"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-09, 08:25   #1861
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 888
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chyba nie wiesz jak wygląda atak paniki. Dawid miał hiperwentylacje.
To nie była hiperwentylacja z powodu chorych płuc, tylko na tle nerwowym. W tym przypadku raczej jedno prowadzi do drugiego - atak paniki do hiperwentylacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-11-09 o 08:30
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 08:29   #1862
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Ja to zrozumiałam tak że zapytał ją bo oni mieli jechać gdzieś i dziewczyny by były same, a Marta odpowiedziała że mają zostać więc fajnie wyszło. W ogóle bardzo mi się podobała reakcja dziewczyn jak Paweł im powiedział, że już wybrał. Także, brawa dla nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tam u nich było jakos tak najprzyjemniej
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 08:43   #1863
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To nie była hiperwentylacja z powodu chorych płuc, tylko na tle nerwowym. W tym przypadku raczej jedno prowadzi do drugiego - atak paniki do hiperwentylacji.
No o to mi chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 10:19   #1864
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dla, mnie to dziwne, że dziewczyna nastawiła się, że w ciągu tygodnia 3 facetów od razu się otworzy i będzie o nią walczyć. Czasem po kilku dniach są motyle.. Może na to liczyła, ale normalnie trzeba dłużej kogoś poznać, żeby cis poczuć czy oprzeć związek na solidniejszej podstawie niźli tylko urwane rozmowy, "dziwne konkurencje" i to pod okiem kamer.
ja myślę że podstawą powinny być podobne priorytety i pragnienia a ten jeden na randce, już właściwie na końcowym etapie, mówi jej że chciałby spróbować życia w mieście i zobaczyć jak to jest być tatuażystą czy fryzjerem (sic! szkoda że nie kardiochirurgiem). Też bym się wkurzyła na jej miejscu bo po co taki ktoś w ogóle przychodzi do programu?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 10:44   #1865
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
ja myślę że podstawą powinny być podobne priorytety i pragnienia a ten jeden na randce, już właściwie na końcowym etapie, mówi jej że chciałby spróbować życia w mieście i zobaczyć jak to jest być tatuażystą czy fryzjerem (sic! szkoda że nie kardiochirurgiem). Też bym się wkurzyła na jej miejscu bo po co taki ktoś w ogóle przychodzi do programu?
Adam jej tak powiedział na randce? W ogóle nie rozumiałam, co oni tam mówią, powinny być napisy w niektórych momentach.
Jeśli tak jej powiedział, to jawny sygnał, że nie jest nią zainteresowany i ona ma nie brać go pod uwagę. Adam ma chyba sporo kultury i taktu, nie powie jej czarno na białym, że woli już teraz się wycofać. Ale zauważcie, że gdy Paweł-manipulant próbował go wrobić w wyjazd, Adam nie zmartwił się i był gotowy do szybkiego pakowanka.
Ten Paweł z kolei to największa szuja w historii 7 edycji, broń nas panie od facetów tego typu.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 11:01   #1866
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
.

Ten Paweł z kolei to największa szuja w historii 7 edycji, broń nas panie od facetów tego typu.
Dokładnie to samo wczoraj pomyślałam nie pamiętam takiej szui.



Co do Dawida - uważam że sam nie wie czego chce ale jednak jest mi go trochę żal. Wydaje mi się że ten jego atak paniki spowodowany był może niekoniecznie tym że tak bardzo mu zależy na Martynie ale pewnie jest mu wstyd że tak wyszło, że wszystkie same zrezygnują. Chyba raczej głupio mu przed ludźmi takie odniosłam wrażenie jak na randce do Martyny powiedział że jutro spotkanie z rodziną i żeby została i wyjechała po tym spotkaniu jeśli dalej zdanai nie zmieni.
I uważam że u niego zupełnie inaczej potoczyłoby się gdyby nie ta cała aferka dziewczyn na początku i obraża że poszedł sobie sam na sam z Martyna rozmawiać. Przychodza do programu gdzie Rolnik ma wybrać spośród kilku osób a one zdziwione że spędza czas na osobności z jakąś?
Nie wiem może tam jest drugie dno i do czegoś doszło poważnego wtedy między nim i Martyna to może zrozumiałabym wzburzeni dziewczyn. Ale w innej sytuacji to zachowaky się niedojrzałe

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 11:51   #1867
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
ja myślę że podstawą powinny być podobne priorytety i pragnienia a ten jeden na randce, już właściwie na końcowym etapie, mówi jej że chciałby spróbować życia w mieście i zobaczyć jak to jest być tatuażystą czy fryzjerem (sic! szkoda że nie kardiochirurgiem). Też bym się wkurzyła na jej miejscu bo po co taki ktoś w ogóle przychodzi do programu?
Ona dla mnie w ogóle jest jakaś dziwna. Sama nie wie, czego chce, sama sobie wybrała średnich kandydatka, liczyła na szybki ślub chyba, zaraz po programie a tu nici.

Nie wiem, z czego u niej wynika ta presja i desperacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 12:28   #1868
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ona dla mnie w ogóle jest jakaś dziwna. Sama nie wie, czego chce, sama sobie wybrała średnich kandydatka, liczyła na szybki ślub chyba, zaraz po programie a tu nici.

Nie wiem, z czego u niej wynika ta presja i desperacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie koleżanki i kuzynki już mają, to ona czuje ciśnienie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 12:50   #1869
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ona dla mnie w ogóle jest jakaś dziwna. Sama nie wie, czego chce, sama sobie wybrała średnich kandydatka, liczyła na szybki ślub chyba, zaraz po programie a tu nici.

Nie wiem, z czego u niej wynika ta presja i desperacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie chciała pokazać ex mężowi co stracił, że ona taka laska, za którą faceci lecą w dym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:02   #1870
Supciok
Raczkowanie
 
Avatar Supciok
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: W domu
Wiadomości: 64
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Chciałem obejrzeć program rozrywkowy, a puścili dramat psychologiczny.
__________________
Kiedyś to było
Supciok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:16   #1871
alternative069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Chyba nie wiesz jak wygląda atak paniki. Dawid miał hiperwentylacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem dokładnie, miałam nie raz I bynajmniej nie zachowywałam się jak Dawid. Podczas ataku paniki jest walka o przetrwanie i mobilizacja na najwyższym poziomie, a nie zanoszenie się płaczem na ziemi Chyba, że Ty rozumiesz coś innego pod tym pojęciem. U Dawida bym powiedziała raczej, że to spazmy. Ale na pewno nie atak paniki

Edytowane przez alternative069
Czas edycji: 2020-11-09 o 13:17
alternative069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 13:43   #1872
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Pewnie chciała pokazać ex mężowi co stracił, że ona taka laska, za którą faceci lecą w dym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba mi umknęło że Ona jest po rozwodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 14:05   #1873
e814eb9f2ad6b80394fceceb902aa0a1b569f2a7_5fab29b84896b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 12
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dawid to taki typ faceta, który szuka dziewczyny dżagi bo sam więcej imprezuje niż rolniczy. W wizytówce mówił, że dojrzał do związku a w rzeczywistości mamusia stroi go na randki. Pozer, taki trochę król wsi...

Czereśniak podobno ma za złe produkcji sposób, w jaki go przedstawili w programie. Na moje oko było tak, że zamiast zajmować się dziewczynami (Monika i Ilona mowiły na randce o tym, że Maciek nie ma czasu) Król szpaków pracował na gospodarce przez co zaniedbał dziewczyny i niewiele działo się nawet poza kamerami. Dziewczyny z kolei tułały się od hamaka do schodów bo cóż innego mogly robić w nie swoim domu u obcych ludzi ? Z braku laku dziewczyny zostały przedstawione jako mało pracowite a czereśniak to wiadomo

Józef erotoman - od początku można było obstawiać, że w przeszłości był związany ze służbą (nikomu nie ubliżając). Chciałby żeby słuchano tylko jego, robiono tak jak on chce, na wszystkim zna się najlepiej, ma prawo obrażać przy czym nie dociera do niego że to on popełnia błędy. Jozef sierżant dyktator. Człowiek ciężki do życia i funkcjonowania. Teraz wiadomo, dlaczego rodzina nie chciała jego udziału w programie.

Magda rolniczka "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" z 300 listów wybrała tak różnych facetów że ciężko w ogóle powiedzieć czym się kierowała i jakie cechy chciałaby w nich odnaleźć. Myślę, że do Magdy dotarło że po prostu kiepsko wybrała i żadnej iskierki tam nie ma i nie będzie tylko zamiast się do tego przyznać woli zrzucić winę na chłopaków i ich "brak starania się o nią".

Paweł super chłopak, najbardziej dojrzałe podejście i widać po co przyszedł do programu. Podobnie jego dziewczyny - każda mądra, rozsądna na prawdę trudno cokolwiek im zarzucić.

Załącznik 7732582

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez e814eb9f2ad6b80394fceceb902aa0a1b569f2a7_5fab29b84896b
Czas edycji: 2020-11-09 o 15:16
e814eb9f2ad6b80394fceceb902aa0a1b569f2a7_5fab29b84896b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:04   #1874
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dzisiaj jeszcze raz obejrzałam randkę Magdy i Adama, bo nie byłam pewna, czy dobrze zrozumiałam, ale z Adama to też niezły chłopczyk wyszedł. Chciałby spróbować życia na własną rękę, poprać, pogotować, rachunki popłacić... To kto mu do tej pory to robił? I ten fryzjer, tatuażysta... Nie jestem pewna, czy on wie cokolwiek o życiu.

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2020-11-09 o 15:07
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:08   #1875
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Te dziewczyny od Pawła to chyba miały daleko do domu i nie chciały po nocy jechać. Pewnie chodziło o to czy mogą jeszcze jedna noc zostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Chyba mi umknęło że Ona jest po rozwodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facet ja zdradzał już przed ślubem, a ona dowiedziała się po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:12   #1876
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Dzisiaj jeszcze raz obejrzałam randkę Magdy i Adama, bo nie byłam pewna, czy dobrze zrozumiałam, ale z Adama to też niezły chłopczyk wyszedł. Chciałby spróbować życia na własną rękę, poprać, pogotować, rachunki popłacić... To kto mu do tej pory to robił? I ten fryzjer, tatuażysta... Nie jestem pewna, czy on wie cokolwiek o życiu.
Też mnie ta wypowiedź zdziwiła wyszło na to, że go ciągle rodzice niańczą i sponsorują. Ale pewnie chciał po prostu przekazać Magdzie między słowami, że nie jest zainteresowany planowaniem przyszłości z nią, więc palnął cokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Te dziewczyny od Pawła to chyba miały daleko do domu i nie chciały po nocy jechać. Pewnie chodziło o to czy mogą jeszcze jedna noc zostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Facet ja zdradzał już przed ślubem, a ona dowiedziała się po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Liczyłam na to, że któraś zwiąże się z jego bratem byłby to fajny zwrot akcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:20   #1877
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Też mnie ta wypowiedź zdziwiła wyszło na to, że go ciągle rodzice niańczą i sponsorują. Ale pewnie chciał po prostu przekazać Magdzie między słowami, że nie jest zainteresowany planowaniem przyszłości z nią, więc palnął cokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Liczyłam na to, że któraś zwiąże się z jego bratem byłby to fajny zwrot akcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz skojarzyłam, że on chyba mieszka na wsi to może faktycznie nie zna życia w mieście, ale żeby tak nic a nic? Żeby myśleć, że może sobie zostać tatuażystą albo fryzjerem ot tak? Nie chciałabym faceta z taką świadomością świata i życia. Mimo mięśni i oczu
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:27   #1878
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Też mnie ta wypowiedź zdziwiła wyszło na to, że go ciągle rodzice niańczą i sponsorują. Ale pewnie chciał po prostu przekazać Magdzie między słowami, że nie jest zainteresowany planowaniem przyszłości z nią, więc palnął cokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Liczyłam na to, że któraś zwiąże się z jego bratem byłby to fajny zwrot akcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto był fryzjerem tatuażystą?.bo nie wychwyciłam tego momentu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:30   #1879
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Adam mówil że prowadzi gospodarstwo z rodzicami, czyli to raczej nie jest tak że siedzi a rodzice mu kase dają za nic, skoro razem pracuja to i razem zarabiają. A to gadanie że miasto na swoim etc, coś tu czuję wpływ już Mateusza barmana
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 15:42   #1880
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kto był fryzjerem tatuażystą?.bo nie wychwyciłam tego momentu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie był, tylko Adam chciałby spróbować życia w mieście, sam sobie poprać, ugotować, rachunki zapłacić, zobaczyć jak to jest być tatuażystą albo fryzjerem.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 15:52   #1881
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Te dziewczyny od Pawła to chyba miały daleko do domu i nie chciały po nocy jechać. Pewnie chodziło o to czy mogą jeszcze jedna noc zostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Facet ja zdradzał już przed ślubem, a ona dowiedziała się po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może mówiła w wizytowce na Wiosne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 16:11   #1882
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Może mówiła w wizytowce na Wiosne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musiała mówić w tym odcinku, co do niej listy przyszły. Bo ja to pamiętam, a tego odcinka na wiosnę nie oglądałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 16:29   #1883
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dawid "król dyskotek" to zdaje się jakiś toksyczny typ, i to by potwierdzało dlaczego jedna dziewczyna zmyła się już po 1 dniu.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 17:10   #1884
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tak, Magda gadała, że jest po rozwodzie i że ex ja zdradzał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 17:25   #1885
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

No nieźle, rolniczka tyle mówi o dojrzałości, a sama oczekuje, że faceci będą jej tańczyć jak im zagra, albo raczej zachowywać jak ona oczekuje Adam z Pawłem całkiem zabawni jak im się konkurencja włączyła i tak mówią o "wygranej". Faktycznie chyba się zżyli z sobą, skoro nawet Paweł po randce powiedział "spieprzyliśmy", "jedziemy do domu"

Maciek szuka parobka i gosposi w jednym, ale na pewno nie żony.

Dawid strasznie emocjonalnie reaguje na odjazdy kolejnej kandydatki, ale on raczej opłakuje własne niepowodzenie niż fakt, że akurat z tą dziewczyną mu nie wyszło. I to gadanie, że Martyna była faworytką, przy odjeździe Agnieszki mówił chyba coś podobnego

U Józefa trochę jak w przedszkolu. Grażynka sama nie wie, czego chce. Tuż po swojej randce chciała jechać, a tu jak kolejna pani gotowa do wyjścia na randkę to ona wtedy się żegna, czego niby oczekując? To nie są przyjemne sytuacje, nastrój im chciała zepsuć? Czy może Józek miałby wszystko rzucić i ją odwieźć na pociąg? Też trochę wszyscy olali jej pożegnanie i byłam ciekawa co będzie jak wrócą, czy Grażynka jeszcze będzie, czy w końcu odjedzie. Ewa to jakiś fenomen, nic nie mówi, a i tak wszystkie o niej mówią

Co do Pawła i Marty... No trzepło ich i aż przyjemnie się na nich patrzy Pozostałe kandydatki też miały świetną reakcję
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 17:30   #1886
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Teraz skojarzyłam, że on chyba mieszka na wsi to może faktycznie nie zna życia w mieście, ale żeby tak nic a nic? Żeby myśleć, że może sobie zostać tatuażystą albo fryzjerem ot tak? Nie chciałabym faceta z taką świadomością świata i życia. Mimo mięśni i oczu
Ja myślę, że on tylko jako przykład podał tego Fryzjera. Pewnie mu chodziło, żeby spróbować czegos innego, pracy u kogoś czy na etat.
A to, że mu usługiwano to się nie dziwię. Większość chłopaków że wsi, którzy prowadzą gospodarstwo ciężko pracują, ale pranie, sprzątanie, zakupy, czy gotowanie to przeważnie mamcia ogarnia, bo siedzi w domu i nie pracuje. Czasem to jest nawet babcia. Znam dziewczyny, które mieszkają na wsi, dojeżdżają autem do roboty do miasta i jak wracają wieczorem zrypane, to też wszystko na nie czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 18:16   #1887
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Musiała mówić w tym odcinku, co do niej listy przyszły. Bo ja to pamiętam, a tego odcinka na wiosnę nie oglądałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dlatego tak zareagowała że nie zakochała się z wzajemnoscia w chlopakach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 19:30   #1888
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Co do Pawła i Marty... No trzepło ich i aż przyjemnie się na nich patrzy Pozostałe kandydatki też miały świetną reakcję

No nie wiem, dla mnie to on jest już wzięty całkowicie pod pantofel. Mam wrażenie że na randce Marta zaszantażowała emocjonalnie Pawła. I to jego latanie od dziewczyn do Marty z pocztą pantoflową... Niesmaczne to było. W końcu on tu gospodarzem, przenocować dziewczyny by nie jechały do domu nocą to po prostu dobre wychowanie, zwłaszcza, że mieli wszyscy raczej dobre relacje.


Czy Ewa od Józka w ogóle się odzywa? xD

Edytowane przez _Sliwka_6
Czas edycji: 2020-11-09 o 19:32
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 20:48   #1889
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość


Czy Ewa od Józka w ogóle się odzywa? xD
nie, ona tylko wzrokiem zabija
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 21:13   #1890
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

W ostatnim odcinku okaże się że Ewa jest cyborgiem wysłanym w przeszłość by uwieść jurnego Józka.



Ona przynajmniej jest tam na tyle zdesperowana że chce by ją wybrał i nie ma nic przeciwko temu by Józek ją ugniatał jak ciasto.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.