Panny Młode 2021 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-11, 21:08   #2701
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Fotorelacja na grupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 07:57   #2702
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jakoś nie mam weny na wybieranie czegokolwiek, nawet nie wiem czy ślub się odbędzie... A jeśli tylko ślub to nie potrzebuje nic poza kiecką
Ale przynajmniej jak będzie można zaprosić 50 osób i ktoś nie przyjdzie, bo będzie się bał koroniaka będę wiedziała komu naprawdę zależy żeby z nami być Zapraszam tylko młode osoby poza rodzicami.
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 08:34   #2703
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mam weny na wybieranie czegokolwiek, nawet nie wiem czy ślub się odbędzie... A jeśli tylko ślub to nie potrzebuje nic poza kiecką
Ale przynajmniej jak będzie można zaprosić 50 osób i ktoś nie przyjdzie, bo będzie się bał koroniaka będę wiedziała komu naprawdę zależy żeby z nami być Zapraszam tylko młode osoby poza rodzicami.
Ja też nic nie kupuje już, bo nawet nie wiadomo na ile osób 🤷☠♀️
Załatwimy jeszcze zaproszenia i garnitur dla Tżta i na razie będziemy czekać co będzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 14:33   #2704
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

Ja liczę, że do października 2021 sytuacja choć trochę znormalnieje.
Jesteśmy nastawieni, że najwyżej zrobimy sam ślub, ale mam nadzieję, że za rok przynajmniej małe wesela będą dozwolone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 14:43   #2705
Ewelinaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Stemple też kupiliśmy jaką farbą maluje się pudełko na koperty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze to nie mam pojęcia. Ja akurat kupiłam najtańszą bejcę i kolor uzyskałam taki jaki oczekiwałam. Natomiast próbowałam wieszaki przemalować bejcą i tu już mnie efekt nie zadowolił. Będę próbować sprayem pomalować albo farbą do drewna.
Ewelinaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 15:07   #2706
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj przymiarki i jutro.

Uważam też nie powinno się gościom w pewnym sensie narzucać dobroczynności. Tak jak pisałyście - schroniska nie każdą karmą przyjmą, to samo jest z domami dziecka - też trzeba się wcześniej skontaktować, bo to nie jest tak, że się po prostu zawiezie jakieś rzeczy. Uważam, że jak ktoś chce pomóc, to niech to sam zrobi.
Gość powinien podarować to na co go stać i co uważa za stosowne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wino czy książka często są droższe niż puszka karmy
Oczywiście, że najpierw ustalamy z domem dziecka czy ze schroniskiem czy są zainteresowani czymś takim, a później dopiero działamy dalej. Naprawdę wolałabym jako prezent dostać coś co mogę komuś oddać i mu się to przyda niż bukiety kwiatów czy alkohol, który by u nas stał i wyglądał. No, ale może rzeczywiście wśród moich gości znajdzie się ktoś, kto uzna to za nie wiem.. ,,niestosowne.''

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
A nie chcecie nic dla siebie? czekoladki, książki, totolotki? Jeśli nie pijecie alkoholu, to myślę że warto to zaznaczyć, bo większość osób zapewne wybierze wino.
Tak, myślę, że uwzględnimy to, że nie pijemy alkoholu (nie to, że wcale, ale raz na 3 miesiące lampka wina, drink czy jedno piwo), a jak tak większość przyjdzie z winem to dla nas są to zbędne ilości. Książka wydaje się najsensowniejsza
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 15:32   #2707
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja myślę że w przyszłym roku zezwolą na wesela, jak czytam prognozy epidemii to mówią że przy obecnej sytuacji w styczniu jest już możliwy powrót podziału polski na trzy strefy zielone żółte i czerwone więc bądźmy dobrej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-12, 16:28   #2708
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja to myślę że z tempem zachowań w mojej okolicy do stycznia wszyscy to przechoruja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 18:28   #2709
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Ja w obecnej sytuacji tez nie mam powera na szukanie czegokolwiek... suknie odwlekam na razie. Dobrze żebyśmy mogli zaprosić choć te 50 osób. Z jednej strony żałuje, że nie zarezerwowaliśmy terminu na 2022 tylko kto tez da gwarancję, co będzie za jakiś czas.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 18:58   #2710
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja tez jakoś nie mam siły na to wszystko. Zaraz pewnie czeka mnie praca zdalna, która jest ani zdalna ani praca... I pewnie znów ten system po dwóch tyg się szefowi znudzi. A zresztą czuje że korona jest blisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 19:09   #2711
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wino czy książka często są droższe niż puszka karmy
Oczywiście, że najpierw ustalamy z domem dziecka czy ze schroniskiem czy są zainteresowani czymś takim, a później dopiero działamy dalej. Naprawdę wolałabym jako prezent dostać coś co mogę komuś oddać i mu się to przyda niż bukiety kwiatów czy alkohol, który by u nas stał i wyglądał. No, ale może rzeczywiście wśród moich gości znajdzie się ktoś, kto uzna to za nie wiem.. ,,niestosowne.''



Tak, myślę, że uwzględnimy to, że nie pijemy alkoholu (nie to, że wcale, ale raz na 3 miesiące lampka wina, drink czy jedno piwo), a jak tak większość przyjdzie z winem to dla nas są to zbędne ilości. Książka wydaje się najsensowniejsza
Ja nie oczekuję ani wina, ani książki, ani kwiatów. I to nie chodzi o cenę tego prezentu. Jeśli zaś byłabym mocno niealkoholowa, to zapraszając bliskich ludzi wychodzę z założenia, że na tyle mnie znają i wiedzą, że nie piję. Ewentualnie wtedy na zaproszeniu wstawiłabym przekreśloną butelkę, ale nic poza tym.



Fiu, cieszę się, że mam już za sobą sukienkę. Teraz czuję wewnętrzny luz i jakoś się nie przejmuję już resztą, a pewnie powinnam, bo nadal nie ruszyłam z dekoratorką, zaproszeniami, kościołem, naukami. 🤷


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-12, 19:25   #2712
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

A ja byłam dzisiaj oglądać obraczki. Teraz z tż musimy ustalić czy płaskie, czy klasyczne... Ja wolę klasyczne bo dla mnie wygodniejsze- a on ma na odwrót. To będzie długa batalia pewnie... :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 19:26   #2713
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

ciri15, ja już pracuje zdalnie i nie ukrywam, że to siedzenie w domu też mi nie służy. Niby do wesela ponad 9 miesięcy ale u mnie entuzjazmu brak...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 19:30   #2714
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj oglądać obraczki. Teraz z tż musimy ustalić czy płaskie, czy klasyczne... Ja wolę klasyczne bo dla mnie wygodniejsze- a on ma na odwrót. To będzie długa batalia pewnie... :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to postawcie na 2 różne
znajomi tak mają. tylko odwrotnie - ona ma płaską a on klasyczną. nie rzuca się w oczy w ogóle. dopóki sami nie mówią, to nikt tego nie zauważa. i każde jest zadowolone i nosi się jak lubi

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-11-12 o 19:31
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 19:43   #2715
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj oglądać obraczki. Teraz z tż musimy ustalić czy płaskie, czy klasyczne... Ja wolę klasyczne bo dla mnie wygodniejsze- a on ma na odwrót. To będzie długa batalia pewnie... :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczcie najpierw jak leżą na dłoni i dopiero zacznijcie dyskusję u mnie Tż też chciał płaskie fazowane, a jak zaczęliśmy takie przymierzać to tak średnio wyglądały. Na dodatek też się upierał przy żółtym złocie.
Ostatecznie mamy lekko zaokrąglone, takie pomiędzy płaskimi a klasycznymi, nie wiem jak to profesjonalnie nazwać. I łączone złoto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 06:36   #2716
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny odkąd zamówiłam suknię to czuję wewnętrzną ulgę. Szukam do niej nakrycia, rozglądam się na stronie Witt za butami. Zamówiłam personalizowane spinki do mankietów dla tż. Mamy obrączki, zaprojektowane zaproszenia, 2 welony idą z ali, podziękowania dla gości. Nauk nie mamy ale proboszcz dusza nie człowiek. Do ślubu 5 miesięcy i on się odbędzie. Nie mamy pewności ile to potrwa a swoje lata już mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 07:47   #2717
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny odkąd zamówiłam suknię to czuję wewnętrzną ulgę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo pisałam tyle, że ja jeszcze swojej nie kliknęłam, ale wiem, że to ta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 08:02   #2718
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja jutro jadę mierzyć suknie do dziewczyny. Jeśli na nią się nie zdecyduje to wezmę ta co wam pokazywałam.
Choć zaczynam mieć wątpliwości jak oglądam zdjęcia. Że ona nie robi takiego wrażenia wow, że to jakieś moje wewnętrzne odczucia tylko, a dla innych będzie "taka se", że może tak jak mi ktoś powiedzial "chce obejrzeć wszystko i w końcu wezmę którąkolwiek".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 09:44   #2719
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja jutro jadę mierzyć suknie do dziewczyny. Jeśli na nią się nie zdecyduje to wezmę ta co wam pokazywałam.
Choć zaczynam mieć wątpliwości jak oglądam zdjęcia. Że ona nie robi takiego wrażenia wow, że to jakieś moje wewnętrzne odczucia tylko, a dla innych będzie "taka se", że może tak jak mi ktoś powiedzial "chce obejrzeć wszystko i w końcu wezmę którąkolwiek".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo ze zdjęciami to tak właśnie jest, ja też jak poszłam drugi raz je oglądac to nagrałam sobie filmik i juz inaczej miałam odczucia, przypomnij sobie jakie emocje miałaś przy mierzeniu jej że jednak coś wzbudziło twój zschwyt w niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-13, 09:53   #2720
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też czuję ulgę, że temat sukienkowy jest 'z głowy'. Chociaż co jakiś czas mam myśli, czy na pewno jest taka jak chce

Ja pracuje tydzień w domu i tydzień w firmie. Taka forma jest ok, bo wcześnie z 3 miesiące siedziałam w domu i źle to na mnie działało. Przede wszystkim byłam dużo bardziej rozleniwiona.

Pollinaa, a rozglądałas się za poradnią? Ja nie mogę znaleźć nic sensownego.
Nasz ślub też się odbędzie. Nastawiam się, że wesela nie będzie żeby nie czuć dużego zawodu, ale mam nadzieję, że miło się zaskoczymy i w kwietniu będzie już wszystko normalnie

Ciri, nie ma pewnie fasonu, który będzie dla wszystkich z efektem "wow"
Z moją sukienką jest tak, że ma wycięcie do pępka( które chce zszyć) i świadkowa mówi, że to jest super i żeby nic z tym nie robić, a koleżanka powiedziała, że nigdy w życiu by w takiej odkrytej nie wyszła .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 09:55   #2721
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Bo ze zdjęciami to tak właśnie jest, ja też jak poszłam drugi raz je oglądac to nagrałam sobie filmik i juz inaczej miałam odczucia, przypomnij sobie jakie emocje miałaś przy mierzeniu jej że jednak coś wzbudziło twój zschwyt w niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie emocje pamiętam. I tylko ją i ta druga mam w pamięci. Mam wrażenie że jak wybiorę któraś z nich to nie będę żałować. A jak zacznę kombinować to możliwe że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 10:19   #2722
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie dziewczyny co do zdjęć i filmików i odbioru siebie w sukni z perspektywy gościa - w salonie pani powiedziała ze nie mogę zrobić zdjęcia, a suknia mi się podoba i chciałabym zobaczyć siebie na zdjęciu. Macie jakieś pomysły jak rozwiązać ta kwestie?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 10:32   #2723
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Jak byłam sama i nie można było robić zdjęć, to miałam swoje rzeczy w przymierzalni i telefon na wierzchu - jak Pani szła po inną suknie, to sobie cyknelam fotki. Gdyby nie było takiej możliwości, a byłabym prawie pewna co do sukienki, to bym po prostu powiedziała Pani, że chcę sobie zrobić zdjęcie, bo to mi umożliwi podjęcie decyzji. Gdyby nadal się nie zgodziła, to bym podziękowała - z tym, że ja bym nie zdecydowała się za żadną kieckę bez zdjęcia. Zależy jakie masz odczucia co do sukienki.
Nie wiem co to za durny wymyśl z tym zakazem zdjęć, skoro wszędzie jest to samo i zdjęcia są w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 10:56   #2724
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
ciri15, ja już pracuje zdalnie i nie ukrywam, że to siedzenie w domu też mi nie służy. Niby do wesela ponad 9 miesięcy ale u mnie entuzjazmu brak...
Też pracuje zdalnie od kilku tygodni i nie zapowiada się na powrót do biura... u mnie w firmie nic się nie dzieje, więc z jednej strony to dobrze... Ale niech się ta pandemia już skończy

Chciałabym być zajarana moim małym przyjęciem... Niby za miesiąc ide zamówić termin w urzędzie, może coś zacznę po tym myśleć i działać.
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 11:23   #2725
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Kolorowymaj nie szukam poradni. Proboszcz kazał przyjść 3 miesiące przed z papierami z usc, "żółtymi" z liceum i z parafi tż. Jeśli chodzi o nauki to powiedział że na religie przecież chodziliśmy, o poradni nie wspominał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 11:33   #2726
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

A no taki głupi wymysł z tym zakazem robienia zdjęć. Ale racja powiem, że jak nie zobaczę siebie na zdjęciu to nie kupię sukni. Tylko szkoda mi jej odpuścić bo naprawdę mi się podoba...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 11:46   #2727
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Kolorowymaj nie szukam poradni. Proboszcz kazał przyjść 3 miesiące przed z papierami z usc, "żółtymi" z liceum i z parafi tż. Jeśli chodzi o nauki to powiedział że na religie przecież chodziliśmy, o poradni nie wspominał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, ja myślałam że to tak samo obowiązkowe jak nauki. Nawet na potwierdzeniu odbycia nauk jest miejsce na pieczątki z poradni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 11:49   #2728
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ooo, ja myślałam że to tak samo obowiązkowe jak nauki. Nawet na potwierdzeniu odbycia nauk jest miejsce na pieczątki z poradni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W styczniu powie co i jak i kto to ma podbić. Powiedział że naukami mamy się nie przejmować, a o poradni nawet nie wspomniał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 11:58   #2729
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A no taki głupi wymysł z tym zakazem robienia zdjęć. Ale racja powiem, że jak nie zobaczę siebie na zdjęciu to nie kupię sukni. Tylko szkoda mi jej odpuścić bo naprawdę mi się podoba...
Sproboj cyknac po cichaczu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:06   #2730
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Jak ja chodziłam po salonach to też nie można było robić zdjęć. Byłam z siostrami więc jak pani szła po kolejna sukienkę to wtedy siostry cykały foty. Bez zdjęć te byłoby mi się ciężko zdecydować.
Co do pracy to ja od marca z domu pracuje :/ strasznie to męczące poza tym też się rozleniwiłam bo nie trzeba się specjalnie ubierać, malować, czesać mam nadzieję, że na wiosnę już wrócimy do biur

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.