mamuski styczniowo-lutowe 2009 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 13:49   #2611
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
( starej babie chciało się nowych studiów - informatyki)
He he- ja własnie się z tego czegos obroniłam na początku lata


Bezsenność - koszulka fajna , muszę sobie jakąś kupić , bo ja niestety mam same satynki i jedwabie , a to chyba nie bardzo sie nadaje.
Tylko czy moja grube dupsko wlezie w taką koszulinkę
O dziwo te koszulinki są dosć rozciągliwe i nawet moja wielka d... wlezie.
Pytałam sie o rozmiary dotyczące wersji z spodenkami to :
"Podaje wymiary piżamki w rozmiarze M w nawiasie L - (L):
Bluza - długość 55(57)cm , szerokość pod pachami 2x45(47)cm,
Spodnie - długość 75(76)cm, szerokość w biodrach 2x ~55(57)cm, w pasie
bez rozciągania 2x 31(33)cm , z rozciąganiem 2x 51(53)cm"

Wygląda na to że wpełznę a koszulka z bawelny prążkowanej więc dodatkowo rozciągliwa.

Pozdrówki!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:21   #2612
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A Ja spie sobie w pizamkach.Dol i gora pasuja na szczescie.Czasem jak mi przeszkadzaja,to spie bez dolu
To fakt probowalam przymierzyc satynowe koszulki bleeeeeee nieygodne sie jakos tak zrobily i cisna w plecach,piersiach.Chyba sobie poczekaja jak skoncze karmic
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:45   #2613
Jemiołka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Jezeli wkroczylysmy na temat facetow ... u mnie to samo jak cos wspomne o L4 to dziwnie na mnie patrzy i robi glupie miny zebym poczekala... (umowe mam do konca listopada)bo nie wiadomo co potem. moze sie zamienimy z nimi na jakis miesiac Łosie wstretne
Piękny tekst. Łoś wstrętny to nawet pasuje do tego mojego pokemona. Wciąż się we mnie gotuje, ale już mniej. Jak wywaliłam to z siebie to mi jakoś lepiej.

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
cycki ma gigantyczne, juz nieswedza, pajaczki zniknely no sutki zmieniaja fakture, siary poki co brak, na szczescie nowe super dobrane staniki (spadochrony) daja rade
a tak przy okazji skonczzony kocyk...myslalam ze wyjdzie wiekszy ale tylko na tyle wloczki starczylo..hm moze jescze dokupie i dorobie
no i projekt poncho czeka w kolejce do zrobienia bo zima tuz tuz
U mnie jest problem z biustonoszami. Obwód pod biustem mi się nie zmienił, za to obwód w cycu jak najbardziej. Więc pod biustem wciąż 65 cm i miseczka pewnie z G. Nigdy moje piersi nie dały tak czadu jak teraz. Przełamałam się i jutro jade po pracy do gorseciarki, żeby zamówić staniki. nie dałam rady kupić nic co by trzymało piersi, nie obcierało i dobrze leżało pod biustem.
Niestety Polska nie dorasta jeszcze w tej kwestii innym krajom do piet. Chodź i tak widzę kolosalny postęp w asortymencie dla przyszłych mam od mojej ostatniej ciąży.

Kocyczek super. Poncho bardzo fajne. Bajek nie czytam, ale śpiewam dzidzi.

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dzieki dzieczyny za wsparcie,mój facet bedzie za 2 tygodnie w polsce to dam mu lanie bo wychodzi na to ze ciocia wazniejsza niz ja i dziecko.
zwolnienie lekarz chcial mi dac juz dawno ale wtedy jeszcze jakos bylo ok.
mam skrócona szyjke co wiecie nie jest bezpieczne w tym okresie ciazy,mam sie oszczedzac niestety w pracy robie na magazynie i troche w biurze,czesto cos dzwigam ,zreszta taka praca!wiec skoro lekarz stwierdził ze dosc pracy to tak widocznie musi byc. nie wiem jak wy ale mam jeszcze taki dziwny ból jakby idacy od krocza ,jak tylko dłuzej pochodze to tak sie dzieje ,czasami jak juz zaboli to chodze jak stara kaczka .
Królowa, nie zastanawiaj się nawet. Kobieto, wiesz czym się takie coś skończyć może. Pana ustaw do pionu i dbaj o siebie.
Wiesz, pacnij TZta parę razy wałkiem po łbie, ale też nie ma co lać go do nieprzytomności, bo sobie zaszkodzić możesz


Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Jemiołka - szczerez Ci współczuję, ale czytając Twój opis dolegliwości poryczałam sie ze śmiechu- przepraszam.
Bezsennośc, ja też sie z tego śmieję. Jest to upierdliwe, ale jakbym nie miała do tego dystansu, to bym chyba musiała wyjść oknem z 10 piętra.
Zupełnie serio, tą ciąże gorzej znoszę niż poprzednie. Wkurza mnie to i mi doskwiera, ale generalnie jestem dobrej myśli, bo ciąża się rozwija prawidłowow, wszystko jest zupełnie OK i wiem, że za chwilę, pewnie gdzieś na przełomie roku będzie już lepiej, będę miała swoją Dzidzię przy sobie i to co teraz jest nie będzie miało zupełnie żadnego znaczenia.

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
Jak czytam posty dotyczące idiotycznego zachowania mężczyzn to cieszę się ze ne jestem sama
mój to naprawdę tez jest w ciąży no takie humorki ma że hej + moje rozchwianie emocjonalne + moja płaczliwość=TRAGEDIA
i zamiast się wspierać to każde ma o coś pretensje
Daj mu czas. Dla nich, facetów, to tez trudny czas. My mamy hormony, instynkt macierzyński, fikołki dzidzi brzuchu, oni muszę polegać tylko na wzroku i stosunku wielkości głowy nowegorodka do całej reszty tegoż. Natura ich ociosała ze wszystkiego co pomaga zrozumieć, że dziecko to największy skarb. Oni są niestety genetycznie zaprogramowani do tego żeby zapładniać i uciekać dopiero my, kobiety, ich żeśmy trochę naprostowały. ale za każdym razem muszą się tego wszystkiego uczyć na nowo. Przynajmniej moj TZ tak działa, widocznie Mój Model Faceta ma mało RAMu

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dzis mamy 3 rocznice slubu i po pracy jestem porywana 'na randke' do kawiarni
Obudzil mnie zreszta w srodku nicy, bo juz nie umial wytrzymac, by zlozyc mi zyczenia - jest kochany az do zjedzenia

No to juz sie wiecej nie chwale zeby nie bylo
Kochana, chwal się, pielęgnuj te wspomnienia. Oby się nigdy nie zmienił. Czego z całego serca Ci życzę

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy w ciąży mogę jeść sushi? Bo się zastanawiam czy iść czy sobie darować.
nie powinnaść, raz że toxo, a dwa lysterioza. Jak wiesz na 1000000 % że ryba bezpieczna to wcinaj na zdrowie.
Mnie np kuchnia japońska bardzo służy, ku mojemu zdumieniu po np miso z grzybami zero zgagi. Zupa na glonie działa na mój przełyk jak balsam.



Ech powiem Wam że odchowani synowie to skarb. Moje starsze dzieci dziś usiłowały sie mną opiekować. Płakałam i histeryzowałam, zdecydowanie mniej dyskretnie niż mi się wydawało. Rano zrobili mi śniadanie, potem posprzątali, wprawdzie koślawe to odkurzanie, ale się starali. Moje zuchy
Jemiołka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:50   #2614
Jemiołka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Kochane- wyszperałam na allegro i zakochałam się w koszulce nocnej :
http://www.allegro.pl/item420374027_..._kopert_m.html

Normalnie ja sobie fundnę
Jest jeszce wersja ze spodenkami- ale nie wiem czy w nią wejdę i czy gumka nie bedzie gniotła brzucha.
bardzo ładna koszulka.
Jemiołka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 15:14   #2615
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

bardzo ładna koszulka
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:11   #2616
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

koszulka

co do mega stanikow to w irlandii tez mam problem, moja szefowa i jej 3 cycaste corki tez maja problem, ew moge znalezc cos w okolicach 40-50za sztuke ale zeby to bylo ladne
o dziwo na bazarze na Ukrainie znalazlam staniki szyte na Bialorusi rozmiar 80G i do tego nie tylko biale i kremowe ale bardoz fajne czarne i czerwone w wymyslne wzorki
__________________
trying so hard lots of things not to do


Edytowane przez pani z herbata
Czas edycji: 2008-08-27 o 16:15 Powód: dopisek
pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 17:08   #2617
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A ja byłam na zakupach z moją mamuśką i kupiłam kilka rzeczy więc się pochwalę:
1. Body (62 cm) - nie mogłam się powstrzymać...
2. Czapeczka - taka "pokąpielowa" cieniutka - na foto z "nadzieniem" grapefruitowym
3. Rampers safari (56 cm) - używka za 5 zł
4. Koszulka z myszkami (62cm) - używka 5 zł
5. Kocyk bawełniany (prezent od babci) taka bawełenka jak porządny t-shirt, druga strona bawełniany polarek

Chodzę, patrzę i micha mi się cieszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bodziak.jpg (59,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czapeczka.jpg (56,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rampers african summer.jpg (69,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszulka myszki.jpg (144,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kocyk rabbit.jpg (121,6 KB, 25 załadowań)
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 17:51   #2618
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
A ja byłam na zakupach z moją mamuśką i kupiłam kilka rzeczy więc się pochwalę:
1. Body (62 cm) - nie mogłam się powstrzymać...
2. Czapeczka - taka "pokąpielowa" cieniutka - na foto z "nadzieniem" grapefruitowym
3. Rampers safari (56 cm) - używka za 5 zł
4. Koszulka z myszkami (62cm) - używka 5 zł
5. Kocyk bawełniany (prezent od babci) taka bawełenka jak porządny t-shirt, druga strona bawełniany polarek

Chodzę, patrzę i micha mi się cieszy
Śliczności! A dlaczego to body jest różowe ?
Ja to juz mam całkiem sporo akcesoriów - a miałam zacząć we wrzesniu
Większość zamawiam na allegro a mój TZ chodzi na pocztę paczki odbierać
Ostatnio jak kolejny raz przyniósł wiiielką pakę to powiedział, że jakbym zamawiała samolot to żebym go uprzedziła
Tak, tak, a potem to się cieszyć będą, że maja takie zaradne TZ, że wszystko już jest
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:01   #2619
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Śliczności! A dlaczego to body jest różowe ?
Ja to juz mam całkiem sporo akcesoriów - a miałam zacząć we wrzesniu
Większość zamawiam na allegro a mój TZ chodzi na pocztę paczki odbierać
Ostatnio jak kolejny raz przyniósł wiiielką pakę to powiedział, że jakbym zamawiała samolot to żebym go uprzedziła
Tak, tak, a potem to się cieszyć będą, że maja takie zaradne TZ, że wszystko już jest

Hmmm body jest BIAŁE i DZIĘKUJĘ

hihi to z samolotem doooobre
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:02   #2620
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

No to ja też się pochwalę zakupem - na razie tylko jednym, myślę, że po połówkowym zacznę szaleć

Kombinezon nabyty na All
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 417643397.jpg (41,6 KB, 30 załadowań)
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:06   #2621
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
No to ja też się pochwalę zakupem - na razie tylko jednym, myślę, że po połówkowym zacznę szaleć

Kombinezon nabyty na All
Ale śliczny - rzuć ceną, jeśli możesz - próbuję się zorientować
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 18:10   #2622
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Właśnie, a kombinezony zimowe to w jakim rozmiarze szukacie/ kupujecie?
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:10   #2623
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Ale śliczny - rzuć ceną, jeśli możesz - próbuję się zorientować
No niestety, kombinezony zimowe, na dodatek fajne, ida dość drogo. Oglądałam w sklepach - te naprawdę ocieplane, np. w H&M wychodzą ponad 100, czasem nawet 180.
Ja kupiłam używany za ponad 50 zł, co wcale AŻ taką okazją nie jest, no ale wiem, że nowego za to nie kupię.

EDIT: Skoja, ten który ja mam wychodzi na 0-3 miesiące
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:20   #2624
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Ja kupiłam w 5 10 15 , taki fajny bialy puchaty śpiworek z uszkami.Koło 50 zł kosztował , słodziutki , normalnie nie mogłam się powstrzymać...Rozmiar 68 , do późnej wiosny powinien wystarczyć.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:42   #2625
Kasia.234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 921
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Ale się rozpisałyście

Cytat:
Napisane przez Jemiołka Pokaż wiadomość
U mnie jest problem z biustonoszami. Obwód pod biustem mi się nie zmienił, za to obwód w cycu jak najbardziej. Więc pod biustem wciąż 65 cm i miseczka pewnie z G. Nigdy moje piersi nie dały tak czadu jak teraz. Przełamałam się i jutro jade po pracy do gorseciarki, żeby zamówić staniki. nie dałam rady kupić nic co by trzymało piersi, nie obcierało i dobrze leżało pod biustem.
Niestety Polska nie dorasta jeszcze w tej kwestii innym krajom do piet. Chodź i tak widzę kolosalny postęp w asortymencie dla przyszłych mam od mojej ostatniej ciąży.
U mnie też 65G i rośnie, na razie udało mi się kupić kilka kilka pasujących, ale aż się boję co to będzie za kilka tygodni.

Ja też obiecałam sobie, że zakupy dla maluszka dopiero pod koniec roku, ale jak czytam i widzę, co Wy kupujecie, to też sobie troszkę pozwalam poszaleć na allegro i w lumpeksach. Zresztą wyczytałam ostatnio, że używane ciuszki są lepsze (bezpieczniejsze, zdrowsze) niż nowe, bo były już kilkakrotnie prane i nie zawierają tylu barwników (mogą szkodzić a nawet uczulać) co nowe.
Kasia.234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:42   #2626
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Chyba telepatycznie sie z Wami porozumiewam bo postanowilam poszukac kombinezonow a tu na watku leci ten temak
http://www.allegro.pl/item422170563_...ok_62_bez.html ten jest fajny ale nie wiem jaki rozmiar szukac ??

Poza tym padam na twarz jestem tak zmeczona ze szok zaraz kapiel i lulu a i przytulanie do Tz
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:43   #2627
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Dzięki Dziewczyny za odpowiedź w sprawie piersi - czyli nie ja pierwsza ale kurczaki czemu trzeba cierpieć i się zastanawiać co znowu nowego mi wyrośnie lub wyskoczy? Miłość matki jest wielka

Ja na swojego TŻ nie mogę narzekać - podnosi na duchu, nie pozwala się przepracowywać. Choć myśli o przyszłości i pewnie jeszcze przed urodzeniem Maleństwa będę szukać pracy, więc z Maleństwem będę ok. 4 miesiące. Tylko za mało przytula... Niestety mój model jest malo romantyczny ale i tak najukochańszy

Gratuluję zakupów i pięknych brzuszków! Ja na razie nie mam się czym chwalić ale mam zamiar to niedługo nadrobić Jeszcze tylko dwa tygodnie i lecę do Polski a wtedy obkupię Maleństwo No i może wtedy Maluszek zacznie powiększać mój brzucholek
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:52   #2628
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
No niestety, kombinezony zimowe, na dodatek fajne, ida dość drogo. Oglądałam w sklepach - te naprawdę ocieplane, np. w H&M wychodzą ponad 100, czasem nawet 180.
Ja kupiłam używany za ponad 50 zł, co wcale AŻ taką okazją nie jest, no ale wiem, że nowego za to nie kupię.

EDIT: Skoja, ten który ja mam wychodzi na 0-3 miesiące
Cena niezła Dzięki

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w 5 10 15 , taki fajny bialy puchaty śpiworek z uszkami.Koło 50 zł kosztował , słodziutki , normalnie nie mogłam się powstrzymać...Rozmiar 68 , do późnej wiosny powinien wystarczyć.
Ja dziś właśnie takie "coś" oglądałam w Kai - cena ok. 70 zł - tylko rozmiarówka dziwna... 1, 2, 3... Możecie mi powiedzieć ile powinien mieć długości od szyi do nóżek taki śpiworek / kombinezonik na 62/68 cm??
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:00   #2629
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
A ja byłam na zakupach z moją mamuśką i kupiłam kilka rzeczy więc się pochwalę:
1. Body (62 cm) - nie mogłam się powstrzymać...
2. Czapeczka - taka "pokąpielowa" cieniutka - na foto z "nadzieniem" grapefruitowym
3. Rampers safari (56 cm) - używka za 5 zł
4. Koszulka z myszkami (62cm) - używka 5 zł
5. Kocyk bawełniany (prezent od babci) taka bawełenka jak porządny t-shirt, druga strona bawełniany polarek

Chodzę, patrzę i micha mi się cieszy
Super zakupki!!
Ja ostatnio kupiłam w lumpkach body i bluzeczkę łacznie za 3.90
muszę tylko wygolić takim urządzeniem co usuwa zmechacenia POLECAM bo można odświeżyć każdy ciuszek i znów jak nowy
Jak nauczę się wstawiać fotki to pokażę Wam wszystko co mam ...a mam już kilka cudeniek
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 19:40   #2630
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

jezeli chodzi o kombinezon to dostałam w prezencie sliczny rożowy ze smyka 70 zł ,rozmiar 0-3 miesiace taki wystarczy no chyba ze dzidzia bedzie jakims mutantem.wiekszy odradzam bo mialm dla pierwszego dziecka 68 rozmiar i był sporo za duzy a na drugi sezon juz za mały.bardzo ładne widziałm na allegro.

koszula nocna super ,zaraz wchodze i kupuje
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:46   #2631
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o kombinezon to dostałam w prezencie sliczny rożowy ze smyka 70 zł ,rozmiar 0-3 miesiace taki wystarczy no chyba ze dzidzia bedzie jakims mutantem.wiekszy odradzam bo mialm dla pierwszego dziecka 68 rozmiar i był sporo za duzy a na drugi sezon juz za mały.bardzo ładne widziałm na allegro.

koszula nocna super ,zaraz wchodze i kupuje
Właśnie tak sobie myślałam, że taki typowo zimowy (na styczeń-luty) kupię w rozmiarze 0-3 (czyli około 62). Przecież w takim kombinezonie i tak jest miejsce, żeby dzieciaczka ubrać dodatkowo w coś ciepłego.
Na sezon przejściowy pomyślę o większym
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:53   #2632
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Ten co kupiłam ma od szyjki w dół 62 cm .Patrzałam w Smyku i też są fajne kombinezonki , grubsze niż mój , ale przypuszczam , że ten mi wystarczy. Ceny podobne - koło 60 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,9 KB, 22 załadowań)
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:00   #2633
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Gosialka, cudny!!! Trzeba urządzić polowanie....

A Freshona mi uświadomiła, że jeszcze trzeba przejściowy, trochę większy zakupić. Tym bardziej, że z pogodą to ostatnio bardzo różnie bywa...
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:13   #2634
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Kasia.234 Pokaż wiadomość
U mnie też 65G i rośnie, na razie udało mi się kupić kilka kilka pasujących, ale aż się boję co to będzie za kilka tygodni.
Dziewczyny jak macie w nadmiarze to ja chetnie przyjme
W koncu miałaby co w bluzeczkach eksponowac
Jak na razie mam 75C - bylo 70B (maaałe), wiec chetnie przyjme

Co do zakupów, to własnie zakupiliśmy WÓZEK!!!!!!
Znalazłam super oferte na necie ważną do końca miesiąca i jutro mam dostać potwierdzenie!!! Ale jestem podekscytowana

Zakupy ciuchowe jak na razie leżą odłogiem bo mam dostać dużo w 'spadku'
Kombinezon już dostałam - taki bardziej spiworek.
Zrobie fotosa i wklejam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kombinezonik .jpg (36,0 KB, 23 załadowań)
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:13   #2635
Jemiołka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Właśnie, a kombinezony zimowe to w jakim rozmiarze szukacie/ kupujecie?
ja nie wiem szczerze powiedziawszy. Do tej pory rodziłam Dzieci-Kloce. Rekordzistą był Krzysiek był gigantem miał 5400 na wejściu. Zdrowe dzieci, ale duże. Potem rosną ładnie i proporcjonalnie, ale nigdy mi się nie mieścili w żadne centyle i normy.
Gin podczas połówkowego powiedział mi że Dzidzia jest większa o 2 tygodnie i 5 dni od tego co wynika z @, więc przypuszczam, że kruszynki to i tym razem też nie urodzę.
Wstrzymuję się z większymi zakupami ubrankowymi do października/listopada. Chociaż przyznam, że jak widzę te słodkości jakie kupujecie to mnie skręca z zazdrości.
Jemiołka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:17   #2636
Jemiołka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 131
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak macie w nadmiarze to ja chetnie przyjme
W koncu miałaby co w bluzeczkach eksponowac
Jak na razie mam 75C - bylo 70B (maaałe), wiec chetnie przyjme

Co do zakupów, to własnie zakupiliśmy WÓZEK!!!!!!
Znalazłam super oferte na necie ważną do końca miesiąca i jutro mam dostać potwierdzenie!!! Ale jestem podekscytowana

Zakupy ciuchowe jak na razie leżą odłogiem bo mam dostać dużo w 'spadku'
Kombinezon już dostałam - taki bardziej spiworek.
Zrobie fotosa i wklejam
Siobhan, nie zazdrość, to nie ozdoba niestety, ale jadłodajnia
Fajnie że masz już wózeczek. Ja mam wciąż w tej kwestii wachania i do końca nie zdecydowałam czego chce.
Śpiworek słodziutki.
Jemiołka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:18   #2637
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

O matko....a ja jeszcze nic a nic nie kupiłam! Chyba zostaję w tyle!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:34   #2638
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

ja też nic nie mam
trza zacząć coś kupowac
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:37   #2639
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
ja też nic nie mam
trza zacząć coś kupowac
Tylko, że ja nadal nie wiem w jakim kolorze! A tak swoją drogą nie wiem nawet od czego zacząć zakupy....no przeraża mnie to.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:09   #2640
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Dziewczyny, nie panikujcie
Zakupiłam TYLKO kombinezon i na razie nie mam zamiaru robić innych zakupów. W końcu mamy trochę czasu.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.