślałam nad czymś takim ale żeby nie było przesadzone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 09:24   #364
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Wczoraj zaczęłam przeglądać sukienki i nie wiem, większość jak dla mnie jest takich samych - góra na ramiączka, dekolt w V i tiulowy dół, albo koronkowa góra z długim rękawem. Liczę na to, że znajdę jakąś, która zrobi mi ładną talię i ukryje co trzeba


A dziewczyny, które już były na przymiarkach - brałyście wysokie buty? Przy moim 163 cm nawet kilka centymetrów obcasa robi różnicę w wyglądzie i zastanawiam się, czy nie kupić już butów, tym bardziej, że mam już jedne upatrzone.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2020-05-06 o 09:25
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 09:31   #365
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Jakie zamówiłas prośby o świadkowanie?
Też myślałam nad czymś takim ale żeby nie było przesadzone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla dziewczyn kupiłam puzzle i do tego dokupię pewnie po butelce wina. https://allegro.pl/oferta/puzzle-pro...NjljYmRjZDA%3D

A dla świadka chłopak wybrał takie coś, ze wzorem numer jeden. https://allegro.pl/oferta/skrzynka-n...NmQzZTM1ODk%3D
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 09:32   #366
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Wczoraj zaczęłam przeglądać sukienki i nie wiem, większość jak dla mnie jest takich samych - góra na ramiączka, dekolt w V i tiulowy dół, albo koronkowa góra z długim rękawem. Liczę na to, że znajdę jakąś, która zrobi mi ładną talię i ukryje co trzeba


A dziewczyny, które już były na przymiarkach - brałyście wysokie buty? Przy moim 163 cm nawet kilka centymetrów obcasa robi różnicę w wyglądzie i zastanawiam się, czy nie kupić już butów, tym bardziej, że mam już jedne upatrzone.
Też mam wrażenie, że wszystkie sukienki są takie same - dokładnie tak jak opisałaś
Myślę, że na 1 przymiarkę buty nie są potrzebne. W salonach są zazwyczaj szpilki do przymierzenia sukni.
Ale jak masz już swoje upatrzone, które i tak będziesz kupować to czemu nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 11:02   #367
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że wszystkie sukienki są takie same - dokładnie tak jak opisałaś
Myślę, że na 1 przymiarkę buty nie są potrzebne. W salonach są zazwyczaj szpilki do przymierzenia sukni.
Ale jak masz już swoje upatrzone, które i tak będziesz kupować to czemu nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przed kupieniem powstrzymuje mnie tylko kolor sukni - chętnie bym wzięła różową/ brzoskwiniową, a buty mam upatrzone perłowo złote Nie wiem czy będą pasować
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 11:15   #368
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Wczoraj zaczęłam przeglądać sukienki i nie wiem, większość jak dla mnie jest takich samych - góra na ramiączka, dekolt w V i tiulowy dół, albo koronkowa góra z długim rękawem. Liczę na to, że znajdę jakąś, która zrobi mi ładną talię i ukryje co trzeba


A dziewczyny, które już były na przymiarkach - brałyście wysokie buty? Przy moim 163 cm nawet kilka centymetrów obcasa robi różnicę w wyglądzie i zastanawiam się, czy nie kupić już butów, tym bardziej, że mam już jedne upatrzone.



Tak, wez buty. Nawet jeśli to nie będą twoje weselne, to żeby wysokość obcasa się zgadzała. Bardzo się przydaje
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 11:26   #369
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też robiłam prośbę dla mojej świadkowej 🥰 uwielbiam takie personalizowane rzeczy mój TŻ za to nie wybrał jeszcze świadka
Ktoś mi mówił też żeby wziąć swoje buty na wesele na przymiarki ja tak mam zamiar zrobić , upatrzylam sobie już buty i po wakacjach będę zamawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 11:48   #370
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cześć dziewczyny, jestem Kasia i chciałam zapytać czy przyjmujecie spadochroniarzy z 2020 ??

W poniedziałek przenieśliśmy nasz ślub z 20 czerwca tego roku na ten sam w przyszłym, więc chyba zacznę zaglądać tutaj
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 11:55   #371
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Witamy i zapraszamy wszystkie dziewczyny z tego roku

Co do przymiarek, to byłam z koleżanką i ona butów nie miała. Buty dopiero ma przynieść jak przyjdzie na poprawki, bo i tak będzie trzeba skracać z długości.

Ja mam nadzieje, że szybko mi pójdzie znalezienie 'mojej' sukni, bo chodzenie po sklepach i przymierzanie to nie dla mnie

Fajny pomysł z tymi podarunkami dla świadków. Tak sobie myślę, że fajnie by było zrobić wieczorek zapoznawczy i wtedy oficjalnie im coś wręczyć
__________________

Edytowane przez Kolorowymaj
Czas edycji: 2020-05-06 o 12:03
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 12:01   #372
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem Kasia i chciałam zapytać czy przyjmujecie spadochroniarzy z 2020 ??

W poniedziałek przenieśliśmy nasz ślub z 20 czerwca tego roku na ten sam w przyszłym, więc chyba zacznę zaglądać tutaj

Piona


Masz już wszystko poprzekładane?
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 13:04   #373
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Witamy i zapraszamy wszystkie dziewczyny z tego roku
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Piona


Masz już wszystko poprzekładane?
Piona Lottie ! Tak , jak już zapadła decyzja to wszystko ogarnęliśmy w 1.5 dnia, całe szczęście wszyscy usługodawcy mieli terminy, ksiądz sam się spodziewał przesunięcia terminu, nic nie przepadło a i ceny każdy nam zostawił tegoroczne. Wprawdzie nie mamy już wesela w sobotę tak jak pierwotnie chcieliśmy i zakładaliśmy, a w niedzielę ale cieszę się że się udało bez strat na luzie wszystko przesunąć . Goście mają rok żeby załatwić sobie wolny poniedziałek Kamień z serca z tym przekładaniem, naprawdę.
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 13:30   #374
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Panny Młode 2021

Witam nowe dziewczyny

Kasia, w takim razie wychodzisz za mąż dzień po mnie
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 14:56   #375
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Przed kupieniem powstrzymuje mnie tylko kolor sukni - chętnie bym wzięła różową/ brzoskwiniową, a buty mam upatrzone perłowo złote Nie wiem czy będą pasować
Ale nie byłaś jeszcze mierzyć sukienek? Może się okazać że będziesz się lepiej czuj lub po prostu będzie Ci lepiej w innym odcieniu i buty będą już pasować
Dlatego uważam że dobrze iść się najpierw rozejrzec w czym dobrze wyglądamy a później dokupić dodatki
Z drugiej strony czy te buty aż tak bardzo widać chyba nie zwróciłam nigdy uwagi na buty Pani Młodej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 16:20   #376
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość
Dzięki



Piona Lottie ! Tak , jak już zapadła decyzja to wszystko ogarnęliśmy w 1.5 dnia, całe szczęście wszyscy usługodawcy mieli terminy, ksiądz sam się spodziewał przesunięcia terminu, nic nie przepadło a i ceny każdy nam zostawił tegoroczne. Wprawdzie nie mamy już wesela w sobotę tak jak pierwotnie chcieliśmy i zakładaliśmy, a w niedzielę ale cieszę się że się udało bez strat na luzie wszystko przesunąć . Goście mają rok żeby załatwić sobie wolny poniedziałek Kamień z serca z tym przekładaniem, naprawdę.

Zazdroszczę, ja muszę jeszcze załatwić USC, zamek (bo cywilny w plenerze), ciasto i makijaż. Wszędzie się ciężko dodzwonić, kogoś tam nie ma, pracują na zmiany i dzwonić za tydzień etc.



A później cały rok nic nie robienia
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 16:21   #377
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Panny Młode 2021

A jak szybko rezerwowalyscie poszczególne rzeczy? Makijaż, fryzjera, kiedy zamawialyscie tort, suknię itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 16:28   #378
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A jak szybko rezerwowalyscie poszczególne rzeczy? Makijaż, fryzjera, kiedy zamawialyscie tort, suknię itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak "last minute": pół roku przed. Akurat były targi i wtedy podpisaliśmy umowę na tort, sukienka chwilę wcześniej. Makijaż organizowałam sobie w lutym, więc 4 miesiące przed, fryzjerka moja, więc wiedziała od dawna.



Warto na targach sobie podpisywać umowy, bo zawsze są jakieś zniżki. Pytanie tylko, czy będą organizować w tym roku targi na zimę
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 13:44   #379
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Kasia, w takim razie wychodzisz za mąż dzień po mnie
Super, będzie z kim się wspierać

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A jak szybko rezerwowalyscie poszczególne rzeczy? Makijaż, fryzjera, kiedy zamawialyscie tort, suknię itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak, wiadomo sala, kościół i DJ praktycznie od razu bo tutaj najtrudniej było o terminy. Kontaktowaliśmy się w listopadzie/grudniu 2018 i grubo ponad połowa DJ-ów już nie miała miejsc na czerwiec 2020.

Tort mieliśmy zamawiać na sali (mają własną cukiernie) więc wystarczyłoby na 10 dni przed ślubem kiedy mieliśmy informować o wyborze dań i ostateczniej ilości gości.

Makijaż rezerwowałam we wrześniu- od wtedy moja upatrzona makijażystka przyjmowała rezerwacje. Tutaj generalnie polecam kontaktować się od razu wtedy kiedy wam się ktoś spodoba - ta którą sobie wybrałam jest bardzo popularna i już w dniu przyjmowania zapisów miała zajęte terminy na dzień przede mną i dzień po mnie, udało mi się tylko dlatego że byłam z nią w kontakcie wcześniej i wiedziałam od kiedy otwiera zapisy Myślę że na pół roku wcześniej dobrze jest to ogarnąć- wizażystki zazwyczaj wykonują próbne makijaże na około 2-3 miesięcy przed ślubem- to jest akurat dobre bo jeśli z cerą jest coś nie tak to da się jeszcze w ten czas wszystko wyprowadzić na prostą.

Fryzjerkę z dojazdem umawiałam na początku tego roku, czyli też jakieś 6 msc przed.

Suknie kupowałam w grudniu, zaraz po świętach (mieszkam za granicą więc miałam utrudnione przeglądanie na bierząco) i we wszystkich ośmiu (o jakieś 5 za dużo, nie ma sensu aż po tylu chodzić) salonach informowali mnie że już muszę się decydować bo się mogą nie wyrobić- szczególnie tam gdzie modele muszą być ściągane z zagranicy. Jeśli suknie są szyte na miejscu, od polskich projektantów myśle że wystarczą 3 miesiące, ale to już z lekkim stresem.

Muzykę do oprawy mszy załatwiałam pod koniec stycznia
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-07, 17:03   #380
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A jak szybko rezerwowalyscie poszczególne rzeczy? Makijaż, fryzjera, kiedy zamawialyscie tort, suknię itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najszybciej i w pierwszej kolejności usługodawców : sala, dj, fotograf, kamerzysta, florystka.

We wrześniu (to będzie rok przed slubem) umawiam się na próbny makijaż, w listopadzie idę po sukienkę, próbna fryzura w styczniu się umawiam, tort jakoś też po nowym roku zacznę ogarniać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 08:43   #381
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie poczyniłam pierwszy zakup ślubny i jakoś dzień mi się poprawił co prawda to tylko wieszaki z napisami pan młody/panna młoda ale od czegoś trzeba zacząć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 08:54   #382
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Właśnie poczyniłam pierwszy zakup ślubny i jakoś dzień mi się poprawił co prawda to tylko wieszaki z napisami pan młody/panna młoda ale od czegoś trzeba zacząć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj jadę do rodziców to zobaczę w końcu moje ślubne zakupy, bo na ich adres zamawiałam.
A dzisiaj mają przyjść jeszcze prośby o błogosławieństwo. I jak na razie chyba koniec zakupów, toż to jeszcze rok do ślubu.
Chociaż pierwsze zakupy już za mną, bo od tygodnia mam już oszukane kieliszki na wódkę i ankiety ślubne.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:04   #383
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jadę do rodziców to zobaczę w końcu moje ślubne zakupy, bo na ich adres zamawiałam.
A dzisiaj mają przyjść jeszcze prośby o błogosławieństwo. I jak na razie chyba koniec zakupów, toż to jeszcze rok do ślubu.
Chociaż pierwsze zakupy już za mną, bo od tygodnia mam już oszukane kieliszki na wódkę i ankiety ślubne.
Oszukane? Czemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:06   #384
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
A jak szybko rezerwowalyscie poszczególne rzeczy? Makijaż, fryzjera, kiedy zamawialyscie tort, suknię itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My rok i jakoś dwa miesiące przed ślubem zarezerwowaliśmy salę, kamerzystę, fotografa, orkiestrę i dekoratorkę. Wszystko udało nam się w sumie w jeden weekend ogarnąć, bo w czwartek podjęliśmy decyzję, że bierzemy ślub, a w poniedziałek mieliśmy już wszystkie zaliczki popłacone.
Pisałam już też do cukierni o tort i czekam na odpowiedź.
No i mam już fryzjerkę, ale to dlatego tak wcześnie, że to przyjaciółka mojej mamy i wiadomo było, że to ona będzie mnie czesać.
Dzisiaj zostało mi równe 400 dni do ślubu.


---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Oszukane? Czemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oszukane, bo mieszczą tylko 10 ml wódki, a wyglądają jak normalne kieliszki.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:16   #385
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

O kurczę ale fajnie już tak coś kupić My na razie oprócz wódki to typowo na ślub nie mamy kupione

Też planuję takie kieliszki kupić na portelbend Nie wiem czy na wesele je weźmiemy bo nie wiem czy będziemy pić wódkę tak z kieliszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:19   #386
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
My rok i jakoś dwa miesiące przed ślubem zarezerwowaliśmy salę, kamerzystę, fotografa, orkiestrę i dekoratorkę. Wszystko udało nam się w sumie w jeden weekend ogarnąć, bo w czwartek podjęliśmy decyzję, że bierzemy ślub, a w poniedziałek mieliśmy już wszystkie zaliczki popłacone.
Pisałam już też do cukierni o tort i czekam na odpowiedź.
No i mam już fryzjerkę, ale to dlatego tak wcześnie, że to przyjaciółka mojej mamy i wiadomo było, że to ona będzie mnie czesać.
Dzisiaj zostało mi równe 400 dni do ślubu.


---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------



Oszukane, bo mieszczą tylko 10 ml wódki, a wyglądają jak normalne kieliszki.
Ale mega!! Ale to będziecie ich używać przez całą noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
O kurczę ale fajnie już tak coś kupić My na razie oprócz wódki to typowo na ślub nie mamy kupione

Też planuję takie kieliszki kupić na portelbend Nie wiem czy na wesele je weźmiemy bo nie wiem czy będziemy pić wódkę tak z kieliszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam musiałam coś kupić żeby na prawdę poczuć klimat nadchodzącego ślubu bo przez tego wirusa już przestałam o tym myśleć i cieszyć się, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz bliżej więc pomału zaczynam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:23   #387
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ale mega!! Ale to będziecie ich używać przez całą noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Polecam musiałam coś kupić żeby na prawdę poczuć klimat nadchodzącego ślubu bo przez tego wirusa już przestałam o tym myśleć i cieszyć się, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz bliżej więc pomału zaczynam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, będziemy z nich pić całą noc. Byliśmy w październiku na weselu u przyjaciółki i właśnie mieli te kieliszki, całą noc z nich pili i mówią, że to najlepszy zakup, bo co chwilę ktoś ich wołał "na jednego" i jakby mieli pić z każdym to by odpadli o północy.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
O kurczę ale fajnie już tak coś kupić My na razie oprócz wódki to typowo na ślub nie mamy kupione

Też planuję takie kieliszki kupić na portelbend Nie wiem czy na wesele je weźmiemy bo nie wiem czy będziemy pić wódkę tak z kieliszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile kupiliście wódki i ile macie gości? Bo my ciągle nie wiemy jak to ugryźć.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 10:04   #388
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Tak, będziemy z nich pić całą noc. Byliśmy w październiku na weselu u przyjaciółki i właśnie mieli te kieliszki, całą noc z nich pili i mówią, że to najlepszy zakup, bo co chwilę ktoś ich wołał "na jednego" i jakby mieli pić z każdym to by odpadli o północy.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------



Ile kupiliście wódki i ile macie gości? Bo my ciągle nie wiemy jak to ugryźć.
Aleee kozacki pomysł!! Już powiedziałam o tym mojemu TŻ bo niestety i stety jego rodzina ma taki mocny łeb do picia że boję się że mi upija męża więc kieliszki jak znalazł, a możesz mi podlinkowac jakie masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 10:05   #389
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

O jesteś ale fajnie, że działacie też mam ochotę coś zrobić, coś odhaczyć ale nie wiem co jak pisze do florystek to wszystkie odpisują, że się trzeba spotkać i powiedzieć co się mniej więcej chce. Po pierwsze nie wiem co chce (serio nie mam koloru przewodniego, podobają mi się i takie jasne kwiaty i mega kolorowe 🤦☠♀️) a po drugie pisze do florystek z miasta gdzie mam ślub i wesele a mieszkam gdzie indziej i nie wiem jak z tym spotkaniem... Eh
Ale może zamówię coś na Ali na poprawę humoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 10:20   #390
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Aleee kozacki pomysł!! Już powiedziałam o tym mojemu TŻ bo niestety i stety jego rodzina ma taki mocny łeb do picia że boję się że mi upija męża więc kieliszki jak znalazł, a możesz mi podlinkowac jakie masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy takie https://allegro.pl/oferta/kieliszki-...OTlmNWU0ODA%3D, jest napisane, że 15 ml, ale już sprawdziliśmy i wchodzi 10, 15 to tak jakbyśmy nalali mega pełny, a wiadomo, że raczej się nie leje do końca, chyba, że ktoś przeleje.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
O jesteś ale fajnie, że działacie też mam ochotę coś zrobić, coś odhaczyć ale nie wiem co jak pisze do florystek to wszystkie odpisują, że się trzeba spotkać i powiedzieć co się mniej więcej chce. Po pierwsze nie wiem co chce (serio nie mam koloru przewodniego, podobają mi się i takie jasne kwiaty i mega kolorowe 🤦☠♀️) a po drugie pisze do florystek z miasta gdzie mam ślub i wesele a mieszkam gdzie indziej i nie wiem jak z tym spotkaniem... Eh
Ale może zamówię coś na Ali na poprawę humoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja właśnie na Ali nie umiem nic znaleźć, kiedyś robiłam tam spore zakupy, a ślubne nic mi nie wpada w oko.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.