OLX.pl i inne portale - złe doświadczenia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-11, 14:06   #121
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: OLX.pl i inne portale - złe doświadczenia

Osobiście mam same dobre doświadczenia, przy czym jak sama kupuję to na allegro (żeby sprawdzić opinie), a jak sprzedaję, to na OLX

z ciekawostek:

- jak ostatnio wystawiałam jedną rzecz, dostałam zapytanie, czy mogłabym podać swojego facebooka bo facet chciałby mnie sprawdzić... cóż, nie posiadam. A pan i tak kupił, ale za pobraniem (chociaż pierwotnie miała być płatność z góry, ale co mi tam)

- prośba o przesłanie nr konta do wpłaty, po czym cisza. W krótkim czasie miałam kolejnego chętnego do kupienia, więc najpierw napisałam, że czekam na potw. czy wpłacił bo mam innego zainteresowanego, po dwóch godz braku odp napisałam, że towar sprzedaję, skoro człowiek się nie odzywa. No i się w ogóle nie odezwał już.

- najlepsze było jak wystawiłam ogłoszenie o wynajmie mieszkania. Cena była atrakcyjna, chętnych miałam dużo na oglądanie. No i przychodzi dziewczyna, na oko 22-24 lata. Obejrzała, oczywiście zapytała czy nie można taniej (to jeszcze rozumiem), zaczęła mnie wypytywać o rachunki, chociaż w ogłoszeniu było wyraźnie że woda i prąd zgodnie ze stanem liczników, więc ile zużyje tyle zapłaci (ale ok, do tej pory mieszkała z rodzicami, to mogła nie wiedzieć jak średnio to wychodzi). Na koniec stwierdziła, że ona w sumie nie może mi powiedzieć jednoznacznie czy jest zainteresowana, bo musi z rodzicami porozmawiać, bo nie wie, czy się zgodzą na jej wyprowadzkę z domu.... Mieszkanie wynajęłam tego samego dnia i do wszystkich oglądających wysłałam info, że dziękuję za zainteresowanie, mieszkanie zostało wynajęte. Dziewczę mi odpisało, że ładnie ją urządziłam, bo ona się właśnie zdecydowała, że chce wynająć a ja ją zostawiam na lodzie....
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:18   #122
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: OLX.pl i inne portale - złe doświadczenia

Cytat:
Napisane przez K1987 Pokaż wiadomość

- najlepsze było jak wystawiłam ogłoszenie o wynajmie mieszkania. Cena była atrakcyjna, chętnych miałam dużo na oglądanie. No i przychodzi dziewczyna, na oko 22-24 lata. Obejrzała, oczywiście zapytała czy nie można taniej (to jeszcze rozumiem), zaczęła mnie wypytywać o rachunki, chociaż w ogłoszeniu było wyraźnie że woda i prąd zgodnie ze stanem liczników, więc ile zużyje tyle zapłaci (ale ok, do tej pory mieszkała z rodzicami, to mogła nie wiedzieć jak średnio to wychodzi). Na koniec stwierdziła, że ona w sumie nie może mi powiedzieć jednoznacznie czy jest zainteresowana, bo musi z rodzicami porozmawiać, bo nie wie, czy się zgodzą na jej wyprowadzkę z domu.... Mieszkanie wynajęłam tego samego dnia i do wszystkich oglądających wysłałam info, że dziękuję za zainteresowanie, mieszkanie zostało wynajęte. Dziewczę mi odpisało, że ładnie ją urządziłam, bo ona się właśnie zdecydowała, że chce wynająć a ja ją zostawiam na lodzie....
Dziewcze jeszcze nieobeznane w realiach wynajmu mieszkań i sądzi, że wszyscy beda czekac az przemysli. Chociaz tez moglas jej zaznaczyc, że jeżeli nie decyduje sie od razu to ktoś inny może w tym czasie sie zdecydować i dostanie to mieszkanie.
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 12:33   #123
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: OLX.pl i inne portale - złe doświadczenia

Ja trochę z innej beczki ale czy do was też pisze tyle perwersów? Wystawiłam ubrania, np. sukienki, wrzucam zdjęcia na wieszakach ale i też takie na sobie. Zupelnie inaczej wygląda sukienka zawieszona/położona, a ubrana. Ucinam ofc głowę i pokazuje tylko ubranie, a dosłownie CODZIENNIE pisze jakiś perwers. Zazwyczaj proszą o " rajstopki ze zdjęcia", ewentualnie skarpetki, hardkorzy od razu walą z grubej rury i proszą o nagie fotki. Wszystkich od razu blokuję ale masakra ile ich jest. Na vinted takie osoby do mnie nie piszą, tylko olx.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 19:49   #124
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Bezpieczna wysyłka na olx

Witam. Właśnie umówiłam się z kupującym na tą formę przesyłki, wpłaciłam pieniądze, kupujący potwierdził sprzedaż, jednocześnie informując, że jednak się rozmyślił i nie wyśle mi w taki sposób paczki. No i teraz sprzedaż wisi jako potwierdzona, trwa weryfikacja danych. Weryfikacji nie przejdzie, bo pewnie sprzedająca nie poda wymaganych danych. Jak długo będę musiała czekać na zwrot pieniędzy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 04:34   #125
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Bezpieczna wysyłka na olx

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Witam. Właśnie umówiłam się z kupującym na tą formę przesyłki, wpłaciłam pieniądze, kupujący potwierdził sprzedaż, jednocześnie informując, że jednak się rozmyślił i nie wyśle mi w taki sposób paczki. No i teraz sprzedaż wisi jako potwierdzona, trwa weryfikacja danych. Weryfikacji nie przejdzie, bo pewnie sprzedająca nie poda wymaganych danych. Jak długo będę musiała czekać na zwrot pieniędzy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Skoro potwierdził sprzedaż, ma 72h na wysyłkę towaru. Pewnie po tym czasie pieniądze wrócą.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-18 05:34:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.