Love Island Polska - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-24, 16:36   #811
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

A ja mam problem z tą nową jak weszła w tych skrzydłach to wyglądała wg mnie ekstra, ale później jak dla mnie trochę czar prysł, coś mi w jej twarzy nie pasuje, nie wiem czy to ten uśmiech a'la Joker czy co
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 16:41   #812
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Uff nadrobiłam odcinki. Nowa dziewczyna bardzo ładna, chyba najładniejsza uczestniczka z dwóch edycji LI. Niestety ta od disco polo w ogole mi się nie podoba ma taką jakoś płaską twarz nie wiem jak to ująć, już w ex na plaży z czarnymi włosami wyglądała lepiej i bez tylu przeróbek.
Oliwka lubi kilka srok za ogoń trzymać widać że schlebia jej adoracja dwóch facetów a może i trzech(Kamil), mówi że ona taka dojrzała a wg mnie zachowuje się jak dzieciak. Szkoda mi Igora bo raczej po programie nie zbudują niczego stabilnego zresztą on mieszka w UK. Kamil jakiś śliski typ wiecznie snujący się po willi bez życia nic tam nie wniósł plus te jego wywody. U Rafałów nuda... wieczne rozmowy na temat związku po programie i oczekiwanie poważnych deklaracji po 3 tygodniach znajomości, Oli się chyba programy pomyliły. Najbardziej lubie Dominika i Julie na początku myślalam ze ona udaje ale chyba faktycznie coś do niego czuje. Z Miką bym się nie dogadała nie lubię facetów którzy uwżają że miejsce kobiety jest w domu przy garach i dzieciach(a na takiego się kreuje) widać zresztą że musi być po jego myśli.
Wczorajsza zabawa żenująca, nie wiem kto im to wymyśla najlepiej wg mnie zatańczyła Ola no i Alicja, widać kogo Oliwia darzy uczuciem nie wiem po co dawała nadzieje Mikołajowi.
Oliwka ma ból dupy że ta nowa weszła i od rana z Igorem siedziala, ciekawe kogo wybierze Alicja Kamila czy Mundka.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 17:28   #813
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Takie oto foto znalazłam, więc nowa nie do końca taka naturalna jak dla mnie nadal pod względem urody na podium są Oliwia, Julia i Ola, zaraz potem Alicja.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...e1&oe=5F92D611
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 17:31   #814
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Takie oto foto znalazłam, więc nowa nie do końca taka naturalna jak dla mnie nadal pod względem urody na podium są Oliwia, Julia i Ola, zaraz potem Alicja.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...e1&oe=5F92D611
Jestes pewna że to ta sama osoba? Bo wg mnie dwie różne. Jeżeli ta sama to które jest po poprawkach?
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 17:48   #815
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Jestes pewna że to ta sama osoba? Bo wg mnie dwie różne. Jeżeli ta sama to które jest po poprawkach?
Po lewej zdjęcie z czasów castingu do Top Model o ile dobrze kojarzę. Po prawej zrobiony nos
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 19:13   #816
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Nos akurat wyszedł jej na plus.

Nadal wygląda mimo wszystko bardzo naturalnie i smacznie, ma takie delikatne rysy. Dla mnie teraz jest najładniejsza, za nią Olka a potem Oliwia.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 20:35   #817
veldri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Love Island Polska

Nowa piękna, ale w Top Model nie była taką petardą, bardzo się wyrobiła. Nos zrobiony i włosy przedłużone.
veldri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 21:01   #818
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ja to myslalam,ze ona go zlamala w pol a Igor az powiedzial 'ala'
mnie zabolało jak na to patrzyłam, nie zdziwiłabym się jakby tam ,,ała'' powiedział
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 21:20   #819
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Tak już na spokojnie jak na nią patrzę to oczywiście bardzo dobrze ze śliczna dziewczyna, top 3 na wyspie zdecydowanie, ale nie jest AŻ tak olśniewająca jak początkowo mi się wydawało, w tym stroju aniołka włosy to zdecydowanie jej największy atut, takie długie i gęste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 21:35   #820
veldri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Tak już na spokojnie jak na nią patrzę to oczywiście bardzo dobrze ze śliczna dziewczyna, top 3 na wyspie zdecydowanie, ale nie jest AŻ tak olśniewająca jak początkowo mi się wydawało, w tym stroju aniołka włosy to zdecydowanie jej największy atut, takie długie i gęste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Włosy nie jej
veldri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 21:58   #821
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ooo, właśnie teraz zobaczyłam wyżej, że włosy ma przedłużone. Ale tak czy inaczej, to wygadają naprawdę bardzo dobrze, ja bym się nie zorientowała, że to doczepy. Zazwyczaj dziewczynom je widać (np. w hotelu paradise w 1 sezonie to była tragedia), a tu fajnie zrobione. W ogóle a tym HP takie rozczochrańce, włosy dziewczyny mają jak stare miotły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 22:40   #822
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ooo, właśnie teraz zobaczyłam wyżej, że włosy ma przedłużone. Ale tak czy inaczej, to wygadają naprawdę bardzo dobrze, ja bym się nie zorientowała, że to doczepy. Zazwyczaj dziewczynom je widać (np. w hotelu paradise w 1 sezonie to była tragedia), a tu fajnie zrobione. W ogóle a tym HP takie rozczochrańce, włosy dziewczyny mają jak stare miotły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo tam taka wilgotność powietrza, że nie radzą sobie z ogarnianiem Włosów. Jak ktoś ma podatne to przerabane.
Dziewczyny z tamtej edycji już o tym mówiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

No ale ogólnie jeśli chodzi o osoby z HP A osoby z LI to niebo A ziemia, na korzyść dla islandersow oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 23:08   #823
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Ja tak mialam z włosami na Majorce, tragedia, nawet gładko związane się puszyły Dobrze, że nikt mnie tam nie kręcił i nie wrzucał do tv.

Nowa Magda niby ładna, ale tak triche bezpłciową z tej swojej urody i ten jej uśmiech na dłuższą metę mnie drażni. Za to rozpacz Oliwki mnie bawi, karma is a bitch. Ona to sobie mogła eksperymentować i testować, ale Igor już nie ma prawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 23:48   #824
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ale mi żal Kornelki, o co w ogóle chodzi Mice, było fajnie, fajnie i nagle koniec? Omg...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Ale Olka żenująca, widać, że ona się szykuje do finału, do wygrania i jeszcze do Tańca z gwiazdami mam nadzieję, że odpadnie szybciej i tzg obejrzy tylko w telewizji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Ta Magda nie wydaje się być fajna z charakteru, jakoś nie potrafi poprowadzić rozmowy z żadnym chłopakiem (chyba najbardziej wpadł w oko jej Igor, jeszcze z nim najlepiej wypada rozmowa, ale to może dlatego, że Igor jest taki fajny), nic ciekawego jeszcze nie powiedziala. Z charakteru o wiele fajniejsza od niej wydaje się choćby Niki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 23:49   #825
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Widać Ola jest pewna finału, tego że wygra i jeszcze będzie a tańcu z gwiazdami już oficjalnie wiadomo że raczej przyszła po fejm. Korneli mi jest strasznie żal az płakała biedna przez Mike(widać ta od DP zawróciła mu w głowie to sie szybko pożeganał bo jednak znów coś mu nie pasowało).
Nowa Madzia to miała ekstra wejście teraz troche urok prysł ale trzeba przyznac że jest bardzo ładna. Obstawiam ze dziewczyna od DP wybierze Mike a Magda Igora.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 06:34   #826
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Co prawda, to prawda, Nicki osobowościowo ciekawsza od Magdy. Rozwaliła mnie rozmowa Magdy z Mundkiem - Fajnie. No, Fajnie🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 07:08   #827
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Tylko mnie ta Ola tak drażni? Oj kiepsko mi się na nich patrzy, nie chciałabym żeby wygrali..

Oliwka masakra, szkoda że nie widziała problemu jak ona chciała poznawac Mikołaja. Igor jest mega fajny

Też mi szkoda Kornelki. Mi Mika od razu nie przypadł go gustu, on sam nie wie czego chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 07:59   #828
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tylko mnie ta Ola tak drażni? Oj kiepsko mi się na nich patrzy, nie chciałabym żeby wygrali..

Oliwka masakra, szkoda że nie widziała problemu jak ona chciała poznawac Mikołaja. Igor jest mega fajny

Też mi szkoda Kornelki. Mi Mika od razu nie przypadł go gustu, on sam nie wie czego chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko Ciebie i ja nie wierzę, że wygrają... Myślę, że teraz główną parą do zwycięstwa jest Julka i Dominik.
W ogóle jak Olka kwestionowała zakochiwanie się Julki ... bo ona używa słowa, że się zabujała a nie, że zakochała zaraz co to za różnica jak chodzi o to samo. Zresztą jestem prawie, że pewna, że nie raz przed kamerą mówiła o tym, że się zakochuje w Rafale.
Co do Oliwki mam takie samo zdanie, jest to dzieciak, który nie dorósł do poważnego związku i jak zaczął jej się grunt pod nogami palić to nagle zmiana frontu - jakby jakiś facet jej się podobał to ona od razu by powiedziała, że nie ma szans, bo ma uczucia do Igora. Tiaaa... a z Mikołajem to co to niby było. Mam nadzieję, że Igor ją kopnie i po zajawce wygląda, że jest na to szansa.
A na widok płaczącej Kornelki mi serce pękało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 08:44   #829
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Wink Dot.: Love Island Polska

Ile Olka ma lat? Wiecie coś na temat tego że kto wygra LI automatycznie występuje później w TzG?
Mi szkoda Kornelii jeszcze jak Mika z nią rozmawiał to się pytała czy coś źle zrobiła itd. Widać że ktoś inny mu się podoba. Ja coraz bardziej lubie Igora wg mnie jest najsympatyczniejszym uczestnikiem tylko nie wiem czy teraz na Oliwce chce się odegrac, czy może sam wie że związek z nią nie będzie dobry. On chyba wybierze Magde.
Kamil jak zaniemówił nie wiem czy to bariera językowa czy on taki wstydniś przy dziewczynkach które mu się bardzo podobają(z Alicją tak nie miał).
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 09:22   #830
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Też się wciągnęłam w LI
Z chłopaków największą sympatią darzyłam Mikołaja i Mikę ale ten ostatni bardzo przyminusował wczoraj. Bardzo szkoda Kornelii bo widać że dziewczyna jest wartościowa, ma coś do powiedzenia, pasję w której się realizuje - nie każdy facet może to udźwignąć - wydaje mi się że Mika się przestraszył tego jak bardzo ich życia się różnią i wolał się wycofać niż zaangażować bardziej ( a raczej kieruje się rozumem)
Igor mimo młodego wieku ogarnięty - dużo myśli - z każdym ma dobry kontakt i potrafi porozmawiać - z tą Oliwką to bezsensowna drama wyszła, nic dziwnego że te akcje z trójkątem mu nie pasowały nawet jeśli robił dobrą minę do złej gry. Nie uchybiając Oliwce to jeszcze dziecinna jest, zabawa czyimiś uczuciami odbija się teraz na niej.

Magda - przepiękna dziewczyna - ale czy ma coś więcej do powiedzenia czy tak mało pokazują? Jej szeroki uśmiech w połączeniu z przenikliwymi oczami - gęsia skórka murowana Jest trochę odpowiednikiem Kamila w programie.

Moim zdaniem Kamil z tym jego unikaniem kontaktu, unikaniem dłuższego patrzenia drugiej osobie w oczy, nienawiązywaniem bliższych relacji, brakiem emocji na twarzy ( uśmiech itp.) ma albo ZA albo coś podobnego. Widać że ma pewne zachowania wypracowane ale nie naturalne do końca. Oczywiście to tylko moje własne przeczucie na podstawie doświadczeń mogę się mylić.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 09:23   #831
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Olka kwestionowała zakochanie się Julki, bo ona sama nic do Rafała nie czuje, tylko jedzie na jego plecach do finału. Jak powiedziała, po tym jak "zostsli oficjalnie parą", że teraz już się niczego to nie obawia to ja to odebrałam tak, że w końcu wjechała na autostradę do finału i żadna dziewczyna już jej nie wyeliminuje

Mika jakiś posrany, a tak go lubiłam na początku! Myślałam, że wszedł do programu po prawidzwe uczucie, trafił na fajną, szczerą dziewczynę, która naprawdę coś do niego poczuła to ją odrzucił, z Alicją też coś było nie tak. On chyba gustuje w takich dziewczynach jak Niki, gorących młodych duperach, ale nic mu z nimi nie wychodzi, bo ma strasznie zaborczy charakter. Pamiętacie, jak mówił, że dziewczyna nie może się wyzywajaco ubierać itp? Ale na rozebrane babki, jak tam im tańczyły, to patrzył śmiało :/ nie powiem więcej, bo nie wiem, czy można tu poruszać kwestie religijne i kulturowe, ale dla mnie jest skreślony.

Kamilowi chyba po prostu gadka się z nią nie klei, bariera językowa nie ma tu nic do rzeczy, z Alicją mu nie przeszkadzała, bo Alicja ma fajny charakter i można z nią pogadać o wszystkim, a tamta tylko "no, ok, fajnie" polecial na wygląd, a teraz dopiero ogarnia, że jak charakter się zgadza to nic z tego nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 09:54   #832
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Co prawda, to prawda, ta Magda nie jest jakiś specjalnie wygadana, już, Nicki sympatyczniejsza się wydaje.

A Igorowi się nie dziwię, bo Oliwia to taka dramat queen, coś się zawsze musi wokół niej dziac i to może zmęczyć na dłuższą metę każdego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 09:58   #833
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Olka kwestionowała zakochanie się Julki, bo ona sama nic do Rafała nie czuje, tylko jedzie na jego plecach do finału. Jak powiedziała, po tym jak "zostsli oficjalnie parą", że teraz już się niczego to nie obawia to ja to odebrałam tak, że w końcu wjechała na autostradę do finału i żadna dziewczyna już jej nie wyeliminuje

Mika jakiś posrany, a tak go lubiłam na początku! Myślałam, że wszedł do programu po prawidzwe uczucie, trafił na fajną, szczerą dziewczynę, która naprawdę coś do niego poczuła to ją odrzucił, z Alicją też coś było nie tak. On chyba gustuje w takich dziewczynach jak Niki, gorących młodych duperach, ale nic mu z nimi nie wychodzi, bo ma strasznie zaborczy charakter. Pamiętacie, jak mówił, że dziewczyna nie może się wyzywajaco ubierać itp? Ale na rozebrane babki, jak tam im tańczyły, to patrzył śmiało :/ nie powiem więcej, bo nie wiem, czy można tu poruszać kwestie religijne i kulturowe, ale dla mnie jest skreślony.

Kamilowi chyba po prostu gadka się z nią nie klei, bariera językowa nie ma tu nic do rzeczy, z Alicją mu nie przeszkadzała, bo Alicja ma fajny charakter i można z nią pogadać o wszystkim, a tamta tylko "no, ok, fajnie" polecial na wygląd, a teraz dopiero ogarnia, że jak charakter się zgadza to nic z tego nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olka pewnie myśli że zabujanie się jesr nieadekwatne do zakochania się i że tak ujmę bardziej delikatne od słowa zakochanie się, a wg mnie to to samo i ja słowa 'zabujanie się' używałam jako nastolatka. Jest pewna ze dojdzie do finału bo teraz kto by nie wszedl to nikt nie wejdzie pomiedzy Rafałem a Olką bo kazdy wie ze oni są razem od początku.
Już pisałam że z Miką bym się nie dogadała, nie pasuje mi jego podejście do kobiet i jak coś jest nie po jego myśli i tak jak on chce to zawsze dziewczyna jest winna i to coś z nią nie tak. Najpierw Alicja teraz Kornelia pozniej będzie Niki. Już niedługo nie zostanie mu żadna dziewczyna do wyboru i wróci do Polski.
Widac ze Kamilowi czasami ciężko sie wyslowić po polsku i nie wie jak coś powiedzieć a Alicja jest taka że pogada i o pogodzie i umie angielski, a Madzie trzeba ciągnąć za język żeby coś powiedziala bo sama z siebie to nie bardzo. Wiadomo że poleciał na wygląd tak jak Mundek czy Igor.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 10:01   #834
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Oliwka lubi być adorowana, poczuła wiatr w tyłku jak zabiegał o nią Igor, Mikołaj i jeszcze Kamil (wodziła za nos Igora, z Mikołaja to w ogóle zrobiła głupka, cały czas robiła maślane oczy do Kamila). W ogóle jak ona traktowała tego Igora, sama mówiła, że jest nudny, dziecinny, darła się do niego i myślała, że cały czas będzie za nią biegał, a teraz jak zobaczyła, że weszła nowa i jest zainteresowana Igorem to płacze, jakie to niby wielkie uczucie ich łączyło przecież od początku to Igor za nią biegał, a ona tylko księżniczkowała. Dobrze, że on w końcu ogarnął, że to nie jest szczere i nagle pojawiło się uczucie ze strony Oliwki, jak poczuła zagrożenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 10:57   #835
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

nie ogladałam wczoraj, o ktorej to sie w końcu zaczęło?

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Mika jakiś posrany, a tak go lubiłam na początku! Myślałam, że wszedł do programu po prawidzwe uczucie, trafił na fajną, szczerą dziewczynę, która naprawdę coś do niego poczuła to ją odrzucił, z Alicją też coś było nie tak. On chyba gustuje w takich dziewczynach jak Niki, gorących młodych duperach, ale nic mu z nimi nie wychodzi, bo ma strasznie zaborczy charakter. Pamiętacie, jak mówił, że dziewczyna nie może się wyzywajaco ubierać itp? Ale na rozebrane babki, jak tam im tańczyły, to patrzył śmiało :/ nie powiem więcej, bo nie wiem, czy można tu poruszać kwestie religijne i kulturowe, ale dla mnie jest skreślony.

Kamilowi chyba po prostu gadka się z nią nie klei, bariera językowa nie ma tu nic do rzeczy, z Alicją mu nie przeszkadzała, bo Alicja ma fajny charakter i można z nią pogadać o wszystkim, a tamta tylko "no, ok, fajnie" polecial na wygląd, a teraz dopiero ogarnia, że jak charakter się zgadza to nic z tego nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie pamiętam tego, jak Mika mówil cos o ubiorze, za to cos mi sie kojarzy, ze wspominał, że rozpadł mu sie związek przez zazdrośc.
Ale pasuje mi to do jego aury.
a i to jego Alicja porzuciła - tak w zachowaniu, on chyba troche żałował i coś tam gadał, ze a może jeszcze się sparują...?
ej- a to parowanie to jest zawsze w piątki czy w niedziele?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 11:22   #836
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Ile Olka ma lat?
Ona ma 24 lata.


Magda rzeczywiście mało mówi. Ciągle tylko ,,aha'', ,,fajnie''.. chyba, że się rozkręci. Jest prześliczna, ale wygląd to nie wszystko.

Igor jest bardzo sympatyczny. Oliwia okropnie go potraktowała, wciągając w to wszystko Mikołaja, który chyba szczerymi uczuciami do Niej podszedł. Jak się chce mieć wszystko to się nie ma nic, niestety.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 13:26   #837
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Love Island Polska

Ja bym chciała aby nowa wybrała Igora w sumie to najlepiej im się gadka kleiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 18:29   #838
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

Obejrzałam wczorajszy odcinek.

Surykatki haha komentarz udany

Przy ostatniej rozmowie Magdy aż się zdziwiłam, ze potrafi powiedzieć pełne zdanie ona nawet na tej kanapie tak jednowyrazowo odpowiadała. Aż mi się skojarzyło ze stereotypowymi kandydatkami na Miss Polonię, które odpowiadają na pytania jury w "teście na inteligencję" (zwykle trochę bez składu, no ale u nich to ogromny stres i występ na scenie) = nieważne co mówisz byle byś się uśmiechała

Strzelam,ze wybierze Mundka. To Alicja wtedy Mikołaja? I znowu nic nie będzie można zrozumieć z jego gadek? ( czemu do jego słów nie ma napisów?! )

Bo ten montaż scenek Igora z Oliwią mi pachnie takim podkreceniem napięcia w scenariuszu ( no z modą na sukces mi się skojarzyło )

Tak poza tym to ja się z Olą zgadzam w kwestii tego "zabujania" z tym że ja bym użyła słowa zauroczenie, bo to wg mnie jest ten pierwszy etap zapoznawania się . I po tych 3-4 tygodniach w niematerialnych warunkach poznawania się to bym była ostrozna z wyznaniami nawet takimi, że się zakochałam.

Kornelii szkoda, ale ona taka miła ładna dziewczyna, trochę bez ikry i trochę za bardzo "na tacy" się chyba podala.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 18:48   #839
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ej, kto teraz odpada, babka czy facet? Ich nie jest po równo? 7 babek i 7 facetów, wychodzi na to, że każdy będzie miał parę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-09-25 o 18:49
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 19:41   #840
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Właśnie mi się wyświetliła Magda na Yt ma kanał
Myślę że Igor ma największe szanse u niej, chyba dlatego nie podtrzymywała rozmowy z Mundkiem
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.