Mamy grudniowe 2020 część II :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-24, 17:38   #1381
Katerina29
Raczkowanie
 
Avatar Katerina29
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Scotland -> Krakow
Wiadomości: 397
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Te ciuszki z H&M naprawdę fajnie wyglądają jakościowo też popełnię zakup po połówkowych, jeszcze tylko niecały tydzień....
A tymczasem mam taką ochotę na colę z cytryną, że chyba zaraz będę zasuwać do żabki.
Katerina29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:37   #1382
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Ja tez mam połówkowe 12 sierpnia tez mam nadzieje ze płeć sie nie zmieni i zostanie znowu potwierdzona

Katerina ja sobie z racji ze krzywa wyszła okej wypiłam dzisiaj wlasnie małą puszkę coli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:39   #1383
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Dziewczyny, szwagierka zaproponowała mi laktator elektryczny który sama użyła tylko max 5 razy. Brać? Czy to jednak niezbyt higieniczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:43   #1384
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez k_opiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szwagierka zaproponowała mi laktator elektryczny który sama użyła tylko max 5 razy. Brać? Czy to jednak niezbyt higieniczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja swój laktator pożyczałam koleżance i potem bratowej. Wszystkie części nadawały się do sterylizacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:43   #1385
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Powoli wracam do żywych, ostatnio po 3 dniówkach pod rząd miałam stan podgoraczkowy A rano po śniadaniu cukier 188 , jakiś hardkor normalnie. Ale podobno przy gorączce może tak skakać.. Ale miałam doła.

Dzisiaj znowu praca, ale jak wrócę to będę świętować urodziny

Wczoraj byliśmy z młoda w energylandii, trochę się powaciekala w poniedziałek polowkowe, mam nadzieję że już się dowiem jaka płeć na 100% I też będę zaczynać kupować pomału jakieś rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisane przez k_opiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szwagierka zaproponowała mi laktator elektryczny który sama użyła tylko max 5 razy. Brać? Czy to jednak niezbyt higieniczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że możesz wziąć, powinno się dać go rozmontować i wygotować

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 18:58   #1386
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Dziękuję za życzenia!

Co do energylandii - no trochę mam, 3h w jedna stronę no ale to tak że względu na brak innego wyjazdu na wakacje, żeby młoda sobie użyla chociaż. W tamtym roku byliśmy sami z tz na wszystkich ekstremalnych , także ja już adrenaliny po hyperionie mam dość na kolejne 50 lat

Co do pracy - przedemna ostatni tydzień i idę na l4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 19:14   #1387
szokson
Rozeznanie
 
Avatar szokson
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 514
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez k_opiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szwagierka zaproponowała mi laktator elektryczny który sama użyła tylko max 5 razy. Brać? Czy to jednak niezbyt higieniczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba we wszystkich można spokojnie rozłożyć na części pierwsze i wysterylizować W szpitalu tak to zresztą działa jeśli ktoś potrzebuje, a nie ma własnego.
A z ciekawości - jaka firma/ model?
__________________





If God is watching us, the least we can do is be entertaining.
szokson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 19:27   #1388
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez k_opiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szwagierka zaproponowała mi laktator elektryczny który sama użyła tylko max 5 razy. Brać? Czy to jednak niezbyt higieniczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brać tylko wysterylizować. Ja swój sprzedałam na allegro jak już nie używałam

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 19:27   #1389
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez szokson Pokaż wiadomość
Chyba we wszystkich można spokojnie rozłożyć na części pierwsze i wysterylizować W szpitalu tak to zresztą działa jeśli ktoś potrzebuje, a nie ma własnego.
A z ciekawości - jaka firma/ model?
Właśnie jakiś no name. Zobaczę, nic mnie to nie kosztuje a przecież w razie czego nie muszę go używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 19:50   #1390
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia!

Co do energylandii - no trochę mam, 3h w jedna stronę no ale to tak że względu na brak innego wyjazdu na wakacje, żeby młoda sobie użyla chociaż. W tamtym roku byliśmy sami z tz na wszystkich ekstremalnych , także ja już adrenaliny po hyperionie mam dość na kolejne 50 lat

Co do pracy - przedemna ostatni tydzień i idę na l4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdro L4 Ja jeszcze nie wiem kiedy, być może od 18.08 albo od września, chociaż coraz trudniej mi już wysiedzieć tyle godzin przy komputerze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 19:51   #1391
sadaruka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Też będę miała laktotor elektryczny od siostry która teraz używa. Wysterelizuje i będzie Oki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadaruka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-24, 20:16   #1392
szokson
Rozeznanie
 
Avatar szokson
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 514
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

W temacie laktatorów - to tylko moja opinia, ale w pierwszej ciąży naczytałam się, że to jest sprzęt, którego nie ma co kupować na zapas, że zawsze się zdąży, etc., etc. A potem jak przyszło co do czego i był bardzo potrzeby na już, teraz, zaraz, to mój facet ganiał po sklepach pół godziny przed zamknięciem bo jeden szpitalny ma zepsuty wężyk, drugi coś innego, trzeci ktoś wziął i jeszcze nie odniósł itd.
Zawsze można też zamówić online niedługo przed porodem i po prostu zwrócić jeśli się nie przyda.
__________________





If God is watching us, the least we can do is be entertaining.
szokson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 20:23   #1393
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

A dla mnie laktator to rzecz niezbędna jeśli się chce kp po pierwsze pomógł mi rozkręcić laktację przydał się jak chciałam wyjść albo żeby mąż nakarmił wieczorem małą nie robiliśmy z niej cycoochlika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 20:51   #1394
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

My kupimy laktator esperanza- ma dobre opinie i dużo dziewczyn go poleca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 21:53   #1395
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Zazdro L4 Ja jeszcze nie wiem kiedy, być może od 18.08 albo od września, chociaż coraz trudniej mi już wysiedzieć tyle godzin przy komputerze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a mi jest trudno wystać na nogach 12h.

Cytat:
Napisane przez Misiozaur2702 Pokaż wiadomość
A dla mnie laktator to rzecz niezbędna jeśli się chce kp po pierwsze pomógł mi rozkręcić laktację przydał się jak chciałam wyjść albo żeby mąż nakarmił wieczorem małą nie robiliśmy z niej cycoochlika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam tak samo.
lakator z młodą był zbawieniem, mogłam spokojnie wyjść i nie musiałam lecieć z cycami z zegarkiem w ręku. no i ja odciągałam wieczorem i w nocy dawałam odciągnięty pokarm z butli . także moja młoda była nauczona i na cycu i na butelce, nie było żadnego problemu z odstawieniem jej po 10miesiącach karmienia
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-24, 22:32   #1396
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez szokson Pokaż wiadomość
W temacie laktatorów - to tylko moja opinia, ale w pierwszej ciąży naczytałam się, że to jest sprzęt, którego nie ma co kupować na zapas, że zawsze się zdąży, etc., etc. A potem jak przyszło co do czego i był bardzo potrzeby na już, teraz, zaraz, to mój facet ganiał po sklepach pół godziny przed zamknięciem bo jeden szpitalny ma zepsuty wężyk, drugi coś innego, trzeci ktoś wziął i jeszcze nie odniósł itd.
Zawsze można też zamówić online niedługo przed porodem i po prostu zwrócić jeśli się nie przyda.
Potwierdzam! Jak byłam w szpitalu mąż na szybko kupował, a mogłam na spokojnie zamówić przez neta przed porodem i dużo taniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Misiozaur2702 Pokaż wiadomość
A dla mnie laktator to rzecz niezbędna jeśli się chce kp po pierwsze pomógł mi rozkręcić laktację przydał się jak chciałam wyjść albo żeby mąż nakarmił wieczorem małą nie robiliśmy z niej cycoochlika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie odciągałam regularnie z drugim Maluszkiem i ciężko mi bylo odciągać większe ilości, mało co szło. Ale podawałam mm jak właśnie musiałam gdzieś wyjść czy coś zalatwic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 04:47   #1397
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość
Do tej pory ginekolog nie miał żadnych typów co do płci?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak jeden powiedział, że chyba chłopak, ale żebym się jeszcze nie przywiązywała, a drugi, że chyba dziewczynka 🤣 więc uznałam, że tak na 50% będzie chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 07:07   #1398
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Dzień dobry witam się po mega złej nocy córka dała popalić ale za to synek tak kopał że mąż go poczuł pod ręką

Dziś mamy gości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 07:25   #1399
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Dzień dobry dzisiaj ostatni dzień urlopu, jutro wracamy a ma być bardzo gorąco.

Mała tak wczoraj wieczorem kopała, że mamy fajny filmik jak brzuch się rusza Nie pamiętam, żeby Nadia była na tym etapie tak aktywna.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez szokson Pokaż wiadomość
W temacie laktatorów - to tylko moja opinia, ale w pierwszej ciąży naczytałam się, że to jest sprzęt, którego nie ma co kupować na zapas, że zawsze się zdąży, etc., etc. A potem jak przyszło co do czego i był bardzo potrzeby na już, teraz, zaraz, to mój facet ganiał po sklepach pół godziny przed zamknięciem bo jeden szpitalny ma zepsuty wężyk, drugi coś innego, trzeci ktoś wziął i jeszcze nie odniósł itd.
Zawsze można też zamówić online niedługo przed porodem i po prostu zwrócić jeśli się nie przyda.
Dla mnie laktator to rzecz niezbędna. Pierwszej córki nie karmiłam długo ale często się przydawał. Po raz pierwszy przy nawale w dzień wyjścia ze szpitala

W ogóle miałam kupować ręczny Avent bo już go miałam ale koleżanka poleca mi firmy Berdsen. Podobno tak samo dobry, pasuje do butelek Avent i kosztuje koło 30zl. Faktycznie opinie ma bardzo dobre i chyba się nad nim zastanowię.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-25, 08:04   #1400
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Dzień dobry dzisiaj ostatni dzień urlopu, jutro wracamy a ma być bardzo gorąco.

Mała tak wczoraj wieczorem kopała, że mamy fajny filmik jak brzuch się rusza Nie pamiętam, żeby Nadia była na tym etapie tak aktywna.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Dla mnie laktator to rzecz niezbędna. Pierwszej córki nie karmiłam długo ale często się przydawał. Po raz pierwszy przy nawale w dzień wyjścia ze szpitala

W ogóle miałam kupować ręczny Avent bo już go miałam ale koleżanka poleca mi firmy Berdsen. Podobno tak samo dobry, pasuje do butelek Avent i kosztuje koło 30zl. Faktycznie opinie ma bardzo dobre i chyba się nad nim zastanowię.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

U mnie tez się chyba rozkręca! Przez łożysko na przodzie cały czas czuje tylko takie jakby od środka rozpierające pękające bąble, ale coraz więcej wczoraj był rekord! jeden nawet lekko po boku, wiec mam nadzieje, że mała wylazla z szyjki, ze tam fikła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 08:13   #1401
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

A ja dalej nic nie czuję ;(

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 08:28   #1402
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez szokson Pokaż wiadomość
W temacie laktatorów - to tylko moja opinia, ale w pierwszej ciąży naczytałam się, że to jest sprzęt, którego nie ma co kupować na zapas, że zawsze się zdąży, etc., etc. A potem jak przyszło co do czego i był bardzo potrzeby na już, teraz, zaraz, to mój facet ganiał po sklepach pół godziny przed zamknięciem bo jeden szpitalny ma zepsuty wężyk, drugi coś innego, trzeci ktoś wziął i jeszcze nie odniósł itd.
Zawsze można też zamówić online niedługo przed porodem i po prostu zwrócić jeśli się nie przyda.
Potwierdzam, tez to czytalam ze nie ma co kupowac na zapas, dla mnie bzdura, laktator w mojej opinii to rzecz niezbędna. Oczekiwanie potem na zamowienie gdy laktacja sie nie rozkreca to dramat. Ja mam avent elektryczny, bardzo sobie chwalilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 08:32   #1403
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Ja właśnie zastanawiam się jaki kupić ale nie mam obeznania

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 08:44   #1404
RulaBee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 265
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Ubranka mam już ogarnięte do rozmiaru 74 🤣 dużo dostałam, trochę dokupiłam. Chętnie dalej zagłębiałabym się w wyprawkę, ale chwilowo mieszkam u teściów i mało miejsca mamy. Może za 3 tygodnie wrócę do mojego mieszkania już wyremontowanego i będę mogła szaleć.

Laktator dostanę od siostry i wystetylizuję. Nie będę karmić piersią, więc aby na początek był dopóki nie zatrzymamy laktacji.

Ruchy czuje już od 17 tygodnia. Codziennie po kilka razy mimo łożyska na przedniej ścianie. Kopniaki są już powyżej pępka, więc podejrzewam, że mała dalej jest głową w dół. W czwartek połówkowe i mam nadzieję, że się przekręci, bo będzie problem ze zbadaniem główki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez RulaBee
Czas edycji: 2020-07-25 o 08:46
RulaBee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 08:50   #1405
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

ja laktator zamierzam kupić Medela, raczej na dwie piersi. wkurza mnie takie gadanie w ogóle że wszystko po porodzie. wczoraj byłam w sklepie z chustami i też że najlepiej już z dzieckiem, no super ale ja nie będę z kilkudniowym maluchem latać po sklepach tylko chcę kogoś do domu a ta osoba mi chusty nie sprzeda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 09:00   #1406
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez RulaBee Pokaż wiadomość
Ubranka mam już ogarnięte do rozmiaru 74 dużo dostałam, trochę dokupiłam. Chętnie dalej zagłębiałabym się w wyprawkę, ale chwilowo mieszkam u teściów i mało miejsca mamy. Może za 3 tygodnie wrócę do mojego mieszkania już wyremontowanego i będę mogła szaleć.

Laktator dostanę od siostry i wystetylizuję. Nie będę karmić piersią, więc aby na początek był dopóki nie zatrzymamy laktacji.

Ruchy czuje już od 17 tygodnia. Codziennie po kilka razy mimo łożyska na przedniej ścianie. Kopniaki są już powyżej pępka, więc podejrzewam, że mała dalej jest głową w dół. W czwartek połówkowe i mam nadzieję, że się przekręci, bo będzie problem ze zbadaniem główki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To razem liczymy na przekręcenie się maluchów Ja połówkowe za tydzień w pon (ale kolejny) i mam nadzieje, że po tej mordędze w łóżku i stresie, będą same dobre wiadomości...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
ja laktator zamierzam kupić Medela, raczej na dwie piersi. wkurza mnie takie gadanie w ogóle że wszystko po porodzie. wczoraj byłam w sklepie z chustami i też że najlepiej już z dzieckiem, no super ale ja nie będę z kilkudniowym maluchem latać po sklepach tylko chcę kogoś do domu a ta osoba mi chusty nie sprzeda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Serio mówią ze z dzieckiem? No ja tez sobie nie wyobrażam biegać po sklepach z kilkudniowym niemowlakiem a jeszcze biorąc pod uwagę, że będzie zima, i w dodatku epidemia. Niepoważne strasznie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Właśnie zerknęłam w aplikacje ciążowa i dzisiaj mam 20+0! Półmetek to teraz oby do min. listopada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 09:00   #1407
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Hej ja wczoraj miałam połówkowe . Maluszek rośnie i wierci się coraz bardziej. Wszystko jest okej ..tylko hmm lekarz powiedział, że to nic niepokojącego ale trzeba obserwować nerki bo miedniczki nerkowe ( jakoś tak ) są ciut powiększone i robi się zastój niby nic poważnego na tym etapie a ja wciąż o tym myślę. Spotkałyscie się tym ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 09:16   #1408
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez manuilla Pokaż wiadomość


Serio mówią ze z dzieckiem? No ja tez sobie nie wyobrażam biegać po sklepach z kilkudniowym niemowlakiem a jeszcze biorąc pod uwagę, że będzie zima, i w dodatku epidemia. Niepoważne strasznie...




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no tak. ja rozumiem że później będę więcej wiedzieć i też nie planowałam całej chustowej wyprawki kupować do przodu ale uważam że jedną chustę w miarę uniwersalną warto mieć, nawet żeby trochę poćwiczyć na sucho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Hej ja wczoraj miałam połówkowe . Maluszek rośnie i wierci się coraz bardziej. Wszystko jest okej ..tylko hmm lekarz powiedział, że to nic niepokojącego ale trzeba obserwować nerki bo miedniczki nerkowe ( jakoś tak ) są ciut powiększone i robi się zastój niby nic poważnego na tym etapie a ja wciąż o tym myślę. Spotkałyscie się tym ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje! pamiętaj że takie pojedyncze problemy najczęściej o niczym nie świadczą i zanikają same.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 10:38   #1409
Misiozaur2702
Zadomowienie
 
Avatar Misiozaur2702
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Hej ja wczoraj miałam połówkowe . Maluszek rośnie i wierci się coraz bardziej. Wszystko jest okej ..tylko hmm lekarz powiedział, że to nic niepokojącego ale trzeba obserwować nerki bo miedniczki nerkowe ( jakoś tak ) są ciut powiększone i robi się zastój niby nic poważnego na tym etapie a ja wciąż o tym myślę. Spotkałyscie się tym ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje co do nerki czytałam gdzieś na grupach że to się naprawia ale trzeba pewniej obserwować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiozaur2702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 11:03   #1410
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Mamy grudniowe 2020 część II :)

Dzięki. Trochę mnie pocieszyłyście. Wiem też , że lekarz u którego była jest dobrym specjalistą, ma super sprzęt i ogólnie nie mydli oczu jest jest coś istotnego. Od razu powiedzial, że to nic niepokojącego ale trzeba obserwować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-10 09:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.