Ponowne starania po T. cz. II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-16, 19:49   #1531
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Poczwarkah to trochę mnie uspokoiłas. Ja miałam owulację prawdopdoobnie około 22 dnia cyklu, ale nie mam pewności. Czytałam też historie, że zdarzało się tak, że dziecko nadrobilo później ten wzrost. No trudno stwierdzić. W piątek mam USG na NFZ.
Maxim a kiedy będziesz miała wyniki z pappy?
SmutnaOla życzę Ci miłych i owocnych przytulanek!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 19:54   #1532
Antenka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 61
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
Ja w terminowanej ciąży miałam krwiaka, w Sylwestra rano z ogromnym krwawieniem trafiłam do szpitala, tydzień w szpitalu, miesiąc w domu wyleżałam i wchłonął się. Potem wyszła wada serca.
Odebrałam wynik, zdrowa dziewczynka! teraz czekamy na drugi, żeby dowiedzieć się, czy odziedziczyła po mnie translokację, czy mieliśmy tyle szczęścia i nawet jej nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale super prezent na święta gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez maxim7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, miałam dzisiaj wizyte u mojego lekarza wszystko git dostał piękne zdjęcia. Dostałam kolejne potwierdzenie że jest to dziewczynka super, bardzo się cieszę jeszcze żeby ta pappa wyszła dobrze....

Super wiadomość gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez SmutnaOla Pokaż wiadomość
Iskierka, Maxim super, gratulacje
Platynowa, cieszę się że wszystko dobrze trzymam mocno kciuki by ta ciąża już była spokojna myślę że będzie dobrze
Ja dziś byłam u swojego gina ponarzekać że nam nie wychodzi. Okazało się że śluzu jest duużo, a pęcherzyk ma 21 mm więc tylko czekać aż pęknie. W związku z tym że przytulanki były wczoraj a pęcherzyk pęknie raczej jutro to mamy przykaz jutro popołudniu się poprzytulać. W piątek mam jeszcze przyjść do gina i sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Jak nie to mam dostać coś na jego pęknięcie. No a jak nam się w tym cyklu nie uda to mamy zrobić diagnostykę drożności i jakości nasienia. Mam nadzieję że jednak do tego nie dojdzie i w tym cyklu nam się poszczęści. Także trzymajcie za mnie proszę kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Owocnych starań i trzymam kciuki my jesteśmy na tym samym etapie tez mam mieć owulacje w tym tygodniu fajnie jakby się nam udało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Antenka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 21:25   #1533
Arjen927
Raczkowanie
 
Avatar Arjen927
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 51
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hej. Potrzebuję informacji na już więc tak nie ładnie się wpraszam.

Jakie badania robiłyście do 6 tyg po poronieniu. Jutro mam wizytę i chciałabym wiedzieć jakie badania Wam przepisał ginekolog. Mam listę z wypisanymi badaniami immunologicznymi i genetycznymi. Jakieś są refundowane na NFZ?
Ściskam Was wszystkie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arjen927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 21:57   #1534
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91 dostałam info, że czeka się do dwóch tygodni na wynik pappy. U mnie dwa tygodnie mijają równo w poniedziałek po weekendzie. Mam czekać na telefon od genetyka i w zasadzie to wszystko co wiem.

Mam dziwne przeczucie że ta pappa namiesza, że wszystko jest za piękne zęby było możliwe.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Arjen927 poroniłam dwa razy i nikt mi nie zalecił żadnych badań. Dopiero chyba po trzech poronieniach z kolei coś każą działać ale może czasu się zmieniły. Ja generalnie zawsze słyszałam że to natura i koniec.
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 22:55   #1535
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Arjen927 Pokaż wiadomość
Hej. Potrzebuję informacji na już więc tak nie ładnie się wpraszam.

Jakie badania robiłyście do 6 tyg po poronieniu. Jutro mam wizytę i chciałabym wiedzieć jakie badania Wam przepisał ginekolog. Mam listę z wypisanymi badaniami immunologicznymi i genetycznymi. Jakieś są refundowane na NFZ?
Ściskam Was wszystkie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robilam po terminacji
Badanie na trombofilie
Poziom homocysteiny
Wit b12
Wit d
Kwasu foliowego
Morfologie
TSH

I tyle.
Dziewczyny jeszcze robią badania kariotypow swoje i partnera mozna na to dostać skierowanie na nfz ale zalezy od lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 07:45   #1536
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Z takich standardowych badań poza genetycznymi po T robiłam takie jak Sosnanieradosna. Zrób sobie taki pakiet ale nie wiem czy ktokolwiek Ci da skierowanie na NFZ. Może na jakieś pojedyncze. Pamiętam,że dostałam skierowanie na kariotypy od genetyka, więc akurat załapałam się po drugiej stracie a nie trzeciej. Zależy chyba od lekarza, zapytać możesz. Kariotypy kosztują ok.350-400 zł więc nie wiem czy jest sens czekać...z resztą tych badań wyjdzie mniej niż 1000 zł.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

A, ja jeszcze dostałam skierowanie na trombofilię. Po T w szpitalu przeszłam się po odbiór wyników dotyczących materiału z poronienia i od tego się zaczęło diagnozowanie trombofilii,ponieważ w pępowinie pojawiły się skrzepy. Miałam w ogóle olać te dokumenty i coś mnie podkusilo żeby odebrać. Stamtąd już do immunologa trafiłam.
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 07:49   #1537
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Antenka1982, oby nam się udało trzymam kciuki za wasze owocne starania w tym tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 08:40   #1538
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine a to lekarz wydając Ci wyniki odrazu Cię skierował dalej? Bo mi moje wysłali mailem, nikt nic nie mówił a lekarzowi chciałam pokazać dopiero w styczniu jak pójdę po zielone światło do starań tylko teraz się zmartwiłam bo tam jest napisane dużo dziwnych rzeczy, których ja nie rozumiem. Też są jakieś skrzepy ale chyba nie w pępowinie.
Ogólnie to jest jedyne forum, które mi daje siłę. Wczoraj cały dzień spedzilam na czytaniu postów w grupie Mthfr Polska i tylko się zaczęłam znowu wszystkim stresować,ze za mało badań zrobiłam, że nie takie suplementy biorę... 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 09:06   #1539
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Z tym Mthfr to rozne sa głosy. Mi wyszla heterozygota a po badaniu homocysteiny, poziomu b12, kwasu foliowego wychodzi że wszystko pracuje ok. I roznie lekarze podchodza do heterozygot większość mowi że heterozygotami sie nie przejmujemy. Wiec sie nie martw na zapas tym mthfr. Bierz w razie co suplement gdzie jest i kwas foliowy i foliany i tyle, zbadaj na spokojnie poziomy witamin i bedziesz wiedziec jak organizm funkcjonuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 09:10   #1540
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosnanieradosna i tak też robię, wyniki w normie pomimo tej heterozygoty, biorę foliany i pregne start. A tam to chyba przestanę czytać bo w paranoje popadnę 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 09:25   #1541
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja, Ja wyniki odbierałam z sekretariatu sama zaczęłam węszyć i się dobijałam do lekarzy,nikt mnie nie kierowal. Jeśli chodzi o mthfr też robiłam ale generalnie wynik ma sens tylko gdy wyjdzie mutacja homo. Przede wszystkim zrób trombofilię (najlepiej cały pakiet z białkiem, czynnikiem V Leiden itp.), homoctsteine,cukier (u mnie jak się okazało odpowiada za wystąpienie dwa razy bezczaszkowia,co się praktycznie nie zdarza). Jeśli wyjdzie trombofilia, która odpowiada za trudności z zajściem w ciążę, za poronienia , to dostaniesz leki i będzie dobrze. Jakbyś miała jakieś pytania to pytaj, robiłam mnóstwo mnóstwo badań więc chętnie odpowiem

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Chciałam jeszcze dodać jeśli chodzi o suplementy, przyjmuj tylko i wyłącznie metylowane formy witamin (wchłaniają się, a nie jak syntetyki). Ja r

przyjmuję cały czas BComplex z ForMeds, do tego krople D3+K2.
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 09:36   #1542
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sama nie wiem, zanim ogarnełam, że można zrobić cały pakiet to wydałam tyle samo kasy na samo mthfr 🤦☠♀️ i się zastanawiam czy drążyć temat skoro u mnie nie było problemu z zajściem, poronień wcześniej też brak. Ciąża bez plamień, zagrożeń do 22 tygodnia. Ciągle chce wierzyć że to serio był przypadek ale z drugiej strony nie wybaczę sobie jak znowu coś pójdzie nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 09:42   #1543
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, cięższe się zarodek się rozwija . Co do luteiny czy dupka, nie wiem czy bym się zdecydowała brać. Mocno mi siedzi w glowie, ze podtrzymywalabym chora ciążę. Ale może faktycznie przy krwiaku powinno się brać bez gadania.
Co do rozmiarów, to wydaje mi sie, ze jeszcze kropek nadrobi
Iskierka, cudowną wiadomość! jeszcze jakby drugie wyniki były w porządku, ale by było szczęście!
Maxim, czyli gratulujemy dziewczynki! 🥳.
SmutnaOla, kciuki, żeby się w tym cyklu udało!
Ja czekam na wynik pappy. Z wizyty w boramedzie lekarz obstawial chłopaka, więc jest 50/50
Mało mnie ostatnio, ale raz że pracy bardzo dużo mialam, dwa że przypetala sie infekcja, przez którą po pracy raczej dogorywam. Ale zaraz weekend, więc może uda mi się trochę się podleczyc w spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-12-17 o 09:43
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 09:53   #1544
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja, ja również nie miałam problemu z zajściem w ciążę, nie miałam poronień tylko wadę letalną. A mimo to o wyszła mi trombofilia. Jak sobie pomyślę,że teraz miałabym stracić zdrowa ciążę z jej powodu, gdybym żyła w niewiedzy to chyba bym się załamała. Moja bliska przyjaciółka straciła córkę w 6 miesiącu ciąży. To bardzo ważne badanie i może uratować życie Twojego maleństwa. Zrób to, nie kosztuje majątku a jest wielce istotne...

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

A co do duphastonu to trochę rozumiem Wasze podejście o podtrzymywaniu chorej ciąży. Niemniej jednak nie każda jest chora, po prostu wystąpi jakiś głupi krwiak i stanowi zagrożenie gdy płód jest zdrowy. Ja się bardzo cieszę,że to przyjmuję. Niedługo odstawiam gdy wytworzy się łożysko
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:01   #1545
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mam już wyniki z testdna. Czy któraś z Waszyngtonu wie co to może dla mnie oznaczać i jaki może mieć wpływ na ciążę? IMG_20201217_105520.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:04   #1546
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

To ma związek z krzepnięciem krwi, będziesz brała heparynę w ciąży. Nie martw się na FB jest grupa MTHFR Polska,zapraszam tam,dziewczyny bardzo pomagają w rozwianiu wątpliwości
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:04   #1547
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja ja bym sprawdziła cały pakiet ja robiłam to badanie kilka lat temu, ale w tedy żadnych pakietów nie było a jak w labo powiedziałam, że chcę zrobić MTHFR to Pani jak na kosmitę patrzyła później dowiedziałam się o PAI itd.
Ja z metyli biorę prenatal i do tego folate ze Swansona. Tak jak dziewczyny piszą ważna jest homocysteina, INR też lekarz kazał mi zrobić ja mam zapobiegawczo leki przeciwzakrzepowe, ale to taki standard w mojej klinice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:16   #1548
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Przekonałyście mnie, zrobię ten cały pakiet na trombofilie Marine a teraz w ciąży jakieś wskazania/ leki w związku z tym bierzesz? I do kogo się udać ewentualnie z wynikami? Ginekolog? Hematolog? Genetyk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:20   #1549
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Biorę zastrzyki z heparyny od chyba 6 TC. Będę to brać do końca ciąży, na bieżąco mam zlecane badania na każdą wizytę, lekarz monitoruje i odpowiednio dobiera dawkę. Skąd jesteś? Mam świetną lekarkę ale przyjmuje w Gdańsku.
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 10:21   #1550
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 ja mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty odnośnie duphastonu i luteiny. Aczkolwiek bardzo ufam temu lekarzowi i na chwilę obecną biorę. Podobnie jak Marine29 też znam takie przypadki, że zdrowe ciążę były prowadzone zapobiegawczo na duphastronie, ale no cóz trochę się u mnie to kłóci z moimi założeniami. Czasem teoria mija się z praktyką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:28   #1551
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine jestem z Olsztyna. No nic, zrobię badania i zobaczymy. Chociaż mam złe przeczucia bo coś mi się wydaje, że mam jakieś historie zakrzepowe w rodzinie
Zrobię wszystko co można zrobić, żeby urodzić zdrowe dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:40   #1552
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
MoszKa88 ja mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty odnośnie duphastonu i luteiny. Aczkolwiek bardzo ufam temu lekarzowi i na chwilę obecną biorę. Podobnie jak Marine29 też znam takie przypadki, że zdrowe ciążę były prowadzone zapobiegawczo na duphastronie, ale no cóz trochę się u mnie to kłóci z moimi założeniami. Czasem teoria mija się z praktyką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się U Ciebie mowa o potencjalnym krwiaku, który może zagrażać ciąży (oczyszczajacy się krwiak może próbować pociągnąć zarodek ze sobą). Jeśli dupek lub luteina maja pomoc pozbyć się krwiaka, lub pomoc zarodkowi żeby się utrzymał, kiedy krwiak się będzie oczyszczal, to tu nie ma z czym dyskutowac. Bierz leki i niech zarodek rośnie w sile .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:49   #1553
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja również mam historie zakrzepowe, moja babcia miała udar i w ogóle długo nie mieli dzieci z dziadkiem,a nikt nie wiedział dlaczego. Domyślam się. Jeśli już zdiagnozujesz trombkę to będzie ogromny sukces i wielka szansa na powodzenie

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Intuicja ja też pochodzę z Olsztyna. Jak będziesz chciała się dostać do Gdańska do Pani doktor,to polecę Ci teraz są teleporady,w zasadzie mam je od czerwca zeszłego roku,więc jest to wygodne
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 10:57   #1554
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Marine dziękuję ️ będę się odzywać jakby co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 11:03   #1555
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja jeśli wyjdzie coś z zakrzepica to najlepiej znaleźć dobrego hematologa ja np na swoim wyniku miałam dopisane, że konieczna konsultacja hematologiczna czy jakoś tak, ale mój gin to ogarną. Tylko ja się leczę i ciążę prowadzę w klinice niepłodności a tam mają trochę inne podejście

Dziewczyny a bierzecie może probiotyk doraźnie? Bo mi dietetyczka zaleciła aż 2, ale ogólnie biorę sporo leków i ciezko już mi łykać więcej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 11:14   #1556
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja biorę ten przeznaczony dla kobiet w ciąży, Lactinova Mama, wyczytałam,że niweluje ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych u dzieci. Poza tym dobrze wpływa na naszą florę bakteryjną,a w ciąży to ważne ,zwłaszcza jeśli przyjmuje się leki
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:01   #1557
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Kaaach, od jakiegoś czasu jako naturalny probiotyk pije kefir codziennie. Pomogło też na zatwardzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Tak teraz myślę, ze mam ta infekcje, a w poniedziałek mialam krew do pappy pobierana.
Zaczynam sie zastanawiać czy to nie wplynie na gorsze wyniki biochemii Oczywiście zaczynam sie denerwowac, bo czytam w internetach, ze faktycznie infekcje wpływają na zły wynik 🤦☠♀️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 13:42   #1558
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja _88 a możesz polecić jakiegoś dobrego gina z Olsztyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 14:23   #1559
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja, mamto ja 10 lat mieszkałam w Olsztynie, mam super wspomnienia! Prowadziłam tam zdrowa ciążę u dr Hoppe (rodziłam w szpitalu u Malarkiewicza) i to właśnie on wykrył mi zd w terminowanej ciąży (tu gdzie teraz mieszkam lekarka coś powiedziała o złych przepływach i w zasadzie pozbyła się mnie z gabinetu gdybym nie drążyła tematu urodzilabys chore dziecko. Więc ja mogę go polecić, aczkolwiek to nie jest lekarz który będzie trzymał pacjentkę za rękę i ja pocieszał, jeśli jest źle to to powie i nie będzie ściemniał. Jest bucowaty i czasem twardy w obyciu ale to dobry specjalista i zawsze będę go cenić. W szpitalu wojewódzkim jest jeszcze fajny młody lekarz że szpitala Wojewódzkiego (chyba Gowkielewicz?) Słyszałam o nim dobre opinie.
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 14:40   #1560
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Super że tyle dobrych wieści ja czekam pod koniec roku na prenatalne.

Co do badań to mam koleżankę która bierze właśnie akard i heparyne w ciąży bo ma problemu z krzepnięciem Krwi. Więc odpowiednią diagnoza i da się doczekać zdrowego bobasa. Szkoda tylko że musimy same szukać drążyć, badać a nie ma takiego lakarza





Co do witamin ja właśnie zmieniłam na inne prenacaps od formeda są w zestawie z DHA i foliany w składzie.
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.