Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-15, 17:29   #601
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Też mam zaburzenia lękowe, ale w ostatnich dniach znacznie się zmniejszyły. U mnie mają silny związek ze stresem i przemęczeniem. Ostatnio udało mi się porządnie wypocząć psychicznie i widzę ogromną różnicę.. Też staram się ciągle pracować nad sobą...
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 09:20   #602
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

U mnie terapia z psychologiem, za mną 2 spotkania, dzisiaj trzecie.
W ciągu dnia wyciszające ziołówki, wieczorem hydroksyzyna, która naprawdę fajnie na mnie działa, lepiej mi się po niej zasypia.

Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale 2 miesiące ciągnęło mi się zmęczenie, brak sił, nawet na twarzy wyglądałam po prostu na zmęczoną. I jednej nocy nie mogłam spać, budziłam się, gdy zasypiałam miałam koszmary, ale generalnie nocka z głowy. A z rana? Jakby ktoś mi wymienił baterie, czułam się...dobrze. Po prostu dobrze fizycznie. I tak już jest od tygodnia. Bóle głowy nie minęły, ale siły witalne wróciły, może nie na 100%, ale widzę poprawę. I nawet na twarzy na drugi dzień po tej nieprzespanej nocy wyglądałam inaczej, lepiej (zauważył to mój TŻ).

Problem, który wykańcza mnie psychicznie nadal jest i nie zniknie tak szybko, nadal mi ciężko przez to, ale staram się skupić na sobie, na pracy, na mojej pasji, którą i tak przez pandemię mam mega ograniczoną.

Mam nadzieję, że czas, psycholog i inne siły pomoga przywrócić ład w moim życiu bo i tak jestem już tym zmęczona, psychicznie.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 13:10   #603
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
U mnie terapia z psychologiem, za mną 2 spotkania, dzisiaj trzecie.
W ciągu dnia wyciszające ziołówki, wieczorem hydroksyzyna, która naprawdę fajnie na mnie działa, lepiej mi się po niej zasypia.

Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale 2 miesiące ciągnęło mi się zmęczenie, brak sił, nawet na twarzy wyglądałam po prostu na zmęczoną. I jednej nocy nie mogłam spać, budziłam się, gdy zasypiałam miałam koszmary, ale generalnie nocka z głowy. A z rana? Jakby ktoś mi wymienił baterie, czułam się...dobrze. Po prostu dobrze fizycznie. I tak już jest od tygodnia. Bóle głowy nie minęły, ale siły witalne wróciły, może nie na 100%, ale widzę poprawę. I nawet na twarzy na drugi dzień po tej nieprzespanej nocy wyglądałam inaczej, lepiej (zauważył to mój TŻ).

Problem, który wykańcza mnie psychicznie nadal jest i nie zniknie tak szybko, nadal mi ciężko przez to, ale staram się skupić na sobie, na pracy, na mojej pasji, którą i tak przez pandemię mam mega ograniczoną.

Mam nadzieję, że czas, psycholog i inne siły pomoga przywrócić ład w moim życiu bo i tak jestem już tym zmęczona, psychicznie.
Z całego serca Ci tego życzę, abyś wróciła do dawnej kondycji. Sama nie umiem radzić sobie ze stresem i teraz wszystko wytrąca mnie z równowagi. Cieszę się, że jesteś na dobrej drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 13:35   #604
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Z całego serca Ci tego życzę, abyś wróciła do dawnej kondycji. Sama nie umiem radzić sobie ze stresem i teraz wszystko wytrąca mnie z równowagi. Cieszę się, że jesteś na dobrej drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musiałam coś zrobić, czułam, że to jest ten moment, w którym trzeba zgłosić się do psychologa. Udało się całkiem szybko
A Ty, masz coś, co sprawia Ci radość i potrafi odciągnąć od źródła stresu?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 14:59   #605
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Mnie pomaga sport, mózg działa wtedy w jakimś innym trybie i o niczym innym nie myślę. Poza tym jeszcze wyjazdy, nawet jakieś krótkie na jeden dzień wspaniale mnie resetują, ale teraz jest to niestety ograniczone. Czekam na wiosnę, więcej światła, ciepła i świeżego powietrza powinno pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 11:31   #606
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Mnie pomaga sport, mózg działa wtedy w jakimś innym trybie i o niczym innym nie myślę. Poza tym jeszcze wyjazdy, nawet jakieś krótkie na jeden dzień wspaniale mnie resetują, ale teraz jest to niestety ograniczone. Czekam na wiosnę, więcej światła, ciepła i świeżego powietrza powinno pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sport też działa rewelacyjnie.
Wyjazdy w obecnej sytuacji, która mnie tak dobija - pół na pół. Cieszę się, że jestem w innym miejscu, ale przychodzi moment, że wiem, że muszę wrócić tam, gdzie jest mój "problem" i już się robię nerwowa
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 11:46   #607
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
U mnie sport też działa rewelacyjnie.
Wyjazdy w obecnej sytuacji, która mnie tak dobija - pół na pół. Cieszę się, że jestem w innym miejscu, ale przychodzi moment, że wiem, że muszę wrócić tam, gdzie jest mój "problem" i już się robię nerwowa
Ja po przyjeździe z wakacji momentalnie dostałam duszności i bólu w klatce. Nawet nie zdążyłam się niczym zdenerwować, wystarczyło, że wróciłam do domu i normalnego życia. Straszne, mam nadzieję, że co się zmieni po epidemii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-18, 11:48   #608
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Ja po przyjeździe z wakacji momentalnie dostałam duszności i bólu w klatce. Nawet nie zdążyłam się niczym zdenerwować, wystarczyło, że wróciłam do domu i normalnego życia. Straszne, mam nadzieję, że co się zmieni po epidemii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To podświadomość tak na nas działa.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 15:54   #609
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

po jakim czasie regularnej psychoterpaii zaczęliście odczuwać poprawę?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 16:05   #610
anluadpo
Raczkowanie
 
Avatar anluadpo
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 104
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

A jest w ogóle szansa na psychoterapię na nfz? Słyszałam, że czeka się około roku... Może ktoś zna lub korzysta? Nawet może być online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anluadpo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 16:06   #611
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez anluadpo Pokaż wiadomość
A jest w ogóle szansa na psychoterapię na nfz? Słyszałam, że czeka się około roku... Może ktoś zna lub korzysta? Nawet może być online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio chciałam się umówić prywatnie na konsultację z psychoterapeutą online w jednej klinice. Zapisy zamknięte do czerwca, tylu mają chętnych...
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-18, 18:25   #612
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Myślicie że jest szansa że w tym roku wrócę wizyty bezpośrednie? Chciałam się zapisać na terapię, terminy są na NFZ nawet, wszystko super ale teleporady... Nie mam na to siły. Mam straszny zjazd i naprawdę tego potrzebuje ale nie dam rady przez telefon. Sami nie wiedzą ile to potrwa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 19:14   #613
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Myślicie że jest szansa że w tym roku wrócę wizyty bezpośrednie? Chciałam się zapisać na terapię, terminy są na NFZ nawet, wszystko super ale teleporady... Nie mam na to siły. Mam straszny zjazd i naprawdę tego potrzebuje ale nie dam rady przez telefon. Sami nie wiedzą ile to potrwa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiele gabinetów oferuje teraz spotkania online przez Skype, Zoom itp. Sama się zapisałam na taką konsultację z psychiatrą. Może to jakieś rozwiązanie?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 20:39   #614
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Genetyczna od dziecka w zasadzie depresja balam się własnego cienia cbd najwyższe stężenie mi pomogło cała rodzina u mnie miała nerwice ciężko z tego wyjść ale w głowie idzie sobie poukładać schematy ja schudłam 15 kg na nerwicy i parogen odstawiłam miewam placzliwosc jeszcze nie raz ..ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 21:40   #615
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Ja niestety wciąż problemy ze snem. Z jakością snu. Zmieniłam pościel, poduszki, kołdry. Przed snem wietrze pokój, staram się nie patrzeć w telefon. Niestety nic to nie daje. Zasypiam MEGA szybko. 3-5 minut. W nocy się jakoś szczególnie nie wybudzam, ale strasznie się pocę. Nadal zdarza mi się obudzić o 4 i już nie zasnąć, tylko snuć się po domu. Natomiast po obudzeniu się i 2-3 h "trybu czuwania" robię się bardzo zmęczona, jakbym całą noc nie spała albo nie wiem, imprezowała do rana. Chce mi się spać, zasypiam na stojąco, a jak się kładę do łóżka to za nic zasnąć nie mogę
Wczoraj wieczorem autentycznie się popłakałam mężowi, że chce spać jak normalni ludzie...

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 06:15   #616
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja niestety wciąż problemy ze snem. Z jakością snu. Zmieniłam pościel, poduszki, kołdry. Przed snem wietrze pokój, staram się nie patrzeć w telefon. Niestety nic to nie daje. Zasypiam MEGA szybko. 3-5 minut. W nocy się jakoś szczególnie nie wybudzam, ale strasznie się pocę. Nadal zdarza mi się obudzić o 4 i już nie zasnąć, tylko snuć się po domu. Natomiast po obudzeniu się i 2-3 h "trybu czuwania" robię się bardzo zmęczona, jakbym całą noc nie spała albo nie wiem, imprezowała do rana. Chce mi się spać, zasypiam na stojąco, a jak się kładę do łóżka to za nic zasnąć nie mogę
Wczoraj wieczorem autentycznie się popłakałam mężowi, że chce spać jak normalni ludzie...

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Leki nasenne w Twoim przypadku się nie sprawdzają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 09:42   #617
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_na_progu Pokaż wiadomość
Leki nasenne w Twoim przypadku się nie sprawdzają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dają - rzadziej się wybudzam.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 07:30   #618
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Dobrze, że dzisiaj nie idę do pracy, bo stężenie leków nasennych w mojej krwi jest zatrważające.
Przedwczoraj miałam nockę w pracy, więc nie spałam. Wczoraj jak wróciłam do domu za ciul nie mogłam zasnąć, więc wzięłam hydroksyzyne. Nadal nie mogłam spać, o 13 wzięłam druga. Zasnęłam ok 14. Obudziłam się o 16, chciałam zasnąć dalej, bo byłam wykończona... Kręciłam się pół godziny, wyszłam w końcu z psami na dwór, pochodziłyśmy kolejne pół godziny, wietrzyłam sypialnie, ja to już ledwo szłam, taka byłam padnięta. Położyłam się ok 18, i znów, ani oka zmrużyć. Wzięłam trittico i poszłam spać ok 19. Spałam dzisiaj do 6, wyszłam z psami i co? I padam z nóg. Leżę w łóżku od 7, ledwo patrzę na oczy, a jak zamykam, to ni wuj spać. Eh...

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 16:39   #619
czekoladka2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 150
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Kupiłam nervosol. Jednak nie widzę poprawy . Dalej mam problemy ze snem. [COLOR="Wheat"]Chyba tylko zmiana pracy by mi pomogła[/COLOR].

Edytowane przez czekoladka2020
Czas edycji: 2021-03-20 o 16:40
czekoladka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-21, 10:35   #620
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

U mnie ostatnio znowu pogorszenie. Zaczęłam niedawno nową pracę i przerasta mnie ona. Jestem świeżo po studiach, a już dostaję własne projekty. Nie czuję się na to kompletnie gotowa. To pierwsza firma, w której spotkałam się taką praktyką. Byłam raczej przyzwyczajona (i też wydaje mi się to bardziej naturalne), że pomagałam bardziej doświadczonym projektantom przy ich projektach. Przez pandemię i utrudnione wyjścia z domu po pracy spędzam czas głównie sama w pokoju, gdzie zostaję sam na sam ze swoimi myślami. Nawet terapię musiałam przerwać, bo terapeutka nie miała dla mnie terminu po moich godzinach pracy. Czuję jak mój stan psychiczny stopniowo pogarsza się i jestem wobec tego bezsilna
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 11:36   #621
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio znowu pogorszenie. Zaczęłam niedawno nową pracę i przerasta mnie ona. Jestem świeżo po studiach, a już dostaję własne projekty. Nie czuję się na to kompletnie gotowa. To pierwsza firma, w której spotkałam się taką praktyką. Byłam raczej przyzwyczajona (i też wydaje mi się to bardziej naturalne), że pomagałam bardziej doświadczonym projektantom przy ich projektach. Przez pandemię i utrudnione wyjścia z domu po pracy spędzam czas głównie sama w pokoju, gdzie zostaję sam na sam ze swoimi myślami. Nawet terapię musiałam przerwać, bo terapeutka nie miała dla mnie terminu po moich godzinach pracy. Czuję jak mój stan psychiczny stopniowo pogarsza się i jestem wobec tego bezsilna
Poszukaj innego terapeuty, który będzie miał dla Ciebie odpowiednie terminy. Zanim się zrobi bardzo źle.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 14:53   #622
czekoladka2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 150
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Chce mi się płakać Boje się kolejnych dni. Boje się tego, jak inne osoby będą w stosunku do mnie się zachowywać . Niestety nie mogę odciąć się na razie od tych ludzi. Nie chce wgłębiać się w temat bo jednak świat jest mały. Muszę na noc nervosol zażyć . Jedna tabletka nie działa na mnie wogóle A dwie zażyć na raz nie wolno.
czekoladka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 16:06   #623
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Poszukaj innego terapeuty, który będzie miał dla Ciebie odpowiednie terminy. Zanim się zrobi bardzo źle.
Napisałam do terapuetki maila, jak wygląda sytuacja i że nie wiem, co mam zrobić. Zobaczymy, co mi odpisze. Niestety czuję, że skończy się na szukaniu nowego terapeuty. Nie ukrywam, że bardzo tego nie chcę. Chodziłam do niej prawie dwa lata, dobrze mnie znała. Teraz musiałabym opowiadać wszystko od początku. Jeżeli dodać do tego fakt, że ciężko otwieram się, to tym gorzej. Już raz miałam taką sytuację, jak zaczynałam poprzednią pracę. Wtedy po jakimś czasie w końcu udało nam się znaleźć jakiś termin. Miałam cichą nadzieję, że tym razem może też się uda, choć sytuacja jest trudniejsza, bo kończę później niż w poprzedniej pracy i mam dalej z biura do gabinetu (a na swoje mieszkanie, żeby porozmawiać online jeszcze dalej).
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 22:25   #624
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez czekoladka2020 Pokaż wiadomość
Chce mi się płakać Boje się kolejnych dni. Boje się tego, jak inne osoby będą w stosunku do mnie się zachowywać . Niestety nie mogę odciąć się na razie od tych ludzi. Nie chce wgłębiać się w temat bo jednak świat jest mały. Muszę na noc nervosol zażyć . Jedna tabletka nie działa na mnie wogóle A dwie zażyć na raz nie wolno.
ściskam.

nervosol jest chyba na delikatne stany napięcia, które występują sporadycznie. mnie też by nie pomógł.
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 17:30   #625
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Zażywał ktoś mirtazapinę? Z informacji, które wyczytałam w internecie podobno strasznie się po tym tyje. Oczywiście do pewnego stopnia pewnie można nad tym zapanować, ale pytanie w jakim skoro prawie każdy po tym utył (według ulotki to bardzo częsty skutek uboczny. )Ja mam zażywać 15 mg w celach nasennych, nie typowo antydepresyjnych - oczywiście jeżeli by mi pomogło to bym się cieszyła, ale bardzo boję się skutków ubocznych i tego tycia zwłaszcza bo jestem dosyć szczupła i dobrze się z tym czuję (mam dobra kondycje fizyczną i ogolnie jestem zdrowa)
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 13:39   #626
Noelle
Raczkowanie
 
Avatar Noelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zażywał ktoś mirtazapinę? Z informacji, które wyczytałam w internecie podobno strasznie się po tym tyje. Oczywiście do pewnego stopnia pewnie można nad tym zapanować, ale pytanie w jakim skoro prawie każdy po tym utył (według ulotki to bardzo częsty skutek uboczny. )Ja mam zażywać 15 mg w celach nasennych, nie typowo antydepresyjnych - oczywiście jeżeli by mi pomogło to bym się cieszyła, ale bardzo boję się skutków ubocznych i tego tycia zwłaszcza bo jestem dosyć szczupła i dobrze się z tym czuję (mam dobra kondycje fizyczną i ogolnie jestem zdrowa)
Ja brałam mirtor, tylko nie pamiętam jak długo, ale chyba koło 6 miesięcy. W trakcie przytyłam jakieś 2-3 kg co dla mnie było mega wyczynem bo ciężko mi przytyć. Myślę, że jest to do opanowania, jeśli nie będziesz się objadać i postawisz choć trochę na ruch i o ile nie masz skłonności do tycia i obżerania się jak tylko poczujesz głód
Co do działania to muszę przyznać, że dooobrze się po tym spało, też brałam to tylko na sen, ale później przestałam bo bałam się, że mogę się uzależnić i potem ni huhu nie będę mogła bez tego spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 17:26   #627
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez Noelle Pokaż wiadomość
Ja brałam mirtor, tylko nie pamiętam jak długo, ale chyba koło 6 miesięcy. W trakcie przytyłam jakieś 2-3 kg co dla mnie było mega wyczynem bo ciężko mi przytyć. Myślę, że jest to do opanowania, jeśli nie będziesz się objadać i postawisz choć trochę na ruch i o ile nie masz skłonności do tycia i obżerania się jak tylko poczujesz głód
Co do działania to muszę przyznać, że dooobrze się po tym spało, też brałam to tylko na sen, ale później przestałam bo bałam się, że mogę się uzależnić i potem ni huhu nie będę mogła bez tego spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki nie podjadam się, nie mam skłonności do tycia, ale prowadzę siedzący tryb życia (ostatnio głownie z powodu Covid), stąd moje obawy. Mi psychiatria powiedział, że mirtazapina nie uzależnia, ale wiadomo - lepiej spać bez leków.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 11:58   #628
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

bez lekow na spanie nie spie kompletnie nie wiem co robic dawka 100 mg chloroptixen mieszam z miansen dopiero spie wiek 25 lat i masakra ......
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 12:17   #629
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
bez lekow na spanie nie spie kompletnie nie wiem co robic dawka 100 mg chloroptixen mieszam z miansen dopiero spie wiek 25 lat i masakra ......
Poproś lekarza, żeby odpowiednio dobrał Ci leki lub dawkę
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:23   #630
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
bez lekow na spanie nie spie kompletnie nie wiem co robic dawka 100 mg chloroptixen mieszam z miansen dopiero spie wiek 25 lat i masakra ......
U mnie to samo, zasypiam tylko po zolpidemie bez tego nie śpię nawet 10 minut, a co próbowałaś na ten sen?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-11 14:33:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.