"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-20, 21:12   #1261
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam przeczucie, że on za kołnierz nie wylewa.

Poza tym najładniejsza brunetka nauczycielka. Idealnie mój typ jeśli chodzi o urodę. Chociaż jeśli ktoś lubi ładne nogi, to sporo takich było. Ja tam oceniam po twarzach.
Faceci w większości bardzo sympatyczni, ale wydaje się że zupełnie bez ikry.

Magda najlepiej już by chciała skonsumować i rodzić za 10 miesięcy. Jakoś mnie to odpycha.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 21:14   #1262
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
też widziałam, trochę poczytałam, ale oni tam za dużo zdjęć wrzucają, nie idzie ogarnąć

ogólnie odcinek zabawny, widać, że dużo powycinane, ale jest potencjał, może będzie co oglądać
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 21:14   #1263
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wybranka Maćka, ta nauczycielka to zachowywała się jak 16latka z tekstem " najważniejsze że na żywo mu się bardziej podobam niż na zdjęciu" 🥴
Coś z nią jest nie tak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już pisałem tutaj o tym, że z nauczycielkami się lepiej nie wiązać. Ale chociaż ładna. Na jakiś romans to w sam raz.
Jak znajoma Seweryna, to możliwe, że już przetestowana przez niego.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 21:27   #1264
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Na stronie rolnika pojawiają się wizytówki, ponoć jednego z kandydatów rolniczki w programie wcale nie pokazano
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 21:43   #1265
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lillianne_91 Pokaż wiadomość
Na stronie rolnika pojawiają się wizytówki, ponoć jednego z kandydatów rolniczki w programie wcale nie pokazano
Wydaje mi się, że nie pokazano Emila. Tego w szarej koszuli.
Chociaż może to kwestia braku ikry tych facetów. Żaden nie zachwycił osobowością.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 22:02   #1266
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Kandydatek też chyba wszystkich nie pokazali, cóż rozmowa była nijaka nie pyknęło wyleci w następnym etapie (najpierw wybierają 5 do zabaw, potem już 3 na gospodarstwo) więc pomineli.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 22:22   #1267
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tak patrzyłem po tych kandydatach i kandydatkach i miałem takie wrażenie, że:
A: desperaci i desperatki z ukrytymi trupami w szafie
B: ludzie z parciem na szkło

Niektóre dziewczyny śliczne, zadbane, widać po rozmowach, że inteligentne. Takie nie muszą iść do TV żeby znaleźć fajnego faceta.
Ale też takie, które ewidentnie albo się wyszalały i szukają bezpiecznej przystani, albo mają jakąś wadę o której jeszcze nie wiemy.
Do tej pory się okazało, że jedna ma dziecko. Inna (jak podejrzewałem) zupełnie nie nadaje się na wieś. Tylko ona i tak chyba należy do grupy B. Strasznie się starała przekonać Pawła, że się odnajdzie na wsi. Dla mnie wyszło to sztucznie.

Mężczyźni też niby ogarnięci, w większości niebrzydcy bym powiedział i dość zadbani. Tutaj u niektórych od razu widać ich wady, bo faceci jakoś z natury chyba gorzej potrafią się maskować.
Marynarz-oczywistość, a poza tym większość to taki typ cichego, może trochę ciapowatego. Nawet niby Chad okazał się jakiś taki miękki i mało męski. Zawiodłem się.
41 latek już na pierwszy rzut oka taki bawidamek, który może naiwnej Magdalence w główce namieszać swoimi komplementami i pewnością siebie.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-20, 23:07   #1268
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 277
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nie wiem czemu ale przy tym bez butów mi od razu gej Radar drgnął może jestem uprzedzona ale uważam że z pozoru fajny facet po 35 roku życia bez bagażu to spore ryzyko. Koleżanka się tak przejechała, też się zastanawiałyśmy że taki fajny, mądry i do tej pory żadna go nie upolowała na ślub i dzieci. A okazało się że to niezły tyran jest w każdym razie ja bym chyba nawet wolała żeby taki był po rozwodzie niż stary kawaler
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 23:16   #1269
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja po obejrzeniu tego odcinka mam jedną tylko refleksję: W OPÓR się cieszę, że już żadnych mężów nie muszę szukać, strasznie to męczące musi być...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 06:28   #1270
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale przy tym bez butów mi od razu gej Radar drgnął może jestem uprzedzona ale uważam że z pozoru fajny facet po 35 roku życia bez bagażu to spore ryzyko. Koleżanka się tak przejechała, też się zastanawiałyśmy że taki fajny, mądry i do tej pory żadna go nie upolowała na ślub i dzieci. A okazało się że to niezły tyran jest w każdym razie ja bym chyba nawet wolała żeby taki był po rozwodzie niż stary kawaler
Mnie przy innym. Przy tym z tatuażem na torsie "na pewno będę wybrany". Zresztą, gej, nie gej, facet generalnie (jak dla mnie) zachowywał, jakby się z kimś założył, że tam przyjdzie i go wybiorą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-09-21 o 06:42
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 06:40   #1271
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Fajna była akcja z wypisywaniem usprawiedliwienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-21, 07:02   #1272
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Bo w małych grupach

Wybranka Pawła to taka dziecinna jeszcze ten balonik... jakoś nie pasuje do niego
Czar prysł. Raczej by się nie odnalazła na gospodarstwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Fajny ten Adaś od Magdy taki niesmiały speszony, ale widac ze normalny chłopak

Jedna u Macieja kur się boi
Też się boje kur!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88150439]Paweł z wyglądu i takiego ogólnego zachowania przypomina mi Marka "CV/znak pokoju"[/QUOTE]Trochę tak, ale mam nadzieję, że nie okaże się takim palantem jak on

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie ta Magda to porażka- mam wrażenie, że bije od niej desperacją, od razu pyta, czy ktoś chce mieć dzieci...

Jakby była po 40 to jeszcze bym zrozumiała, a to młoda kobieta jest...

Ten koleś po czterdziestce to taki bakerant był... Masakra 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już w poprzednim odcinku powiedziała, że ona to chce już w tym roku ślub, za rok dzieci. Nic ja poprzedni związek chyba nie nauczył 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Tak średnio to wyglądało trochę

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
A mi to się podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
U nas taka bieda, że jak idę koło stawu, to kaczki rzucają jedzenie 🤦,

O panie, król sucharów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widać, że sam miał z tego ubaw, może taki był zamiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wybranka Maćka, ta nauczycielka to zachowywała się jak 16latka z tekstem " najważniejsze że na żywo mu się bardziej podobam niż na zdjęciu" 🥴
Coś z nią jest nie tak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam, że ona jest jakaś znajoma/rodzina Seweryna z poprzedniej edycji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88150514]Ci starsi rolnicy zawsze coś odwalają. Dramy trzeciego wieku innego typu niż młodzieńcze, ale ciekawe [/QUOTE]Najlepsze było jak pomylił kandydatki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Już pisałem tutaj o tym, że z nauczycielkami się lepiej nie wiązać. Ale chociaż ładna. Na jakiś romans to w sam raz.
Jak znajoma Seweryna, to możliwe, że już przetestowana przez niego.
Ania od Grześka też jest nauczycielką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lillianne_91 Pokaż wiadomość
Na stronie rolnika pojawiają się wizytówki, ponoć jednego z kandydatów rolniczki w programie wcale nie pokazano
Jednego na pewno nie pokazano. Nie wiem czy on nie był w niebieskiej koszuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 07:15   #1273
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mnie przy innym. Przy tym z tatuażem na torsie "na pewno będę wybrany". Zresztą, gej, nie gej, facet generalnie (jak dla mnie) zachowywał, jakby się z kimś założył, że tam przyjdzie i go wybiorą.
No dokładnie....taki niby fajny nas wydawal ale jak buzie otworzył...

Ogólnie odcinek fajny zabawny taki elegancki widać że kandydaci umieją rozmawiać napewno lepszy odcinek ni z z edycji 2019

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 07:31   #1274
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nie wiem, czy to kwestia montażu, ale te rozmowy są naprawdę drętwe. Stałe pytania.. Sztampowe.. "dlaczego wybrałaś mój list?" Panie.. Skoro wybrał, to zrób wszystko, żeby po rozmowie cię wybrał.
Fajnie w sumie wyszła rozmowa u Pawła z faworytką i u Dawida blondynka ze orlim nosem.
A co do Moniki, to wydaje mi się że jej w życiu zawsze się wszystko udawało, wszystko miała, oprócz tego męża i ślubu. I teraz chce udowodnić wszystkim i sobie, że ona jest taka świetna, że szybko znajdzie faceta i będzie miała to co chce. Ucierając nosa byłemu mężowi i sąsiadom wkoło.
To jest oczywiście moja teoria dziejowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 07:59   #1275
magdadr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

U mnie standardowo przy odcinku ze spotkaniem po raz pierwszy: oczy mnie bolą od oglądania stanu uzębienia kandydatek.
Dziewczyny zadbane: ubiór, włosy, make-up, natomiast w buzi porażka. Krzywe, żółte, przebarwione... Mam swiadomość, że częsciowo odpowiada za to słaba refundacja NFZ w obszarze oraz wysokie ceny usług prywatnych. Nie zmienia to jednak faktu, że już przy którejś tam edycji zauważam ten sam problem.
IMO dramat.
magdadr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 08:37   #1276
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez magdadr Pokaż wiadomość
U mnie standardowo przy odcinku ze spotkaniem po raz pierwszy: oczy mnie bolą od oglądania stanu uzębienia kandydatek.
Dziewczyny zadbane: ubiór, włosy, make-up, natomiast w buzi porażka. Krzywe, żółte, przebarwione... Mam swiadomość, że częsciowo odpowiada za to słaba refundacja NFZ w obszarze oraz wysokie ceny usług prywatnych. Nie zmienia to jednak faktu, że już przy którejś tam edycji zauważam ten sam problem.
IMO dramat.
O tak, też zwróciliśmy z mężem na to uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 08:47   #1277
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to kwestia montażu, ale te rozmowy są naprawdę drętwe. Stałe pytania.. Sztampowe.. "dlaczego wybrałaś mój list?" Panie.. Skoro wybrał, to zrób wszystko, żeby po rozmowie cię wybrał.
Fajnie w sumie wyszła rozmowa u Pawła z faworytką i u Dawida blondynka ze orlim nosem.
A co do Moniki, to wydaje mi się że jej w życiu zawsze się wszystko udawało, wszystko miała, oprócz tego męża i ślubu. I teraz chce udowodnić wszystkim i sobie, że ona jest taka świetna, że szybko znajdzie faceta i będzie miała to co chce. Ucierając nosa byłemu mężowi i sąsiadom wkoło.
To jest oczywiście moja teoria dziejowa

Ona powybierała tak porażkowych facetów, że brak słow.
Ten jej faworyt...serio ?
O podstarzałym żigolo sypiącym drętwymi komplementami nie wspomnę.
Chyba jednak tych dzieci i ślubu nie będzie za szybko.
W ogóle porażka, dziewczyna ma ledwo 26 lat i już ją tak jajniki cisną...
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 09:04   #1278
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No nie, Józef obłapywacz🥴
Masakra, już w pierwszym odcinku takie akcje odwala, potem będzie tylko gorzej :-/.

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88150465]Dawid to taki cwaniaczek dla mnie.[/QUOTE]
Dla mnie też. Ale może to być mylne, z Adrianem miałam podobne odczucia na początku, a okazał się całkiem poczciwy .

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ha ha, szatynka faktycznie, do tego dość pulchna. Tego nie było widać, gdy pokazywali ją najpierw do pasa tylko, gdy mówiła, że nie wiadomo co oznacza "szczupła" (chyba że coś pomyliłam i to nie ona mówiła).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 10:37   #1279
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Maciej to w ogóle nie powinien zapraszać innych kandydatek prócz Moniki. Będzie niby udawał, że pozostałe mają jakieś szanse, ale to ściema.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-21, 10:48   #1280
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 277
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Maciej to w ogóle nie powinien zapraszać innych kandydatek prócz Moniki. Będzie niby udawał, że pozostałe mają jakieś szanse, ale to ściema.
To tak jak u Rudego wtedy
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 11:18   #1281
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Nadrobiłam odcinek.
Magda - będzie gwiazdorzyć, irytować się zachowaniem swoich facetów i obrażać - już się cieszę Jej kandydaci wszyscy jak z księżyca, co jeden to gorszy. Najgorszy tani żigolo 44 lvl, najlepszy chyba marynarz Mateusz.
Obstawiam, że na gospodarkę weźmie Adama, Remigiusza i Piotra.
Maciek - ależ on jest cudny, słodziak taki i do tego niegłupi Tez myślę, że wybierze Monikę, a reszta będzie tłem. Szkoda, bo wszystkie jego dziewczyny na pewno się zaangażują.
Weźmie: Monikę, Ewelinę B. i Ilonę.
Dawid - u niego jakieś nieprzyjemnekandydatki, ale może to mylne wrażenie. Najstraszniejsza w tej edycji Martyna jest u niego własnie - bordowe brwi po schrzanionym permanentnym, krzywo ostrzyknięte usta, złe dobrane rzęsy, a zarozumiała że hoho. Montaż też swoje zrobił - randka z koszmaru, gdy skrzywiona czarnulka pyta hodowcę bydła, czy właściwie kocha zwierzęta, a on zaczyna gadać o uboju
Weźmie: Magdalenę (z orlim nosem), Kamilę i ostrzykniętą Martynę
Paweł - będzie neurotykiem skłonnym do fochów, zobaczycie Ma jedną świetną kandydatkę, Martę (krótka sukienka w kwiatki, luz w rozmowie, śliczna) i ona na bank przejdzie. Pozostałe dwie to oczywiście Sandra i może Anna Ż.
Józef - matko bosko, koszmarny rolnik ze strasznymi kandydatkami. Będzie seksistowsko i paskudnie, być moze to najgorszy dziadek ze wszystkich edycji. Weźmie najmłodsze panie, ale nie pamietam, w jakim są wieku. Jedna na pewno poniżej 60 (chyba Ewa z tapirem?)

Generalnie: fajnie i będzie jeszcze fajniej )

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-09-21 o 11:21
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 11:37   #1282
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

A moze Maciej zaprosi tylko tą nauczycielkę?
Oni mogą zaprosić najwięcej 3 dziewczyny, ale nie musza, mogą dwie jedną i moga zrezygnować jak jeden pan

Co do Józefa to trochę jednak przykre że rodzina się go wyrzekła za udział w programie, już pomijam zachowanie Józefa to jednak bardzo przykre że człowiek chce jeszcze byc szczęśliwy a rodzina ma takie podejscie do tego...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-09-21 o 11:38
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 11:51   #1283
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Maciej to w ogóle nie powinien zapraszać innych kandydatek prócz Moniki. Będzie niby udawał, że pozostałe mają jakieś szanse, ale to ściema.
To się może jeszcze odwrócić o 180 stopni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 12:34   #1284
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wybranka Maćka, ta nauczycielka to zachowywała się jak 16latka z tekstem " najważniejsze że na żywo mu się bardziej podobam niż na zdjęciu" 🥴
Coś z nią jest nie tak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On wszystkie te kandydatki miał IMO dziwne.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Tak patrzyłem po tych kandydatach i kandydatkach i miałem takie wrażenie, że:
A: desperaci i desperatki z ukrytymi trupami w szafie
B: ludzie z parciem na szkło
U Magdy byli sami tacy, jakieś teksty o dostaniu się do następnego etapu, że inni nie będą mieli czasu antenowego, że na pewno ich wybierze, OMG. Bardziej bym ich w jakimś Big Brotherze widziała.
A Magda ma widać że straszne parcie na ślub i dzieci, już teraz, a najlepiej na wczoraj. Jakieś nudne były te jej rozmowy, jakby nie miała niczego ciekawego do powiedzenia.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 12:34   #1285
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:28
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 12:46   #1286
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88151429]On wszystkie te kandydatki miał IMO dziwne.



U Magdy byli sami tacy, jakieś teksty o dostaniu się do następnego etapu, że inni nie będą mieli czasu antenowego, że na pewno ich wybierze, OMG. Bardziej bym ich w jakimś Big Brotherze widziała.
A Magda ma widać że straszne parcie na ślub i dzieci, już teraz, a najlepiej na wczoraj. Jakieś nudne były te jej rozmowy, jakby nie miała niczego ciekawego do powiedzenia.[/QUOTE]

Już wcześniej pisałem, że ona będzie chciała "Chadów", to dostała. Z jednej strony ma kilku gości z narcystycznym zaburzeniami, a z drugiej nudziarzy. Sama nie grzeszy ciekawą osobowością i stąd ta nuda. Widać u niej, że by chciała usidlić bawidamka pokroju tego 41 letniego, ale najlepiej żeby miał z 35 lat. Głupiutka jest, bo nie rozumie, że takie próby najczęściej się kończą samotnym rodzicielstwem.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 12:50   #1287
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez magdadr Pokaż wiadomość
U mnie standardowo przy odcinku ze spotkaniem po raz pierwszy: oczy mnie bolą od oglądania stanu uzębienia kandydatek.
Dziewczyny zadbane: ubiór, włosy, make-up, natomiast w buzi porażka. Krzywe, żółte, przebarwione... Mam swiadomość, że częsciowo odpowiada za to słaba refundacja NFZ w obszarze oraz wysokie ceny usług prywatnych. Nie zmienia to jednak faktu, że już przy którejś tam edycji zauważam ten sam problem.
IMO dramat.
Jezu tak samo sobie pomyślałam.
Laski odpicowane, czerwona szminka, doczepione rzęsy, a zęby porażka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 13:01   #1288
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mnie też uderzył stan uzębienia niektórych kobiet. Młode, ładne, dobrze ubrane, a jak się uśmiechają, to ble.
Skąd się w ogóle biorą takie brzydkie odbarwienia? Bo krzywy zgryz to można jeszcze wybaczyć.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 13:12   #1289
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Mnie też uderzył stan uzębienia niektórych kobiet. Młode, ładne, dobrze ubrane, a jak się uśmiechają, to ble.
Skąd się w ogóle biorą takie brzydkie odbarwienia? Bo krzywy zgryz to można jeszcze wybaczyć.
Pewnie wszyscy mówicie głównie o jednej dziewczynie z ciemnymi włosami i ciemną jedynką. Wyglądało to na martwego zęba, po leczeniu kanałowym. Można coś z tym fantem zrobić, ale to kosztuje. Teraz, po programie, jak zobaczyła się w tv, to pewnie zacznie zbierać $$$. Czasami w lustrze nie widać tego, co widzą inni na żywo, a w tv to już w ogóle wszystko wyolbrzymione i na cały ekran.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 13:14   #1290
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Mnie też uderzył stan uzębienia niektórych kobiet. Młode, ładne, dobrze ubrane, a jak się uśmiechają, to ble.
Skąd się w ogóle biorą takie brzydkie odbarwienia? Bo krzywy zgryz to można jeszcze wybaczyć.
Zęby ciemnieją po leczeniu kanałowym, i jedyne co z tym można zrobić ( w moim przypadku tak było) to tylko korony, a to kosztuje. Myślę ze zwyczajnie nie stać niektórych na to.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.