Scent Bat LXII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-24, 13:56   #1441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Na mnie działa i na koleżankę, która mi go poleciła, też podobno świetnie działa Stosuję na noc co drugi dzień, inaczej można się łuszczyć. Mnie trochę schodzi skóra bo dowaliłam do niego Acne-derm, ale robię co jakiś czas peeling i jest ok. Natomiast olej różany ja sama już polecałam dalej, też słyszę zadowolone głosy. Jednak nie każda firma ma dobry różany, niekiedy te oleje robią nic.
To tym bardziej się muszę nim zainteresować. A Basic Laba nigdy nie próbowałaś?
Ja mam wrażliwą skórę i sądzę ze nawet przy co drugi dzien bym miała trochę łuszczącej sie skóry.
A przy retinolu nie wolno peelingów żadnych, bo podrażnia skórę, masz szczęście, że Cie nie podrażniła ta kombinacja. Ja bym była czerwona jak rak
Jak ze wszystkim, jedne działaja inne nie. Olejek kupię na bank, po ile on w rossku? Jak go stosujesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 14:11   #1442
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Czekaj bo Cię wkręciłam - on z superfarmy. Wg internetów jakieś 27 zł. Niby drogo, ale i tak stosunkowo tanio porównując do pojemności podobnych olejów z BU itp. Używam dwa razy dziennie, wchłania się normalnie, nie zostawia warstwy. Odpuszczałam w upały bo wiadomo, wtedy tylko na noc.
O Basic Lab pierwsze słyszę, w ogóle jestem ostatnio bardzo do tyłu kosmetycznie/pielęgnacyjnie. Na to Liq skusiłam się tylko z ciekawości, koleżanka od chyba dwóch lat mi go polecała Niewykluczone, że Basic działa lepiej.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 16:20   #1443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czekaj bo Cię wkręciłam - on z superfarmy. Wg internetów jakieś 27 zł. Niby drogo, ale i tak stosunkowo tanio porównując do pojemności podobnych olejów z BU itp. Używam dwa razy dziennie, wchłania się normalnie, nie zostawia warstwy. Odpuszczałam w upały bo wiadomo, wtedy tylko na noc.
O Basic Lab pierwsze słyszę, w ogóle jestem ostatnio bardzo do tyłu kosmetycznie/pielęgnacyjnie. Na to Liq skusiłam się tylko z ciekawości, koleżanka od chyba dwóch lat mi go polecała Niewykluczone, że Basic działa lepiej.
Da się przezyć, moze jakas promke rzucą, teraz czarne piatki i inne takie non stop prawie
No to spokojnie pewno i tyko na noc moglabym, bo na dzien pod makijaz to jakos nie jestem pewna czy by mi sie spodobało z krem jeszcze.
A looknij sobie na Basic Laba przy okazji, bo mnie moja kolezanka go też już kiedys rekomendowała. Ale dopiero niedawno przypomialam sobie o nim ponownie, jak na wizazu go chwalono. Maja je w Hebe co chwila na promce w sumie z tego co widziałam. Tam z reti maja 2 wersje, 0,5% i 2%.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2020-11-24 o 16:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 16:47   #1444
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Poczytam o tym BasicLab, dzięki za cynk
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 03:59   #1445
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Corii, retinol jest też dobry Sesdermy, jest w dwóch stężeniach i nie łuszczy skóry. Minusem jest cena

Z LiQ miałam serum z vit c. Nie polecam łączyć z retinolem ( wiadomo było) bo piecze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 07:33   #1446
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bat LXII

Witaminy C z zasady nie łączy się z retinolem, ale nie dlatego że piecze, tylko tracą wtedy swoje właściwości i nie działają. Ale np wit. C rano, a retinol wieczorem juz jak najbardziej można.

Ja używam z The Ordinary.
Ale moim największym odkryciem jeśli chodzi o składniki kosmetyczne jest niacynamid


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 09:29   #1447
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Corii, retinol jest też dobry Sesdermy, jest w dwóch stężeniach i nie łuszczy skóry. Minusem jest cena

Z LiQ miałam serum z vit c. Nie polecam łączyć z retinolem ( wiadomo było) bo piecze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję O sesdermie tez swego czasu słyszałam pozytywy, ale tez jakos nie zdecydowałam sie. Tam ponoc czesto zestawy przecenione. Cenowo to chyba jak Basic Lab. A jakie steżenie ma reti w Ses? Pamiętasz moze?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 12:36   #1448
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Redzia, bylam w sp dzisiaj, bo przechodziłam obok i nabylam ten olejek. Ale tam tyle roznych bylo, truskawka tez wygladala na ok. Ciekawe czy inne rzeczy z tej firmy maja fajne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 16:55   #1449
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Red, nadal szukasz czegoś na bruzdy nosowo-wargowe? Masaż rollerem jadeitowym ( raczej marmur jadeitowy niż jadeit - było się koło kopalń w Wietnamie )mi mega pomógł, już po kilku dniach widzę poprawę,że się mięśnie rozluźniły i obwisłe policzki podniosły
a jak się taki masaż robi? roller mam, od miesiąca leży w lodówce żeby się schłodzić czy on z jadeitu albo chociaz marmuru mocno wątpię ,ale w dotyku taki kamiennawy jest, więc spoko


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Trochę pomogło mi Liq CR, napięło skórę. Parabelko, polecam! Pamiętam, że cykałaś się retinoidów, ale ten wydaje mi się bardzo delikatny a skuteczny.
o dzięki , może spróbuję jak powykańczam to co mam . W ogóle chwilowo pielęgnacja u mnie cokolwiek leży i kwiczy bo jestem tak zmęczona i tak nie mam czasu, że robię byleco , aby się ogarnąć . Ale zaczęłam trochę sie podkwaszać , łagodnie typu jakieś toniki, esencje, peelingi , może mi syfoza zejdzie bo mam syfozę stresową .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 17:59   #1450
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Corii, innych olejów tej firmy nie testowałam (ogólnie mało olejów znam).


Parab, u mnie też chyba stresowa, Acne-derm trochę pomaga.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:23   #1451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Corii, innych olejów tej firmy nie testowałam (ogólnie mało olejów znam).
Nałozylam wlasnie ten rozany i kurde zolta jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 19:49   #1452
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję O sesdermie tez swego czasu słyszałam pozytywy, ale tez jakos nie zdecydowałam sie. Tam ponoc czesto zestawy przecenione. Cenowo to chyba jak Basic Lab. A jakie steżenie ma reti w Ses? Pamiętasz moze?
Chyba 0,25 i 0,5.
Ja mam mocniejszy i się nie luszcze ale skóra już się przyzwyczaiła bo od dawna używam retinolu.
Za to nie mogę znaleźć nic co mnie nawilży a nie natłuścić. Już tyle przetestowałam i nic
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Witaminy C z zasady nie łączy się z retinolem, ale nie dlatego że piecze, tylko tracą wtedy swoje właściwości i nie działają. Ale np wit. C rano, a retinol wieczorem juz jak najbardziej można.

Ja używam z The Ordinary.
Ale moim największym odkryciem jeśli chodzi o składniki kosmetyczne jest niacynamid


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oczywiście , można z tymże jak przesuszy się skórę to vit c bardzo piecze bo jest uszkodzona.
Ja muszę wypróbować lanoline( oby mnie nie uczuliła) bo pod oczami mam masakre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 20:41   #1453
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O, to muszą sobie wreszcie sprawić Myślałam co prawda o płytce, nie wiem co lepsze? Po oleju jeździsz?
meh, nie chce mi się tak przygotowywać
Po prostu w ciągu dnia, jak mi się przypomni, to wyciągam z lodówki i się roluję, siedząc przed kompem w robocie
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czekaj bo Cię wkręciłam - on z superfarmy. Wg internetów jakieś 27 zł. Niby drogo, ale i tak stosunkowo tanio porównując do pojemności podobnych olejów z BU itp. Używam dwa razy dziennie, wchłania się normalnie, nie zostawia warstwy. Odpuszczałam w upały bo wiadomo, wtedy tylko na noc.
O Basic Lab pierwsze słyszę, w ogóle jestem ostatnio bardzo do tyłu kosmetycznie/pielęgnacyjnie. Na to Liq skusiłam się tylko z ciekawości, koleżanka od chyba dwóch lat mi go polecała Niewykluczone, że Basic działa lepiej.
Z Liq kupuje od kilka lat ichnie serum 15% wit C, mi słuzy, ładnie uspokaja naczynka i plamki od słońca
Z retinoli, to używam z The Ordinary, bo tani Rok temu miałam 0,2%, ale nie widziałam żadnej różnicy, to w tym roku używam 0,5%. I faktycznie skóra na nosie i brodzie trochę się łuszczy, po miesiącu nawet taka jakby ciut jędrniesza na policzkach. Jednocześnie co drugi dzień pakuję na noc serum zielone z Bielendy, a rano codzienne serum z wit C, to trudno powiedzieć, które z nich tak dobrze działa

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
a jak się taki masaż robi?
ja robię ten
https://www.youtube.com/watch?v=NM0H...el=AgaAnszczak

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
roller mam, od miesiąca leży w lodówce żeby się schłodzić czy on z jadeitu albo chociaz marmuru mocno wątpię ,ale w dotyku taki kamienawy jest, więc spoko
wygląda jak marmur jadeitowy, co go np. w Wietnamie w Górach Marmurowych kopali, mieli tam biżuterii i figurek z tego za grosze ( tylko trzeba było uważać, żeby nie wcisnęli marmuru jako jadeitu po zawyżonej cenie )
nawet sobie smoka na pamiątkę kupiłam, takiego, ło (chyba z 5 dolców za niego dałam ) Super wygląda zimą na czarnych golfach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 128221020_483116122651244_536131545849573382_n.jpg (69,6 KB, 39 załadowań)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-11-29 o 21:14
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 20:49   #1454
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Za to nie mogę znaleźć nic co mnie nawilży a nie natłuścić. Już tyle przetestowałam i nic
u mnie Hadal Labo robi cuda na kiju
https://www.rossmann.pl/Produkt/Krem...ml,260801,9223
po kilku nocach (za dnia się tego kleju nie da nosić ) widać było różnice, zawsze pod to jeszcze kładę lotion z Hada labo. Wyprasowało mi szyję, na której miałam juz małe poprzeczne paski

Za to moją zmora są sińce pod oczami, czym bym nie posmarowała (od koreańskich ślimaków po serum z kofeina The Ordinary), to nie znikają. Tylko po 9h snu lub chłodnych okładach/płatkach/herbacie są nieco jaśniejsze. Badania różne porobione miałam latem (morfo, glukozę, witaminy (nawet D3 w normie), tarczyca, wątroba, pierwiastki itp), wyniki wszystkie w normie. Nie palę, alko i kawa sporadycznie z raz na miesiąc, staram się dużo spać. Pozostaje się zaprzyjaźnić z korektorem i nauczyć go używać albo >
Może przez te moje zatoki albo papierowo-naczynkową cerę, na niektórych miejscach twarzy i ciała, to mam iście błękitną krew i to widać

Ostatnio robiłam porządki w kolorówce, bo po wielu miesiącach home office trzeba było zrobić remanent (a to tusz wysechł był, a to koreański bb z filtrem się przeterminował ). Przy okazji pobawiłam się w naukę makijażu (do tej pory nie umiałam w róże, rozświetlacz i bronzery, ale starośc nie radość i płaski mat pudru ryżowego podkreśla zmarchy, trzeba się nauczyć robić modne "glow" i inne takie duperele ) i znalazłam idealny bronzer do "robienia" kości policzkowych dla bladziochów za grosze, daje tylko delikatniutki cień (a nie pomarańczową solaryjną plamę, jak miałam po innych )
https://www.rossmann.pl/Produkt/Bron...zt,280345,8549


Niedawno kupiłam sobie na all podstawkę pod kadzidełka backflow, gdzie dym leci w dół, no jak ten bajer wciąga!
Poniżej real foto (niestety nie można mp4 z filmem na wizaż załadować) z mojego stołu, można się gapić godzinami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.JPG (30,9 KB, 61 załadowań)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-11-29 o 21:39
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 16:36   #1455
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
u mnie Hadal Labo robi cuda na kiju
https://www.rossmann.pl/Produkt/Krem...ml,260801,9223
po kilku nocach (za dnia się tego kleju nie da nosić ) widać było różnice, zawsze pod to jeszcze kładę lotion z Hada labo. Wyprasowało mi szyję, na której miałam juz małe poprzeczne paski

Za to moją zmora są sińce pod oczami, czym bym nie posmarowała (od koreańskich ślimaków po serum z kofeina The Ordinary), to nie znikają. Tylko po 9h snu lub chłodnych okładach/płatkach/herbacie są nieco jaśniejsze. Badania różne porobione miałam latem (morfo, glukozę, witaminy (nawet D3 w normie), tarczyca, wątroba, pierwiastki itp), wyniki wszystkie w normie. Nie palę, alko i kawa sporadycznie z raz na miesiąc, staram się dużo spać. Pozostaje się zaprzyjaźnić z korektorem i nauczyć go używać albo >
Może przez te moje zatoki albo papierowo-naczynkową cerę, na niektórych miejscach twarzy i ciała, to mam iście błękitną krew i to widać


Niedawno kupiłam sobie na all podstawkę pod kadzidełka backflow, gdzie dym leci w dół, no jak ten bajer wciąga!
Poniżej real foto (niestety nie można mp4 z filmem na wizaż załadować) z mojego stołu, można się gapić godzinami
Dzięki: róża: ląduje na liście zakupów.
Twoja skóra jest młoda więc o cuda na kiju nie trudno mojej starszej bliżej do medycyny estetycznej aczkolwiek walczę

Co do cieni to już kilka razy od dermatologów uslyszalam że kremy nie pomogą, w ogóle ciężko ich się pozbyć.

Podstawka jest boska chyba można się przy niej zrelaksować.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 22:20   #1456
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Niedawno kupiłam sobie na all podstawkę pod kadzidełka backflow, gdzie dym leci w dół, no jak ten bajer wciąga!
Poniżej real foto (niestety nie można mp4 z filmem na wizaż załadować) z mojego stołu, można się gapić godzinami
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 17:12   #1457
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


ja robię ten
https://www.youtube.com/watch?v=NM0H...el=AgaAnszczak


wygląda jak marmur jadeitowy, co go np. w Wietnamie w Górach Marmurowych kopali, mieli tam biżuterii i figurek z tego za grosze ( tylko trzeba było uważać, żeby nie wcisnęli marmuru jako jadeitu po zawyżonej cenie )
nawet sobie smoka na pamiątkę kupiłam, takiego, ło (chyba z 5 dolców za niego dałam ) Super wygląda zimą na czarnych golfach

Smok boski
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 21:51   #1458
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Święta, święta...

https://www.youtube.com/watch?v=A1X3...BillMcClintock
---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Ostatnio mowa była o retinolach, tydzień temu sobie dowaliłam zabieg Retix C (sama w domu z zamówienia allegro, pożydziłam na gabinety, bo tam 4-5 razy drożej). 2-3 dni po zabiegu cała skóra złazi z twarzy. Przebarwień posłonecznych jeden zabieg jeszcze nie ruszył, ale skóra po wylince błyszcząca i tak napięta, że pierwsze zmarchy wyprasowało
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-12-13 o 21:54
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 05:59   #1459
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII



Czy chorujące wyzdrowiały? Dajcie znać
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 12:19   #1460
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Ja wyzdrowiałam, robiłam później testy na przeciwciała i niby to nie covid.

Ale od tamtej pory mam okropną nerwicę, są dni, że ciągle odczuwam nieuzasadniony lęk, niepokój (np. dziś), nie mogę zasnąć, wybudzam się, serce wali. Okropny okres, jeszcze pogoda mnie dobija choć zawsze lubiłam ponure dni, no i ten covid dookoła. Zaczynam rozumiem co czują ludzie z depresją... Jadę na Propranololu i ziołowych uspokajaczach na noc, próbuję myśleć pozytywnie, ale ciężko jak gul w gardle i wszystko wkur...a. Zaczęłam psychoterapię, sama raczej się nie ogarnę.
Trochę mi lepiej jak to napisałam
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 10:42   #1461
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

O rany, Red Niesamowite, jak własna psychika potrafi człowiekowi dowalić Sama poprzednią zimę przebyłam z fluoksetynką pod rękę, więc łączę się w bólu.
Jak działacie z terapeutą: nos w nos czy przez internet?
Ściskam Cię mocno
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 14:05   #1462
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja wyzdrowiałam, robiłam później testy na przeciwciała i niby to nie covid.

Ale od tamtej pory mam okropną nerwicę, są dni, że ciągle odczuwam nieuzasadniony lęk, niepokój (np. dziś), nie mogę zasnąć, wybudzam się, serce wali. Okropny okres, jeszcze pogoda mnie dobija choć zawsze lubiłam ponure dni, no i ten covid dookoła. Zaczynam rozumiem co czują ludzie z depresją... Jadę na Propranololu i ziołowych uspokajaczach na noc, próbuję myśleć pozytywnie, ale ciężko jak gul w gardle i wszystko wkur...a. Zaczęłam psychoterapię, sama raczej się nie ogarnę.
Trochę mi lepiej jak to napisałam

Sama byłam u specjalisty po pogrzebie, bo się pozbierać nie mogłam
Z spaniem tej jesieni też słabo, od 2 tyg jadę na melatoninie, ale nie widzę różnicy, nadal przesypiam co 2 noc (ziółek raczej unikam, bo wchodzą w interakcje z branymi pigułami)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 20:29   #1463
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Właśnie, to przerażające jak psychika może pognębić, żebym jeszcze wiedziała co mnie tak stresuje... Psycholog podejrzewa póki co nadmiar obowiązków, plus przestraszyłam się tego "covidu". A ciekawe, że miałam największą fazę w zeszłym miesiącu podczas @ i teraz też się zbiegło...

Maja, nienawidzę bezsenności! Z ziółek pijam melisę i rumianek, jednak na noc tylko hydro działa w razie potrzeby, Validole, Valeriny nie dają rady.
Aileenn, mnie zasugerowano Asertin i Tritticco, ale... bałam się brać
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 06:36   #1464
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość


Czy chorujące wyzdrowiały? Dajcie znać
Ja wyzdrowiałam a p/ciał nie robiłam. Mam gorszą pamięć niż zwykle i ogólne "rozwalenie i tumiwysizm" w sensie że większość rzeczy robię na siłę .
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właśnie, to przerażające jak psychika może pognębić, żebym jeszcze wiedziała co mnie tak stresuje... Psycholog podejrzewa póki co nadmiar obowiązków, plus przestraszyłam się tego "covidu". A ciekawe, że miałam największą fazę w zeszłym miesiącu podczas @ i teraz też się zbiegło...

Maja, nienawidzę bezsenności! Z ziółek pijam melisę i rumianek, jednak na noc tylko hydro działa w razie potrzeby, Validole, Valeriny nie dają rady.
Aileenn, mnie zasugerowano Asertin i Tritticco, ale... bałam się brać
Straszne co ten covid potrafi z nami robić.
Ja jestem z tych mniej myślących o nim i mniej bojących się ale i tak gdzieś z tyłu głowy jest i rodzi inne problemy u mnie. Budzę się w nocy, rozmyślam zamiast spać

Psycholodzy od dawna zastanawiają się jak pomóc tak dużej ilości ludzi.

Ktoś z Was zamierza się szczepić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 08:44   #1465
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Ja już nie myślę i nie czytam o pandemii (chociaż trudno żyć po staremu), wyszłam z założenia, że chyba przeszłam covid mimo negatywnych testów na przeciwciała Chętnie bym się zaszczepiła, ale coś czuję, że do zwykłych ludzi szczepionki dotrą dopiero za kilka lat.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 16:03   #1466
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Dziewczyny niestety czeka nas epidemia postcovidów czyli depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń poznawczych , i czysto fizycznych problemów z wydolnością krążeniowo-oddechową Ja się zaszczepię jak tylko będzie można .


Jeszcze żebyż z takiego nietoperzowo-łuskowcowego wirusa był jakiś konkretny pożytek w postaci już nawet nie przemiany w smoka , bo to by było za dobrze, ale chociaż skrzydeł albo umiejętności ziania ogniem
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 19:00   #1467
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Co ciekawe dostałam @ i prawie wszystko mi przeszło... PMS tak podkręca? Ostatnia akcja też była w tych okolicach. Tak czy siak chyba mam podwyższony kortyzol bo po przebudzeniu czuję przez jakieś 20 minut nerwa i mną trochę telepie. Na szczęście reszta dnia spokojna (pewnie do czasu...)

Parabelko, masz jakieś zdanie o specyfikach na zmniejszenie kortyzolu?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 21:39   #1468
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

PMS zawsze wszystko podkręca O obniżaniu kortyzolu nic nie wiem , ani o specyfikach na tenże
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 14:45   #1469
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Co ciekawe dostałam @ i prawie wszystko mi przeszło... PMS tak podkręca?
Dobrze, że przeszło
U mnie podkręca wszystkie smutki i stresy - z igły robią się widły. Mniej więcej tydzień przed @ jest mniej lub bardziej przekichany Jem różne czekoladowe rzeczy, spaceruję i joguję. Czasami pomaga, częściej nie.


Baru, proszę, doinformuj mnie, bom chyba większy dinozaur, niż myślałam. Czy naprawdę niemal każdy ma teraz messengera w komórce i jest na każde brzęknięcie tej aplikacji? Sama widzę wiadomości na messengerze jedynie wtedy, kiedy zaloguję się na FB na komputerze, czyli raczej rzadko... A właśnie kolejna osoba ma do mnie żal/pretensje, że nie odbieram, a ona do mnie pisała na messengerze
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-20, 14:52   #1470
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Baru, proszę, doinformuj mnie, bom chyba większy dinozaur, niż myślałam. Czy naprawdę niemal każdy ma teraz messengera w komórce i jest na każde brzęknięcie tej aplikacji?

Tak I jeszcze whatsapp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.