Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-05, 08:45   #31
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No tak, każdy tutaj ma szklaną kulę i umie zajrzeć w myśli i głowę jakiegoś przypadkowego typa.

Autorko, nikt Ci nie może przewidziec jak będzie, bo to niemożliwe. Powinnaś zaufać jedynie swoim odczuciom i ewentualnie innym osobom, które tego typa dobrze znają - ich opiniom a nie wizazankom sypiacym z rękawa złotymi radami co do faceta o którym przeczytały jedno zdanie - ZDRADZIŁ. No szok po prostu, że ludzie zdradzają. Spójrz w statystyki ilu facetów, ludzi dopuściło się skoku w bok. Dobra, nie patrz, napisze za Ciebie jak to wygląda w Polsce - 46% wszystkich mężczyzn i 32% kobiet puka na boku. Czyli co drugi Twój znajomy i co trzecia znajoma. I zapewne spore grono wizazanek, które tu stawia się w roli obrończyń moralności.

Podsumowując - rób jak Ci się wydaje. Jedno jest pewne, że jak kolesiowi dasz kosza to na pewno będziesz jakiś czas żałować. A jeśli spróbujesz dać szanse, to być może kiedyś będziesz żałować. Jeśli dasz mu kosza, to spotykając jakiegos innego pana , będzie mieć i tak szanse pół na pół, że ten nowy nie zdradza.

Twoj wybór i nikt za Ciebie go nie podejmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Matko z córka, zgadzam się z edanem i to w temacie związkowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 08:49   #32
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Podsumowując - rób jak Ci się wydaje. Jedno jest pewne, że jak kolesiowi dasz kosza to na pewno będziesz jakiś czas żałować. A jeśli spróbujesz dać szanse, to być może kiedyś będziesz żałować. Jeśli dasz mu kosza, to spotykając jakiegos innego pana , będzie mieć i tak szanse pół na pół, że ten nowy nie zdradza.

Twoj wybór i nikt za Ciebie go nie podejmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko co innego spotykać się z kimś, kto wyznaje podobne zasady i nie ma skoków w bok na swoim koncie, a co innego spotykać się z kimś, komu zdrady już przychodziły łatwo
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 10:38   #33
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

co innego spotykac sie z kims i nie wiedziec co on odwalal w przeszlosci a co innego spottykac sie z kims kto wiemy ze zdradzal,kto tego nie ukrywa i wine za swoje glupie zachowanie zgania na partnerke tlumaczac sie ze byl z nia chociaz jej nie kochal itp
jak dla mnie takie tlumaczenie jest gwozdziem do trumny
jeszcze zeby ja zdradzil raz i wszedl w zwiazek z ta inna kobieta bo sie szczerze zakochal ale on poprostu dla sportu dowalal jej rogi ,bo niby jej nie kochal
owszem nie kochal ale oprocz tego ze nie kochal wykazywal czysty brak szacunku do tej kobiety zdradzajac ja i ciagnac relacje z ktorej nie byl zadowolony a jednak nie mial jaj odejsc tylko wolal ja oszukiwac i zdradzac
do odstrzalu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 10:55   #34
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88117898]Eh tylko w sumie to autorka wie, bo facet z nią też chciał zdradzać. Nie wiem czy to o ten rodzaj szczerości nam chodzi. [/QUOTE]No tak, w sumie przy Autorce nie miał już za bardzo pola do manewru z wybielaniem się ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 11:03   #35
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88117998]Matko z córka, zgadzam się z edanem i to w temacie związkowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 11:54   #36
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 276
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88117510]Tak naprawdę nie da się jednoznacznie stwierdzić. Tak, czasem ludzie wchodzą w związki z braku laku i tkwią w nich długo, mimo że nie kochają tych osób, bo np. boją się samotności. Także ciężko powiedzieć. Natomiast no, jednak wygląda na to, że te zdrady mimo wszystko przychodzily mu dość lekko, skoro wystarczyła impreza i trochę alkoholu. Osobiście chyba jednak nie chciałabym być z kimś z aż tak lekkim podejściem do seksu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie, mam przyjaciela który tkwił w takim związku 8 lat i zdradził tę dziewczynę wiele razy. Potem poznał taką w której się zakochał na zabój. Są już 2 lata po ślubie (z tamtą nawet nie zamieszkał) i wydają się być bardzo szczęśliwi. Nie mieliśmy okazji na ten temat porozmawiać ale nie sądzę żeby ją zdradził póki co, znam go ponad 20 lat i pierwszy raz jest taki szczęśliwy i spełniony w związku. ALE: skłonności do zdrad miał zawsze jak i powodzenie wśród kobiet. Ciekawa jestem jak w końcu motylki opadną i wkradnie się rutyna czy dalej będzie wierny, albo jak w związku pojawi się pierwszy krysyz. W gruncie rzeczy to nigdy nie można być pewnym, nawet największa męska ciapa może zdradzić. No ale martwiło by mnie to że te zdrady były tak po pijaku na imprezach. Przedstawia się jako klasyczny latawiec. No i racja co miał Ci powiedzieć? Taki już jestem i będę Ciebie też zdradać? W każdym razie związek obarczony większym ryzykiem rozczarowania jak dla mnie. Pytanie tylko czy chcesz zaryzykować i ewentualnie przekonać się na własnej skórze. Ale wydaje mi się że z zaufaniem do niego może być bardzo kiepsko.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 11:58   #37
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88117366]I mężczyźni, i kobiety, których znam, tacy, którzy zdradzali kogoś po alkoholu, na imprezach, generalnie przy okazji, w ogóle się nie zmieniają w kolejnych związkach. Tzn. na Instagramie i Facebooku mają rodzinne zdjęcia, znajomi im gratulują szczęścia itp. ale w pracy, na szkoleniach, imprezach... dalej zdradzają. Tyle że częściej z jedną osobą lub kilkoma sprawdzonymi (np. znanymi dłużej lub też będącymi w związkach), lepiej się kryją itp.



Absolutnie nie wiem, czy to reguła, ale wśród moich dawnych znajomych, kolegów z pracy, szefów itp. itd. dokładnie tak jest. Dlatego mam alergię i przy pierwszym sygnale, że mam do czynienia ze zdradzaczem, zwijam manatki, jakkolwiek by to nie bolało. Tobie też to polecam, ale możesz się też przekonać na własnych błędach.[/QUOTE]Mam dokładnie takie same obserwacje. Z czasem będzie się lepiej kamuflowal, więc autorka wątku prawdopodobnie nigdy się nie dowie jakie spore nosi rogi.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 12:05   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88117998]Matko z córka, zgadzam się z edanem i to w temacie związkowym.

[/QUOTE]
Ja też.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 12:21   #39
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

No nie wiem, ja jakoś wolę mieć te 50% szansy, że zostanę zdradzona niż 99%. Nie mówiąc już o tym, że te 50% się bierze ogółem z populacji - jak już poznamy daną osobę, jej poglądy, będziemy w stanie ocenić +/- jakie ma podejście do takich spraw to ta szansa spada (oczywiście nie do 0%, bo nie wszystko da się przewidzieć/ocenić z boku). Podobnie z partnerem autorki - u niego to już nie jest 50% jak u dowolnej osoby w społeczeństwie, bo udowodnił, że nie ma obiekcji moralnych i jest w stanie regularnie swoje partnerki zdradzać.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 18:26   #40
ineedyourtime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 32
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No tak, każdy tutaj ma szklaną kulę i umie zajrzeć w myśli i głowę jakiegoś przypadkowego typa.

Autorko, nikt Ci nie może przewidziec jak będzie, bo to niemożliwe. Powinnaś zaufać jedynie swoim odczuciom i ewentualnie innym osobom, które tego typa dobrze znają - ich opiniom a nie wizazankom sypiacym z rękawa złotymi radami co do faceta o którym przeczytały jedno zdanie - ZDRADZIŁ. No szok po prostu, że ludzie zdradzają. Spójrz w statystyki ilu facetów, ludzi dopuściło się skoku w bok. Dobra, nie patrz, napisze za Ciebie jak to wygląda w Polsce - 46% wszystkich mężczyzn i 32% kobiet puka na boku. Czyli co drugi Twój znajomy i co trzecia znajoma. I zapewne spore grono wizazanek, które tu stawia się w roli obrończyń moralności.

Podsumowując - rób jak Ci się wydaje. Jedno jest pewne, że jak kolesiowi dasz kosza to na pewno będziesz jakiś czas żałować. A jeśli spróbujesz dać szanse, to być może kiedyś będziesz żałować. Jeśli dasz mu kosza, to spotykając jakiegos innego pana , będzie mieć i tak szanse pół na pół, że ten nowy nie zdradza.

Twoj wybór i nikt za Ciebie go nie podejmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, w sumie z tej strony na to nawet nie spojrzałam. Każdy inny, którego mogę poznać, może wydawać się krystalicznie czysty, a w rzeczywistości być podobnym do "mojego" zdradzaczem.

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Mon_Cherry, ja również zawsze tak szukałam, ale tak naprawdę poznając dopiero kogoś nie mamy nigdy 100 - procentowej pewności, bo powiedzieć można wszystko i zadeklarować dowolne przekonania. Dopiero z czasem to wychodzi. Facet Autorki przynajmniej nie oszukuje w tej kwestii i to się też ceni ;p
Ja już teraz dobrze znam swojego TŻ i wiem, że na 99,9 % zdrady by się nie dopuścił (choć wiadomo jak się czasami kończyły związki, w których panowało przekonanie "on mnie? Nigdy w życiu! Prędzej ja jego bym zdradziła").
Ale właśnie najgorsze, że co do nowej osoby nigdy nie można mieć pewności, jeśli ktoś miał jakiś cichy pojedynczy romans to możliwe, że uda mu się na zawsze zataic te historie przed nowym partnerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też to właśnie szokuje. On od samego początku gra w otwarte karty (w sumie innego wyjścia nie ma, skoro do mnie też uderzał). Ale dziwi mnie to, że opowiadał mi o tym naprawdę ze szczegółami.
Czasem odnoszę wrażenie, że tak cholernie zszokowało go, że ja nie chciałam się zgodzić na taki przelotny seks i że mnie wtedy "nie zaliczył", że postawił sobie za punkt honoru mnie w jakiś sposób zdobyć.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nikt chyba na to pytanie nie odpowie. Nikt nie jest wróżką.

Ale jednak uważałabym i miałabym podobne rozkminy na Twoim miejscu. Nie mam jakoś szacunku za wiele do kogoś, kto zdradza partnerkę/partnera na prawo i lewo. Owszem, ludzie się schodzą i rozchodzą, normalna rzecz. Ale zdrad nie toleruję (jakby nie było- to zawiedzione zaufanie, nielojalnośc i czyjas krzywda) i dostaję piany na rudym pisku gdy jakiś facet, o którym wiem, że jest w związku zaczyna do mnie startować, czarować, słać krzywe spojrzenia.

To, że ktoś jest z kimś w niezbyt udanym związku nie stanowi usprawiedliwienia dla zdrad. Jesteś nieszczęśliwy? To się rozwiedź, uporządkuj sprawy. Trwanie w związku z kobietą, której się nie kocha a jednoczesne stałe szukanie przygód na boku to jest zwyczajne wygodnictwo, nic innego. No biedniuś. Tak był nieszczęsliwy, że zamiast zachowac się jak mężczyzna i odejść to zabawiał się w skoki w bok.

Powiem Ci coś: gdyby naprawdę był tak nieszczęśliwy, jak mówi, to dawno by od niej odszedł a nie trwał z uporem maniaka w swoim nieszczęściu. Chyba za nogę nie był do niej przywiązany sznurkiem?
Wiem, to jest żałosne.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość

Dokładnie, mam przyjaciela który tkwił w takim związku 8 lat i zdradził tę dziewczynę wiele razy. Potem poznał taką w której się zakochał na zabój. Są już 2 lata po ślubie (z tamtą nawet nie zamieszkał) i wydają się być bardzo szczęśliwi. Nie mieliśmy okazji na ten temat porozmawiać ale nie sądzę żeby ją zdradził póki co, znam go ponad 20 lat i pierwszy raz jest taki szczęśliwy i spełniony w związku. ALE: skłonności do zdrad miał zawsze jak i powodzenie wśród kobiet. Ciekawa jestem jak w końcu motylki opadną i wkradnie się rutyna czy dalej będzie wierny, albo jak w związku pojawi się pierwszy krysyz. W gruncie rzeczy to nigdy nie można być pewnym, nawet największa męska ciapa może zdradzić. No ale martwiło by mnie to że te zdrady były tak po pijaku na imprezach. Przedstawia się jako klasyczny latawiec. No i racja co miał Ci powiedzieć? Taki już jestem i będę Ciebie też zdradać? W każdym razie związek obarczony większym ryzykiem rozczarowania jak dla mnie. Pytanie tylko czy chcesz zaryzykować i ewentualnie przekonać się na własnej skórze. Ale wydaje mi się że z zaufaniem do niego może być bardzo kiepsko.
No proszę, czyli może jednak się da? Wiem, że to może być kwestia czasu, ale cholera, może ludzie jednak są w stanie się zmienić pod wpływem "miłości"?
ineedyourtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 19:51   #41
karolaola00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 50
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Są duże szanse na powielenie schematu, u mnie właśnie tak było.
Mój były rzucił dla mnie swoją dziewczynę i ją ze mną zdradził (w ogóle dowiedziałam się o tym w czasie trwania naszego związku), potem, po 4 latach zrobił to samo ze mną.
karolaola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-05, 21:46   #42
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez ineedyourtime Pokaż wiadomość
No proszę, czyli może jednak się da? Wiem, że to może być kwestia czasu, ale cholera, może ludzie jednak są w stanie się zmienić pod wpływem "miłości"?
Takie zmiany są właśnie najgorsze i najmniej trwałe bo źródłem zmiany nie są oni sami, zmiana poglądów, zmiana priorytetów. Gdy tylko ekscytacja opadnie lub pojawi się jakiś problem to szybciutko usprawiedliwiają się przed sobą że jednak to nie jest "to", ich poprzednio cudowna druga połówka jabłka jednak nie jest "inna niż wszystkie" i gładko wchodzi stary schemat zdradzania, nałogów itd. a jedyne wnioski jakie wyciągnęli to jak się lepiej ukrywać.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 22:41   #43
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Nie za bardzo wierze w zmiany "z milosci". Poza tym u Was to chyba nie ma jeszcze tej glebi uczucia, aby spodziewacie zmiany tego kalibru.

Z moich doswiadczen, ludzie ktorzy maja latwosc w zdradzie, zdradzaja dalej. Wyjatku nie znam.

Jesli chcesz ryzykowac, zaufaj intuicji, a nie naiwnej wierze, ze sie zmieni z "milosci". Zycie to nie amerykanka komedia romantyczna.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 00:27   #44
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

To trochę tak jak przechodzenie przez pasy na czerwonym świetle z zamkniętymi oczami.


Ok, jak idziesz na zielonym, to nie masz gwarancji, że coś cię nie przejedzie.


Ale jednak dobrze jest się trzymać rozwiązań, które mają większy procent szans nas nie zranić.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 05:09   #45
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Skoro facet lubi zamoczyć tu i ówdzie, a Ty chcesz z nim być, to możesz uprzedzić cios w postaci ewentualnej zdrady proponując związek otwarty. Ciekawa jestem co by Ci na to powiedział.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 05:55   #46
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Byłam w sytuacji twojego faceta. W związku, w którym miłość się wypaliła, już się nie kochaliśmy, przez "zasiedzenie ".
Zdradziłam go. Z moim obecnym mężem.
Mój mąż zdradził byłą żonę ze mną. Jesteśmy razem, mieszkamy razem od 7 lat i nie wyobrażam sobie, że chciałabym uprawiać seks z innymi. Mój mąż też nie. Po prostu to my jesteśmy dla siebie. Nie mam lęków i niepokojów.
Tyle że wprost powiedzieliśmy sobie, że jesteśmy na wyłączność i zdrada skończy się rozstaniem nieodwołalnie.

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jezeli ktos jest nieszczesliwy, znudzony czy cokolwiek - odchodzi i szuka szczescia gdzie indziej. Tak przynajmniej robi normalna osoba - jak cos nie ma sensu, to zamyka rozdzial z jedna osoba zanim zacznie z inna, a nie szuka szczescia w gaciach kogos innego na imprezie.

Jezeli robil to z nia, to z Toba predzej czy pozniej tez bedzie.
Tak robią młode osoby, bez wspólnych kredytów, spraw, zobowiązań, dzieci, domu et cethera.
Starsi już niekoniecznie.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No tak, każdy tutaj ma szklaną kulę i umie zajrzeć w myśli i głowę jakiegoś przypadkowego typa.

Autorko, nikt Ci nie może przewidziec jak będzie, bo to niemożliwe. Powinnaś zaufać jedynie swoim odczuciom i ewentualnie innym osobom, które tego typa dobrze znają - ich opiniom a nie wizazankom sypiacym z rękawa złotymi radami co do faceta o którym przeczytały jedno zdanie - ZDRADZIŁ. No szok po prostu, że ludzie zdradzają. Spójrz w statystyki ilu facetów, ludzi dopuściło się skoku w bok. Dobra, nie patrz, napisze za Ciebie jak to wygląda w Polsce - 46% wszystkich mężczyzn i 32% kobiet puka na boku. Czyli co drugi Twój znajomy i co trzecia znajoma. I zapewne spore grono wizazanek, które tu stawia się w roli obrończyń moralności.

Podsumowując - rób jak Ci się wydaje. Jedno jest pewne, że jak kolesiowi dasz kosza to na pewno będziesz jakiś czas żałować. A jeśli spróbujesz dać szanse, to być może kiedyś będziesz żałować. Jeśli dasz mu kosza, to spotykając jakiegos innego pana , będzie mieć i tak szanse pół na pół, że ten nowy nie zdradza.

Twoj wybór i nikt za Ciebie go nie podejmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadza się.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 06:41   #47
ineedyourtime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 32
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To trochę tak jak przechodzenie przez pasy na czerwonym świetle z zamkniętymi oczami.


Ok, jak idziesz na zielonym, to nie masz gwarancji, że coś cię nie przejedzie.


Ale jednak dobrze jest się trzymać rozwiązań, które mają większy procent szans nas nie zranić.
świetne porównanie.

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88119350]Skoro facet lubi zamoczyć tu i ówdzie, a Ty chcesz z nim być, to możesz uprzedzić cios w postaci ewentualnej zdrady proponując związek otwarty. Ciekawa jestem co by Ci na to powiedział.[/QUOTE]

Myślałam o tym! I czasem myślę, że jeśli nie ogarnę się w kwestii zaufania do niego, to zaproponuje mu zejście do takiej formuły związku.

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Byłam w sytuacji twojego faceta. W związku, w którym miłość się wypaliła, już się nie kochaliśmy, przez "zasiedzenie ".
Zdradziłam go. Z moim obecnym mężem.
Mój mąż zdradził byłą żonę ze mną. Jesteśmy razem, mieszkamy razem od 7 lat i nie wyobrażam sobie, że chciałabym uprawiać seks z innymi. Mój mąż też nie. Po prostu to my jesteśmy dla siebie. Nie mam lęków i niepokojów.
Tyle że wprost powiedzieliśmy sobie, że jesteśmy na wyłączność i zdrada skończy się rozstaniem nieodwołalnie.


---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------



Tak robią młode osoby, bez wspólnych kredytów, spraw, zobowiązań, dzieci, domu et cethera.
Starsi już niekoniecznie.


---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------



Zgadza się.

WOW

Z tymi Zoboiwązaniami, tak u nich właśnie było..
ineedyourtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 08:58   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Byłam w sytuacji twojego faceta. W związku, w którym miłość się wypaliła, już się nie kochaliśmy, przez "zasiedzenie ".
Zdradziłam go. Z moim obecnym mężem.
Mój mąż zdradził byłą żonę ze mną. Jesteśmy razem, mieszkamy razem od 7 lat i nie wyobrażam sobie, że chciałabym uprawiać seks z innymi. Mój mąż też nie. Po prostu to my jesteśmy dla siebie. Nie mam lęków i niepokojów.
Tyle że wprost powiedzieliśmy sobie, że jesteśmy na wyłączność i zdrada skończy się rozstaniem nieodwołalnie.

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------



Tak robią młode osoby, bez wspólnych kredytów, spraw, zobowiązań, dzieci, domu et cethera.
Starsi już niekoniecznie.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------



Zgadza się.
No tak maria ale ty zdradziłas i wrszlas w zwiazek z tym z którym zdradziłas bo się zakochałaś
On zdradzał cały czas nie z jedną tylko z wieloma i nadal siedzial w tym zwiazku
Jakby zdradzil z jedna I odszedl to ok takie rzeczy sa jeszcze do zaakceptowania ale walenoe po rogach na imprezach gdzie ludzie wiedza ze jest w zwiazku i nie liczenie się z tym to juz wyzsza Szkoła jazdy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 09:52   #49
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Myślę, że są możliwe zmiany o 180 stopni z miłości. Są jednak na tyle rzadkim zjawiskiem, że bałabym się na nie liczyć.

Pewnie takie osoby czasami w okresie zauroczenia, zakochania nawet poważnie postanawiają sobie, nigdy więcej nie zdradzić, ale z czasem w każdym związku pojawiają się jakieś problemy, rutyna, wtedy tacy zdradzacze zaczynają szukać, może podświadomie na początku.

Jeśli byłaby to jedna zdrada po pijaku na przykład (też obrzydliwe oczywiście) to może jeszcze można byłoby mieć nadzieję, że jedną pozostanie. Ale z tego, co autorka pisała, tych zdrad było mnóstwo. To nie była wpadka, upojenie, maksymalne zakochanie w nowej osobie. To były przygody pozazwiązkowe, szukane z premedytacją. Chyba najgorszy rodzaj zdrady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-06, 10:18   #50
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88119350]Skoro facet lubi zamoczyć tu i ówdzie, a Ty chcesz z nim być, to możesz uprzedzić cios w postaci ewentualnej zdrady proponując związek otwarty. Ciekawa jestem co by Ci na to powiedział.[/QUOTE]


Ja bym jeszcze badania chciała

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88119557]No tak maria ale ty zdradziłas i wrszlas w zwiazek z tym z którym zdradziłas bo się zakochałaś
On zdradzał cały czas nie z jedną tylko z wieloma i nadal siedzial w tym zwiazku
Jakby zdradzil z jedna I odszedl to ok takie rzeczy sa jeszcze do zaakceptowania ale walenoe po rogach na imprezach gdzie ludzie wiedza ze jest w zwiazku i nie liczenie się z tym to juz wyzsza Szkoła jazdy[/QUOTE]


Dla mnie tez przypadek Marii to zupełnie inna sprawa
Ktos to wypije i zdradza z byle kim na imprezie jest najgorszym przypadkiem
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 10:37   #51
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88119557]No tak maria ale ty zdradziłas i wrszlas w zwiazek z tym z którym zdradziłas bo się zakochałaś
On zdradzał cały czas nie z jedną tylko z wieloma i nadal siedzial w tym zwiazku
Jakby zdradzil z jedna I odszedl to ok takie rzeczy sa jeszcze do zaakceptowania ale walenoe po rogach na imprezach gdzie ludzie wiedza ze jest w zwiazku i nie liczenie się z tym to juz wyzsza Szkoła jazdy[/QUOTE]

Tak. To inaczej. Ale kwestia niezdradzania pozostaje w umyśle.
Zdradziłam poprzedniego partnera A tego na pewno nie zdradzę. Jak i on mnie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 10:39   #52
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Tak. To inaczej. Ale kwestia niezdradzania pozostaje w umyśle.
Zdradziłam poprzedniego partnera A tego na pewno nie zdradzę. Jak i on mnie.
ja wierze w takie przypadki
ludzie sie rozstaja,poznaja kogos kto lepiej do nich pasuje i poprostu koncza poprzednia relacje ale ten facet to raczej inny przypadek
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 13:06   #53
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez karolaola00 Pokaż wiadomość
Są duże szanse na powielenie schematu, u mnie właśnie tak było.
Mój były rzucił dla mnie swoją dziewczynę i ją ze mną zdradził (w ogóle dowiedziałam się o tym w czasie trwania naszego związku), potem, po 4 latach zrobił to samo ze mną.
Właśnie obawiam się, że to taki schemat: na samym początku związku fajerwerki, motylki, jednorożce, a potem wchodzi codzienność, facet się zaczyna nudzić rutyną i szukać przygód i zdradzać na imprezach. Nie wiadomo, może facet kiedyś dojrzeje do takiego etapu, że sam będzie potrzebował ustatkowania i "rutyny" i nie będzie szukał urozmaiceń na boku. Ale kiedy to miałoby nastąpić skoro ma juz prawie 30 lat. Po 50-tce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 13:59   #54
ineedyourtime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 32
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To trochę tak jak przechodzenie przez pasy na czerwonym świetle z zamkniętymi oczami.


Ok, jak idziesz na zielonym, to nie masz gwarancji, że coś cię nie przejedzie.


Ale jednak dobrze jest się trzymać rozwiązań, które mają większy procent szans nas nie zranić.
[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88119350]Skoro facet lubi zamoczyć tu i ówdzie, a Ty chcesz z nim być, to możesz uprzedzić cios w postaci ewentualnej zdrady proponując związek otwarty. Ciekawa jestem co by Ci na to powiedział.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Byłam w sytuacji twojego faceta. W związku, w którym miłość się wypaliła, już się nie kochaliśmy, przez "zasiedzenie ".
Zdradziłam go. Z moim obecnym mężem.
Mój mąż zdradził byłą żonę ze mną. Jesteśmy razem, mieszkamy razem od 7 lat i nie wyobrażam sobie, że chciałabym uprawiać seks z innymi. Mój mąż też nie. Po prostu to my jesteśmy dla siebie. Nie mam lęków i niepokojów.
Tyle że wprost powiedzieliśmy sobie, że jesteśmy na wyłączność i zdrada skończy się rozstaniem nieodwołalnie.

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------



Tak robią młode osoby, bez wspólnych kredytów, spraw, zobowiązań, dzieci, domu et cethera.
Starsi już niekoniecznie.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------



Zgadza się.
[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88119671]Myślę, że są możliwe zmiany o 180 stopni z miłości. Są jednak na tyle rzadkim zjawiskiem, że bałabym się na nie liczyć.

Pewnie takie osoby czasami w okresie zauroczenia, zakochania nawet poważnie postanawiają sobie, nigdy więcej nie zdradzić, ale z czasem w każdym związku pojawiają się jakieś problemy, rutyna, wtedy tacy zdradzacze zaczynają szukać, może podświadomie na początku.

Jeśli byłaby to jedna zdrada po pijaku na przykład (też obrzydliwe oczywiście) to może jeszcze można byłoby mieć nadzieję, że jedną pozostanie. Ale z tego, co autorka pisała, tych zdrad było mnóstwo. To nie była wpadka, upojenie, maksymalne zakochanie w nowej osobie. To były przygody pozazwiązkowe, szukane z premedytacją. Chyba najgorszy rodzaj zdrady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88119712]Ja bym jeszcze badania chciała

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------




Dla mnie tez przypadek Marii to zupełnie inna sprawa
Ktos to wypije i zdradza z byle kim na imprezie jest najgorszym przypadkiem [/QUOTE]

Zgadzam się. To mnie boli i przeraża najbardziej... To rzeczywiście najgorszy rodzaj zdrady.

Wydaje mi się teraz, że on mi chyba robi wodę z mózgu - tymi zapewnieniami, jak to on się nie zmieni. Poobserwuję go trochę, zobaczę, jak to się rozwinie. Czy zerwę z nim teraz, czy za jakiś czas - boleć będzie tak samo. Ale tacy faceci chyba rzeczywiście nigdy się nie zmienią.
ineedyourtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:11   #55
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Sypiasz juz z nim? Masz pewność, ze on zakonczył poprzedni związek?

Dziwi mnie, ze on chciał z ta zdradzić i jak mu odmówiłas to nagle taka zmienia...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:17   #56
ineedyourtime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 32
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88120188]Sypiasz juz z nim? Masz pewność, ze on zakonczył poprzedni związek?

Dziwi mnie, ze on chciał z ta zdradzić i jak mu odmówiłas to nagle taka zmienia...[/QUOTE]

To też mnie bardzo dziwi... A odpowiedzi to odpowiednio: 1. nie i 2... w sumie, to 100% też nie, jak teraz tak myślę... Dzieli nas pewna odległość... Na 99% procent wydaje mi się, że tak. Ale ręki sobie nie dam uciąć tak naprawdę, skoro on jest tak dobrym oszukiwaczem...

Kurde, Mon_Cherry, co myślisz o tym...?
ineedyourtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:27   #57
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez ineedyourtime Pokaż wiadomość
To też mnie bardzo dziwi... A odpowiedzi to odpowiednio: 1. nie i 2... w sumie, to 100% też nie, jak teraz tak myślę... Dzieli nas pewna odległość... Na 99% procent wydaje mi się, że tak. Ale ręki sobie nie dam uciąć tak naprawdę, skoro on jest tak dobrym oszukiwaczem...

Kurde, Mon_Cherry, co myślisz o tym...?
To jeszcze zwiazek na odległość?
Na twoim miejscu dałabym sobie spokoj
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:32   #58
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88120234]To jeszcze zwiazek na odległość?
Na twoim miejscu dałabym sobie spokoj[/QUOTE]
O tak. Zdecydowanie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:33   #59
ineedyourtime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 32
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88120234]To jeszcze zwiazek na odległość?
Na twoim miejscu dałabym sobie spokoj[/QUOTE]

Tak. Niby żadna wielka odległość, ale jednak nie te same miejscowości...

Wiem, wszystko wiem. A jednak mam taki mętlik w głowie... Nie daję sobie z tym rady już.
Czasem myślę, czy może zacząć jakieś niespodziewane naloty bez uprzedzenia?
ineedyourtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 14:38   #60
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Facet zdradzał swoją poprzednią partnerkę. Czy mnie też zrani?

Cytat:
Napisane przez ineedyourtime Pokaż wiadomość
Tak. Niby żadna wielka odległość, ale jednak nie te same miejscowości...

Wiem, wszystko wiem. A jednak mam taki mętlik w głowie... Nie daję sobie z tym rady już.
Czasem myślę, czy może zacząć jakieś niespodziewane naloty bez uprzedzenia?
No tak, tylko co to za związek w którym robi się naloty bez uprzedzenia? Dla mnie w momencie kiedy zaczyna się stosować takie rzeczy kończy się normalna relacja.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-07 20:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.