Mamy Sierpniowe 2021 cz 2! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-15, 11:49   #481
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Im szybciej będzie w swoim pokoju tym szybciej zacznie przesypiać nie no żart. Generalnie dziecko fizycznie jest gotowe na przesypianie nocy koło 8-9mca. No ale jak czytam fora i patrzę na dzieci mojej siostry (śpi z nimi) to wątpię, że rodzice są na to gotowi psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa i od 9 miesiąca nie mają potrzeby jedzenia w nocy podobno. Odstawienie kp troche pomogło, ale nadal jeden bidon mm w nocy pije (daje rade bez, ale sie kręci, wierci, i budzi o 5.30 głodny jak wilk, to juz wolę mu dawać mm). Ale i tak jak ząbkuje to śpi z nami
Myśmy mieli się dziecka z sypialni pozbyć na 6 miesięcy, ale miesiąc wcześniej dostał eksmisję, bo chcieliśmy odzyskać sypialnie (lubimy wieczorami poczytać i pogadać przed snem). Teraz to chyba póki nie będzie jakoś nocy przesypiać to zostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 11:51   #482
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Im szybciej będzie w swoim pokoju tym szybciej zacznie przesypiać nie no żart. Generalnie dziecko fizycznie jest gotowe na przesypianie nocy koło 8-9mca. No ale jak czytam fora i patrzę na dzieci mojej siostry (śpi z nimi) to wątpię, że rodzice są na to gotowi psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fizycznie, nie znaczy psychicznie.

Każde dziecko jest inne i każdy rodzic ma inne podejście do wychowywania. Dla mnie współspanie to jeden z elementów okazywania miłości i bliskości. I to nie ja mam być gotowa do wyproszenia dziecka z łóżka, tylko ono do jego opuszczenia.

My raczej nie przewidujemy wielkich przygotowań. Dzieci poza spaniem, może czasem karmieniem i tak będą w dużym pokoju.
Nakleiłam pierworodnej naklejki koło łóżeczka, to zadzierała głowę.
A swój pokój to nie wiem kiedy dostaną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 12:03   #483
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Dziś odkpukać chyba troszkę lepiej, nie wezmę dziś probiotyku, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Nem, daj znać po kontroli jak mocz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez zmian
Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Już widzę minimalną poprawę dobrze, że to się nie przeciąga!
Myślicie już o dekoracji pokoju dla maluszków? Ostatnio zaczęłam oglądać naklejki ścienne, lampki, imienniki itp
Przepiękne są te lampki - zwierzątka, ale 450 zł?! Szokująca cena :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nic nie będę dekorować, maluch będzie spał w naszym pokoju więc bez sensu. Swój pokój dostanie podobnie jak starsza, ok 1,5rz (chociaż oczywiście zależy jak będzie spał itd). Tzn będą mieć razem ze starsza póki będą maluchami.
Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Im szybciej będzie w swoim pokoju tym szybciej zacznie przesypiać nie no żart. Generalnie dziecko fizycznie jest gotowe na przesypianie nocy koło 8-9mca. No ale jak czytam fora i patrzę na dzieci mojej siostry (śpi z nimi) to wątpię, że rodzice są na to gotowi psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas zaczęła przesypiać nowe w 2 czy 3 miesiącu, ale pokój swój dopiero na 1,5r i myślę że to dobra opcja

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 12:43   #484
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Taaa i od 9 miesiąca nie mają potrzeby jedzenia w nocy podobno. Odstawienie kp troche pomogło, ale nadal jeden bidon mm w nocy pije (daje rade bez, ale sie kręci, wierci, i budzi o 5.30 głodny jak wilk, to juz wolę mu dawać mm). Ale i tak jak ząbkuje to śpi z nami
Myśmy mieli się dziecka z sypialni pozbyć na 6 miesięcy, ale miesiąc wcześniej dostał eksmisję, bo chcieliśmy odzyskać sypialnie (lubimy wieczorami poczytać i pogadać przed snem). Teraz to chyba póki nie będzie jakoś nocy przesypiać to zostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No moja zaczęła przesypiać krótko po skończeniu 8mcy więc to nie jest historia wyssana z palca.
Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Fizycznie, nie znaczy psychicznie.

Każde dziecko jest inne i każdy rodzic ma inne podejście do wychowywania. Dla mnie współspanie to jeden z elementów okazywania miłości i bliskości. I to nie ja mam być gotowa do wyproszenia dziecka z łóżka, tylko ono do jego opuszczenia.

My raczej nie przewidujemy wielkich przygotowań. Dzieci poza spaniem, może czasem karmieniem i tak będą w dużym pokoju.
Nakleiłam pierworodnej naklejki koło łóżeczka, to zadzierała głowę.
A swój pokój to nie wiem kiedy dostaną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja córka męczyła się w nocy przez budzenie, ja zresztą też, miała po 2h przerwy po kp i nie mogła zasnąć, rano była zmęczona. Ja jestem zdania, że wyspane dziecko to szczęśliwe (i zdrowe) dziecko. Tak samo rodzic.
Na okazywanie miłości jest mnóstwo sposobów i okazji, a dla mnie łóżko w sypialni to miejsce dla mnie i męża, miejsce intymności i miejsce dla seksu. O ile nie widzę niczego złego w tym, żeby córka od czasu do czasu przychodzils do nas, kiedy ma taką potrzebę, o tyle nie chciałabym spać z nią cały czas.
Są dzieci które mają po 7 lat i dalej spia z mamą a tata od porodu na kanapie. To nie dla mnie i nie tak definiuje dobre macierzyństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 12:52   #485
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

My naszego 5- cio latka dopiero niedawno wyeksmitowalismy do swojego łóżka. Lubiłam z nim spać , ale spanie z nim i mężem to była jakaś katastrofa...
Oczywiście wcześniej też przesypial noce w swoim łóżku, ale jak mąż byl na misji przez pół roku to jakoś tak z własnego lenistwa pozwalalam młodemu zostać ze mną w łóżku, a później już nie dał się wykolegować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 12:53   #486
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

To nasze pierwsze dziecko będzie więc nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale złożyliśmy sobie, że dziecko będzie spało w swoim pokoju od początku jeśli da radę. Będziemy mieć w razie co kołyskę w sypialni ale pierwotny plan jest na samodzielne mieszkanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 12:53   #487
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja też nie chcę spać z dzieckiem, tylko z mężem dlatego najpierw dostawka, potem łóżeczko w osobnym pokoju. Mam nadzieję, że dam radę to wcielić w życie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-15, 13:04   #488
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

U nas dziecko ma swój pokój. Ale narazie laduje jego łóżeczko w naszej sypialni. W komodzie opróżnie mu dwie szuflady. A resztę rzeczy będzie miał w swoim pokoju. Jest tam szafa, komoda.

Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby taki maluch spał sam tak daleko od rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 13:29   #489
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

My mamy pokój który docelowo będzie przeznaczony dla dziecka, ale na pewno przez pierwsze miesiące łóżeczko będzie stało w naszej sypialni więc tamtego pokoju narazie nie będziemy szczególnie urządzać, zostają te meble które są. Później na pewno dojdą tam pudełka z zabawkami, dziecięce mebelki itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 13:46   #490
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

A myślicie o zakupie monitora oddechu? Mi się bardzo podoba skarpetka Owlet, ale nie wiem, czy będę miała możliwość kupić. Myślę też o snuza hero


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 13:47   #491
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

U nas na początku dziecko będzie w swoim łóżeczku w naszej sypialni z uwagi na wygodę bo w tych pierwszych miesiącach częściej się budzi na jedzenie więc lepiej mieć je pod ręką. Ale będzie miało swój pokój więc myślę że z nami będzie max do roku. Potem nie wyobrażam sobie przyzwyczajać dziecka do spania z nami w jednym łóżku. A dla dziecka normalne będzie to do czego zostanie właśnie przyzwyczajone. Podobnie jak Ana909 uważam że sypialnia rodziców to miejsce na relaks i budowanie intymności z mężem, a dziecku można okazać miłość w innych okolicznościach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-15, 13:56   #492
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez sowa2806 Pokaż wiadomość
My naszego 5- cio latka dopiero niedawno wyeksmitowalismy do swojego łóżka. Lubiłam z nim spać , ale spanie z nim i mężem to była jakaś katastrofa...
Oczywiście wcześniej też przesypial noce w swoim łóżku, ale jak mąż byl na misji przez pół roku to jakoś tak z własnego lenistwa pozwalalam młodemu zostać ze mną w łóżku, a później już nie dał się wykolegować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak miałam w grudniu, córka ponad miesiąc spala później z nami i wiecznie byliśmy niewyspani. Ale gdyby mojego męża tyle nie było to pewnie też bym spala z córką
Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
A myślicie o zakupie monitora oddechu? Mi się bardzo podoba skarpetka Owlet, ale nie wiem, czy będę miała możliwość kupić. Myślę też o snuza hero


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja nie miałam, ale znajoma miała do bliźniaków. Wyrzuciła w końcu bo potrafił jej dzwonić jak dziecka w łóżeczku nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 13:58   #493
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
A myślicie o zakupie monitora oddechu? Mi się bardzo podoba skarpetka Owlet, ale nie wiem, czy będę miała możliwość kupić. Myślę też o snuza hero


Sent from my iPhone using Tapatalk
Snuza jest super, ale na wyjazdy. W domu szlag mnie z nią trafiał i szybko kupiliśmy Babysense 7 i tu nie mam nic do zarzucenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:05   #494
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
No moja zaczęła przesypiać krótko po skończeniu 8mcy więc to nie jest historia wyssana z palca. Moja córka męczyła się w nocy przez budzenie, ja zresztą też, miała po 2h przerwy po kp i nie mogła zasnąć, rano była zmęczona. Ja jestem zdania, że wyspane dziecko to szczęśliwe (i zdrowe) dziecko. Tak samo rodzic.
Na okazywanie miłości jest mnóstwo sposobów i okazji, a dla mnie łóżko w sypialni to miejsce dla mnie i męża, miejsce intymności i miejsce dla seksu. O ile nie widzę niczego złego w tym, żeby córka od czasu do czasu przychodzils do nas, kiedy ma taką potrzebę, o tyle nie chciałabym spać z nią cały czas.
Są dzieci które mają po 7 lat i dalej spia z mamą a tata od porodu na kanapie. To nie dla mnie i nie tak definiuje dobre macierzyństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za to w życiu się tak nie wyspałam, jak wtedy, kiedy syn spał z nami. Święty spokój bez wstawania, lulania i cudowania.
Obojgu nam było tak wygodnie i przyjemnie.

Dla nas do seksu i intymności nie służy tylko łóżko i to jest w tej sferze najlepsze.

Mam świadomość, że moje podejście z pewnością różni się od wielu z Was.

Moje dzieci nie przesypiały nocy do 3 roku życia, zarówno to łóżeczkowe, jak i to z naszej sypialni, więc jeśli dziecko wykaże taką chęć i potrzebę (nie, to nie jest przyzwyczajenie) to otrzyma od nas dokładnie to, czego potrzebuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:24   #495
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

My planujemy kupić monitor oddechu i kamerkę też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:34   #496
luuucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 225
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

ja monitoru oddechu nie planuje kupić, poprzednio też nie miałam, chyba że coś mnie zaniepokoi to wtedy dokupię.

spać z dzieckiem nie zamierzam, bo się poprostu nie wysypiam wtedy, choć na pewno trafią się takie noce, kiedy będzie to jedyna szansa na zmrużenie oka i wtedy ulegnę. ja lubię spać sama z mężem. łóżko małej będzie w sypialni a jak zacznie dłużej spać to przeniesiemy ją do własnego pokoju. ja tam nie krytykuję spania z dzieckiem, każdy robi jak uważa. bywa, że wieczorami kładę się jeszcze z moją 7latką i się przytulamy i ona usypia. obie to lubimy, więc dlaczego nie. czas szybko mija, trzeba się cieszyć maluchami, bo zaraz będą nastolatkami i te czułości nie będą już dla nich takie oczywiste.
luuucynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:37   #497
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja mam zamiar kupić monitor oddechu głównie ze względu na moj spokój psychiczny. Wiem, że są różne modele i wielkości tych monitorów. Słyszałam, że są takie do przypięcia w okolicach pieluszki. Macie jakiś konkretny model do polecenia?
Planujemy z mężem postawić łóżeczko dziecięce w naszej sypialni a jak już maleństwo będzie większe to zostanie własny pokoik. Nie chciałabym spać z mężem i dzieckiem w jednym łóżku, ale wyjdzie to wszystko w praktyce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:39   #498
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Snuza hero jest właśnie takim klipsem do pieluszki


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:44   #499
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Planujemy, że u nas od początku będzie pokoik dziecięcy gdzie będą wszystkie rzeczy lecz na samym początku pewnie i tak maluch będzie u nas w sypialni ale w swoim łóżeczku
Dziś mam wizytę i ciekawa jestem czy uda się ustalić płeć- na ostatniej wizycie widzieliśmy tylko pupę
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-15, 14:51   #500
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja nie przewiduje spania w trójkę. Bo bym się bała, że mogę coś zrobić dziecku nieświadomie. I wolę żeby było w swoim łóżeczko. Ewentualnie rano jak mąż pójdzie do pracy dopiero wtedy brać do siebie malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:52   #501
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
A myślicie o zakupie monitora oddechu? Mi się bardzo podoba skarpetka Owlet, ale nie wiem, czy będę miała możliwość kupić. Myślę też o snuza hero


Sent from my iPhone using Tapatalk

Na pewno monitor oddechu kupimy, mamy w rodzinie przypadki, gdzie się przydały. Tylko jeszcze nie wiem jaki model


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:54   #502
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
A myślicie o zakupie monitora oddechu? Mi się bardzo podoba skarpetka Owlet, ale nie wiem, czy będę miała możliwość kupić. Myślę też o snuza hero


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja mam po pierwszym dziecku Babysense 7, także teraz też zamontujemy Polecam, nigdy nie załączył się na szczęście, a dał nam dużo spokoju

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 15:08   #503
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

U nas monitora nie będzie, chyba że dziewczyny urodzą się przed czasem i będzie problem z anemią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 15:13   #504
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Ja również planuje zakupić monitor oddechu i kamerke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 15:19   #505
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar kupić monitor oddechu głównie ze względu na moj spokój psychiczny. Wiem, że są różne modele i wielkości tych monitorów. Słyszałam, że są takie do przypięcia w okolicach pieluszki. Macie jakiś konkretny model do polecenia?
Planujemy z mężem postawić łóżeczko dziecięce w naszej sypialni a jak już maleństwo będzie większe to zostanie własny pokoik. Nie chciałabym spać z mężem i dzieckiem w jednym łóżku, ale wyjdzie to wszystko w praktyce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnia Snuza Hero jest do pieluszki. Dla mnie był spoko, ale na wyjazdach. W domu to przy noszeniu na ramieniu czasem się przesuwał i pikał, co powodowało że trzeba było rozpiąć bodziaka, zdjąć monitor, położyć na płaskiej powierzchni, zresetować i założyć ponownie. Niby niedużo, ale jak dochodziło więcej warstw to się robiło upierdliwe...
Ale cieszę się że mam i taki do pieluszki i taki do łóżeczka, babysense 7 w domu i snuza na wyjazdy. *choć razem kosztowaly mały majątek :P
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja nie przewiduje spania w trójkę. Bo bym się bała, że mogę coś zrobić dziecku nieświadomie. I wolę żeby było w swoim łóżeczko. Ewentualnie rano jak mąż pójdzie do pracy dopiero wtedy brać do siebie malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to. Jak maleńkie, to strach o przygniecenie. Jak większe, to się rozpycha i kręci
Nigdy się nie wysypiałam z dzieckiem. Nie przeszkadzają mi 2 czy 3 pobudki, że muszę iść do pokoiku obok i ululać, a jak częściej się budzi, to biore do łóżka po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 15:54   #506
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Mam pytanie do dziewczyn, które mają cukrzycę ciążową. Jaką miałyście glukoze na czczo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 16:00   #507
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które mają cukrzycę ciążową. Jaką miałyście glukoze na czczo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
112 od 90/92 jest cukrzyca


Ja sobie nie wyobrażam takiego malucha w innym pokoju. Przecież to się budzi co chwilę, żadnego spania nie będzie tylko spacery po nocy no ale to ja. Córka spała w naszym pokoju te 1,5 roku ale nigdy nie spała w naszym łóżku całej nocy. Godzinę, dwie nad ranem to ja brałam bo się odkładać mi nie chciało. Ale całej nocy nigdy. Na szczęście zobaczymy jak drugie będzie.


Po wizycie. Okazuje się że chłopak będzie. Haha ciekawe. W środę połówkowe to zobaczymy która płeć się potwierdzi

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 16:19   #508
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
112 od 90/92 jest cukrzyca


Ja sobie nie wyobrażam takiego malucha w innym pokoju. Przecież to się budzi co chwilę, żadnego spania nie będzie tylko spacery po nocy no ale to ja. Córka spała w naszym pokoju te 1,5 roku ale nigdy nie spała w naszym łóżku całej nocy. Godzinę, dwie nad ranem to ja brałam bo się odkładać mi nie chciało. Ale całej nocy nigdy. Na szczęście zobaczymy jak drugie będzie.


Po wizycie. Okazuje się że chłopak będzie. Haha ciekawe. W środę połówkowe to zobaczymy która płeć się potwierdzi

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ja miałam 60 to z kolei za mało, i co wtedy? w czwartek wizyta.

A bardziej obstawiasz na chłopca czy dziewczynkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 16:38   #509
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość


Po wizycie. Okazuje się że chłopak będzie. Haha ciekawe. W środę połówkowe to zobaczymy która płeć się potwierdzi

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Nem, ty to masz już cały przekrój, jeszcze tylko bliźniaka brakuje 🤣.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 17:08   #510
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
A myślicie o zakupie monitora oddechu? Mi się bardzo podoba skarpetka Owlet, ale nie wiem, czy będę miała możliwość kupić. Myślę też o snuza hero


Sent from my iPhone using Tapatalk
Przy córce nie mieliśmy, a teraz sąsiedzi chcą nam dać, więc weźmiemy jak za darmo tak to bym nie kupowała.. Ale to ja..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Ja za to w życiu się tak nie wyspałam, jak wtedy, kiedy syn spał z nami. Święty spokój bez wstawania, lulania i cudowania.
Obojgu nam było tak wygodnie i przyjemnie.

Dla nas do seksu i intymności nie służy tylko łóżko i to jest w tej sferze najlepsze.

Mam świadomość, że moje podejście z pewnością różni się od wielu z Was.

Moje dzieci nie przesypiały nocy do 3 roku życia, zarówno to łóżeczkowe, jak i to z naszej sypialni, więc jeśli dziecko wykaże taką chęć i potrzebę (nie, to nie jest przyzwyczajenie) to otrzyma od nas dokładnie to, czego potrzebuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie podchodzę do tego. Teraz wiem, że córka już jest gotowa spać u siebie, wcześniej zdarzało się to sporadycznie. Teraz ze względu na rosnący brzuch, Jej rozpychanie się i mającego się niebawem pojawić bobasa podjęliśmy próbę przeprowadzki i okazało się, że Małej to pasuje.. A nam czasem Jej brakuje przy nas

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No właśnia Snuza Hero jest do pieluszki. Dla mnie był spoko, ale na wyjazdach. W domu to przy noszeniu na ramieniu czasem się przesuwał i pikał, co powodowało że trzeba było rozpiąć bodziaka, zdjąć monitor, położyć na płaskiej powierzchni, zresetować i założyć ponownie. Niby niedużo, ale jak dochodziło więcej warstw to się robiło upierdliwe...
Ale cieszę się że mam i taki do pieluszki i taki do łóżeczka, babysense 7 w domu i snuza na wyjazdy. *choć razem kosztowaly mały majątek :PO to to. Jak maleńkie, to strach o przygniecenie. Jak większe, to się rozpycha i kręci
Nigdy się nie wysypiałam z dzieckiem. Nie przeszkadzają mi 2 czy 3 pobudki, że muszę iść do pokoiku obok i ululać, a jak częściej się budzi, to biore do łóżka po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gorzej jak dziecko budzi się milion razy w nocy

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-18 22:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.