Związek z uzależnionym od marihuany - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-04, 09:21   #121
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
No więc tak, wytrzymałam z nim jeszcze do teraz. Ale teraz już wysiadłam, przez pretensje o nie zrobione bułki na drogę do pracy. Urosło to do rangi takiego problemu, że z tego powodu powiedział mi, że przez całą delegację nie będzie się do mnie odzywał, że ma mnie dość, że jestem niedojrzała i że jestem leniem itp zostawia mnie na tydzień samą ze wszystkim, z moją pracą, z jego psem, mieszkaniem. Przyjeżdża w pt i ciągle ma pretensje, że źle posprzątane, że pościel co tydzień nie zmieniana itd. On w tej delegacji po pracy wraca sobie do hotelu, ma wy☠☠☠ane na wszystko, bo tam nic więcej nie robi. W pt wraca i też przez weekend nic nie robi, bo sobie nie wyobraża, że po tygodniu ciężkiej pracy będzie jeszcze robił w domu. A ja codziennie jeżdżę 65 km do pracy, pracuję w 3 miejscach, karmię i wychodzę z jego psem, ogarniam mieszkanie i jeszcze ciągle coś nie pasuje. I jeszcze to jego "ty nie porównuj mojej pracy do swojej"

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
rozstaliscie sie czy nie i tylko sobie tak narzekasz?
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 09:22   #122
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Czasem on nie ma imienia na Sz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 09:40   #123
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Chyba lubisz być masochistką. Tylko sama możesz zmienić swoje życie. Marnujesz swoje życie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 09:56   #124
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez kazleto Pokaż wiadomość
rozstaliscie sie czy nie i tylko sobie tak narzekasz?
Rozstaliśmy. Już mi sił brakowało na wieczne usprawiedliwianie się, zastanawianie się co tym razem mu się nie spodoba

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez splawik123 Pokaż wiadomość
Sama sobie kobieto Jestes winna. Zlota kobieta jednak z Ciebie, zatem zapraszam do mojego krolestwa, gdzie niema psow do wyprowadzania, jak i tygodniowa posciel nie powoduje krecenia nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kusząca propozycja

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Czasem on nie ma imienia na Sz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na S....

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 10:10   #125
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy. Już mi sił brakowało na wieczne usprawiedliwianie się, zastanawianie się co tym razem mu się nie spodoba

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Kusząca propozycja

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Na S....

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
A już myślałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 10:15   #126
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Też byłam kiedyś z kimś kto lubił popalać. Nie palił tyle co Twój były facet, bo zwyczajnie by go nie było na to stać

Ja zakończyłam swój związek po blisko 4 latach. W jakimś stopniu jego zamiłowanie też się do tego przyczyniło Z perspektywy czasu myślę,że się po prostu przestraszyłam - przestraszyłam życia z człowiekiem, który nie daje mi żadnej pewności na życie. Bałabym się o przyszłość, bałabym się, że go np. przymkną za to :P i póki nie mieliśmy żadnych zobowiązań było bardzo "zabawnie" (był muzykiem, fajnie się imprezowało i bawiło w tej całej artystycznej otoczce ), lecz pomyślałam o tym czasie, kiedy wszystko stałoby się "na poważnie" (dom, dzieci, kredyty, jakieś choroby i różne tego typu). Chyba bym nerwowo tego nie wytrzymała, z osobą, która nie dość,że mnie nie wesprze w codzienności, to jeszcze może narobić niezłego bałaganu swoim zachowaniem

Szczerze to myślę,że to była jedna z najmądrzejszych decyzji w moim życiu i dziękuję sobie,że zmieniłam kierunek swojego życia na czas Akurat tak się składa,że jutro biorę ślub z facetem, który jest "tym jedynym" i sama sobie gratuluje haha

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Jeszcze taka myśl mi przyszła do głowy, na bazie doświadczeń w moich związkach, że należy się otaczać ludźmi, którzy nas wspierają i pomagają osiągać nasze cele. Którzy ciągną nas do góry, nie w dół. Bardzo ważne jest kim się na codzień otaczamy
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 11:10   #127
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Nie wierze w to zerwanie. Za 2 dni pewno z nim się zejdziesz.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-04, 16:26   #128
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez Olcia2402 Pokaż wiadomość
Też byłam kiedyś z kimś kto lubił popalać. Nie palił tyle co Twój były facet, bo zwyczajnie by go nie było na to stać
Tego też nie stać, przecież kredyt mamy..

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 16:35   #129
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Tego też nie stać, przecież kredyt mamy..
To nie znaczy, że go nie stać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 07:38   #130
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Teraz mieszkam sama, wyprowadził się. I jeszcze mi napisał "i nie zapomnij wczesniej jak sie klocilismy czy mialem wyprowadzac to histeryzowac tak plakalas ☠☠☠☠a a teraz nic i tym bardziej ze to ze jutro sa imieniny twojej mamy i mielismy tam jechac i tak po prostu pozwolilas mi odejsc wiec to jest dziwne po prostu i wiem ze nie chcesz ze mna byc tylko boisz sie o to ze nie splacac tych kredytow albo juz masz kogos innego i tyle spotykasz sie i masz wy☠☠☠ane po prostu"

Bo zawsze ja go blagałam, przepraszałam, a teraz już po prostu nie miałam siły

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 09:15   #131
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Teraz mieszkam sama, wyprowadził się. I jeszcze mi napisał "i nie zapomnij wczesniej jak sie klocilismy czy mialem wyprowadzac to histeryzowac tak plakalas ☠☠☠☠a a teraz nic i tym bardziej ze to ze jutro sa imieniny twojej mamy i mielismy tam jechac i tak po prostu pozwolilas mi odejsc wiec to jest dziwne po prostu i wiem ze nie chcesz ze mna byc tylko boisz sie o to ze nie splacac tych kredytow albo juz masz kogos innego i tyle spotykasz sie i masz wy☠☠☠ane po prostu"

Bo zawsze ja go blagałam, przepraszałam, a teraz już po prostu nie miałam siły

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Zablokuj go i nie czytaj tych głupot które mają cię zranić i wciągnąć w tłumaczenia jakbyś była winna. Zaraz napisze że z części kasy na trawę już kupował pierścionek zaręczynowy i już nigdy nie trafisz na taką świetną partię jak on
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 09:22   #132
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Związek z uzależnionym od marihuany

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Teraz mieszkam sama, wyprowadził się. I jeszcze mi napisał "i nie zapomnij wczesniej jak sie klocilismy czy mialem wyprowadzac to histeryzowac tak plakalas a a teraz nic i tym bardziej ze to ze jutro sa imieniny twojej mamy i mielismy tam jechac i tak po prostu pozwolilas mi odejsc wiec to jest dziwne po prostu i wiem ze nie chcesz ze mna byc tylko boisz sie o to ze nie splacac tych kredytow albo juz masz kogos innego i tyle spotykasz sie i masz wyane po prostu"

Bo zawsze ja go blagałam, przepraszałam, a teraz już po prostu nie miałam siły

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak, wszystkiego jesteś winna, a on jest cudowna partią, nigdy takiego nie znajdziesz a on już na pewno ślub planował, pierścionek kupił i miał się w przyszłym tygodniu oświadczyć!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-05 10:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.