Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-27, 20:36   #2851
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej Dziewczyny! Wpadłam na chwilę z mam marcowych Czasami Was poczytuję, a dzisiaj chciałabym o coś podpytać
Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ja tez jestem za facebookiem. Na innej grupie codziennie dodajemy zdjecie z data i dniem tygodnia i pod tym piszemy. A wazniejsze sprawy mamy osobno


To ja sie pochwale pierwszym uszytkiem Załącznik 7726001


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Załącznik 7726002
Poszalam. Starego nie ma to szyje. Kolderka i podusia do wozka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakie piękne rzeczy Podpowiesz proszę jakie wymiary, czy różek i kołdra mają w środku wypełnienie (jakie?) i jakie materiały użyłaś na wierzchnia i dolną warstwę? Może też bym uszyła dla maleństwa Maszynę mam, od jakiegoś czasu uczę się szyć, więc myślę, że bym sobie z uszyciem poradziła. Natomiast przyda mi się kilka podpowiedzi od Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Enigvaa, w sumie może mogę prosić o odpowiedź na priv?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:00   #2852
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Też noszę, bo moja jeszcze malutka. Najgorzej mi ja wyciągnąć np z łóżeczka, bo nisko trzeba się schylic. Póki co brzuch nie przeszkadza, ale później to nie wiem jak to będzie
Mnie od kręgosłupa boli cały prawy bok tzn plecy, biodro i kolano. Muszę do fizjoterapeuty wybrać się po powrocie z wojaży.
Swoją drogą to już bym chciała być w domu, bo jest jak w więzieniu na tej wsi. Deszcz pada, bębni o parapety, nie ma dokąd pójść, w domu zimno, kicham z kurzu. Czuję się jak na kolonii w Międzywodziu w 98
Może sobie jakąś grupę na fejsie założymy żeby bez problemów wrzucać np foty ubranek z promek ?
Macie w planach zakup kosza Mojżesza? Zastanawiam się nad nim.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
My kupiliśmy kosz. Mąż uważał, że to zbędny wydatek, ale ja się uparłam:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
W wyprawce Warszawiaka jest, liczę na to, że szybko ją dostanę. Jeśli by nie było, to kupiłabym i tak.

FB dla mnie oki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam o tej warszawskiej wyprawce. Szkoda, że samorząd w moim mieście nie jest taki hojny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ja tez jestem za facebookiem. Na innej grupie codziennie dodajemy zdjecie z data i dniem tygodnia i pod tym piszemy. A wazniejsze sprawy mamy osobno


To ja sie pochwale pierwszym uszytkiem Załącznik 7726001


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale cuudny

Kupiłam dzisiaj pierwszy ciążowy ciuch-spodnie. Są ok,w brzuchu mega wygodne,ale czuje że tak jeszcze 2 cm mi dojdzie w biodrach i już w nie nie wlezę.
Mam zamiar ograniczyć do absolutnego minimum ubrania ciążowe. Jeszcze jakieś legginsy kupię i mam nadzieję, że to wystarczy. Koleżanka wspominała o jakiś ocieplanych,a ja zmarźluch jestem, więc pewnie na takie się zdecyduję.
__________________
IG

Edytowane przez g0si4
Czas edycji: 2020-08-27 o 21:06
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:48   #2853
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
My kupiliśmy kosz. Mąż uważał, że to zbędny wydatek, ale ja się uparłam:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Słyszałam o tej warszawskiej wyprawce. Szkoda, że samorząd w moim mieście nie jest taki hojny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Ale cuudny

Kupiłam dzisiaj pierwszy ciążowy ciuch-spodnie. Są ok,w brzuchu mega wygodne,ale czuje że tak jeszcze 2 cm mi dojdzie w biodrach i już w nie nie wlezę.
Mam zamiar ograniczyć do absolutnego minimum ubrania ciążowe. Jeszcze jakieś legginsy kupię i mam nadzieję, że to wystarczy. Koleżanka wspominała o jakiś ocieplanych,a ja zmarźluch jestem, więc pewnie na takie się zdecyduję.

Ja kupilam spodnie ciazowe i maja z boku takie guziki ze jak mi dojdzie w bioderkach to moge poszerzyc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Wpadłam na chwilę z mam marcowych Czasami Was poczytuję, a dzisiaj chciałabym o coś podpytać Jakie piękne rzeczy Podpowiesz proszę jakie wymiary, czy różek i kołdra mają w środku wypełnienie (jakie?) i jakie materiały użyłaś na wierzchnia i dolną warstwę? Może też bym uszyła dla maleństwa Maszynę mam, od jakiegoś czasu uczę się szyć, więc myślę, że bym sobie z uszyciem poradziła. Natomiast przyda mi się kilka podpowiedzi od Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Enigvaa, w sumie może mogę prosić o odpowiedź na priv?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Napisalam na priv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 21:49   #2854
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Fb spoko. Moze tam.ktos ogarnie porzadek i lad kolejności porodów, plec itp.

Ja moja 14 kg prawie 3 latke tez czasem jeszcze nosze, czasem chce spać na mnie. Szczerze Mówiac odkad wiecej sie mowi o dzidziusiu, jak brzuch rośnie, ona dzidziusiuje. Podobno to normalne. Gorzej ze od poniedziałku przygoda przedszkole czas start

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 22:05   #2855
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Fb spoko. Moze tam.ktos ogarnie porzadek i lad kolejności porodów, plec itp.

Ja moja 14 kg prawie 3 latke tez czasem jeszcze nosze, czasem chce spać na mnie. Szczerze Mówiac odkad wiecej sie mowi o dzidziusiu, jak brzuch rośnie, ona dzidziusiuje. Podobno to normalne. Gorzej ze od poniedziałku przygoda przedszkole czas start

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to moja chyba tak ma.. Wcześniej się kładła sama do łóżeczka a teraz muszę ją zanosić na leżąco
Powodzenia z przedszkolem

Też jestem na tak jeśli chodzi o grupę na fb
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 06:31   #2856
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja niedawno kupiłam jeansy ciążowe w h&m, szczerze to mam nadzieję, że pochodzę w nich do końca. Nie są mega obcisłe a materiał czuć, ze elastyczny. Kupiłam też legginsy ciążowe i w nich chodzę teraz na okrągło. Z poprzedniej ciąży mam gdzieś rozmiar większe więc mam nadzieję, że to koniec zakupów ubrań ciążowych. Aaaa i jeszcze kupiłam spódniczkę ciążową ale tylko dlatego, że na przecenie zapłaciłam za nią 20 zł ale na jesień też będzie fajna.


CO do noszenia starszaków to mój 16kg trzylatek nie domoga się ode mnie. Siadłam i tłumacyzłam, że jak go noszę, to boli to bobaska w brzuchu i nie mogę. Wtedy skończyły się jego prośby, teraz nawet nie proponuje. Za to mąż nie ma lekko, bo on nie ma żadnej wymówki.

Enigvaa piękny ten kocyk, nie mogę się napatrzeć. <3
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 06:35   #2857
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Słyszałam o tej warszawskiej wyprawce. Szkoda, że samorząd w moim mieście nie jest taki hojny

Kupiłam dzisiaj pierwszy ciążowy ciuch-spodnie.
Ty kupiłaś, ja wczoraj pierwszy raz nosiłam - zimno było tak, że w sukience już nie dałam rady. Szkoda mi tego lata, mam wrażenie, że w tym roku było wyjątkowo krótkie.

Jak przeglądałam u kumpeli ta wyprawkę, to naprawdę spoko wyglądała, chociaż wiem, że sporo ludzi narzeka na jakość i opóźnienia w doręczaniu. Podobno często przychodzi, jak już dziecko jest za duże na kosz czy te malutkie ubranka.


Powodzenia wszystkim maluszkom w przedszkolach! To są emocje, mój do pierwszej klasy, więc już na luzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.

Edytowane przez corka_rosy
Czas edycji: 2020-08-28 o 06:36
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 09:05   #2858
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-11 o 00:23
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 10:56   #2859
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

A propos promek,dzisiaj w smyku -20% na ubranka i buciki . Zniżka wchodzi też na niektóre przecenione już rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 11:14   #2860
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej, ostatnio coś nie mam czasu/siły pisać. 5 miesiąc leci, niestety wymioty nie odpuszczaja.
Powoli zaczynam myśleć o kupowaniu dziewczecych ubranek i musimy pomyśleć jak się przeorganizowac w naszym ciasnym mieszkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 11:16   #2861
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Zaliczyłam wizytę
Wszystko ładnie, pięknie tylko dostałam żelazo zapobiegawczo. Wyniki mam spoko, ale duży spadek od poprzedniej morfo więc na następnej wizycie mogłoby już być średnio.

Mam nadzieję że mi to nie zrobi zaparć. Jakieś w syropie tym razem mi przepisała podobno przyjemniejsze w skutkach ubocznych niż tardyferon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymam kciuki żeby obyło się bez zaparć

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
A propos promek,dzisiaj w smyku -20% na ubranka i buciki . Zniżka wchodzi też na niektóre przecenione już rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nieeeeeee wczoraj w hm tyle zostawiłam a teraz smyk?! Mam bon na 10 zł wiec żal nie skorzystać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 11:21   #2862
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
A propos promek,dzisiaj w smyku -20% na ubranka i buciki . Zniżka wchodzi też na niektóre przecenione już rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chociaż tyle, że nie lubię smyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 12:21   #2863
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry Ale tu żeście napisały mnóstwo, chyba nie doczytałam wszystkiego. Jestem wykończona ostatnimi dniami, bo codziennie mamy gości z dziećmi, wczoraj przyszła dwójka- 2latka i 10 miesięczne bobo i o 21 już spałam po tych ekscesach. Nie wiem jak sobie poradzę ze swoją dwójką skoro kilka godzin mnie wypompowalo. Poza tym mój mąż wchodzi na wyżyny zdenerwowania mnie i dziś to już przeszedł sam siebie. Obudził mnie po 5, wręczył dziecko, bo rzekomo zmarzlo i sam sobie poszedł... Ehh
A co do FB to ja nie mam pojęcia jak się za to zabrać tzn stworzyc grupe itd, bo raczej jestem biernym użyszkodnikiem tego portalu Może któraś z Was to bardziej ogarnia

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 12:47   #2864
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Mamy styczniowe 2021

To podsylajcie mi linki do waszych profili na fb. Ja juz jedna grupe prowadze to moge i druga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Grupe mam utworzoną. Jest ukryta i prywatna więc nic nie wyskoczy Waszym znajomym.

Tylko abym mogła Was dodać musicie przyjąć moje zaproszenie do znajomych bo niestety przy grupie prywatnej nikt grupy wyszukać nie może ani próbować do niej dołączyć bez zaproszenia


Khloe dodaj proszę info na głównej,że na grupę fb będziemy dodawać po 2 miesiącach udzielania się tu na forum- to pomoże nam uniknąć troli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Enigvaa
Czas edycji: 2020-08-28 o 12:58
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 13:01   #2865
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
To podsylajcie mi linki do waszych profili na fb. Ja juz jedna grupe prowadze to moge i druga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Grupe mam utworzoną. Jest ukryta i prywatna więc nic nie wyskoczy Waszym znajomym.

Tylko abym mogła Was dodać musicie przyjąć moje zaproszenie do znajomych bo niestety przy grupie prywatnej nikt grupy wyszukać nie może ani próbować do niej dołączyć bez zaproszenia


Khloe dodaj proszę info na głównej,że na grupę fb będziemy dodawać po 2 miesiącach udzielania się tu na forum- to pomoże nam uniknąć troli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szybka jestes wyslalam Ci priv

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 13:08   #2866
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-11 o 00:23
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 13:16   #2867
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Super to ja potem podeśle

Koniecznie musi być weryfikacja z udzielaniem, jak sobie przypomnę dramy ze starszą jak się jakieś gwiazdy 3 razy odzezwały i potem nagle chciały wbić na fejsa na koniec i jakieś posty same ze sobą pisały no to mnie do dziś bawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na innym forum na grudniowkach to jakis zboczeniec wbijal i wypytywal o sluz,mokrosc itd. Z poczatku nikt sie nie skapnal bo na babskich forach tak jest ale w koncu byl tak nachalny ze to go zdradzilo i sie okazalo ze to wlasnie zboczeniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 13:28   #2868
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzięki Enigvaa za utworzenie grupy! Link wysłałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 14:22   #2869
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Na innym forum na grudniowkach to jakis zboczeniec wbijal i wypytywal o sluz,mokrosc itd. Z poczatku nikt sie nie skapnal bo na babskich forach tak jest ale w koncu byl tak nachalny ze to go zdradzilo i sie okazalo ze to wlasnie zboczeniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O matko jakie straszne!

Wysyłam priv

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-28, 14:49   #2870
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Na innym forum na grudniowkach to jakis zboczeniec wbijal i wypytywal o sluz,mokrosc itd. Z poczatku nikt sie nie skapnal bo na babskich forach tak jest ale w koncu byl tak nachalny ze to go zdradzilo i sie okazalo ze to wlasnie zboczeniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
OMG!
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 16:05   #2871
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Enigva, poszło i ode mnie. Nasza grupa fb z wizazanek miala rozlam początkowo na dwa obozy i oba świetnie prosperuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 19:41   #2872
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysyłam priv Enigvaa

Ale mam ostatnio zdechłe dni

Z promocji skorzystałam w obu sklepach ale nic dla dzidzi nawet nie wzięłam... Obkupiłam syna do szkoły bo powyrastal trochę z rzeczy. Teraz to w ogóle muszę przegladac 3 kategorie rozmiarów w sklepach
Ale chyba wreszcie zdecydowałam się na wzór kokonu i innych dodatków do kompletu
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 20:20   #2873
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Enigva, wysłałam link.
Emila, ja też dla starszaka tylko kupuję, dla młodej tylko kombinezon na wyprzedaży i tyle. W ogóle mało o ciąży myślę, pochłonięta jestem początkiem roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 09:04   #2874
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Wysyłam priv Enigvaa

Ale mam ostatnio zdechłe dni

Z promocji skorzystałam w obu sklepach ale nic dla dzidzi nawet nie wzięłam... Obkupiłam syna do szkoły bo powyrastal trochę z rzeczy. Teraz to w ogóle muszę przegladac 3 kategorie rozmiarów w sklepach
Ale chyba wreszcie zdecydowałam się na wzór kokonu i innych dodatków do kompletu
Właśnie na dzisiaj mam plan aby przejrzeć wszystkie ciuchy synka i spakowac te za małe. Już mi się nie chce jak o tym myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 09:33   #2875
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Pau, tez mi to przeszło dzisiaj przez myśl ale nie wiem co z tego wyjdzie jadę chyba najpierw na turnee po meblowych bo muszę jakieś łóżko dla starszaka kupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 09:48   #2876
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Pau, tez mi to przeszło dzisiaj przez myśl ale nie wiem co z tego wyjdzie jadę chyba najpierw na turnee po meblowych bo muszę jakieś łóżko dla starszaka kupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja też myślę o łóżku dla córki, żeby się zdążyła przyzwyczaić i zwolniła łóżeczko do grudnia 🙂 ale nie mam pojęcia jakie chce i w ogóle w jakich sklepach jest wybór..
Mam nadzieję że nie będzie ciężko bo ona póki co bardzo przywiązana do swojego łóżeczka, jak jej mówiłam że kupimy takie ładne łóżko nowe dla niej to ona mówi "Nie, Oli ma" i pokazuje na swoje łóżeczko..
Daj znać czy coś uda się wybrać
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 12:07   #2877
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Śniło mi się dziś, że córka urodziła się jako synek który tylko spał i spał i nie mogłam go dobudzić na karmienia. Sądząc po temperamencie w brzuchu, raczej ciężko będzie młode uśpić, a nie dobudzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 12:56   #2878
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-11 o 00:24
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 13:23   #2879
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Enigva, wydaje mi się, że dodalam cie do znajomych ale ie mam zaproszenia do grupy 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 13:38   #2880
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-11 o 00:24
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.