Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Na którego kandydata na prezydenta głosujesz?
Andrzej Duda 16 9,09%
Rafał Trzaskowski 57 32,39%
Szymon Hołownia 40 22,73%
Robert Biedroń 36 20,45%
Władysław Kosiniak - Kamysz 9 5,11%
Krzysztof Bosak 15 8,52%
Stanisław Żółtek 1 0,57%
Marek Jakubiak 0 0%
Mirosław Piotrowski 0 0%
Paweł Tanajno 2 1,14%
Głosujący: 176. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-22, 23:17   #661
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

A po co mialby wchodzic do PO jakby go na kandydata na prezydenta nie wybrali, sam nic nie zmieni a zawsze mowil ze byl wyborca PO z braku laku, na zasadzie mniejszego zła.

Trzaskowski to jego glowny rywal jak Noane napisala, to nie dziwne ze w niego glownie uderza bo tak dziala polityka.

Dla mnie jest nijaki i jeszcze mowi ze jak wygra to zaprosi PO i Trzaskowskiego do współpracy. Marionetka TVN. Z dwojga zlego jednak lepszy on niz Trzaskowski bo nie ma doświadczenia w polityce więc jest szansa ze sie sprawdzi. U Trzaskowskiego i PO mielismy okazje to zweryfikowac i czego sie nie dotknal to porażka i nieudolność.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 23:52   #662
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
A po co mialby wchodzic do PO jakby go na kandydata na prezydenta nie wybrali, sam nic nie zmieni a zawsze mowil ze byl wyborca PO z braku laku, na zasadzie mniejszego zła.

Trzaskowski to jego glowny rywal jak Noane napisala, to nie dziwne ze w niego glownie uderza bo tak dziala polityka.

Dla mnie jest nijaki i jeszcze mowi ze jak wygra to zaprosi PO i Trzaskowskiego do współpracy. Marionetka TVN. Z dwojga zlego jednak lepszy on niz Trzaskowski bo nie ma doświadczenia w polityce więc jest szansa ze sie sprawdzi. U Trzaskowskiego i PO mielismy okazje to zweryfikowac i czego sie nie dotknal to porażka i nieudolność.

A ja po latach zacząłem doceniać Tuska i jaką prowadził politykę zagraniczną.
Hołownia nie jest kandydatem samodzielnym, to figurant i do tego amator. Atakami na PO tylko zniechęca do siebie ludzi. Gra w jednej drużynie z Kaczyńskim. Chciał brać udział w farsie wyborczej 10 maja, gdzie karty do głosowania mieliśmy dostawać jak ulotki reklamowe bez potwierdzania odbioru. On firmował fałszowanie przez Kaczyńskiego wyborów. Kidawa-Błońska zachowała się pro-państwowo i zapłaciła za to cenę, a cwaniaczki, jak Hołownia, Kosiniak-Kamysz itd., chcieli wykorzystać sytuację.
TVN wtedy promował Hołownię, zamiast bronić demokracji, bo to ich kandydat.

Co do tego, że Trzaskowski jest konkurentem Hołowni i Hołownia może atakować Trzaskowskiego, jak piszecie, to byłaby to prawda, gdyby Polska miała normalną partię u władzy, ale fakty są takie, że PIS to partia ludzi zaburzonych rządzona przez psychopatę Kaczyńskiego, który łamie konstytucję. Z tego wynika sytuacja, że projekty typu Petru/Hołownia są korzystne dla PIS, prowadzą do scenariusza węgierskiego, czyli słabej, skłóconej i rozdrobnionej opozycji.

Ciekawe czy będzie ktoś po Hołowni co się pojawi, czy w końcu zrezygnują i się pogodzą, że tylko PO może wygrać z PIS. Pewnie Wellman, albo Pochanke wystartują z nową partią parę miesięcy przed wyborami parlamentarnymi... Będą mieć hasło "Z nienawiści do PO".

Oby Polacy nie dali się nabrać trzeci raz na to samo. Inaczej PIS będzie rządził jeszcze z 10 lat, a Polska będzie przypominać Rosję albo Bangladesz.

Demokracja jest atakowana z dwóch stron: z jednej strony przez Kaczyńskiego i z drugiej strony przez tych, co stoją za sztucznie wykreowanymi partiami/kandydatami jak Petru/Hołownia. Nowoczesna jak się pojawiła? W "sondażu" od razu z 7%, a nikt jej wtedy nie znał, więc jak ludzie odpowiadali ankieterom, że chcą na nich głosować? Tylko jedna sondażownia uczciwie dawała Nowoczesnej 0% wtedy.

Pierwsza wzmianka o Hołowni to był artykuł, że jakiś tajemniczy biznesmen opłacił badania focusowe o tym jakie poparcie zdobyłby Hołownia, gdyby pozyskał finansowanie. To jest standard z Ukrainy. I nawet Hołownia używa barw żółto-niebieskich głównie (do niedawna nie miał w ogóle barw biało-czerwonych).
Republika bananowa w budowie i buduje ją Kaczyński i ci co stoją za Hołownią.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-06-23 o 00:16
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 00:13   #663
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Uwazaj sobie z tym wyzywaniem od psychopatow. Wystaw sobie pomnik Tuska skoro takim geniuszem jest 😂 Chcialbys zeby bylo tylko PO i nikt nie mial prawa startowac tylko ma sie do PO zapisywać i wielkie pretensje ze ktos smial wystartowac w wyborach zamiast zapisac sie do PO i ich naprawiac 🤣niestety ich czas juz mija co sam Budka przyznal. Dlatego w desperacji wymienili Kidawe na marionetke Trzaskowskiego. Istnieje limit wciskania ludziom kitu. Widac jednak niektorzy wyborcy PO sa tak zaslepieni ze sieja propagande jakich malo. Polska trzecim swiatem, dobre sobie. Chyba zyje w innym kraju. Zakłamanie godne tej partii. Ja glosuje na Dude, uwazam ze za rzadow PiS jest zdecydowanie lepiej a mimo to nie uwazam ze za PO byl w Polsce trzeci świat. Polecam zdjąć klapki z oczu.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 00:26   #664
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Kaczyński to figurant. Klęczy przed zagranicą i nic więcej.


Zalewa Polskę masową migracją z najbardziej niebezpiecznych krajów dla dziewczynek i kobiet na świecie według organizacji kobiecych (Bangladesz, Afganistan, Rosja (pseudouchodźcy tzw. czeczeńcy dostają 500+ na młody dżihad+), Indie, Pakistan, Turcja, Maroko itd itd. Kraje ataków kwasem i gwałtów na dzieciach i kobietach. Ciekawe czemu Kaczyński woli te kraje, a nie spokojnych Wietnamczyków? A tak kłamał i kłamał, że nie przyjmie islamskich imigrantów, a ja sobie idę w "gdańsku" i obok Pakistańczyk drze się jak psychiczny na drugiego Pakistańczyka w nowo otworzonym punkcie z kebabem (czyli przyjeżdżają tu otwierać swoje firmy, a nie do pracy w polskich firmach nawet), a obok grupka czeczeńców patrzy się na Polaków jakby nas chcieli zabić.

Już wyglądamy jak islamski trzeci świat, bo bankster Morawiecki otworzył granice. Zaraz jak w Londynie będą 2 ataki kwasem dziennie. Kaczyński biedactwo nie wytrzymał presji zagranicy. PIS powinien być zdelegalizowany i cała ta banda powinna być w więzieniach.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-06-23 o 00:30
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 06:21   #665
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Kaczyński to figurant. Klęczy przed zagranicą i nic więcej.


Zalewa Polskę masową migracją z najbardziej niebezpiecznych krajów dla dziewczynek i kobiet na świecie według organizacji kobiecych (Bangladesz, Afganistan, Rosja (pseudouchodźcy tzw. czeczeńcy dostają 500+ na młody dżihad+), Indie, Pakistan, Turcja, Maroko itd itd. Kraje ataków kwasem i gwałtów na dzieciach i kobietach. Ciekawe czemu Kaczyński woli te kraje, a nie spokojnych Wietnamczyków? A tak kłamał i kłamał, że nie przyjmie islamskich imigrantów, a ja sobie idę w "gdańsku" i obok Pakistańczyk drze się jak psychiczny na drugiego Pakistańczyka w nowo otworzonym punkcie z kebabem (czyli przyjeżdżają tu otwierać swoje firmy, a nie do pracy w polskich firmach nawet), a obok grupka czeczeńców patrzy się na Polaków jakby nas chcieli zabić.

Już wyglądamy jak islamski trzeci świat, bo bankster Morawiecki otworzył granice. Zaraz jak w Londynie będą 2 ataki kwasem dziennie. Kaczyński biedactwo nie wytrzymał presji zagranicy. PIS powinien być zdelegalizowany i cała ta banda powinna być w więzieniach.
Bierz połowę. Serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 08:04   #666
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
A ja po latach zacząłem doceniać Tuska i jaką prowadził politykę zagraniczną.
Hołownia nie jest kandydatem samodzielnym, to figurant i do tego amator. Atakami na PO tylko zniechęca do siebie ludzi. Gra w jednej drużynie z Kaczyńskim. Chciał brać udział w farsie wyborczej 10 maja, gdzie karty do głosowania mieliśmy dostawać jak ulotki reklamowe bez potwierdzania odbioru. On firmował fałszowanie przez Kaczyńskiego wyborów. Kidawa-Błońska zachowała się pro-państwowo i zapłaciła za to cenę, a cwaniaczki, jak Hołownia, Kosiniak-Kamysz itd., chcieli wykorzystać sytuację.
TVN wtedy promował Hołownię, zamiast bronić demokracji, bo to ich kandydat.

Co do tego, że Trzaskowski jest konkurentem Hołowni i Hołownia może atakować Trzaskowskiego, jak piszecie, to byłaby to prawda, gdyby Polska miała normalną partię u władzy, ale fakty są takie, że PIS to partia ludzi zaburzonych rządzona przez psychopatę Kaczyńskiego, który łamie konstytucję. Z tego wynika sytuacja, że projekty typu Petru/Hołownia są korzystne dla PIS, prowadzą do scenariusza węgierskiego, czyli słabej, skłóconej i rozdrobnionej opozycji.

Ciekawe czy będzie ktoś po Hołowni co się pojawi, czy w końcu zrezygnują i się pogodzą, że tylko PO może wygrać z PIS. Pewnie Wellman, albo Pochanke wystartują z nową partią parę miesięcy przed wyborami parlamentarnymi... Będą mieć hasło "Z nienawiści do PO".

Oby Polacy nie dali się nabrać trzeci raz na to samo. Inaczej PIS będzie rządził jeszcze z 10 lat, a Polska będzie przypominać Rosję albo Bangladesz.

Demokracja jest atakowana z dwóch stron: z jednej strony przez Kaczyńskiego i z drugiej strony przez tych, co stoją za sztucznie wykreowanymi partiami/kandydatami jak Petru/Hołownia. Nowoczesna jak się pojawiła? W "sondażu" od razu z 7%, a nikt jej wtedy nie znał, więc jak ludzie odpowiadali ankieterom, że chcą na nich głosować? Tylko jedna sondażownia uczciwie dawała Nowoczesnej 0% wtedy.

Pierwsza wzmianka o Hołowni to był artykuł, że jakiś tajemniczy biznesmen opłacił badania focusowe o tym jakie poparcie zdobyłby Hołownia, gdyby pozyskał finansowanie. To jest standard z Ukrainy. I nawet Hołownia używa barw żółto-niebieskich głównie (do niedawna nie miał w ogóle barw biało-czerwonych).
Republika bananowa w budowie i buduje ją Kaczyński i ci co stoją za Hołownią.
Brzmisz jak fanatyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 09:40   #667
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Kaczyński to figurant. Klęczy przed zagranicą i nic więcej.


Zalewa Polskę masową migracją z najbardziej niebezpiecznych krajów dla dziewczynek i kobiet na świecie według organizacji kobiecych (Bangladesz, Afganistan, Rosja (pseudouchodźcy tzw. czeczeńcy dostają 500+ na młody dżihad+), Indie, Pakistan, Turcja, Maroko itd itd. Kraje ataków kwasem i gwałtów na dzieciach i kobietach. Ciekawe czemu Kaczyński woli te kraje, a nie spokojnych Wietnamczyków? A tak kłamał i kłamał, że nie przyjmie islamskich imigrantów, a ja sobie idę w "gdańsku" i obok Pakistańczyk drze się jak psychiczny na drugiego Pakistańczyka w nowo otworzonym punkcie z kebabem (czyli przyjeżdżają tu otwierać swoje firmy, a nie do pracy w polskich firmach nawet), a obok grupka czeczeńców patrzy się na Polaków jakby nas chcieli zabić.

Już wyglądamy jak islamski trzeci świat, bo bankster Morawiecki otworzył granice. Zaraz jak w Londynie będą 2 ataki kwasem dziennie. Kaczyński biedactwo nie wytrzymał presji zagranicy. PIS powinien być zdelegalizowany i cała ta banda powinna być w więzieniach.
Zejdź na ziemię.
Islamski trzeci świat? Ty w ogóle masz jakiekolwiek pojęcie, jak wygląda trzeci świat?
Ilu muzułmanów spotykasz?

https://udsc.gov.pl/legalizacja-poby...-podsumowanie/
Ukraina, Białoruś, Gruzja, Indie, Mołdawia, Niemcy, Rosja, Wietnam, Włochy, Chiny, UK, Hiszpania.
Który z tych krajów jest muzułmański?
Wg ciebie nadal Wietnamczyków jest mniej, niż np. Marokańczyków?
A 500+ mogą pobierać wszyscy w Polsce, a nie tylko Polacy i Rosjanie.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2020-06-23 o 09:42
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 11:59   #668
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

https://youtu.be/KwJVBm-rqI0

Zwyczajnie brak mi slow.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 12:51   #669
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Kaczyński to figurant. Klęczy przed zagranicą i nic więcej.


Zalewa Polskę masową migracją z najbardziej niebezpiecznych krajów dla dziewczynek i kobiet na świecie według organizacji kobiecych (Bangladesz, Afganistan, Rosja (pseudouchodźcy tzw. czeczeńcy dostają 500+ na młody dżihad+), Indie, Pakistan, Turcja, Maroko itd itd. Kraje ataków kwasem i gwałtów na dzieciach i kobietach. Ciekawe czemu Kaczyński woli te kraje, a nie spokojnych Wietnamczyków? A tak kłamał i kłamał, że nie przyjmie islamskich imigrantów, a ja sobie idę w "gdańsku" i obok Pakistańczyk drze się jak psychiczny na drugiego Pakistańczyka w nowo otworzonym punkcie z kebabem (czyli przyjeżdżają tu otwierać swoje firmy, a nie do pracy w polskich firmach nawet), a obok grupka czeczeńców patrzy się na Polaków jakby nas chcieli zabić.

Już wyglądamy jak islamski trzeci świat, bo bankster Morawiecki otworzył granice. Zaraz jak w Londynie będą 2 ataki kwasem dziennie. Kaczyński biedactwo nie wytrzymał presji zagranicy. PIS powinien być zdelegalizowany i cała ta banda powinna być w więzieniach.
Widze ze to kolejny watek w ktorym s.sz zarem na muzulmanow.
Nikt chyba nie da rady ci przetlumaczyc ze to religia jak kazda inna i ludzie tacy jak my.
Zadnego twojego posta nie da sie traktowac powaznie bo nienawisc do religii KTOREJ NIE ZNASZ zaslania ci wszystko inne.

Jak chcesz porozmawiac o religii to mozesz pytac, sa na forum muzulmanki i zony muzulmanow.

Ja np mam muzulmanow w rodzinie. I nie, nie wycinaja dziewczynkom lechtaczek.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 13:32   #670
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

https://streamable.com/ku9hiu

Zaskakująco dobry i pomysłowy diss na Dude, zwłaszcza porównując to z materiałem PiSu o Trzaskowskim.
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 17:27   #671
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nikt chyba nie da rady ci przetlumaczyc ze to religia jak kazda inna i ludzie tacy jak my.
Zadnego twojego posta nie da sie traktowac powaznie bo nienawisc do religii KTOREJ NIE ZNASZ zaslania ci wszystko inne.

Jak chcesz porozmawiac o religii to mozesz pytac, sa na forum muzulmanki i zony muzulmanow.

Ja np mam muzulmanow w rodzinie. I nie, nie wycinaja dziewczynkom lechtaczek.
Ja piszę o czymś innym, o zakłamaniu Kaczyńskiego. TVN im to wytknął i PO też jeżeli chodzi o ten temat. Wierzę Ci, że masz miłych muzułmanów w rodzinie itd. Ja wiem, że w krajach muzułmańskich jest masa sympatycznych ludzi i też mam w rodzinie miłe osoby pochodzenia arabskiego, ale nie o tym jest tu rozmowa, tylko o tym, że Kaczyński okłamał wszystkich mówiąc "zero imigrantów z krajów islamskich"; Polska nie ma doświadczeń z imigracją masową i teraz Kaczyński sprowadza imigrację masową, więc używam argumentów o imigracji masowej, a to oznacza, że biorę pod uwagę wskaźniki przestępczości z tych krajów, z których on sprowadza.

Ty chcesz używać argumentów o imigracji indywidualnej, z którą masz do czynienia, a ja mówię o czymś nowym, czyli o imigracji masowej. Przy imigracji masowej używam argumentów o imigracji masowej. Przede wszystkim nie chodzi nawet o sam islam, tylko o kłamstwo Kaczyńskiego. W Ameryce Łacińskiej dominuje inna religia, a też duża część kobiet jest tam regularnie bita.

Polska potrzebuje około 7 milionów imigrantów więc powinna wybierać rozważnie kraje o niskich wskaźnikach przestępczości. Nawet The Economist napisał, że "Polska popełnia te same błędy co zachód" w tym zakresie.



[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87949820]Zejdź na ziemię.
Islamski trzeci świat? Ty w ogóle masz jakiekolwiek pojęcie, jak wygląda trzeci świat?
Ilu muzułmanów spotykasz?

https://udsc.gov.pl/legalizacja-poby...-podsumowanie/
Ukraina, Białoruś, Gruzja, Indie, Mołdawia, Niemcy, Rosja, Wietnam, Włochy, Chiny, UK, Hiszpania.
Który z tych krajów jest muzułmański?
Wg ciebie nadal Wietnamczyków jest mniej, niż np. Marokańczyków?
A 500+ mogą pobierać wszyscy w Polsce, a nie tylko Polacy i Rosjanie.[/QUOTE]

Chodzi mi o kłamstwo Kaczyńskiego i to, że parę dni temu jego PISowcy zarzucali PO chęć sprowadzania imigrantów islamskich, podczas gdy sami sprowadzili rekordową ilość migrantów z tych krajów. TVP nagle puszcza 4 seriale tureckie dziennie. Duda podpisuje umowę na imigrację z Turcją. Rafalska podpisuje umowę imigracyjną z Bangladeszem, krajem legalnej pedofilii, a inny minister z PIS podpisuje umowę imigracyjną z Uzbekistanem.

PISowcy zarzucają PO to co sami robią. Skupmy się na obłudzie Kaczyńskiego w tym temacie. Nawet TVN o tym mówił, że Kaczyński masowo sprowadza migrantów z Pakistanu, Bangladeszu. PO też o tym mówi jako jednej z afer.

Ukraina ma w przeliczeniu na 100.000 mieszkańców około 10 razy więcej morderstw intencjonalnych niż Polska. Zdaję sobie sprawę, że jest masa sympatycznych Ukraińców, ale to kraj wielkiej przestępczości, a Kaczyński i jego rząd w ogóle nie weryfikują kogo wpuszczają. Zresztą nawet jakby mieli taką samą przestępczość, to Polska potrzebuje około 7-10 milionów imigrantów i takie działanie wobec Ukrainy zniszczy ten kraj. Ich system emerytalny tego nie wytrzyma, takie mają wskaźniki. Analogicznie Polska potrzebuje 60.000 lekarzy i jak przyjmie tyle lekarzy z Ukrainy, to co się stanie z pacjentami ukraińskimi?


Rozmawiałem sobie z mieszkającą w Polsce muzułmanką (też nie lubi Kaczyńskiego) i mówię jej, że Kaczyński jest kłamcą i sprowadza migrantów z krajów bardzo niebezpiecznych dla kobiet, powiedziałem o jakie kraje chodzi. I co powiedziała? Że to prawda i ona się boi. Więc tak masz tu dowód, że muzułmanie mogą mieć też takie zdanie.


Analogicznie Martyna Wojciechowska w TVN zrobiła program chyba o katolickiej Boliwii pokazała masę miłych Boliwijczyków i mówiła, że 70% kobiet jest tam regularnie bitych. Potem Dominika Kulczyk zrobiła w TVN program o Indiach powiedziała, że bardzo duży procent dziewczynek poniżej 15 roku życia jest wydawana za mąż. TVN jest rasistowski? Nie, zwyczajnie jest masa krajów, przed którymi ostrzegają organizacje kobiece z uwagi na przemoc wobec dziewczynek i kobiet. W Polsce też masa dziewczynek i kobiet jest molestowana, ale jest wielka różnica, jeżeli chodzi o poczucie bezpieczeństwa, jeżeli żyje się w takim kraju jak islamski Bangladesz czy katolicka Boliwia a poczuciem bezpieczeństwa w takich krajach jak Polska, czy Czechy.


Kaczyński to jedna wielka obłuda. Jego wyborcy nie mają jeszcze pojęcia jakie on umowy imigracyjne podpisuje. Już widzę jak przed II turą PISowcy będą kłamać, że PO przyjęłaby imigrantów z Pakistanu... Pytanie czy w końcu ktoś mocniej ujawni tę aferę Kaczyńskiego?


---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Shady_Lady Pokaż wiadomość
https://streamable.com/ku9hiu

Zaskakująco dobry i pomysłowy diss na Dude, zwłaszcza porównując to z materiałem PiSu o Trzaskowskim.

To co jest przerażające, to Duda rzeczywiście identycznie się zachowuje jak gra ten aktor. Widziałem jak za granicą mówi po angielsku i to jest coś strasznego.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-06-23 o 19:39
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-23, 18:09   #672
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Shady_Lady Pokaż wiadomość
https://streamable.com/ku9hiu

Zaskakująco dobry i pomysłowy diss na Dude, zwłaszcza porównując to z materiałem PiSu o Trzaskowskim.
Trzaskowki mowiacy o spełnianiu obietnic to faktycznie parodia sama w sobie Poza tym ten cały diss to słabizna i niski poziom z aktorzyną strojącym głupie miny przedrzeźniające prezydenta - bo najlepiej polecieć najniższymi lotami i czepiać się czyjegoś wyrazu twarzy. I jeszcze Trzaskowski w nim. Jakby tak sparodiowali Trzaskowskiego z aktorem i Duda by wystąpił w takim materiale to zaraz byłby w mediach krzyk o hejcie PiS'u.

Już to lepsze bo przynajmniej nie trzeba zatrudniać aktora udającego rzekome słowa prezydenta i bardziej dowcipnie wbijające szpilę bez granic żenady polegających na drwieniu z czyjejś mimiki - do Trzaskowskiego nie trzeba aktora bo sam nim jest https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 19:46   #673
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Hołownia nie zaczął politykować kilka miesięcy temu, mam go na fb od 2015 i już wtedy ciągle coś tam politykował, ale zawsze na niekorzyść PiS, także nie wiem czy to wsparcie prawicy. Zresztą nazywa się go "katolewakiem", wierzącym o lewicowych poglądach, od lat mocno stoi np za nami "zielonymi", tolerancja itd. Poglądowo odpowiada mi on, ale gospodarczo tylko Bosak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może masz rzetelne i potwierdzone gdzieś informację(jesli masz daj link Plizzz) jak Bosak ustosunkował się do obowiązku szczepień?


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 20:25   #674
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Może masz rzetelne i potwierdzone gdzieś informację(jesli masz daj link Plizzz) jak Bosak ustosunkował się do obowiązku szczepień?


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

O szczepieniach na koronawirusa.
https://www.youtube.com/watch?v=Rl1InZUljyA
15:32
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 21:24   #675
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Shady_Lady Pokaż wiadomość
https://streamable.com/ku9hiu

Zaskakująco dobry i pomysłowy diss na Dude, zwłaszcza porównując to z materiałem PiSu o Trzaskowskim.

i jeszcze jeden:

https://twitter.com/mycielski/status...90644170100737


.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 08:10   #676
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Trzaskowki mowiacy o spełnianiu obietnic to faktycznie parodia sama w sobie Poza tym ten cały diss to słabizna i niski poziom z aktorzyną strojącym głupie miny przedrzeźniające prezydenta - bo najlepiej polecieć najniższymi lotami i czepiać się czyjegoś wyrazu twarzy. I jeszcze Trzaskowski w nim. Jakby tak sparodiowali Trzaskowskiego z aktorem i Duda by wystąpił w takim materiale to zaraz byłby w mediach krzyk o hejcie PiS'u.

Już to lepsze bo przynajmniej nie trzeba zatrudniać aktora udającego rzekome słowa prezydenta i bardziej dowcipnie wbijające szpilę bez granic żenady polegających na drwieniu z czyjejś mimiki - do Trzaskowskiego nie trzeba aktora bo sam nim jest https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk
No ale Duda robi takie miny. Czasem prawie jak Duce

duce.jpg
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 11:20   #677
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

"A ZA PEŁO ROSJA NAPADŁA NA UKRAINĘ" !
Powiedział duce z bantustanu i wyleciał na audiencję do gościa nadużywającego samoopalacza, który ogólnie średnio kojarzy co tam z nim kiedyś 'omawiał' przy biurku
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 11:37   #678
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87952561]"A ZA PEŁO ROSJA NAPADŁA NA UKRAINĘ" !
Powiedział duce z bantustanu i wyleciał na audiencję do gościa nadużywającego samoopalacza, który ogólnie średnio kojarzy co tam z nim kiedyś 'omawiał' przy biurku [/QUOTE]

Polecam wejsć na twittera, hasztag #ZaDudy przypisujacy mu cale zło ostatnich pięciu lat momentami rozbawil mnie do łez
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 11:53   #679
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Polecam wejsć na twittera, hasztag #ZaDudy przypisujacy mu cale zło ostatnich pięciu lat momentami rozbawil mnie do łez

#ZaDudy amerykanie z Virginii zaczęli mówić z akcentem z Białegostoku
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 11:55   #680
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87952655]#ZaDudy amerykanie z Virginii zaczęli mówić z akcentem z Białegostoku [/QUOTE]

2 miliardy nie poszły w las. Zwłaszcza, że wczoraj TP chcialo brnąć w te brednie i zalozylo Christianowi Paulowi własny sklep oraz kanal na youtube, gdzie wideo kręcono ewidentnie w Warszawie xD Do tego sklep juz dzisiaj nie działa.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:05   #681
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
2 miliardy nie poszły w las. Zwłaszcza, że wczoraj TP chcialo brnąć w te brednie i zalozylo Christianowi Paulowi własny sklep oraz kanal na youtube, gdzie wideo kręcono ewidentnie w Warszawie xD Do tego sklep juz dzisiaj nie działa.
Jezu widziałam to

PiS z poziomem żenady jest już dawno zagramanico

W sumie to strasznie śmieszne, i nie wiem, czy bardziej straszne, czy śmieszne, zwłaszcza a kontekście tego, że kampania Dudy od kilku dni polega na wytykaniu Rafałowi klamstw i błędów

Taki festiwal żenuły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87952561]"A ZA PEŁO ROSJA NAPADŁA NA UKRAINĘ" !
Powiedział duce z bantustanu i wyleciał na audiencję do gościa nadużywającego samoopalacza, który ogólnie średnio kojarzy co tam z nim kiedyś 'omawiał' przy biurku [/QUOTE]Zapomniałaś dodać żelazne hasło
" A TUSK TO POLSKE SPRZEDAŁ I UCIEKŁ ZA GRANICĘ"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:11   #682
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
2 miliardy nie poszły w las. Zwłaszcza, że wczoraj TP chcialo brnąć w te brednie i zalozylo Christianowi Paulowi własny sklep oraz kanal na youtube, gdzie wideo kręcono ewidentnie w Warszawie xD Do tego sklep juz dzisiaj nie działa.

Te sieroty wymyślają takie bzdety i w takim tempie, że już trudno się połapać o który i kiedy chodzi

Ja miałam na myśli kolesia, który zagadał w Polsce () do polskiego kandydata na prezydenta po angielsku twierdząc, że jest z Virginii. Po czym okazało się, że to jednak bardziej taki polski (chociaż ma podobno amerykański paszport) miłośnik PiSu i Żalka i cholera wie czemu przemawiał do Trzaskowskiego w obcym języku i podawał się za obcokrajowca


https://twitter.com/LewitujacyUmysl/...lewizja-polska
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:15   #683
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość


Zapomniałaś dodać żelazne hasło
" A TUSK TO POLSKE SPRZEDAŁ I UCIEKŁ ZA GRANICĘ"

To ciekawe po co teraz wrócił ? Może po więcej, a tu lipa - bo wszystko co jeszcze nie sprzedane, rozkradły pisiury
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:17   #684
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Taki festiwal żenuły.

Giorgio Urbani już czeka na karierę w TVPiS
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:21   #685
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Pewnie brali przykład z tego gościa co przejechał pół Polski, żeby zadać Rafauowi pytanie po francusku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:22   #686
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Pewnie brali przykład z tego gościa co przejechał pół Polski, żeby zadać Rafauowi pytanie po francusku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, ja widziałam tylko tego amerykańca z Virginii..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:22   #687
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Christian Paul Fall Collection 2020
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 12:25   #688
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Duda i jego personal ekspyrjenc

https://youtu.be/6R8_j0Gqx_4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 13:58   #689
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Do wyborców w UK nadal nie dotarły pakiety.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...&s=BoxNewsLink

Zaczynam się zastanawiać, czy jeśli nie dotrą lub nie zdążą wrócić, to to głosowanie w ogóle będzie ważne.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-24, 14:15   #690
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

duzo ludzi w UK nie dostalo pakietow. Ja np zarejstrowalam sie jak otwarli rejstracje i nadal nie mam a mieszkam w LDN 3 mile od ambasady
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 13:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.