Czy mój partner to zboczek? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-16, 11:36   #31
KochamPrzyrode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Dobre pytanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to w upalny dzień nie mogę w własnym domu tak chodzić?Głupie aluzje masz jakieś.
KochamPrzyrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 11:59   #32
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Ja robię to wszytko po kolei, a jak Zona już ma dosyć to cieszy mnie, jak się wkurza. Wtedy mówię, że to ostatni raz i że teraz się normalnie przytulimy. Jednak w momencie przytulania czuje podniecenie i że muszę znów złapać za tyłek;-) Po kilku.powtorzeniach juz na serio odpuszczam. Może to i w☠☠☠☠ia, ale w głębi duszy raczej cieszycie się, że jesteście takie pociagajace:-P
Nie, jak coś nas w☠☠☠☠ia to nas w☠☠☠☠ia, a nie w głębi duszy cieszymy się, że jesteśmy takie pociągające. Mogę dostać osta za atak, ale jesteś idiotą. Jak można się cieszyć, że ktoś się wkurza i to jeszcze przez naruszanie bariery fizycznej. Nie umiesz nad sobą panować? Zastanawiałam się do teraz, jak to możliwe, że kiedy mówi się komuś nie, to do niego nie dociera i jeszcze cieszy gębę, to już wiem, ma przyjemność jak ktoś się wkurza i jeszcze uważa, że robi dobry uczynek, bo uważa, że podnosi samoocenę. Żarty jakieś. Takie durne akcje przechodziły od biedy w podstawówce, dawno już powinieneś myśleć jak dorosły.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 12:25   #33
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez KochamPrzyrode Pokaż wiadomość
A to w upalny dzień nie mogę w własnym domu tak chodzić?Głupie aluzje masz jakieś.
Sama określiłaś to jako kuszące. Chyba że zwykle spodenki i koszulkę uważasz za kuszące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 12:29   #34
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Nie rozumiem problemu. Jeśli nie lubisz klapsów, albo lubisz w innych okolicznościach, to mu to powiedz.

Facet ma to w dupie, to czas na wyciągnięcie konsekwencji. Nie wyciągasz konsekwencji, to facet Cię nie szanuje, bo sama nie szanujesz swojego słowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Generalnie takie niechciane macanki, klapsy to poważne przestępstwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 12:29   #35
KochamPrzyrode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Sama określiłaś to jako kuszące. Chyba że zwykle spodenki i koszulkę uważasz za kuszące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krótkie spodenki i staniki sportowy.Tak lubię chodzić w gorące dni.Zaraz wyjdzie,że to moja wina, bo chodzę jak "dziwka" i czego mam się spodziewać.LOL
KochamPrzyrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 12:30   #36
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez KochamPrzyrode Pokaż wiadomość
Krótkie spodenki i staniki sportowy.Tak lubię chodzić w gorące dni.Zaraz wyjdzie,że to moja wina, bo chodzę jak "dziwka" i czego mam się spodziewać.LOL
To zgłoś to na policję skoro facet Cię molestuje mimo Twoich licznych prosb by przestał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 12:58   #37
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez KochamPrzyrode Pokaż wiadomość
Krótkie spodenki i staniki sportowy.Tak lubię chodzić w gorące dni.Zaraz wyjdzie,że to moja wina, bo chodzę jak "dziwka" i czego mam się spodziewać.LOL
Wybacz ale wg mnie to nie jest strój kuszący zaznaczam, wg mnie
I nikogo bym nie określiła takim słowem za ubiór bo każdy ma prawo się ubierać jak chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-16, 13:04   #38
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Ja robię to wszytko po kolei, a jak Zona już ma dosyć to cieszy mnie, jak się wkurza. Wtedy mówię, że to ostatni raz i że teraz się normalnie przytulimy. Jednak w momencie przytulania czuje podniecenie i że muszę znów złapać za tyłek;-) Po kilku.powtorzeniach juz na serio odpuszczam. Może to i w☠☠☠☠ia, ale w głębi duszy raczej cieszycie się, że jesteście takie pociagajace:-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Kolega to chyba jednak co innego. Pedalskie akcje = kijem przez leb i 2 dni szpital.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie kolega, to to samo nadużycie, co niechciane klapsy od partnera. Czyli twoja powinna cię walnąć kijem przez łeb i 2 dni szpial?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 13:18   #39
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Wybacz ale wg mnie to nie jest strój kuszący zaznaczam, wg mnie
I nikogo bym nie określiła takim słowem za ubiór bo każdy ma prawo się ubierać jak chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to też nie jest kuszący strój.
Ale to już nieważne, bo problem nie jest w ubraniu, a facecie i jego zachowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 13:38   #40
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Może to i w☠☠☠☠ia, ale w głębi duszy raczej cieszycie się, że jesteście takie pociagajace:-P
Fuj. Wlasnie to jest dla mnie oblesne. Facet cie obmacuje, mimo ze wyraznie nie chcesz, a on i tak uwaza, ze to jest dla ciebie komplement i powinnas sie cieszyc, bo jestes taka sexy, ze mimo protestow nie moze od ciebie lap odkleic. Jezeli cos w☠☠☠☠ia, to nie, nie jest komplement i nikt sie nie cieszy, co najwyzej ma cie dosc. Zachowujesz sie wlasnie jak ten moj buracki ex, zero poszanowania dla odczuc drugiej strony.

Takim czyms mozna bardzo latwo zniechecic partnerke do czegokolwiek w lozku - ja lubie seks, lubie spontaniczne macanki, lubie czuc sie pozadana, ale nie w tak prostacki i nachalny sposob. Ten buracki ex byl jedynym facetem, z ktorym nie mialam ochoty na zadne eksperymenty. Nigdy nie uprawialismy seksu np. na blacie w kuchni, bo tak mnie obrzydzal tym swoim oblesnym zachowaniem, ze z mojej strony pozadanie w jego strone bylo zerowe.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 18:16   #41
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Fuj. Wlasnie to jest dla mnie oblesne. Facet cie obmacuje, mimo ze wyraznie nie chcesz, a on i tak uwaza, ze to jest dla ciebie komplement i powinnas sie cieszyc, bo jestes taka sexy, ze mimo protestow nie moze od ciebie lap odkleic. Jezeli cos wia, to nie, nie jest komplement i nikt sie nie cieszy, co najwyzej ma cie dosc. Zachowujesz sie wlasnie jak ten moj buracki ex, zero poszanowania dla odczuc drugiej strony.

Takim czyms mozna bardzo latwo zniechecic partnerke do czegokolwiek w lozku - ja lubie seks, lubie spontaniczne macanki, lubie czuc sie pozadana, ale nie w tak prostacki i nachalny sposob. Ten buracki ex byl jedynym facetem, z ktorym nie mialam ochoty na zadne eksperymenty. Nigdy nie uprawialismy seksu np. na blacie w kuchni, bo tak mnie obrzydzal tym swoim oblesnym zachowaniem, ze z mojej strony pozadanie w jego strone bylo zerowe.
To po co z nim byłaś skoro taki burak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-16, 18:27   #42
Alejakto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A ty już wiesz co ja mam w głowie. Nope, wyszłam za dość inteligentnego gościa i on wie, że dość oznacza dość, a nie "a zrób jeszcze raz"

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Bycie inteligentnym a nie dostosowanie się do słowa dość to dla mnie dwie inne rzeczy. Ja nie pisalem o Tobie tylko ogólnie o kobietach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Nie, jak coś nas wia to nas wia, a nie w głębi duszy cieszymy się, że jesteśmy takie pociągające. Mogę dostać osta za atak, ale jesteś idiotą. Jak można się cieszyć, że ktoś się wkurza i to jeszcze przez naruszanie bariery fizycznej. Nie umiesz nad sobą panować? Zastanawiałam się do teraz, jak to możliwe, że kiedy mówi się komuś nie, to do niego nie dociera i jeszcze cieszy gębę, to już wiem, ma przyjemność jak ktoś się wkurza i jeszcze uważa, że robi dobry uczynek, bo uważa, że podnosi samoocenę. Żarty jakieś. Takie durne akcje przechodziły od biedy w podstawówce, dawno już powinieneś myśleć jak dorosły.
Fajnie, że mi ublizasz, chociaż mnie nie znasz. Wiem, że to kobiece forum i łatwo się rzucać i sapac o byle co do facetów. Ale to świadczy o Was. Wiesz gdzie mam Twoja opinie o mnie?;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Nie kolega, to to samo nadużycie, co niechciane klapsy od partnera. Czyli twoja powinna cię walnąć kijem przez łeb i 2 dni szpial?
Jeśli nie widzisz różnicy między lapaniem faceta za jaja przez drugiego faceta, a klepnieciem w tyłek swojej kobiety, to tak;-) ja widzę znaczącą, więc nie;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alejakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 19:01   #43
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88072116]To po co z nim byłaś skoro taki burak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


To jest generalnie dluga historia - najpierw udawal milego goscia, tzn. robil wszystko, zeby tylko mnie zlapac (lacznie z pisaniem wierszy i udowadnianiem jaki to on nie jest kochany). Zawsze mi jakos cos w nim nie pasowalo, zawsze wydawal sie taki troche bez obycia, ale bylam glupia i chcialam sprobowac.

Dopiero jak zamieszkalismy razem to zobaczylam z cala moca, ile buraka jest w buraku. Ucieklabym szybciej, ale jasnie pan "zachorowal", a ja naiwnie nie mialam serca zostawic go na pastwe losu i kulalam sie z nim jeszcze rok. I nawet podczas tego roku, kiedy niby byl strasznie chory (wizyty w szpitalu co najmniej trzy razy w tygodniu), nie odpuszczal ze swoimi zalosnymi tekstami.

Generalnie mam alergie na gosci, ktorzy uwazaja, ze klepniecie w pupe czy tekst "ale bym cie zerznal" sa dla kobiety komplementem - jezeli kobieta mowi, ze sobie nie zyczy, to nie, nie jest to zaden komplement, tylko buractwo. Tak jak mowilam wczesniej - ja nie mam problemu z dirty talk czy spontanicznym klapsem, w innych zwiazkach krecily mnie takie rzeczy. To wlasnie ten jeden ex robil to wszystko tak nachalnie i w tak zenujacy sposob, ze bylo to oblesne. Ciezko to nawet wytlumaczyc, dopoki czlowiek sam sie z tym nie spotka.

O, prosze, alejakto to chyba kopia mojego exa - to samo myslenie. Klepac swoja kobiete, mimo ze ta wyraznie mowi, ze NIE i sie wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ia, jest ok, a jak facet faceta lapie za jaja to juz nie ok. Wiesz, to sie nazywa molestowanie - nawet jezeli kobieta jest "Twoja". Jak mowi, ze nie chce i sie wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ia, to znaczy, ze masz zabrac lapy, a nie dalej pchac, gdzie nie powinienes i jeszcze sie zenujaco cieszyc, ze to przeciez komplement. Brak szacunku i tyle, przedmiotowe traktowanie kobiety, bo "jak moja, to moge dotknac zawsze i wszedzie, nawet jak ona nie chce".
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2020-08-16 o 19:03
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 10:27   #44
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez KochamPrzyrode Pokaż wiadomość
Poznałam facet dwa miesiące temu i wszytko na początku było ok ale z biegiem czasu nie podoba mi się jego charakter a mianowicie natura troszkę takiego zboczuszka.

Mam wrażenie,że cały czas myśli o seksie a kawały jakie opowiada to tylko są z podtekstami erotycznymi i w dodatku nie najlepszych lotów.Kiedyś siedzieliśmy w restauracji a on mówi ale mam cie ochotę zer... obok facet ja siedział tylko spojrzał nie miłym wzrokiem.Jak w domu coś robię i jestem kusząco ubrana, to niespodziewanie mnie klepnie w tyłek a jak mu zwracam uwagę, to się złości,że jestem sztywna.Chyba jak dla mnie jest za swobodny w tych sprawach i się nie dobraliśmy.
Mam na to radę!- Ubieraj się w habit zakonnicy, wtedy nie będziesz "kusząca" i nie będzie cie łapał za tyłek.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 10:38   #45
KochamPrzyrode
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
Mam na to radę!- Ubieraj się w habit zakonnicy, wtedy nie będziesz "kusząca" i nie będzie cie łapał za tyłek.
Niezły seksizm.Wina zawsze kobiety,że ktoś ją molestuje bo się ubrała seksownie.Biorąc pod uwagę twój avatar nie koniecznie trzeba być zdziwionym twoim podejściem.
KochamPrzyrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 10:57   #46
Patsak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 94
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Ja robię to wszytko po kolei, a jak Zona już ma dosyć to cieszy mnie, jak się wkurza. Wtedy mówię, że to ostatni raz i że teraz się normalnie przytulimy. Jednak w momencie przytulania czuje podniecenie i że muszę znów złapać za tyłek;-) Po kilku.powtorzeniach juz na serio odpuszczam. Może to i w☠☠☠☠ia, ale w głębi duszy raczej cieszycie się, że jesteście takie pociagajace:-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Kolega to chyba jednak co innego. Pedalskie akcje = kijem przez leb i 2 dni szpital.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, musisz zlapac, bo przeciez nie masz zadnej kontroli nad tym, co robisz.
Nie ma zadnej roznicy miedzy macaniem na sile zony i kolegi, uwaga to moze byc dla ciebie szokujace, ale zona nie jest twoja wlasnoscia.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
[/COLOR]Jeśli nie widzisz różnicy między lapaniem faceta za jaja przez drugiego faceta, a klepnieciem w tyłek swojej kobiety, to tak;-) ja widzę znaczącą, więc nie;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i tu tkwi twoj problem, ze widzisz roznice, bo jej nie ma, jesli obie te osoby nie zycza sobie byc dotykane.
Patsak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 11:27   #47
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
PS. Serio wkurza Cię gdy Twój facet w domu klepnie Cię w tyłek?
Wiem, że wątek to trolololo, ale bardziej creepy jest to, że w momencie jak już ją klepnie, a ona mu wyraźnie mówi, że sobie tego nie życzy to on jej próbuje wmówić, że to z nią jest problem, że tego nie chce. Takie coś u faceta to dla mnie deal-breaker, szanowanie wyznaczonych przez partnera granic to jest jakaś kurde podstawa relacji, nie tylko w związku, ale ogólnie.

I to nie jest wtedy 'zboczek', tylko facet, który Cię molestuje i stosuje do tego przemoc psychiczną, próbując podważyć Twoje postrzeganie rzeczywistości
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:58   #48
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

Podejrzewam wątek trollo.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 14:16   #49
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy mój partner to zboczek.?

Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Bycie inteligentnym a nie dostosowanie się do słowa dość to dla mnie dwie inne rzeczy. Ja nie pisalem o Tobie tylko ogólnie o kobietach.
Masz racje, to drugie swiadczy tylko o byciu d*pkiem, a w skrajnych sytuacjach gwalcicielem Rzeczywiscie masz sie czym chwalic.
Cytat:
Napisane przez Alejakto Pokaż wiadomość
Ale to świadczy o Was.
A to, co ty wypisujesz swiadczy o tym, ze masz mentalnosc oblecha.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 14:34   #50
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Czy mój partner to zboczek?

I to jak okropnego oblecha... Aż ciężko to się czyta szczerze mówiąc. FUJKI
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 15:34:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.