Problemy pierwszego świata + ot, część 4. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-28, 10:38   #2881
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Zostaw, taki mały minusik opóźni ci okulary do bliży w przyszłości

Kasztanka - trzymam kciuki za to że implantacja sztucznej IOL przyniesie oczekiwany efekt. Tak sobie potem myślałam że na refrakcyjna wymiane twojej możesz być za młoda
Jestem bardzo ciekawa jaka masz długość gałki ocznej przy - 17 i jak wygląda twoja plamka w tak wysokiej krótkowzroczności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedziano mi, ze nawet jesli implant wytrzymalby u mnie 15 lat (a to tylko gdybanie, bo generalnie mam za malo miejsca na implant), to nawet za te 15 lat, majac prawie 50 lat lepiej by bylo jeszcze co najmniej z 5 lat poczekac na zabieg refrakcyjnej wymiany soczewki. No ogolnie nie wyglada to dobrze

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88544453]Ile metrów kwadratowych zajmuje taka kolekcja? [/QUOTE]

Powiedzmy, ze kilka
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 10:53   #2882
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Powiedziano mi, ze nawet jesli implant wytrzymalby u mnie 15 lat (a to tylko gdybanie, bo generalnie mam za malo miejsca na implant), to nawet za te 15 lat, majac prawie 50 lat lepiej by bylo jeszcze co najmniej z 5 lat poczekac na zabieg refrakcyjnej wymiany soczewki. No ogolnie nie wyglada to dobrze



Powiedzmy, ze kilka
Fakt, lepiej odczekać i po 55-60 roku życia już wszczepiac soczewkę multifokalna żeby rozwiązać problem bliży i dali. Ciekawi mnie tylko co maja na myśli mówiąc "za mało miejsca" bo szczerze mówiąc to z taką sytuacją się nie spotkałam, raczej odwrotnie, oko plusowe jest mniejsze z płytsza przednia komora. Ale to takie gdybanie, ciężko ocenić bez badania ja ogólnie lubię poczytać co tam w okulistyce słychać na całym świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:11   #2883
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Fakt, lepiej odczekać i po 55-60 roku życia już wszczepiac soczewkę multifokalna żeby rozwiązać problem bliży i dali. Ciekawi mnie tylko co maja na myśli mówiąc "za mało miejsca" bo szczerze mówiąc to z taką sytuacją się nie spotkałam, raczej odwrotnie, oko plusowe jest mniejsze z płytsza przednia komora. Ale to takie gdybanie, ciężko ocenić bez badania ja ogólnie lubię poczytać co tam w okulistyce słychać na całym świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojecia Hitem jest to, ze zaproponowano mi twarde soczewki zamiast zabiegu, musze zasiegnac drugiej opinii, bo mnie ten lekarz nie przekonal ani troche
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:29   #2884
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Mam paznokciowy ppś: zrobiłam sobie hybrydę, wyszła super, jestem zadowolona z siebie. Przyjaciółka poprosiła mnie o fotkę, więc ustawiam paznokcie do zdjęcia i widzę, że razem z topem utwardzilam czarnego kłaka Kici faktycznie w pewnym momencie przyszła i mi przeszkadzała, ale glaskalam ją już pomalowaną już ręką. Najwyraźniej jej kłaki latają już w powietrzu i są wszędzie, wszędzie.

Cóż, przez co najmniej tydzień będę mieć mani z klakiem Kici


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:33   #2885
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Mam paznokciowy ppś: zrobiłam sobie hybrydę, wyszła super, jestem zadowolona z siebie. Przyjaciółka poprosiła mnie o fotkę, więc ustawiam paznokcie do zdjęcia i widzę, że razem z topem utwardzilam czarnego kłaka Kici faktycznie w pewnym momencie przyszła i mi przeszkadzała, ale glaskalam ją już pomalowaną już ręką. Najwyraźniej jej kłaki latają już w powietrzu i są wszędzie, wszędzie.

Cóż, przez co najmniej tydzień będę mieć mani z klakiem Kici


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lacze sie w bolu, kocie klaki sa u nas WSZEDZIE, nawet w ekspresie do kawy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:36   #2886
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia Hitem jest to, ze zaproponowano mi twarde soczewki zamiast zabiegu, musze zasiegnac drugiej opinii, bo mnie ten lekarz nie przekonal ani troche
Bez sensu proponować pacjentowi twarde skoro wadę redukują mu miękkie. Twarde są dla osób z dużym astygmatyzmem, chorobami rogówki jak np stożek, dla osób po przeszczepach u których miękkie nie zredukują wady. Chociaż i tak raczej proponuje się hybrydy.

Powiem Ci tylko jeszcze czemu mnie zdziwiło to co Ci powiedzieli - o tym że masz mało miejsca. Wymiana refrakcyjna soczewki polega na wymianie całej soczewki i pacjent ma tylko sztuczna. Icl to wszczep dodatkowy - pacjent ma swoją i sztuczna, sztuczna można w przyszłości usunąć gdyby była taka potrzeba. Jest to dedykowane dla oczu z wysoką krótkowzrocznościa do - 20 bo właśnie z reguły w takich oczach jest więcej miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:41   #2887
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Lacze sie w bolu, kocie klaki sa u nas WSZEDZIE, nawet w ekspresie do kawy
To, że kłaki są wszędzie, to u nas norma, już dawno się z tym pogodziłam. Mój problem polega na tym, że nie zauważyłam kłaka na bardzo jasnym lakierze i go utrwaliłam, a teraz nie chce mi się robić całego paznokcia od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 11:47   #2888
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Mam paznokciowy ppś: zrobiłam sobie hybrydę, wyszła super, jestem zadowolona z siebie. Przyjaciółka poprosiła mnie o fotkę, więc ustawiam paznokcie do zdjęcia i widzę, że razem z topem utwardzilam czarnego kłaka Kici faktycznie w pewnym momencie przyszła i mi przeszkadzała, ale glaskalam ją już pomalowaną już ręką. Najwyraźniej jej kłaki latają już w powietrzu i są wszędzie, wszędzie.

Cóż, przez co najmniej tydzień będę mieć mani z klakiem Kici


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmatuj polerka, pomaluj raz kolorem i naloz top.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 11:58   #2889
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Bez sensu proponować pacjentowi twarde skoro wadę redukują mu miękkie. Twarde są dla osób z dużym astygmatyzmem, chorobami rogówki jak np stożek, dla osób po przeszczepach u których miękkie nie zredukują wady. Chociaż i tak raczej proponuje się hybrydy.

Powiem Ci tylko jeszcze czemu mnie zdziwiło to co Ci powiedzieli - o tym że masz mało miejsca. Wymiana refrakcyjna soczewki polega na wymianie całej soczewki i pacjent ma tylko sztuczna. Icl to wszczep dodatkowy - pacjent ma swoją i sztuczna, sztuczna można w przyszłości usunąć gdyby była taka potrzeba. Jest to dedykowane dla oczu z wysoką krótkowzrocznościa do - 20 bo właśnie z reguły w takich oczach jest więcej miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od ponad 20 lat nosze miekkie i moje oczy powoli przestaja je tolerowac - az sie dziwie, ze tak dlugo dalam rade je nosic dzien w dzien po 18-20 h dziennie. Gdybym chciala nosic twarde, to poszlabym do optometrysty na dobor soczewek twardych, a nie do chirurga na konsultacje w sprawie procedury ICL. Lekarzowi bylo bardzo trudno to zrozumiec, i mimo tego, ze teoretycznie procedura nie jest w 100% niewskazana (powiedziano mi, ze jest "borderline safe", czyli gdyby moj cell count byl nizszy wygladaloby to jeszcze gorzej, ale ogolnie nie ma tragedii) i bardzo ulatwilaby mi zycie, to ta konkretna klinika mi odradza to rozwiazanie, nie podejmie sie zabiegu i po co w ogole tam poszlam, skoro lepiej mi bedzie nosic twarde soczewki

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
To, że kłaki są wszędzie, to u nas norma, już dawno się z tym pogodziłam. Mój problem polega na tym, że nie zauważyłam kłaka na bardzo jasnym lakierze i go utrwaliłam, a teraz nie chce mi się robić całego paznokcia od nowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciagle znajduje kocie klaki, ktore zaschnely mi w lakierze na paznokciach, bo jestem slepa, a klaki sa rude, wiec nie az tak widoczne jak czarne. Nie chcialoby mi sie z tego powodu robic paznokci od nowa
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:09   #2890
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Mój ppś: dożynam swojego 10 letniego peceta, prowadząc zajęcia w momencie, kiedy mój wydział ma siedzibę w nowym budynku z wieloma salami dydaktycznymi, gdzie każda jest wyposażona w projektor i nowy komputer. Każda. I te kompy od roku marnują się w budynku, a ja za swoją kasę kupuję kamerę i zaraz pewnie będę musiała wymienić peceta
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:11   #2891
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Zmatuj polerka, pomaluj raz kolorem i naloz top.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Kolejny ppś: nie chce mi się Ale może to ogarnę później, dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 12:15   #2892
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ciagle znajduje kocie klaki, ktore zaschnely mi w lakierze na paznokciach, bo jestem slepa, a klaki sa rude, wiec nie az tak widoczne jak czarne. Nie chcialoby mi sie z tego powodu robic paznokci od nowa
Ja ogólnie nienawidzę malować paznokci. Sama kompletnie nie potrafię, zawsze mi się okropnie trzęsą ręce, gdy muszę zrobić coś precyzyjnego, więc malowała mi mama.
No i też nigdy nie było perfekcyjnie. A to gdzieś wyjechane na skórki, a to z kolei nie dojechane do samego brzegu paznokcia, a ja strasznie tego nie lubię. Jakiś paproch przynajmniej na jednym paznokciu był ZAWSZE.
Dodatkowo nawet po dwóch godzinach lakier nie był tak do końca zaschnięty. To znaczy niby był suchy, ale taki jakby "ruchomy", paznokcie pomalowane rano, na wieczór wciąż stwarzały ryzyko powstania jakichś odgnieceń i takich drobnych rysek. Nad hybrydami też się bardzo intensywnie zastanawiałam, ale to też mi mama odradzała, bo u niej kompletnie się to nie sprawdziło, lakier potrafił jej literalnie odpaść przy najprostszych czynnościach dnia codziennego (otwieranie bagażnika samochodowego).
Dodatkowo strasznie wkurzałby mnie odrost, a latać do kosmetyczki raz na tydzień to też tak średnio. A mnie się tak podobają różne wzorki i zdobienia na paznokciach. Wiem, że w innym wątku już nawet wam pisałam o tych hybrydach, że nie za bardzo zdałyby u mnie egzamin .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:19   #2893
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Niedosychajacy lakier to po prostu kiepski lakier.
Mialam takie problemy z roznymi lakierami, dopoki nie wyprobowalam lakierow Essie.
Nakladam baze, 3 warstwy koloru i top i po 1.5h wszystko jest pieknie zaschniete - moge isc spac i nie bedzie rano odgniecionej na paznokciach tekstury poscieli
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:22   #2894
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niedosychajacy lakier to po prostu kiepski lakier.
Mialam takie problemy z roznymi lakierami, dopoki nie wyprobowalam lakierow Essie.
Nakladam baze, 3 warstwy koloru i top i po 1.5h wszystko jest pieknie zaschniete - moge isc spac i nie bedzie rano odgniecionej na paznokciach tekstury poscieli
Niestety, dla mnie to nadal zdecydowanie za dużo zabawy, już serio wolę chodzić z gołymi paznokciami .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:26   #2895
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Niestety, dla mnie to nadal zdecydowanie za dużo zabawy, już serio wolę chodzić z gołymi paznokciami .
Jak najbardziej rozumiem, dlaczego dla wielu osob to jest problem. Dla mnie to nie problem, pomaluje paznokcie, odpale netflixa, obejrze dwa odcinki serialu czy film i paznokcie sa suche. Nawet duzo wczesniej sa wystarczajaco suche, zeby np. jesc przekaski typu popcorn czy chipsy w trakcie ogladania.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:01   #2896
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Jak to się dzieje? Toć to marzenie Chociaż jak robiłam paznokcie w salonie, to też mnie wkurzał ten odrost. (btw pamiętasz swój post o płukance, która nadała twoim włosom różowy odcień? zdradziłabyś przepis?)

Teraz mam odwrotny PPŚ - miałam przez x tygodni piękne, długie, własne paznokcie. No beton. Dosłownie raz koleżanka je pochwaliła i dwa dni później - jak masło, połamał się jeden i cała reszta musiała iść do obcięcia. I za nic w świecie nie mogę ich przywrócić do porządku, a nienawidzę mieć krótkich paznokci
Ja chyba zawsze miałam ten problem, tylko nie był aż tak zauważalny jak teraz Bo pamiętam czasy przed-hybrydowe, kiedy nie malowałam paznokci i obcinałam tak krótko jak tylko się dało i wkurzało mnie, że ledwo obcięłam i już za chwilę musiałam znowu - a piłowanie paznokci to coś, czego szczerze nienawidzę, bo nigdy mi ładnie nie wychodzi.
Co do płukanki (różowa płukanka Cameleo) - nie płuczę w niej włosów, tylko dodaję np łyżeczkę czy dwie do odżywki, mieszam i po nałożeniu na włosy trzymam z 10 minut. Potem normalnie spłukuję. Niestety kolor się wypłukuje, więc sobie powtarzam - co się wypłucze, to np za tydzień znowu sobie zrobię. Chociaż jak są jasnoróżnowe, to też fajnie wyglądają. I kolejny problem - nie łapie mi na moich naturalnych (ciemny blond) tylko na tych, na których mam zrobione jaśniejsze pasemka (robię sobie co pół roku, ale teraz powtórzyłam po 3 miesiącach, żeby więcej mi tego różowego złapało).
Stwierdzam, że bardzo mi się te różowe włosy podobają i mam zamiar się tak bawić dopóki mi się nie znudzi. A teraz w końcu mogę, bo w pracy nie mam kontaktu z klientami, więc nikt mi nie marudzi. Tak na starość

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88544351] hybrydy robię od jakichś pięciu lat, czasami robię przerwy i moje paznokcie są w tych przerwach tak samo mocne i zdrowe, jak w czasach przedhybrydowych. prędzej złamię sobie rękę, niż paznokcia.[/QUOTE]To ja z kolei odwrotnie - od zawsze mam bardzo słabe i rozdwajające się paznokcie. Co z tego, że szybko rosną jak się łamią i rozdwajają. Tylko dzięki hybrydzie mogę mieć długie i ładne
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:02   #2897
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Sprawdz Ebay, ja moj tam wlasnie kupilam. Amazon tez moze takie cos miec.

Znalazlam https://www.amazon.fr/Vinteky-Chauss...4520431&sr=8-4
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 14:04   #2898
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Moim ppś jest nadchodząca wiosna. Bardzo negatywnie na mnie wpływa. Zdecydowanie wolę okres jesienno-zimowy.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 16:58   #2899
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Moim ppś jest to, że mąż kupił mi nowe auto i teraz muszę przestawić się z jeżdżenia krótkim Smartem na dłuższy samochód Jeden plus - też jest automatem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 17:00   #2900
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Moim ppś jest nadchodząca wiosna. Bardzo negatywnie na mnie wpływa. Zdecydowanie wolę okres jesienno-zimowy.
Nie mogę tego pojąć jak ciepła pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia i robi się zielono może działać negatywnie. Serio zimne, ponure miesiące komuś poprawiają humor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:00   #2901
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Chciałabym, żeby mąż mi kupił nowe auto
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:14   #2902
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby mąż mi kupił nowe auto
Ja też

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:27   #2903
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja też

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja też.
Gdzie takiego męża znaleźć??

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:29   #2904
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby mąż mi kupił nowe auto
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja też

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88545581]Ja też.
Gdzie takiego męża znaleźć??

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Znaczy nowe dla mnie, nie takie z salonu Kupił je tylko dlatego, że miał dosyć napraw, bo w Smarcie trzeba mocno pogrzebać nawet, jeśli zepsuło się coś błahego. No i części drogie

A mąż że Śląska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2021-02-28 o 17:31
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:40   #2905
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Moim ppś jest nadchodząca wiosna. Bardzo negatywnie na mnie wpływa. Zdecydowanie wolę okres jesienno-zimowy.
Myślałam że jestem jedyna która ma takie dziwne upodobania

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Nie mogę tego pojąć jak ciepła pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia i robi się zielono może działać negatywnie. Serio zimne, ponure miesiące komuś poprawiają humor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocham jesień i zimę
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:46   #2906
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Nie mogę tego pojąć jak ciepła pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia i robi się zielono może działać negatywnie. Serio zimne, ponure miesiące komuś poprawiają humor?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Dla mnie wiosna to najgorsza pora roku. Z tym ciepłem to też bym polemizował. Rano zima po południu lato wieczorem znowu zima. No i co najgorsze alergia. Jedynym plusem wiosny jest to, że mogę wyciągnąć rower i pojeździć, choć mogę to zrobić również latem i jesienią.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

[QUOTE=Milennka03;88545606]Myślałam że jestem jedyna która ma takie dziwne upodobania[COLOR="Silver"]

Jest nas więcej

Edytowane przez Takion94
Czas edycji: 2021-02-28 o 17:44
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 17:46   #2907
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Znaczy nowe dla mnie, nie takie z salonu Kupił je tylko dlatego, że miał dosyć napraw, bo w Smarcie trzeba mocno pogrzebać nawet, jeśli zepsuło się coś błahego. No i części drogie

A mąż że Śląska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym żeby ktos mi ogarniał auto. Sama jeżdżę po mechanikach, nigdy nie wiem co mi oni tak naprawdę naprawiają, bo zapominam po sekundzie o czym mówią. Nauka o mechanice samochodu idzie mi opornie, chociaż teraz i tak już jest troszkę lepiej.
Kiedyś się zastanawiałam, ile razy mnie oszukali, bo można mi właściwie wszystko wkręcić. A mam 17 letnie auto, więc dużo już naprawialam.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:07   #2908
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Znaczy nowe dla mnie, nie takie z salonu Kupił je tylko dlatego, że miał dosyć napraw, bo w Smarcie trzeba mocno pogrzebać nawet, jeśli zepsuło się coś błahego. No i części drogie

A mąż że Śląska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domyśliłam się, że nie z salonu, ale nadal Mój mąż za biedny, żeby mi kupować samochód, sam musi swój wymienić Ja też szukam jakiegoś dla siebie i pewnie kupię coś w tym roku. Chociaż mój złomek jeszcze jeździ i na razie nic się nie dzieje (rocznik 2000 - mam go od prawie 2 lat, wymieniłam akumulator i coś tam się z chłodnicą działo, a tak to spoko), ale chciałabym bym coś lepszego. Tylko muszę poczekać na lepszą porę roku, bo teraz nie chciałoby mi się nigdzie jechać.
I tu jest ppś - najgorzej coś wybrać Zwłaszcza jeśli ma się konkretne wymagania co do samochodu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:25   #2909
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88545626]Chciałabym żeby ktos mi ogarniał auto. Sama jeżdżę po mechanikach, nigdy nie wiem co mi oni tak naprawdę naprawiają, bo zapominam po sekundzie o czym mówią. Nauka o mechanice samochodu idzie mi opornie, chociaż teraz i tak już jest troszkę lepiej.
Kiedyś się zastanawiałam, ile razy mnie oszukali, bo można mi właściwie wszystko wkręcić. A mam 17 letnie auto, więc dużo już naprawialam.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mnie obcy mechanik mógłby wcisnąć każdą bajeczkę, bo kompletnie nie znam się na samochodach. To jest plus posiadania męża mechanika, bo pewnie sporo kasy bym przewaliła
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Domyśliłam się, że nie z salonu, ale nadal Mój mąż za biedny, żeby mi kupować samochód, sam musi swój wymienić Ja też szukam jakiegoś dla siebie i pewnie kupię coś w tym roku. Chociaż mój złomek jeszcze jeździ i na razie nic się nie dzieje (rocznik 2000 - mam go od prawie 2 lat, wymieniłam akumulator i coś tam się z chłodnicą działo, a tak to spoko), ale chciałabym bym coś lepszego. Tylko muszę poczekać na lepszą porę roku, bo teraz nie chciałoby mi się nigdzie jechać.
I tu jest ppś - najgorzej coś wybrać Zwłaszcza jeśli ma się konkretne wymagania co do samochodu
Ja bym nie potrafiła wybrać dla siebie samochodu, a mąż jeździ oglądać auta z każdym z naszego otoczenia, kto chce kupić nowy samochód, jako ten, kto sprawdza, czy sprzedający nie ściemnia
Teraz na naszym placu stoją cztery auta, ale Smart idzie na sprzedaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 18:30   #2910
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie obcy mechanik mógłby wcisnąć każdą bajeczkę, bo kompletnie nie znam się na samochodach. To jest plus posiadania męża mechanika, bo pewnie sporo kasy bym przewaliła
Ja bym nie potrafiła wybrać dla siebie samochodu, a mąż jeździ oglądać auta z każdym z naszego otoczenia, kto chce kupić nowy samochód, jako ten, kto sprawdza, czy sprzedający nie ściemnia
Teraz na naszym placu stoją cztery auta, ale Smart idzie na sprzedaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak maz jest mechanikiem to już wszystko jasne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 20:53:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.