Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-07, 21:38   #3031
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Duża różnica wieku w związku

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87829753]OK, ale chyba mówimy o sytuacji, kiedy wszyscy są dorośli, wtedy 6 lat to żadna różnica.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
faktycznie, pisał o 33latce. Dorośli ludzie. Dziwne.
Pamiętam jak chłopak po studiach ożenił się ze swoją wykładowczynią. Różnica wieku między nimi ok 10-15 lat. Wychowali jej dzieci z pierwszego małżeństwa i wspólne. Nadal razem, można powiedzieć że wykształciła sobie męża.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 22:20   #3032
kielczanin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 191
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Masz jakies natrętne myśli i obsesje na punkcie upływającego czasu czy co?
To, że czules się jak z opiekunka pewnie wynikało z jej charakteru, może Ci matkowała, sprzatala,zalatwiala za Cioebie sprawy i nie czules się meski tylko jak chlopiec.
Aha, najlepszy związek wynika z roznicy wieku , tak samo jak z grupy krwi lub koloru oczu.

6 lat to nie jest roznica wieku jak dla mnie. W sumie pesel można podmienić...xd albo kogos oszukać co do wieku.
myśle,ze niektórzy sa w stanie się odmlodzic o 10 lat i ludzie uwierzą.
a niektórzy postarzeć i tak samo.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



Po prostu niektórzy mezczyzni maja obsesje na punkcie jędrnego tylka i wmawiają sobie, ze oni mogą być grubi i starzy a podrywac nastolatki.
Które oczywiście za nim polecą.
I to niy normalne , bo człowiek nie ma umysłu tylko ciagle myśli o tym, by zaplodnic jak najwieksza liczbe samic...a czym młodsze tym bardziej płodne.
Mysle,ze ważniejszy jest wyrównany poziom intelektualny w związku. Ktos z ograniczonym mysleniem nie będzie z kimś kto ogarnia co jest ważne , a co jest wytworem jakiś wypaczonych poglądów przypominające w wiare w latającego potwora spaghetti.
Po prostu jej skóra była inna niż moja i tyle. Takie skojarzenia mam zarezerwowane dla nauczycielek, koleżanek mamy itp Tu chodzi o pociąg seksualny o pożądanie A NIE o jakąś kalkulacje, bo mam myśli natrętne. Po prostu mam w głowie, że kobieta 30+ to już kobieta a nie dziewczyna. Tak samo jak Ty wybierasz facetów z cechą x bo tacy są dla Ciebie męscy. Na pewno masz jakieś wymagania.
kielczanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 22:30   #3033
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Po prostu jej skóra była inna niż moja i tyle. Takie skojarzenia mam zarezerwowane dla nauczycielek, koleżanek mamy itp Tu chodzi o pociąg seksualny o pożądanie A NIE o jakąś kalkulacje, bo mam myśli natrętne. Po prostu mam w głowie, że kobieta 30+ to już kobieta a nie dziewczyna. Tak samo jak Ty wybierasz facetów z cechą x bo tacy są dla Ciebie męscy. Na pewno masz jakieś wymagania.
określenie "dziewczyna" w tym kontekście kojarzy mi się z nastolatka.
Kobietom zazwyczaj podobają się mężczyzni, nie chłopcy, a mężczyznom kobiety. No ale jak widać niektorzy wolą dziewczyny. Dobrze, że nie dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 08:12   #3034
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Po prostu jej skóra była inna niż moja i tyle. Takie skojarzenia mam zarezerwowane dla nauczycielek, koleżanek mamy itp Tu chodzi o pociąg seksualny o pożądanie A NIE o jakąś kalkulacje, bo mam myśli natrętne. Po prostu mam w głowie, że kobieta 30+ to już kobieta a nie dziewczyna. Tak samo jak Ty wybierasz facetów z cechą x bo tacy są dla Ciebie męscy. Na pewno masz jakieś wymagania.
Tak, żeby nie gadal glupot.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87829922]określenie "dziewczyna" w tym kontekście kojarzy mi się z nastolatka.
Kobietom zazwyczaj podobają się mężczyzni, nie chłopcy, a mężczyznom kobiety. No ale jak widać niektorzy wolą dziewczyny. Dobrze, że nie dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

pewnie ubolewaja, ze w naszym kraju nie mozna wyjsc za 12 latki.
Te dopiero maja skore.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 10:04   #3035
Aganiewypada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 89
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Zależy ile masz lat.. Twój nick wskazuje, że możesz mieć 20 ale być może robisz drugi kierunek i masz więcej

Chodzi o to, że jeśli masz 20 lat a on 30 to lepiej sobie odpuść.. Koleś to chyba jakiś desperat, który nie umie sobie nic znaleźć w podobnym wieku więc celuje w dziewczynę, którą będzie mógł sobie "wychować" pod siebie. A później jak pojawią się problemy to wymieni na "nowszą".

Jak masz 30 lat a on 40 to myślę, że już w porządku. Różnica ta sama ale myślenie już inne

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Poza tym mam przypadek wśród znajomych - koleżanka miała 21 lat jak poznała w pracy faceta 35 lat, wysokie stanowisko, średnio przystojny, miał jakieś problemy z żoną. Zaczęli się spotykać, wyjeżdżać gdzieś służbowo, kupował jej kwiaty, opowiadała wszystkim, że daje jej kartę kredytową itd.. No generalnie szpan że hej, że ma takiego fajnego faceta. Odcięła się od znajomych, dziecko jedno potem drugie. Bez ślubu oczywiście.
Teraz jest sama z tymi dziećmi bo nie ma ani jego ani dawnych znajomych. Szpanu też już nie ma
Aganiewypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:08   #3036
Studentka305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 35
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Ten wątek jakby co jest niezależny od drugiego i nie dotyczy w moim przypadku konkretnej osoby.

Założyłam nowy, bo od poprzednich minęło kilka lat, doszli nowi ludzie na forum, nowe historie. Stąd pytanie

Też uważam, że 6 lat to żadna różnica w momencie, kiedy obie osoby są dorosłe.
Studentka305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 14:31   #3037
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Duża różnica wieku w związku

On się nawet nie chce z tobą umówić.

A co do pytania:
- na otoczenie miałam wyrąbane, otoczenie też dobrze wiedziało, że mam na ich opinię wyrąbane; pewnie coś tam sobie myśleli, no ale jak już wspominałam miałam wyrąbane
- jeśli były jakieś problemy, to raczej niezwiązane z różnicą wieku. Może oprócz jednej rzeczy, że średnio ogarniał niektóre aspekty powiedzmy nowoczesnego świata, ale też nie był aż tak stary (39 lat)
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 16:06   #3038
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Autorko, tu masz wspomniany wyżej wątek o związkach z dużą różnicą wieku. Poczytaj sobie:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767506
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 16:08   #3039
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Ja sie dziwie Tobie autorko, ze zakladasz watki, a nawet do randki nie doszlo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 16:15   #3040
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Duża różnica wieku w związku

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87831837]Ja sie dziwie Tobie autorko, ze zakladasz watki, a nawet do randki nie doszlo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Teraz to już właściwie można się umawiać na spotkanie, a ten wykładowca nawet o tym nie wspomina. On nawet jej przelecieć nie chce tylko traktuje jak znajomą
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 23:36   #3041
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Aganiewypada Pokaż wiadomość
Zależy ile masz lat.. Twój nick wskazuje, że możesz mieć 20 ale być może robisz drugi kierunek i masz więcej

Chodzi o to, że jeśli masz 20 lat a on 30 to lepiej sobie odpuść.. Koleś to chyba jakiś desperat, który nie umie sobie nic znaleźć w podobnym wieku więc celuje w dziewczynę, którą będzie mógł sobie "wychować" pod siebie. A później jak pojawią się problemy to wymieni na "nowszą".

Jak masz 30 lat a on 40 to myślę, że już w porządku. Różnica ta sama ale myślenie już inne

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Poza tym mam przypadek wśród znajomych - koleżanka miała 21 lat jak poznała w pracy faceta 35 lat, wysokie stanowisko, średnio przystojny, miał jakieś problemy z żoną. Zaczęli się spotykać, wyjeżdżać gdzieś służbowo, kupował jej kwiaty, opowiadała wszystkim, że daje jej kartę kredytową itd.. No generalnie szpan że hej, że ma takiego fajnego faceta. Odcięła się od znajomych, dziecko jedno potem drugie. Bez ślubu oczywiście.
Teraz jest sama z tymi dziećmi bo nie ma ani jego ani dawnych znajomych. Szpanu też już nie ma
Jeden przykład ma świadczyć o wszystkim.

Realia są takie, że podejście do życia może być różne u dwóch 20 latek i u dwóch 40 latków. Znam takich, którzy po 50-tce nie są w ogóle dojrzali, a takie 20 latki, które mają plan i wiedzą czego chcą. Więc niby dlaczego dojrzały 30 latek miałby nie chcieć związku z dojrzałą mentalnie 20 latką? Jakie to niby wychowywanie sobie? Tak jakby tylko wiek decydował o mentalności.

Odnoszę wrażenie, że wiele kobiet w pewnym wieku zwyczajnie zazdrości młodości innym. Dlatego krytykują mężczyzn, którzy mają ochotę na związek z atrakcyjnymi młodszymi dziewczynami. Tak jak i samotne matki często piszą w opisach na portalach randkowych, że jak facet nie ma ochoty się z nią związać z powodu bombelków, to oczywiście dlatego, że jest niedojrzały, tchórzliwy itp.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 00:37   #3042
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Aganiewypada
"Poza tym mam przypadek wśród znajomych - koleżanka miała 21 lat jak poznała w pracy faceta 35 lat, wysokie stanowisko, średnio przystojny, miał jakieś problemy z żoną. Zaczęli się spotykać, wyjeżdżać gdzieś służbowo, kupował jej kwiaty, opowiadała wszystkim, że daje jej kartę kredytową itd.. No generalnie szpan że hej, że ma takiego fajnego faceta. Odcięła się od znajomych, dziecko jedno potem drugie. Bez ślubu oczywiście.

Teraz jest sama z tymi dziećmi bo nie ma ani jego ani dawnych znajomych. Szpanu też już nie ma "


I o czym to świadczy? O niczym ile ludzi tyle przypadków.

Co do wątku:
Opinie innych mam głęboko, jak ktoś chce sobie coś myśleć to przecież nie zabronie. Byla koleżanka, która stwierdziła, że ehe, chyba na coś poleciałam, było też parę osób, które się zdziwiły, ale większość podeszła normalnie. Problemów nie mamy, dogadujemy się, kłótnie raczej tylko remontowe (właśnie kończymy), bo nasze gusta są inne - ja lubię starocie, tż nowocześniejsze, no ale gust nie zależy od wieku i ćwiczymy kompromisy



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 07:24   #3043
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jeden przykład ma świadczyć o wszystkim.

Realia są takie, że podejście do życia może być różne u dwóch 20 latek i u dwóch 40 latków. Znam takich, którzy po 50-tce nie są w ogóle dojrzali, a takie 20 latki, które mają plan i wiedzą czego chcą. Więc niby dlaczego dojrzały 30 latek miałby nie chcieć związku z dojrzałą mentalnie 20 latką? Jakie to niby wychowywanie sobie? Tak jakby tylko wiek decydował o mentalności.

Odnoszę wrażenie, że wiele kobiet w pewnym wieku zwyczajnie zazdrości młodości innym. Dlatego krytykują mężczyzn, którzy mają ochotę na związek z atrakcyjnymi młodszymi dziewczynami. itp.
Przeciez żadna kobieta z wysokim pcozuciem wartości nie będzie celować w facetów , dla których priorytetem jest uroda, niezależnie czy mloda czy starsza, czy bardzo stara.
Oczywiście ,ze zdarzają się dojrzalsi młodzi ludzie, ale często mloda osobe , która nie ma doswiadczen latwiej podporzadkowac sobie.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jeden przykład ma świadczyć o wszystkim.

Tak jak i samotne matki często piszą w opisach na portalach randkowych, że jak facet nie ma ochoty się z nią związać z powodu bombelków, to oczywiście dlatego, że jest niedojrzały, tchórzliwy itp.
Bo często tak jest , wartościowy facet ma DUZO ( nie mam tu na myśli kasy) ale po prostu UMIE DAWAC, WYKAZYWAC TROSKE, natomiast niedojrzaly ma pelno brakow mentalnych i często tylko= szuka tylko tego co latwe i przyjemne. NIE chce nikogo uszczesliwic tylko kontroilować. Tworzy związki powierzchowne oparte na szukaniu urody i bogactwa.


Coz...oczywiście ze za młodymi kobietami ogladaja się również poważni wiekowo faceci, ale rzadko te kobiety chcą z nimi być. Żeby kobieta chciała takiego mezczyzne najczęściej musi wyroznic się wspomniana DOJRZALOSCIA, albo mieć zasoby finansowe.
Tak samo bogata, ze swietna osobowoscia, zadbana 40latka tez nie ma problemu ze znalezieniem 0 10 lat młodszego partnera.

A, ze komus się nie podoba fakt, ze kobiety już nie sa głupie i wola być same niż z kimś kto patrzy na nie przez pryzmt tylko seksualności to coz.
Mam wrazelnie ,ze kielczanin i TY to ta sama osoba.Prezentjecie podobny system wartości i sposób myslenia.
Mysle,ze czym starsza kobieta może znaleźć b. wartościowego partnera , bo odpadną wszyscy co interesuje ich ich powierzchowność, a nie ONE.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-05-09 o 07:29
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 08:30   #3044
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Przeciez żadna kobieta z wysokim pcozuciem wartości nie będzie celować w facetów , dla których priorytetem jest uroda, niezależnie czy mloda czy starsza, czy bardzo stara.
Oczywiście ,ze zdarzają się dojrzalsi młodzi ludzie, ale często mloda osobe , która nie ma doswiadczen latwiej podporzadkowac sobie.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------



Bo często tak jest , wartościowy facet ma DUZO ( nie mam tu na myśli kasy) ale po prostu UMIE DAWAC, WYKAZYWAC TROSKE, natomiast niedojrzaly ma pelno brakow mentalnych i często tylko= szuka tylko tego co latwe i przyjemne. NIE chce nikogo uszczesliwic tylko kontroilować. Tworzy związki powierzchowne oparte na szukaniu urody i bogactwa.


Coz...oczywiście ze za młodymi kobietami ogladaja się również poważni wiekowo faceci, ale rzadko te kobiety chcą z nimi być. Żeby kobieta chciała takiego mezczyzne najczęściej musi wyroznic się wspomniana DOJRZALOSCIA, albo mieć zasoby finansowe.
Tak samo bogata, ze swietna osobowoscia, zadbana 40latka tez nie ma problemu ze znalezieniem 0 10 lat młodszego partnera.

A, ze komus się nie podoba fakt, ze kobiety już nie sa głupie i wola być same niż z kimś kto patrzy na nie przez pryzmt tylko seksualności to coz.
Mam wrazelnie ,ze kielczanin i TY to ta sama osoba.Prezentjecie podobny system wartości i sposób myslenia.
Mysle,ze czym starsza kobieta może znaleźć b. wartościowego partnera , bo odpadną wszyscy co interesuje ich ich powierzchowność, a nie ONE.

Bardzo mądre słowa. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że komuś przeszkadza fakt posiadania dziecka.
Zauważyła, że wielu facetów, którzy udzielają się na wizażu to przegrywy, którzy ciągle narzekają, bo kobiety złe, lecą na wygląd i pieniądze.
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 08:38   #3045
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Bardzo mądre słowa. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że komuś przeszkadza fakt posiadania dziecka.
Zauważyła, że wielu facetów, którzy udzielają się na wizażu to przegrywy, którzy ciągle narzekają, bo kobiety złe, lecą na wygląd i pieniądze.
No niestety. Byl tylko 1 uzytkownik ktory nie pierdzielil takich glupot, szkoda ze sie nie udziela. Ja mam ubaw Kobiety sa takie zueee.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Przeciez żadna kobieta z wysokim pcozuciem wartości nie będzie celować w facetów , dla których priorytetem jest uroda, niezależnie czy mloda czy starsza, czy bardzo stara.
Oczywiście ,ze zdarzają się dojrzalsi młodzi ludzie, ale często mloda osobe , która nie ma doswiadczen latwiej podporzadkowac sobie.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------



Bo często tak jest , wartościowy facet ma DUZO ( nie mam tu na myśli kasy) ale po prostu UMIE DAWAC, WYKAZYWAC TROSKE, natomiast niedojrzaly ma pelno brakow mentalnych i często tylko= szuka tylko tego co latwe i przyjemne. NIE chce nikogo uszczesliwic tylko kontroilować. Tworzy związki powierzchowne oparte na szukaniu urody i bogactwa.


Coz...oczywiście ze za młodymi kobietami ogladaja się również poważni wiekowo faceci, ale rzadko te kobiety chcą z nimi być. Żeby kobieta chciała takiego mezczyzne najczęściej musi wyroznic się wspomniana DOJRZALOSCIA, albo mieć zasoby finansowe.
Tak samo bogata, ze swietna osobowoscia, zadbana 40latka tez nie ma problemu ze znalezieniem 0 10 lat młodszego partnera.

A, ze komus się nie podoba fakt, ze kobiety już nie sa głupie i wola być same niż z kimś kto patrzy na nie przez pryzmt tylko seksualności to coz.
Mam wrazelnie ,ze kielczanin i TY to ta sama osoba.Prezentjecie podobny system wartości i sposób myslenia.
Mysle,ze czym starsza kobieta może znaleźć b. wartościowego partnera , bo odpadną wszyscy co interesuje ich ich powierzchowność, a nie ONE.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 10:32   #3046
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Bardzo mądre słowa. Chociaż jestem w stanie zrozumieć, że komuś przeszkadza fakt posiadania dziecka.
Zauważyła, że wielu facetów, którzy udzielają się na wizażu to przegrywy, którzy ciągle narzekają, bo kobiety złe, lecą na wygląd i pieniądze.
a jak widać analogicznych facetow tez nie brakuje.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 11:36   #3047
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Jest to ogromna bariera. Ciężko było mi wybić sobie z głowy jej wiek. Czułem się jakbym był z opiekunką. Tego nie da się wybić z głowy, zawsze był głosik z tyłu głowy, że to nie tak to powinno wyglądać. Że najlepszy związek to wtedy, kiedy facet jest co najmniej równolatkiem.
Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Po prostu jej skóra była inna niż moja i tyle. Takie skojarzenia mam zarezerwowane dla nauczycielek, koleżanek mamy itp Tu chodzi o pociąg seksualny o pożądanie A NIE o jakąś kalkulacje, bo mam myśli natrętne. Po prostu mam w głowie, że kobieta 30+ to już kobieta a nie dziewczyna. Tak samo jak Ty wybierasz facetów z cechą x bo tacy są dla Ciebie męscy. Na pewno masz jakieś wymagania.
Coooo Jezu, chłopie, mam tyle lat co twoja była, a ludzie dają mi z wyglądu 20 lat, w ogóle nie czuję się jak żadna opiekunka, wręcz odwrotnie, wszyscy się mną opiekują. To co tu wypisujesz to jakiś absurd skórę mam taką samą jak całe życie. To smutne, że ktoś po jednej osobie wyciąga wnioski na całą ludzkość. Jak na swój wiek to piszesz jak człowiek bardzo niedojrzały i chyba dlatego zawsze byłam ze starszymi, żeby takich farmazonów nie słuchać.


A co do tematu - miłość nie wybiera i człowiek się nie zastanawia raczej racjonalnie kto ile ma lat. Jeśli się zastanawia, to chyba coś tu od razu nie gra. I nie jest to wiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 12:24   #3048
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Coooo Jezu, chłopie, mam tyle lat co twoja była, a ludzie dają mi z wyglądu 20 lat, w ogóle nie czuję się jak żadna opiekunka, wręcz odwrotnie, wszyscy się mną opiekują. To co tu wypisujesz to jakiś absurd skórę mam taką samą jak całe życie. To smutne, że ktoś po jednej osobie wyciąga wnioski na całą ludzkość. Jak na swój wiek to piszesz jak człowiek bardzo niedojrzały i chyba dlatego zawsze byłam ze starszymi, żeby takich farmazonów nie słuchać.


A co do tematu - miłość nie wybiera i człowiek się nie zastanawia raczej racjonalnie kto ile ma lat. Jeśli się zastanawia, to chyba coś tu od razu nie gra. I nie jest to wiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz 39 lat i skórę 20 latki? Proszę o zdjęcia poglądowe, bo to musi być jakiś cud natury.

Co do poprzednich wpisów, to jasne że mamusia z bombelkiem już nie szuka przygód i w ogóle chce tylko dojrzałego mężczyznę z odpowiednim stanem portfela. W końcu ktoś jej tego bombelka zrobił, a normalny facet nie porzuca swojego dziecka. Mnie nie interesuje sprzątanie czyjegoś życiowego bałaganu.
Śmieszne, że uważacie za niedojrzałego kogoś, kto zdaje sobie sprawę z czym wiąże się wychowywanie czyichś dzieci.
Jest tutaj jedna użytkowniczka, która często mówi wprost, że ona by się nie związała z dzieciatym, bo nie chciałaby odpływu pieniążków na nie swojego bombla. Jakoś jej nie zarzucacie bycia niedojrzałą i przegrywem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 12:36   #3049
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Masz 39 lat i skórę 20 latki? Proszę o zdjęcia poglądowe, bo to musi być jakiś cud natury.

Co do poprzednich wpisów, to jasne że mamusia z bombelkiem już nie szuka przygód i w ogóle chce tylko dojrzałego mężczyznę z odpowiednim stanem portfela. W końcu ktoś jej tego bombelka zrobił, a normalny facet nie porzuca swojego dziecka. Mnie nie interesuje sprzątanie czyjegoś życiowego bałaganu.
Śmieszne, że uważacie za niedojrzałego kogoś, kto zdaje sobie sprawę z czym wiąże się wychowywanie czyichś dzieci.
Jest tutaj jedna użytkowniczka, która często mówi wprost, że ona by się nie związała z dzieciatym, bo nie chciałaby odpływu pieniążków na nie swojego bombla. Jakoś jej nie zarzucacie bycia niedojrzałą i przegrywem.
A gdzie on napisał, że ona ma/miała 39 lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 12:41   #3050
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Masz 39 lat i skórę 20 latki? Proszę o zdjęcia poglądowe, bo to musi być jakiś cud natury.

Co do poprzednich wpisów, to jasne że mamusia z bombelkiem już nie szuka przygód i w ogóle chce tylko dojrzałego mężczyznę z odpowiednim stanem portfela. W końcu ktoś jej tego bombelka zrobił, a normalny facet nie porzuca swojego dziecka. Mnie nie interesuje sprzątanie czyjegoś życiowego bałaganu.
Śmieszne, że uważacie za niedojrzałego kogoś, kto zdaje sobie sprawę z czym wiąże się wychowywanie czyichś dzieci.
Jest tutaj jedna użytkowniczka, która często mówi wprost, że ona by się nie związała z dzieciatym, bo nie chciałaby odpływu pieniążków na nie swojego bombla. Jakoś jej nie zarzucacie bycia niedojrzałą i przegrywem.

Przy odpowiednich zabiegach, pielęgnacji 40-latki wyglądają lepiej niż niektóre 20-latki.

Co Ty masz z tymi dziećmi? Jeśli Tobie nie odpowiada taka z dziećmi, to nie musisz się wiązać. Co za tekst, że normalny facet nie porzuca dziecka, czy rozwód to dla Ciebie coś niespotykanego, ludzie mają być razem tylko ze względu na dziecko?
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 12:48   #3051
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A gdzie on napisał, że ona ma/miała 39 lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miała 33 lata. Taka stara opiekunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 13:00   #3052
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Duża różnica wieku w związku

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87834058]Miała 33 lata. Taka stara opiekunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dokładnie, on młody bóg 27 lat, a ona stara babcia z obwisłą skórą lat 33

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 13:10   #3053
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Dokładnie, on młody bóg 27 lat, a ona stara babcia z obwisłą skórą lat 33

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno była między nimi przepaść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 15:12   #3054
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A gdzie on napisał, że ona ma/miała 39 lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście 33 lata. I tak nie wierzę, że ktoś Ci daje 20.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 15:22   #3055
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Rzeczywiście 33 lata. I tak nie wierzę, że ktoś Ci daje 20.
Twój problem nie zwariowałam jeszcze, żeby zamieszczać swoje zdjęcia na forum w celu oceny przez internetowych randomów

Wszystkie moje koleżanki 30+ wyglądają jak super laski 20+, ale widać żyjesz w innym środowisku, gdzie 33 lata to stara baba Przybij sobie piątkę z tym drugim kolegą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 15:52   #3056
Aganiewypada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 89
Dot.: Duża różnica wieku w związku

W czasach medycyny estetycznej jest to całkiem możliwe. Pytanie tylko, czy to o to w tym wszystkim chodzi i czy jest się czym chwalić 😏
Aganiewypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 16:14   #3057
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Twój problem nie zwariowałam jeszcze, żeby zamieszczać swoje zdjęcia na forum w celu oceny przez internetowych randomów

Wszystkie moje koleżanki 30+ wyglądają jak super laski 20+, ale widać żyjesz w innym środowisku, gdzie 33 lata to stara baba Przybij sobie piątkę z tym drugim kolegą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne. Chyba wszystkie to sobie raczej wmawiacie. Już nieraz widziałem te "wszyscy mi dają 10 lat mniej", którym ja bym dał dokładnie tyle ile mają.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 16:16   #3058
ihni1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 66
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jasne. Chyba wszystkie to sobie raczej wmawiacie. Już nieraz widziałem te "wszyscy mi dają 10 lat mniej", którym ja bym dał dokładnie tyle ile mają.
Na szczescie większości ludzi Twoje zdanie nie interesuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Aganiewypada Pokaż wiadomość
W czasach medycyny estetycznej jest to całkiem możliwe. Pytanie tylko, czy to o to w tym wszystkim chodzi i czy jest się czym chwalić
A jaki jest problem ze stosowanie kwasu hialuronowego czy innych wypełniaczy? Ktoś ma pieniadze, chce, to robi. Trochę dziwna ta wypowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ihni1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 16:31   #3059
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez ihni1234 Pokaż wiadomość
Na szczescie większości ludzi Twoje zdanie nie interesuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

A jaki jest problem ze stosowanie kwasu hialuronowego czy innych wypełniaczy? Ktoś ma pieniadze, chce, to robi. Trochę dziwna ta wypowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda zazwyczaj jest niewygodna. Po 30-tce większość ludzi się zwyczajnie sypie. Zwłaszcza imprezowicze.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 16:34   #3060
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Duża różnica wieku w związku

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Prawda zazwyczaj jest niewygodna. Po 30-tce większość ludzi się zwyczajnie sypie. Zwłaszcza imprezowicze.

Jeśli ktoś ma pieniądze to się nie sypie, przede wszystkim trzeba unikać słońca. Ja się nigdy nie opalam naturalnie tylko stosuję kremy
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-05 11:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.