Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-26, 00:32   #1411
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
A mnie wkurza, że notorycznie nie ma rozmiarów i nic nie można kupić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie też... Zawsze dużo na wyprzedaży zamawiałam, a tym razem nic nie kliknęłam, bo brak rozmiarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 08:38   #1412
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Co Wam wpadło w oko z NK? Ja od marca nic nie kupowałam. Tez jestem w trakcie budowania garderoby.

Mam fazę na wszystkie odcienie niebieskiego
IMG_1593157106.951299.jpgIMG_1593157117.693327.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 10:40   #1413
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 17:33   #1414
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

dostalam dzisiaj zamowienie. jedno ubranie koloru bialego ma jakas plamke zoltawa - wzielam to delikatnie pod wode z mydlem, ale nie zeszlo. macie jakies pomysly jak sie tego pozbyc, czy czeka mnie zwrot ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 16:17   #1415
vanisque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Ja każda plamę pryskam Meglio i zawsze schodzi

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Tym żółtym odtłuszczaczem😉
vanisque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 20:50   #1416
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez vanisque Pokaż wiadomość
Ja każda plamę pryskam Meglio i zawsze schodzi

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Tym żółtym odtłuszczaczem
Myślisz, że plamy po orzechach też? Gdzie go kupujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 06:09   #1417
vanisque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Nie wiem jak z orzechami ale z krwią dawał radę. Ja go kupuję albo supermarkecie albo w moim osiedlowym sklepiku. Jest też w necie. Ja stosuję tą żółtą wersje i nie plami nawet białych ubrań. Plamy zawsze psikam na świerzo tzn zawsze po ubrudzeniu i nie po przepraniu jej najpier bo wtedy już nie tak łatwo usunąc. Ten środek stosujuję też do mycia dywanów do butów i też do brudnych zatłuszczonych rzeczy. Świetnie myje ramy okna po zimie. W zasadzie do wszystkiego go stosuję nawet ubranek dzieci bo zapach po praniu znika a jak stosowałam wybielacz to zapach dlugo się trzymał.
vanisque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 08:32   #1418
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Kochane, pomóżcie, proszę


Pisałam Wam tu, że hm zamiast spodni w moim rozmiarze wysłał mi większe, prawda ? Spodnie zaraz odesłąłam, po konsultacji na infolinii zaznaczylam, ze otrzymałam towar inny niz zamówiony. Oni po 2 dniach dostali paczkę i napisali, ze rejestracja zwrotu moze się przedłużyć. Zadzwoniłam, powiedzieli, ze to przez zaznaczenie "opcji reklamacyjnej" i kazali czekać. Czekałam 2 tyg. Wczoraj przychodzi mail od magazynu hm, że moja paczka nie zawierała tego produktu
Dzwonię tam od wczoraj, ale oni głownie rozkładają ręce i nie mam możliwości porozmawiać chocby z koordynatorem infolinii. A zaniedbań po ich stronie jest masa : wyslanie innego rozmiaru spodni, brak zalozenia sprawy, gdy zadzwonilam do nich od razu po otwarciu paczki itd.


Co robić ? To jest 135 zł i nie mam zamiaru odpuścić
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 10:28   #1419
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

O rety. Ja miałam ostatnio taką samą sytuację, musiałam odesłać dzinsy ale dogadalam wszystko bez problemu. Dostałam też zwrot różnicy w cenie bo kupiłam spodnie taniej o 42zl. I ostatecznie wysłali prawidłowe.
Co to znaczy że paczka nie zawierała tego produktu? Przecież coś im odesłałaś, wgl to te same spodnie w innym rozmiarze. Może oni nie uznali tego jako inny produkt skoro 'tylko' pomylili rozmiar..
Ja pierw dostałam maila że właśnie rejestracja może się przedłużyć, to był czwartek a zwrot pieniędzy w poniedziałek za nie. Nowe musiałam zapłacić w pełnej cenie 149 i dostałam ten zwrot by cena mi się zgadzała.
Ja bym dzwoniła do skutku dzień w dzien, może kto inny załatwi sprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 12:26   #1420
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kochane, pomóżcie, proszę


Pisałam Wam tu, że hm zamiast spodni w moim rozmiarze wysłał mi większe, prawda ? Spodnie zaraz odesłąłam, po konsultacji na infolinii zaznaczylam, ze otrzymałam towar inny niz zamówiony. Oni po 2 dniach dostali paczkę i napisali, ze rejestracja zwrotu moze się przedłużyć. Zadzwoniłam, powiedzieli, ze to przez zaznaczenie "opcji reklamacyjnej" i kazali czekać. Czekałam 2 tyg. Wczoraj przychodzi mail od magazynu hm, że moja paczka nie zawierała tego produktu
Dzwonię tam od wczoraj, ale oni głownie rozkładają ręce i nie mam możliwości porozmawiać chocby z koordynatorem infolinii. A zaniedbań po ich stronie jest masa : wyslanie innego rozmiaru spodni, brak zalozenia sprawy, gdy zadzwonilam do nich od razu po otwarciu paczki itd.


Co robić ? To jest 135 zł i nie mam zamiaru odpuścić
A może opisz to na ich stronie FB? Firmy zazwyczaj szybciej wtedy reagują.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 18:53   #1421
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez vanisque Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z orzechami ale z krwią dawał radę. Ja go kupuję albo supermarkecie albo w moim osiedlowym sklepiku. Jest też w necie. Ja stosuję tą żółtą wersje i nie plami nawet białych ubrań. Plamy zawsze psikam na świerzo tzn zawsze po ubrudzeniu i nie po przepraniu jej najpier bo wtedy już nie tak łatwo usunąc. Ten środek stosujuję też do mycia dywanów do butów i też do brudnych zatłuszczonych rzeczy. Świetnie myje ramy okna po zimie. W zasadzie do wszystkiego go stosuję nawet ubranek dzieci bo zapach po praniu znika a jak stosowałam wybielacz to zapach dlugo się trzymał.
OK to będę szukać, moje szorty niestety już prałam kilkakrotnie. Miałam skorupki od orzechów w kieszeni, o których zapomniałam jak robiłam pranie. To wszystko powchodzilo w szwy, puściło kolor i tak się bawimy w kotka i myszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 20:27   #1422
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;87962058]O rety. Ja miałam ostatnio taką samą sytuację, musiałam odesłać dzinsy ale dogadalam wszystko bez problemu. Dostałam też zwrot różnicy w cenie bo kupiłam spodnie taniej o 42zl. I ostatecznie wysłali prawidłowe.
Co to znaczy że paczka nie zawierała tego produktu? Przecież coś im odesłałaś, wgl to te same spodnie w innym rozmiarze. Może oni nie uznali tego jako inny produkt skoro 'tylko' pomylili rozmiar..
Ja pierw dostałam maila że właśnie rejestracja może się przedłużyć, to był czwartek a zwrot pieniędzy w poniedziałek za nie. Nowe musiałam zapłacić w pełnej cenie 149 i dostałam ten zwrot by cena mi się zgadzała.
Ja bym dzwoniła do skutku dzień w dzien, może kto inny załatwi sprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Tak właśnie robię, dzownię, ale to jest szok, co oni wymyslają ! Póki co, czekam, aby mi odpisali, co ich zdaniem bylo w paczce. Przeciez odsylalam spodnie, wlasnie te, ktore mi przyslali, czyli w rozmiarze większym niz zamawialam.
Ale wiecie, szokujące jest to, ze wyslali komunikat, ze przesylka nie zawierala tego produktu i ani słowa wyjasnienia. Czy chodzi o rozmiar czy w ogole ktos tam moja paczkę otworzyl i jeansy zabrał i wlozyl coś innego Naprawdę, zaczynam juz rozwazac każdą ewentualność, co oni przez te 11 dni mogli z moją paczką wyrabiać ...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A może opisz to na ich stronie FB? Firmy zazwyczaj szybciej wtedy reagują.

Dzięki, TŻ pisał dziś cały ranek i niestety, ale takie samo chamstwo. Bo infolinia twierdzi, ze ma związane ręce, a wiążące jest stanowisko magazynu, a fb odsyla nas do infolinii, twierdząc, ze ona jest decyzyjna. Na naszą prośbę, aby opisali na fb procedury, ktore stosują w takiej sytuacji, odeslali nas na chat, czyli ewidentnie publicznie boją się pisać o tym, co wyrabiają.
A konsultant na infolinii, gdy mu dzis opisałam sytuację i zapytałam co on by na moim miejscu zrobił, jako konsument, powiedział, ze on nie chce prezentowac tutaj swojego osobistego stanowiska. Najlepszy komentarz !!!
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 20:48   #1423
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Patrzę właśnie do aplikacji i widzę że moje konto z punktami coś uroslo. I mam dodane punkty z dzisiejszych zakupów na jakieś trzy kwoty. Najlepsze że dziś byłam i zwracałam koszulkę za 30 i nic nie kupowałam. Nie bardzo wiem o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 20:49   #1424
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Tak właśnie robię, dzownię, ale to jest szok, co oni wymyslają ! Póki co, czekam, aby mi odpisali, co ich zdaniem bylo w paczce. Przeciez odsylalam spodnie, wlasnie te, ktore mi przyslali, czyli w rozmiarze większym niz zamawialam.
Ale wiecie, szokujące jest to, ze wyslali komunikat, ze przesylka nie zawierala tego produktu i ani słowa wyjasnienia. Czy chodzi o rozmiar czy w ogole ktos tam moja paczkę otworzyl i jeansy zabrał i wlozyl coś innego Naprawdę, zaczynam juz rozwazac każdą ewentualność, co oni przez te 11 dni mogli z moją paczką wyrabiać ...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------




Dzięki, TŻ pisał dziś cały ranek i niestety, ale takie samo chamstwo. Bo infolinia twierdzi, ze ma związane ręce, a wiążące jest stanowisko magazynu, a fb odsyla nas do infolinii, twierdząc, ze ona jest decyzyjna. Na naszą prośbę, aby opisali na fb procedury, ktore stosują w takiej sytuacji, odeslali nas na chat, czyli ewidentnie publicznie boją się pisać o tym, co wyrabiają.
A konsultant na infolinii, gdy mu dzis opisałam sytuację i zapytałam co on by na moim miejscu zrobił, jako konsument, powiedział, ze on nie chce prezentowac tutaj swojego osobistego stanowiska. Najlepszy komentarz !!!
Masakra, mam nadzieję że uda Ci się wyjaśnić tę sprawę. To spora kwota i nie podarowałabym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 22:34   #1425
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;87963300]Masakra, mam nadzieję że uda Ci się wyjaśnić tę sprawę. To spora kwota i nie podarowałabym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dziękuję Na pewno im nie podaruję !
Są podwójnie bezczelni, raz, bo nawet nikt nie przeprosił za błąd magazynu i jeszcze cały proces zwrotu się wydłużył, a dwa, finał taki, że nie chcą oddać pieniędzy. Przecież to się nadaje na policję

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

A żeby nie było, że tylko narzekam, to stacjonarnie zrobiłam dziś duże zakupy z % z dodatkowym rabatem 15%.W Tarnowie słabiutko, w Krk w GK i Kazimierz dużo lepiej.


No i rozmawiałyśmy o miękkich biustonoszach, a mam nowych ulubieńców :
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0865094001.html
Dwupak z wyprzedaży (mam wersje z bordo) jest świetny. Bardzo ładnie leżą, są super przewiewne i bardzo wygodne. Jakościowo hmm, wiotkie, nie wiem ile prań przetrwają.


I bezszwowe staniki sportowe, które noszę na codzień. Pięknie leżą, nie ściskają za mocno, a jednocześnie bardzo łądnie trzymają i dobrze podtrzymują biust. Mam brąz z wyprzedaży i cielisty z nowej kolekcji : https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0849886006.html
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 09:08   #1426
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kochane, pomóżcie, proszę


Pisałam Wam tu, że hm zamiast spodni w moim rozmiarze wysłał mi większe, prawda ? Spodnie zaraz odesłąłam, po konsultacji na infolinii zaznaczylam, ze otrzymałam towar inny niz zamówiony. Oni po 2 dniach dostali paczkę i napisali, ze rejestracja zwrotu moze się przedłużyć. Zadzwoniłam, powiedzieli, ze to przez zaznaczenie "opcji reklamacyjnej" i kazali czekać. Czekałam 2 tyg. Wczoraj przychodzi mail od magazynu hm, że moja paczka nie zawierała tego produktu
Dzwonię tam od wczoraj, ale oni głownie rozkładają ręce i nie mam możliwości porozmawiać chocby z koordynatorem infolinii. A zaniedbań po ich stronie jest masa : wyslanie innego rozmiaru spodni, brak zalozenia sprawy, gdy zadzwonilam do nich od razu po otwarciu paczki itd.


Co robić ? To jest 135 zł i nie mam zamiaru odpuścić

Współczuję, dziwne to strasznie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 09:43   #1427
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Współczuję, dziwne to strasznie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





Dziś pani na chacie napisała, że jesli mam numer przesyłki to przecież to wystarczy, więc ja naprawdę nie wiem juz o co chodzi z tym, co oni napisali po 11 dniach od otwarcia paczki ... Czekam, żeby mi wytłumaczyli co znaczy, że paczka nie zawierała zwracanego produktu. Odsyłałam tylko 1 rzecz, wiec mozna przecież dojść po wadze, no po prostu nie ogarniam Smieszne, że konsultant mi tłumaczył, że to jest standardowa formułka magazynu, uwaga, "koślawo" tłumaczona z angielskiego
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 13:31   #1428
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kochane, pomóżcie, proszę


Pisałam Wam tu, że hm zamiast spodni w moim rozmiarze wysłał mi większe, prawda ? Spodnie zaraz odesłąłam, po konsultacji na infolinii zaznaczylam, ze otrzymałam towar inny niz zamówiony. Oni po 2 dniach dostali paczkę i napisali, ze rejestracja zwrotu moze się przedłużyć. Zadzwoniłam, powiedzieli, ze to przez zaznaczenie "opcji reklamacyjnej" i kazali czekać. Czekałam 2 tyg. Wczoraj przychodzi mail od magazynu hm, że moja paczka nie zawierała tego produktu
Dzwonię tam od wczoraj, ale oni głownie rozkładają ręce i nie mam możliwości porozmawiać chocby z koordynatorem infolinii. A zaniedbań po ich stronie jest masa : wyslanie innego rozmiaru spodni, brak zalozenia sprawy, gdy zadzwonilam do nich od razu po otwarciu paczki itd.
Zastanawia mnie ta "opcja reklamacyjna". Bo jeśli towar przychodzi niezgodny z zamówieniem, to zaznacza się kod 8 i tyle. Może to właśnie stało się przez podwójne zaznaczenie? Była zaznaczona reklamacja, to pchnęli to na reklamację (czyli inną ścieżkę załatwiania) i teraz ci, co zajmują się "normalnymi" zwrotami (kod 8) zostali z zaznaczoną opcją zwrotu (dalej kod 8), ale już bez spodni?
Może tu pies pogrzebany?
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 14:08   #1429
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie ta "opcja reklamacyjna". Bo jeśli towar przychodzi niezgodny z zamówieniem, to zaznacza się kod 8 i tyle. Może to właśnie stało się przez podwójne zaznaczenie? Była zaznaczona reklamacja, to pchnęli to na reklamację (czyli inną ścieżkę załatwiania) i teraz ci, co zajmują się "normalnymi" zwrotami (kod 8) zostali z zaznaczoną opcją zwrotu (dalej kod 8), ale już bez spodni?
Może tu pies pogrzebany?

Dziękuję Ci za pomoc
Ale zgodnie z tym, co mówi infolinia, opcje od 4 do 8 to właśnie "opcje reklamacyjne". Ja oczywiscie zaznaczyłam 8


Dziś nastąpił nie tyle zwrot, co jakieś małe światełko w tunelu. Zgodnie z tym, co zasugerowano mi wczesniej na infolinii, złożyłam mailową skargę na konsultanta, który nie dopełnił swoich obowiązków i od razu nie założył sprawy ( taką wersję przekazały mi minimum 3 różne osoby na infolinii i powiedziano, że ten fakt rzutuje właśnie na przebieg sprawy). Szybko przyszła odpowiedź, że on jednak tę sprawę założył.

Zadzwoniłam więc na infolinię i pytam jak to jest, a konsultantka ( w koncu miła i niewysyłająca mnie do Rzecznika Praw Konsumenta ) zauważyła, że wbrew temu co mówili poprzedni konsultanci, sprawa została założona 10 czerwca, ale potem 16 ktoś otworzył nową. Są więc 2 numery spraw i przepływ informacji moze dlatego jest taki zły. Podziękowałam, wzięłam numer tej pierwszej sprawy i odpisałam na maila. Skargę oczywiscie wycofałam, ale zobaczcie jaki tam jest bałagan. My, klienci, nie mamy wglądu do systemu, opieramy się na kontakcie z BOK, a jak widać tam często przekazują niepełne informacje, których prawdziwości nie możemy przecież zweryfikować.


Dodatkowo, zszokowało mnie to, iż w odpowiedzi na skargę, pani odpisała, że przecież 10 czerwca dostałam DWA kody rabatowe Po pierwsze, szok, że wyciąga temat kodów, które były wygenerowane jako przeprosiny za to, ze dostałam produkt inny niz zamawiałam oraz produkt uszkodzony, po drugie, były dwa kody, bo dwa problemy z różnymi rzeczami ( a ona podpina je pod jedną sprawę ), a po trzecie, miałam wrazenie, że chce przez to powiedzieć, ze dostałąm kody, a jeszcze bym chciała zwrotu kasy za zwracany produkt
Odpisałam, że kody chętnie im oddam, chcę tylko uczciwego rozliczenia zwrotu


__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 20:10   #1430
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dodatkowo, zszokowało mnie to, iż w odpowiedzi na skargę, pani odpisała, że przecież 10 czerwca dostałam DWA kody rabatowe Po pierwsze, szok, że wyciąga temat kodów, które były wygenerowane jako przeprosiny za to, ze dostałam produkt inny niz zamawiałam oraz produkt uszkodzony, po drugie, były dwa kody, bo dwa problemy z różnymi rzeczami ( a ona podpina je pod jedną sprawę ), a po trzecie, miałam wrazenie, że chce przez to powiedzieć, ze dostałąm kody, a jeszcze bym chciała zwrotu kasy za zwracany produkt
Odpisałam, że kody chętnie im oddam, chcę tylko uczciwego rozliczenia zwrotu


A to małostkowe patałachy. Kody to się należą za nerwy i czas stracony na bezowocne rozmowy z nimi. I łaski niech nie robią, tylko wyjaśniają sprawę, bo ewidentnie widać, że nawalili.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 21:56   #1431
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Niezły cyrk! Eh ten H&M🤦☠♀️ Mam buty do reklamacji i chciałam je jutro odesłać, ale chyba jednak podjadę sobie i załatwię sprawę w sklepie
Kobietki błagam, powiedzcie, że macie do polecenia jakieś fajne, lekkie sukienki na uvpały, najlepiej długość midi i maxi. Ostatnio w kółko zamawiam i odsyłam, nic mi nie pasuje, a w szafie same długie spodnie, w których się gotuję. Co sądzicie np. o tej sukience?Screenshot_20200630-224936_H&M.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 06:06   #1432
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za pomoc
Ale zgodnie z tym, co mówi infolinia, opcje od 4 do 8 to właśnie "opcje reklamacyjne". Ja oczywiscie zaznaczyłam 8


Dziś nastąpił nie tyle zwrot, co jakieś małe światełko w tunelu. Zgodnie z tym, co zasugerowano mi wczesniej na infolinii, złożyłam mailową skargę na konsultanta, który nie dopełnił swoich obowiązków i od razu nie założył sprawy ( taką wersję przekazały mi minimum 3 różne osoby na infolinii i powiedziano, że ten fakt rzutuje właśnie na przebieg sprawy). Szybko przyszła odpowiedź, że on jednak tę sprawę założył.

Zadzwoniłam więc na infolinię i pytam jak to jest, a konsultantka ( w koncu miła i niewysyłająca mnie do Rzecznika Praw Konsumenta ) zauważyła, że wbrew temu co mówili poprzedni konsultanci, sprawa została założona 10 czerwca, ale potem 16 ktoś otworzył nową. Są więc 2 numery spraw i przepływ informacji moze dlatego jest taki zły. Podziękowałam, wzięłam numer tej pierwszej sprawy i odpisałam na maila. Skargę oczywiscie wycofałam, ale zobaczcie jaki tam jest bałagan. My, klienci, nie mamy wglądu do systemu, opieramy się na kontakcie z BOK, a jak widać tam często przekazują niepełne informacje, których prawdziwości nie możemy przecież zweryfikować.


Dodatkowo, zszokowało mnie to, iż w odpowiedzi na skargę, pani odpisała, że przecież 10 czerwca dostałam DWA kody rabatowe Po pierwsze, szok, że wyciąga temat kodów, które były wygenerowane jako przeprosiny za to, ze dostałam produkt inny niz zamawiałam oraz produkt uszkodzony, po drugie, były dwa kody, bo dwa problemy z różnymi rzeczami ( a ona podpina je pod jedną sprawę ), a po trzecie, miałam wrazenie, że chce przez to powiedzieć, ze dostałąm kody, a jeszcze bym chciała zwrotu kasy za zwracany produkt
Odpisałam, że kody chętnie im oddam, chcę tylko uczciwego rozliczenia zwrotu


Widzę, że polityka hm dalej pozostawia dużo do życzenia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 08:13   #1433
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Widzę, że polityka hm dalej pozostawia dużo do życzenia.

Niestety
Ale tak jak dziewczyny radziły, nie odpuściłam i wczoraj zadzwoniła do mnie pani w innej sprawie, którą myślałam, że już odpuszczę i poruszyłam też sprawę spodni. A popołudniu przyszedł mail, że przyjęli zwrot

Oczywiscie, bardzo się cieszę i miło, że ktoś w koncu się zainteresował (pani wczoraj przyznała, że sugestie odn rzecznika były na wyrost, bo to sprawa jak najbardziej do załatwienia), ale magazyn nie udzielił odpowiedzi, o przeprosinach nie mówiąc. Nie czekam na nie, ale od teraz będę się mieć na baczności i od razu prosić o numer sprawy
A tamtą drugą sprawę jeszcze opiszę, bo dotyczy reklamacji i to niezły cyrk

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
A to małostkowe patałachy. Kody to się należą za nerwy i czas stracony na bezowocne rozmowy z nimi. I łaski niech nie robią, tylko wyjaśniają sprawę, bo ewidentnie widać, że nawalili.

Na szczęście, wczoraj zadzwonił ktos kompetentny i teraz czekam na pieniądze i chcę zapomnieć o tej sprawie
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 08:32   #1434
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Niezły cyrk! Eh ten H&M🤦☠♀️ Mam buty do reklamacji i chciałam je jutro odesłać, ale chyba jednak podjadę sobie i załatwię sprawę w sklepie
Kobietki błagam, powiedzcie, że macie do polecenia jakieś fajne, lekkie sukienki na uvpały, najlepiej długość midi i maxi. Ostatnio w kółko zamawiam i odsyłam, nic mi nie pasuje, a w szafie same długie spodnie, w których się gotuję. Co sądzicie np. o tej sukience?Załącznik 7720642

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A wiesz może jak to jest z reklamacjami w sklepie (przy zakupie produktów online) ? Ja bym jednak odesłała, bo kilka razy widziałam, jak załatwiają reklamacje w moim hm
Tylko zadzwoń sobie i poproś ich o etykietę, tzn o wygenerowanie nowej, jesli zdecydujesz się odesłać, bo jesli korzysta się z innej (co niby jest wskazane) bywają problemy. Właśnie tego dotyczy ta moja druga sprawa.


We wrześniu zamówiłam marynarkę i odsyłałam coś innego na etykietę z marynarki własnie. Oni przyjęli zwrot, oddali mi pieniądze za 2 czy 3 zamówienia w jednym przelewie, mniej więcej się zgadzało (maila o przyjęciu zwrotu oczywiscie nie dostałam). Teraz chciałam zareklamować marynarkę i odesłałam ją i okazuje się, ze oni mi juz za nią zwrócili pieniądze Wtedy we wrześniu, oddali mi pieniądze w tym łaczonym przelewie za marynarkę, z której była etykieta, a nie za zwracaną rzecz (byly to kwoty podobne i nie zorientowałam się). Poprosiłam ich więc o odesłanie marynarki, skoro nie mają co z nią zrobić. Uwaga, tego też nie mogą, bo ... oddali mi za nią pieniądze Juz się nastawiłam, że to przepadnie, a tu wczoraj pani dzwoni, że magazyn jednak zawinił i mam szukać co to mogłam we wrzesniu odsylać na etykietę z marynarki Powiedziałam, że nie wiem, czy dojdę do tego, co to za rzecz, zobaczymy.

Ale właśnie dlatego uważajcie na etykiety z innych zamówień


Co do sukienki, ta jest piękna i sama zerkałam na nią (uwielbiam asymetryczne góry).Zobacz na skład, ja się nauczyłam, że na upał tylko bawełna, ew. wiskoza. A cienkie spodnie typu paper bag ? Albo takie proste, powiewne ?



Ja kupiłam kolejne szorty, tym razem oliwkowe i spódnicę paperbag (jedyna rzecz online). Kolorowa sukienka jest właśnie z bawełny, ogrodniczki też fajne. Co ciekawe, sukienka online 149 zł, ogrodniczki 139, a ja po rabatach zapłaciłam 63 i 75
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200701-091830_H&M.jpg (86,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200628-195322_H&M.jpg (88,8 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200701-091722_H&M.jpg (46,5 KB, 98 załadowań)
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 08:52   #1435
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Fajna sukienka
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 09:43   #1436
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Niezły cyrk! Eh ten H&M🤦☠♀️ Mam buty do reklamacji i chciałam je jutro odesłać, ale chyba jednak podjadę sobie i załatwię sprawę w sklepie
Kobietki błagam, powiedzcie, że macie do polecenia jakieś fajne, lekkie sukienki na uvpały, najlepiej długość midi i maxi. Ostatnio w kółko zamawiam i odsyłam, nic mi nie pasuje, a w szafie same długie spodnie, w których się gotuję. Co sądzicie np. o tej sukience?Załącznik 7720642

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam tę sukienkę w ulubionych, ale czaje się jeszcze na dwie inne i czekam ze złożeniem zamówieniem, aż dołożą rozmiary. Jak tak dalej pójdzie to lato się skończy, a ja nic nie kupię.

Mnie kiedyś zamiast spodni wysłali poduszkę , ale o dziwo! wtedy nie było problemów przy zwrocie.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 09:50   #1437
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Też mam tę sukienkę w ulubionych, ale czaje się jeszcze na dwie inne i czekam ze złożeniem zamówieniem, aż dołożą rozmiary. Jak tak dalej pójdzie to lato się skończy, a ja nic nie kupię.

Mnie kiedyś zamiast spodni wysłali poduszkę , ale o dziwo! wtedy nie było problemów przy zwrocie.

Mnie zamiast stanika sportowego, top Divided wtedy tez poszło sprawnie
A stanik upolowałam ostatnio za 27 zł stacjonarnie I polecam, świetnie trzyma (srednio, nie lekko ) :
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0827935002.html

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Fajna sukienka

Dzięki ! Rękawy są przeskalowane i robią wrażenie
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 11:13   #1438
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

nie kumam o co chodzi ...wczoraj kupiłam stacjo górę od stroju za 50% ceny a na stronie jest ta sama góra -20%

czyli lepiej kupowac stacjo...
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-07-01 o 11:14
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 11:23   #1439
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
nie kumam o co chodzi ...wczoraj kupiłam stacjo górę od stroju za 50% ceny a na stronie jest ta sama góra -20%

czyli lepiej kupowac stacjo...
Ktoś już to pisał, że ceny się różnią stacjonarnie vs online
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 11:48   #1440
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
nie kumam o co chodzi ...wczoraj kupiłam stacjo górę od stroju za 50% ceny a na stronie jest ta sama góra -20%

czyli lepiej kupowac stacjo...
Nie ma zasady. Raz jest korzystniej onliNe. Raz stacjonarnie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-21 05:00:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.