Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-30, 18:39   #3091
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88475336]Hahahahah
Co z osobami, które nie chcą mieć dzieci w ogóle? Celibat całe życie?
W ogóle śmieszne, może przeczytaj najpierw poprzednie posty, bo właśnie takie argumenty jak twoje zostały osmieszone
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Zawsze mogą w Czechach podwiązać jajniki. Nie obchodzi mnie to czy będzie mój post ośmieszany czy nie, przecież nie mogę się spodziewać po tym forum niczego dobrego. Jest temat i wyraziłem swoje zdanie. Można się zabezpieczać ale trzeba mieć w głowie to że może się począć dziecko które trzeba będzie zabić, żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2021-01-30 o 18:41
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 18:49   #3092
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Zawsze mogą w Czechach podwiązać jajniki. Nie obchodzi mnie to czy będzie mój post ośmieszany czy nie, przecież nie mogę się spodziewać po tym forum niczego dobrego. Jest temat i wyraziłem swoje zdanie. Można się zabezpieczać ale trzeba mieć w głowie to że może się począć dziecko które trzeba będzie zabić, żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.
A, jeszcze na dodatek jestes facetem
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 18:59   #3093
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 205
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Aborcja obojętnie w którym momencie ciąży gdy zagraża kobiecie jest dla mnie oczywista i nie podlega dyskusji.
Ja nie rozumiem odbierania życia od tak, w imię swojej wygody, zwłaszcza w kontekście płodu, który ma już najważniejsze narządy i jest zdrowy. Tak jak Ty nie rozumiesz mojego stanowiska tak ja nie musze rozumieć Twojego
A co jeśli ciąża zagraża zdrowiu psychicznemu kobiety i popełni ona samobójstwo zanim urodzi?
Nikt raczej nie robi sobie aborcji "od tak". Jak ktoś jest w niechcianej ciąży to zawsze jest to dramatyczna sytuacja dla tej osoby.
Twoje stanowisko promuje tu bardzo szkodliwą postawę.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 18:59   #3094
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

A dlaczego w Czechach? Teraz powinny już w Polsce móc + tak jak w kraju w którym przebywa Celestine darmowa antykoncepcja hormonalna, edukacja seksualna ect. Teraz też ródź chore dziecko - ale żyj w nędzy.

No i co z kobietami np. lat 39 z dwójką dzieci - też celibat bo w końcu nieodpowiedzialne lampucerom zachciało im się seksów ze świadomością że może być wada?
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:13   #3095
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Zawsze mogą w Czechach podwiązać jajniki. Nie obchodzi mnie to czy będzie mój post ośmieszany czy nie, przecież nie mogę się spodziewać po tym forum niczego dobrego. Jest temat i wyraziłem swoje zdanie. Można się zabezpieczać ale trzeba mieć w głowie to że może się począć dziecko które trzeba będzie zabić, żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.
Ojej biedny lekarz. Wcale sam nie podejmuje decyzji o wykonaniu zabiegu

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
No i co z kobietami np. lat 39 z dwójką dzieci - też celibat bo w końcu nieodpowiedzialne lampucerom zachciało im się seksów ze świadomością że może być wada?
No wiadomo. Mają nie uprawiać seksu albo wybulić hajs za podwiązanie jajowodów oraz wycieczkę zagraniczną. A jeśli zostaną zgwałcone to nie wiem w sumie, ale to na pewno ich wina więc nieważne
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:19   #3096
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
No i co z kobietami np. lat 39 z dwójką dzieci - też celibat bo w końcu nieodpowiedzialne lampucerom zachciało im się seksów ze świadomością że może być wada?
Według LonleyPaladina bardzo młode dziewczyny tak 15-22 też chyba nie powinny seksu uprawiać, bo mało która wtedy dziecko planuje. Ciekawe czy sam jako młody chłopak nie zgadzał się z takimi młodziutkimi dziewczynami na seks, o ile go nie zapewniły, że przyjmą ewentualne dziecko.

I oczywiście za anty odpowiada tylko kobieta, to ona ma wydawać hajs na tabsy, latać po prywatnych ginach i jeszcze kupować sobie prywatne zabiegi za granicą, bo LonleyPaladin tak napisał A jak jej nie stać, to niech żyje w celibacie i problem rozwiązany. A i oczywiście antykoncepcja w 100% skuteczna, bo ja tak uważam, mi gumka nigdy nie pękła. No, ciekawie, ciekawie się to czyta
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:21   #3097
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Lonley zrób wazektomie i problem z głowy.

Nie ma 100% antykoncepcji. W dużej ilości przypadków to facet naciska na seks albo w ogóle nie myśli o tym że może być z tego dziecko. Przykład: "kobieta bierze tabletki. Zaszli w ciążę. Facet: myślałem że bierzesz tabletki!! " Jakby tabsy to była 100% anty.

Facet nie morduje przecież on tylko czasem spieprza jak mu się dzieciak odwidzi. Ale to już ok.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-30, 19:25   #3098
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Można się zabezpieczać ale trzeba mieć w głowie to że może się począć dziecko które trzeba będzie zabić, żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.
No, tak, każda kobieta powinna być w stanie samodzielnie przeprowadzić na sobie procedurę medyczną na swoim własnym sprzęcie, a biedny lekarz (facet, wiadomo) jest zmuszony za darmo spełniać jakieś widzimisię głupiej kobiety, inaczej przypłaci to życiem. Nie może odmówić, mimo że na tym polega jego praca, nie ma czegoś takiego jak klauzula sumienia przecież

Napisz scenariusz komedii, pierwsza zapłacę za dostęp, masz dar

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Facet nie morduje przecież on tylko czasem spieprza jak mu się dzieciak odwidzi. Ale to już ok.
'Sama jest sobie winna, mogła nie rozkładać przed nim nóg'
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:26   #3099
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Według LonleyPaladina bardzo młode dziewczyny tak 15-22 też chyba nie powinny seksu uprawiać, bo mało która wtedy dziecko planuje. Ciekawe czy sam jako młody chłopak nie zgadzał się z takimi młodziutkimi dziewczynami na seks, o ile go nie zapewniły, że przyjmą ewentualne dziecko.

I oczywiście za anty odpowiada tylko kobieta, to ona ma wydawać hajs na tabsy, latać po prywatnych ginach i jeszcze kupować sobie prywatne zabiegi za granicą, bo LonleyPaladin tak napisał A jak jej nie stać, to niech żyje w celibacie i problem rozwiązany. A i oczywiście antykoncepcja w 100% skuteczna, bo ja tak uważam, mi gumka nigdy nie pękła. No, ciekawie, ciekawie się to czyta
Zawsze jest się za młodą lub za starą na seks + za głupią bo za biedną, bo za mało zabezpieczoną na wszelkie sposoby, bo za biednego/niesprawdzonego partnera do siebie dopuściła, bo za mało kompetentnego lekarza wybrała do tego podwiązania jajowodów i ma powikłania przez to, bo dała się zgwałcić. Gdzie się nie obrócisz wszędzie dupa
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:27   #3100
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Zawsze mogą w Czechach podwiązać jajniki. Nie obchodzi mnie to czy będzie mój post ośmieszany czy nie, przecież nie mogę się spodziewać po tym forum niczego dobrego. Jest temat i wyraziłem swoje zdanie. Można się zabezpieczać ale trzeba mieć w głowie to że może się począć dziecko które trzeba będzie zabić, żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.
Jesteś chłopem?? Uwazam, że nie.masz prawa głosu w tej sprawie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:46   #3101
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Facet może uprawiać seks bo on ma potrzeby on jest niewinny kobieta sama zrobiła sobie dziecko. Kobieta jak nie chce wychowywać dzieciaka z wadami ( a to loteria) to ma żyć w celibacie bo aborcja to zło albo brać hormony przez 30 lat i liczyć na to że się uda bo gumka nie taka pewna.

Wyniosłabym się z tego zrytego kraju ale kredyt wzięty :/

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Jak zwykle zawsze winna kobieta. Od momentu jak oddała Adamowi jabłko w Raju a on durny wziął bezmyślnie.

Facet jak zwykle bez winy. Kryształowy wręcz i najwięcej ma do powiedzenia w temacie aborcji. A prawda jest taka że alimenciarze zalegają z alimentami czyli nawet tyle nie są w stanie dać. A będą gadać kobietom które mają być w ciąży, urodzić, karmić i żyć potem z komplikacjami poporodowym jak to nie mogą usunąć uszkodzonego płodu.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-30, 19:50   #3102
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Żeby chociaż ten celibat i maksymalna ostrożność był taki wychwalany - a przecież bezdzietne to egoistki i antypatriotki, gumki jako podwójne zabezpieczenie niewygodne, ale badania na HIV poza dużymi miastami mało dostępne i źle odbierane a wiedza o HCV niska, oburzanie się wielu na sam fakt poproszenia o badania, brak ogólnopolskiego szczepienia przeciwko HPV, spirale/implanty tylko prywatnie w większych miastach i cena sztucznie podwyższona za samo założenie, podwiązanie jajników nielegalne, do niedawna profilaktyczne usunięcie jajników przy stwierdzonej mutacji BRCA1 i 2 było nieprzewidziane przez NFZ i krytykowane w mediach mimo że to standard na świecie, nierefundowanie badań prenatalnych mimo że te nieinwazyjne pod względem medycznym powinny być polecane każdej kobiecie. No i nędza w sprawie aborcji, tabletki po, udowadnianiu gwałtów, pomocy przy przemocy domowej.

Można wymieniać i wymieniać ale kobiety w Polsce systemowo i społecznie są traktowane źle, jak ktoś gorszej kategorii, zwłaszcza jeśli chodzi o opiekę ginekologiczną i decydowanie o własnej seksualności. I wszystko jest spychane na margines i powszechne uważanie że trzeba kombinować i radzić sobie po ciuchu "z tymi sprawami"

Edytowane przez Overcooked
Czas edycji: 2021-01-30 o 19:53
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 19:55   #3103
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Zawsze jest się za młodą lub za starą na seks + za głupią bo za biedną, bo za mało zabezpieczoną na wszelkie sposoby, bo za biednego/niesprawdzonego partnera do siebie dopuściła, bo za mało kompetentnego lekarza wybrała do tego podwiązania jajowodów i ma powikłania przez to, bo dała się zgwałcić. Gdzie się nie obrócisz wszędzie dupa
'No to jak jest się za biednym to trzeba w końcu wziąć się do roboty i zarobić, a nie tylko narzekać'

'No, ale zaraz, sama wracałaś wieczorem z imprezy do domu? Przecież zachowałaś się nieodpowiedzialnie, pretensje możesz mieć sama do siebie, że ktoś Cię zgwałcił'

'Mąż przecież nie może zgwałcić'
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 20:10   #3104
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88475376]A, jeszcze na dodatek jestes facetem [/QUOTE]

Już widzę, jak by się tym wszystkim mądrym panom spodobał świat, w którym kobiety uprawiają seks wyłącznie wtedy, kiedy czas na kolejnego bombelka. ;] Może to nie jest takie głupie z tą obowiązkową wazektomią. W końcu dla ochrony życia poczętego jesteśmy w stanie poświęcić wszystko, prawda? A najbardziej to cudzy seks, cudze zdrowie psychiczne, cudze pieniądze...
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 21:21   #3105
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88475564]Już widzę, jak by się tym wszystkim mądrym panom spodobał świat, w którym kobiety uprawiają seks wyłącznie wtedy, kiedy czas na kolejnego bombelka. ;] [/QUOTE]

O nie, czyżby się okazało, że jak to faceci mieliby pójść na jakiekolwiek ustępstwa to już pojawia się problem i życia poczętego jednak nie trzeba chronić za wszelką cenę

Może to facetom damy nakaz zrobienia sobie wazektomii (oczywiście wszystko na ich koszt)? A jak ktoś nie chce się poddawać temu to spoko, nie ma problemu, ale niech nie uprawia seksu W końcu jak jest się w stanie zapłodnić kobietę, to nie powinno się uprawiać seksu, no chyba że chcesz mieć dziecko w wieku 18 lat Czekam jeszcze na argument, że seks to tylko z mężem po ślubie

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2021-01-30 o 21:23
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 21:31   #3106
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
O nie, czyżby się okazało, że jak to faceci mieliby pójść na jakiekolwiek ustępstwa to już pojawia się problem i życia poczętego jednak nie trzeba chronić za wszelką cenę

Może to facetom damy nakaz zrobienia sobie wazektomii (oczywiście wszystko na ich koszt)? A jak ktoś nie chce się poddawać temu to spoko, nie ma problemu, ale niech nie uprawia seksu W końcu jak jest się w stanie zapłodnić kobietę, to nie powinno się uprawiać seksu, no chyba że chcesz mieć dziecko w wieku 18 lat Czekam jeszcze na argument, że seks to tylko z mężem po ślubie
Co to znaczy "nie chce się poddawać"?! Ja nie wiem, czy możemy im dać aż taki kredyt zaufania. W końcu tu chodzi o dzieciątka!
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 22:10   #3107
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Ja bym jeszcze dała bazę dna wszystkich mężczyzn, obowiązkową. Pomoże zarówno w ustalaniu tożsamości gwałciciela (były takie akcje przy seryjniakach, nawet w Polsce w którymś mieście akcja że spisywano każdego kto odmówił i złapali gwałciciela po tym jak jego dalszy wuj zgodził się na badanie bo dzięki pokrewieństwu zawęzili grono podejrzanych i mogli go śledzić) jak i ustalaniu ojcostwa w zwykłych sprawach.

Jakoś nikt nie nawołuje do trzymania ptaka w spodniach lub "było trzeba zabezpieczyć nasienie w banku i zrobić wazektomię" facetów co nie chcą dziecka - funkcjonuje "wrobiła lub złapała go na dziecko".
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 22:54   #3108
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Mogł się bzykać w gumce którą sam by założył to nie byłoby że go złapała na dziecko . Wygodnictwo a potem marudzenie. Skoro sam się nie zabezpieczył to niech się liczy z tym że może mieć dziecko.

No ale nie "wygoda przecież ważniejsza gumka bee"

To może jeszcze wprowadźmy obowiązek oddawania organów ? No co obrońca życia bliźniemu z wypadku nie pomoże? Ma dwie nerki jedna może oddać. Drugą odda kiedy indziej. Serio obowiązkowy przeszczep organów od wszystkich tych co złożyli podpis pod tym wnioskiem o rozpatrzenie zgodności aborcji z konstytucją do TK.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Jak kobieta ma żyć i płacić podatki w kraju w którym jej zdrowie stawia się niżej niż uszkodzonego płodu ? A w momencie ciąży której płód jest uszkodzony zmuszona jest wyjechać do innego kraju bo tylko tam potraktują ją jak człowieka którego zdrowie się liczy? Polska to jakiś cyrk. Mam wrażenie jakby to był po prostu jakiś głupi żart z którego nikt się nie śmieje. Niestety to prawda.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-30, 23:30   #3109
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Mogł się bzykać w gumce którą sam by założył to nie byłoby że go złapała na dziecko . Wygodnictwo a potem marudzenie. Skoro sam się nie zabezpieczył to niech się liczy z tym że może mieć dziecko.

No ale nie "wygoda przecież ważniejsza gumka bee"

To może jeszcze wprowadźmy obowiązek oddawania organów ? No co obrońca życia bliźniemu z wypadku nie pomoże? Ma dwie nerki jedna może oddać. Drugą odda kiedy indziej. Serio obowiązkowy przeszczep organów od wszystkich tych co złożyli podpis pod tym wnioskiem o rozpatrzenie zgodności aborcji z konstytucją do TK.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Jak kobieta ma żyć i płacić podatki w kraju w którym jej zdrowie stawia się niżej niż uszkodzonego płodu ? A w momencie ciąży której płód jest uszkodzony zmuszona jest wyjechać do innego kraju bo tylko tam potraktują ją jak człowieka którego zdrowie się liczy? Polska to jakiś cyrk. Mam wrażenie jakby to był po prostu jakiś głupi żart z którego nikt się nie śmieje. Niestety to prawda.
Zawsze może zwalić że używał i pękła a ta miągwa odmówiła wzięcia tabletki "po" albo skłamała że nic się nie stało bo jest na hormonach. Albo bardziej religijnie - stosowali przerywany i go przytrzymała, albo stosowali NPR i głupia niedopilnowała. Zawsze pierdyliard wymówek żeby obarczyć winą kobietę a nikt nie dokręca śruby facetom że skoro nie są gotowi psychicznie czy finansowo na dziecko to szklanka wody zamiast. Narzekanie na niemoralność faceta kończy się na gumce lub tej konkretnej winnej. Potrzeba seksu facetów jest naturalna i jej konsekwencje są rozpatrywane tylko finansowo lub zdrowotnie, a kobiety powinny trzymać swoją seksualność jak jakiś grzesznotwórczy zasób i fanaberię od której mogą się powstrzymać, bo społeczeństwo obarcza ją konsekwencjami moralnymi za każdy 0,000001% skutek i tylko pokazuje palcem "że było trzeba nie rozkładać nóg".
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-30, 23:49   #3110
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Zawsze może zwalić że używał i pękła a ta miągwa odmówiła wzięcia tabletki "po" albo skłamała że nic się nie stało bo jest na hormonach. Albo bardziej religijnie - stosowali przerywany i go przytrzymała, albo stosowali NPR i głupia niedopilnowała. Zawsze pierdyliard wymówek żeby obarczyć winą kobietę a nikt nie dokręca śruby facetom że skoro nie są gotowi psychicznie czy finansowo na dziecko to szklanka wody zamiast. Narzekanie na niemoralność faceta kończy się na gumce lub tej konkretnej winnej. Potrzeba seksu facetów jest naturalna i jej konsekwencje są rozpatrywane tylko finansowo lub zdrowotnie, a kobiety powinny trzymać swoją seksualność jak jakiś grzesznotwórczy zasób i fanaberię od której mogą się powstrzymać, bo społeczeństwo obarcza ją konsekwencjami moralnymi za każdy 0,000001% skutek i tylko pokazuje palcem "że było trzeba nie rozkładać nóg".
Dokładnie..
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 03:34   #3111
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Albo osoby homo/trans/niebinarne Trochę warunków trzeba spełnić, żeby być w tym kraju uznawanym za człowieka



Ja myślę, że każdy Polak i Polka mają w sobie takie uprzedzenie do seksualności kobiet, od dziecka tak byliśmy wychowywani (na szczęście z tego da się po części wyleczyć), pomijam te wszystkie jabłka i szklanki, lekcje religii w szkole (ja miałam z nawiedzoną kobietą, która ewidentnie zrobiła mi w tym względzie krzywdę) i stąd ta popularność tych poglądów, tak bardzo odmiennych od reszty Europy, niektórzy próbują sobie to racjonalizować, ale tak naprawdę chodzi właśnie o pokazanie, że kobiety nie mają prawa do seksu i swojego ciała, wyboru, o wszystkim będzie decydować wąska grupa białych mężczyzn, którzy nie mają pojęcia o przebiegu ciąży i psychice człowieka. I gówno mają wspólnego z empatią skoro rzucają teksty 'jak umrze to umrze' albo 'można oddać'
Mnie na szczescie te wszytkie jablka i szklanki ominely, w ogole nie kojarze poruszania tematu seksu w taki sposob na religii, ale w podstawowce w ogole sie takich tematow nie poruszalo, w gimnazjum na religie nie chodzilam wcale, a w liceum mielismy bardzo spoko mlodego ksiedza z normalnymi pogladami i wielka tolerancja na to, ze inni niekoniecznie musza sie z nim zgadzac i nie ma w tym nic zlego.

Prolajferzy nie maja w sobie za wiele empatii, skoro maja w dupie kobiety.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88475376]A, jeszcze na dodatek jestes facetem [/QUOTE]

W ogole nie jestem zdziwiona

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88475457]Ojej biedny lekarz. Wcale sam nie podejmuje decyzji o wykonaniu zabiegu [/QUOTE]

To nie wiedzialas, ze wszystko zawsze jest wina kobiety?

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
No, tak, każda kobieta powinna być w stanie samodzielnie przeprowadzić na sobie procedurę medyczną na swoim własnym sprzęcie, a biedny lekarz (facet, wiadomo) jest zmuszony za darmo spełniać jakieś widzimisię głupiej kobiety, inaczej przypłaci to życiem. Nie może odmówić, mimo że na tym polega jego praca, nie ma czegoś takiego jak klauzula sumienia przecież

Napisz scenariusz komedii, pierwsza zapłacę za dostęp, masz dar

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------



'Sama jest sobie winna, mogła nie rozkładać przed nim nóg'
Klauzula sumienia to wymysl tak samo glupi i okrutny, jak ten caly pozal sie Boze kompromis.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Facet może uprawiać seks bo on ma potrzeby on jest niewinny kobieta sama zrobiła sobie dziecko. Kobieta jak nie chce wychowywać dzieciaka z wadami ( a to loteria) to ma żyć w celibacie bo aborcja to zło albo brać hormony przez 30 lat i liczyć na to że się uda bo gumka nie taka pewna.

Wyniosłabym się z tego zrytego kraju ale kredyt wzięty :/

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Jak zwykle zawsze winna kobieta. Od momentu jak oddała Adamowi jabłko w Raju a on durny wziął bezmyślnie.

Facet jak zwykle bez winy. Kryształowy wręcz i najwięcej ma do powiedzenia w temacie aborcji. A prawda jest taka że alimenciarze zalegają z alimentami czyli nawet tyle nie są w stanie dać. A będą gadać kobietom które mają być w ciąży, urodzić, karmić i żyć potem z komplikacjami poporodowym jak to nie mogą usunąć uszkodzonego płodu.
Wyniesienie sie z Polski bardzo daleko bylo najlepsza decyzja, jaka w zyciu podjelam, polecam.
Szkoda mi jednak wszystkich tych, ktorzy nie maja takiej opcji, bo teraz to w Polsce az strach seks uprawiac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 04:15   #3112
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Szkoda mi jednak wszystkich tych, ktorzy nie maja takiej opcji, bo teraz to w Polsce az strach seks uprawiac.
Najciekawsze jest to, że zawsze mi się wydawało, że to faceci jednak są szybciej chętni na seks, zwłaszcza na początkowym etapie znajomości (no, chociażby dlatego, że dziewczynkom się przez cały czas wmawia, że trzeba się szanować, jak za szybko 'dasz' (rzyg) to wyjdziesz na łatwą i chłopak nie będzie Cię szanował i w ogóle zostaniesz zwyzywana od 'dziwek', więc często nawet jak kobieta chce, to czuje blokadę, bo 'nie wypada' i się 'nie szanuje'), zwłaszcza w przypadku młodych dziewczyn i to od chłopaków ten temat wychodzi. A potem Ci sami chłopcy rozpowiadają, że było nóg nie rozkładać i sama jest sobie winna, było się nie puszczać w liceum. I weź tu bądź mądra
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 04:48   #3113
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Najciekawsze jest to, że zawsze mi się wydawało, że to faceci jednak są szybciej chętni na seks, zwłaszcza na początkowym etapie znajomości (no, chociażby dlatego, że dziewczynkom się przez cały czas wmawia, że trzeba się szanować, jak za szybko 'dasz' (rzyg) to wyjdziesz na łatwą i chłopak nie będzie Cię szanował i w ogóle zostaniesz zwyzywana od 'dziwek', więc często nawet jak kobieta chce, to czuje blokadę, bo 'nie wypada' i się 'nie szanuje'), zwłaszcza w przypadku młodych dziewczyn i to od chłopaków ten temat wychodzi. A potem Ci sami chłopcy rozpowiadają, że było nóg nie rozkładać i sama jest sobie winna, było się nie puszczać w liceum. I weź tu bądź mądra
Kobiety wcale nie sa lepsze z tym ocenianiem, czesto takie teksty o rozkladaniu nog leca od kobiet wlasnie. Nawet tutaj w watku przeciez bylo, ze jesli ktos sie nie umie zabiezpieczyc, to nie ma bata, ciaza to kara ktora trzeba poniesc I to matki ucza corki o "dawaniu" i "szanowaniu sie" i tak sie to bledne kolo nakreca. A mlode kobiety w Polsce, ktore nigdy nie zaznaly innej rzeczywistosci faktycznie moga wierzyc, ze "kompromis" jest dobry, a aborcja zla, bo tak im sie wmawialo od dziecka, a sa zbyt mlode, zeby pamietac w Polsce czasy legalnej i dostepnej dla kazdego aborcji.

Dawno nic mnie tak nie obrzydzilo jak wypowiedzi pana wielkiego rezysera Niewolskiego o tym, ze strajkujace kobiety to "cycate cwele psujace opinie prawdziwym kobietom" (bo wiadomo, ze "prawdziwa kobieta" zdaniem Polaka mizogina to ta, ktora da dupy, poda obiad i kapcie i bedzie siedziec cicho, bo nie ma zgody meza na posiadanie wlasnego zdania) i komentarze kobiet pod jego madrosciami, oczywiscie bylo o "plandemii" (jakim trzeba byc krotkowzrocznym, zeby nadal nie wierzyc w to, jaki koronawirus jest niebezpieczny), o tym, ze strajkujace kobiety "normalnym kobietom robia wode z mozgu", "manifestuja swoja glupote", ze to "cycate po*eby", "bazyliszki" i "glupie japiszony", widzialam tez ostatnio gdzies zdjecia plakatow pro life "chcesz zabijac? zabij siebie", no naprawde ochrona zycia pelna geba
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 04:48   #3114
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Ja myślę, że każdy Polak i Polka mają w sobie takie uprzedzenie do seksualności kobiet, od dziecka tak byliśmy wychowywani (na szczęście z tego da się po części wyleczyć), pomijam te wszystkie jabłka i szklanki, lekcje religii w szkole (ja miałam z nawiedzoną kobietą, która ewidentnie zrobiła mi w tym względzie krzywdę) i stąd ta popularność tych poglądów, tak bardzo odmiennych od reszty Europy, niektórzy próbują sobie to racjonalizować, ale tak naprawdę chodzi właśnie o pokazanie, że kobiety nie mają prawa do seksu i swojego ciała, wyboru, o wszystkim będzie decydować wąska grupa białych mężczyzn, którzy nie mają pojęcia o przebiegu ciąży i psychice człowieka. I gówno mają wspólnego z empatią skoro rzucają teksty 'jak umrze to umrze' albo 'można oddać'
Racja. Żeby seksualność, zwłaszcza kobieca stała się w Polsce normalna, to trzeba będzie jeszcze długo poczekać. A patrząc na to jak wygląda edukacja, a mentalność zmienia się bardzo małymi kroczkami, to możliwe, że do tego czasu nie uda nam się dożyć.
Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Jestem za kompromisem aborcyjnym ale aborcja zdrowych dzieci tylko dlatego że się "wpadło" i dziecko nie pasuje do jakiegoś planu, jest ciężarem to dla mnie za dużo.
Dla ciebie za dużo? 😂 Bo jakaś obca laska z drugiego końca Polski przerwie ciążę? 😂
Cytat:
Więc stanowczo nie popieram legalnej aborcji na żądanie, i uważam że powinno się to ścigać i karać z urzędu takie osoby.
A za poronienie ile lat pozbawienia wolności?
Cytat:
Jeżeli nie chcesz mieć dzieci to nie uprawiaj seksu, albo się zabezpieczaj. Seks to przyjemność ale również odpowiedzialność i możliwe konsekwencje z tego wynikające. Zawsze można podwiązać sobie jajniki za granicą i hulać do woli.
Czyli z gwałtu ciąży nie będzie?
Skoro taki mądry jesteś, to wyciągaj pieniądze i opłać zagraniczną wycieczkę kobiecie, której na to nie stać.
Cytat:
żeby to jeszcze sama kobieta zrobiła ale miesza się lekarza który dokonuje tego haniebnego czynu.
Dobre, tego jeszcze nie słyszałam 😂
Ojej, biedny facet zostaje zmuszony do pójścia na studia medyczne. Ojej biedny lekarz wbrew własnej woli dokonuje haniebnej aborcji. Ojej biedny lekarz jest mieszany w swój zakres pracy. Ojej biedny lekarz jest zmuszany do swojej pracy. Ojej w Polsce nie obowiązuje klauzula sumienia. Masz rację, kobiety to bezwzględne potwory, a mężczyźni to niewinne istotki.
Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
A dlaczego w Czechach?
Legalna aborcja w Polsce - zło, podwiązanie jajowodów w Polsce - zło 🤔 Tyle krzyczą "wyjedź za granicę, wysterylizuj się!!!", ale ci sami ludzie nie apelują o legalne podwiązanie jajowodów, tutaj na miejscu. Przecież ich problem z aborcją byłby częściowo rozwiązany. No, ale w Polsce to nie działa, ponieważ kobiety nie mogą decydować o swoim ciele. Toż to byłby koniec świata.
Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
I oczywiście za anty odpowiada tylko kobieta, to ona ma wydawać hajs na tabsy, latać po prywatnych ginach i jeszcze kupować sobie prywatne zabiegi za granicą, bo LonleyPaladin tak napisał A jak jej nie stać, to niech żyje w celibacie i problem rozwiązany. A i oczywiście antykoncepcja w 100% skuteczna, bo ja tak uważam, mi gumka nigdy nie pękła. No, ciekawie, ciekawie się to czyta
No bo tabletki antykoncepcyjne dla mężczyzn mają skutki uboczne, więc oni przecież nie będą się truć. Tak dbają o swoje zdrowie. Ale jak kobieta je bierze, to jest jak najbardziej ok. Dalej, kiedy antykoncepcja zawiedzie, muszą wysłuchiwać komentarzy o protekcjonalnym tonie "trzeba było się zabezpieczać". Jakoś nigdy nie słyszałam "gumka pękła, to twoja wina facet, trzeba było nauczyć się zakładać".
Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Facet nie morduje przecież on tylko czasem spieprza jak mu się dzieciak odwidzi. Ale to już ok.
Ale ważne, że dzieciak się urodził
Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
No ale nie "wygoda przecież ważniejsza gumka bee"
To jest bardzo ciekawe. W gumce facet nie chce, bo nie jest mu wygodnie, no to spoko, ale żeby kobieta mogła dokonać aborcji, ponieważ ciąża zniszczyłaby jej życie, to nie, nie ma pozwolenia, bo legalna aborcja to największa zbrodnia.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 05:44   #3115
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Jestem za kompromisem aborcyjnym ale aborcja zdrowych dzieci tylko dlatego że się "wpadło" i dziecko nie pasuje do jakiegoś planu, jest ciężarem to dla mnie za dużo. Więc stanowczo nie popieram legalnej aborcji na żądanie, i uważam że powinno się to ścigać i karać z urzędu takie osoby. Jeżeli nie chcesz mieć dzieci to nie uprawiaj seksu, albo się zabezpieczaj. Seks to przyjemność ale również odpowiedzialność i możliwe konsekwencje z tego wynikające. Zawsze można podwiązać sobie jajniki za granicą i hulać do woli.
Ja to na przykład uważam, że jak ktoś wychodzi z domu, to sam prosi się o wypadek. Jak nie chciał wypadku to mógł nie wychodzić z domu, nie? Takie osoby powinny być karane i ścigane z urzędu.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 05:58   #3116
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kobiety wcale nie sa lepsze z tym ocenianiem, czesto takie teksty o rozkladaniu nog leca od kobiet wlasnie. Nawet tutaj w watku przeciez bylo, ze jesli ktos sie nie umie zabiezpieczyc, to nie ma bata, ciaza to kara ktora trzeba poniesc I to matki ucza corki o "dawaniu" i "szanowaniu sie" i tak sie to bledne kolo nakreca. A mlode kobiety w Polsce, ktore nigdy nie zaznaly innej rzeczywistosci faktycznie moga wierzyc, ze "kompromis" jest dobry, a aborcja zla, bo tak im sie wmawialo od dziecka, a sa zbyt mlode, zeby pamietac w Polsce czasy legalnej i dostepnej dla kazdego aborcji.
Pewnie, ale jednak to zwykle faceci są najgłośniej jak chodzi o zakazywanie aborcji czy w ogóle ocenianie kobiet, które jej dokonały. Ci sami, którzy pewnie sami wychodzą z propozycją uprawiania seksu z tymi kobietami i jakoś średnio ich obchodzi w tym momencie czy dziewczyna jest gotowa na dziecko Samo podejście do antykoncepcji też u wielu facetów jest takie sobie, nie każdy pyta czy kobieta bierze tabsy (niektórzy uznają to za pewnik, w końcu jak coś to nie ich problem, kobieta powinna się tym zająć), a jak nie to wymuszą, bo oni gumek zakładać nie będą, a jak coś to w sumie można po prostu wyjąć

A to, że kobiety często z takimi tekstami wyskakują to normalka, jak się dzieci karmi tym bulllshitem, że będąc dziewicą jesteś bardziej wartościowa, to nic dziwnego, że wierzą. Zresztą to bardzo upraszcza świat, to takie stwierdzenie, że jak jesteś dobra to nie spotka Cię nic złego (= niechciana ciąża), a jak kogoś spotka, to zrobiła coś źle, pewnie się puszczała z byle kim, to ma za swoje, niech nie liczy, że ktoś jej pomoże.
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 07:48   #3117
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

A to skutki przepisów, które właśnie przyklepała mgr Przyłębska, a przeciwko którym protestują te niemiłe, przeklinające panie:

"W dzień przed publikacją wyroku TK w spawie aborcji zakwalifikowaliśmy u nas w szpitalu Bielańskim w Warszawie pacjentkę do aborcji z powodu ciężkiej i nieodwracalnej wady płodu. W czwartek miała się zgłosić na zabieg. W środę w nocy, tuż po publikacji wyroku, skontaktowała się ze mną przerażona, pytając co teraz.

A co teraz?

Klamka zapadła z prawnego punktu widzenia kwalifikacja do aborcji, której dokonaliśmy dzień wcześniej, już była nieważna. Teraz w Polsce taka aborcja byłaby nielegalna. Musiałam jej powiedzieć, że nie możemy jej pomóc, że zabiegu nie przeprowadzę. Ciężko mi było informować o tym pacjentkę. Mogę się tylko domyślać, jak było jej ciężko. Byłam wściekła i wiedziałam, że nie mogę jej tak zostawić.

Co pani zrobiła?

Przekazałam jej kontakt do Aborcji bez Granic, do kliniki w Holandii, która ma nawet stronę internetową w języku polskim.

Skorzystała?

Już jest za granicą. Będzie miała zabieg. Jesteśmy w stałym kontakcie.

To nie jest pomoc?

Z tego, co wiem, udzielenie informacji nie jest karane. Co innego, gdybym tę pacjentkę zawiozła na zabieg albo kupiła dla niej środki farmakologiczne do przerwania ciąży. Proszę zobaczyć, w jakim my się wszyscy znaleźliśmy punkcie! Ginekolodzy w naszym kraju skupiają się teraz na konsultacjach z prawnikami."

To jest fragment wywiadu z lekarką Anną Parzyńską, która do tej pory wykonywała aborcję zgodnie z wymogami dotychczasowej ustawy.

Dziki wschód.





https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie...C-B.5-L.1.maly

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-01-31 o 07:52
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 10:51   #3118
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość

To jest bardzo ciekawe. W gumce facet nie chce, bo nie jest mu wygodnie, no to spoko, ale żeby kobieta mogła dokonać aborcji, ponieważ ciąża zniszczyłaby jej życie, to nie, nie ma pozwolenia, bo legalna aborcja to największa zbrodnia.
Facet zakłada gumkę na czas seksu tylko i mu niewygodnie ale jak kobieta ma brać hormony dzień w dzień i znosić skutki uboczne albo łazić ze spiralą 3 lata to jest ok. Albo jak teraz będzie musiała łazić z brzuchem 9 miesięcy i urodzić chore bo tak, to też w porządku wszystko. Czyli jak inni cierpią to ok ale jak facet ma mieć gumke/ gumki dajmy na to godzinę to problem.

Logika PIS:
Kilka lat temu PIS rzucił 500+ z myślą o przyroście naturalnym. Potem odtrąbili sukces ( zapominając że po prostu ludzie urodzeni w latach 80 czyli wyżu zakładali rodziny i nie była to zasługa 500+)
Następnie doszli do wniosku że poprawią dzietność wprowadzając prawie całkowity zakaz aborcji ( tyle nowych obywateli!!) i dzięki temu uratują tysiąc rocznie nienarodzonych, ale nie wzięli pod uwagę że jak kobieta nie chce to nie urodzi a aborcja nie zniknie a po prostu będzie wykonywana gdzie indziej.
Najwyższy poziom głupoty rządu bo w krajach gdzie jest aborcja dozwolona rodzi się dużo dzieci bo kobiety czują się bezpieczne że mogą mieć zdrowe dziecko a nie są zmuszone do rodzenia chorych gdy nie chcą.
Już widziałam komentarze że kobiety chciały drugie dziecko ale w tej sytuacji co teraz nie chcą ryzykować.
Poprawa demografii według PiS.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2021-01-31 o 11:02
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 11:17   #3119
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Facet zakłada gumkę na czas seksu tylko i mu niewygodnie ale jak kobieta ma brać hormony dzień w dzień i znosić skutki uboczne albo łazić ze spiralą 3 lata to jest ok. Albo jak teraz będzie musiała łazić z brzuchem 9 miesięcy i urodzić chore bo tak, to też w porządku wszystko. Czyli jak inni cierpią to ok ale jak facet ma mieć gumke/ gumki dajmy na to godzinę to problem.

Logika PIS:
Kilka lat temu PIS rzucił 500+ z myślą o przyroście naturalnym. Potem odtrąbili sukces ( zapominając że po prostu ludzie urodzeni w latach 80 czyli wyżu zakładali rodziny i nie była to zasługa 500+)
Następnie doszli do wniosku że poprawią dzietność wprowadzając prawie całkowity zakaz aborcji ( tyle nowych obywateli!!) i dzięki temu uratują tysiąc rocznie nienarodzonych, ale nie wzięli pod uwagę że jak kobieta nie chce to nie urodzi a aborcja nie zniknie a po prostu będzie wykonywana gdzie indziej.
Najwyższy poziom głupoty rządu bo w krajach gdzie jest aborcja dozwolona rodzi się dużo dzieci bo kobiety czują się bezpieczne że mogą mieć zdrowe dziecko a nie są zmuszone do rodzenia chorych gdy nie chcą.
Już widziałam komentarze że kobiety chciały drugie dziecko ale w tej sytuacji co teraz nie chcą ryzykować.
Poprawa demografii według PiS.
Ich nie przegadasz. Ostatnio na forum dość męskiego sportu weszłam na aktualny wątek o polityce. Co tam się działo. Jakieś eseje że typ sprawdził statystyki urodzeń i aborcji tam gdzie dozwolona i wyszło mu że 16-20% ciąż kończy się aborcją, a w Polsce tylko 1000 więc wskaźnik 0,25% Odrealnienie totalne. Jakby każda ciąża była z założenia wpadką i zła Europa abortuje dzieci na potęgę, a w Polce to tylko te oficjalne
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-31, 11:23   #3120
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Ich nie przegadasz. Ostatnio na forum dość męskiego sportu weszłam na aktualny wątek o polityce. Co tam się działo. Jakieś eseje że typ sprawdził statystyki urodzeń i aborcji tam gdzie dozwolona i wyszło mu że 16-20% ciąż kończy się aborcją, a w Polsce tylko 1000 więc wskaźnik 0,25% Odrealnienie totalne. Jakby każda ciąża była z założenia wpadką i zła Europa abortuje dzieci na potęgę, a w Polce to tylko te oficjalne
Skoro o statystykach mowa to pewnie Polki nieźle podbijają Czechom, Słowacji czy Holandii słupki Zawsze jest to jakiś argument dla prolajfowców, że w tych innych krajach to tyle aborcji, może to jakaś chytra intryga, którą przewidzieli? W końcu w Polsce aborcji prawie nie ma
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-11 11:18:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.