Jak pozbyć się samochodu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 11:28   #1
tytblog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1

Jak pozbyć się samochodu?


Po wystawieniu ogłoszenia handlarze dzwonią szybciej niż mój pies dobiega do furtki i zaczynają się bzdurne negocjacje. Albo Janusze sądzące, że jak mają w ręku przedpotopowy miernik lakieru to wynegocjują co chcą. Da się ogarnąć temat szybciej i prościej?
tytblog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:33   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: Jak pozbyć się samochodu?

Grupy regionalne na Facebooku.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:38   #3
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jak pozbyć się samochodu?

Ja tam sobie cenię olx. Udało mi się dzięki niemu wszystko sprzedać w tym kilka samochodów i nieruchomość. Dodaj informacje, że pośrednikom dziekujesz, a jak uparcie będą dzwonić, to ich zwyczajnie splaw. Nie wiem co to za problem. Klienci prawie zawsze się targuja, nie ma co się obrażać. Przyjeżdżają z mechanikiem albo innym doradcą. Jak się nie ma nic do ukrycia, to nie ma czego się bać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:11   #4
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jak pozbyć się samochodu?

Cytat:
Napisane przez tytblog Pokaż wiadomość
Po wystawieniu ogłoszenia handlarze dzwonią szybciej niż mój pies dobiega do furtki i zaczynają się bzdurne negocjacje. Albo Janusze sądzące, że jak mają w ręku przedpotopowy miernik lakieru to wynegocjują co chcą. Da się ogarnąć temat szybciej i prościej?
1. trochę pokory. Ty nikomu łaski nie robisz sprzedając, ale też nikt Ci łaski nie robi kupując. kupujący ma prawo chcieć się dowiedzieć szczegółów o przedmiocie. Ty byś zapewne też nic w ciemno nie kupił, bo się sprzedajacemu nie chce odpowiadać na pytania

2. zaznacz w ogłoszeniu że chcesz sprzedać osobie prywatnej i podaj jak najwięcej szczegółów, to nie będziesz musiał tego za każdym razem opowiadać sam

3. unikaj portali dedykowanych tylko i wyłącznie do sprzedaży samochodów - bo głównie tam siedzą Ci którzy handlują

4. poczytaj sobie trochę o tym jak sie negocjuje. jak będziesz w tym dobry to Ty będziesz z nimi negocjował nie odwrotnie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:23   #5
jadwichnia
Przyczajenie
 
Avatar jadwichnia
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak pozbyć się samochodu?

Podpisuję się pod postem wyżej, więcej szczegółów podasz więcej osób Ci odpadnie, jeśli nie chce Ci się bawić w sprzedaż oddaj na złom i po problemie a tak na serio co dziwnego w tym, że ktoś chce dobrze sprawdzić auto przed zakupem? To często duży wydatek i zakup na lata to każdy chce być pewny, że to co kupuje jest tym co jest w ogłoszeniu
jadwichnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-26 15:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.