Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-13, 08:55   #1681
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzasta A mówiłaś doktorowi że immumolog podejrzewa że mogłaś być w ciąży i co on na to powiedział
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 08:58   #1682
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jasne, że mówiłam. Stoi twardo przy swoim i odnośnie ciąży i odnośnie wyników. On dalej przyczyny nie widzi, ale zgodził się na leki
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:07   #1683
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzasta a o szczepieniach nie myślałaś czy nie masz wzkazań
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:16   #1684
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Myślę o nich bo tak jak Monia pisała one regulują wiele rzeczy. Póki co Sydor zalecił immunosupresję bo aktualne Allo wynosi 56,4%. Jeśli z lekami się nie uda to wtedy w ostateczności szczepienia
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:31   #1685
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

U mnie też miała być niepłodność idiopatyczna. Jedyne co wykryliśmy z dr to niskie amh i przez to być może słabe komórki jajowe. Przeszłam wszystkie badania oprócz immunologi, bo założenie było takie, że nigdy nie byłam w ciąży, drożność, laparoskopia itd. Po prawie 3 latach starań i licznych nieudanych stymulacjach podeszliśmy do in vitro. Mieliśmy 2 zarodki i pierwszy transfer okazał się udany (mam 1,5 rocznego synka). Potem podeszliśmy do drugiego transferu i niestety ciąża biochemiczna. Zrzuciliśmy winę na zarodek, bo nie robiliśmy badań. 2 miesiące później przeżyłam szok, bo zaszłam w ciążę naturalnie i znowu biochem. Gdyby nie to, że dziwnie się czułam i zrobiłam betę to nawet bym o tej ciąży nie wiedziała, bo krwawienie dostałam dosłownie dzień czy dwa dni po terminie miesiączki. Teraz to wszystko zmienia, bo okazuje się, że ja mogłam być w ciąży kilka albo nawet kilkanaście razy i nawet o tym nie wiedzieć. Teraz wiem, że warto było wcześniej pomyśleć o badaniach z immunologii i zrobić je na wszelki wypadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 09:39   #1686
Durkapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 160
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny moje allo 65 %, w ciąży nigdy nie byłam, dr P powiedział że czasem tak jest.....

Dziewczyny dzwoniłam do innej kliniki nieplodnosci, żeby się dowiedzieć jak to jest z tymi testami na koronawirusa, pani z recepcji mi powiedziała, że w ich klinice nie robią takich testów ani przed transferem ani przed punkcja, także jest to zależne od kliniki.
Durkapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 10:05   #1687
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Durkapa Kochana w kwestii tego czy w ciąży byłam czy nie wierzę Sydorowi. Allo samo z siebie nie rośnie, ono powinno szybować w górę po samym podaniu zarodka do macicy, a przed transferami już wynosiło ponad 20%.

Czyli teraz już wiemy, że odnośnie wytycznych co do testów to zależy od danej kliniki
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 10:12   #1688
Aldi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 46
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

W sprawie testów na koronawirusa, Dr mówił mi, że to jest wymóg sanepidu, że wszystkim parom przed zabiegiem muszą zrobić, że to nie jest od nich zależne, więc już sama nie wiem ....
Aldi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 10:23   #1689
Durkapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 160
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Aldi ja pytałam konkretnie o punkcje i transfery ale pani mi powiedziała że wogole nie robią tych testów przed żadnym zabiegiem czy przed in vitro czy inseminacje
Durkapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 11:32   #1690
Dyskutantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 32
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez szkala Pokaż wiadomość
Mnie brakuje jeszcze 2ds2. Ważne są i Ds i DL. Prof porównywał te Kiry z naszym hla-c i to hla-c między nami i na tej podstawie uznał, ze jest słabo (chociaz zgodnie z tym co czytam to niby mam Kiry odpowiadające na hla-c męża). Dla niego liczy się nie tylko czy to jest c1 czy c2, ale np. ze c04.
Nam jak już pisałam odrazu zlecił szczepienia pulmowane, stwierdzając, ze na zwykle nie mam szans zareagować.

Co do koronawirusa się nie wypowiadam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O, nie wiedziałam, że jeszcze te DL są ważne. a nie wiesz za co one odpowiadają? Bo wiem, że DS za implantację.
Dyskutantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:02   #1691
malgosiam1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Witam.
Dziewczyny powiedzcie mi, do ilu dni od podania ovitrelle może test ciążowy wskazywać fałszywy wynik ? tzn pokazywać dodatni?
Bardzo Was proszę, jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym ovitrelle.

Z góry dziękuje za odpowiedź
malgosiam1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 12:09   #1692
malgosiam1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Witam.
Dziewczyny powiedzcie mi, do ilu dni od podania ovitrelle może test ciążowy wskazywać fałszywy wynik ? tzn pokazywać dodatni?
Bardzo Was proszę, jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym ovitrelle. Jak sie mi uda to wkleje zdjecie. Dodam że ovitrelle miałam dodany w niedziele 3 maja a dzis zrobilam test.

Z góry dziękuje za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 96657932_562718481312876_7975428241999527936_n.jpg (42,7 KB, 93 załadowań)
malgosiam1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 12:31   #1693
Malajka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Czyli dzisiaj jestes 10-11 dni po podaniu ovitrelle, test jeszcze może wykazywać jego obecność. Mi raz wyszedł cień cienia w 13 dniu po podaniu zastrzyku. W ulotce jest napisane że utrzymuje się do 10dni ale w praktyce różnie bywa.
Malajka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 13:40   #1694
Ritchie
Raczkowanie
 
Avatar Ritchie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 183
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgosiam1111 Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny powiedzcie mi, do ilu dni od podania ovitrelle może test ciążowy wskazywać fałszywy wynik ? tzn pokazywać dodatni?
Bardzo Was proszę, jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym ovitrelle. Jak sie mi uda to wkleje zdjecie. Dodam że ovitrelle miałam dodany w niedziele 3 maja a dzis zrobilam test.

Z góry dziękuje za odpowiedź
Myślę że jesteś w ciąży Gratuluję 🎊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 13:44   #1695
mawisn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

wrócę jeszcze do testów na covid, które robią przed zabiegami w macierzynstwie aktualnie.

byliśmy kolejnymi szczęśliwcami u których test wyszedł pozytywny. u mnie igM wskazywalo ze jestem chora i przechorowałam, mąż przechorował. aktualnie od 2,5 msc siedze w domu, wychodze do sklepu 1x/tydzien ubrana w maske chirurgiczna, rekawiczki i płyn do dezynfekcji. ręce w domu myjemy. oczywiście w macierzyśtwie stres, strach i łzy. pani Mariolka z labu powiedziała, że musimy mieć w tym dniu izolacje społeczną (mąż miał jechać do pracy po teście) oraz zostaliśmy odesłani na Prokocim do szpitala uniwersyteckiego do budynku J na wymaz. p Mariolka powidziała, że możemy być fałszywie dodatni oboje skoro wywiad mamy negatywny i temp w macierzynstwie moja 35,4; na zakazach 36,6; mąż w klinice 36,4;zakazy 36,2

wyniki były dzisiaj, panie same zadzwoniły po 10. nie dzwonił do nas lokalny sanepid, ale wczoraj zostaliśmy poinformowani, że lokalsi będą mieć to zgłoszone. wymazy wyszły nam 2x negatywne

Edytowane przez mawisn
Czas edycji: 2020-05-13 o 13:45
mawisn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 13:49   #1696
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mawsin współczuję stresu. Te testy są dla mnie głupotą skoro wychodzą fałszywe 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 14:09   #1697
mawisn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzasta11 stres był. właściwie bardziej niedowierzanie, bo czuję się bardzo dobrze. wręcz normalnie. jakbym chodziła do pracy to mogłabym się spodziewać, że może coś przyniosę bo pracuję z ludźmi w usługach. a tak to byłam zażenowana... a kontakt mam naprawdę mega ograniczony z ludźmi.

p Mariolka z labu mówiła, że ten test z krwi jest dość czuły i że może być tak, że mamy innego koronawirusa, a nie covid19.
mawisn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 14:33   #1698
_Sikorka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgosiam1111 Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny powiedzcie mi, do ilu dni od podania ovitrelle może test ciążowy wskazywać fałszywy wynik ? tzn pokazywać dodatni?
Bardzo Was proszę, jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym ovitrelle.

Z góry dziękuje za odpowiedź
Myślę, że jest to indywidualna sprawa każdej z nas. Ja osobiście byłam ciekawa ile u mnie się utrzymuje, i sikałam na testy allegro codziennie od zastrzyku. U mnie śladu po ovirelle nie było już w 7 dniu po podaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Maswin przykro mi, że Was to spotkało nie dość, że kasa wydana w błoto, stracony czas to stresu co nie miara.

Niestety, te testy nie są specyficzne i nie wykrywają tylko Covida.

Chciałam podchodzić w przyszłym cyklu podejść do inseminacji, ale póki co może poczekam, aż będzie można ją zrobić bez testow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Sikorka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 14:34   #1699
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Maswin to super, ze test negatywny. Można działać dalej. Trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 15:01   #1700
mawisn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

dzieki dziewczyny !

Napisałam o tym covid, żeby było widać, że dalej się zdarzają przypadki dodatniej krwi, ujemnego wymazu. nie wierzylam w to ze jestem covid19 +
działamy dalej !
mawisn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 16:51   #1701
Durkapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 160
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mawsin a jak szybko od testu w macierzyństwie zrobiło wam te w prokocimiu? Chodzi mi o to czy jest szansa że zdąży się jeszcze na planowany zabieg czy to już całkowicie odpada
Durkapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 17:33   #1702
mawisn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Durkapa Pokaż wiadomość
Mawsin a jak szybko od testu w macierzyństwie zrobiło wam te w prokocimiu? Chodzi mi o to czy jest szansa że zdąży się jeszcze na planowany zabieg czy to już całkowicie odpada
wyniki z krwi w macierzynstwie mielismy o 8;45, na papierze 9;30. tego samego dnia pojechalismy na Prokocim. z wymazów wyszlismy o 11;30. następnego dnia roboczego o 10;00 były wyniki telefoniczne z Prokocimia.
mawisn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 17:45   #1703
Durkapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 160
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ok dziękuję za info.
Durkapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 18:43   #1704
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Do (Malajka 30). Ja miałam robione podstawowe badania, w tym wyszła mi podwyższona Prolaktyna po obciążeniu i niskie AMH. W Styczniu tego roku miałam robioną laparoskopię i niby wszystko wyszło w porządku bo przynajmniej tak byłam informowana w szpitalu. A później jak odebrałam wypis okazało się że w rozpoznaniu mam wpisaną Endometriozę I stopnia. Wprowadzili mnie w błąd i niestety nie dowiedziałam się już jaka jest prawda bo papiery mają w archiwum. I u mnie ze względu na niskie AMH i tą endometriozę ( którą sama nie wiem czy mam) Dr zlecił mi KIR, All itd. A w międzyczasie miałam już 3 stymulację Lamettą i Clo i przy 6 pękających pęcherzykach ciąży brak. Ja i mąż mieliśmy też badanie kariotypy. Wcześniej przed laparoskopią też byłam stymulowana lekami ale to już i innego lekarza. Dr szuka u nas przyczyny i dlatego zlecił nam te badania.
Jaki miałaś wynik prolaktyny przed i po obciążeniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 18:59   #1705
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Do (Asiontko 1206) Prolaktyna przed obciążeniem 12,06 ng/ml (5,18-26,53), a po obciążeniu 193,41 ng/ml.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 19:14   #1706
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

@Dyskutantka wszystkie Kiry są ważne i idealna sytuacja jest, gdy je wszystkie się ma. DL są hamujące, a DS jak wiesz aktywujące. Receptory aktywujące pobudzają aktywność komórek NK, zaś hamujące obniżają. Aktywność komórek NK zależy więc od równowagi sygnałów płynących z receptorów aktywujących i hamujących.
Z tego co zrozumiałam prof (i co udało mi się wygrzebać w intrenetach)to sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana i działanie kirów zależy jak wiadomo od antygenów hala-c „dawcy nasienia” ale nie tylko od tego czy to jest haplotyp c1 czy c2, ale jaki się ma konkretny wariant genów, ale tez od hala-c matki. Poszczególne antygeny kir działają w odpowiedzi na określony typ cytokin i może Ci brakować jednego kiru, a to będzie ten potrzebny.
Zastrzegam, ze nie jestem specjalistką i poskładałeś to, co zrozumiałam u prof z tym co udało mi się wyczytać.

@Dzasta11 @Durkapa @Ninooo @Malajka30

To co pisze @Dzasta11 wydajemy się, że jest prawdą, jeśli jest allo, była i ciąża. Ja mam potwierdzone 3 ciąże i to pod rząd -1 zarodek wielkości na ok 9tc, 2 tylko zarys pęcherzyka, trzecia 1 dzień spóźnienia i beta 2,7. Miałam już taki stres po poronieniu, że zaczęłam to sprawdzać. Mnie dr i prof powiedzieli, że wcześniej musiałam tez zachodzić, tylko ja nigdy nie sprawdzałam bety, czasem zdażyło mi się zrobić test, ale nie szukałam cienia cienia. Rzadko mi się miesiączka spóźniała chociaż o dzień, ale przy biochemie nie musi. Naprawdę mogłyście nie zauważyć.
Co więcej uważam, ze w tym cyklu u mnie zaskoczyło i zaraz na drugi dzień poszło..., a beta w 25dc wyszła 0,41. Po prostu już jestem wyczulona na objawy.
A mimo tej długiej ciąży allo mam zero. Tak, że immunologia super skomplikowana jest.
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 20:26   #1707
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Do (Asiontko 1206) Prolaktyna przed obciążeniem 12,06 ng/ml (5,18-26,53), a po obciążeniu 193,41 ng/ml.
A Przybycień dał Ci coś na zbicie? Mi przed obciążeniem wyszła 10.58, a po 180.42 i nic na to nie powiedział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 20:39   #1708
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Do (Asiontko1206) ja te badania prolaktyny miałam zlecone jeszcze przez innego lekarza, i tamten zlecił mi Bromergon codziennie po 1 tabl., ale po trzech miesiącach przeniosłam się do dr P. i kazał zażywać Dostinex w 1 i 10 dc. Myśle, że dr patrząc całościowo na inne badania stwierdza czy trzeba obniżać tą prolaktynę, czy też nie. Ale możesz się dr zapytać, bo po co się zastanawiać i stresować nie potrzebnie.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 20:46   #1709
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Do (Asiontko1206) ja te badania prolaktyny miałam zlecone jeszcze przez innego lekarza, i tamten zlecił mi Bromergon codziennie po 1 tabl., ale po trzech miesiącach przeniosłam się do dr P. i kazał zażywać Dostinex w 1 i 10 dc. Myśle, że dr patrząc całościowo na inne badania stwierdza czy trzeba obniżać tą prolaktynę, czy też nie. Ale możesz się dr zapytać, bo po co się zastanawiać i stresować nie potrzebnie.
Właśnie mam taki zamiar, ale chciałam się upewnić, bo czytałam gdzieś, że jeżeli prolaktyna przed obciążeniem jest w normie, a po jest za wysoka to,że nie powinno się jej zbijac. Dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-14, 11:34   #1710
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Orientuje się ktoś czy Prokocim ruszył z badaniami? Potrzebuje zrobić KIR, All itp.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.