Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-30, 19:18   #661
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Jakie to szczęście, że po latach zorientowałam się, że moje włosy rozjaśnia nawet szampon koloryzujący
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 19:25   #662
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Czy ja źle widzę, czy to prawda - Sephora zmniejszyła ilosc probek z 3 do 2?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:01   #663
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!

Możecie mi doradzić w sprawie odżywki do włosów? Szukam czegoś NAPRAWDĘ nawilżającego. Moje włosy są tak suche, że mam wrażenie, że dotykam siana a nie swoich włosów ( nie jest to związane z koloryzacją lub zniszczeniem ). Powiedzmy do 24h po myciu jest spoko ale potem coraz gorzej.
Najmocniejsza maska, której używałam to ta: https://allegro.pl/oferta/dolce-anti...uct&bi_m=reco&
Używa się jej odrobinę, inaczej nie dopłuczesz po niej włosów. Ma średni zapach (takie tanie męskie perfumy ) ale czuć to tylko jak wąchasz ze słoika.

Jeszcze oprócz niej polecam maskę Loreal Lipidium i Loreal Extreme Total Repair (nie wiem czy jeszcze jest dostępna, używałam jej kilka lat temu, ale była naprawdę super).

Właściwie od kilku lat z masek kupuję tylko tę Lipidium i Dolce, nawet nie mam ochoty na eksperymenty
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 20:37   #664
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Mnie jeszcze zależy na dobrym składzie bez silikonów, sls, parabenów i pochodnych nafty i aldehydu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też polecam maske nie odżywke - zostaw w ręczniku na 20-30 min
ja dodaje jeszcze odrobinę olejku - ostatnio arganowego i włosy są od razu inne
ja akurat używam zwykłego Kallosa i jestem zadowolona, więc nie szukam nic innego ale dziewczyny na pewno zaraz podrzucą Ci kilka linków
Używam tylko masek, źle się wyraziłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Chyba się skuszę na nią i z tej samej serii w sprayu. Zobaczymy, dziękuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ja źle widzę, czy to prawda - Sephora zmniejszyła ilosc probek z 3 do 2?
Tak. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 21:53   #665
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jakie kolory? Ja mam takie coś w sztyfcie z Avonu, ale jednak prawidłowe dobranie koloru robi swoje, bo w jednym wyglądam całkiem spoko, a w drugim lekko chora
Z hudy najjasniejszy wzięłam, a z fenty ten jasny w chłodnym odcieniu.
Ostatnio kupiłam solei tan de chanel, który to znowu jest bardziej wpadający w pomarańcz. Mam teraz faze na bronzery. Liczba posiadanych przeze mnie rozswietlaczy i róży osiągnęła zatrważająca liczbę. Więc trzeba było się na coś innego przerzucić. Padło na bronzery, których też mam nie mało .
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ja źle widzę, czy to prawda - Sephora zmniejszyła ilosc probek z 3 do 2?
Zamawialam wczoraj i potwierdzam, że tylko dwie można było wybrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 02:05   #666
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A pisałam Ci Kasia, ze tak to wyglada w przypadku jasnych
Ty masz ładne Tylko też chyba wyjściowo Twoje włosy są mocniejsze. U mnie szło bez strat, ale ostatnio robił mi inny fryzjer w tym samym salonie i owszem, mocniej rozjaśnił, ale niektóre włosy wykruszyły się w połowie. Chyba tego nie przewidział. Powinnam w ogóle to reklamować, ale już trudno, po prostu wstrzymam się od farby na jakiś czas, bo co tu innego zrobić, pielęgnuję, jak mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 08:57   #667
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Z hudy najjasniejszy wzięłam, a z fenty ten jasny w chłodnym odcieniu.
Ostatnio kupiłam solei tan de chanel, który to znowu jest bardziej wpadający w pomarańcz. Mam teraz faze na bronzery. Liczba posiadanych przeze mnie rozswietlaczy i róży osiągnęła zatrważająca liczbę. Więc trzeba było się na coś innego przerzucić. Padło na bronzery, których też mam nie mało .Zamawialam wczoraj i potwierdzam, że tylko dwie można było wybrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba właśnie wolę wpadające w pomarańcz. Kiedyś nawet używałam pomarańczowego różu i bardzo dobrze się w nim czułam. Bo dla mnie róż czy bronzer- podobnie stosuję
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 09:48   #668
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze zależy na dobrym składzie bez silikonów, sls, parabenów i pochodnych nafty i aldehydu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Używam tylko masek, źle się wyraziłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Chyba się skuszę na nią i z tej samej serii w sprayu. Zobaczymy, dziękuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Tak. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maski Garniera o ktorych pisaly dziewczyny tez sa dobre. Briogeo nakladam raz w tygodniu, a Garniera uzywam po kazdym myciu jako odzywki. Mam aloesowa, nie wiem jak inne wersje.
Ja od lat nie uzywam silikonowych produktow do wlosow. Przeszlam przez Kerastase, Joico, Philip Kingsley i chyba wszystkie wysokopolkowe produkty, a moje wlosy byly suche. Po zmianie na naturalna pielęgnacje odzyly. Po kilku keratynach sa takie o jakich zawsze marzyłam: gładkie, błyszczace, zdrowe. Moim włosom służy naturalna pielęgnacja.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 10:09   #669
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Maski Garniera o ktorych pisaly dziewczyny tez sa dobre. Briogeo nakladam raz w tygodniu, a Garniera uzywam po kazdym myciu jako odzywki. Mam aloesowa, nie wiem jak inne wersje.
Ja od lat nie uzywam silikonowych produktow do wlosow. Przeszlam przez Kerastase, Joico, Philip Kingsley i chyba wszystkie wysokopolkowe produkty, a moje wlosy byly suche. Po zmianie na naturalna pielęgnacje odzyly. Po kilku keratynach sa takie o jakich zawsze marzyłam: gładkie, błyszczace, zdrowe. Moim włosom służy naturalna pielęgnacja.
A ja sobie kupiłam tak na próbę szampon z SLS i straszne sianko mi się robi...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 10:30   #670
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!

Możecie mi doradzić w sprawie odżywki do włosów? Szukam czegoś NAPRAWDĘ nawilżającego. Moje włosy są tak suche, że mam wrażenie, że dotykam siana a nie swoich włosów ( nie jest to związane z koloryzacją lub zniszczeniem ). Powiedzmy do 24h po myciu jest spoko ale potem coraz gorzej.
Ja kończę taką https://kontigo.com.pl/maska-do-wlos...erse-8241.html i bardzo fajna jest, nawet się tego nie spodziewałam po niej. Włosy są po niej miękkie, gładkie i przyjemnie w dotyku. Maska bananowa Hair Food z Garniera też u mnie dobrze działała. Moje włosy chyba lubią banana, mango, morele Też się będę rozglądać za czymś nawilżającym, co wcale proste nie jest bo patrzę żeby nie było protein i ogólnie żeby skład był dobry.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja sobie kupiłam tak na próbę szampon z SLS i straszne sianko mi się robi...
Dobrze mieć jeden dobrze oczyszczający szampon, ja taki mocniejszy używam raz w tygodniu potem maska. Już podczas mycia włosy robią się taki tępe w dotyku i splątane, ale dobra maska rozwiązuje sprawę. Np. po tej co link wkleiłam wyżej już podczas spłukiwania włosy się pięknie rozplątują.

Oczywiście zależy kto czego potrzebuje i jakie ma włosy, ale często za dużo protein w kosmetykach powoduje, że włosy są jakby suche. Ja sobie szamponem przeproteinowałam, za dużo w nim było protein pszenicy. Co każde mycie stosowałam i na końcach coraz większe siano się robiło. Kupiłam zwykły szampon Barwy z prostym składem, pod rząd kilka razy z odżywką nawilżającą i już było lepiej. Ja to muszę mieć arsenał, co jakiś czas co innego, a maska proteinowa u mnie raz na miesiąc.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 10:51   #671
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja kończę taką https://kontigo.com.pl/maska-do-wlos...erse-8241.html i bardzo fajna jest, nawet się tego nie spodziewałam po niej. Włosy są po niej miękkie, gładkie i przyjemnie w dotyku. Maska bananowa Hair Food z Garniera też u mnie dobrze działała. Moje włosy chyba lubią banana, mango, morele Też się będę rozglądać za czymś nawilżającym, co wcale proste nie jest bo patrzę żeby nie było protein i ogólnie żeby skład był dobry.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



Dobrze mieć jeden dobrze oczyszczający szampon, ja taki mocniejszy używam raz w tygodniu potem maska. Już podczas mycia włosy robią się taki tępe w dotyku i splątane, ale dobra maska rozwiązuje sprawę. Np. po tej co link wkleiłam wyżej już podczas spłukiwania włosy się pięknie rozplątują.

Oczywiście zależy kto czego potrzebuje i jakie ma włosy, ale często za dużo protein w kosmetykach powoduje, że włosy są jakby suche. Ja sobie szamponem przeproteinowałam, za dużo w nim było protein pszenicy. Co każde mycie stosowałam i na końcach coraz większe siano się robiło. Kupiłam zwykły szampon Barwy z prostym składem, pod rząd kilka razy z odżywką nawilżającą i już było lepiej. Ja to muszę mieć arsenał, co jakiś czas co innego, a maska proteinowa u mnie raz na miesiąc.
Ja kiedyś miałam arsenał, ale po keratynie zrobiły mi się piękne włosy i miałam jeden szampon i jedną odżywkę. Ale teraz na keratynę nie pójdę, bo się trochę boję i trochę nie wyobrażam sobie tylu h w maseczce...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 12:20   #672
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ty masz ładne Tylko też chyba wyjściowo Twoje włosy są mocniejsze. U mnie szło bez strat, ale ostatnio robił mi inny fryzjer w tym samym salonie i owszem, mocniej rozjaśnił, ale niektóre włosy wykruszyły się w połowie. Chyba tego nie przewidział. Powinnam w ogóle to reklamować, ale już trudno, po prostu wstrzymam się od farby na jakiś czas, bo co tu innego zrobić, pielęgnuję, jak mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poprawka - miałam Moję pióra półtora roku nie widziały nożyczek, co w przypadku rozjasnianych jest na minus Tak od połowy do pasa mam siano, któremu daje radę tylko prostownica
No ale będę ścinać, wiec tal czy siak, będzie trochę lepiej
No tak, w przypadku delikatniejszych i cieńszych to na pewno szybciej się niszczą, ale ogólnie rozjaśnianie do bardzo jasnych niszczy każde włosy. One sie krusza na różnych długościach i wtedy nic nie daje rady z pielegnacji, po prostu nożyczki Natomiast już ton ciemniej potrafi zrobić włosom konkretną różnicę w ich stanie.
Jak to zawsze mówiłam - coś za coś
Ostatnio pytałam fryzjera, jaki odcień by mniej mi włosy zniszczył, okazało się, ze własnie wystarczy o ton ciemniej, ale póki co nie dojrzałam do takiej decyzji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 13:29   #673
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cześć dziewczyny, mam offtopa, ale nie wiem, w jakim innym temacie zadać swoje pytanie. Dostałam kartę podarunkową do Douglasa na dość dużą kwotę i zastanawiam się, co wybrać. Sama tam nie chodzę, jest dla mnie po prostu za drogo, ale chciałabym skorzystać z okazji i kupić jakiś lepszy podkład i błyszczyk, a do tego fajny krem do twarzy. Kolorówkę wybiorę, jak będę w sklepie stacjonarnym, ale mam do Was prośbę o poradę w temacie kremu nawilżającego - jakie marki/ konkretne produkty polecacie? Mam cerę naczynkową, dość problematyczną. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo dziś jest jeszcze dodatkowa promocja -20% i 23% w aplikacji .
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 13:39   #674
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam offtopa, ale nie wiem, w jakim innym temacie zadać swoje pytanie. Dostałam kartę podarunkową do Douglasa na dość dużą kwotę i zastanawiam się, co wybrać. Sama tam nie chodzę, jest dla mnie po prostu za drogo, ale chciałabym skorzystać z okazji i kupić jakiś lepszy podkład i błyszczyk, a do tego fajny krem do twarzy. Kolorówkę wybiorę, jak będę w sklepie stacjonarnym, ale mam do Was prośbę o poradę w temacie kremu nawilżającego - jakie marki/ konkretne produkty polecacie? Mam cerę naczynkową, dość problematyczną. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo dziś jest jeszcze dodatkowa promocja -20% i 23% w aplikacji .
W Douglasie przyjrzałabym się kremom Dr. Irena Eris. Miałam miniaturkę kremów i były naprawdę fajne.
https://www.douglas.pl/Dr-Irena-Eris..._b9998-01.html

Do tego naturalna marka Nude by Nature
https://www.douglas.pl/Nude-by-Nature/index_b5031.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 15:36   #675
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam offtopa, ale nie wiem, w jakim innym temacie zadać swoje pytanie. Dostałam kartę podarunkową do Douglasa na dość dużą kwotę i zastanawiam się, co wybrać. Sama tam nie chodzę, jest dla mnie po prostu za drogo, ale chciałabym skorzystać z okazji i kupić jakiś lepszy podkład i błyszczyk, a do tego fajny krem do twarzy. Kolorówkę wybiorę, jak będę w sklepie stacjonarnym, ale mam do Was prośbę o poradę w temacie kremu nawilżającego - jakie marki/ konkretne produkty polecacie? Mam cerę naczynkową, dość problematyczną. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo dziś jest jeszcze dodatkowa promocja -20% i 23% w aplikacji .
Ja bym poszukała jakiejś fajnej, naturalnej pielęgnacji, może marka Phenome albo Resibo? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 15:45   #676
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bym poszukała jakiejś fajnej, naturalnej pielęgnacji, może marka Phenome albo Resibo? .
Miałaś coś od nich ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 15:49   #677
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Miałaś coś od nich ?

Mam obecnie kilka rzeczy z Resibo, Phenome używałam kilka lat temu, miałam min. peeling enzymatyczny, maseczkę oczyszczająca i krem nawilżający i wszystko sprawdzało się dobrze .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 16:15   #678
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Mnie Mokosh ciekawi, kremy do twarzy konkretnie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 16:26   #679
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mnie Mokosh ciekawi, kremy do twarzy konkretnie.

O właśnie jeszcze o Mokosh zapomniałam . Ostatnio chciałam kupić w stacjo ale wszystko przebrane mieli .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 16:30   #680
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Niedawno była jakaś promocja w Douglasie na polskie marki, może dlatego
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 19:21   #681
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

W douglas pojawił się nowy podkład z Toma Forda (cena 595zl). Skusiła się już, któraś z was na niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

W douglas pojawił się nowy podkład z Toma Forda (cena 595zl). Skusiła się już, któraś z was na niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 19:49   #682
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
W douglas pojawił się nowy podkład z Toma Forda (cena 595zl). Skusiła się już, któraś z was na niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

W douglas pojawił się nowy podkład z Toma Forda (cena 595zl). Skusiła się już, któraś z was na niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ale mnie jedna matowa szminka Fordowa kusi, tylko te jego maty słabe i się zastanawiam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 20:42   #683
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dla mnie niestety to badziew, chyba, że ma się już wyjściowo ładne włosy

Rzeczywiście trzeba doprowadzić włosy do równowagi PEH, z takich mocno i długo nawilżających odżywek to np. Joico niebieska, linia Hydrating chyba i Rossmanowa maska Alterra z granatem.


Skoro już temat włosowy na tapecie, jakie polecacie wcierki? Może też coś z Kerastase? Czy coś taniego się sprawdza?
Mnie ona robi puch, bo ma glicerynę i jej nie lubię

Moja przyjaciółka poleca złotą wcierkę Khadi.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 06:59   #684
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie ale mnie jedna matowa szminka Fordowa kusi, tylko te jego maty słabe i się zastanawiam .
A która konkretnie Cię interesuje?
Mam kilka matów z TF i nie byłabym tak kategoryczna ze stwierdzeniem, że są słabe .
Wg mnie generalnie są dobre, choć w ogóle szminki Forda są bardzo nierówne, jeśli chodzi o jakość, w zależności od danego koloru.
Jedynie mogę stwierdzić, że maty TF są bardziej satynowe niż np. maty z MAC.

Dodam, że na fali ostatnich dyskusji i ja się skusiłam na produkty Kerastase, z tym że wzięłam z serii Densifique (duży szampon, odżywka i serum). Zobaczymy co to za cudo . Ja mam włosy bardzo długie (ścinam raz w roku z 10 cm), grube, ale dość mocno przerzedzone, bo mi strasznie wypadają. W sumie to zawsze mocno wypadały, ale dotąd jakoś specjalnie widoczne to nie było - teraz mam wrażenie, że widać ubytek
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2020-06-01 o 07:04
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 07:39   #685
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kupię na testy maskę i tę odżywkę w sprayu z Sephory, które tutaj polecacie.

PYTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy Sephora w dalszym ciągu wysyła bon na 149 zł osobom z kartą gold? Czy koronawirus coś zmienił?

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2020-06-01 o 07:40
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 07:57   #686
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja sobie kupiłam tak na próbę szampon z SLS i straszne sianko mi się robi...
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam arsenał, ale po keratynie zrobiły mi się piękne włosy i miałam jeden szampon i jedną odżywkę. Ale teraz na keratynę nie pójdę, bo się trochę boję i trochę nie wyobrażam sobie tylu h w maseczce...

Po keratynie nie wolno używać sls
Ja robię co 6 miesięcy keratynę. Robiłam w lutym, więc następna pod koniec wakacji


Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam offtopa, ale nie wiem, w jakim innym temacie zadać swoje pytanie. Dostałam kartę podarunkową do Douglasa na dość dużą kwotę i zastanawiam się, co wybrać. Sama tam nie chodzę, jest dla mnie po prostu za drogo, ale chciałabym skorzystać z okazji i kupić jakiś lepszy podkład i błyszczyk, a do tego fajny krem do twarzy. Kolorówkę wybiorę, jak będę w sklepie stacjonarnym, ale mam do Was prośbę o poradę w temacie kremu nawilżającego - jakie marki/ konkretne produkty polecacie? Mam cerę naczynkową, dość problematyczną. Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo dziś jest jeszcze dodatkowa promocja -20% i 23% w aplikacji .

Dobrze trafiłaś

Z D. mogę Ci polecić:

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_542917.html


https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gnacja-Twarz-Peeling-SENSAI-Silky-Purifying-Silk-Peeling-Powder_productbrand_30000 72959.html


https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...000087833.html

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_968978.html


Jakiego podkładu szukasz? Do jakiej cery?


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie ale mnie jedna matowa szminka Fordowa kusi, tylko te jego maty słabe i się zastanawiam .

Kupiłam jedną mini z serii Boys i zaczęła śmierdzieć po trzech miesiącach. Nie dziękuję Jak kocham Tomka, tak pomadki od niego już nie kupię
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2020-06-01 o 07:58 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 14:13   #687
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A która konkretnie Cię interesuje?
Mam kilka matów z TF i nie byłabym tak kategoryczna ze stwierdzeniem, że są słabe .
Wg mnie generalnie są dobre, choć w ogóle szminki Forda są bardzo nierówne, jeśli chodzi o jakość, w zależności od danego koloru.
Jedynie mogę stwierdzić, że maty TF są bardziej satynowe niż np. maty z MAC.

Dodam, że na fali ostatnich dyskusji i ja się skusiłam na produkty Kerastase, z tym że wzięłam z serii Densifique (duży szampon, odżywka i serum). Zobaczymy co to za cudo . Ja mam włosy bardzo długie (ścinam raz w roku z 10 cm), grube, ale dość mocno przerzedzone, bo mi strasznie wypadają. W sumie to zawsze mocno wypadały, ale dotąd jakoś specjalnie widoczne to nie było - teraz mam wrażenie, że widać ubytek
https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_602449.html o ta .
Tzn. mam jedną matową, też ciemną i strasznie smuży na ustach i do tego zostawia takie ciemniejsze, zrolowane placki . Nie wiem czy to wina tego koloru, tej sztuki czy o co chodzi no ale pomadka za taką cenę nie powinna czegoś takiego robić, mam odcień Velvet Cherry.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 15:22   #688
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mnie Mokosh ciekawi, kremy do twarzy konkretnie.
Swego czasu testowałam dużo produktów do twarzy Mokosh i w sumie zaden ze mną nie został, bardzo lubię za to ich balsamy do ciała (ogórkowo - melonowy latem i brązujący też całkiem niezły)

Kremy Phenome są bardzo fajne
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 16:04   #689
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_602449.html o ta .
Tzn. mam jedną matową, też ciemną i strasznie smuży na ustach i do tego zostawia takie ciemniejsze, zrolowane placki . Nie wiem czy to wina tego koloru, tej sztuki czy o co chodzi no ale pomadka za taką cenę nie powinna czegoś takiego robić, mam odcień Velvet Cherry.
To tego odcienia nie mam, więc nie pomogę, ale mam Pussycat, Velvet Violet, The Perfect Kiss i Plum Lush. Wszystkie są jak najbardziej w porządku, choć w przypadku Velvet Violet faktycznie trzeba poświecić ciut więcej uwagi, żeby równomiernie rozłożyła się na ustach. Być może im ciemniejszy odcień, tym bardziej problematyczny .

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kupiłam jedną mini z serii Boys i zaczęła śmierdzieć po trzech miesiącach. Nie dziękuję Jak kocham Tomka, tak pomadki od niego już nie kupię
Chyba musiałaś kupić już nieświeżą. Ale fakt, że te bardziej kremowe mogą dość szybko jełczeć i śmierdzieć. Mam sporo szminek TF także z serii Lips&Boys i tylko niektóre zaczęły niefajnie pachnieć.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 16:12   #690
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po keratynie nie wolno używać sls
Ja robię co 6 miesięcy keratynę. Robiłam w lutym, więc następna pod koniec wakacji





Dobrze trafiłaś

Z D. mogę Ci polecić:

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_542917.html


https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gnacja-Twarz-Peeling-SENSAI-Silky-Purifying-Silk-Peeling-Powder_productbrand_30000 72959.html


https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...000087833.html

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_968978.html


Jakiego podkładu szukasz? Do jakiej cery?





Kupiłam jedną mini z serii Boys i zaczęła śmierdzieć po trzech miesiącach. Nie dziękuję Jak kocham Tomka, tak pomadki od niego już nie kupię
Wolno tylko się szybko wypłukuje staram się unikać, juz wiem czemu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.