Mocne różnice zdań za kółkiem. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-31, 23:38   #31
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88249970]Tak, zawsze przed wyjazdem na autostrade żegnam się z życiem, czyli 3-5 razy w tygodniu 2 razy dziennie



Sent from my SM-G973F using Tapatalk

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------



nieodpowiedzialny idiota wysiadłabym z samochodu i poważnie zastanowiła się nad sensem związku z takim typem.
Sama dość dużo jezdze, 140 na autostradzie tez, jesli sa warunki i brak ograniczenia prędkości , ale w mieście _zawsze_ 50-55, choćby byl środek nocy i pusto.
[/QUOTE]


Ja w normalnym obszarze zabudowanym to więcej niż 60 też sobie nie pozwalam. (Takim gdzie jest chodnik, budynki, etc.)


W nocy to jeżdżę nawet wolniej, bo mam gorszą widoczność.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 06:37   #32
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Bywa, e i ze mnie wyłazi za kółkiem przyczajony tygrys i ukryty smok.
Ale na to, by pędzić 140 w obszarze zabudowanym, w niesprzyjających warunkach pogodowych to bym nie wpadła.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 08:09   #33
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Taaa też znałam kiedyś takiego wierzącego w swoje nadprzyrodzone moce. Zabił się 400m od domu, na drodze którą znał na pamięć, jadąc nią któryś raz tego samego dnia.



Autorko, bardzo dobrze że zrezygnowałaś z jeżdżenia z chłopakiem.



Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dopoki kierowac igra tylko ze swoim zyciem nic mi do tego
To chyba tylko jak jest sam na zamkniętym torze.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 08:17   #34
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Współczuję faceta i towarzystwa. Dla mnie samo nie wsiadanie z nim do samochodu nie byłoby rozwiązaniem, bo jednak cały czas byłby tym debilem i potencjalnym mordercą, tylko po prostu bym już tego nie widziała. Dobrze to Limonka podsumowała:

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie byłabym z kimś tak krótkowzrocznym. To jest ewidentny przykład, że ktoś uważa, że jest zbyt zayebisty na przepisy, więc go nie dotyczą i ceni swoją zayebistośc bardziej niż bezpieczeństwo innych. I bardzo, bardzo często ta postawa nie ogranicza się do niebezpiecznego prowadzenia samochodu, ale również przenika do innych sfer życia. Te osoby nie przyjmują żadnej krytyki, brak im dystansu do siebie i mają wiele innych wad, które dyskwalifikują je do związku ze mną.


Poza tym nie chciałabym też być z kimś, kto musi coś kolegom udowadniać jak w gimnazjum Prawdziwa odwaga byłaby wtedy, jakby sam tym swoim znajomym powiedział, że to co robią jest głupie i czas z tym skończyć, a nie bawić się w wyścigi kto stworzy większe niebezpieczeństwo. Dla mnie facet do odstrzału, a najlepiej to byłoby donieść na niego, żeby stracił prawko.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 08:54   #35
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

No sory twój facet to kretyn .Musi kogoś zabić żaby się ogarnąć ?Nie mówiąc o tym ze za 140 przy 70 zabiorą mu prawko .I może to byłoby najlepsze wyjście jak rozmowy nie pomagają to po prostu nie powinien jeździć .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 09:15   #36
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Dodam jeszcze, że spotykałam się kiedyś z wielkim fanem aut, "Szybkich i wściekłych". Jego kumple też to uwielbiali, lubowali się w nocnych wyścigach po ulicach miast. Dałam sobie spokój z tym towarzystwem i z nim, dla mnie to niebezpieczne i głupie. Może i Twojemu Lubemu pomyliła się rzeczywistość z filmem.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 09:32   #37
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-01, 10:06   #38
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Jak dla mnie zależy. Jesli 140 jest w mieście ale na krajówce/przelotówce (może np. nie być przejsc dla pieszych tylko pobudowane kładki w tym celu) i są warunki to uwazam to za walnięte ale nie na tyle aby zrywać. Dla mnie by to zależało od konkretnej drogi. Inna sprawa że wydajesz mi się być typem przewrażliwionego kierowcy. Może to i lepiej.
Moja ciotka taka jest (nie ma prawa jazdy). Na autostradzie nie pozwala jechać szybciej jak 90/100 bo ma jakąs obsesję że opona może pęknąć.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Że ta jazda 140 po mieście była jak najbardziej bezpieczna i było przewidywalne. Że jeździ tak już z 10 lat (a jeździ raczej dużo) i nic się nie stało, miał 2 wypadki przy prędkości 10km/h, więc wie na co może sobie pozwolić Więc na to już nie mogę mieć wpływu, jedynie mogę mieć żal że w Polsce brak jest przeciwdziałania czemuś takiemu.
jazda 140 zawsze jest niebezpieczna. Twój facet piepszy głupoty. Inna sprawa że w fajnych warunkach na takie tempo wskoczyć łatwo. Tacy kolesie jak Twój facet - takie mam wrażenie- to są własnie te cymbały co przy ograniczeniu 70 jak ktoś jedzie lewym pasem 100 czy 120, siadają mu obrażeni na dupie, NO BO ONI ZAPIERNICZAJĄ 130 CZY 140 A TY ICH SPOWALNIASZ'', a wyższy lewel takiego kretynizmu to wyprzedzanie zajeżdżanie drogi i celowe dawanie po hamulcach.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-11-01 o 10:08
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 11:55   #39
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jazda 140 zawsze jest niebezpieczna. Twój facet piepszy głupoty. Inna sprawa że w fajnych warunkach na takie tempo wskoczyć łatwo. Tacy kolesie jak Twój facet - takie mam wrażenie- to są własnie te cymbały co przy ograniczeniu 70 jak ktoś jedzie lewym pasem 100 czy 120, siadają mu obrażeni na dupie, NO BO ONI ZAPIERNICZAJĄ 130 CZY 140 A TY ICH SPOWALNIASZ'', a wyższy lewel takiego kretynizmu to wyprzedzanie zajeżdżanie drogi i celowe dawanie po hamulcach.
Zawsze mi szkoda w takich sytuacjach, że mam nowy, niebity samochód.

Bo chętnie bym takiego "testu hamulców" nie zdała, jakbym jechała gorszym samochodem i wbiła prosto w zderzaczek tego jego Merca za kupę szmalu. (Mam videorejestrator.)

To są skończeni debile.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 12:12   #40
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Ma rację, prędkość nie zabija tylko głupota takich ludzi jak on. Ja bym z nim więcej nie wsiadła do auta. Sama jadę czasem trochę szybciej, ale w terenie zabudowanym nie więcej niż 60 km/h. Jechać 140 km/h w terenie zabudowanym to trzeba być ciężkim debilem, bo wystarczy moment, że ktoś wyskoczy na ulicę/wymusi pierwszeństwo i tragedia gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Współczuję faceta i towarzystwa. Dla mnie samo nie wsiadanie z nim do samochodu nie byłoby rozwiązaniem, bo jednak cały czas byłby tym debilem i potencjalnym mordercą, tylko po prostu bym już tego nie widziała. Dobrze to Limonka podsumowała:





Poza tym nie chciałabym też być z kimś, kto musi coś kolegom udowadniać jak w gimnazjum Prawdziwa odwaga byłaby wtedy, jakby sam tym swoim znajomym powiedział, że to co robią jest głupie i czas z tym skończyć, a nie bawić się w wyścigi kto stworzy większe niebezpieczeństwo. Dla mnie facet do odstrzału, a najlepiej to byłoby donieść na niego, żeby stracił prawko.
Zazwyczaj tacy idioci jeżdżą dalej, ale bez prawka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 19:21   #41
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

To może i ja się wypowiem jako fan aut i ktoś z podobnym stażem za kółkiem jak ten Twój.

Cytat:
Napisane przez inoue93 Pokaż wiadomość
Niestety, ma on znajomych co też świrują po mieście, prędkość autostradowa 200 to dla nich normalna prędkość. Że ta jazda 140 po mieście była jak najbardziej bezpieczna i było przewidywalne.
200 km/h na autostradzie to akurat żaden problem, o ile nie ma dużego ruchu, bo jak przelatujesz z taką prędkością obok całego sznura aut na prawym pasie, to jest to niebezpieczne (zawsze ktoś może wyskoczyć). Nie jest to jednak zalecane gdy się jedzie inaczej niż w pojedynkę. Ja tak nie lubię gdy ktoś jest obok, czuję wtedy odpowiedzialność.

Co do jazdy 100+ po mieście - o ile to nie jest coś super chwilowego (podczas wyprzedzania), to jest to skrajnie nieodpowiedzialne. Jest milion rzeczy, które mogą się wydarzyć, a konsekwencje przy tej prędkości są potworne. Jeśli jeździ szybko poza miastem, to proponuję mu wejść na wikipedię i wpisać "jeleń" i zapoznać się z wymiarami tego zwierzęcia, bo chyba nie każdy zdaje sobie sprawę jak duże to jest, zresztą wjazd w dzika skończy się tak samo = kasacją samochodu.

Jedyne co powinnaś jeszcze zrobić to ewentualnie zgłosić go na policję, szczególnie gdybyś miała nagranie. A jak nie chcesz się w to bawić, to nigdy ale to przenigdy nie wsiadaj z nim już więcej do auta. W moim otoczeniu był znajomy, który też tak wariował, miał ciężki wypadek (ponoć opona pękła, ale mógł też stracić kontrolę) - cudem wyszedł bez większego szwanku. Potem straciliśmy kontakt, ale nie wiem czy się opamiętał.
__________________
Mówię jak jest.

Edytowane przez felixindahouz
Czas edycji: 2020-11-01 o 19:56
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-01, 22:04   #42
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Uciekaj. Byłam w "związku" dwa miesiące, chłopak młodszy ode mnie. Jeździł szybko, raz jak jechaliśmy złapał go fotoradar i mówił że jego ex dołożyła mu się do mandatu Ja powiedzialam, to twoja wina, lubię jechać 5/10 km/h szybciej ale zależy też to od drogi. Miałam 4x kolizję nie z mojej winy, auto po czwartej poszło do kasacji bo kobieta wjechała mi w tyłek " wie Pani urodziny córki i się stresuje hehe" więc jestem bardzo wyczulona. Poza tym oprócz że jechał za szybko, był alkoholikiem potrafił wypić setkę i za godzinę prowadzić bo już zeszło, bo on czuł że już jest trzeźwy. :faceplam: Po tej akcji był koniec. Sorry wolę być sama ale szanuje swoje zdrowie i życie.
hayir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 08:59   #43
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Z taką jazdą to tylko czekać aż dojdzie do jakiejś tragedii..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 09:08   #44
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Twój facet to idiota i potencjalny morderca. Nie byłabym z nim nawet gdybyśmy mieli jeździć osobno.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 10:07   #45
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez hayir Pokaż wiadomość
Uciekaj. Byłam w "związku" dwa miesiące, chłopak młodszy ode mnie. Jeździł szybko, raz jak jechaliśmy złapał go fotoradar i mówił że jego ex dołożyła mu się do mandatu Ja powiedzialam, to twoja wina, lubię jechać 5/10 km/h szybciej ale zależy też to od drogi. Miałam 4x kolizję nie z mojej winy, auto po czwartej poszło do kasacji bo kobieta wjechała mi w tyłek " wie Pani urodziny córki i się stresuje hehe" więc jestem bardzo wyczulona. Poza tym oprócz że jechał za szybko, był alkoholikiem potrafił wypić setkę i za godzinę prowadzić bo już zeszło, bo on czuł że już jest trzeźwy. :faceplam: Po tej akcji był koniec. Sorry wolę być sama ale szanuje swoje zdrowie i życie.
Z życia wiem, że tacy goście imponują laskom. I to nie tylko tym 18-letnim.
Ja zazwyczaj jadę do 20 km/h więcej niż pokazują znaki. Chyba, że jest np. szkoła w pobliżu itp. Mimo tego nieraz mnie ktoś wyprzedza. Na dodatek czasami takimi pierdziochami typu Fiat Panda, gdzie muszą przy tym manewrze mieć ryk silnika jakby świnkę ubijali.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 10:12   #46
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Z życia wiem, że tacy goście imponują laskom. I to nie tylko tym 18-letnim.
Ja zazwyczaj jadę do 20 km/h więcej niż pokazują znaki. Chyba, że jest np. szkoła w pobliżu itp. Mimo tego nieraz mnie ktoś wyprzedza. Na dodatek czasami takimi pierdziochami typu Fiat Panda, gdzie muszą przy tym manewrze mieć ryk silnika jakby świnkę ubijali.

No dla mnie jest to żałosne. p.s. styl pisania podobny do zbanowanego Dwighta Schrute.

Edytowane przez 11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Czas edycji: 2020-11-02 o 10:14
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 11:01   #47
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zawsze mi szkoda w takich sytuacjach, że mam nowy, niebity samochód.

Bo chętnie bym takiego "testu hamulców" nie zdała, jakbym jechała gorszym samochodem i wbiła prosto w zderzaczek tego jego Merca za kupę szmalu. (Mam videorejestrator.)

To są skończeni debile.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo, szkoda mi auta. Ostatnio taki debil nam nie tylko zajechał drogę i dał po hamulcach, ale kawałek dalej zmusił do zatrzymania, wysiał i zaczął na takim pełnym wnerwieniu iść na nas, ale... Wtedy się geniusz zorientował że za lusterkiem mamy kamerę i zawrócił... Gdyby nie to, że leniwa jestem, to bym z tym poszła na policję. A poszło o to, że mąż zatrzymał się jakimś rodzicom z dzieckiem przy pasach - fakt, ostrzej, niż normalnie, bo dziecko zrobiło taki ruch jakby się chciało wyrwać.

Co do faceta Autorki - debil. Nie jestem w stanie uwierzyć, że taki cwaniaczek nie jest cwaniaczkiem w innych dziedzinach życia. Nie byłabym w stanie kogoś takiego zaakceptować jako partnera, skoro nie ma żadnego szacunku dla reguł bezpieczeństwa i cudzego życia. Plus zerowa wyobraźnia. W ciągu mniej więcej ostatniego roku, gdzie prawie nie jeżdżę/nie jeździmy (no, w porównaniu do poprzednich lat), zdarzyło mi się:
- ze 3 lub 4 razy zauważyć sarnę / jelenia czającego się na poboczu, na szczęście nie zdecydowały się na samobójstwo akurat przed moimi kołami;
- raz dziki;
- wielokrotnie psy, koty i lisy, w tym w mieście na drodze z ograniczeniem do 70km/h;
- cichociemni rowerzyści, zero świateł czy odblasków, najbardziej szokujący był taki, któremu z łuku wyjechałam prosto na tyłek - i to w mieście na drodze z ograniczeniem 70km/k i kładkami dla pieszych, gdzie typ miał równoległą do ulicy drogę rowerową - gruba niespodzianka, bo w ogóle nie powinno go tam być;
- nastolatki na rolkach wjeżdżające znienacka na pasy, oczywiście wielokrotnie w miejscach, gdzie tuż przed pasami coś parkuje i widoczność po zmroku jest znikoma;
- rowerzyści zmieniający pas / włączający się do ruchu w sposób urągający jakimkolwiek zasadom bezpieczeństwa;
- pijani cichociemni na poboczach, nie wiesz nigdy czy równowagi nie stracą akurat pod Twoimi kołami;
- ludzie którzy w d mają światła czy rozglądanie się na pasach i wchodzą z rozpędu;
- last but not least, kobietę na wózku, która straciła równowagę (miała dużo siatek, chodnik super krzywy i wybrakowany). Kobieta poleciała z tym wszystkim wprost na ulicę.
To są normalne sytuacje dnia codziennego obserwowane na drogach przy nieintensywnym jeżdżeniu (przed pandemią ok 40-50km dziennie + dłuższe dystanse w weekendy), jeśli ktoś patrzy na drogę, a nie tylko własną tablicę rozdzielczą, żeby się jarać prędkością, to pewnie podobnych sytuacji zaobserwował setki. I jeśli mimo tego pruje, bo akurat on "jeździ bezpiecznie", to serio ciężko mi o nim inaczej myśleć, niż o debilu.

A, jak facet chce jeździć szybko, to niech jeździe w weekend popędzić po autobahnie i już, tam to przynajmniej spodziewane jest.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2020-11-02 o 11:09
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 13:48   #48
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Z życia wiem, że tacy goście imponują laskom. I to nie tylko tym 18-letnim.
Ja zazwyczaj jadę do 20 km/h więcej niż pokazują znaki. Chyba, że jest np. szkoła w pobliżu itp. Mimo tego nieraz mnie ktoś wyprzedza. Na dodatek czasami takimi pierdziochami typu Fiat Panda, gdzie muszą przy tym manewrze mieć ryk silnika jakby świnkę ubijali.
Niestety, jeszcze jego problem z alkoholem. Szybko uciekłam z tej toksycznej relacji. Najbardziej rozwaliło mnie to że laska i jego kumpel zapłacili mu mandat i oczekiwał że chociaż ja dam połowe Studnetka gdzie on pracował.
hayir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 18:21   #49
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez hayir Pokaż wiadomość
Niestety, jeszcze jego problem z alkoholem. Szybko uciekłam z tej toksycznej relacji. Najbardziej rozwaliło mnie to że laska i jego kumpel zapłacili mu mandat i oczekiwał że chociaż ja dam połowe Studnetka gdzie on pracował.
Roszczeniowy idiota.
Na dodatek bez honoru.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 19:11   #50
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:33
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 10:20   #51
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Autorko, ja tylko dodam jeszcze jedno. Naprawdę zastanów się nad tym związkiem. Teraz rozwiązaliście to tak, że nie będziecie razem jeździć, ale jeśli planujesz z nim przyszłość i może dzieci, to przecież na pewno będą zdarzać się sytuacje, że będzie musiał wozić te dzieci. Da radę się wtedy powstrzymać od szarżowania? Czy będzie ryzykował ich życiem, bo prędkość nie zabija?
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 12:27   #52
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Tak tak, w Polsce to wszyscy jeżdżą "szybko ale bezpiecznie" i "dostosowują prędkość do warunków". A wypadki zdarzają się tylko innym, tym głupszym co to jeżdżą 10km/h. Nie rozumiem czemu w naszym kraju dobry kierowca utożsamiany jest z takim co łamie przepisy.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 00:23   #53
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Nie mogłabym być z przyszłym mordercą. Bo to, że kogoś w końcu zabije jest kwestią czasu.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 21:52   #54
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Rozumiem chęć 'depnięcia' ale nie na terenie zabudowanym, na litość boską. Takim debilom powinno się dożywotnio zabierać prawko.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 17:57   #55
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Mąż koleżanki tak sobie depnął, bo co z tego, że teren zabudowany, skoro nic nie ma.
Za to policja była.

400zł.
Ale to nie on winien, tylko głupie przepisy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 17:58   #56
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mąż koleżanki tak sobie depnął, bo co z tego, że teren zabudowany, skoro nic nie ma.
Za to policja była.

400zł.
Ale to nie on winien, tylko głupie przepisy.
Szkoda, ze tak mało

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 11:11   #57
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Pozostaje mieć nadzieję, z takie jednostki jak najszybciej wyeliminują się same na jakimś drzewie, zanim zabiją kogoś niewinnego przez własny debilizm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 12:15   #58
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88269210]Pozostaje mieć nadzieję, z takie jednostki jak najszybciej wyeliminują się same na jakimś drzewie, zanim zabiją kogoś niewinnego przez własny debilizm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tacy mają zazwyczaj więcej szczęścia niż rozumu. Jak np. tutaj:
https://youtu.be/ZLCJA36Zf6w
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 12:18   #59
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Tacy mają zazwyczaj więcej szczęścia niż rozumu. Jak np. tutaj:
https://youtu.be/ZLCJA36Zf6w
I wiesz co?

Znam takiego, co skasował 8 samochodów i połamał sobie żebra.

Myślisz, że pomogło? Dalej jeździ jak wariat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 14:18   #60
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Mocne różnice zdań za kółkiem.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I wiesz co?

Znam takiego, co skasował 8 samochodów i połamał sobie żebra.

Myślisz, że pomogło? Dalej jeździ jak wariat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawniej by tacy jeździli np. konno i wcześniej by ich spotkał koniec. Teraz lekarze, szpitale, poduszki powietrzne, strefy zgniotu.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-10 15:18:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.