Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-11, 20:42   #2851
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
On ma odkrecane boczne kółka. Tz tez chce ją puścić bez bocznych. Ja tego nie widzę.

Pestka ma ok 100 i siodełko na najniższym położeniu. 16 nie dałaby rady. Na biegowce nigdy nie chciała jeździć. Ani na jezdziku.


Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No my mamy już siodełko w połowie jakim sposobem to nie wiem ale mamy o tyle dobrze ze jak wyrośnie będzie komu przejąć zreszta u Ciebie tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem ze się odkręca jednak wiem ze dzieci około 3 letnie ogarniają już czasem takie rzeczy. chciała bym przymierzyć na pewno taki rowerek No ale zobaczymy najwyżej tak jak Anusia pisze ma kto przejąć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 08:46   #2852
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Na żywo jest ładniejszy
Ma też lampkę z przodu i hamulec centralny z tyłu

https://www.decathlon.pl/rower-500-j...d_8371300.html
Bardzo fajny. Jak my oglądalismy rowery w decathlonie to go nie było, były same ciężkie, a ten leciutki 8,7kg tylko. Klaudia tez ramę ma najniżej jak sie da.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Fajny . Moja mama chce Julkowi na urodziny ale ja nie jestem przekonana bo raz ze te 14 koła często piszą ze są do 105 a on już ma prawie 100. To druga sprawa wolała bym żeby jeździł póki co na biegowce a później od razu wskoczył na taki bez bocznych kołek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na watku lokalnym czytalam, ze spokojnie na 14calach jeszcze 5latki jezdzą. w kolejnym sezonie na bank nasz bedzie jeszcze dobry.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 10:04   #2853
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora dzięki. Wow podziwiam za regularność posiłków! Ja nie mam jeszcze żadnego rytmu, staram się tylko nie jeść późnym wieczorem, bo do tej pory jedliśmy z mężem kolację po 22, czasem coś do serialu późno w nocy U mnie jest póki co późne śniadanie i późny obiad, kolacja taka symboliczna, albo wcale, więc 2-2,5 posiłków :/

Morelle super rowerek! Drogi Ale bardzo fajny jest, też trochę zaczynam myśleć o pedałach i bocznych kółkach, bo biegówką Łucja jest średnio zainteresowana cały czas, dostała rok temu na urodziny. Też z decathlonu btwin.

Pestycyda co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 13:32   #2854
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Bardzo fajny. Jak my oglądalismy rowery w decathlonie to go nie było, były same ciężkie, a ten leciutki 8,7kg tylko. Klaudia tez ramę ma najniżej jak sie da.




Na watku lokalnym czytalam, ze spokojnie na 14calach jeszcze 5latki jezdzą. w kolejnym sezonie na bank nasz bedzie jeszcze dobry.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja jak zawsze tylko online kupuje. Spokojnie zeszłam z nim i młodym po schodach.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora dzięki. Wow podziwiam za regularność posiłków! Ja nie mam jeszcze żadnego rytmu, staram się tylko nie jeść późnym wieczorem, bo do tej pory jedliśmy z mężem kolację po 22, czasem coś do serialu późno w nocy U mnie jest póki co późne śniadanie i późny obiad, kolacja taka symboliczna, albo wcale, więc 2-2,5 posiłków :/

Morelle super rowerek! Drogi Ale bardzo fajny jest, też trochę zaczynam myśleć o pedałach i bocznych kółkach, bo biegówką Łucja jest średnio zainteresowana cały czas, dostała rok temu na urodziny. Też z decathlonu btwin.

Pestycyda co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczynka na osiedlu ma ten rower biegowy i super jeździ. Jednak pestka nawet nie dała się posadzić.
Drogi wiem. Babcie i moja SIS się zrzucily.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 15:48   #2855
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Bardzo fajny. Jak my oglądalismy rowery w decathlonie to go nie było, były same ciężkie, a ten leciutki 8,7kg tylko. Klaudia tez ramę ma najniżej jak sie da.




Na watku lokalnym czytalam, ze spokojnie na 14calach jeszcze 5latki jezdzą. w kolejnym sezonie na bank nasz bedzie jeszcze dobry.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko myśle zależy od wzrostu i długości nóg 🤷☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:28   #2856
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle no właśnie ogólnie ta biegówka jest spoko, ale nie wiem czy Łucja przekona się do niej. Dam jej jeszcze chwilę. Lila bardzo lubiła rower biegowy (miała drewniany i był cięższy niż ten z decathlonu), a Łucja jakoś niechętnie do tego podchodzi - może przez to, że miała wcześniej czterokołowca? Albo po prostu dla niej to jeszcze za wcześnie na takie pojazdy, na hulajnodze też 5 minut pojeździ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 07:55   #2857
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Morelle no właśnie ogólnie ta biegówka jest spoko, ale nie wiem czy Łucja przekona się do niej. Dam jej jeszcze chwilę. Lila bardzo lubiła rower biegowy (miała drewniany i był cięższy niż ten z decathlonu), a Łucja jakoś niechętnie do tego podchodzi - może przez to, że miała wcześniej czterokołowca? Albo po prostu dla niej to jeszcze za wcześnie na takie pojazdy, na hulajnodze też 5 minut pojeździ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pestka lubi hulajnoge. W zeszłym roku jeździła. Ale nie chciała biegówki ani jezdzika. Także u nas nie zdałby egzaminu. Na tego wsiadla i pojechala. Poprzedni rower berga miała z pedalami. Zostawiłam B


Dziewczyny kiedy się uczy jeść dziecko łyżką? Nic nie pamiętam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 13:35   #2858
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle fajny ten rower. Widzę, ze wiekszosc z Was na takie teraz stawia. Ja dla odmiany kupiłam biegówkę. Amelka uwielbiała swoj jeździk, hulajnogę tez lubiła ale juz mniej. Ja sobie wymyśliłam, ze bede biegać a ona bedzie jeździła koło mnie, zobaczymy czy to wypali

Siil, chciałam Ci wrzucić album, ale nie mogę załączyć zdjęć.

Tymka wysypało piątego dnia, gorączkę miał 3 dni. Jakiś nietypowy przebieg, ale chyba to była jednak ta trzydniówka. W dodatku nie wiem czy nie po tych ibuprofenach itp, tak mi się odpażyl w ciagu 3h, ze w życiu czegos takiego nie widziałam. Dziwny ten moj synalek

Zaczelam kręcić hula hop, mam chyba z 15 siniaków

https://www.mamissima.pl/zabawki/jez...gowy_pink.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Zastanawiam się czy nie kupić Amelce jakieś książki przygotowującej do pójścia do przedszkola. Nie chodziła do żłobka, więc może pomogłoby to troszkę oswoić jej się z tematem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 14:18   #2859
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anastazja uwielbia rok w przedszkolu

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Emmos co z lyzeczka? Pamiętasz kiedy? Nie pamiętam czy Pestka jadła juz łyżeczką w żłobku. Chyba tak. On idzie Mc wcześniej. Nie wiem kiedy mu dać do łapki. To dziecko nie usiedzi. Nawet jak ja go karmie to jedzenie jest wszędzie. .. łącznie z jego wlosami.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 14:46   #2860
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, nie odpisałam, bo ja nic nie pamietam Powiem Ci wiecej, chciałabym żeby Tymi miał wszystko we włosach, byle tylko jadł. On jak mi zje 5 łyżeczek czegokolwiek chętnie to ja mam święto. Ale to jest rzadkość. Z reki wszystko wyrzuca, z łyżeczki robi wszystko żeby nie zjeść. Dzis np o 5 rano wypił mleko, potem na śpiocha o 14, a w międzyczasie 3 łyżeczki manny i NIC wiecej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Morelle, ale w Waszym przypadku już bym pewnie próbowała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 14:51   #2861
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Eh chyba kupie przed tym folie malarską :P

Chociaż dziś B tez nie chce nic prócz butli. Nigdy tak nie miał.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 15:04   #2862
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Anastazja uwielbia rok w przedszkolu

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Emmos co z lyzeczka? Pamiętasz kiedy? Nie pamiętam czy Pestka jadła juz łyżeczką w żłobku. Chyba tak. On idzie Mc wcześniej. Nie wiem kiedy mu dać do łapki. To dziecko nie usiedzi. Nawet jak ja go karmie to jedzenie jest wszędzie. .. łącznie z jego wlosami.

Ja kojarzę bo mam filmik jak Julian je łyżeczka w wieku 14 msc ale gęsta zupe która tez się trochę trzymała jej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 20:14   #2863
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ja kojarzę bo mam filmik jak Julian je łyżeczka w wieku 14 msc ale gęsta zupe która tez się trochę trzymała jej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jeszcze chwila dzieki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 20:25   #2864
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Emmos szkoda, że nie możesz wrzucić albumu. Ja też nie mogę dodawać zdjęć 🤷 Uff, dobrze, że to była trzydniówka! Śliczny rowerek, plan z bieganiem może się udać! Co do książek o przedszkolu, to ja chyba kupię przy okazji dnia dziecka Łucji tę https://natuli.pl/produkt/felus-i-gu...BoCXr8QAvD_BwE Teraz przybliżam temat Dniem malucha, bardziej w wakacje planuję więcej Lu o tym opowiadać. Myślę, że najbardziej oswaja dziecko zabawa w przedszkole, gdy pokazuje się w niej cały rytm dnia przedszkolaka - Lili bardzo się to podobało tuż przed pójściem do przedszkola i było widać, że potrzebuje w ten sposób oswoić ten temat. W książkach przedszkola są niestety często wyidealizowane moim zdaniem - w stosunku do rzeczywistości Mamy też Cecylkę Knedelek - dobre maniery nie tylko dla przedszkolaków, fajna jest, ale ciut za długa jeszcze moim zdaniem dla naszych dzieci, ale fragmenty z obrazkami są ok i resztę można dopowiedzieć. Z tym, że to bardziej o zasadach zachowania, a nie o rytmie dnia.

Morelle ja niestety nie pamiętam już nic, więc nie podpowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 20:59   #2865
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos śliczny ten rower!
Młody tak zaczął śmigać w tym roku, że nie da się koło niego iść, a ja nie biegam
Jeździ z nogami w powietrzu, a z górki tak się potrafi rozpędzić, że zamykam oczy, mąz się ze mnie śmieje


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszła Symfonia z B Toys. Zabawka ekstra, ale trafiła nam sie wadliwa. 6 instrumentów z 13 nie działa. Plus, ze w Amazonie reklamacja jest mega prosta - zaznaczyłam, ze jest wada i chce nową, a do tej przeslali mi etykiete zwrotu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O, też mam ją na liście, ale myślałam, że to na trochę póxniej.
Dobrze, że Wam wymienią. Na amazonie ceny korzystniejsze?

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Emmos szkoda, że nie możesz wrzucić albumu. Ja też nie mogę dodawać zdjęć �� Uff, dobrze, że to była trzydniówka! Śliczny rowerek, plan z bieganiem może się udać! Co do książek o przedszkolu, to ja chyba kupię przy okazji dnia dziecka Łucji tę https://natuli.pl/produkt/felus-i-gu...BoCXr8QAvD_BwE Teraz przybliżam temat Dniem malucha, bardziej w wakacje planuję więcej Lu o tym opowiadać. Myślę, że najbardziej oswaja dziecko zabawa w przedszkole, gdy pokazuje się w niej cały rytm dnia przedszkolaka - Lili bardzo się to podobało tuż przed pójściem do przedszkola i było widać, że potrzebuje w ten sposób oswoić ten temat. W książkach przedszkola są niestety często wyidealizowane moim zdaniem - w stosunku do rzeczywistości Mamy też Cecylkę Knedelek - dobre maniery nie tylko dla przedszkolaków, fajna jest, ale ciut za długa jeszcze moim zdaniem dla naszych dzieci, ale fragmenty z obrazkami są ok i resztę można dopowiedzieć. Z tym, że to bardziej o zasadach zachowania, a nie o rytmie dnia.

Morelle ja niestety nie pamiętam już nic, więc nie podpowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy Felusia, on właśnie nie idealizuje. Ja tę ksiązkę cenzuruję wręcz i nie czytam wszystkiego, żeby młodego nie straszyć



Siil Ty chyba byłaś na Roztoczu. Możesz polecić jakieś miejsce albo okolicę? Co tam warto robić poza byczeniem się?

Edytowane przez calineczka3
Czas edycji: 2020-05-13 o 21:00
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 21:26   #2866
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Siil, widziałam gdzieś właśnie tego Felusia, chyba też wezmę, dzięki W ogóle to powiem Wam, że Amelka była złotym dzieckiem do czytania. Zresztą do dzisiaj jest. Godzinami mogla siedzieć i słuchać. Tymański nie wysiedzi jednej strony Pucia!

Calineczka, hej Jak tam Twój gaduła?
Ooo taka jazda to by mi odpowiadała przy gubieniu kalorii a tak serio to rozumiem, Ami czasem tak jeszcze jezdzikiem po domu zasuwa, że tylko czekać, aż drzwi wystawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 22:21   #2867
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Calineczka to super, ja wolę taką brutalną prawdę
Tak, ja kocham Roztocze, najbardziej Susiec, bo tam jest cudowna, sosnowa Puszcza Solska z małym wodospadem i szumami, ale zależy czego oczekujesz i szukasz. W Suścu spoko jest pensjonat Sosnowe Zacisze, warunki nie są jakieś mega, ale dobre jedzenie, sala zabaw dla dzieci, jaskinia solna i mały basen + super lokalizacja - tuż przy Puszczy Solskiej, przez furtkę wchodzi się do lasu, gdzie zaczynają się najważniejsze szlaki. Dla nas raj i nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba Ale nie wiem jak w dobie koronawirusa - bo to dość duży pensjonat, trzeba pewnie byłoby chodzić w maseczkach itd. Po sąsiedzku jest świetna agroturystyka 66szyszek - tzn. nigdy tam nie byłam ale z zewnątrz wydaje się fajna, mam ochotę pojechać tam w tym roku, zamiast do Sosnowego Zacisza, ze względu na koronę i te wszystkie ograniczenia w kontaktach z ludźmi https://www.booking.com/hotel/pl/66-szyszek.pl.html Tyle, że tam może nie być już miejsc. Dość niedaleko jest miejscowość Majdan Sopocki, a tam spoko plaża i zalew z ratownikami. Inną super miejscówką jest Obrocz 137, tylko tam będą pokoje z łazienkami, a reszta domu wspólna z innymi gośćmi (my akurat wynajmowaliśmy całą rodziną), ale cudna lokalizacja, piękne widoki, obok Zwierzyniec, fajne trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów, kajaki i spływy. Trasa Zwierzyniec-Górecko Stare cudna na wycieczkę rowerową (normalnie były w Zwierzyńcu wypożyczalnie rowerów, gdzie były też foteliki dla dzieci i przyczepki - nie wiem jak w tym roku) http://obrocz137.pl/ A jeśli chodzi o miejscowości to poza Suścem i Zwierzyńcem lubię też Krasnobród - z tym, że właśnie nie mam pojęcia jak w tym roku to wszystko będzie wyglądać, co będzie z atrakcji otwarte itd. Warto zobaczyć sobie Zamość i Sandomierz Ogólnie Roztocze to trochę taka dziura słabe drogi, agroturystyki często rodem z PRL, atrakcje też takie typu rowery, kajaki, park linowy, muzeum wypchanych zwierząt itd więc trzeba się na to nastawić Ale tereny przepiękne jak się wie, gdzie pójść, malownicze, momentami jak Toskania Ludzie gościnni, towarzyscy i uśmiechnięci

Tutaj masz dwa linki, w których trochę więcej inf:
https://www.piatypokoj.pl/2017/10/wakacje2017.html?m=1

https://www.dzieckowpodrozy.pl/rozto...pinie-wakacje/

Na naszym lokalnym forum dziewczyny polecają też Hotel Antoni https://hotelantoni.pl/ a na wypad z dzieckiem Etno Roztocze (atrakcje typu błotna kuchnia itd) https://etnoroztocze.pl/ ale w żadnym z tych miejsc nie byłam. Jakbyś miała jakieś pytania o konkretne miejsca, to pisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 07:38   #2868
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Nigdy nie byłam w Zamościu, a mój ojciec się tam urodził. Mieszkał w jakimś dworku do 5 r.z. potem na barce hehe brzmi jak since fiction
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 08:50   #2869
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w Zamościu, a mój ojciec się tam urodził. Mieszkał w jakimś dworku do 5 r.z. potem na barce hehe brzmi jak since fiction
brzmi niesamowicie!
co do lyzeczki - jak Klaudia dostala pierwsze jedzenie jak miala 6miesiecy to mi lyzeczke wyrywala i chciala sama, potem tez tak bylo - troche sama, jak ją karmilam, wiec nie bylo jakiegos sztywnego czasu. A potem jak poszla do zlobka to zrobila sie samodzielna z jedzeniem. Chociaz czasem wola, zebym jej pomogla albo jemy jedną porcje.


Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora dzięki. Wow podziwiam za regularność posiłków! Ja nie mam jeszcze żadnego rytmu, staram się tylko nie jeść późnym wieczorem, bo do tej pory jedliśmy z mężem kolację po 22, czasem coś do serialu późno w nocy U mnie jest póki co późne śniadanie i późny obiad, kolacja taka symboliczna, albo wcale, więc 2-2,5 posiłków :/

Morelle super rowerek! Drogi Ale bardzo fajny jest, też trochę zaczynam myśleć o pedałach i bocznych kółkach, bo biegówką Łucja jest średnio zainteresowana cały czas, dostała rok temu na urodziny. Też z decathlonu btwin.

Pestycyda co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojej, to bardzo malo jesz jak 2-2,5 posilkow. Warto troche to usystematyzowac, bo sylwetce to nie sluzy.
Pamietam jak kiedys ogladalam program o ludziach otylych, to oni wlasnie bardzo malo jedli - 1-2 posilki. Dla mnie to zaden wyczyn bo ja od zawsze musialam jesc co 3-4h i rano mam mega glod. Juz bardziej jestem sklonna oposic kolacje niz drugie sniadanie.


Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Emmos śliczny ten rower!
Młody tak zaczął śmigać w tym roku, że nie da się koło niego iść, a ja nie biegam
Jeździ z nogami w powietrzu, a z górki tak się potrafi rozpędzić, że zamykam oczy, mąz się ze mnie śmieje



O, też mam ją na liście, ale myślałam, że to na trochę póxniej.
Dobrze, że Wam wymienią. Na amazonie ceny korzystniejsze?


Mamy Felusia, on właśnie nie idealizuje. Ja tę ksiązkę cenzuruję wręcz i nie czytam wszystkiego, żeby młodego nie straszyć



Siil Ty chyba byłaś na Roztoczu. Możesz polecić jakieś miejsce albo okolicę? Co tam warto robić poza byczeniem się?
jak najbardziej na teraz - Klaudii bardzo podobala sie zabawa melodiami, tempem
A symfonia duza tylko na amazonie byla dostepna od 1 maja, w kwietniu nigdzie nie bylo, w zadnym polskim sklepie wiec trudno tez cenowo porownac.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 10:57   #2870
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora właśnie wiem, że mało i że to nie jest dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 14:00   #2871
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Siil, ja bym z głodu padła jakbym tak mało jadla Czasem jak mam dni, ze zjem sniadanie obiad i kolacje to chodzę głodna. Musze miec jeszcze podwieczorek i chociaz kawę w godzinie drugiego śniadania. W ogole chciałabym zrezygnować z picia kawy, ale Tymon musiałby mi w tym pomoc i przesypiać całe noce Wtedy nie ciągnęłoby mnie moze do słodkiego, bo tak naprawdę to jem takie rzeczy tylko do kawy właśnie. Kiedys nie piłam kawy to i słodkiego nie wcinalam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Siil, uwielbiam jak piszesz o Roztoczu. Powinnaś jakiś przewodnik wydać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 14:44   #2872
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Siil, ja bym z głodu padła jakbym tak mało jadla Czasem jak mam dni, ze zjem sniadanie obiad i kolacje to chodzę głodna. Musze miec jeszcze podwieczorek i chociaz kawę w godzinie drugiego śniadania. W ogole chciałabym zrezygnować z picia kawy, ale Tymon musiałby mi w tym pomoc i przesypiać całe noce Wtedy nie ciągnęłoby mnie moze do słodkiego, bo tak naprawdę to jem takie rzeczy tylko do kawy właśnie. Kiedys nie piłam kawy to i słodkiego nie wcinalam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Siil, uwielbiam jak piszesz o Roztoczu. Powinnaś jakiś przewodnik wydać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja tak samo, nie wiem jak to mozna nie jesc jak ja bym caly czas mogla cos jesc
no, a teraz staram sie robic przerwy w jedzeniu.
Brzuch mi na szczescie wrocil do normalnosci po tym ryżu z warzywami. Przed wczoraj na obiad i kolacje zjadlam nimm2 i paluszki i obudzilam sie z plaskim brzuchem. Dzisiaj tez jest ok. Od razu humor lepszy, wczoraj trenig zrobilam.
Z tym Roztoczem mam podobnie. Moj maz nie chce tam jechac ze wzgledu na fatalne drogi. No, ale on tam raz na 2tygodnie byl, ja tez jezdzilam po okolicy, wiec to przez to. Moze teraz na homeoffice nie bedzie juz tak anty nastawiony do wyjazdu.
Przyszlo moje drugie zamowienie z Sinsay. Te spodnie z wiskozy w rozm M są wygodniejsze od dresow, na home office idealne IMG_2974.jpgIMG_2977.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 15:10   #2873
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, w obu zestawach fajnie wyglądasz. Koszulkę z drugiego też mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 15:24   #2874
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos hahaha rozdział pierwszy przewodnika "Roztocze to trochę taka dziura" Ale dzięki, ja mogłabym tam mieszkać 🤩 Spieramy się o to trochę z mężem, bo jego zdaniem moglibyśmy znaleźć fajne miejsce bliżej Lublina, a dla mnie Roztocze jest niezastępowalne

Xzora super, że jest lepiej! Fajnie wyglądasz, a ta druga koszulka też z sinsay?

Ja z kolei nie wiem kiedy miałabym jeść te kolejne posiłki No chyba, że wrócę do wstawania o 5 rano, to wtedy znajdę czas na co najmniej jeden więcej. Teraz dopiero siadam do obiadu, to będzie mój drugi posiłek, za 2h gdzieś będę ćwiczyć, a po ćwiczeniach pewnie zjem coś małego na koniec dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:10   #2875
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja czekam na jakecznice od tz
Ogólnie mało jem. 2 posiłki max. Ale jem wszystko i chudne. Zostało mi 4 kg.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 20:15   #2876
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

W końcu znalazłam garnitury dla siebie. O dziwo w mohito. Mam kilka marynarek z zary, re. Garnitury z h&m. Ostatnio zamówiłam z zary. Piękny był, ale marynarka za duża. Teraz z mohito i jestem pozytywnie zaskoczona.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 21:13   #2877
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pokazuj Morelle

Siil, jechałbym do tej dziury

Ja bez śniadania wytrzymuje do 10 rano, potem zaliczam glebę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 21:22   #2878
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja już budząc się rano mam burczący brzuszek... 🤣 jak nie zjem w ciągu godziny to pęka mi łeb


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 21:30   #2879
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Aggs co u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 21:49   #2880
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Mi dziś przyszło zamówienie z zary dwie sukienki. Na jedna byłam mocno napalona i polowałam na s. Zamówiłam w końcu m bo nie mogłam trafić s No i okazało się ze rozmiarówka jest zawyżona i m jest spoko ale wyglądam w niej okropnie ma falbanki na ramionach i mega mnie poszerza. Ja rozumiem ze jestem w ciąży ale nie aż tak mama mówiła ze nawet z tylu nie korzystnie wyglądam Hah sąsiadka ja przymierzała i podobnie.

Drugą zamówiłam bo mi się podobała ale stwierdziłam ze pewnie i tak jej nie wezmę bo za droga i może bym spróbowała taka sama z alie dla porównania zamówić taniej No i przepadłam bo mega ładnie wyglada nawet jak teraz mam brzuch


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.