Singielki 25+ cz. XV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-12, 18:34   #631
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dagunia tylko z tymi górami to wydaje mi się, że niektorzy trochę na wyrost piszą o byciu miłośnikiem, tak jakby te nasze tereny zobowiązywały

Super, że tak fajnie się układa Tobie ta relacja, brzmi bardzo fajnie, zdrowo i normalnie trzymam kciuki mocno, tak jak i za Pandorę! A zdradzisz, co to za grupa dla singli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sumie też tak może być. Macie blisko
A grupa taka zwykła. Wyślę Ci na fb, bo są w każdym większym mieście
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 19:12   #632
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88200496]ja tak samo sie staram chodzilo mi o to, ze ktos moze jezdzic i co tydzien, ale przy tym byc takim typowym januszem w kurorcie w egipcie.

Mnie interesuje to, co taka osoba z podróży wynosi [/QUOTE]

A no tak, to też jest ważne. Tak samo czy ktoś musi mieć luksusowy hotel czy ważniejsze jest dla niego, żeby coś zobaczyć. Miałam koleżankę, która chciała mieć osobny pokój w dobrym hotelu. W takich warunkach to mnie też byłoby stać na wakacje tylko raz w roku. A ja wolę biedniej, ale częściej. Wynająć samochód i zobaczyć wszystko co się da.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 20:05   #633
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Przytul high five

Chociaz przyznam,ze z wiekiem to coraz bardziej cenie sobie wiekszy luksus
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 20:08   #634
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

A ja się coraz mniej "brzydzę" brzydkich hoteli. xD Ale trudno znaleźć kogoś kto ma takie samo podejście.

Lolek kilka razy sugerowałeś bycie "dobrym chłopakiem". Ciekawa jestem co masz na myśli, że tak to podkreślasz. Jakoś mam złe skojarzenia z facetami, którzy tak o sobie mówią.

Edytowane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj
Czas edycji: 2020-10-12 o 20:21
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 20:18   #635
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Nie to,ze sie brzydze ale skoro stac mnie to tez nie widze sensu xD

Gdyby mojej partnerce zalezalo na spaniu w hostelach to spoko
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 20:31   #636
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Bez przesady. W hostelach z obcymi ludźmi w pokoju to raczej bym nie zasnęła.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-12, 21:32   #637
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ech, te profile tinderowe ze zdjęciem ze znakiem wodnym ze stocka...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-12, 21:49   #638
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ja na swoich pierwszych tripach tylko w hostelach spalem i milo wspominam, choc wtedy budzet byl nieco inny

Jak myslicie w styczniu bedzie mozna gdzies poleciec czy pozamykaja nas?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
A ja się coraz mniej "brzydzę" brzydkich hoteli. xD Ale trudno znaleźć kogoś kto ma takie samo podejście.

Lolek kilka razy sugerowałeś bycie "dobrym chłopakiem". Ciekawa jestem co masz na myśli, że tak to podkreślasz. Jakoś mam złe skojarzenia z facetami, którzy tak o sobie mówią.
To Medousa podkreślała że jej eks jest "dobrym chłopakiem"
A definicja "dobrego chłopaka" może być zupełnie różna , ja mam od małego wbijane do głowy ,że o kobiety trzeba dbać i się nimi opiekować - i to jest chyba moja definicja.

Edytowane przez lolek9000
Czas edycji: 2020-10-12 o 22:03
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 04:34   #639
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość

To Medousa podkreślała że jej eks jest "dobrym chłopakiem"
Nie wiem, czemu ciagle sie jej czepiasz, jakby nie wiem, co zrobila. Wez juz odpusc, bo to slabe zaczyna byc
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 07:11   #640
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88201401]Nie wiem, czemu ciagle sie jej czepiasz, jakby nie wiem, co zrobila. Wez juz odpusc, bo to slabe zaczyna byc[/QUOTE]

Dokładnie :/
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 07:36   #641
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

W ogole sie nikogo nie czepiam ale ok niech bedzie
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-13, 08:09   #642
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Super!



U mnie na Tinderze prawie każdy jest miłośnikiem chodzenia po górach [COLOR="Silver"]
Milagros, może załapiesz nowego bakcyla od nich

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Tak samo jak każdy twierdzi, że lubi podróżować. A potem wychodzi, że lubi, ale raz w roku. xD
Tak, na Tinderze często faceci w profilach sobie piszą jakieś żarty z zainteresowań kobiet, że podobno co druga ma wpisane podróże i fitness. A i jeszcze mamy nowe hobby - Netflix Ja się w sumie nie dziwię. Są ludzie, którzy nie mają większych hobby. Ile ludzi żyje praca-dom, praca-dom?
Ja tego nie rozumiem, ale tak jest.
A tutaj świat wymusza na nich posiadanie jakiegoś hobby. Więc wpisują podróże, bo na wyjeździe każdy kiedyś był i ten nieszczęsny fitness bo fitness cluby mamy na każdym rogu.
A to, że potem okazuje się, że co trzeci wpadł na taki pomysł to już inna sprawa

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
No niestety przecietny czlowiek w naszym kraju jezdzi na wakacje i przeczyta ksiazke raz w roku

Ale podobno w ogladaniu serialow jestesmy jedni z najlepszych
Dwa razy do roku. Pamiętam jak w swojej pierwszej pracy wszyscy mnie 'hejtowali 'za to, że nie wyjeżdzam na wakacje w ferie zimowe, ale dla mnie w pierwszej pracy takie rzeczy to była abstrakcja.
Ale nawet klienci czy jacyś kontrahenci z którymi miałam spotkania byli zawsze bardzo zdziwieni, jeden się nawet śmiał, że na pewno nie mam dzieci bo jak będę miała dzieci to już nie będzie bata - będę musiała jeździć z nimi na te ferie zimowe czy tego chcę czy nie

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Przytul high five

Chociaz przyznam,ze z wiekiem to coraz bardziej cenie sobie wiekszy luksus
To ja chyba zawsze byłam stara
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 08:24   #643
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Milagros, może załapiesz nowego bakcyla od nich
No ale właśnie chodzi o to, że spora część to miłośnicy tylko na pokaz, bo mieszkamy w górach więc tak wypada

Tak jak pisałyście, że standardowy opis zainteresowań faceta na Tinderze to siłownia i podróże, to u mnie jeszcze te góry dochodzą


Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Dwa razy do roku. Pamiętam jak w swojej pierwszej pracy wszyscy mnie 'hejtowali 'za to, że nie wyjeżdzam na wakacje w ferie zimowe, ale dla mnie w pierwszej pracy takie rzeczy to była abstrakcja.
Ale nawet klienci czy jacyś kontrahenci z którymi miałam spotkania byli zawsze bardzo zdziwieni, jeden się nawet śmiał, że na pewno nie mam dzieci bo jak będę miała dzieci to już nie będzie bata - będę musiała jeździć z nimi na te ferie zimowe czy tego chcę czy nie
To chyba zależy od człowieka. U mnie w pracy jest tylko jedna osoba, która jezdzi na urlop dwa razy w roku. Reszta raz.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 08:31   #644
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość

Jak myslicie w styczniu bedzie mozna gdzies poleciec czy pozamykaja nas?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Powiem tak, to jest ryzyko z tymi podróżami teraz. Poczytaj sobie jakie cyrki działy się z turystami w Turcji, których badano na koronawirusa (w niektórych krajach przy wjeździe jest to obligatoryjne) i wyniki były niejednoznaczne i pozamykano masę ludzi w izolatkach lub jakichś szpitalach na peryferiach miasta i to jeszcze na koszt tych turystów.
Teraz dzieją się cyrki.
Bodajże wczoraj w naszych sąsiednich Czechach pozamykano siłownie, restauracje, wszystkie bary czyli niejako wracają do lockdownu.
To niestety nie jest czas na podróże. Chyba, że masz sporo czasu i chcesz koczować gdzieś na końcu świata tak jak spora część mojej rodziny i znajomych, którzy nie mieli jak wrócić do domu podczas pierwszego lockdownu.


Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
No ale właśnie chodzi o to, że spora część to miłośnicy tylko na pokaz, bo mieszkamy w górach więc tak wypada

Tak jak pisałyście, że standardowy opis zainteresowań faceta na Tinderze to siłownia i podróże, to u mnie jeszcze te góry dochodzą
.
A to już teraz rozumiem - zgodnie z teorią, że najpopularniejsze są te najłatwiejsze i najbardziej dostępne rozrywki.
'Mieszkam w góach więc moim hobby będzie chodzenie po górach. Niech będzie. '
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 12:04   #645
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Tak, góry co drugi miał i na zdjęciach i w opisie

W sumie tak się śmiejemy z tego braku zainteresowań, ale jak patrzę np. po znajomych z pracy to faktycznie mało kto robi cokolwiek ze swoim życiem. Raczej wracają do domu i oglądają filmy z dziećmi i drugą połówką, albo jeśli to nie ten etap w życiu - oglądają seriale/chodzą na randki/spotykają się ze znajomymi. No i mają w sumie święte prawo do tego.

Lolek - mam identycznie z wymaganiami rosnącymi z wiekiem. Kiedyś koleżanka na mnie strzelila focha jak jej powiedziałam, że średnio reflektuję na wypad w studenckim stylu z jechaniem pociągiem o 5 rano, szukaniem noclegu na miejscu na łeb na szyję itd. Wolę sobie przyjechać dzień wcześniej, zapłacić ten jeden nocleg więcej, ale mieć komfort i skupić się spokojnie na zwiedzaniu, a nie tym, żeby w ogóle przezyć
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 14:31   #646
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 351
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Tak, góry co drugi miał i na zdjęciach i w opisie
Czyli nie tylko ja to zauważyłam Górska pandemia ostatnio! Jeden facet nawet wdał się ze mną w dyskusję, bo mialam w opisie czy w tych keywordsach coś tam o morzu. Zaczął mnie pouczać, że wypoczynek nad morzem to gunwo, tylko góry, bo to jest wyzwanie, widoki ze szczytu, a morze to tam nic nie ma i w ogóle jak tak można

Edytowane przez ukladlimbiczny
Czas edycji: 2020-10-13 o 14:31 Powód: literówka
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 18:57   #647
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Tak, góry co drugi miał i na zdjęciach i w opisie

W sumie tak się śmiejemy z tego braku zainteresowań, ale jak patrzę np. po znajomych z pracy to faktycznie mało kto robi cokolwiek ze swoim życiem. Raczej wracają do domu i oglądają filmy z dziećmi i drugą połówką, albo jeśli to nie ten etap w życiu - oglądają seriale/chodzą na randki/spotykają się ze znajomymi. No i mają w sumie święte prawo do tego.

Lolek - mam identycznie z wymaganiami rosnącymi z wiekiem. Kiedyś koleżanka na mnie strzelila focha jak jej powiedziałam, że średnio reflektuję na wypad w studenckim stylu z jechaniem pociągiem o 5 rano, szukaniem noclegu na miejscu na łeb na szyję itd. Wolę sobie przyjechać dzień wcześniej, zapłacić ten jeden nocleg więcej, ale mieć komfort i skupić się spokojnie na zwiedzaniu, a nie tym, żeby w ogóle przezyć
Nie no niech każdy żyje jak chce ale nie powiem,że podróżnicy "all inclusive w Egipcie raz w roku" trochę mnie bawią

Jeśli chodzi o te wymagania to one rosną też z oczywistego powodu - mamy coraz to większy budżet i cena jest coraz mniej istotna
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 19:01   #648
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
W sumie tak się śmiejemy z tego braku zainteresowań, ale jak patrzę np. po znajomych z pracy to faktycznie mało kto robi cokolwiek ze swoim życiem. Raczej wracają do domu i oglądają filmy z dziećmi i drugą połówką, albo jeśli to nie ten etap w życiu - oglądają seriale/chodzą na randki/spotykają się ze znajomymi. No i mają w sumie święte prawo do tego.
No a potem zazdroszczą tym, którzy czegoś dochodzą i wiecznie narzekają na swoje życie ale sami palcem nie kiwną. Koleżanka w poprzeniej pracy do mnie: "Że też ci się tak chce tyle rzeczy po pracy robić, uczyć się czegoś, ja przychodzę i odpalam netflixa". Ale tak, jak mówisz, ich wybór.
Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Lolek - mam identycznie z wymaganiami rosnącymi z wiekiem. Kiedyś koleżanka na mnie strzelila focha jak jej powiedziałam, że średnio reflektuję na wypad w studenckim stylu z jechaniem pociągiem o 5 rano, szukaniem noclegu na miejscu na łeb na szyję itd. Wolę sobie przyjechać dzień wcześniej, zapłacić ten jeden nocleg więcej, ale mieć komfort i skupić się spokojnie na zwiedzaniu, a nie tym, żeby w ogóle przezyć
Lol, ja tak mam całe życie to wygodnictwo we krwi Ile się kiedyś za studenckich czasów nawkur------am bo leciały w moją stronę teksty, żem burżuj i takie tam od znajomych, niektórzy się zachowywali, jak gdyby byli lepsi ode mnie tylko dlatego że wolą nocleg pod namiotem i to z jakiegoś powodu jest "górą" nad "snobizmem" Albo jakieś złośliwe uwagi zazdrośników, których nie było stać, że 'no bo ty to zawsze musisz mieć odpowiednie warunki" itp. Teraz odpalam na takie uwagi, że owszem, jestem wygodna i odwal się.
Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja to zauważyłam Górska pandemia ostatnio! Jeden facet nawet wdał się ze mną w dyskusję, bo mialam w opisie czy w tych keywordsach coś tam o morzu. Zaczął mnie pouczać, że wypoczynek nad morzem to gunwo, tylko góry, bo to jest wyzwanie, widoki ze szczytu, a morze to tam nic nie ma i w ogóle jak tak można
Ja zawsze kochałam morze, góry polubiłam potem też ale morze to dla mnie wolność, oddech, nieograniczony horyzont, dosłownie i w przenośni. No i przesiadywanie/ spacery na plaży. Uwielbiam.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2020-10-13 o 19:04
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 19:11   #649
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Tak, góry co drugi miał i na zdjęciach i w opisie

W sumie tak się śmiejemy z tego braku zainteresowań, ale jak patrzę np. po znajomych z pracy to faktycznie mało kto robi cokolwiek ze swoim życiem. Raczej wracają do domu i oglądają filmy z dziećmi i drugą połówką, albo jeśli to nie ten etap w życiu - oglądają seriale/chodzą na randki/spotykają się ze znajomymi. No i mają w sumie święte prawo do tego.
Kiedyś na Wizazu podzieliłam się podobnymi spostrzeżeniami, że jak w tygodniu można wracać do domu z pracy i tylko oglądać Netflixa i czekać do weekendu to zostałam tutaj zjedzona.
Argumenty, które padały to: 'kto ma siłę po 8 godzinach pracy coś jeszcze robić' (no ja się nie dziwię, ze jak ktoś po powrocie z pracy zalega tylko na kanapie to po kilku miesiącach takiego egzystowania nie ma nic siły'), kolejny argument: 'ludzie chcą się czegoś w życiu dorobić' (jakby nie można było dobrze zarabiać i jednocześnie korzystać z życia i młodości, która przeminie szybko, oj szybko') albo, że po co komu hobby no bo przecież praca może być hobby (co nie zmienia faktu, że fajnie jest czasami pojechać w podróż, pojeździć konno, zaangażować się w jakiś wolontariat, a nie żyć tylko od weekendu do weekendu)
Ale może ja się nie znam

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość



Lol, ja tak mam całe życie to wygodnictwo we krwi Ile się kiedyś za studenckich czasów nawkur------am bo leciały w moją stronę teksty, żem burżuj i takie tam od znajomych, niektórzy się zachowywali, jak gdyby byli lepsi ode mnie tylko dlatego że wolą nocleg pod namiotem i to z jakiegoś powodu jest "górą" nad "snobizmem" Teraz odpalam na takie uwagi, że owszem, jestem wygodna i odwal się.
Mam to samo. Jak mam gdzieś jechać i nocować w spartańskich warunkach gdzie brzydzę się dotknąć stołu czy łóżka, to już wolę zostać w domu. I nie tylko ja tak mam.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-13, 19:30   #650
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja to zauważyłam Górska pandemia ostatnio! Jeden facet nawet wdał się ze mną w dyskusję, bo mialam w opisie czy w tych keywordsach coś tam o morzu. Zaczął mnie pouczać, że wypoczynek nad morzem to gunwo, tylko góry, bo to jest wyzwanie, widoki ze szczytu, a morze to tam nic nie ma i w ogóle jak tak można
Hahhaa tacy co jeszcze się nie zdążyliście zobaczyć nago (albo w ogóle ) a już ci będą życie układać, tłumaczyć jak spędzać czas, czym się interesować itede, to w ogóle najlepsi są
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 19:38   #651
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Kiedyś na Wizazu podzieliłam się podobnymi spostrzeżeniami, że jak w tygodniu można wracać do domu z pracy i tylko oglądać Netflixa i czekać do weekendu to zostałam tutaj zjedzona.
Argumenty, które padały to: 'kto ma siłę po 8 godzinach pracy coś jeszcze robić' (no ja się nie dziwię, ze jak ktoś po powrocie z pracy zalega tylko na kanapie to po kilku miesiącach takiego egzystowania nie ma nic siły')
O matko, tego argumentu się milion razy nasłuchałam. Pracuję z ludźmi 25-30 a styl życia emeryta. Jak po pracy trzeba iść do Biedry albo zrobić pranie to już cały wieczór traktują jako zajęty Nie wytrzymałabym tak, ale to chyba jak z ćwiczeniami - osoby przyzwyczajone do trenowania szlag trafia po dłuższej przerwie, ciało się robi "zastane" i zaczyna się tęsknota za ruchem, ALE ludzie, którzy spoczywają na kanapie od 10 i więcej lat nie odczuwają takiej potrzeby, bo nie mają tego przyzwyczajenia do ruchu, "zastanie" traktują jako normę. I to samo z rozwijaniem się, pasjami, kreatywnością -> umysł też może być zastany i też można tego nie dostrzegać

(...ale ja jednak wierzę w "żyj i daj żyć innym" i tej swojej niezbyt pochlebnej opinii o braku zainteresowań nie uzewnętrzniam raczej publicznie )
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 19:47   #652
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
O matko, tego argumentu się milion razy nasłuchałam. Pracuję z ludźmi 25-30 a styl życia emeryta. Jak po pracy trzeba iść do Biedry albo zrobić pranie to już cały wieczór traktują jako zajęty Nie wytrzymałabym tak, ale to chyba jak z ćwiczeniami - osoby przyzwyczajone do trenowania szlag trafia po dłuższej przerwie, ciało się robi "zastane" i zaczyna się tęsknota za ruchem, ALE ludzie, którzy spoczywają na kanapie od 10 i więcej lat nie odczuwają takiej potrzeby, bo nie mają tego przyzwyczajenia do ruchu, "zastanie" traktują jako normę. I to samo z rozwijaniem się, pasjami, kreatywnością -> umysł też może być zastany i też można tego nie dostrzegać

(...ale ja jednak wierzę w "żyj i daj żyć innym" i tej swojej niezbyt pochlebnej opinii o braku zainteresowań nie uzewnętrzniam raczej publicznie )
Po erze CV-19 będzie tego jeszcze więcej - wszyscy się rozleniwimy. Hobby, spędzenie wolnego czasu etc.. to nic innego jak nawyk.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 20:38   #653
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Kiedyś na Wizazu podzieliłam się podobnymi spostrzeżeniami, że jak w tygodniu można wracać do domu z pracy i tylko oglądać Netflixa i czekać do weekendu to zostałam tutaj zjedzona.
Argumenty, które padały to: 'kto ma siłę po 8 godzinach pracy coś jeszcze robić' (no ja się nie dziwię, ze jak ktoś po powrocie z pracy zalega tylko na kanapie to po kilku miesiącach takiego egzystowania nie ma nic siły'), kolejny argument: 'ludzie chcą się czegoś w życiu dorobić' (jakby nie można było dobrze zarabiać i jednocześnie korzystać z życia i młodości, która przeminie szybko, oj szybko') albo, że po co komu hobby no bo przecież praca może być hobby (co nie zmienia faktu, że fajnie jest czasami pojechać w podróż, pojeździć konno, zaangażować się w jakiś wolontariat, a nie żyć tylko od weekendu do weekendu)
Ale może ja się nie znam



Mam to samo. Jak mam gdzieś jechać i nocować w spartańskich warunkach gdzie brzydzę się dotknąć stołu czy łóżka, to już wolę zostać w domu. I nie tylko ja tak mam.
No niestety taka jest szara rzeczywistość, większość spędza dużą część swojego życia na kanapie przy netflixie
Smutne to bo żyje się tylko raz i ten nasz czas jest cholernie ograniczony powinniśmy go wykorzystać jak najlepiej tak by kiedyś nie żałować że się kiedyś czegoś nie zrobiło

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Po erze CV-19 będzie tego jeszcze więcej - wszyscy się rozleniwimy. Hobby, spędzenie wolnego czasu etc.. to nic innego jak nawyk.
Trzeba się nauczyć z życ z wirusami
Ja się bardziej od wirusa boję bardziej kwarantanny i niestety przez te cyrki nie wiadomo kiedy będzie można gdzieś spokojnie polecieć
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 20:48   #654
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Tola12345 Pokaż wiadomość
Po erze CV-19 będzie tego jeszcze więcej - wszyscy się rozleniwimy. Hobby, spędzenie wolnego czasu etc.. to nic innego jak nawyk.
Bez urazy, ale chyba u Ciebie U mnie świadomy wybór.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 20:57   #655
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale chyba u Ciebie U mnie świadomy wybór.
No nawyk to jest często świadomy wybór ?
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 21:26   #656
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

A z drugiej strony jeśli ktoś lubi spędzać czas na kanapie przed netflixem i sprawia mu to przyjemność to co jest w tym złego? Nie rozumiem trochę tego powszechnego myślenia, że każdy musi mieć jakieś super pasjonujące hobby bo jak nie ma to marnuje życie.

Większość osób spędza w pracy 8 godzin, doliczając do tego dojazd do pracy w tą i z powrotem (który czasem zajmuje łącznie 2 godziny w większych miastach), po drodze zakupy, ogarnięcie mieszkania. Niektórzy naprawdę mogą nie mieć już siły na nic innego niż położenie się przed telewizorem. Nie rozumiem dlaczego trzeba takich ludzi krytykować.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 21:40   #657
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Kiedyś na Wizazu podzieliłam się podobnymi spostrzeżeniami, że jak w tygodniu można wracać do domu z pracy i tylko oglądać Netflixa i czekać do weekendu to zostałam tutaj zjedzona.
Argumenty, które padały to: 'kto ma siłę po 8 godzinach pracy coś jeszcze robić' (no ja się nie dziwię, ze jak ktoś po powrocie z pracy zalega tylko na kanapie to po kilku miesiącach takiego egzystowania nie ma nic siły'), kolejny argument: 'ludzie chcą się czegoś w życiu dorobić' (jakby nie można było dobrze zarabiać i jednocześnie korzystać z życia i młodości, która przeminie szybko, oj szybko') albo, że po co komu hobby no bo przecież praca może być hobby (co nie zmienia faktu, że fajnie jest czasami pojechać w podróż, pojeździć konno, zaangażować się w jakiś wolontariat, a nie żyć tylko od weekendu do weekendu)
Ale może ja się nie znam



Mam to samo. Jak mam gdzieś jechać i nocować w spartańskich warunkach gdzie brzydzę się dotknąć stołu czy łóżka, to już wolę zostać w domu. I nie tylko ja tak mam.
Zostałaś zjedzona według klasycznej zasady "uderz w stół, a nożyce się odezwą" Wiadomo, że nie jest miłe usłyszeć, że przewalasz swoje życie na bzdury, podczas gdy inni coś pożytecznego w tym czasie robią, ego zostaje zranione więc następuje oburzenie i potrzeba uzasadnienia swojego postępowania przed innymi.



Co do wyjazdów, znajoma tak piała o cudownych noclegach w namiotach do czasu, gdy na jej wakacjach lało 4 dni pod rząd, aż jej namiot zalało. Coś od tego czasu cicho o tego typu noclegach i od tej pory wynajmuje zamiast tego mieszkania
[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88203857]A z drugiej strony jeśli ktoś lubi spędzać czas na kanapie przed netflixem i sprawia mu to przyjemność to co jest w tym złego? Nie rozumiem trochę tego powszechnego myślenia, że każdy musi mieć jakieś super pasjonujące hobby bo jak nie ma to marnuje życie.

Większość osób spędza w pracy 8 godzin, doliczając do tego dojazd do pracy w tą i z powrotem (który czasem zajmuje łącznie 2 godziny w większych miastach), po drodze zakupy, ogarnięcie mieszkania. Niektórzy naprawdę mogą nie mieć już siły na nic innego niż położenie się przed telewizorem. Nie rozumiem dlaczego trzeba takich ludzi krytykować.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Czytanie ze zrozumieniem się przydaje. Ja nie krytykuję ludzi, którzy zalegają na kanapie przed netflixem i czują się z tym dobrze, mają prawo, ich wybór. Ja krytykuję tych, którzy zazdroszczą tym, którzy coś ze swoim życiem robią, komentują "no, ten to się dorobił" jakby to się działo za pstryknięciem palca, którzy narzekają, jak im źle w życiu albo mało zarabiają a jednocześnie nie kiwają palcem, żeby sami cokolwiek w swoim życiu też zmienić. Mam alergię na takich ludzi.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2020-10-13 o 21:41
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 21:42   #658
Tola12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Baden-Baden
Wiadomości: 241
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88203857]A z drugiej strony jeśli ktoś lubi spędzać czas na kanapie przed netflixem i sprawia mu to przyjemność to co jest w tym złego? Nie rozumiem trochę tego powszechnego myślenia, że każdy musi mieć jakieś super pasjonujące hobby bo jak nie ma to marnuje życie.

Większość osób spędza w pracy 8 godzin, doliczając do tego dojazd do pracy w tą i z powrotem (który czasem zajmuje łącznie 2 godziny w większych miastach), po drodze zakupy, ogarnięcie mieszkania. Niektórzy naprawdę mogą nie mieć już siły na nic innego niż położenie się przed telewizorem. Nie rozumiem dlaczego trzeba takich ludzi krytykować.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja np. jestem taką osobą obecnie - wieczory głównie spędzam oglądając filmy. Bardzo to lubię i pewnie więcej będę oglądać jesienią i zimą. Poza tym dużo czytam, gotuję. Nie uważam żeby mi to jakoś umniejszało, szczególnie teraz kiedy jest o wiele mniej możliwości wychodzenia. Powiedziałabym że nawet to lubię i nadrabiam to na co wcześniej nie miałam czasu - teraz wreszcie mam tę możliwość by czytać, siedzieć na kanapie i oglądać filmy. Nie sądzę żeby moje życie było przez to jakoś uboższe, wręcz przeciwnie, bardzo dużo się przez to uczę.
Tola12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 21:48   #659
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Zostałaś zjedzona według klasycznej zasady "uderz w stół, a nożyce się odezwą" Wiadomo, że nie jest miłe usłyszeć, że przewalasz swoje życie na bzdury, podczas gdy inni coś pożytecznego w tym czasie robią, ego zostaje zranione więc następuje oburzenie i potrzeba uzasadnienia swojego postępowania przed innymi.



Co do wyjazdów, znajoma tak piała o cudownych noclegach w namiotach do czasu, gdy na jej wakacjach lało 4 dni pod rząd, aż jej namiot zalało. Coś od tego czasu cicho o tego typu noclegach i od tej pory wynajmuje zamiast tego mieszkania

Czytanie ze zrozumieniem się przydaje. Ja nie krytykuję ludzi, którzy zalegają na kanapie przed netflixem i czują się z tym dobrze, mają prawo, ich wybór. Ja krytykuję tych, którzy zazdroszczą tym, którzy coś ze swoim życiem robią, komentują "no, ten to się dorobił" jakby to się działo za pstryknięciem palca, którzy narzekają, jak im źle w życiu albo mało zarabiają a jednocześnie nie kiwają palcem, żeby sami cokolwiek w swoim życiu też zmienić. Mam alergię na takich ludzi.
Owszem przydaje się może jakbyś przeczytała wszystkie wypowiedzi, które tutaj padły, ze zrozumieniem to zauważyłabyś, że niektórzy właśnie takie podejście krytykują.

Z resztą sama wyżej napisałaś o "przewalaniu swojego życia na bzdury" więc z tego co rozumiem miałaś na myśli właśnie zaleganie przed netflixem?

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Czas edycji: 2020-10-13 o 21:52
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-13, 21:58   #660
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88203857]A z drugiej strony jeśli ktoś lubi spędzać czas na kanapie przed netflixem i sprawia mu to przyjemność to co jest w tym złego? Nie rozumiem trochę tego powszechnego myślenia, że każdy musi mieć jakieś super pasjonujące hobby bo jak nie ma to marnuje życie.

Większość osób spędza w pracy 8 godzin, doliczając do tego dojazd do pracy w tą i z powrotem (który czasem zajmuje łącznie 2 godziny w większych miastach), po drodze zakupy, ogarnięcie mieszkania. Niektórzy naprawdę mogą nie mieć już siły na nic innego niż położenie się przed telewizorem. Nie rozumiem dlaczego trzeba takich ludzi krytykować.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jeśli komuś takie życie na kanapie przy neflixie odpowiada to niech tak żyje
Oby tylko kiedyś nie żałował że tak mu te życie przeminęło
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.