Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-22, 09:54   #2161
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Czesc dziewczyny! Prosze o dzidziusiowy pył, dużo zdrowego pyłu! Dzisiaj moja brzydsza połówka wraca do domu, według ovuview dzis jest "idealny dzien na poczęcie dziecka", według flo mamy jeszcze z 3 dni mierze sobie temp wiec dowiem sie za kilka dni ktora apka miala rację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 09:55   #2162
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę pod wrażeniem Twojego podejścia
Dziewczyny sypią dzidziusiowym pyłem to Ty syp na nas pyłem z pozytywnymi myślami w takim pyle też bym się chętnie unurzyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sypię sypię łapcieee
Powiem tak, swoje już się napłakałam, swoje już się nawkurzalam, i doszłam do wnioski że to sensu nie ma, wiadomo są taki chwile że gdzieś tam smutek nachodzi ale cóż, na wkręty różne najczęściej pomaga biel wizira np i od razu mija mi wszystko i czekam na nowy cykl i nowe starania ) ale są też gorsze dni, nie mam tam caly czas
A pozatym dopóki @ nie ma to też nic niewiadomo
Ale prawda jest taka, że co ma być to będzie, i na to już większego wpływu nie mam pozostało się tylko nie przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:11   #2163
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
szczerze? dokładnie tak
🤣
Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Prosze o dzidziusiowy pył, dużo zdrowego pyłu! Dzisiaj moja brzydsza połówka wraca do domu, według ovuview dzis jest "idealny dzien na poczęcie dziecka", według flo mamy jeszcze z 3 dni mierze sobie temp wiec dowiem sie za kilka dni ktora apka miala rację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!!!!!
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Sypię sypię łapcieee
Powiem tak, swoje już się napłakałam, swoje już się nawkurzalam, i doszłam do wnioski że to sensu nie ma, wiadomo są taki chwile że gdzieś tam smutek nachodzi ale cóż, na wkręty różne najczęściej pomaga biel wizira np i od razu mija mi wszystko i czekam na nowy cykl i nowe starania ) ale są też gorsze dni, nie mam tam caly czas
A pozatym dopóki @ nie ma to też nic niewiadomo
Ale prawda jest taka, że co ma być to będzie, i na to już większego wpływu nie mam pozostało się tylko nie przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaa, sama prawda. Tylko, że ten rozsądek jakoś odchodzi w tył i zamiast być spokojnym to człowiek wkręca sobie bog wie co, mimo że wie jak głupie i bezsensowne to jest. Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:19   #2164
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Słowa, że chłopcy są trudniejsi, są trochę krzywdzące Sama mam synka i jest tak cudownym, delikatnym, przytulaśnym skarbem że szok. Od urodzenia jest "bezproblemowy", a nieraz widzę małe diablice na placach zabaw Także to nie płeć determinuje skalę trudu wychowania No ale wiadomo, jeszcze jest mały, wiec pewnie kiedyś da popalić, ale które dziecko nie daje

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:44   #2165
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Mój mąż uparcie twierdzi, że chłopcy są łatwiejsi w obsłudze. I że "jak masz syn na, to pilnujesz syna, jak masz córkę, to pół miasta trzeba pilnować"
Ja się zawsze widziałam jako matka córek , ale w sumie jak później dorabiałam jako niania, to mi było łatwiej z chłopcami.
Tyle że dla dziewczyn dużo łatwiej by mi było z imionami, dla chłopców niewiele mi się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe mi bardziej chodziło, o obsługę niemowlaka u mnie w rodzinie same dziewczyny, i wiem jak takiemu maluchowi zmienić pampersa jak się cała "obesra", czy wykąpać prawidlowo, za to obsługa chłopaka... To mnie trochę stresuje bo doświadczenia zero
Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Obalam mit prawie brak dolegliwosci, niskie przyrosty bety (85%) i dziewczynka

U mnie wszystkie inne „wrozby” sie sprawdzily. Kalendarz chinski (ten z kalkulatora nie obrazka), rozne dziwne wrozenie z obraczki, linea negra, ksztalt brzucha ( to akurat wiedzialam przed ciaza, taka mam figure i wiedzialam ze sie rozleje na boki )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To u mnie brak dolegliwości i niska beta była na chłopaka a "zachcianki" miałam jak na dziewczyne i o dziwo od początku czułam ze bedzie chlopak, zanim poznaliśmy płeć to już zwracaliśmy się do niego per Mieszko no i Mieszko mieszkal w moim brzuchu.
Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Prosze o dzidziusiowy pył, dużo zdrowego pyłu! Dzisiaj moja brzydsza połówka wraca do domu, według ovuview dzis jest "idealny dzien na poczęcie dziecka", według flo mamy jeszcze z 3 dni mierze sobie temp wiec dowiem sie za kilka dni ktora apka miala rację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Sypię sypię łapcieee
Powiem tak, swoje już się napłakałam, swoje już się nawkurzalam, i doszłam do wnioski że to sensu nie ma, wiadomo są taki chwile że gdzieś tam smutek nachodzi ale cóż, na wkręty różne najczęściej pomaga biel wizira np i od razu mija mi wszystko i czekam na nowy cykl i nowe starania ) ale są też gorsze dni, nie mam tam caly czas
A pozatym dopóki @ nie ma to też nic niewiadomo
Ale prawda jest taka, że co ma być to będzie, i na to już większego wpływu nie mam pozostało się tylko nie przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt, będzie co ma być
Mam nadzieję, ze i ja dojrzeje do takiego mądrego podejścia w kwestii starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:05   #2166
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Hehe mi bardziej chodziło, o obsługę niemowlaka u mnie w rodzinie same dziewczyny, i wiem jak takiemu maluchowi zmienić pampersa jak się cała "obesra", czy wykąpać prawidlowo, za to obsługa chłopaka... To mnie trochę stresuje bo doświadczenia zero
A, to w tym zakresie nie widzę znaczącej różnicy
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:21   #2167
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Mi bratowa, jak się dowiedziala, że u nas ma być chłopak, powiedziała, że cieszy się, że ma same dziewczyny (3 córki), bo to już zna i wie jak się zająć, a z chłopakiem jest jednak inaczej coś tam mi kiedyś siostra tzta mówiła że z chłopakiem inaczej się siuraka czyści itp ale to takie moje subiektywne podejście do tematu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 11:49   #2168
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

U mnie tez jakiś spadek chęci. Nie wiem czy to kwestia tego, że to już 5 cykl. Biorąc pod uwagę, że gin mówił, że po 6 miesiącach starań mamy się zgłosić i wdrożyć jakieś kroki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:51   #2169
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
U mnie tez jakiś spadek chęci. Nie wiem czy to kwestia tego, że to już 5 cykl. Biorąc pod uwagę, że gin mówił, że po 6 miesiącach starań mamy się zgłosić i wdrożyć jakieś kroki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kroki te zależy jakie jak monitoring czy jakieś badania hormonów szersze to zawsze spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:14   #2170
awulaz
Raczkowanie
 
Avatar awulaz
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 267
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
MoszKa, nie wiem, zupełnie sobie tego nie wyobrażam. nigdy nie chciałam mieć córki... zawsze w wyobraźni widzę siebie z synem. jak myślę o córce to mi się ciepło robi
Ja też zawsze chciałam mieć syna i nie wyobrażałam sobie siebie z córką. W przeciągu jakiś 2 tygodni powinniśmy poznać płeć i od kilku dni chodzi za mną, że jednak chyba chciałabym córkę
Chociaż myślę, że będę się tak samo cieszyć z córki jak i syna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
awulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:18   #2171
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja marzę o synku, ale wiadomo przede wszystkim, żeby dziecko było zdrowe
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 12:31   #2172
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja bym chciała bliźniaki obojętnie jakiej płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:48   #2173
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
U mnie tez jakiś spadek chęci. Nie wiem czy to kwestia tego, że to już 5 cykl. Biorąc pod uwagę, że gin mówił, że po 6 miesiącach starań mamy się zgłosić i wdrożyć jakieś kroki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dlatego ja się już zapisałam do gina, akurat będę przed owu w 7 cyklu starań. Teraz mam 6sty. I jakoś nie mam nadziei. Tak czuję wewnętrznie, że u nas bez pomocy się nie obejdzie. Ale badania zrobię żeby szybko ogarnąć temat Chciałabym od razu monitoring zrobić, bo podejrzewam brak owu. Sama nie wiem dlaczego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:58   #2174
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Przykro mi najgorzej, że nie wiadomo co się dzieje. Może lekarz zleci bardziej szczegółowe badania i tam coś wyjdzie. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie najgorzej, że cały czas było dobrze, na usg wszystko ok, a @ nie ma Niech chociaż przyjdzie przed tą wizytą w poradni niepłodności


Ja najbardziej bym chciała parkę. Chociaż też jestem przerażona obsługą chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 13:51   #2175
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała bliźniaki obojętnie jakiej płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 14:07   #2176
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Właśnie najgorzej, że cały czas było dobrze, na usg wszystko ok, a @ nie ma Niech chociaż przyjdzie przed tą wizytą w poradni niepłodności


Ja najbardziej bym chciała parkę. Chociaż też jestem przerażona obsługą chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że łatwo się mówi, ale nie martw się na zapas Może to tylko z hormonalne coś nie tak i lek szybko zadziała. Ale na pewno trzeba znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy. Mam nadzieję, że w poradni Ci pomogą

Ja w sumie zawsze chciałam parkę i broń Boże blizniaki, ale że punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenia, to teraz przyjelabym wszystko byleby zajść w ciążę i żeby dziecko/dzieci były zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 14:43   #2177
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny powiedzcie mi czy można mieć objawy przed implantacja? Ja się od dwóch-trzech dni czuję...dziwnie. Mdli mnie, odbija mi się, kluje mnie w podbrzuszu, mam sporo śluzu. Dzisiaj jestem 10/11 dni po owu (według dwóch apek, każda inaczej policzyła) i dostałam dzisiaj takiego delikatnego różowego plamienia. Do okresu jeszcze kawałek, powinien być sobota/niedziela, ja mam cykle 28-29 dni, praktycznie nigdy inaczej. Pasowałoby mi do implantacji, ale skąd w takim razie te dolegliwości z wczoraj i przedwczoraj?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 15:39   #2178
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hmm a może to po prostu jakaś infekcja? Delikatne zatrucie? Często jest tak, że kobiety bardzo chcą być w ciąży i mają mnóstwo objawów Zrób test po weekendzie jeśli nie dostaniesz miesiączki. Co do różowych plamień, ja takie miałam, w ciąży biochemicznej.. potem zmieniły kolor na brązowy i dostałam okres. Może też być tak, że owulacja Ci się przesunęła albo w ogóle jej nie było, czasem te aplikacje się mylą.
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 15:58   #2179
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Hmm a może to po prostu jakaś infekcja? Delikatne zatrucie? Często jest tak, że kobiety bardzo chcą być w ciąży i mają mnóstwo objawów Zrób test po weekendzie jeśli nie dostaniesz miesiączki. Co do różowych plamień, ja takie miałam, w ciąży biochemicznej.. potem zmieniły kolor na brązowy i dostałam okres. Może też być tak, że owulacja Ci się przesunęła albo w ogóle jej nie było, czasem te aplikacje się mylą.
Akurat co do owu to raczej jestem pewna terminu bo u mnie ten skok temp jest bardzo wyraźny, książkowy bym wręcz powiedziała. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 08:06   #2180
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez safie Pokaż wiadomość
U mnie tez jakiś spadek chęci. Nie wiem czy to kwestia tego, że to już 5 cykl. Biorąc pod uwagę, że gin mówił, że po 6 miesiącach starań mamy się zgłosić i wdrożyć jakieś kroki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie niby 3 cykl, a jakoś tak źle. Może dlatego, że oficjalnie 3 cykl starań, ale tak w rzeczywistości już ponad rok, i mimo że to było tak luźno to jednak co miesiąc łudziła się, że @ nie przyjdzie. Nasza wizyta Za tydzień . Tak się boję, że albo mojego nie puszcza z pracy, albo coś źle wyjdzie, albo nic nie wyjdzie albo odwolaja. Ufff swoim zwyczajem już mam stresa
Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała bliźniaki obojętnie jakiej płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jeny. Ja jestem przerażona, że mogłoby dojść do leczenia hormonalnego i trafia się bliźniaki oczywiście będę się cieszyć cokolwiek by nie było, tylko żeby było, aczkolwiek przeraża mnie ta wizja
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy można mieć objawy przed implantacja? Ja się od dwóch-trzech dni czuję...dziwnie. Mdli mnie, odbija mi się, kluje mnie w podbrzuszu, mam sporo śluzu. Dzisiaj jestem 10/11 dni po owu (według dwóch apek, każda inaczej policzyła) i dostałam dzisiaj takiego delikatnego różowego plamienia. Do okresu jeszcze kawałek, powinien być sobota/niedziela, ja mam cykle 28-29 dni, praktycznie nigdy inaczej. Pasowałoby mi do implantacji, ale skąd w takim razie te dolegliwości z wczoraj i przedwczoraj?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Do soboty wiele nie zostało, poczekaj i zrób test, trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:17   #2181
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Właśnie najgorzej, że cały czas było dobrze, na usg wszystko ok, a @ nie ma Niech chociaż przyjdzie przed tą wizytą w poradni niepłodności


Ja najbardziej bym chciała parkę. Chociaż też jestem przerażona obsługą chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
E tam, chłopak to nic strasznego te siusiaki wcale nie są skomplikowane .
Ja w pierwszym trymestrze zarlam pomarańcze jak opętana. Poza tym przeszlam ciąże dość lekko, Żadnych wymiotow, żylaków nie było, rozstępów też nie....
Mam jednak ssanie na dziewczynke teraz..
Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paulownia
Czas edycji: 2020-09-23 o 08:55
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:25   #2182
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hejo. Ktoś dziś testuje?

Ja zdycham. Właśnie próbuję wcisnąć bułkę z serem żółtym...
Nie wiem jak ja mam pracować
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:37   #2183
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Hejo. Ktoś dziś testuje?

Ja zdycham. Właśnie próbuję wcisnąć bułkę z serem żółtym...
Nie wiem jak ja mam pracować
Ktoś w pracy wie? Jedzenie na siłę napewno nie jest dobre, z drugiej strony jeść musisz. Może jakaś herbata pomoże? Może mięta czy coś tedy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:50   #2184
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Hejo. Ktoś dziś testuje?

Ja zdycham. Właśnie próbuję wcisnąć bułkę z serem żółtym...
Nie wiem jak ja mam pracować
Współczuję Ale pomyśl, że jeszcze troszkę i będziesz w drugim trymestrze i wtedy w większości przypadków wszystko mija. Ja tak chcę być w ciąży, że sobie obiecałam, że nawet jak będę mieć mdłości nie będę stękać i jęczeć!!!

Jakoś znów nie mam nadziei na ten cykl mimo snu o pływaniu w dzidziusiowym pyle i czekam jak na szpilkach na wizytę u gina i badania. Zacznę diagnostykę to może w końcu coś ruszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:51   #2185
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Kruszyna, trochę pomagają kwaśne soki. Jak zjadłam tę bułkę to lepiej jest, głód potęguje mdłości, ale wmusić coś ciężko.
Nikt nie wie, nie chcę mówić jeszcze. Na szczęście pracuję z domu, a konkretniej spod kołdry, więc wytrzymam...

Sherlook, też tak sobie powtarzałam, że wszystko zniosę, ale nawet oddychanie mnie męczy jestem wdzięczna i nadal mnie wzrusza cud życia, ale muszę sobie pojęczeć

Edytowane przez _littleone
Czas edycji: 2020-09-23 o 08:53
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:55   #2186
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Kruszyna, trochę pomagają kwaśne soki. Jak zjadłam tę bułkę to lepiej jest, głód potęguje mdłości, ale wmusić coś ciężko.
Nikt nie wie, nie chcę mówić jeszcze. Na szczęście pracuję z domu, a konkretniej spod kołdry, więc wytrzymam...

Sherlook, też tak sobie powtarzałam, że wszystko zniosę, ale nawet oddychanie mnie męczy jestem wdzięczna i nadal mnie wzrusza cud życia, ale muszę sobie pojęczeć
Może spróbuj położyć sobie coś do jedzonka przy łóżku i zanim jeszcze wstaniesz zjeść. Słyszałam, że to pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:56   #2187
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Hejo. Ktoś dziś testuje?

Ja zdycham. Właśnie próbuję wcisnąć bułkę z serem żółtym...
Nie wiem jak ja mam pracować
Herbata imbirowa. Przetrwalam dzięki niej 1 trymestr, cudem jakims.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:58   #2188
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Herbata imbirowa. Przetrwalam dzięki niej 1 trymestr, cudem jakims.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wlasnie mialam pisac o tym imbirze. Mi zawsze pomagala herbatka z miętą na apetyt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 09:15   #2189
awulaz
Raczkowanie
 
Avatar awulaz
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 267
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Kruszyna, trochę pomagają kwaśne soki. Jak zjadłam tę bułkę to lepiej jest, głód potęguje mdłości, ale wmusić coś ciężko.
Nikt nie wie, nie chcę mówić jeszcze. Na szczęście pracuję z domu, a konkretniej spod kołdry, więc wytrzymam...

Sherlook, też tak sobie powtarzałam, że wszystko zniosę, ale nawet oddychanie mnie męczy jestem wdzięczna i nadal mnie wzrusza cud życia, ale muszę sobie pojęczeć
Mam dokładnie takie same odczucia Zawsze chciałam mieć 2/3 dzieci, a teraz powtarzam mężowi, że to pierwsze i ostatnie, że ja się do ciąży nie nadaję Niby nie mam jakiś bardzo uciążliwych objawów (mdłości już minęły, została paskudna senność i wzdęcia), ale psychicznie te ostatnie tygodnie są dla mnie mega ciężkie. Strasznie się martwię, czuję się w takim zawieszeniu...niby jestem w ciąży, a nie potrafię się cieszyć, bo wiem, że wszystko jeszcze może się zdarzyć Odliczam czas do drugiego trymestru, chociaż pewnie tylko mi się wydaje, że przestanę się wtedy martwić 🤷
Jutro mam USG prenatalne i zobaczę dzidzię po 4 tyg. Czekam jak na szpilkach czy na pewno dalej tam jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
awulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 09:30   #2190
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

hejoo

ja dziś obudzilam sie z temperatura rowne 37 iii postanowilam, że dobra, robie te testy, wiem że nie powinnam, ale jednak jestem antycierpliwa. termin @ mam na sobote/niedziele, dziś 26dc.

ja nie wiem, tam jest blada kreska.

niebieski o czulosci 10, rozowy 20.


sprawdzalam wynik razem z mezem ale rozwalil mnie, bo jego pierwsza reakcja byla panika że nie rozumie wyniku i pytanie ALE CO TO ZNACZY SCHWANGER


także probuje sie nie napalać, wiem że jeszcze wcześnie.. już same te kreski dały mi jednak nadzieje, że mimo tych poprzednich cykli bezowulacyjnych coś sie tam poprawiło (biorę Ovarin, moj stosunek LH do FSH to było 1.7).

właśnie patrzę, że na tym zdjęciu chyba tej kreski nie widać -.- postaram się wrzucić lepsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16008495696643310881963814629038.jpg (69,4 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez Aliczee
Czas edycji: 2020-09-23 o 09:34
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.