Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-13, 14:28   #2731
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, plamienie to nie okres? Jak to doktor liczy. Mam brać lamettę od 2dc, dziś od rana takie lekkie plamienie. Nie wiem czy mam liczyć to jako 1 dc?
Maria, mnie po accofilu bolała głowa i ucho. Myslalam, że mam zapalenie ucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam w środę na wizycie. Miałam bardzo skąpe plemienia A też mam brać lamette i doktor mówił żebym zaczęła brać od jutra czyli od czwartku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

A też miałam brać od 2 do 6 dc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 14:55   #2732
Kaaasia128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 196
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja w wieku 27 lat miałam amh 1, udało się, mam córeczkę z in vitro, ale nie było łatwo.
A właśnie, orientujecie się dziewczyny czy karmienie piersią może zaburzyć wynik Amh? Chciałabym powtórzyć żeby zobaczyć czy będzie w ogóle sens jechać jeszcze do Naszego Doktorka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kaaasia128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 15:05   #2733
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Monika powtórz badanie tak jak dr mówił.
Ja będąc u dr na pierwszej wizycie miałam AMH 1,59. Badanie robiliśmy w Synevo. Kazał powtórzyć badanie najlepiej w Diagnostyce gdzie maja przy placówce laboratorium ponieważ to badanie jest bardzo czułe i jak transportują krew daleko to wynik może być zafałszowany. Drugi wynik wyszedł 2,60 i wtedy powiedział ze jest ok, później mocno spadło bo miałam zabieg na jajnikach ale to już inna historia.
Ogólnie przy wyniku 1,59 kazał odrazu podchodzić do in vitro i nie liczyć ze wydarzy się cud i zajdę naturalnie w ciąże. Bardzo źle wspominam pierwszą wizytę....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 16:53   #2734
Frezja89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny ktora moze mnie zaprosic na grupe na fb?prosze o wiadomosc na priv
Frezja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 18:57   #2735
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Czy ktoś orientuje się w kosztach in vitro? Doktor powiedział że koszt to około 15 tys. Stwierdził że dobrze by było zrobić badania genetyczne zarodków. Czy robił ktoś takie badania? Jakie to mniej więcej koszty? Bo chyba strasznie duże. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 19:01   #2736
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się w kosztach in vitro? Doktor powiedział że koszt to około 15 tys. Stwierdził że dobrze by było zrobić badania genetyczne zarodków. Czy robił ktoś takie badania? Jakie to mniej więcej koszty? Bo chyba strasznie duże. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.
Na stronie kliniki jest cennik: 3100 zł pierwszy zarodek, kolejne ("wyslane" do badania razem) po 2200 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 19:32   #2737
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziękuje za informacje. Koszta niestety bardzo duże.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-13, 19:35   #2738
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Dziękuje za informacje. Koszta niestety bardzo duże.
Niestety czemu doktor sugerował Wam badanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 20:09   #2739
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jestem po laparoskopi, mam I stopień endometriozy, mutacje MTHFR a1298c, miałam już 6 stymulacji i zawsze było kilka pęcherzyków a ciąży brak. Doktor stwierdził że może jakieś wady genetyczne powodują brak zapłodnienia. Kariotypy z mężem mamy dobre. Jeszcze w przyszłym tygodniu będę robić badania immunologiczna w Gyncentrum. Doktor już nie ma na mnie pomysłu i proponuje in vitro żeby nie tracić czasu. Chociaż nie wiem czy się zdecyduje bo jak pomyśle że wydam tyle pieniędzy a efektu nie będzie to się chyba załamie.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 20:49   #2740
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Jestem po laparoskopi, mam I stopień endometriozy, mutacje MTHFR a1298c, miałam już 6 stymulacji i zawsze było kilka pęcherzyków a ciąży brak. Doktor stwierdził że może jakieś wady genetyczne powodują brak zapłodnienia. Kariotypy z mężem mamy dobre. Jeszcze w przyszłym tygodniu będę robić badania immunologiczna w Gyncentrum. Doktor już nie ma na mnie pomysłu i proponuje in vitro żeby nie tracić czasu. Chociaż nie wiem czy się zdecyduje bo jak pomyśle że wydam tyle pieniędzy a efektu nie będzie to się chyba załamie.
Rozumiem. Na pewno też nowe światło na sprawę rzuca wyniki badań immuno. Mnie też czeka badanie zarodków, gdy zdecydujemy się na ivf, więc rozumiem ten "ból"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 21:08   #2741
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny,a czy to nie jest trochę tak, że doktor wszystkim mówi na pierwszej wizycie o badaniu zarodków? Ja też to usłyszałam i z tego co widzę, sporo innych osób też. Chyba, że większość z nas rzeczywiście ma wskazania.
Czy jest tu ktoś, kto się nie zdecydował na badanie pomimo zaleceń doktora?
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-13, 21:19   #2742
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Znaczy mi jeszcze nic o tym nie mówił, ale ja po prostu wiem jak to u nas wygląda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 21:29   #2743
Palomka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 72
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Wiem, że to się już tutaj przewijało, ale muszę się upewnić zanim wydam niepotrzebnie kasę. HLA-C robię ja i mąż? KIR, ALLO-MLR i test cytotoksyczny robię tylko ja? Co do tego testu to ma być cross match test, a ten KIR też ma jakieś wersje? Wydawało mi się, że przy zapisach babeczka pytała czy NK czy jakiś inny. Robił ktoś ostatnio i są one już sprawdzone przez doktora i ma na wydruku napisane dokładniejsze nazwy? Nie chcę jechać drugi raz i wydawać niepotrzebnie kasę 🙄
Palomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 21:43   #2744
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy to nie jest trochę tak, że doktor wszystkim mówi na pierwszej wizycie o badaniu zarodków? Ja też to usłyszałam i z tego co widzę, sporo innych osób też. Chyba, że większość z nas rzeczywiście ma wskazania.
Czy jest tu ktoś, kto się nie zdecydował na badanie pomimo zaleceń doktora?
Mi też to mówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 21:54   #2745
Katia100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy to nie jest trochę tak, że doktor wszystkim mówi na pierwszej wizycie o badaniu zarodków? Ja też to usłyszałam i z tego co widzę, sporo innych osób też. Chyba, że większość z nas rzeczywiście ma wskazania.
Czy jest tu ktoś, kto się nie zdecydował na badanie pomimo zaleceń doktora?

Ja też tak uważam, że doktor bardzo namawia na badanie zarodków chyba wszystkich, a przecież większość z Nas zgodnie z tym co piszą we wskazaniach do PGS po prostu ich nie ma.
Ostatnio bardziej zagłębiłam się w temat PGS i wcale to badanie nie jest takie super, a może uszkadzać zarodki. Czytałam o tym np. na angielskiej stronie rządowej, którą polecał jako bardzo wiarygodną na webinarze profesor Kurzawa.
Kiedyś rozmawiałam z dziewczyna od dr Wyroby i on również mówił jej o uszkadzaniu zarodków, podobno dr Lewandowski z Novum również nie jest zwolennikiem tego badania.
Ja przy pierwszej procedurze badałam zarodki wysłaliśmy dwa zarodki jeden był zdrowy a transfer się nie udał, a koszt całego in vitro z badaniem tych dwóch ok 18 tys. Przy drugiej procedurze po zagłębieniu w temat nie badałam zarodków. Zobaczymy jak teraz będzie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Katia100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 06:41   #2746
madlene7
Raczkowanie
 
Avatar madlene7
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 357
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny czy wiecie może gdzie oprócz Kraków Prokocim i Gynocentrum można zrobić badania Allo mlr, Kir, HLC?
__________________
...w stronę naszego Słońca... [*] 5tc.[*] 6/7tc
u dr od 08.2014, luty 2016 SYNUŚ
madlene7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 06:44   #2747
MalaMi___92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy to nie jest trochę tak, że doktor wszystkim mówi na pierwszej wizycie o badaniu zarodków? Ja też to usłyszałam i z tego co widzę, sporo innych osób też. Chyba, że większość z nas rzeczywiście ma wskazania.
Czy jest tu ktoś, kto się nie zdecydował na badanie pomimo zaleceń doktora?
Nas bardzo doktor namawiał, wręcz mówił że jest to u nas bardzo potrzebne mimo że nie mieliśmy żadnych wskazań do tego nawet wizyty u genetyka nie kazał nam odbywać bo on nas "zrazi" do badania.
Na badanie zarodków nie zdecydowaliśmy się z kilku powodów, nie tylko finansowych. Udal się nam pierwszy transfer i dzieciątko po badaniach prenatalnych jest całe i zdrowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalaMi___92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 07:32   #2748
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez MalaMi___92 Pokaż wiadomość
Nas bardzo doktor namawiał, wręcz mówił że jest to u nas bardzo potrzebne mimo że nie mieliśmy żadnych wskazań do tego nawet wizyty u genetyka nie kazał nam odbywać bo on nas "zrazi" do badania.
Na badanie zarodków nie zdecydowaliśmy się z kilku powodów, nie tylko finansowych. Udal się nam pierwszy transfer i dzieciątko po badaniach prenatalnych jest całe i zdrowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja właśnie jestem przerażona tym, że mogłabym mieć chore dziecko (wiecie, chodzi mi tu bardziej o wady letalne i ciężkie upośledzenia), a z drugiej strony czytam coraz więcej negatywnych opinii na temat pgs i sama mam już mieszane odczucia. Gdyby to było takie zero-jedynkowe to na pewno bym się zdecydowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 07:32   #2749
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katia100 Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam, że doktor bardzo namawia na badanie zarodków chyba wszystkich, a przecież większość z Nas zgodnie z tym co piszą we wskazaniach do PGS po prostu ich nie ma.
Ostatnio bardziej zagłębiłam się w temat PGS i wcale to badanie nie jest takie super, a może uszkadzać zarodki. Czytałam o tym np. na angielskiej stronie rządowej, którą polecał jako bardzo wiarygodną na webinarze profesor Kurzawa.
Kiedyś rozmawiałam z dziewczyna od dr Wyroby i on również mówił jej o uszkadzaniu zarodków, podobno dr Lewandowski z Novum również nie jest zwolennikiem tego badania.
Ja przy pierwszej procedurze badałam zarodki wysłaliśmy dwa zarodki jeden był zdrowy a transfer się nie udał, a koszt całego in vitro z badaniem tych dwóch ok 18 tys. Przy drugiej procedurze po zagłębieniu w temat nie badałam zarodków. Zobaczymy jak teraz będzie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie tez namawiała, póki co zachodziłam naturalnie, wiec on uważa, ze jeśli w ogóle decydować się na in vitro, to ma to sens tylko z pgs (mam 38 lat).
Również oglądałam ten webinar z prof Kurzawa, także dr Paliga odradzała mi badanie zarodków. One maja zdolność samoregeneracji przy uszkodzeniu do 30% i można stracić zdrowe zarodki, a te przebadane niekonieczne są zdrowe, bo to tylko badanie na wady chromosonalne.

Wrzucilabyś ten link od prof (ja to dr pokaże).

Póki co od sierpnia mam nadzieje ze wracamy do starań (jestem po szczepieniach i jutro badam allo) i uda się naturalnie. Ustaliłam z dr 3 cykle.

Co do dyskusji o AMH. Może trzeba sprawdzić jednostki, skoro dr mówił o 40-60?
Jak będziesz robiła AMH zrób odrazu lh, fsh i w tym samym dniu estradiol. To będzie mówiło o tym, czy „przekwitasz” i jak odpowiesz na ewentualną stymulację.
1,78 to AMH ok. Dr lubi straszyć żebyśmy się nie ociągali, bo z każdym rokiem komórki jajowe mamy starsze. Mnie na pierwszych wizytach dobijał bardzo (mam AMH 2,1 stosunek lh/fsh 1, estradiol ok, ale genetyka, wiek komórek itp.) W końcu coś mu się odgryzłam i przestał, bo mamy totalnie rozjechana immunologie oboje i jakkolwiek dobre komórki by nie były, to i tak lipa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 07:33   #2750
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Katia100 Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam, że doktor bardzo namawia na badanie zarodków chyba wszystkich, a przecież większość z Nas zgodnie z tym co piszą we wskazaniach do PGS po prostu ich nie ma.
Ostatnio bardziej zagłębiłam się w temat PGS i wcale to badanie nie jest takie super, a może uszkadzać zarodki. Czytałam o tym np. na angielskiej ...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie tez namawiała, póki co zachodziłam naturalnie, wiec on uważa, ze jeśli w ogóle decydować się na in vitro, to ma to sens tylko z pgs (mam 38 lat).
Również oglądałam ten webinar z prof Kurzawa, także dr Paliga odradzała mi badanie zarodków. One maja zdolność samoregeneracji przy uszkodzeniu do 30% i można stracić zdrowe zarodki, a te przebadane niekonieczne są zdrowe, bo to tylko badanie na wady chromosonalne.

Wrzucilabyś ten link od prof (ja to dr pokaże).

Póki co od sierpnia mam nadzieje ze wracamy do starań (jestem po szczepieniach i jutro badam allo) i uda się naturalnie. Ustaliłam z dr 3 cykle.

Co do dyskusji o AMH. Może trzeba sprawdzić jednostki, skoro dr mówił o 40-60?
Jak będziesz robiła AMH zrób odrazu lh, fsh i w tym samym dniu estradiol. To będzie mówiło o tym, czy „przekwitasz” i jak odpowiesz na ewentualną stymulację.
1,78 to AMH ok. Dr lubi straszyć żebyśmy się nie ociągali, bo z każdym rokiem komórki jajowe mamy starsze. Mnie na pierwszych wizytach dobijał bardzo (mam AMH 2,1 stosunek lh/fsh 1, estradiol ok, ale genetyka, wiek komórek itp.) W końcu coś mu się odgryzłam i przestał, bo mamy totalnie rozjechana immunologie oboje i jakkolwiek dobre komórki by nie były, to i tak lipa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 08:36   #2751
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Do madlene7

Doktor mówił że jedna Jego pacjentka miała wykonane badania immunologiczne w „Zdrowie kobiety” w Krakowie. Ponoć terminy są z dnia na dzień.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Do Palomka 88

HLA-C pary- Ty i mąż, całą resztę tylko Ty ( ALLO-MLR, test cytotoksyczny (cross match), KIR (nic mi nie wiadomo o różnych wersjach)). Jeśli w czymś się mylę to proszę poprawcie mnie, bo ja dopiero w przyszły czwartek jadę na badania.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 08:47   #2752
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja na liście badań miała napisane test cytotoksyczny i w gyncentrum miałam wykonane badanie Test mikrocytotoksyczny (cross-match) - kwota 130zł. Jak byłam z wynikami to nic dr nie mówił, że źle badanie zrobiłam
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 09:03   #2753
Sara9219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Jestem po laparoskopi, mam I stopień endometriozy, mutacje MTHFR a1298c, miałam już 6 stymulacji i zawsze było kilka pęcherzyków a ciąży brak. Doktor stwierdził że może jakieś wady genetyczne powodują brak zapłodnienia. Kariotypy z mężem mamy dobre. Jeszcze w przyszłym tygodniu będę robić badania immunologiczna w Gyncentrum. Doktor już nie ma na mnie pomysłu i proponuje in vitro żeby nie tracić czasu. Chociaż nie wiem czy się zdecyduje bo jak pomyśle że wydam tyle pieniędzy a efektu nie będzie to się chyba załamie.
Eleniao,

A doktorek nie proponował Inseminacji ?
Sara9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 09:32   #2754
Palomka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 72
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Długie są terminy teraz u doktorka?
Palomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 10:45   #2755
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Do Sara 9219

Doktor od razu przeszedł na temat in vitro o inseminacji nawet nie wspomniał. Może mój przypadek nie nadaje się na inseminacje.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 10:56   #2756
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

A jak długo czeka się na wyniki badań immunologicznych w Gyncentrum (HLA C pary, KIR, ALLO-MLR, test cytotoksyczny, ANA 3)?
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 11:56   #2757
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

elenia czekałam na wyniki badan immunologicznych koło 3 tyg
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 12:06   #2758
Sara9219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elania0 Pokaż wiadomość
Do Sara 9219

Doktor od razu przeszedł na temat in vitro o inseminacji nawet nie wspomniał. Może mój przypadek nie nadaje się na inseminacje.
Hmm. No w moim przypadku jest endometrioza II stopnia do tego słabe nasienie i doktorek właśnie od razu chciał inseminację, ale przez koronawirusa pozostały naturalne starania. Niestety 3 stymulacje bez powodzenia.
Sara9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 12:26   #2759
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Sara to teraz doktor nie robi insemnacji jak jest koronowirus
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 12:28   #2760
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ada123x Dziękuje za informacje ☺️



Sara 9219 ja mam niskie AMH więc może dlatego proponuje in vitro, a u Ciebie pewnie widzi nadzieje w inseminacji.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.