♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-06, 12:22   #4081
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
O to mamy taki sam termin

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------





Najważniejsze że wszystko jest dobrze, teraz oddech i chill

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Ja miałam wczoraj badanie krzywej cukrowej w diagnostyce i nie mam kurcze jeszcze wyniku :/

Najbardziej mnie męczy to sprawdzanie co jakiś czas.

Dziewczyny czy któraś z Was dostała wyniki w diagnostyce w weekend? Czy w ogole oni zamieszczaja wyniki w soboty i niedziele czy trzeba czekać do poniedziałku?

Nie chcę siedzieć jak na szpilkach :/
Ja miałam tego samego dnia koło 16, ale to był poniedziałek
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:25   #4082
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ech, może odpuszczę po prostu i wejde np jutro rano i wieczorem. Nie będę sprawdzac co chwila. W alabie miałam już parę razy wyniki w weekend. Tutaj dopiero drugi raz mam badanie w diagnostyce no i nie ma nigdzie info jak to u nich jest.

Ja też nie mam jeszcze komody, nie mam nawet ciuszków bo teściowa wysłała źle ubranka po córce :/ nie można się dogadać z nią

Dlatego ja w większości liczę na siebie.
Niby od jednej koleżanki miałam dostać, od drugiej, od trzeciej. Kolejna już od dwóch miesięcy mowi ze ma dla mnie karton przygotowany, a do teraz go nie dostałam. Miała wysłać A dostałam od jednej i to większość z nich była niestety do wyrzucenia ktoś inny obiecał mi przewijak, jeszcze ktoś inny wanienkę. Ale no jakoś prosić się nie lubie, czy przypominać się, wiec kupuje wszystko sama najwyżej będę miała więcej niż mniej. No niestety, ostatnie lata w moim życiu pokazały mi, że jak umiesz liczyc, licz na siebie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:43   #4083
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A mialam dziś z nerwów tętno kolo setki, jazda ciaza inna i tak jak w tej nie czułam się w żadnej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak jestem spokojna to mam 100-110 Lekarz mówił, że to normalne. Przy moich stresach powinnam sprawdzać częściej ale chociaż już mam dostała karte dilo, więc wszystko idzie szybko i operacja 23 w dzien ojca. Wystarczyło iść na jedną wizyte prywatna do ordynatora i wszystko od razu szybciej idzie...
Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dlatego ja w większości liczę na siebie.
Niby od jednej koleżanki miałam dostać, od drugiej, od trzeciej. Kolejna już od dwóch miesięcy mowi ze ma dla mnie karton przygotowany, a do teraz go nie dostałam. Miała wysłać A dostałam od jednej i to większość z nich była niestety do wyrzucenia ktoś inny obiecał mi przewijak, jeszcze ktoś inny wanienkę. Ale no jakoś prosić się nie lubie, czy przypominać się, wiec kupuje wszystko sama najwyżej będę miała więcej niż mniej. No niestety, ostatnie lata w moim życiu pokazały mi, że jak umiesz liczyc, licz na siebie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O to to! Mnie też dużo osób obiecywało, ale póki co jedna bratowa obiecała i serio dała wanienkę ze stelarzem i pełno ciuszków do rozmiaru 98 a na reszte "obiecanek" nie patrze tylko pomału wszystko kupuje. Wczoraj zaczęłam listę do apteki, w końcu trzeba się zająć potrzebnymi rzeczami a nie tylko ślicznymi ciuszkami kocyki kupiłam dwa, bambus-bawełna i eukaliptus. Są takie śliczne i mięciutkie chetnie bym dokupiła jeszcze ale rozsądek mówi, żeby jednak nie 20200605_144103.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:46   #4084
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja jak jestem spokojna to mam 100-110 Lekarz mówił, że to normalne. Przy moich stresach powinnam sprawdzać częściej ale chociaż już mam dostała karte dilo, więc wszystko idzie szybko i operacja 23 w dzien ojca. Wystarczyło iść na jedną wizyte prywatna do ordynatora i wszystko od razu szybciej idzie...O to to! Mnie też dużo osób obiecywało, ale póki co jedna bratowa obiecała i serio dała wanienkę ze stelarzem i pełno ciuszków do rozmiaru 98 a na reszte "obiecanek" nie patrze tylko pomału wszystko kupuje. Wczoraj zaczęłam listę do apteki, w końcu trzeba się zająć potrzebnymi rzeczami a nie tylko ślicznymi ciuszkami kocyki kupiłam dwa, bambus-bawełna i eukaliptus. Są takie śliczne i mięciutkie chetnie bym dokupiła jeszcze ale rozsądek mówi, żeby jednak nie Załącznik 7718614

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja już apteczne za sobą, ale jeszcze mnie kocyk jakiś kusi. Mam jeden bawełniany gruby, jeden bawełniany cienki i jeden bambusowy. I właśnie bym chciała jeszcze jeden bambus albo właśnie eukaliptus może jak budżetu zostanie to jeszcze dokupie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:48   #4085
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja jak jestem spokojna to mam 100-110 Lekarz mówił, że to normalne. Przy moich stresach powinnam sprawdzać częściej ale chociaż już mam dostała karte dilo, więc wszystko idzie szybko i operacja 23 w dzien ojca. Wystarczyło iść na jedną wizyte prywatna do ordynatora i wszystko od razu szybciej idzie...O to to! Mnie też dużo osób obiecywało, ale póki co jedna bratowa obiecała i serio dała wanienkę ze stelarzem i pełno ciuszków do rozmiaru 98 a na reszte "obiecanek" nie patrze tylko pomału wszystko kupuje. Wczoraj zaczęłam listę do apteki, w końcu trzeba się zająć potrzebnymi rzeczami a nie tylko ślicznymi ciuszkami kocyki kupiłam dwa, bambus-bawełna i eukaliptus. Są takie śliczne i mięciutkie chetnie bym dokupiła jeszcze ale rozsądek mówi, żeby jednak nie Załącznik 7718614

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Macie rację, chyba zacznę kupować już ubranka bo ile można czekać :/
Też mam kocyk z memi i chusteczkę z gryzakiem Cudne są
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:52   #4086
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
A jak to jest z baza isofix? Bo fotelik się zmienia a baza zawsze pasuje ta sama? Czy za każdym razem trzeba kupić nową razem z fotelikiem? A i czy do różnych aut jest taka sama baza bo zastanawiam się nad tym ale mamy zamiar zmienić samochód jak skończymy całkowicie z remontem a kiedy to nastąpi tego nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwsze zależy od samochodu czy ma isofix. Mój jest straszy i nie mam więc mi się nie przyda, tylko na pasy. A myślę że głównie ja będę sama jeździć czy do lekarza czy na szczepienie. W męża samochodzie tzn naszym "rodzinnym" mamy isofixa ale tak naprawdę to nim nas odbierze że szpitala i w sumie tyle. Przyjdzie jesień, zima jakoś nie wydaje mi się że będziemy jeździć gdzieś dalej czy często żeby ten isofix był tak przydatny.
Jeszcze mamy jeden samochód którym mąż dojeżdża do pracy ale on jest 2osobowy tylko więc nie ma isofixa.

No i trochę się biję z myślami. Bo w sumie w nas w rodzinie większość nie miala tej bazy i jakoś nie narzekali. Dwa na bazę kolejne foteliki są tylko do 18kg więc znów na krótko taki fotelik...
Najlepiej kupić w zestawie nosidełko + baze + kolejny fotelik, wtedy najkorzystniej cenowo. Mój faworyt czyli Avionaut to wychodzi nie całe 2400 za taki komplet. Ale myślę że kupimy tylko fotelik a bazę jak coś to zawsze można dokupić Chyba że będę jeździć tym samochodem z isofixem to będzie dużo wygodniejsze ale znowu na takie kręcenie po mieście to on się nie nadaje, do parkowania jest za długi dla mnie
Jedno jest pewne że trzeba sprawdzić bazę przed zakupem czy będzie pasować do samochodu bo nie do każdego podejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:54   #4087
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Po pierwsze zależy od samochodu czy ma isofix. Mój jest straszy i nie mam więc mi się nie przyda, tylko na pasy. A myślę że głównie ja będę sama jeździć czy do lekarza czy na szczepienie. W męża samochodzie tzn naszym "rodzinnym" mamy isofixa ale tak naprawdę to nim nas odbierze że szpitala i w sumie tyle. Przyjdzie jesień, zima jakoś nie wydaje mi się że będziemy jeździć gdzieś dalej czy często żeby ten isofix był tak przydatny.
Jeszcze mamy jeden samochód którym mąż dojeżdża do pracy ale on jest 2osobowy tylko więc nie ma isofixa.

No i trochę się biję z myślami. Bo w sumie w nas w rodzinie większość nie miala tej bazy i jakoś nie narzekali. Dwa na bazę kolejne foteliki są tylko do 18kg więc znów na krótko taki fotelik...
Najlepiej kupić w zestawie nosidełko + baze + kolejny fotelik, wtedy najkorzystniej cenowo. Mój faworyt czyli Avionaut to wychodzi nie całe 2400 za taki komplet. Ale myślę że kupimy tylko fotelik a bazę jak coś to zawsze można dokupić Chyba że będę jeździć tym samochodem z isofixem to będzie dużo wygodniejsze ale znowu na takie kręcenie po mieście to on się nie nadaje, do parkowania jest za długi dla mnie
Jedno jest pewne że trzeba sprawdzić bazę przed zakupem czy będzie pasować do samochodu bo nie do każdego podejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie my mamy fotel Avionaut Pixel z baza. Potem kupimy tez Avionaut tylko ten większy. Pani nam od razu przymierzyła do jednego auta którym byliśmy w sklepie i wszystko spoko. A ze drugie auto prawie takie samo (inny rocznik) to stwierdziliśmy ze tez będzie pasować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 12:58   #4088
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87910215]My na dniach będziemy zamawiać całą resztę wyprawki, bo mąż stwierdził, że i tak musimy wydać tą kasę i tak, więc lepiej od razu kupić wszystko i mieć przygotowane niż bujać się co miesiąc z czymś.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja też mam ochotę się już szarpnąć i zamówić resztę i mieć z głowy wszystko ale z drugiej strony wolałabym fotelik czy nianie zamówić na sam koniec żeby gwarancja była jak najdłużej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Właśnie my mamy fotel Avionaut Pixel z baza. Potem kupimy tez Avionaut tylko ten większy. Pani nam od razu przymierzyła do jednego auta którym byliśmy w sklepie i wszystko spoko. A ze drugie auto prawie takie samo (inny rocznik) to stwierdziliśmy ze tez będzie pasować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepszy jest Głównie przez wagę Cybex też jest warty uwagi bo ma obrotową baze co jest mega wygodne ale wszyscy nam odradzaja nawet w sklepie jak oglądaliśmy bo wszystkie modele podobno są wąskie w ramionach jakby i dzieci bardzo krótko się w nich mieszczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:00   #4089
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Edit: dubel
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:01   #4090
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Po pierwsze zależy od samochodu czy ma isofix. Mój jest straszy i nie mam więc mi się nie przyda, tylko na pasy. A myślę że głównie ja będę sama jeździć czy do lekarza czy na szczepienie. W męża samochodzie tzn naszym "rodzinnym" mamy isofixa ale tak naprawdę to nim nas odbierze że szpitala i w sumie tyle. Przyjdzie jesień, zima jakoś nie wydaje mi się że będziemy jeździć gdzieś dalej czy często żeby ten isofix był tak przydatny.
Jeszcze mamy jeden samochód którym mąż dojeżdża do pracy ale on jest 2osobowy tylko więc nie ma isofixa.

No i trochę się biję z myślami. Bo w sumie w nas w rodzinie większość nie miala tej bazy i jakoś nie narzekali. Dwa na bazę kolejne foteliki są tylko do 18kg więc znów na krótko taki fotelik...
Najlepiej kupić w zestawie nosidełko + baze + kolejny fotelik, wtedy najkorzystniej cenowo. Mój faworyt czyli Avionaut to wychodzi nie całe 2400 za taki komplet. Ale myślę że kupimy tylko fotelik a bazę jak coś to zawsze można dokupić Chyba że będę jeździć tym samochodem z isofixem to będzie dużo wygodniejsze ale znowu na takie kręcenie po mieście to on się nie nadaje, do parkowania jest za długi dla mnie
Jedno jest pewne że trzeba sprawdzić bazę przed zakupem czy będzie pasować do samochodu bo nie do każdego podejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie kupuje isofixa bo uważam jak Ty, że zapięcie pasami to żaden wielki wysiłek.
Zresztą zapinam już dwójkę więc jeden fotelik więcej nie zrobi mi różnicy.
Poza tym wydaje mi się że wieksze dziecko, jak wsiada na fotelik to pewnie będzie szturchać tą nogę od isofixa i trzeba będzie to poprawiać za każdym razem, albo może też szturchnąć w czasie jazdy i zacznie pikać.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:02   #4091
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja też mam ochotę się już szarpnąć i zamówić resztę i mieć z głowy wszystko ale z drugiej strony wolałabym fotelik czy nianie zamówić na sam koniec żeby gwarancja była jak najdłużej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Najlepszy jest Głównie przez wagę Cybex też jest warty uwagi bo ma obrotową baze co jest mega wygodne ale wszyscy nam odradzaja nawet w sklepie jak oglądaliśmy bo wszystkie modele podobno są wąskie w ramionach jakby i dzieci bardzo krótko się w nich mieszczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja Bardzo chciałam tego Cybexa rozkładanego . Ale my mieszkamy w bloku i nie wyobrażałam sobie żeby go nosić. Mega ciężki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 13:07   #4092
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Właśnie my mamy fotel Avionaut Pixel z baza. Potem kupimy tez Avionaut tylko ten większy. Pani nam od razu przymierzyła do jednego auta którym byliśmy w sklepie i wszystko spoko. A ze drugie auto prawie takie samo (inny rocznik) to stwierdziliśmy ze tez będzie pasować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też zamowiliśmy pixela, ale póki co bez bazy bo mieliśmy zmienić auto i chcieliśmy być pewni, że z bazą będzie odpowidni kąt co mierzą przy zakupie ale w aucie ktorym najczęściej jeżdże nie mamy isofixa, a w drugim mamy ale ja nim nie lubie jeździć bo za duży a to ja będę najczęściej podróżować z małą , ale przez sytuację z koroną i pożarem nasze finanse mocno ucierpiały więc nie wiem czy zdążymy w tym roku :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:12   #4093
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Też zamowiliśmy pixela, ale póki co bez bazy bo mieliśmy zmienić auto i chcieliśmy być pewni, że z bazą będzie odpowidni kąt co mierzą przy zakupie ale w aucie ktorym najczęściej jeżdże nie mamy isofixa, a w drugim mamy ale ja nim nie lubie jeździć bo za duży a to ja będę najczęściej podróżować z małą , ale przez sytuację z koroną i pożarem nasze finanse mocno ucierpiały więc nie wiem czy zdążymy w tym roku :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Jak nie zamierzacie dużo jeździć to myślę że poradzicie sobie spokojnie bez bazy. My lubimy wypady za miasto, nawet na spacer gdzieś dalej jechać czy coś zwiedzać ale myślę że dopiero jak młody będzie miał rok czy dwa to prędzej. A tak to najdalej pewnie będziemy jechać do teściów, czyli jakieś 30km drogi raz na jakiś czas i resztę to ja sama tyle co lekarz czy do sklepu.

Jest niby spore parcie żeby do jakiegoś wieku dzieci jeździły tyłem do kierunku jazdy a wtedy chyba tylko foteliki na bazę..? Nie wiem. Wychodzę z założenia że bazę można zawsze dokupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:20   #4094
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jak nie zamierzacie dużo jeździć to myślę że poradzicie sobie spokojnie bez bazy. My lubimy wypady za miasto, nawet na spacer gdzieś dalej jechać czy coś zwiedzać ale myślę że dopiero jak młody będzie miał rok czy dwa to prędzej. A tak to najdalej pewnie będziemy jechać do teściów, czyli jakieś 30km drogi raz na jakiś czas i resztę to ja sama tyle co lekarz czy do sklepu.

Jest niby spore parcie żeby do jakiegoś wieku dzieci jeździły tyłem do kierunku jazdy a wtedy chyba tylko foteliki na bazę..? Nie wiem. Wychodzę z założenia że bazę można zawsze dokupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety jeździmy bardzo dużo. Nie mieszkam w dużym mieście, więc wszędzie muszę dojechać. Do tego dochodzą sprawy firmowe, które nadal będę musiała załatwiać nawet zaraz po porodzie, a wiadomo, że dziecka nie zostawie samego w domu :/ w miesiącu robie jednym autem prawie 2000 km, więc baza dużo by ułatwiła, ale zakup nowego auta to nie rzecz na którą mogę sobie w tej chwili pozwolić, tym bardziej że sprawa z koroną spowodowała, że sprzedaż obecnego też nie będzie łatwa, na dodatek za nędzne pieniądze trudno, plany były inne, jakoś będę musiała przeżyć to zapinanie pasów a jak mi bardzo będzie dokuczać to dokupie baze i przesiąde się na suva, którym nienawidze jeździć

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:21   #4095
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

W końcu dziś taki prawdziwie letni dzień Odpoczywamy na lezaczkach, ja zjadłam dziś już tyle truskawek i czereśni 🤦☠♀️ A myślę tylko o tej krzywej co niedługo mnie czeka i jakby takie dobrocie miały mnie omijać przez dietę to nie wyobrażam sobie Później grill a jutro gdzieś mamy sobie zrobić wycieczkę i pojedziemy gdzieś na lody i pyszną kawę Lubię takie dni jak teraz i <jeszcze> beztroski czas 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:29   #4096
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja jak jestem spokojna to mam 100-110 Lekarz mówił, że to normalne. Przy moich stresach powinnam sprawdzać częściej ale chociaż już mam dostała karte dilo, więc wszystko idzie szybko i operacja 23 w dzien ojca. Wystarczyło iść na jedną wizyte prywatna do ordynatora i wszystko od razu szybciej idzie...O to to! Mnie też dużo osób obiecywało, ale póki co jedna bratowa obiecała i serio dała wanienkę ze stelarzem i pełno ciuszków do rozmiaru 98 a na reszte "obiecanek" nie patrze tylko pomału wszystko kupuje. Wczoraj zaczęłam listę do apteki, w końcu trzeba się zająć potrzebnymi rzeczami a nie tylko ślicznymi ciuszkami kocyki kupiłam dwa, bambus-bawełna i eukaliptus. Są takie śliczne i mięciutkie chetnie bym dokupiła jeszcze ale rozsądek mówi, żeby jednak nie Załącznik 7718614

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Śliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:33   #4097
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:35   #4098
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jak nie zamierzacie dużo jeździć to myślę że poradzicie sobie spokojnie bez bazy. My lubimy wypady za miasto, nawet na spacer gdzieś dalej jechać czy coś zwiedzać ale myślę że dopiero jak młody będzie miał rok czy dwa to prędzej. A tak to najdalej pewnie będziemy jechać do teściów, czyli jakieś 30km drogi raz na jakiś czas i resztę to ja sama tyle co lekarz czy do sklepu.

Jest niby spore parcie żeby do jakiegoś wieku dzieci jeździły tyłem do kierunku jazdy a wtedy chyba tylko foteliki na bazę..? Nie wiem. Wychodzę z założenia że bazę można zawsze dokupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są bardzo dobre foteliki 9-25kg montowane na pasy tyłem do kierunku jazdy.
Myślę, że moja spokojnie pojeździ do 4 roku życia tyłem

My też lubimy dużo jeździć gdzieś za miasto, na jakiś spacer itp ale myślę że zimą to i tak te wyjazdy będą ograniczone.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 13:54   #4099
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Bylam 7 gin, szyjka 4 cm i wszystko ok, ale mam leżeć gdy pojawiają się skurcze i zażywać magnez i nospe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę sie ze wszystko ok i szyjka długa! Odpoczywaj

Co do ubranek to też chetnie bym juz posegregowala ale komody brak tak jak i u Was jakie komody kupujecie? Ja muszę mieć dość wąską tak do max 40 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 13:59   #4100
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jak nie zamierzacie dużo jeździć to myślę że poradzicie sobie spokojnie bez bazy. My lubimy wypady za miasto, nawet na spacer gdzieś dalej jechać czy coś zwiedzać ale myślę że dopiero jak młody będzie miał rok czy dwa to prędzej. A tak to najdalej pewnie będziemy jechać do teściów, czyli jakieś 30km drogi raz na jakiś czas i resztę to ja sama tyle co lekarz czy do sklepu.

Jest niby spore parcie żeby do jakiegoś wieku dzieci jeździły tyłem do kierunku jazdy a wtedy chyba tylko foteliki na bazę..? Nie wiem. Wychodzę z założenia że bazę można zawsze dokupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko foteliki na bazę są tyłem do kierunku jazdy mamy fotelik tyłem bez bazy, zresztą teraz też bazy nie kupuje bo zapiecie na pasy to chwila moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 14:06   #4101
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Cieszę sie ze wszystko ok i szyjka długa! Odpoczywaj

Co do ubranek to też chetnie bym juz posegregowala ale komody brak tak jak i u Was jakie komody kupujecie? Ja muszę mieć dość wąską tak do max 40 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie pomogę bo dla mnie każda komoda będzie za mała chciałam kupić Hemnsesa z Ikei ale po wizycie w Ikei zdecydowałam ze kupuje dwie z serii Brimnes bo rozmiarowo mi pasują. Jedna właśnie węższa i wysoka (39cmx124cm) a druga trochę niższa i szersza (78cmx96cm) wiec Tobie ta wąska może by podpasowala. Bo nie wiele jest takich wąskich komód


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2020-06-06 o 14:13
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 14:57   #4102
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny, kojarzycie czy ten Mommy Bag można powiesić na wózku? W żadnym opisie nie ma takiej informacji. A dla mnie to podstawowe info Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 16:01   #4103
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Nie pomogę bo dla mnie każda komoda będzie za mała chciałam kupić Hemnsesa z Ikei ale po wizycie w Ikei zdecydowałam ze kupuje dwie z serii Brimnes bo rozmiarowo mi pasują. Jedna właśnie węższa i wysoka (39cmx124cm) a druga trochę niższa i szersza (78cmx96cm) wiec Tobie ta wąska może by podpasowala. Bo nie wiele jest takich wąskich komód


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pomyliło mi się, mialo byc ze szukam o max 40 cm glebokosci a nie szerokosci czyli żeby max 40 cm od ściany odstawala.. Mam jedną w ikea na oku mamy juz Malma i jestem mega zadowolona ale on ma prawie 50 cm i za bardzo by odstawal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 16:27   #4104
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Pretty my mamy tą w sypialni - ona jest jak malm, tylko 40cm głębokości właśnie i są też pojedyncze
https://allegro.pl/oferta/bielizniar...ource=facebook

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 16:31   #4105
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Nie tylko foteliki na bazę są tyłem do kierunku jazdy mamy fotelik tyłem bez bazy, zresztą teraz też bazy nie kupuje bo zapiecie na pasy to chwila moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super wiadomości w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 16:38   #4106
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
W końcu dziś taki prawdziwie letni dzień Odpoczywamy na lezaczkach, ja zjadłam dziś już tyle truskawek i czereśni A myślę tylko o tej krzywej co niedługo mnie czeka i jakby takie dobrocie miały mnie omijać przez dietę to nie wyobrażam sobie Później grill a jutro gdzieś mamy sobie zrobić wycieczkę i pojedziemy gdzieś na lody i pyszną kawę Lubię takie dni jak teraz i <jeszcze> beztroski czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u nas cały dzień pada i to już 3 dzień z rzędu
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Są bardzo dobre foteliki 9-25kg montowane na pasy tyłem do kierunku jazdy.
Myślę, że moja spokojnie pojeździ do 4 roku życia tyłem

My też lubimy dużo jeździć gdzieś za miasto, na jakiś spacer itp ale myślę że zimą to i tak te wyjazdy będą ograniczone.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam plan tyłem wozić ale syn dostał chorobę lokomocyjną. I tak to jest z planami

Można też zakładać że się bedzie normalnie jak dotąd dużo jeździć autem i isofix się przyda, a dziecko może ryczeć w aucie jak mój czasem miałam wrażenie że się udusi, więc wszędzie gdzie się dało chodziłam pieszo
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 17:45   #4107
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
A u nas cały dzień pada i to już 3 dzień z rzędu Też miałam plan tyłem wozić ale syn dostał chorobę lokomocyjną. I tak to jest z planami

Można też zakładać że się bedzie normalnie jak dotąd dużo jeździć autem i isofix się przyda, a dziecko może ryczeć w aucie jak mój czasem miałam wrażenie że się udusi, więc wszędzie gdzie się dało chodziłam pieszo
To już siła wyższa
Moja całe szczęście bardzo dobrze znosi podróże. Myślę, że przesadze ja do fotelika przodem jak młodsza wyrośnie z łupiny czyli jak dobrze pójdzie to jeszcze ponad rok pojeździ tyłem

Byłam dziś w galerii i na chwilę wpadłam do H&M. Myślałam że coś znajdę na wyprzedaży ale chyba ślepa jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2020-06-06 o 17:46
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 18:48   #4108
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 19:38   #4109
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
A u nas cały dzień pada i to już 3 dzień z rzędu Też miałam plan tyłem wozić ale syn dostał chorobę lokomocyjną. I tak to jest z planami

Można też zakładać że się bedzie normalnie jak dotąd dużo jeździć autem i isofix się przyda, a dziecko może ryczeć w aucie jak mój czasem miałam wrażenie że się udusi, więc wszędzie gdzie się dało chodziłam pieszo
Ja nie będę miała niestety wyjścia. Dziecko będzie musiało polubić jazde albo ja zainwestuje w zatyczki nie będę miała niestety z kim zostawić dziecka a dostaliśmy decyzje, że dostaniemy dużą dostację na rozwój firmy i wszystko muszę zamknąć do marca, a 90% spraw będzie do ogarnięcia jak już urodze, więc czeka nas duuużo pracy i załatwiania. Cieszyłam się bardzo bo to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy, które nas spotkały ostatnio, ale trochę jestem przerażona ogromem pracy jaki nas czeka i stresem

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 19:53   #4110
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87911010]Treść usunięta[/QUOTE]


No masz :/

Ale dzięki. Fajna ta Twoja torba nawet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2020-06-06 o 20:48
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.